Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

1 / 15 oldal 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 29 Szept. 2012, 10:03

Madripoor Singapur (dél Thaiföld) és Szumatra szigete közöt helyezkedik el. Mint Genosha is ez a hely is évszázadokig a kalózoknak nyújtott menedéket. Manapság pedig a Távol-Kelet egyik meghatározó kereskedelmi központja és persze a bűn is virágzik errefelé.
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) 1317416-madripoor
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) 802104-madripoor_00
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) 99714-104780-madripoorMadripoor (Távol-Kelet, SEAR) 291531-65675-madripoor
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) 112907-141679-madripoor


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 11 Május 2014, 18:20-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 03 Okt. 2012, 12:20

2046. december 10. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Laura Orrin, Tomek Wind és Lara Storm

Mardipoor a bűn városa, legalább is így tartják számon nagyon sokan. Régen kalózoknak adott menedéket, akárcsak Genosha, manapság pedig meghatározó kereskedelmi központ. Ezen Magneto uralma sem változtatott, akinek régen megvolt a hatalma és befolyása, ugyanúgy megőrizte, mint korábban. Ez a hely talán ritka és egyedüli volt, hogy nem okozott semmilyen gondot a vírus itt.

Laura-t azért küldték ide, mert a városban egy újfajta drog kezdett terjedni, ami időlegesen felerősíti a képességeket, de iszonyú könnyű rászokni és nagyon hamar teljesen leépíti a szervezetet és végül halálhoz vezet. Mindez veszélyes lehet Magneto mutánsaira nézve, ha kikerülne innen a drog világszerte megismétlődhet az, amikor mindenki mutáns lett. Így Laura feladata az volt, hogy a terjesztőt keresse meg és rajta keresztül jusson el a gyártóig és azt likvidálja.
A lány pár perccel korábban érkezett meg a kikötőbe, ami a sziget nyugati szélében volt.

Tomeket Larával küldték a szigetre, ők is hallottak az új drogról, ami itt terjed. Azonban az ő infójuk némileg pontosabb volt abból a szempontból, hogy tudták, hogy a SHIELD egykori tudósa volt az, aki mindezt előállította. Azt nem lehetett tudni, hogy merre volt, csak azt, hogy a szigeten. Az ő feladatuk az volt, hogy keressék meg a férfit és biztonságban jutassák New Yorkba, révén szinte teljesen biztos volt, hogy tud segíteni a mutánsvírus – Magneto vírusa – ellenszerének feltalálásában.
A páros pár perccel korábban érkezett meg a kikötőbe, ami a sziget nyugati szélében volt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Pént. 05 Okt. 2012, 19:32

Ahogyan lelépek a hajóról, pár, még általam is kiszámíthatatlannak nevezhető lépést teszek viszonylag előre, de egyáltalán nem egyenesen.
~ Végre... Szárazföld. ~ Éppen ideje volt, egész út alatt rosszul voltam, örülök, hogy sikerült elkerülnöm a gyomrom tartalmának kiürítését, igaz, volt pár meglehetősen necces alkalom, bár nem csak e miatt, hanem főleg az elején, amikor még hozzá kellett szokni az állandó ingázáshoz. Még sosem voltam hajón szóval meglehetősen szokatlan volt és finoman szólva is sokszor hasra estem. Eléggé röhejesen festhettem, meg kell jegyeznem hogy akármerre is megyek az ismerőseimmel, nem szabad ingadozó területnek lennie, bár talán ha eléggé sokáig szoktatom magamat a dologhoz akkor talán mindkét probléma, amit az előbb felvázoltam elkerülhetővé válik, sőt, talán még az előnyömre is tudnám fordítani pár helyzetben, de meglehetősen ritka helyzetek lennének ezek, annyira ritkák, hogy most hirtelen még csak az eszembe sem jut egy sem, nem hogy akár több lehetőség is... Nem is lényeg igazából, végre itt vagyok, tettem pár lépést, a hányingerem csökken én pedig nyújtózok egyet egy halvány mosollyal, majd pedig elindulok a kikötőből kifelé. Ki kéne találnom, hogy merre is kezdjem a keresgélést. Egy drogról beszélünk, képesség erősítő drogról ami gyorsan öl és függővé tesz, valószínűleg jó pénzt is keresnek rajta, ezek alapján pedig valószínűleg illegális, tuti, hogy illegális mert öl, szóval két helyen találhatom meg, az egyik lehetőség a tipikus " felkapottabb szórakozóhelyen találhatom ", a másik pedig, hogy házhoz kell menni érte, legalább is ezeket a módszereket ismerem, persze lehet, hogy utcán is árusítja néhány külön erre szakosodott alak... Igen, vagy csak egy ember terjeszti, ha igen, akkor ez egy eléggé problémás helyzet lesz, mert olyasmi lesz, mint tűt találni a szénakazalban, remélem nem ez a helyzet, viszont az információt kihúzni belőle, vagy belőlük, ha többen vannak sem lesz egyszerű, bár egy kis ütlegelés sok dolgot meg tud oldani. Most egyenlőre próbálom mindenkitől kérdezgetni, hogy merre is lehet itt az egyik legfelkapottabb szórakozóhely, valaki csak útba tud igazítani úgy, hogy oda is találjak, tehát " ennyi utcát erre, ennyit meg erre és ott vagy " stílus, mivel táblákat nem fogok találni, legalább is ne hiszem, h mégis, akkor sem fogom tudni elolvasni őket, ugyebár. Mondjuk az is kérdéses, hogy képes leszek-e megérteni az ittenieket, vagy ők engem, mivel lássuk be, egy itteni nyelvet sem beszélek, de a többi valamelyikén csak meg tudom értetni magam valahogyan velük... Ami meg késik, az nem múlik, csak idő kérdése, hogy nekiálljak Japánt tanulni, mert az ember holtáig tanul... Sosem hittem, hogy ezt majd én fogom mondani, főleg nem magamnak.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Henry White Szomb. 06 Okt. 2012, 18:18

