Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

11 / 15 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Tank008 Csüt. 23 Május 2013, 22:52

Ahogy lény a társam leugrott rólam szép sebet is okozott bennem mikor megláttam a lyukat gyorsan beugrottam társammal együtt szerencsére nem volt túl mély így gyorsan fel is tudtam tápászkodni gyorsan elhagyva esésem helyét. A lény elég dühösen morgolódva tépte szét még jobban a falat és kezdett követni minket. Nem igen volt sok időm de annyi igen, hogy megpróbáljak elindulni egy irányba azzal levéve az álcát. Majd társamhoz szolok.
- Két irányba! Próbáljuk megzavarni hátha valamelyikünk mögé tud kerülni.
Elsőre ötletem sem volt mit kéne csinálni a lénnyel így próbáltam minden támadását elkerülni a fájdalom ellenére amelyet a társam okozott. Figyelembe kell vennünk sérüléseinket de elsőnek elő kell rukkolnunk egy ütő képes tervel a lényről nem vettem le a szemem de próbáltam minél távolabb kerülni tőle úgy, hogy közben nézem a körülöttünk lévő tárgyakat. Hát ha találok valami hasznos gépet.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Pént. 24 Május 2013, 00:48

Oké, a sérülésem frankón gyógyul, bár eléggé furcsa érzés ahogyan a golyó egyszerűen... Öh, kimászik, mondjuk így, a fájdalom pedig múlni kezd ami felettébb kellemes, egyértelműen, de még mindig fáj. Mindenesetre is a társamon elrugaszkodok, ahogyan pedig a karmom a húsába vájom, egy kellemes, megborzongató érzés fut végig a gerincemen, amivel most viszont nincs időm foglalkozni. Sajnos úgy alakul, hogy egy irányba futunk, így pedig a tervezgetés át megy menekülésbe, kár, ráadásul egy út van, az is eléggé kellemetlen zuhanás, vagyis a zuhanás része annyira nem problémás, sokkal inkább az érkezés, azonban nem törik el egyetlen csontom sem, szóval azt hiszem rendben van minden. Egy vetődéssel próbálok meg kitérni az alak elől, aki valószínűleg a padlóba fog csapódni, feltételezem, remélhetőleg eléggé gyors vagyok ehhez... Eléggé kihúztuk a gyufát, valószínűleg főleg én. Mindenesetre is csak bólintok a társam szavaira és ha tudok, akkor megindulok a vele ellentétes irányba. Na most itt van egy annyi előnyünk, hogy jelenleg az ellenfelünk nem igazán lát csak kilencven fokban, vagyis pontosabban annál egy kicsit többen, így nem lesz nehéz valamelyikünknek kikerülni a látóköréből, az már más kérdés, hogy ki mit kezd akkor. Próbálom szemügyre venni az itt lévő gépeket, hátha hasznos, de ha nem, akkor... Akkor nem tudom mit csinálok, mert amíg mindkét keze szabad addig nem tudom a másik szemét támadni és így bármennyire is hangozhat ez furcsán, úgy érzem, hogy az erőviszonyok ellenére is patthelyzetben vagyunk.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 24 Május 2013, 11:28

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Suzuka / Laura Orrin és Simon Miklós / Tank

A párosnak csak annyi ideje volt, hogy kiguruljanak oldalra és a fejükben megfogalmazódjon terv, hogy mit is szándékoznak majd tenni, amikor a sérült ellenfelük megérkezett. Hatalmas erővel csapódott bele a földbe, a becsapódás ereje egy kisebb krátert vágott a földbe és ennek a lökéshulláma meglökte a két irányba menekülőt. A talaj hirtelen szaladt ki a lábuk alól és métereket repültek a levegőben az előtt, hogy a földön landoltak volna a fal közelében. Laura az egyik oldalsó falnál, míg Tank a terem másik végében, nem sérültek túlzottan, néhány zúzódást szenvedtek csak el, és Tank néhány vágással lett gazdagabb a felszálló kavicsok miatt, a lányt megvédte a ruhája és a bőre ezektől. Most maradt némi szusszanásnyi idejük, ugyanis a férfi egyikőjük után sem indult, láthatták, hogy végignézett a teremben, ahol voltak. Végül elindult, az egyik gép felé a kezei pedig aranyfényben kezdtek el úszni. Mind Tank, mint Laura könnyedén rájöhettek, tudták, ha azt a gépet felrobbantja, akkor itt a gyárból semmi sem marad, mert minden a levegőbe repül.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Pént. 24 Május 2013, 17:08

Eléggé gyors vagyok ahhoz, hogy elkerüljem a becsapódó ellenfelünket, de csak éppen, ahogyan pedig becsapódik a földbe egy jó pár méteres repülés következik, aminek a legkellemetlenebb része természetesen megint a földet érés, amit megpróbálhatnék tompítani egy gurulással, de mégsem teszem, hiszen csak nem fájhat annyira... És valóban, megúszom néhány zúzódással, s még egy kis pihenésre is van idő, habár nem sokáig, mert az alak az egyik géphez fordul és meg is indul ahhoz, én pedig nem tudom honnan, de mégiscsak tudom, hogy ha azt tönkreteszi akkor a levegőbe repülünk amit meg nem igazán szeretnék, mert egészen jól érzem magam úgy átlagban és szeretnék még élni mondjuk úgy egy... Negyven, ötven évet, ha nem többet. Két dolog jut eszembe, az egyik a telepata, a másik pedig ugyan az, ami eddig is, természetesen, most lenne is rá lehetőség, de először a telepata. Megpróbálok arra gondolni, hogy beszélni akarok vele, valahogy így magyarázták ugye, ha pedig ez sikerül akkor megkérem arra, hogy próbáljon meg valamilyen mentális támadást mérni az ellenfelünkre mielőtt még a levegőbe repít mindent, mert ugye máshogy nem igazán bírunk vele... Ez az egyik, ebben reménykedem, hogy sikerül. A másik pedig remélhetőleg még belefér az időbe, rohanva megpróbálok elé kerülni és nemes egyszerűséggel... Hogy fogalmazzam nagyon, de nagyon finoman... Szétrúgni a férfiasságát, kétlem, hogy működni fog és lehet, hogy nekem fog jobban fájni, akárhogyan is, ezt követően megpróbálok, megint, az arcának ugrani és akár a sérült, akár a még jó szemébe belekapva, a körmeimet belemélyesztve oldalra rántani, húzni, hátha tudom így irányítani egy picit, jobb ötletem tényleg nincs és úgy tűnik, hogy eszköz sincs ami a hasznunkra lehetne.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Tank008 Pént. 24 Május 2013, 18:16

