San Francisco

6 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Ultimate Guru Csüt. 26 Dec. 2013, 11:26

18:25.

Résztvevők: Jonathan Miller és Andrew Ramirez.

Dominó kacéran elmosolyodik, és maga felé húzza Jonathant – amikor Bishop megszakítja a nőt abban, amit épp csinálna.

San Francisco - Page 6 Luke10 – Dom, kérlek! Ezt te sem gondolhatod komolyan itt és most.

San Francisco - Page 6 Domi10 – Pfheh… Fájna az neked, ha néhányan közülünk legalább egy kicsit jól éreznénk magunkat egyszer-egyszer? Komolyan, Luke…

San Francisco - Page 6 Luke10 – Hrrm. Elnézését kérem, Mr. Miller, Dominó viselkedése miatt.

San Francisco - Page 6 Domi10 – A te Mr. Millered egyáltalán nem is bánta volna, ha--

San Francisco - Page 6 Emmi10 – Elég, mindketten! Andrew valami fegyverféleséget kért, nem hallottátok?

San Francisco - Page 6 Domi10 – És azt honnan szüljek neki, Emma? Bocs, Andy, de azt a kevés fegyverünket is, ami van, Nathaniel őrzi.

Ekkor, szinte varázsszóra, kopogtatnak az ajtón, és Bishop azonnal odalép, hogy óvatosan ajtót nyisson.

San Francisco - Page 6 Luke10 – Ó. Hála égnek, csak te vagy. Gyere be, gyorsan! Ne aggódjatok, csak Nathaniel érkezett meg.

San Francisco - Page 6 Domi10 – Akkor tényleg nem volt messze… Hurrá…

Az ajtón egy magas, izmos, mogorva férfi lép be, akiről a kinézete alapján bármire gondolhatna az ember, csak arra nem, hogy egy tudóssal van dolga. Egyszerű nadrág, fehér atléta, egy koszos sapka, kócos haj és körszakáll, valamint tetoválások az egész testén, de főként a karjain. A legtöbb nonfiguratív ábra, de a jobb karján egy „Sinister” felirat díszeleg. Csupán nyomokban ismerhető fel benne az a fiatalember, akit Jonathan még az AIM-nél látott annak idején. Meglehetősen vészjósló jelenség, de a többiek láthatóan barátként üdvözlik.

San Francisco - Page 6 Navtel27

San Francisco - Page 6 Emmi10 – Köszönöm, hogy idesiettél, Nathaniel. Amint látod, a helyzet nem egyszerű…

Nathaniel rezzenéstelen arccal, lassan végigméri a három időutazót, majd úgy, mintha ott se lennének, visszatekint Emmára, és dühösen kikel magából.

San Francisco - Page 6 Essex10 – Egy újabb 5-ös szintű Jelenség… A fenébe is! A realitás szövetei nem bírnak el több ilyen tér-idő torzulást! Minden egyes Jelenség közelebb visz minket az elkerülhetetlen véghez! Itt áll előttem három férfi, akiknek halottnak kéne lenniük, és te azt kéred telepatikusan, hogy segítsünk nekik újabb időtorzulást előidézni, méghozzá egy hatalmas erejűt! Elment az eszed???

San Francisco - Page 6 Domi10 – Ééééés helyben vagyunk. Mi is örülünk, hogy látunk.

_________________
San Francisco - Page 6 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Thorhalla Pént. 27 Dec. 2013, 11:06

Igazából remélte, hogy a nő valamennyivel diszkrétebb lesz és nem mindenki előtt kezdett volna bele, abba, amibe, de végül is annyira nem bánta volna itt sem. Megdermedt, amikor meghallotta Bishop hangját, csak felsóhajtott, de inkább nem reagált erre a dologra. A kellemetlen helyzetnek szerencsére Frost vetett véget, a fegyver annyira nem volt rossz ötlet, főleg, ha nem volt náluk minden, amit kaptak korábban. Ha igen, akkor nem kellett olyan nagyon aggódni, bár tény, hogy minél több van náluk, annál tovább lesznek képesek kitartani, ha úgy hozza a szükség. És végül varázsszóra meg is érkezett az említett Nathaniel. Amint a férfi belépett Miller ridegen mérte végig, pontosan emlékezett rá, hogy ki volt és hol is találkozott vele. Látta, hogy a másik nem törődött velük, csak Frost-hoz beszélt.
- Ha sikerrel járunk ez a világ megszűnik létezni és megváltozik – mondta ridegen. – De ezzel ön is tisztában van. Aggódik, hogyha a világ visszaáll a rendes kerékvágásba maga az elkövetett bűneiért a SHIELD egyik börtönében tölti az élete hátralevő részét?
A hangja mindvégig rideg volt és tárgyilagos, nem volt gúnyos éle a szavainak. Igazából tudta, hogy a férfi másra is gondolt nem csak a saját realitásuk végére, hanem valami másra is, hogy annál súlyosabb dolgokra. Kivárt néhány pillanatot a provokációja után, aztán mielőtt arra reagálhatott volna Essex megszólalt újra, hogy inkább a lényegre feleljen, mintsem arra.
- Mik a legsúlyosabb eshetőségek a realitás szövetének károsodására? – kérdezte végül. – Az egész megsemmisülhet, mintha soha sem létezett volna? Magyarázhat tudományos megközelítésből is, tanultam majdnem fizikusi szinten fizikát az akadémián.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
San Francisco - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Bishop Pént. 27 Dec. 2013, 12:00