Madripoor, remek hely egy mutáns drog kifejlesztésére, és természetesen a terjesztésére is. Egy doktort kellene megtalálnunk, és elkapnunk. Aki segíthetne előállítani, megtalálni a mutáns vírus ellenszerét. Larára pillantok, annyi előnyünk van, hogy tudjuk ki is az illető személy. Nem sok. Intek Larának, hogy álljunk arrébb.
-Van ötleted, hogy találjuk meg a doktort? Azt hiszem először kellene találnunk egy helyet, vagy dílert aki árulja. Aztán kiadhatnánk magunkat nagy tételben vásárlóknak....-
Vettem fel az ötletet, őszintén szólva nem tudom, hogy hol kezdhetnénk a dolgot. Az nyilván nem fog célra vezetni ha elkezdünk kérdezősködni. Csak feleslegesen hívjuk fel magunkra a figyelmet. Egy pillanatra elfintorodok, ahogy az állandó fájdalom kicsit erősebben hasít a testembe, majd vissza áll a normális szintre. Egyre jobban el tudom viselni ezt. Ha Larának sincs jobb ötlete akkor elindulok befelé a városba, elhagyva a kikötőt.


//Van valamilyen felszerelésünk?//
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 07 Okt. 2012, 09:48

2046. december 10. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Laura Orrin, Tomek Wind és Lara Storm

Mindhárom fiatal látja, érzékeli, hogy itt a kikötőben nem igen fog a népsűrűség, azaz a tolongás csökkenni, révén tele van emberekkel, sokan érkeznek és sokan távoznak. Legalább már a papírokkal nem kell fáradni, azokat megnézték, amikor mindenki leszállt a hajóról, így egy kicsit az is lassabb volt, mint a megszokott. A kijáratot mindenki kiszúrja, igazából nem nehéz, révén több is van belőlük, hatalmas boltíves kapukkal. Mindenki végül arra veszi az irányt és legalább fél óra kellett ahhoz, hogy kiérjenek a hatalmas felhőkarcolókkal teli modern város utcáira. A földön autók nem is igen vannak, mindenfelé repülő autók és motorok szelik át a város egét, csak a taxik azok, amiknek nincsenek utasai várakoznak lent.

Lara körbenézett az utcán, hogy merre is induljanak és hogyan keressék az illetőt.
- Nem tudom – mondta végül. – Kezdetnek kivennék valami szobát, ez nem egy napos munka lesz – javasolta.

//Felszerelés mindenkinek: Váltóruhák, telefon/kommunikátor/számítógép, helyi pénz úgy 400 dollár értékben és térkép. Fegyver nincs, révén senki sem tud ilyet használni a csapatból. Éééés 2046-ot írunk, ez modern város, kereskedelmi központ, erre mindenki beszél angolul.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Henry White Vas. 07 Okt. 2012, 14:27

-Hát talán igazad van....-
Kicsit túl gyorsan akartam túl esni rajta, de Larának igaza van. Ki küzdjük magunkat a tömegből az egyik kijáraton keresztül. A város nagyobb, mint ahogy elképzeltem. Elég sok üres taxi várakozik, az egyik felé veszem az irányt, vagy leintem. Megkérem, hogy egy olcsóbb szállodához vigyen, és remélem nem fog átverni és nem valami lepukkant szállóra visz. De fenn áll a lehetősége, legfeljebb keresünk magunknak egyet. Ha már a taxiban vagyunk beszédbe elegyedek a sofőrrel.
-Tudna ajánlani magunkfajtáknak megfelelő szórakozóhelyet, ahol némileg vad bulik is vannak?-
Kérdezem tőle, lehetőleg laza, fiatal bulizós mutánsnak kiadni magam.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Hétf. 08 Okt. 2012, 06:44

Úgy tűnik, hogy kicsit elmértem a dolgokat, már ha lehet ezt elmérésnek nevezni, mivel igencsak sürgősen szerettem volna távozni, de már látom hogy ez az összegyűlt tömeg miatt igazából teljességgel kizárt, mivel akárhogyan is fogok mindenfelé ugyan azt érzékelem, szinte, fogyni pedig úgy tűnik, hogy nem igazán fognak, egy idő után pedig kezdenek zavarni is, na nem maga a tömeg, bár eléggé így fogalmaztam, de nem, szeretem, ha sok ember vesz körül, na persze nem pont az ismeretlenek sokaságát értem most ezalatt, de a lényeg hogy nem az emberek zavarnak, csak hogy nem lehet normálisan haladni és kénytelen vagyok a tömeggel együtt mozogni, bár erőszakosan valószínűleg gyorsabban menne, de ez a fajta viselkedés ilyen helyzetben teljesen felesleges lenne, ráadásul maximum annyit érhetnék el vele, hogy többeket is magamra haragítok, ami addig még nem problémás, mert úgysem fogok senkivel sem találkozni soha többet, mármint az itteniek közül, de azért rossz pontot nem kéne máris szerezni, mert még a végén az elején elszúrom az egészet... Mindenesetre is így nincs más helyzetem, mint csendesen haladni a tömeggel az egyetlen pozitívum pedig, hogy így legalább van időm rendesen átgondolni a dolgokat, az pedig egyből egyértelművé válik, hogy a csomagjaimmal, még ha nincs is igazán sok, nem mehetek be egy szórakozóhelyre, vagy bármi olyan helyre, ahova nem tanácsos fölösleges cuccot hordani magammal... Nagyjából egy félórányi lassú haladás után végül sikerül kijutni a tömegből innen pedig most ki kéne találnom, hogy merre, bár igazából kézenfekvő, hogy a csomagokat le kell tennem, pénzem pedig végül is nem sok van, így hát valószínűleg egy olcsóbb helyen lenne tanácsos kivenni egy szobát maximum néhány napra, ha elhúzódna a dolog, így hát az egyik földön lévő jármű felé veszem az irányt, amiről logikusan azt merem következtetni, hogy egy taxi, és nem csak egy átlagos jármű, mert hát végül is itt eléggé nagy a forgalom, sokakat valószínűleg fuvarozni kell és hát itt legalább van munkájuk, ha tévedek akkor viszont egy eléggé kellemetlen helyzetbe keverem magamat éppen, de mindenesetre is beülök az egyik járműbe és magabiztosan...
- Vigyen egy olcsóbb szállodába, nem lényeg melyikbe csak olcsó legyen. - Eztán pedig úgyis kiderül, hogy jól gondoltam-e, aztán szórakozóhely felől meg ráérek kérdezősködni azután is, hogy odaértem ahhoz a bizonyos szállodához, az ottani portás valószínűleg ismeri a környéket és remélhetőleg gyalog is képes leszek eljutni oda egy alaposabb leírás után, már ha közel lesz, ha nem akkor megint taxi, bár eléggé vigyáznom kéne most a pénzre, azt hiszem, ki tudja, hogy ez a kevés is mire lesz még jó.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 08 Okt. 2012, 13:02