A lény elöl sikerül kitérni de így kivitte a talajt a lábam alól. Néhány kődarab még szét is vágott az égbe majd miután a földre érkeztem még pár eltalált a nagyobbak még meg is vágtak. Elkezdtem feltápászkodni gyorsan négykézlábra készülve a következő elugrásra amikor látom, hogy a lény nem a társam és nem is felém indult el. Világító kezével a panelek felé indult.
~ Ne ne ne ne basszus. A levegőbe fogunk repülni ilyen nincs az a hülye telepata pedig még az előző hívásomra sem választ legalább foglaltat jelzett volna vagy várakozó listára tett volna.
Semmi fegyver nem volt nálam a gránátokon kívül és kötve hinném, hogy azok hatásosak lennének ellene viszont a társam már fél sikert aratott előbb így talán ha segítek neki akkor sikerrel járhat csak magamra kell vonnom a dög figyelmét. Gyorsan felkapok a földről két kődarabot amely dobásra alkalmas nagyjából baseball labda méretűeket. Majd a kis vágási sebeket leküzdve elkezdtem a lény felé szaladni majd láttam, hogy társam is ezt teszi így még mielőtt a társam rátudott volna ugrani a dögféle fütyültem és felé hajítottam az egyik követ.
- Hé te rusnya dög még nem végeztünk csak ennyi telik tőled!
Mihelyt a mondatomat befejeztem a kő reményeim szerint már fejbe találta és a következőt is utána dobtam így amikor az megfordul remélem jól ki is dobja a szemét vagy fejbe vágja szemből.
( Mindent megtetettem, hogy megelőzzem társamat és hamarabb cselekedjek mint ő így reméltem a lényt magamra csalva kitudja karmolni a másik szemét is. )
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 25 Május 2013, 11:27

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Suzuka / Laura Orrin és Simon Miklós / Tank

Laura és Tank is hiába próbált a telepatával kapcsolatba lépni, az nem válaszolt nekik semmit sem. Lehet, hogy őt is lefoglalták, révén mondta is, hogy nem csak egy támadó van, hanem jócskán több annál. A páros egyszerre mozdult a mutáns felé. Laura volt a gyorsabb és ruganyosabb, de ő volt távolabb, így emiatt Tank a kövekkel magára tudta vonni a férfi figyelmét. A férfi teljesen felé fordult, igaz a kövek teljesen lepattantak róla, de arccal Tank felé fordult, ennek hála nem láthatta meg azt, hogy a gyíklány megérkezett mellé, majd egy határozott mozdulattal a nemesebbik szervén rúgta. A rúgáskor fájdalom csapott Laura lábába, és egy nagyot roppant is, ahogyan a rúgástól a bokája eltört, de nem csak neki volt ez fájdalmas, mert a férfi a kezével odakapott és felordított. Ezt használta ki a lány és kapott a karmaival a szem felé, amit most is végig tudott hasítani. Az eredményt nem látta, mert a férfi teljes arcát vér fedte már be és térdre rogyott.
Még mindig a nemi szervét szorította és egyre sűrűbben vette a levegőt a fájdalomtól, Laura pedig már nem volt képes megállni a sérült lábán, így csak az épen, egy lábon tudott megállni. Eddigre Tank is odaérhetett, ha szeretett volna. A kellemetlenség viszont most sem múlt el, a férfi egész testéből fényleni kezdett abban a fényben, amiből a két fiatalra is támadt nem sokkal korábban.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Szomb. 25 Május 2013, 12:10

Telepata nincs, ami pedig fontosabb, hogy figyelemeltereléssel ugyan, de a tervemet pontról pontra sikerül végrehajtanom, igaz kisebb bökkenőkkel, problémákkal, mint például, hogy a lábam eltörik ahogyan tökön rúgom, amire természetesen fájdalmasan nyögök... Mintha egy pár acélgolyóba rúgtam volna bele, de az akaraterőm nagy, így képes vagyok még megmarni az arcát, az már más kérdés, hogy mennyi eredménnyel. Még több vér kerül rá, így feltételezem hogy siker, de nem látom pontosan, így nem akarom elbízni magam, na meg persze nincs időm vizsgálgatni, ha lenne sem vagyok benne biztos, hogy vizsgálgatni szeretném, mert akkor is veszélyes lenne, egy őrjöngő szuper erős vak... Nos ez nem kezd tovább őrjöngeni, földre esik és fényleni kezd, szóval ami mosolyoghatnékom lett volna a szenvedésén, azon pillanatban elfojtódik. Egy lábon tudok csak közlekedni, ami nem hiszem, hogy elég gyors lenne hirtelen, így kénytelen vagyok a társam segítségét kérni, amit bár eddig nem tettem, de kéretlenül is hűségesen tette, amiért kivételesen be kell vallanom hálás vagyok és kicsit bánom, hogy belemartam korábban, de akkor még dühös voltam rá. Mindenesetre is ugrálni kezdek egy lábon az irányába, ami remélhetőleg egyben kifelé van innen.
- Lennél a hősz lovagom ész kimentenél a helyszetből? - Hát remélem, hogy igen, valamiért úgy érzem, hogy régen volt hősöm, most pedig leállhatnék gondolkodni azon, hogy miért érzem így, csak erre most rohadtul nincs idő mert az alak valószínűleg fel fog robbanni és csak remélem, hogy nem repül vele együtt a levegőbe az egész kóceráj, aggódok a többiekért... Remélem, hogy még élnek.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Tank008 Szomb. 25 Május 2013, 13:21