Fegyvert ugyan nem kapok, de ez várható is, nincsenek meg a megfelelő készleteik, pedig én egy fegyvernek használható normál használati tárgynak is örültem volna, de már mindegy, nem kérem még egyszer. A lejátszódó kis közjátékra nem reagálok, nem igazán érdekel az ellenkező nem, de az én értékrendem, legalábbis amit eddig láttam és átvettem bármikor első prioritásba lehet helyezni az ilyesmit, ha adódik alkalom, Bishop nem így gondolja, ami logikus. Kissé csalódott arckifejezéssel nézek körbe a szobába és keresek én magam valamit, akármit amiből lehet halálos vagy súlyost sérülést okozó fegyvert készíteni. Ha találok akkor ezt meg is teszem, a lényeg, hogy legyen nálam valami. Az ajtóra tekintek, amikor belép rajta az említett tudós, kétszer is végigmérem, majd egy időre elfordulok és figyelem a többiek reakcióját.
~ Igazi őrült tudósnak tűnik, azok szeretnek a saját kifordult elképzeléseikhez ragaszkodni, így nem is lehetett másra számítani. De érdekes amit mond, kíváncsi vagyok, hogyan zuhanhatna össze a realitás, ha Mephisto túl sokszor nyúl bele a tér-idő szövetébe. Már ha szövetszerű a viselkedése.
Türelmesen megvárom, amíg Miller és Nathaniel rendezi az ügyet kevésbé hétköznapi, inkább tudományos, professzionális úton. Ha látom, hogy nem igazán sikerült meggyőzni a férfit, akkor óvatosan jelzem, hogy szólnék.
- Elnézést... - kezdek bele nyugodtan - Én csak megemlíteném, hogy az erő ami ide hozott minket, az abban esetben ha... - erősen megköszörülöm a torkom - nem teljesítjük a feladatot, akkor további személyeket fog küldeni, ezt így nem közölte, de nyilvánvaló. A múltból, a jövőből és a jelenből is alternatív világokból, ami szerintem, logikusan sokkal jobban károsítja a realitást, mint mi ketten. Ketten, ketten... - mutatom a kezemen a számot, majd Johnny-ra mutatok és javítok háromra - Hárman. Igazából úgy is mondhatnám, hogy átkozottul nagy szerencséje, van, hogy nem percenként írjuk át a világát teljesen. Csak, - még utoljára az órámra nézek - félóránként.
Egyáltalán nem vagyok támadó vagy fellengzős, csak unott hangon, hidegen és rezzenéstelen arccal közlöm a tényeket, olyan stílusban, hogy egyértelmű legyen neki is, ezt nem blöffből mondom.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 27 Dec. 2013, 18:12

18:30.

Résztvevők: Jonathan Miller és Andrew Ramirez.

Nathaniel meg se hallja Dominó csípős megjegyzését, Jonathan és Andrew szavaira viszont annál inkább felkapja a fejét. Végre őket is megszólítja, sőt, az eddigi viselkedéséhez képest viszonylag barátságosabb hangnemet üt meg. Viszonylag.

San Francisco - Page 6 Essex10 – Nem is vagytok olyan értetlenek, mint ahogy gondoltam… Jó tudni, hogy a S.H.I.E.L.D. annak idején alkalmazott olyan ügynököket, akik gondolkodtak is. És én még azt hittem, az AIM-nél csak szerencséd volt neked és a társaidnak, Jonathan. Nos… Hogy is magyarázzam röviden és érthetően… Jelen pillanatban kisebb gondom is nagyobb annál, hogy a múlt megváltozásával akár örökké a S.H.I.E.L.D. foglya maradok, vagy sem, hiszen itt az univerzumunk jövője a tét! Amennyiben igaz, amit… öhm, Andrew, igaz? Amit Andrew mond, és újabb Jelenség is várható ugyanabból a forrásból, amiből érkeztetek, akkor valóban azonnal lépnünk kell, de… Ugye már a XX. század közepén is komolyan vette a fizikatudomány azt az elképzelést, hogy egy afféle multiverzum egy univerzuma a miénk a sokból, de persze egyes ókori görög filozófiai irányzatoktól sem volt idegen a párhuzamos univerzumok elképzelése. A kvantummechanikától kezdve a húrelméletig sok teória van a párhuzamos világok létére: egyesek szerint a megfigyelhető univerzumunk határain túl kezdődnek első szomszédjaink, más elméletek szerint minden döntésünk, sőt, ami azt illeti, mindenki minden döntése és minden lehetséges esemény alakulása is létrehoz egy-egy új ilyen párhuzamos világot egy másik dimenzióban. Én ez utóbbit támogatom, és a Jelenségek is ezt támasztják alá.