2046. december 10. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Laura Orrin, Tomek Wind és Lara Storm

Mindhárman találtak maguknak taxist, azaz kettőt, akik el is indultak egy szálloda felé. Igaz egyelőre egymásról nem tudnak, de ugyanarra a szállásra vitte őket a saját taxisuk. Valószínűleg ez a motel volt az, amelyik bizonyos százalékot fizetett nekik. Nem a belvárosban volt a szállás, hanem a külsőbb részeken, egy motel szerűség, igazából amennyire látszik egy korábbi egyetemi kollégiumi épület volt ez, amit motelnek alakítottak át. csak hat emelet magas volt és olyan hatvan méter hosszú. Azaz nem volt olyan nagynak mondható azokhoz a felhőkarcolókhoz képest, amik a belvárosban voltak. Itt sok helyen voltak kertek, dzsungel is ott volt a közelben, azaz teljesen kertváros. A két taxi szinte teljesen egy időben érkezik meg a motel elé, így a hármas még szemügyre is veheti egymást.

Mielőtt Tomekék taxija elindulna a taxisofőr még elgondolkodik, majd mond egy helyet.
- Aranykorsó – mondta. – Ez egyetemistáknak tökéletes olcsó kis kocsma itt a külvárosban.
Ezek után, ha kifizették – 5 dollár az út, Laura-nak is – akkor mindkét taxis távozott is vissza a belváros irányába.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Kedd 09 Okt. 2012, 05:07

Eléggé lehiggadok, amikor a jármű a szavaim után elindul, bár különösebben nem voltam ideges, de ezek szerint tényleg egy taxiba ültem, vagy a sofőr, hirtelen zavarában nem mert azt mondani, hogy " elnézést de maga mit keres a kocsiban? ", hanem csak egyszerűen elindult és majd lerak valahol, de a második lehetőséget igazából erőteljesen kétlem. Mindenesetre is az út nem tart túlzottan sokáig, legalább is azt hiszem, kiszállva a kocsiból pedig majdnem elfelejtek fizetni, de végül az utolsó pillanatban fordulok még a taxis felé és nyújtok át egy kevés pénzt neki, még éppen a " nem kellemetlen " határain belül történik mindez. A visszajárót elteszem, mert biztosra veszem, hogy van visszajáró, majd pedig "szemügyre" veszem a közelben lévő dolgokat. Érzékelek néhány személyt, de nem látom fontosnak, hogy velük foglalkozzak, bárkik lehetnek, növények is vannak a közelben, illetve egy nagyobb épület, mely a szállás lehet, felé is veszem az irányt a csomagokkal, majd pedig ha sikerül bejutnom, akkor megpróbálom megtalálni a portást, recepcióst, vagy bárkit akinél lehet szobát bérelni, természetesen a legolcsóbbat, ami lehetséges pár napra, bár remélem hogy nem fog igazából napokig tartani, bár talán át kéne alaposabban gondolni, hogy milyen módszerhez akarok hozzányúlni a megfelelő információ megszerzéséért... Nos helyzetfüggő, így hát majd kiderül, hogy mit fogok tenni. Most mindenesetre is először vegyek ki egy szobát és tegyem le a cuccaimat, utána jön a kérdezősködés és a körülnézés.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Henry White Kedd 09 Okt. 2012, 12:22

Kinézek az ablakon, nem túl impozáns de ez is megteszi. A börtön után mindenképpen. Ahogy nézem a város szélén vagyunk, a kertvárosi részen. Ez sem probléma. Lara egész csendben van, de nekem sincs sok mondani valóm. Most inkább érzem, úgy hogy elég nagy fába vágtuk a fejszét, ebben a nagy városban megtalálni a doktort, nem lesz kis munka.
-Köszönjük szépen a tippet majd benézünk oda valószínűleg.....-
Köszönöm az információt a taxisnak és a viteldíjat is kifizetem, majd a hátizsákommal együtt kiszállok a szálló előtt. Ép egy másik is akkor száll ki, egy pillanatra végigmérem, majd intek Larának induljunk befelé a recepcióhoz. Kérjek egy két ágyas szobát, majd ha Lara is úgy gondolja akkor este elnézhetünk az Aranykorsóba. Talán lesz szerencsénk, a fiatal mutánsok egy része talán tudhatja merre találhatjuk meg a drogot. Esetleg még körbe kérdezősködhetünk a portán is, több ilyen hely után.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 09 Okt. 2012, 15:02