A kövek amelyeket felé hajítottam csak lepattogtak róla de figyelmét sikeresen magamra vontam készen állva az elkerülésre. De társam bár oda is ért megtámadva őt becses kincseinél minek hatására mind ketten ordításba kezdtek a lény elkezdett térdre rogyni.
~ Itt az esélyem megyek és fejbe rúgom aztán még végeztünk is.
Elkezdek feléjük rohanni az adrenalintól a vágásokat alig érzem a harc heve elkapott. Már majdnem oda is érek mikor társam egy jó pár karmolást okozott a lényen éppen a rúgásra készültem mikor az világítani kezdett. Társamra nézve láttam, hogy csak féllábon volt így gyorsan felkaptam ahogy tudtam talán a legkényelmesebb az ha a kezembe veszem és úgy kezdünk rohanni de ha úgy nem bírom el annak ellenére, hogy a katonaságnál minden reggel azzal keltünk, hogy a társunkkal futottunk pár kört, hogy ha esetleg megsérülne valamikor kilométereket tudjuk cipelni. Minden nap végén homok zsákokat cipeltünk amelynek ember alakja volt és súlyuk több mint 100kg is nyomott. Tehát ha ennek ellenére sem bírnám el a kezembe akkor hátamra kapom bár, hogy is el kell tűnnünk onnan de nélküle nem megyek tehát ha kell elhurcolom onnan. Ha sikerül felvennem valahogy akkor már futok is a lénytől próbálva kijáratot keresni. Ha találok valami kijáratot azon távozok vele és próbálom elhagyni az épületet azon keresztül.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 27 Május 2013, 11:02

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Suzuka / Laura Orrin és Simon Miklós / Tank

Laura valóban nem tudott menekülni és így Tank volt kénytelen felkapni és kivinni őt. A lány elég nehéz volt, így ennek köszönhetően elég nehézkes volt az, hogy kicipeljék innen. A férfi a háttérben egyre és egyre sárgásabb fényben világított, majd felőle egy robbanás látszott és a sárga fény mindenkit betakart, a menekülőket is…

… Amikor a páros magához tért felettük a dzsungel fáinak lombkoronája volt, a hátukat a föld nyomta és mindenük sajogott a fájdalomtól. Határozottan életben voltak mind a ketten, csak több seb is volt rajtuk, de tudtak mozogni, beszélni és a tudatuk is tiszta volt, az ájulás okozta lassúságot leszámítva. Mellettük idekint konténerek látszottak, amiket Tank látott odabent korábban. A sérült katonák a földön feküdtek, a gésa és az „ördög” talpon, mellettük a három gyík állt, a két lány és a fiú, akikkel Laura érkezett. Ők láthatóan teljesen jól voltak. A távolból füst szagát lehetett érezni, ha arra néztek a fák miatt csak alig lehetett látni a füstölgő és helyenként még égő épületet, ahol korábban voltak. Pár másodperc kellett ahhoz, hogy észrevegyék az állók, hogy ők felébredtek a gésa lépett közelebb hozzájuk.
- Hogy érzitek magatokat? – érdeklődött.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Hétf. 27 Május 2013, 19:02

Kicsit megnyugtató, hogy valóban segít kijutni és megkönnyebbülés, hogy nem nekem kell egy lábon kiugrálnom, az már más, hogy így is a levegőbe repülünk, vagy legalább is a robbanás hangját hallom, meg egy pillanatig minden sárga aztán pedig sötétség... Tehát ja.

Ahogyan kábán kinyitom a szemeimet, pár másodpercig fel sem igazán fogom a körülöttem lévő világot, valamilyen szinten annyira álomszerűnek tűnik, még mindig valahogy szokatlan, de hamar realizálom mégis, hogy még élek, mert a fájdalom hamar beüt, az pedig... Nos, mindig azt jelenti, hogy élek. Ahogyan oldalra nézek konténereket látok, sérülteket, ismerős arcokat és... Még mindig nem tudom, hogy miként hívják, de ő is itt van eléggé sérülten.
- Köszi. - Mosolygok a frissen lovagommá ütött srácra, mert még mindig biztos vagyok benne, hogy egyedül nem tudtam volna olyan távolságra jutni, hogy túléljem a robbanást, mivel pedig nem vagyok hálátlan fajta... Vagy legalább is most már tudom, hogy nem vagyok hálátlan fajta, ha nem húzódik el akkor adok neki egy puszit, egyrészt mert miért ne? Másrészt meg mert az életemért cserébe ennyi jár, legalább is én úgy érzem. Persze a "többinek" sem kellett sok idő, hogy észrevegyék, hogy ébren vagyunk, szóval... Ömm... Érdeklődnek, ennek bizonyos okokból nem kifejezetten örülök, de nem is zavar, inkább semlegesen érint.
- Én egészen jól, nem tudjátok, hogy miből maradtatok ki. - Ezzel ha bírok akkor nyújtózok egyet a földön és megropogtatom pár végtagomat, meg persze utána megvizsgálom a lábamat, hogy milyen állapotban van, remélem, hogy legalább be lett kötözve amíg eszméletlen voltam.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Tank008 Hétf. 27 Május 2013, 19:31