Míg beszél, Andrew nem találhat semmilyen fegyverként használható eszközt, talán csak a konyhai étkészlet darabjait, Nathaniel pedig elővesz a zsebéből egy apró táblagépre hasonlító, lapos szerkezetet, amit az asztalra tesz, megnyom a képernyőjén pár gombot, mire az több 3D-s, holografikus ábrákat vetít ki.

San Francisco - Page 6 Essex10 – Élet és halál. Látjátok? A legegyszerűbb képlet az univerzumban. Mindennek van kezdete és vége, beleértve a teljes világegyetemet is.

San Francisco - Page 6 0196

San Francisco - Page 6 Essex10 – Ezen az idővonalon létezik a mi Földünk is. Az univerzum keletkezése után jött létre, és majd megsemmisül még a mindenség pusztulása előtt.

San Francisco - Page 6 0216

San Francisco - Page 6 Essex10 – Nos, ha ehhez a képlethez hozzávesszük a multiverzum-elméletet, máris több, egymással párhuzamos idővonalat kapunk. Végtelen számú világegyetem végtelen számú Földdel és végtelen számú lehetséges kimenetellel ugyanazon eseményhez. Egy idősík, amelyben mi nem létezünk, vagy egy olyan jövő, ahonnan ti jöttetek, vagy a múlt, amelyben nem haltok meg abban a bizonyos robbanásban, és így tovább. És minden egyes időtorzulás létrehoz egy újabb idővonalat és egy újabb alternatív valóságot.

San Francisco - Page 6 0310

San Francisco - Page 6 Essex10 – Ugyanakkor nem kerülheti el a figyelmünket az elsődleges és mindent felülíró tény, miszerint egyszer minden véget ér. Ebből a szempontból lényegtelen tehát, hány különféle univerzum létezik, a végpontja mindnek ugyanaz: halál.

San Francisco - Page 6 0410

San Francisco - Page 6 Essex10 – Más szempontból viszont igenis számít, hány univerzum létezik egyszerre. A multiverzum csak egy meghatározott számú, természetes úton létrejött világegyetemet „bír el”, és minden más, mesterséges úton létrejött tér-idő torzulással teremtett realitás… úgymond „sok neki”. A multiverzum energiái további részekre oszlanak, minél több ilyen világ létezik, de az energiák forrása nem töltődik újra. Vagyis… minél több torzulás éri a multiverzumot, annál több realitás képződik, és minél több a realitás, annál inkább kimerülnek a világegyetemeket összetartó energiaforrások. Egy új valóságért egy másiktól kell elvonni energiát, és így az a másik közelebb kerül a pusztuláshoz. Elég, ha egyetlen idővonalon több torzulás következik be – mint például időutazás, az idősík megváltoztatása, vagy akár a világok közti átjárások, igen, még azok is gyengítik a világegyetem szövetét, elvonva így az értékes energiákat –, és az máris egy másik idősík végét jelentheti. Vagyis a különböző realitások ilyen módon kihatnak egymásra.

San Francisco - Page 6 0510

San Francisco - Page 6 Essex10– Sajnos ezzel még nincs vége. Elméletem szerint, valamint dr. Richards és dr. McCoy elméletei szerint is, ha egy univerzum elpusztul, annak az energiája elvész. Örökre. Nem alakul át, nem adódik át más világokhoz. Ezzel a teljes multiverzum energiaszintje csökken, közelebb lökve így a többi valóságot is a véghez – némelyiket olyan közel, hogy az igen hamar bekövetkezik, és az újabb elpusztult univerzum újabb energiacsökkenéshez vezet, és így tovább. Értitek? Ha az elmélet helyes, minden kialakuló realitás energiát emészt fel, de egy elpusztuló realitás nem adja vissza a „közösbe” azt az energiamennyiséget, ami a kialakulásához kellett, és láncreakció indul be a szomszédos valóságok pusztulásával.