2046. december 10. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Laura Orrin, Tomek Wind és Lara Storm

A hármas egymás után tud szobát kérni, mivel lényegében egyszerre érnek oda, így a sorrend attól függ, hogy Tomek udvarias-e és előre engedi Laurát vagy sem. A recepciós egy a hármashoz hasonlóan fiatal lány, angyal szárnyakkal, ő sem lehetett több 20-22 évesnél, azaz egyetemista korban van. Beszélt angolul, így hamarosan sikerült mindenkinek kivennie egy-egy szobát. Mivel ez kollégium volt, így egyszobások nincsenek, a legkisebb szobák is kétszemélyesek voltak, így Laura is egy ilyet kap. Mind a két társaság az első emeleten kapta a szobáit, közel a lépcsőházhoz. A szobák a dzsungelre néztek, így kellemes látkép volt, már annak, aki látott. A kollégium egész területén volt internet, a szobák nem voltak túl nagyok, mindegyikben volt zuhanyzó és wc is, illetve egy-egy ágy a fal mellett, ami igény szerint összetolható volt. egy kisebb szekrény volt csak mindkét helyen, illetve polcok, amikre pakolni lehetett. Az egész emeleten végig volt erkély, ami ráccsal volt elválasztva a szobák végénél. Csak ott kint lehetett dohányozni, bent nem. Menza, azaz étterem a földszinten volt megtalálható és lent egy nagy beszélgető is volt térképekkel és turisztikai látványosságok nyitvatartásával. Amennyire a beköltözés és a szobába feljutás során sikerült megállapítani mindenki fiatal volt ezen a helyen.
A kérdezősködés után mint kiderült ez az egész környék, negyed itt a fiataloknak van, rengeteg bárral, főleg a szegényebb és átlagpolgároknak, hat sarkon belül is öt különböző szórakozóhelyet tudtak felsorolni Laura-nak és a Lara meg Tomek párosnak. Több millióan éltek a szigeten, sok szórakozóhely, egy biztos volt, hosszú munka állt a fiatalok előtt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Henry White Csüt. 11 Okt. 2012, 18:15

Előre engedem a lányt, aki velünk együtt érkezik meg, egy könnyed mosollyal jelezve, hogy mi ráérünk. Ahogy végez, én is kérek egy szobát kettőnknek, majd megkapom a kért információt is. Amivel csak bonyolódik a helyzet, sokkal több hely van itt, mint számítottam. A szálló és a szoba maga egész kellemesnek bizonyul. Ledobom a cuccaim, majd veszek egy gyors zuhanyt. Megvárom az estét, lehet alszok is egyet az utazásra. Megkérdem Laurát van-e kedve jönni, elnézni a legtöbbet emlegetett szórakozóhelyre, vagy inkább lepihenne.
Túl sokáig fog tartani, hogy elodázzuk az időt. Ha jön, ha nem, magamhoz veszek egy kis pénzt, majd magamra dobva egy pólót és nadrágot, el is indulok, indulunk az egyik közelben lévő helyre.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Pént. 12 Okt. 2012, 00:26

A portásnál összefutok ugyan azzal a párossal, akiket kint is érzékeltem, igazából onnan tudom, hogy velük, mert végül is egyszerre haladtunk, ezt eléggé könnyű volt leszűrni. A srác előreenged, gondolom illemből, amit mosolyogva meg is köszönök neki, majd pedig veszek egy szobát és elindulok a megadott irányba a lifthez, vagy a lépcsőhöz, amelyik van. Oda érve kicsit jobban átvizsgálom a szobát, nem csak úgy kíváncsiságból, megtapogatom az ágyat, finoman a falakat, kimegyek az erkélyre, bemegyek a fürdőszobába, szóval igen, a fontosabb helyeket átnézem, majd pedig magamhoz véve egy kevés pénzt végül magam mögött hagyom a szobát. Hosszú munka áll előttem, nem szeretnék időt pazarolni, lehet hogy jó helyre jöttem de attól ez még nem nyaralás, hanem munka, ezért is nem akarom nagyon beleélni magam, ezt majd egyszer eljátszhatom később, mármint hogy nyaralni valahol valakivel, vagy valakikkel, de nem most. Lefele veszem az irányt és elindulok az első megadott irányba, bár nap közben nem tudom, hogy mire számíthatok, este valószínűleg jobban pezseg az élet, mert ilyen a fiatalság, de nem tudom hogy egy ilyen helyen mennyire lehetnek felkapottak napközben is a szórakozóhelyek... Szóval ha napközben nincs semmi, akkor kénytelen vagyok este visszamenni megnézni még egyszer, magamat ismerve pedig probléma nélkül meg is teszem, ha már a mai napi testedzés elmaradt... Ó öcsém ezt az apámtól örökölhettem... Na nem lényeg, ha már a mai napi elmaradt akkor letudom sok-sok sétával, nem annyira fárasztó de az is elmegy egynek.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 12 Okt. 2012, 11:23

2046. december 10. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Laura Orrin, Tomek Wind és Lara Storm