A lányt kis nehézségek után de felkapom a hátamra majd futásnak eredek ahogy csak bírok futás közben beugrik valami a múltból.
~ Miért röhögtük ki a szakasz parancsnokot amikor a 100kg-os homok zsákokat 200kg-ig akarta emelni ?! Amint haza érek újra kezdem ennek gyakorlását és 250kg alatt meg nem állok!
Gondolat menetemet befejezve a következő pillanatban szinte már körbe vett a sárga fény gondoltam is rá, hogy amint látom a robbanást a földre vetem magunkat hátha a ott megússzuk bár, hogy is a következő pillanatban arccal földnek nézek és lassan nyitom ki szemeimet. Szép lassan kinyitottam azokat majd köhögtem párat kis földtől is megszabadulva amit lenyeltem, az egész testem sajgott a vágások megint duplázottak. De határozottan éltem legalábbis reméltem ekkor a lány szólalt meg mellettem amikor én még csak négykézlábra emeltem magam majd adott egy puszit. A földön helyet foglalok körbe tekintek majd felelek kissé elmosolyodva a puszi hátására.
- Nincs mit csak viszonoztam a segítséget ..... amelyet .... még a ... fojtogatásnál nyújtottál.
Mondtam kissé szaggatottan még a robbanás hatására belassulva. Mély levegőket vettem majd próbáltam meggyőződni tényleg megvagyok e. Ekkor telepata és társóságát is megpillantom.
- Üdv. Fogjuk rá.
Majd vissza fordulok a lányhoz.
- Egyébként Tank vagyok.
Mondom kissé már szinte röhögve a helyzet komikumán nagy és mély levegőket véve közben.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 28 Május 2013, 11:52

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Suzuka / Laura Orrin és Simon Miklós / Tank

A sérüléseket még ellátták idekint, majd teleportálással ment a csapat egy másik helyre. Mindenki megkapta, amiért jött, és amiben megegyezett. Tank kapott egy mesterien készített klónt a doktorról, a gyíklényeknek Barnabas, akinek a testét el tudta vinni, és a fiú memóriáját módosította a telepata is, hogy soha se derülhessen ki a csalás, amit elkövettek. Így a néhány karcolással együtt, amiről a fiú azt hitte, hogy a dokival folyó párharcban szerzett vissza tudta vinni a testet a Cinnamon család főhadiszállására, majd ott a vizsgálatok és jelentések után, ha akart haza is mehetett az államokba és itt hagyhatta ezt a helyet.
Laura, avagy immáron Suzuka megkapta a csere tereméket, amiért küldte őket a főnökük és azzal vissza is térhettek a saját barlangjáratukba. A feladat sikerrel való teljesítése miatt még jutalmat is kaptak, azt, hogy a felszínre mehettek és elvegyülhettek az emberek között szórakozni. Mint megtudta Laura ez igencsak nagy jutalom volt, mert Barnabas nem igen örült annak, hogyha ezt szerették volna megtenni a közösség tagjai, így csak a legjobbak és a legkiemelkedőbbek kaphattak efféle jutalmat, ahova úgy tűnt, hogy egy feladat után a lánynak sikerült is visszakerülnie.

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 00120

Akkor a kalandotok véget ért, egy kis türelem, amíg ki nem írom a következőt, ami akkor lesz, ha Vadföldön megvan a gyerek az ottani csapatnak.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 10 Aug. 2013, 13:57

2048. január 9. csütörtök – Madripoor
Résztvevők: David Ethan és Laura Orrin / Suzuka

David újra abban az irodában volt, ahol jó egy évvel korábban, az anyja ismerősénél. Akinek a pénzét arra használta, hogy Rachelt kivásárolj a Sárkányoktól. Tudta, hogy el fog jönni ez az idő, csak talán azt nem, hogy ennyire gyorsan. A férfi az íróasztala mögött ült és egy fényképet tolt a fiú elé.
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 1280962-widow060606
- Őt kell megölni – mondta.
David pillanatok alatt megismerte a képen levő nőt, noha itt jócskán fiatalabb volt, mint ahogyan látta utoljára. Itt még kamaszlány volt, nem pedig egy érett nő, akit milf-nek lehet hívni. Aurora volt az, a későbbi felesége, legalább is az, ami a jövőt illette.

Suzuka-t nem sokkal korábban Barnabas hívatta magához, hogy megbízza egy feladattal. Egy árulót kellett a lánynak levadásznia, az egyik társuk elhagyta őket azzal, hogy őt nem érdeklik Barnabas szabályai és elmegy saját kolóniát alakítani és úgy öldösi az embereket, ahogyan neki tetszik. Mindezzel pedig Suzukáék kolóniáját is veszélybe sodorja, mert a láthatatlanságuk a legnagyobb menedékük. Sajnos a vezetőjük nem tudta megmondani, hogy hol lehet, így a lánynak kellett a volt társuk tartózkodási helyét is megtalálnia teljesen egyedül.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Sarah Szomb. 10 Aug. 2013, 15:02

Gyorsan eljött ez a nap is, ami azt illeti, sokkalta gyorsabban mint gondoltam volna, de nem baj, lelkiekben már régen felkészültem rá, hogy akár a saját anyám ellen küldhetnek, persze nem mintha azt megtenném, nem, inkább lőném fejbe ezt a bizonyos negatívot, vagy mit tudom én hogyan is nevezzem, ha jól emlékszem nem mondta el a nevét régebben sem, de nem is igazán érdekel... Persze az is simán lehet, hogy csak az én memóriám téves már mert régen volt. Át tol elém egy képet azzal a szöveggel, hogy ő lenne a célpont akit el kell tenni láb alól, ami pedig azt illeti sokkalta rosszabbra számítottam, igaz ez sem annyira egy rózsás helyzet mert pillanatok alatt felismerem a jövőbeli feleségemet és... Komolyan? Az egyetlen tartósabb jó nőt az életemben? Hát, elvileg ezen a részén már egyszer átestem és nem úgy nézett ki mint aki felismert, vagy hát éppen ki tudja, de olyan nagyon rosszul nem sülhetett el a dolog, szóval természetesen viselkedek, mint ahogyan bármiféle jövőbeli tudás nélkül tenném, ergo egy elismerő füttyentés után megjegyzem, hogy:
- Nem rossz, nem rossz, kár érte... De, az üzlet az üzlet. - Persze nem szívesen mondom ki ezeket a szavakat, alapból sem, hiszen megfogadtam ugye, hogy nem ölök, ehhez pedig minél többet szeretném is tartani magamat, de ennek a sztorinak így kell lennie, nem igazán szeretném átszabni a forgatókönyvet, persze azt az apokaliptikus jövőt el kéne kerülni de már az is eléggé úgy néz ki, hogy úton van felénk de ez most nem számít...
- Tudjuk, hogy merre tartózkodik jelenleg? Plusz csupán csak kíváncsiságból, miért akarod halottan látni? - Valóban érdekel, a képből elnézve eléggé bőven messze van innen és így most belegondolva, egészen eddig arra számítottam, hogy droggal kapcsolatban lesz valami, szóval az egésznek a jó oldala, hogy nem, nem drog, ellenben tessék itt van ez helyette, vajon fog vér tapadni a kezeimhez, vagy máshogyan alakul? Kíváncsi vagyok rá, hogy miként fog lezajlani a magam történelme ami még előttem van.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Szer. 14 Aug. 2013, 00:44