San Francisco - Page 6 0610

San Francisco - Page 6 0710

San Francisco - Page 6 0810

San Francisco - Page 6 0910

_________________
San Francisco - Page 6 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Thorhalla Pént. 27 Dec. 2013, 18:57

- Ha utánanéztek volna az adataimnak mielőtt megpróbáltak felkoncolni, akkor rájöhettek volna, hogy évfolyamelsőként végeztem a USAF Akadémián – mondta még mindig ridegen.
Továbbra sem állt szándékában felvágni ezzel az eredménnyel, de ez az eredmény akkor is igencsak jelentős volt. Mindenki tudta, hogy a légierő akadémiája elit hely, és nem kis teljesítmény a legjobbként végezni ott. Igaz, ha utána néznek, akkor fenn állt volna a lehetősége, hogy mégsem jutnak ki onnan olyan könnyedén, mint amennyire sikerült a múltban. A többire már nem reagált, hanem figyelt arra, hogy mit is mond Essex nekik az egésszel kapcsolatban. A tudományos részt is értette, többször a homlokát ráncolta, amíg a férfi magyarázott, nem azért, mert nem értette, hanem, mert gondolkodott és összeszedte a saját ismeretét. Ezek amiket hallott mind csak feltételezések voltak.
- Itt ebben az időben már bizonyított tény a multiverzum-elmélet és mi a helyzet a másik hét elmélettel? – kérdezte. – A multiverzum elmélet kizárja őket? Illetve úgy tűnt, hogy amit ön mondott az végig csak elmélet és nem magyarázott tény. És amíg tudja ön is, hogy nincs bizonyítva mindez, addig nem tekinthető elfogadottnak a fizikai életben.
Néhány pillanatot várt.
- Amennyire én látom jelen estben mindez, amit ön felvázolt nem fenyeget minket. Az ön elmélete szerint, ahol mi voltunk és létrehoztunk egy 5.szintű jelenséget, és ezzel egy új világot. Ha alternatív világ jött lére ott, akkor nekünk ott kellett volna maradnunk abban, ahol eredetileg voltunk és nem átkerülni ide. A tudtunkon kívül kellett volna létrejönnie ennek a realitásnak. És az, hogy mi itt vagyunk a saját tanulmányaim alapján kizárják a multiverzum létezését és ez a realitás az elméletek szerint az Abszurd univerzum I. vagy pedig az Egyedi univerzum I. körébe tartozik.
Megvárta, amíg Essex reagál.
- Az egyetlen, ami igazán veszélyt jelent a világra nem a mi időzavarunk, hanem a Főnix ténykedése, amire a hallottak alapján semmilyen fizikai törvény nem vonatkozik és azt tesz és úgy, ahogyan és amit csak akar.

//Most kéne egy reag erejére beesnie Serena F4-nek, ha még nem lenne beintegrálódva az AoA realitásba, hogy nyugodtan tegyétek, amit akartok, Marvel kellő világot elpusztított ahhoz, hogy ezeket elbírja a multiverzum károsodás nélkül./
//Meg milyen jól jött, hogy tanultam elméleti fizikát egy féléven át és végre olyan dolgokról beszél a karim, amit még én is értek mrgreen //

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
San Francisco - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Bishop Pént. 27 Dec. 2013, 20:52

Nathaniel fogékonyabbnak tűnik Miller tudományos felvetésére és az én konkrét véleményemre, mint a többi jelenlévő reakciójára. Fegyvert nem találok, az étkészletet pedig ott hagyom, nincs rá szükségem. Odafigyelek a magyarázatra és próbálom megérteni, nem tudom, hogy ez véletlen összefüggés-e, de bevillan Dr. Edward Richtofen, egy videojátékbeli őrült náci tudós magyarázata, ami szóról, szóra gyakorlatilag ugyan ez. Kissé meglepetten pillantok a férfire amikor belém nyilall a felismerés, de inkább ismét az elméletre koncentrálok.
~ Ehhez nincs meg a kellő háttértudásom, még ha értem is, alapvető fogalmak és tények nincsenek tisztázva. Több időt kellett volna Stark-al való társalgással tölteni a felépülés és a kísérletek alatt. De ez most nem segít, ahogy az elmélet sem húzza keresztül a számításokat. A cél ugyanaz.
Bólintok, hogy értem és végig jelzem, hogy világos minden, ami elhangzik.
- De ez még mindig nem változtat azon, hogy ha az elmélete helyes és elfogadom, akkor ugyanúgy előbb omlik össze a valóság, ha még több behatás éri. Tehát a cél nem változik.
Ellenőrzöm, hogy nálam van-e még a korábban szerzett fegyver, illetve, hogy milyen kommunikációs eszközt találok.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 28 Dec. 2013, 18:33

18:35.

Résztvevők: Jonathan Miller és Andrew Ramirez.