Lara is besegített Tomeknek, így mindhárom fiatal nekiindult a városnak, hogy körbenézzen, először ezen a környéken, ahol most voltak. Amennyire igazából várták és számítottak rá, arra jutottak, hogy a legtöbb hely, amik igazán szórakozóhelyek csak este fognak kinyitni sötétedés után. Itt nem számított a tél, révén trópusi övezetben voltak, így nem volt gond azzal, hogy a bárok csak este nyíltak. A legkorábbi szórakozó hely is csak este 7-kor nyílt ki, most pedig olyan délután kettő óra volt csupán. Most csak az egyszerű kávézók és néhány kocsma volt nyitva, de ezek nem igazán tűntek olyan helynek, amik érdekelhetnék a hármast. A kávézók teraszosak voltak, jobb helyek, nyílt fedéllel, biztosan nem árultak itt drogot, ahogyan a kocsmák is teljesen átlagosak. Mostanra bizonyos lett, ha valahol itt ezen a környéken árulják azokat, azok minden bizonnyal az esti szórakozóhelyek lehetnek, hiszen mindig is az ilyen helyek voltak azok, ahol partidrogokat és efféle dolgokat árultak, ezt Tomek és Lara is tudta már annak ellenére, hogy a Negatív zónában nevelkedtek, Laura számára meg teljesen egyértelmű volt.
A nézelődés azonban jó sokáig tartott, olyan délután négy fél öt lehetett mire a hármas visszaérkezett a szállására és még így is volt jó másfél-két órájuk, hogy a szórakozó helyek kinyissanak.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Pént. 12 Okt. 2012, 21:18

El is indulok, de ahogyan azt sejtettem, nap közben a diszkók, vagy az ehhez hasonló szórakozóhelyek még nincsenek nyitva, ez egyáltalán nem lep meg, az már sokkal inkább, hogy még itt is vannak teljesen átlagosnak mondható kocsmák, amiket át is nézek, na meg persze a kávézókba is belesek, az egyikben pedig még fogyasztok is egyet, mert hát miért is ne? Erre kíváncsi voltam és végül is ennyi kevés belefér, plusz az eladók állítása szerint erős, szóval legalább az energia megvan estére, ugyanis igencsak hosszú lesz... Mindenesetre is ezen helyeket legalább kizárhattam a sorból, megjegyeztem hogy merre vannak és nagyjából feltérképeztem a környéket, így majd tudom, hogy mit hol találok majd, szóval mindenképpen megérte ez a kis kiruccanás érkezés után. Felbaktatok a lépcsőkön majd pedig benyitok a szobámba. Ez egy kellemesen kiadós séta volt, kicsit pihentetem is a lábaimat cserébe, rájuk fér, eztán pedig a karórámhoz nyúlok és megnyomok rajta egy gombot, mire az női hangon közli nekem az időt.
~ Rendben, akkor még van néhány órám... Mivel akarom elütni? ~ Nagyon jó kérdés ez a részemről azt hiszem, egy helyben ülni nem akarok, készülődni pedig még nem szükséges, mert hát... Zuhanyzás, haj belövése, fogmosás, egy nagyon kevés, ízléses smink, megfelelő ruhák, egy kis parfüm és tulajdonképpen ennyi, ehhez nem nagyon szükséges egy óránál több, szóval még van egy kis időm, amit el kéne ütnöm valahogy... Nos azt hiszem hogy hátradőlök és élvezem kicsit a szobám csendes nyugodtságát, igen... Aztán majd nyomogatom az órát hogy képben legyen az idővel, és amint eljött a megfelelő időpont.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Henry White Szomb. 13 Okt. 2012, 11:08

Lara is jön, némi készülődés után. Elindulunk, kocsmák, kávézók, éttermek. Egyik sem olyan hely ahol drogot árulnának, legalábbis nem fényes délután. Mindenesetre benézünk pár helyre, néha-néha kérdezősködök kicsit, de semmire nem jutok. Hagyom inkább a dolgot. Szépen körbejárjuk a környéket, próbálom megjegyezni a környéket, hátha hasznát vesszük majd, ha jobban tudunk tájékozódni egy kicsit.
Aztán vissza is megyünk a szállóra, gyorsan lezuhanyzok, és próbálok egy kicsit aludni, míg eljön az időpont és mehetünk ismét, ezúttal az Aranykorsóba. Miért érzem úgy, hogy ott sem lesz több szerencsénk....
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 13 Okt. 2012, 15:45

2046. december 10. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Laura Orrin, Tomek Wind és Lara Storm

Mindenki lepihent, lezuhanyozott és elfoglalta magát sötétedésig. Ezek után indult el a hármas, hogy megnézze az Aranykorsót. Mostanra tudták, hogy hol is van ez, így könnyedén odataláltak. Mire megérkeztek az első, amit tapasztaltak, hogy jó egy sarokról hallani lehetett a zenét, ami odabentről üvöltött ki az utcára, valamilyen diszkózene volt, amire a klub vezetői szerint jól lehetett bulizni. Valószínűleg igazuk is volt, mert mintegy húsz méteres sor állt a klub bejárata előtt, mind fiatalok arra várva, hogy bemehessenek szórakozni. Természetesen volt beugró is, a lányoknak jelképes 5 dollár összeg, a fiúknak azonban 20ba került. Igaz ezt le is lehetett vásárolni odabent italokra. Akik elértek a fizetéshez és a belépéshez a kezükre pecsételtek valamit, ami csak neonfényben látszik, a mai belépő szimbóluma és jelzése. A hármas nem tűnt ki a tömegből, még Laura és Tomek sem annak ellenére, hogy nem hétköznapi volt a megjelenésük, itt érthető okokból mindenki mutáns volt.
Beérve a helységbe egy hatalmas szórakozóhely volt, kétemeletes. Diszkó gömbbel, rudakkal, amin alulöltözött lányok táncoltak már most is, egy helyi DJ pedig a zenéjével szórakoztatta a fiatalságot, balra a bejárattól volt a pult, ahol az italokat lehetett vásárolni, jobboldalra a feljáró az emeletre és szemben a DJ, illetve hatalmas tánctér, ami már most is tele volt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Vas. 14 Okt. 2012, 09:33