Vadászat.... Igazából sosem hittem volna, hogy eljön egyszer egy olyan pillanat amikor saját fajtársamra kell vadásznom, de megtörtént és hát elárult minket, veszélybe sodort mindenkit és vesznie kell, így nyersen kijelentve... Akkor is mondjuk furcsa, egy ilyen eléggé durva év után, oké, nem történtek olyan hatalmas, eget rengető dolgok, na de akkor is számomra azért kifejezetten élvezetes év volt és most ez a megkoronázása? Kellemetlen, igazán kellemetlen és nem szívesen csinálom, nem annyira, ezzel is bizonyíthatok, igen, de most ki tudja, hogy kiről van szó... Rendben, én tudom kiről van szó. A lényeg az, hogy nem jó érzés. Mindenesetre is meg kell tenni amit meg kell tenni. Egyenlőre a legnagyobb probléma talán az, hogy nyom sincs amin el lehetne indulni, vagyis talán van, de nem vagyok benne biztos, hogy sikerrel járhatok. Kétlem, hogy bármiféle direkt nyomot hagyott volna maga után, így igazából a " szagára ", avagy az esetleg véletlenül hátrahagyott feromonjaira próbálok támaszkodni, máshogyan nem igazán működhetne, talán ha csak bele nem folyok egy alvilági ügyletbe és nem kérek segítséget deeee Van egy olyan érzésem, hogy ezt inkább nem szeretném megjátszani mert ki tudja, hogy mi lenne annak a végeredménye, így inkább ezt próbálom követni, ha lehetséges, amennyiben nem, nos, muszáj leszek nyomokat keresni, bár bőven kevés esélyt látok ilyen téren a sikerre, de ez is jobb mint az egy helyben állás és tarkóvakargatás.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 14 Aug. 2013, 10:41

2048. január 9. csütörtök – Madripoor
Résztvevők: David Ethan és Laura Orrin / Suzuka

Ahogyan David füttyentett egyet a férfi megköszörülte a torkát jelezve, hogy ennek nincs itt a helye és ideje.
- Igen, itt van a városban, a Kék Gyémánt szórakozóhelyen ütötte fel a bázisát – mondta.
Egy szórólapot tolt oda David elé, rajta a szórakozóhely címe és elérhetőségei. Amennyit tudott a fiú Madripoor-ról ez az előkelő negyedben volt, ahol a milliomosok is élnek.
- Az okok pedig egyszerűek, kémkedés és szabotázs.
Ez az állítás stimmelt, révén amit David megtudott a jövőben a nő, most épp lány tényleg kém volt és ezzel foglalkozott.
- Két napod van elvégezni a munkát, utána a te neved is felkerül a listára az övé mellé.

Suzuka úgy döntött, hogy a feromonok alapján követi az árulót, ami kissé nehézkesnek bizonyult. A hímnemű társa ugyanis hetekkel ezelőtt lelépett le innen. Az egyetlen szerencséje az volt a lánynak, hogy a társa nem ment fel a városba, hanem a kommuna által ásott járatokon át távozott valamerre, ezért tudta őt követni Suzuka. Jó két-három órán át kellett a lánynak kóborolnia a járatokban, mígnem végül felért a felszínre. A dzsungelbe érkezett, jócskán nem volt már Madripoor városában, hanem távolabb volt annál. Itt fent a szagok is elvesztek, de a fák között a lány kilátott a tengerre és egy kisebb falura, ami itt volt pár száz méterre tőle.
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Mastform1


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Vas. 18 Aug. 2013, 04:20

Tudom követni a hátrahagyott feromonokat, de valamiért az-az érzés kerülget, hogy nagy mázlim van ezzel. Nos, a lényeg az, hogy működik, így pedig, bár órákon keresztül kell bolyonganom a járatokban, de végül csak sikerül valahol az ismeretlenben felbukkannom a felszínre, igaz már egyáltalán nem vagyok Madripoorban és nem is tudtam, hogy a járataink ilyen messzire elnyúlnak, kicsit furcsa is, de nem baj, gondolom talán erről jöhettünk vagy valami ilyesmi, vagy... Ömm, akkor munkálkodtak ezen amikor kicsi voltam és a balesetem miatt nem emlékszem erre vagy ki tudja, nem is igazán érdekel, a lényeg, hogy ezzel elvesztettem a nyomát, igaz nem biztos. A fák között rálátok egy faluféleségre, valószínűleg egy halászfalu lehet, vagy csak én vélem így, van még a mi korunkban halászfalu? Nos, Amerikában biztosan nincs, de errefelé véleményem szerint eléggé esélyes, mégiscsak egy ilyen térségben élünk, attól függetlenül hogy mi magunk nem halászunk mert miért halásznánk mert a város alatt élünk... Oké, térjünk rá a lényegre mert így sosem érem utol, így is eléggé nagy előnye van már, szóval, először is a földet és a növényeket kezdem el vizsgálgatni, nyomok után kutatva, igaz nem valószínű, hogy találok valamit, de ha olyan lábnyomokat vélek felfedezni mint a sajátom, akkor azokat követve haladok tovább. Amennyiben beigazolódik az egyértelműnek tűnő és nem találok semmit, akkor a város felé veszem az irányt, természetesen olyan módon, ahogyan tanítottak, a lehető legjobbnak tűnő fedezékek takarásában haladva, csendesen és ha kell akkor türelmesen, de ha lehetőségem nyílik rá akkor magaslaton is, hogy többet láthassak át, ha ez nem fenyeget bukással. Egyenlőre semmi konkrét ötletem nincs, hogy miként és merre, továbbra is kéne valami konkrét amin elindulhatok és követhetem, végül is... Éppen ezt keresem.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Sarah Vas. 18 Aug. 2013, 04:47