Nathaniel kezdeti lelkesedése, hogy olyanokkal beszélhet ilyesmiről, akik értik is, amit mond, gyorsan alábbhagy, amikor Jonathan és Andrew egyet nem értésüket fejezik ki az elméletét illetően. A dühe világosan leolvasható az arcáról, és még Bishop és Emma se nagyon meri most megszólítani. Johnny értetlenül nézi a jelenetet, hiszen szegény nem sokat ért ehhez az egészhez, Dominó viszont halkan kuncog, és nem túl feltűnően Jonathan fülébe súg.

San Francisco - Page 6 Domi10 – Jóképű, izmos és még okos is? Ráadásul szembe mer szállni Nathaniellel? Téged az ég küldött, Jon, hogy végre ne unjam halálra magam. Alig várom, hogy kettesben maradjunk valahol…

Majd ezzel finoman megpaskolja Jonathan fenekét, Nathaniel pedig dühösen az asztalra csap az öklével, kis híján tönkretéve a holografikus kivetítőt.

San Francisco - Page 6 Essex10 – Ne legyetek ostobák! Én évek óta tanulmányozom a tér-idő hasadásokat! Dr. Richards jegyzeteiből és magától dr. McCoytól tanultam! A Jelenségek sűrűsödése is egyértelmű jel! Ahogy telnek az évek, egyre több, nem szándékosan létrejött tér-idő torzulás történik, amelyeket Jelenségeknek neveztünk el. Időalagutak, átjárók más világokba, időtorzulás, nagy erejű mágia… Ezek mind idetartoznak! A ti jelenetekben, harminc évvel ezelőtt még felelőtlenül használta ezeket mindenki, aki képes volt rá, tovább gyengítve ezzel a realitásunk szöveteit, elvonva az értékes energiát a multiverzumból, amely már eleve folyamatosan fogy az újabb és újabb világegyetemek kialakulása miatt! Még Kovacs és a Főnix Erő is felismerték a Jelenségekben rejlő veszélyeket, de hiába fojtják el őket csírájukban, azok már a puszta létezésükkel is kárt okoznak! Már azzal óriási hibát követtek el, hogy minden átlagembert X-génnel ruháztak fel…

Ezután Nathaniel próbál kicsit lenyugodni, hogy higgadtabban folytathassa.

San Francisco - Page 6 Essex10 – Konkrét bizonyítékom nincs, de tudom, hogy ez nem csak elmélet! Alaposan megvizsgáltam a multiverzum-elméletet, és minden más teóriát, amely magyarázatot adhat a Jelenségekre. Nincs időnk bizonyítékokat keresgélni, Jonathan! Sajnos az 5-ös szintű Jelenségek mind mágikus eredetűek, amelyek a legkiszámíthatatlanabbak, így alaposabb tanulmányozás vagy forrásanyag nélkül nem tudom megmondani, miért nem maradtatok a korábbi idősíkon… Talán… valami olyan entitás áll az egész mögött, amely képes téren és időn túl ténykedni? Létezhet ilyen kapcsolat…? Hiszen… valahogy a halálból is vissza kellett térnetek, akkor pedig… A Valhalla? Vagy… a Sötét Létsíkok?

San Francisco - Page 6 Emmi10 – Talán most nem szükséges ilyen részletesen belemennünk ebbe, Nathaniel.

San Francisco - Page 6 Essex10 – Mi… Mit hallgatok el előlem, Emma? Ne akarjatok itt megvezetni az Abszurd meg Egyedi univerzummal, meg a Főnix ténykedésével! Rendben, segítek nektek, de ehhez tudnom kell, pontosan hogyan és miért kerültek ide, különben--


Hirtelen ismét megfagy a levegő.

Újfent minden leáll Jonathan, Andrew és Johnny körül.

Nathaniel ordibálás közben „fagy meg” az időben, ahogy Emma újra aktiválja időfagyasztó képességét.

San Francisco - Page 6 Emmi10 – Mi legyen? Nathaniel… nem könnyű eset, de tény, hogy csak ő segíthet, ha időutazást akartok végrehajtani Mephisto vagy a Főnix segítsége nélkül. A Jelenségeknek is nagy szakértője. Ha kívánjátok, egy újabb időfagyasztás keretein belül elmondom neki az igazságot rólatok, és hogy miért és hogyan kerültetek ide, aztán elzárom az elméjében az igazságot Mephisto elől. De ha nem bíztok benne, mást kell kitalálnunk. Ez a ti döntésetek. Mit mondhatok neki?