Ahogyan beterveztem, mindent letudtam amit kellett az estéhez, őszintén szólva kicsit elgondolkodtam közben, hogy vajon hányszor fogom ezt elismételni még ezen a héten, bár remélem hogy maximum háromszor, ezt is beleszámítva és nem többször. Jelenleg a lényeg az, hogy megvagyok, még egyszer átnézem, hogy mi is van nálam, avagy tényleg megvan-e minden, telefon, pénz... Személyes iratokat vajon vigyek?... Náh, teljes mértékben feleslegesnek találom, nem vagyok már fiatal, legalább is nem gyerek, tulajdonképpen már jó pár éve nem, mondjuk nem olyan sok az, a lényeg hogy nem, itt is csak azért fordult meg most ez a fejemben, mert azért mégiscsak egy teljesen idegen helyen vagyok. Nem teszem el azokat végül, inkább útnak indulok, gyalog, természetesen, de ezúttal már nem annyira sietve, fiatal még az este, nagyon fiatal, van időm, tudom hogy merre kell mennem ahhoz a bizonyos Aranykorsóhoz, amiről azt hallottam, hogy a legfelkapottabb hely errefelé és úgy tűnik, hogy igazak is voltak azok a pletykák, ugyanis már messziről hallom a dübörgő zenét... Valamint közelebb érve érzékelem a sort is, érdekes, de nem fogok most itt sorban állni, van pénzem, szóval teszek egy kísérletet, finoman elkerülve a sort oda pofátlankodok, mert tulajdonképpen akárhogyan is csinálja ezt az ember, ez így is meg úgy is annak nevezhető, de nem fogok ezzel foglalkozni mert mint mondtam, innen úgysem fogok soha többé senkivel sem találkozni. A lényeg hogy finoman odamegyek, kifizetem a beugrót majd pedig belépek a szórakozóhelyre ami belülről nézve is megint csak... Hatalmas, azok alapján pedig amiket érzékelek kifejezetten tetszik is, nem csodálom, hogy ennyire felkapott, most viszont sajnos nincs időm szórakozni, mindenesetre is mosolyogva kezdek el bolyongani a tömegben, kissé szórakozottan, nem úgy mint egy idióta, csak amolyan normál jelleggel, közben pedig próbálok hallgatózni, bár a zene erőssége miatt nem biztos, hogy ez menni fog, de azért hátha elcsípek valamit, valami információ morzsát, ja meg persze figyelek a furcsa dolgokra, főleg a mutáns képességekkel kapcsolatban, vagy ha esetleg találkozok egy olyan csapattal, akik valamiféle gyógyszert szednek éppen... Nos egyenlőre csak óvatosan figyelni kezdem őket, nem megyek oda mert ez esetben, ha van olyan szerencsém hogy találok ilyeneket, akkor inkább először felmérem, hogy mifélék is lehetnek.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Henry White Vas. 14 Okt. 2012, 17:48

Nem sokkal ébredésem után, gyorsan elkészülök, megvárom Larát és már indulunk is, arra a helyre amit még a taxis ajánlott nekünk. Már egy utcával odébb lehetett hallani a zenét, ami inkább tűnt zavaros lüktetésnek, mintsem zenének, de nem is ezért jöttünk. Jó kis tömeg áll sorban, hogy bejuthasson, beállunk a sorba. Elég sok idő - és pénz - mire bejutunk.
Ahogy belépek, a zene hangereje még jobban megcsap. Gyorsan körbenézek, két emeletes az egész épület, és tömve van. Intek Larának, nem tudom követ-e, kiabálni pedig nincs értelme. A pulthoz lépek és kivárom a sorom, közben alaposan, de nem túl feltűnően végigmérem a szórakozni vágyókat és az itt dolgozókat is. Persze kétlem, hogy látásra bármi is feltűnik, főleg ha a drog árusításról van szó.
Rendelek egy üdítőt, hátat fordítok a pultnak és a tömeget figyelem, hátha feltűnik valaki aki már be van drogozva, vagy egy nagyobb csoportosulást aki erre készül. Nem túl nagy terv de egyenlőre megteszi.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 15 Okt. 2012, 15:11

//Tőletek kérek egy kis türelmet, amíg Rachel és David meg nem érkeznek Madripoor-ba.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Quentine Constantine Kedd 16 Okt. 2012, 17:20

A konténerből szíves örömest kimászok, sosem szerettem a kis helyeket. A hajó fedélzetére érve elgondolkodom, hogy utaztam-e már hasonlón, valójában ennél jóval extrémebb közlekedési módszereket szoktam használni, de azt hiszem, a konténerszállító hajó eddig kimaradt.
-És van néhány ellensége a Földnek, aki kapva kap egy ilyen alkalmon - fejezem be Poláris gondolatmenetét, és bólintok Davidnek, hogy igazat mond.
~Bízhatunk benne, azt hiszem. Segített Zyronak és Adriennek is Németországban, kimentette őket egy elég szorult helyzetből. És igazat mond, nem védi semmi az elméjét.~ Üzenem Davidnek, miközben beleharapok a szendvicsbe.
-Nem lesz nehéz megtalálni őket, csak meg kell keresni a legnagyobb galibát a városban, tuti, hogy ők okozták - viccelem el a helyzetet.
Az út hátralévő részében David mellett ácsorogva benyomom a szendvicsemet, és megiszom a vizet is. Még elnyomok egy "hűvös van itt a fedélzeten"-t, hátha ad egy kabátot, vagy csak végre kedve támad megölelni. Nem tudom, miért csinálom, én is megölelhetném, nincs abban semmi, és tényleg fontos nekem, nem véletlenül áldoztam fel érte annyit.
A kikötőbe érve döbbenek rá, hogy nincs semmilyen cuccom, amit összeszedhetnék, csak a viseltes ruhám van, és egy jó nagy dilemmám.
-Kösz a segítséget, Lorna.
Nem nagyon könnyezem meg a dolgot, ez a csak Magneto lánya, és különben is, van egy olyan érzésem, hogy még összefutunk, csak talán jobb körülmények közt. Erről persze eszembe jut a mi Lornánk, de gyorsan elhessegetem a gondolatot, nem is akarom elképzelni, mi lehet most vele. Inkább Davidre nézek, és bevárom, hogy elinduljunk együtt a hajóról.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Sarah Csüt. 18 Okt. 2012, 07:45

