Félvér

Go down

Félvér Empty Félvér

Témanyitás by Vipra Phertelmer Kedd 07 Feb. 2012, 20:04

Név: Félvér
Egyéb név(i):
Faj:mutáns
Nem: férfi
Jellem: mutáns-barát
Személyazonosság:titkos
Születési helye és idő: 2026
Kor:20
Család: egyedülálló
Foglalkozás: munkanélküli
Testmagassága: 175 cm
Testsúlya: 80 kg
Szeme színe:zöld
Haja színe: sötét
Bőre színe: fehér
Különleges ismertetőjel:nincs
Repülési sebesség:-
Egészségi állapot/ betegségek: egészséges
Ismerősei:


Vér és tűz. Mindent beterítettek a lángok és a hatalmas vértócsák. Hiába próbáltam erőltetni az agyamat mintha semmilyen emlékem nem lett volna. Lassan fölkeltem a földről ahogy körülnéztem egy irodaház romjai között találtam magamat. Gyorsan beszaladtam a romok közé hátha találok valakit aki segíteni tud ki vagyok. De sajnos holtesteken kívül senki nem volt az épületben. Amerre mentem csak kiégett számítógépeket és törött lombikokat halott kutatokat és katonákat találtam . A tető kezdett rogyadozni nem bírta már sokáig ezért úgy döntöttem minél előbb el kell hagynom az épületet mikor meghallottam azt a halk nyüszögést. Az egyik helységben találtam egy fehér köpenyes alakot aki csuron véres volt. Odarohantam hozzá felemeltem és mélyen belenéztem a kába szemeibe- Mondja meg hol vagyok? Ki vagyok?-
Erre elkezdett könyörögni, hogy vigyem ki. Úgy éreztem felforr a vérem az idegességtől ezért dühösen ráordítottam.
-Válaszoljon!- erre felemelte a kezét majd a falnál lévő egyik fiókra mutatott. Én gyorsan odasiettem és kinyitottam a V jelű fiókot. Rengeteg dosszié volt benne. Nem tudtam melyik lehet az enyém de erre a gyenge laboros azt mondta elhaló hangon tizenhármas számú az enyém. Gyorsan kivettem a megfelelő tömött mappát de ekkorra már nagyobb darabok estek le a plafonról. A honom alá csaptam a dossziét de a férfihez nem értem már oda mert egy hatalmas plafondarab zuhant a félholt emberre. Nem tehettem mást mint nyílegyenesen elhagytam a létesítményt. Ahogy kiértem az épületből láttam a semmi közepén vagyok fényes nappal. Elgyötört testemmel megpróbáltam minél messzebb menni. Nagy nehezen sikerült eljutnom egy kis tavacska mellé. Leültem majd belemártottam véres kezemet a tóba majd megmostam az arcomat. Szinte újjászületettem ahogy a friss hideg víz végigcsordogált a testemen. Amikor lemostam magam csodálkoztam mitől lehettem annyira véres ugyanis csak kisebb sebeket találtam magamon. Úgy döntöttem mielőtt továbbmennék vagy belenéznék a mappába. Mikor felébredtem éppen kelt fel a nap. Ahogy fölkeltem a földről észrevettem megint csuron véres vagyok. Nem értettem mitől lehettem újfent véres. Ahogy föltápászkodtam a földről észrevettem, hogy nem messze egy kis városka terül el mellettem kis kertes házakkal teletűzdelve. Lassan lesomfordáltam az egyik házhoz ahol éppen nem voltak otthon betörtem az ajtót megmosakodtam majd szerváltam pár tiszta ruhát a méretemben. Ezután kiosontam a házból majd elvegyültem a városlakok között. Kis mászkálás után találtam egy internet kávézót ahol beültem egy csöndes sarokba majd elkezdtem átnézni a dossziét. Elsőre egy rövid levelecskét olvastam el.
"A V alany alapjául készült génkoktéllal beoltott embriók közül a tizenhármas maradt egyedül életben. A V nevű alany DNS-e volt az alap adtunk hozzá egy kevéske vámpír és tigris gént." Találtam egy régebbi levelet és egy dvd-t mellette.
"Meggyőződésem, hogy megtaláltuk a tökéletes alanyt. Remélem a videó anyag után egyet fog érteni velem. Dns minta begyüjtése nem fog problémát okozni." Megfogtam a DVD-t és beraktam a számítógépbe. Automatikusan elindult egy videó felvétel. A felvételen egy férfi póknak öltözve fölkapott egy személygépkocsit majd hozzávágta egy pikkelyes férfihez.Az viszont egy legyintéssel eltérítette a járgányt mintha csak egy játékszer lett volna. Néztem tovább a leveleket.
"A V 13-as alany előzetes vizsgálatok semmi érdemlegeset nem mutattak." egy néhány nappal későbbi levél szerint változott a helyzet.
"Az egyik előzetes vizsgálatot napnyugta után végeztük el és érdekes felfedezésre jutottunk. Az alany figyelemre méltó változáson ment át."
Több levél nem volt így megpróbáltam megemészteni a halottakat. Rájöttem a levelek alapján én egy kísérleti alany vagyok. Naplemente után valószínű egyfajta testi és mentális átalakuláson megyek át. Valami félresikeredett és mindenkit lemészároltam. Próbáltam visszaemlékezni mi történhetett de sajnos semmi nem történt mindössze csak megfájdult a fejem.