_________________
San Francisco - Page 6 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Thorhalla Vas. 29 Dec. 2013, 12:20

Látta Essex-en, hogy a férfi az elején még örült, hogy végre valaki tényleg érti is azt, amiről beszél és bele tudnak szólni a témába, de ahogyan meghallotta a két választ az a korábbi lelkesedés elmúlt. Miller-nek megtanították az egyetemen, hogy semmi sem vehető biztosra fizikában, ami nincs bizonyítva, időnként az sem, ami van, mert biztosan jön majd valaki, aki megcáfolja mindazt. A dühöt látta rajta, ahogyan azt is, hogy Frost és Bishop sem mernek beleszólni a jelenetbe, Miller pedig még mindig állta a férfi tekintetét, egy pillanatra sem mutatta a félelemnek, vagy a gyengeségnek jelét vele szemben. Dominó szavait tökéletesen hallotta, az érintésre egy pillanatra kiszáradt a torka és nagyot nyelt a nő ajánlatára, csak egy pillanatra nézett ki a nő irányába és küldött egy mosolyt felé. Ekkor jött az asztalra csapás és mire visszanézett Essex-re már ismét a pókerarca volt jelen és az előbbi pillanatnyi kilengésnek nyomát sem mutatta.
A férfi beszéde közben ő maga is megszólalt.
- Várjunk csak, az elmélet szerint a dimenziók közötti utazásnak nem lenne szabad a multiverzumra hatással lennie. Mivel egy realitáshoz köthetően dimenziók, amik annak a realitásnak a részei, ilyennek kellene lennie az N-zónának is, ahogyan Valhalla-nak is, Asgardnak és minden más ilyen dimenizónak is. Nem?
A folytatásnál kénytelen volt belátni, hogy abban igaza lehet Essex-nek, hogy segítség nélkül nem igen tudtak volna átkerülni ide. Tehát már tudták, hogy mindez Mephisto műve volt. És erre már a tudós is rájött, és talán most először titkon még hálás is volt Frost-nak, hogy lefagyasztotta az időt. A kérdésre elgondolkodott, majd úgy egy perc múlva szólalt meg, lehet, hogy csak Andrew és Blaze után, intett nekik, hogy nyugodtan mondják ők is a véleményüket akár előtte is.
- Visszaélni úgysem tud vele – mondta Miller némi gondolkodás után. – Kovacs jelenleg már úgyis tudja, hogy miként vagyunk itt és mi a célunk. Ettől kezdve pedig igazából bárkinek a tudtára hozhatnánk. Ha tényleg ő az egyelten lehetséges személy, aki ebben segíteni tud és ön is megbízik benne, akkor nincs értelem eltitkolni előle az igazságot. De ha a többiek úgy vélik, hogy ez nem járható út, akkor nem fogom parancsba adni, hogy legyen ez.
Egy pillanatra Johnny-ra és Andrew-ra nézett, hogy ők mit szólnak ehhez az egészhez.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
San Francisco - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Bishop Vas. 29 Dec. 2013, 13:16

A kialakuló jelent elgondolkoztat azon, hogy van-e itt akármilyen keresnivalóm. Essex ugyanazokat a köröket futja le újra és újra, csak az elméletére és annak helyességére koncentrál, nem veszi azt észre, hogy az nem változtat a konkrét tényeken. Miller úgy kezeli a helyzetet ahhoz az elvárható, de Frost és Bishop ezúttal nem szól közbe, ami nem segít semmi, Johnny szokás szerint csak megfigyel, aminek haszna is lenne, ha lépne valamit, de nem teszi, én nem tudok ehhez érdemben hozzátenni, Dominó meg intézi a saját ügyeit. Végül úgy döntök, hogy azért figyelek tovább és próbálom összerakni a kis darabokat, ahogy eddig is.
~ Ez így nem fog működni, Nathaniel túl megszállott és okos ahhoz, hogy konkrét ok vagy indok nélkül segítsen nekünk. Nem lesz elég két előre megtervezett mondat. Minimum valamilyen részletinformációra szüksége lesz, hogy meg tudjon győződni arról, hogy ezzel nem árt még jobban a multiverzumnak. Lássuk.
Frost ismét időfagyasztáshoz nyúl. Átgondolom a helyzetet, amikor Miller jelzi, hogy előtte is lehet szólni, de sajnos ezúttal se jutok tovább a saját nézőpontomnál, különös.
- Ez a tény még mindig nem változtat azon, hogy az elmélete valóban helyes-e, illetve ha helyes akkor azon nem módosít, amit én mondtam. Minden esetben érdekében áll segíteni, csak ő nem látja be. Ha szükséges tudnia, akkor véleményem szerint a mostani alkalom a megfelelő.
Nem én vagyok a vezető, nem fogok dönteni, csak levezetem a gondolatmenetem. Muszáj valamit lépni, egy esetleges hátbatámadás túl nagy kockázat.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 29 Dec. 2013, 14:19

??:??.

Résztvevők: Jonathan Miller és Andrew Ramirez.

Emma bólint Jonathan és Andrew válaszára, majd folytatja.