Ki vagyok javítva, úgymond, amire így belegondolva bólogathatnék, szóbaj helyeselhetnék, vagy tehetnék valami ehhez hasonló, amúgy teljesen egyszerű dolgot, de mégsem teszek semmit, csak úgy... Hagyom, amolyan " rendben van " némasággal figyelek tovább, annyira még mindig nem tetszik nekem ez a nőszemély, de az biztos hogy jelenleg jó információkkal lát el minket, ami... Biztos, hogy igazi, annak kell hogy legyen, csak az nem biztos, hogy nem egy csapda koordinációját adja meg nekünk éppen, ha lehet egy város nevét koordinátának mondani, a lényeg hogy akkor se nagyon bízom benne, viszont amiket mond, nos azokban látok ép logikát, mert végül is ki tudja, hogy mi lehet ennek a következménye, de csak egy jó érv is lehet az átverésünkre.. Mármint... Ezt most nincs kedvem külön magyarázatba adni, rajtam kívül amúgy sem hallja senki sem, max Rachel, de nem hiszem hogy ezzel lenne elfoglalva. Adva az illemre utolsónak lépek ki a konténerből és valahogy máris sokkal szabadabbnak érzem magam, ezzel pedig eléggé el vagyok foglalva egészen addig amíg Rachel hozzám nem szól.. Vagyis hozzám nem gondol.. Szóval az esetleges ez előtt lezajlott kommunikációs próbálkozásokba, vagy folyamatokba nem igazán bonyolódok bele.
~ ... Rendben. ~ Nehéz magnetó lányára úgy gondolni, mint egy olyan személyre aki éppen nem próbál nekünk keresztbe tenni, de Rachelnek elhiszem, nem lenne oka hazudni, legalább is nem hiszem, meg hát teljesen bele lát a fejébe és még régebben is ténykedett, remek! Erre ennyit lehet csak mondani, legalább is a részemről, persze biztosan tudnék többet is de... Náh, most nem. Ama bizonyos poénon elmosolyodom, ez már hiányzott, de tényleg, nagyon. Mindenesetre is meglátok egy szendvicset... Meg mellé egy flakon vizet, amitől egyből összefut a nyál a számban, felettébb éhes és szomjas is vagyok, bár ezen eddig nem nagyon agyaltam, de most hogy kaját látok valahogy egyből feltűnik, valószínűleg azért mert már nem kell rejtegetni, úgymond, mert végül is itt van előttem és el is vehetem, de jó ötlet vajon? "Wakandában" is szendvicsek voltak.... Igen biztosan jó ötlet, annak kell lennie és kész és még mindig meg kéne rugdosnom magam, hogy ne törjem ilyen gyökérségeken a fejemet. Szóval fogom a szendvicset majd pedig azzal együtt a város felé fordulok, ahova tartok, lehunyom a szemeimet, beleszimatolok az ételbe, nem nyomom bele az orromat csak úgy finoman megszaglászom, élvezem az illatát, még ha annyira amúgy nem is nagy durranás, majd pedig beleharapok, kinyitom a szemeimet és... Ennél jobb talán már nem is lehetne, jelen helyzetben legalább is... Vagy igen? Hmm, talán, egy ideig nyugodtan eszek, szokásomnak megfelelően először evés, a végére pedig marad az ivás... A szendvicsem pedig meglehetősen hamar eltűnik, nem faltam, csak jól esett, a vízből pedig még mindig van egy jó adagnyi, úgymond... Én pedig ismételten Rachelre leszek figyelmes, más is lehetne amire figyelhetnék de azok valahogy nem érdekelnek annyira. Úgy néz ki mintha fázna, én pedig gondolkodom, hogy mi tévő lehetnék ilyen téren, de tulajdonképpen nekem sincs több ruhám, mint amennyi neki van szóval az egyetlen lehetséges megoldás marad, amivel meg mást is kifejezhetek, szóval végül is megölelem, mondjuk ebből az ölelésből eléggé érezhető hogy... Nos még mindig több is ez mint egy teljesen átlagos ölelés, szinte már megkönnyezek, szinte, boldog vagyok, nagyon és túlzottan sokszor használom azt a szót hogy nagyon, de még mindig ezzel lehet a legjobban kifejezni magam... Azt hiszem. A lényeg hogy megölelem, igen, eléggé jól esik és így hirtelen, csukott szemekkel nem is létezik semmi más, egészen addig legalább is, amíg mozogni nem kezdünk. Búcsúzásnál jómagam csak biccentek a lánynak, majd pedig elindulok a hajóról, ma vagy nyugodtan kell aludnom, vagy le kell járnom a lábamat, az nem számít igazából, hogy hogyan, szinte még az sem, hogy kivel, sokkal tágasabbnak érzem most a világot, mint talán eddig valaha is érezhettem.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 25 Okt. 2012, 07:54