Az elismerésemre negatív reakció érkezik, nem is számítottam másfélére, de ami azt illeti nem is igazán érdekel, mert mégis miért érdekelne, azért vagyok itt, hogy letudjak egy tartozást, az nem fog érdekelni, hogy milyen véleménnyel van vagy vannak rólam közben, mert nem valószínű, hogy többet találkozni fogunk, legalább is ha rajtam múlik. Mindenesetre is elmosolyodom a torokköszörülésre, de egyebekben nem foglalkozok vele tovább és inkább az információkra ügyelek amiket kapok. A legtöbb része tiszta, nem tudom, hogy hol van maga a szórakozóhely de egy taxis úgyis könnyedén odavisz, ami pedig a kémkedés részét illeti, nos az is stimmt, valóban említésre került már a jövőnkben, amit most igyekszek figyelmen kívül hagyni, eléggé nagy sikerrel, mert még mindig természetesen viselkedem, ahogyan alapból viselkednék, bár továbbra is ott motoszkál a fejemben a gondolat, hogy vajon hogyan nem találkoztunk akkor mégsem... Elhangzik az is, hogy ha két nap alatt nem alkotok semmit, akkor felkerül a nevem a listára az övé mellé is, amire megvakargatom az államat, majd pedig nyugodtan vállat vonok.
~ Szóval akkor ezért tűnhetett el rólam minden régi kép és a többi és a többi. ~ Valóban, ez magyarázná, bár nem vagyok az a fajta aki félelemből elmenekülne és eltüntetne mindent magáról, szóval... Hmm, ki tudja, majd kiderül, hogy miként alakultak a dolgok.
- Még néhány dolog amit tudnom kell. Számíthatok-e plusz problémákra a lány szövetségeseinek képében, plusz mekkora fenyegetést jelent ő maga? Feltételezem, hogy nem én vagyok az első akit utána küldtél. - Nos, nem fogok már most rohanni kifelé, két nap rengeteg idő és ha nem sikerül akkor hé! Maximum lesz egy kis konzultációm a vörössel odalent, amúgy is bírom a búráját. Azt nem említem meg, hogy logikátlannak látom azt magát, hogy én is felkerülök a listára mert lényegében rajtam keresztül pénzt vesztett és ez maximum duplázódhat, ha megint pénzt ad ki azért hogy valaki elkapjon, de ez már teljes mértékben az ő dolga én pedig valahogy még mindig nem tudok félni a fenyegetéstől.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 18 Aug. 2013, 11:55

2048. január 9. csütörtök – Madripoor
Résztvevők: David Ethan és Laura Orrin / Suzuka

- Ön az első – mondta. – A legjobbakkal dolgozom, így soha senki sem jön vissza úgy, hogy nem végzett el egy munkát.
A hanghordozásából és a tekintetéből úgy tűnt, hogy nem csak blöfföl, hanem valóban igazat mond ezzel kapcsolatban.
- Ami a képzését illeti, úgy tudjuk, hogy remekül bán fegyverekkel és puszta kezes harcban is magas szinten képzett. Illetve valamilyen harcművészetben fekete öves. De hogy melyikben azt nem sikerült kideríteni róla.
Mindezek is stimmeltek ahhoz, amit David tudott Aurora-ról bár a harcművészet fajtáját ő maga sem tudta, azt nem mondta a jövőben Jack és Freydis. A férfi több információt nem mondott, valószínűleg azt várta el, amit Davidnek az anyja is tanított, hogy az alvilági szakmában a felbéreltnek kell a legtöbb infót kiderítenie, mert a munkaadó nem valószínű, hogy elmondja őket.

Suzuka embereket lát, akik kint dolgoznak a tengerparton. Voltak, akik hálókat dobáltak a sekély vízbe, de jó néhányan csónakokkal voltak kint távolabb a parttól. A házak előtt nők ültek és hálót fontak növényekből. A partot nézve voltak nyomok, csak éppen olyanok nem, amiket a lány keresett. Állati nyomokat látott itt a kijáratnál is, ahogyan emberek nyomát is, de a gyíklényekre emlékeztető háromkarmos nyomokat nem. pedig a feromonokat érezni lehetett itt is, bár nagyon-nagyon gyengén és az erdőben, a parton már ugyan nem, de visszafelé sem fordulhatott, hogy másfelé menjen. Úgy tűnt, hogy a nyomok keresése zsákutcának bizonyult és máshogyan, más módon kell folytatni a nyomozást, kutatást.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Sarah Vas. 01 Szept. 2013, 02:12