Abban a pillanatban megjelent a bejárat előtt és egy csomó katona ugrált le róla. azonnal felugrottam a székből és kiviharoztam a hátsó ajtón. Nem volt számomra minden tiszta de azt tudtam nem jó ötlet a katonákkal találkozni ezért amilyen gyorsan tudtam elhagytam a várost.

Két évvel később
Öt katona hatolt be a sikátorba éjszaka. Mindegyiknél Ak-47 esek voltak. Szoros alakzatban halattak egymás mellet engem keresve.Mint a vágóhídra érkező ostoba állatok. Nem volt rajtuk se éjjel látó se speciális védőmellény. Tökéletesen láttam őket annak ellenére, hogy egy lámpa sem világított oda. Az egyik tűzlépcsőn vártam meg míg elhallattak alattam majd hangtalanul leugrottam a földre akár egy macska. Pontosan mögöttük értem földet majd elővettem a késemet és egy mozdulattal elvágtam a leghátsó katona. Mire a társai megfordultak a sikoly hallatán én már ott sem voltam. Következő áldozatom a sorvezető volt. Élvezettel vágtam át az üldözőm torkát. Végre észbe kaptak és mindenki elővett egy egy zseblámpát. Hangtalanul táncoltam körbe őket akár egy szellem. Villámgyorsan felmásztam egy másik tűzlétrán majd a közepébe vetettem magam. Kettőnek azonnal elvágtam a nyakát egy mozdulattal. Az utolsó túlélő megpróbált becélozni de én elkaptam a csuklóját majd szorítani kezdtem. Nem adtam bele túl nagy erőt de a férfi üvöltve rogyott a földre. Fél fejel hátrafordultam miközben még mindig satuként szorítottam ellenfelem csuklóját. Mosolyogva vágtam el a nyakát.

Képesség:Nappal normális átlagos ember ám éjszaka fölébred a másik énje. Napnyugta után emberfeletti ereje lesz macskaügyességgel mozog nesztelenül és lát a sötétben. 1tonna erő és 2 szer ügyesebb a normálnál

Szakértelem: a nappali énje ért kicsit a lőfegyverekhez. Tud lőni velük és el is találja a célt de szétszedni és tárat cserélni nem tudott
Jellem:
A napali tudat: Visszafogott magának való kissé mogorva. A folytonos üldözés miatt beletelik egy kis időbe míg újra bizni tud az emberekben. A harcot leginkább a másik tudatára hagya de azért ő is kelemetlenséget tud okozni az ellennek.
Éjszakai műszak: Sokkal elevenebb és csintalanabb a napali tudatánál és egy kicsit kedvesebb is. Csata során joval erőszakosabban viselkedik. Az "apjához" hasonlóan ez a tudat is nagy szoknyabolond talán nagyobb mint Vipra volt.




A hozzászólást Vipra Phertelmer összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 06 Márc. 2012, 21:42-kor.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Félvér Empty Re: Félvér

Témanyitás by Thorhalla Kedd 07 Feb. 2012, 20:46

A születési dátum nem stimmel, révén 2046-ot írunk, így az AK is eléggé elavult fegyvernek minősül.
Ezenfelül más gond nincs, csak pontosítva 1 tonnás erő, 2x ügyesebb, mint az emberi maximum így az elején a képesség pontosításánát illetően.
Egyébként elfogadva, csak javítsd, amit írtam.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Félvér Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Félvér Empty Re: Félvér

Témanyitás by Vipra Phertelmer Kedd 07 Feb. 2012, 21:07

Ez aztán sebeség. Azért nem néztem bele jobban mert megfájdult a fejem és azthittem ráérek még javítani. De ha te ilyen kedves vagy, hogy leelenörizted máris javítom. Köszönöm + a éjszaka a napali tudat nincs magánál ugyanigy fordítva. Az éjszakai énje eröszakosabb és elevenebb remélem Nefi ezt is engedélyzed. Beirtam volna csak a kifelejtettem mert nagyon fáj a fejem.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Félvér Empty Re: Félvér

Témanyitás by Thorhalla Kedd 07 Feb. 2012, 21:19

Nekem is fáj, és persze, kb tudathasadás. És világos volt a leírásból, hogy így van.

Téged is bemeséllek Auréllal együtt, amint Tao karija (Zyro) visszaér a földre, azaz 1 kör múlva, ha Tao írt. Remélem a héten.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Félvér Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Félvér Empty Re: Félvér

Témanyitás by Thorhalla Kedd 07 Feb. 2012, 21:48

Póki azt mondta, hogy még nem ismeritek egymást, csak fogjátok. Így akkor ezt a részt is húzd le kérlek.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Félvér Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Félvér Empty Re: Félvér

Témanyitás by Tyranis Pént. 10 Feb. 2012, 11:47


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Félvér CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Félvér Empty Re: Félvér

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.