2046. december 10. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Laura Orrin, Tomek Wind, Lara Storm, Rachel Wilcox és David Ethan

Mire a hajó kikötött a páros már az éjszakai fényben tündöklő Madripoort pillanthatták meg. Mindenfelé emberek, azaz mutánsok mászkáltak, buliba tartottak a legtöbben, annak ellenére, hogy hétfő volt. Igaz a többséget a fiatalabb korosztály tette ki és nem az idősebbek. Így a páros is remekül el tudott vegyülni, ha akart, nem lógtak ki a tömegből. Egyelőre úgy nézett ki, hogy a jobb módú részen voltak, mindenhol gazdagság, csiriviri dolgok mindenhol. Itt szinte földi taxit nem is lehetett látni, mindenfelé repülő autók, motorok, éjszakai fények, zene és persze sok-sok részeg. Ez fogadta a párost, ahogyan elhagyták a kikötőt.

Laura megpórbált előre jutni a sorban, de két tagbaszakadt kidobó ember hátraparancsolta, hogy várja ki a sor végét, mint mindenki más is teszi. Így hát ő is kénytelen volt várakozni.
Lara csak intett a fejével Tomek-nek, hogy nem megy vele és inkább elindult ő maga is, hogy felfedezze a helyet magának és ő is nyomozni kezdjen. Tomek megkapta az italát, amit rendelt, amit látott ő és amit érzékelt Laura is, hogy volt jó pár részeg is már itt, ez nem túl meglepő az ő korukban. Jó páran pedig extázisban is voltak már, úgy táncoltak, de olyat, hogy most itt mindenki előtt drogozott volna valaki nem lehetett látni.
Laura-hoz egy távol keleti srác ment oda és szólította meg.
- Jössz táncolni szivi? – kérdezte. – Csípem a dizájnodat, tudsz csillogni is?

Tomek pedig az italát iszogatta a pultnál, amikor egy hozzá hasonlóan vörös bőrű lány lépett oda kissé szégyellősen.
- Szia, még nem láttalak itt, új vagy? – érdeklődött.

//Bocsi, szentül megvoltam győzödve arról, hogy Laura-ra és Tomek-re várok még mindig, hogy írjanak…//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Henry White Csüt. 25 Okt. 2012, 14:50

Lara nem tart velem, külön próbál jutni valamire. Ketten többre megyünk, feltűnőek sem vagyunk túlzottan. Remélem azért nem keveredik bajba. A hely már kezdett tele lenni részegekkel, ami nem is csoda. Egy biccentéssel megköszönöm az italt, majd lassan kortyolgatom azt. Semmi gyanúsat nem lehet látni, csak azt hogy némelyek már őrült módon ropják a táncot a parketten. Felkapom a fejem a hangra és a lányra pillantok, aki láthatóan szégyenlősen szólított meg. Rámosolygok bátorítóan.
-Szia, igen új. Ennyire látszik? Egyébként Tom vagyok....-
Mutatkozok be, majd kezet nyújtok neki még mindig mosolyogva. Végigmérem, nem túl feltűnően, hozzám hasonlóan néz ki. Egyebet még nem tudtam levonni, csak a külsejét.
-Ma érkeztem, és körbekérdezősködtem valami jó hely után, és ezt ajánlották a legtöbben....mondjuk néhányan rosszat is mondtak róla....-
Szúrom be a végét a mondatnak, mint egy elhintve a dolgot, talán később konkrétabban rákérdezek a dologra.
-...de hát melyik diszkóban nem történik néha napján valami....Te viszont otthonosan mozogsz itt, ahogy látom. Sokat beszélek, nézd el nekem. Benned kit tisztelhetek?-
Kérdezem és kicsit közelebb hajolok hozzá.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Quentine Constantine Pént. 26 Okt. 2012, 13:45

Madripoor, itt lennénk, ha minden igaz. És itt vannak állítólag a társaink is. Meg innen fogunk hazajutni is. Csupa jó hír. De ez a város nagyobb, mint gondoltam. Már most akkora a tömeg, hogy kezdek szédülni, persze benne van, hogy mostanában nem voltam emberek közt. Általában a toronyban kuksolunk kis társaságunkkal, néha börtönbe kerülünk, esetleg a pokolra jutunk, de nagyvárosok, ahol ráadásul nem kell menekülnünk... Fura.
Még furcsább ez a sok alkohol, és az emberek elméjében pörgő drog, bizonyára tele van a hely olyan dolgokkal, amiket itt is tiltanak. Hát még tőlem... Idejét sem tudom már, mikor volt alkalmam ilyesmire. De hát erre volt a ház, az a rohadt ház, amibe junky-ként mentem be, és emberként jöttem ki. Vagy mutánsként. Vagy angyalként. Vagy lelketlen szemétládaként. Mindegy.
-Oké, nem tudom, merre keressük őket, de én azt mondom, keressük inkább meg őket holnap reggel, mára pedig vegyünk ki egy nap szabit. Na mit szólsz? Választunk egy helyet, megiszunk pár bambit, és végre lazítunk egy kicsit. Szerintem igazán ránk fér, és meg is érdemeljük!
A javaslatra várom David válaszát, ahogy ismerem, nem fog ellenkezni, sőt, a csapongó, túlfűtött gondolatai alapján ő is ezt szeretné, meg még sok minden mást is, de gyanítom, hogy ez csak a bezártság hatása. A biztonság kedvéért azért teszek egy próbát, kiterjesztem az elmémet, és gyorsan átfutok a nagy többségen, hogy nincs-e köztük valaki, aki tényleg ismerek. Nem végzek alapos vizsgálatot, csak erre vagyok kíváncsi, és titkon remélem, hogy nem járok sikerrel.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 15 oldal 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.