A válasz egyszerűen nem hagyja eltűnni a mosolyt az arcomról, nem mintha ez probléma lenne, legalább is nekem nem, optimista és pozitív ember lévén eléggé sokat mosolygok, de ebben a helyzetben talán furcsa lehet, főleg ha az emberek rajtam meg néhányakon kívül tudnák, hogy mi van a háttérben, vagy inkább a jövőben.
- Nos ez esetben ezt megtiszteltetésnek veszem. - Attól függetlenül hogy csak tartozásból vagyok itt, ha a legjobbakat küldik... Nos ezt nem hagyhatom figyelmen kívül és be kell látnom hogy jól esik de továbbra sem vagyok bérgyilkos, bármennyire is kaptam az anyámtól efféle képzéseket, apám tanításai nagyobb hatással voltak rám... Hmm, érdekes, kissé úgy érzem most magam mint egy svájci bicska, bonyolultabb vagyok mint ahogyan kinézek, csak kevesen vannak akik próbálnak kinyitni, aki pedig mégis az a belsőszerveimre kíváncsi, kellemes, imádom az életemet, ennek örömére pedig egy kellemes sóhajjal dőlök hátra, megropogtatván kissé a nyakamat, s vetek még néhány gondolkodó pillantást a korábbi képre.
- Rendben van, köszönöm, amennyiben végeztünk indulok is. - Jegyzem meg kényelmesen az államat vakargatva, ha pedig valóban végeztünk akkor felállok és kisétálok a szobából és lehetőleg a lift felé veszem az irányt bármiféle kíséret nélkül, közben pedig azon agyalok, hogy talán van egy alternatív megoldás, mert mégsem vagyok gyilkos és ennyi idő után nem szeretném tartozás miatt bemocskolni a kezeimet, ha fogalmazhatok így, persze ha meg kell tennem akkor meg kell tennem de hiszem hogy van valami más módja is ennek, van időm ezen gondolkodni. Amennyiben még akar mondani valamit azt türelmesen megvárom persze, nem sürget az idő, két nap végül is eléggé sok és egy percet sem fogok elpazarolni belőle, szóval így még itt ráérek.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Vas. 01 Szept. 2013, 03:44

Nos, beigazolódott az egyértelmű, valóban egy halászfaluval van dolgom, ami nem egy nagy probléma, a gondok igazából ott vannak, hogy bármennyire is sikerült eddig haladni, ami őszintén szólva amúgy sem sok... Szóval elvesztettem azt a kevés nyomot is amit eddig követni tudtam, hiszen a parton nem találtam semmit, vissza arra amerről jöttem pedig nem mehetek. Kellemetlen, de nem tudok mit tenni, más irányba kell mozdítanom ezt az egészet, az már más kérdés, hogy milyenbe és hogy miképpen is akarom ezt kivitelezni. Az igazság az, hogy...
~ Fogalmam sincs... Talán hagyni kéne hogy ő találjon meg engem, de ez kétlem hogy csak így menne... ~ Erre egy módot látok. Mivel ugye azért távozott tőlünk, mert embereket akar ölni... Nos... Talán felkelthetném a figyelmét azzal, hogy embereket ölök, de ez egy eléggé vésztartalék megoldás, amihez egy jó darabig nem akarok hozzányúlni, mivel csak egy ilyen utolsó " hátha " cselekedet lenne és lényegében értelmetlen mészárlás, avagy egy olyan dolog amire eddig nem igazán tanítottak... Hmm, az is lehet, hogy helyben vagyok és csupán csak várnom kéne rá de nem tudom, lenne akkora szerencsém? Nos volt már egy jó párszor, de ehhez most több is kéne annál és kétlem hogy beválna, így megint csak ott vagyok, hogy fogalmam sincs, hogy mit tehetnék ebben a helyzetben, ahogyan abban sem, hogy felfedjem-e magamat az emberek előtt... Hmm. Nos, eddig azt tanították, hogy ha lehetséges akkor inkább olvadjunk be, igaz valószínűleg mutánsnak néznének, tehát rendben, kénytelen vagyok megkockáztatni és belépni a faluba, hátha ott találok valamit, esetleg megkérdezhetek pár alakot, hogy nem láttak-e egy hozzám hasonló személyt deeeee nagyon úgy érzem hogy ez egy rossz ötlet. Valószínűleg teljesen rossz irányból közelítem meg a dolgot szóval... Ennyit arról amit eddig sikerült összeszednem és hogy Barnabas megbízik benne, szinte érzem ahogyan ez az egész elúszik tőlem.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 01 Szept. 2013, 10:29

2048. január 9. csütörtök – Madripoor
Résztvevők: David Ethan és Laura Orrin / Suzuka

Ahogyan David bejelenti a távozást a férfi biccent egyet. Nem tartja vissza a fiút, hogy távozzék az épületből. Ahogyan az ajtón kiért, a két tagbaszakadt gorilla, akik mindig ott vannak a fickó közelében csatlakoznak David két oldalára és ők kísérik le a lifttel a földszintre. Ott át a hallon, egészen ki az épület elé. Mikor becsukták a fiú után az ajtót, ami egy kattanással be is záródott fordulnak csak meg és indulnak vissza arra az épületen belül, amerre jöttek. David pedig egyedül maradt a munkájával, feladatával, ettől kezdve szabad keze volt, azt tett és oda ment, ahova akart. Ami feltűnt neki, hogy az égen kezdett beborulni és a levegő is párásabb lett, mint amikor bement az épültbe, valószínűleg esni fog.

Laura végül úgy dönt, hogy megpróbál beolvadni a halászfalu környezetébe és így ennek köszönhetően elindult odafelé. Viszonylag hamar feltűnt neki, hogy valami nincs rendben, halakat talált a homokban, ahogyan a hálót eldobta valaki és abból a kifogott állatok széthullottak mindenfelé. A földön minimális vér volt, közelebb érve a faluhoz több holttestet is látott. Csak férfiakat, idősek, fiatalok és középkorúak. Nőt egyet sem, és a sebek pedig nem karmoktól, vagy fogaktól származtak, hanem égési sebek voltak, valaki lelőtte őket megszokott hagyományos lézer- vagy energiafegyverrel.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Sarah Hétf. 02 Szept. 2013, 04:33