San Francisco - Page 6 Emmi10 – Rendben van. Örülök, hogy így döntöttetek. Nehezebb lett volna mindezt titokban tartani Nathaniel előtt, de, ha nem bánjátok, Lucast és Dominót egyelőre nem vonom be.


Ezzel hirtelen minden visszaáll az eredeti állapotába, és megszűnik az időfagyasztás. Ismét egyetlen másodperc sem telt el, amíg az időutazók Emmával beszélgettek.

San Francisco - Page 6 Essex10 – --eszem ágában sem lesz segíteni!

Ám pár másodperccel később Nathaniel arckifejezése megváltozik, egyik pillanatról a másikra. Emma sokatmondó pillantást vet az időutazókra, jelezve, hogy megtörtént az újabb időfagyasztás, és Essex már képben van.

San Francisco - Page 6 Essex10 – Öhm, nos, azt hiszem, valóban nem szükséges minden részletet ismernem. Segítek. De óvatosnak kell lennünk! Ha nem is vagytok hajlandóak elismerni, de az univerzumunk szöveteit igenis gyengítik az olyan átjárók, mint a kapuk az N-zónába, a Valhallába, a Sötét Létsíkokba… és igen, az ilyen jellegű energiaveszteségek is hozzájárulnak a közeledő véghez, nemcsak a világegyetemek születése és pusztulása, vagy az ugrálás az idősíkok között.

San Francisco - Page 6 Emmi10 – Nathaniel… Kérlek.

San Francisco - Page 6 Essex10 – Jól van, jól van! Talán… elég, ha megpróbálunk elkerülni minden Jelenséget.

San Francisco - Page 6 Domi10 – El se hiszem… Ilyen könnyen meggyőztétek Nathanielt? Jon, Andy, Johnny… vagy Emma tette ezt?

Közben a Sötétség Hercege, Mephisto ismét megszólal az időutazók fejében.


San Francisco - Page 6 Meph10 – Hrrrr… Megint… történt valami, méghozzá kétszer is. Ez most ismét időfagyasztás volt… de semmit nem látok az elméitekben. Ez a Frost… kezd rendkívüli módon irritálni.

San Francisco - Page 6 Johnny10 – Ne ezzel foglalkozz most, Mephisto! Hallottad, mit mondott az a Nathaniel nevű férfi? Igaz ez? Még ha csak elmélet is, és ha talán nem is alátámasztható bizonyítékokkal… Én nem sokat értettem belőle, de azt igen, hogy ez a sok mágia és utazgatás térben és időben magát a világegyetemet veszélyezteti. Ez már nem játék!

San Francisco - Page 6 Meph10 – Téged senki sem kérdezett, szolga! Jonathan, Andrew – nagyon jól vigyázzatok, mert kezdem unni magam…

_________________
San Francisco - Page 6 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 30 Dec. 2013, 11:35

Bólintott arra, hogy Bishopot és Dominót még ne vonják be a dolgokba, ahogyan az egész időzár végül megszűnt és néhány másodperccel később már Essex-en is látszott, hogy tudja, hogy milyen helyzet állt fent. Még úgyis, hogy mi volt a valóság segített és ez igencsak fontos volt ebben a pillanatban, tekintve, hogy lehetséges, hogy így megússzák Mephisto-t. Az egyelten gond az, hogyha ők maguk vissza is jutnak a múltba és képesek életben maradni a többiek közel sem járnak így és ők holtak maradnak. Ennek az egésznek pedig pont az lenne a lényege, hogy ők életben maradjanak.
- Úgy tűnik, hogy jó ha van telepata a közelben – mondta Dominó szavaira halkabban.
Szándékosan gondolt arra, hogy valószínűleg telepatikus úton vette rá erre Essex-et, hogy segítsen, csak azért, mert tudta, hogy Mephisto figyeli őket. Soha sem volt jó hazudozó, annál sokkalta egyenesebb ember volt, megtegye ezt. Ha nagyon szükséges volt, akkor persze, a merev viselkedése miatt ki tudta vitelezni, jól tudott pókerezni is, de nem szívesen élt vele. És már meg is történt, amire várt, hogy újra megfog, Mephisto hangja a fejében.
~ Ismét nem tudom, hogy miről beszél Mephisto ~ gondolta. ~ Csupán beszélünk egymással, hogy Frost milyen módon győzte meg Essex-et, milyen módon manipulálja nem tartozik ránk, amíg segít eljutni Kovacs-hoz, ön is ezt akarja, nem igaz, hogy eljussunk oda? ~ Időlimitet pedig nem szabott, így legyen türelmes, vagy ha szeretné oldja meg maga. ~
A vége felé már kissé kezdte elveszteni a türelmét, mert zavarta a sátán folyamatos siránkozása, amit feléjük intéz.
- Hogyan tudnánk elkerüli azokat? – fordult vissza Essex felé. – És mit javasol, hogyan kezdjünk bele az egészbe?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
San Francisco - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Bishop Hétf. 30 Dec. 2013, 22:31