A távozás gond nélküli, igaz nem egészen úgy történik mint ahogyan reméltem de ez őszintén szólva kit érdekel? Csak nem gondolkodhatok hangosan, avagy magamban beszélve, de valószínűleg van kamera a liftben szóval amúgy is hülyének néznének miatta, igaz ez engem nem érdekel, közismert személy vagyok és egy párszor kockáztattam már az életemet másokért és pont engem fog érdekelni ha hülyének mondanak... Még ha felsőbb körökben is, akkor sem, mert hát akkor mi van? De nem? Amúgy sem tervezem hogy nekem bármikor közöm lesz ezekhez ezután, maximum ha rám küldenek valami bérgyilkost mert ez a munka nem jön össze mert nem kenyerem a gyilkosság. Hát na. Mindenesetre is a gorillák társasága egészen kellemes, végig csendben vannak és így tökéletes, néha nézek mosolyogva az egyikre és a másikra, majd pedig távozok és be is zárják mögöttem az ajtót.
- Cső sráco~ Hátk. - Köszönök még nekik kedvesen, már csak úgy heccből, majd pedig nyújtózok egy kellemeset és végignézek az épületeken amiket innen látok.
~ Hát, legalább nem kényszerítettek rá hogy feleségül vegyek egy 14 éves lányt. Bleh. ~ Valóban ez volt a legrosszabb ami megfordulhatott talán a fejemben, mert hogy is mondjam... Nem kezdenék sokat vele, ő csak ott lenne, úgy kezelném mint egy gyereket mert szerencsére nem vagyok pedofil... Belegondolni is fura és most hogy ezen túl vagyunk valahogy sokkal jobb lett a kedvem, szóval lehet nem is kéne tovább húzni az időt és egyből meg is kéne kezdeni a... A... Az " Aurora felkutató és... És majd onnan eldöntöm... " hadműveletet, szóval az első adandó alkalommal fogok is magamnak egy taxit és megindulok annak a bizonyos Kék Gyémánt, csak ne legyen egy "homi" bár, kissé kellemetlen lenne, bár figyelmen kívül hagynám a kellemetlen részleteket úgyis, plusz napközben nem hiszem, hogy nyitva van, de ez majd kiderül, s ha nincs akkor legalább a környéket átnézem, biztos ami biztos, nos... Majd ha oda értem.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Hétf. 02 Szept. 2013, 05:05

Közelebb tudok merészkedni a faluhoz, ahol viszont nem egészen az fogad, mint amire számítottam... Nos, rendben, halálra valamilyen szinten számítottam, de nem ilyesfélére. Némi vér és holttestek, de egyiken sem látok karmolás vagy harapás nyomokat, inkább golyó általi halálnak tűnik s még eléggé friss lehet az eset, hiszen itt vannak a testek... Erősen kétlem, hogy csak így itt hagynák a hullákat, a legtöbben vannak annyira civilizáltak, hogy eltüntessék, legalább a betegségek miatt és az állatok miatt amiket idevonzhat a dögszag. Az az igazság, hogy ez sem sok, de talán van valami aminek a nyomán elindulhatok, maximum rossz irányba vezet ez is, ami eléggé kellemetlen lenne, mert továbbra is fegyverekről van szó, ami inkább az emberekre jellemző, már amelyiknek nincsen mutációja, de jobb lehetőség nincs. Jobban szemügyre veszem a környezetet, vagyis igazából a falut, arra vagyok kíváncsi, hogy akik öltek, azok itt lehetnek-e még, mert amennyiben nincsenek, abban az esetben lehetőségem lehet jobban megfigyelni a dolgokat, hogy mi céllal lehettek itt, miért tehették azt amit tettek, talán meg tudom tippelni, hogy elvittek-e valamit, nőket, fiatalokat, bármire ráakadhatok, persze csak óvatosan. Amennyiben pedig még itt vannak, nos, akkor sokkalta egyszerűbb a helyzet, ugyanis akkor csak hallgatóznom kell s nem kell ismételten nyomok után rohangálnom ami már így is zsákutcába vezetett egyszer, pedig szolid ötletnek tűnt abban a momentumban amikor elkezdtem, egészen nem sokkal ezelőttig is jó volt... Nos, a lényeg hogy talán nincsenek veszve a dolgok, annyira csak nem szúrhatok el pont most valamit... Ugye? Nos, nem, az-az igazság, hogy kegyetlenül elbénázhatom, de inkább koncentrálok most a keresésre, vagy a figyelésre.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 02 Szept. 2013, 16:31

2048. január 9. csütörtök – Madripoor
Résztvevők: David Ethan és Laura Orrin / Suzuka

David pontosan tudta, hogy szegény Algernon járt így, hogy neki kell majd a japán császár lányát feleségül vennie, ha kellően idős lesz, a lány pedig most volt tíz, vagy tizenegy éves.
A fiú végül gyorsan leint egy repülő taxit és megmondja, hogy hova is vigye el. A taxis nem túl meglepő módon egy távol keleti úriember volt. A középosztályi részbe vitte Davidet, mindenfelé holokivetítések voltak hirdetőtábla gyanánt, neonokkal díszítve a rész. Végül a taxis egy nagyobb épületek közötti alacsony ház előtt szállt le, kínaiul volt kiírva hely neve, de a kékes fény és az egyik reklámon futó gyöngy biztossá tette, hogy ide kellett jönnie. A fiú, ha kifizette a taxist, az vissza is emelkedett a levegőbe és David ottmaradt az épület előtt.
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 1280x800_10133_DONTNOD_Adrift_concept_art_03_2d_sci_fi_street_adrift_paris_future_city_futuristic_picture_image_digital_art

Suzuka nekilátott annak, hogy nézelődjön a környéken az épületek és házak között, keresve a nőket és gyerekeket. Az nem volt számára meglepő, hogy a férfiak, a holttestek mind távol keleti illetőek, hiszen ő is tudta, hogy itt ők élnek és a nyelvüket is értette. Most azonban meglepetésére angol nyelvet halott meg, hogy valakik ezen beszéltek. Oda tud lopózni az egyik ház takarásában és akkor a falu másik végében egy energiacellának felállított ketrecet lát, amiben a rettegő nők és gyerekek voltak. A cella körül pedig három európai fegyverest látott meg, természetesen lézerfegyverrel, míg másik kettőt az erdő felé lát, mintha keresnének valamit, mert nagyon a nyomokat figyelik a földön.

//Ah igen írd fel nyugodtan, hogy a mandarin nyelv (kínai) már beszéled közép és felsőfok között és tudod olvasni, ezt elfelejtettem mondani. Laura-val persze.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 11 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

11 / 15 oldal Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.