Végülis közös döntés alapján Frost ismerteti a részleteket Essexnek. Amikor meglátom az arcán a változást hirtelen az arcomat a tenyerembe temetem. Néhány másodperc múlva megpróbálom összeszedni magam.
~ Én sem vagyok jó színész, egyáltalán, de ennél sokkal többre vagyok képes, még úgy is, hogy gyógyszerekre szorulok. Nem értem, hogy Dominó vagy Bishop miért nem teszi szóvá. Ez fel fog tűnni Mephistonak is. Mindegy, legalább most már a tudós is a mi oldalunkon van, ami előnyt jelenthet, már csak a megoldásokat és a tervet kell kidolgozni.
Kicsit hátrébb állok és úgy figyelem tovább az eseményeket. Eddig se tudtam sokat hozzátenni a párbeszédekhez, a saját véleményemen és gondolatmenetemen kívül, így egy időre nem lesz rám szükség. Megpróbálom összeszedni a gondolatimat és koncentrálni, hogy tisztán tudjak gondolkodni és ne legyenek urrá rajtam a démonjaim. Mephisto hangjára enyhén önkénytelenül megrándul az arcom. Johnny próbál menteni, de most nem sikerül neki.
~ Én is. Nincs se fegyverünk, fegyverünk, fegyverünk, se egy használható tervünk, vagy információnk. Ami vicces és kihívás, ha van rá időnk. Egyébként mit kellene tennünk egy telepata ellen?
Gondolataim ismét inkább unottak, mint éllel kiejtendők. Jobb lesz sietni, Mephisto gyorsan szeret játszani.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Ultimate Guru Kedd 31 Dec. 2013, 11:49

18:40.

Résztvevők: Jonathan Miller és Andrew Ramirez.

Mephisto egyelőre nem lép semmit, és már nem is válaszol az időutazóknak – talán sikerült eloszlatni a kételyeit, vagy épp máshol akadt dolga.

Nathaniel közben idegesen megrázza a fejét.

San Francisco - Page 6 Essex10 – Tekintve, hogy ti hárman már így is két lábon járó Jelenségek vagytok… 100%-os módszerünk nincs a Jelenségek távol tartására. A legtöbb, amit tehetünk, hogy elkerülünk minden időugrást, illetve világok közötti átjárást.

San Francisco - Page 6 Luke10 – Ez nem lesz nehéz. Nincs semmilyen eszközünk időben vagy világok között utazni, miért ne tudnánk elkerülni őket?

San Francisco - Page 6 Essex10 – Hrrm… Nekünk nincs…

Ezzel Nathaniel sokatmondó pillantást vet az időutazókra, Emma pedig gyorsan az ajtóhoz lép.

San Francisco - Page 6 Emmi10 – Jó, elég ebből! Indulnunk kell, üzentem Kábelnek, már vár ránk! Ha mindenkinek megvan minden, mehetünk, aztán kitaláljuk, hogyan tovább.

A nő gyorsan kinyitja az ajtót, és kilép, őt követi Bishop és Nathaniel, majd Johnny, Dominó pedig szorosan Jonathan mellé simulva halad.

San Francisco - Page 6 Domi10 – Ne félj, Jon, majd én vigyázok rád odakint. Amúgy bejönnek a telepaták, Jon, vagy inkább más jellegű nőkre buksz, hm?

Odakint, a folyosón, a három időutazónak ismerős helyiség felé vezetik őket: Emma a lenti, sötét folyosó végéig irányítja őket, ahol aztán egy kirakott, cserepes növény mögött megnyom valamit a falban. Erre megnyílik egy kis átjáró egy még sötétebb folyosóra – akárcsak az előző idősíkon.

_________________
San Francisco - Page 6 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Thorhalla Vas. 17 Május 2015, 21:00

Pont jókor tette meg Mephisto, hogy nem reagált arra, amit mondott neki Jon, legalább ennyivel is kevesebb gonddal kellett törődni és nem vonta el a figyelmüket arról, amit úgyis most kellett elvégezniük. Az viszont roppant kellemetlen volt, amikor Nathanielék rájuk néztek azzal kapcsolatban, hogy nekik lehet valamilyen módszerük. Továbbra sem mondhatták el, hogy ki küldte őket ide és arra sem, hogy mit is kell tenniük. Egy időváltozás már így is volt, hogy Lyesmith a múltban megölt valakit és ettől csak még rosszabb lett a jövő. A férfi szavaira Miller megrázta a fejét.
- Továbbra sincs semmink, önök is tisztában vannak vele, hogy halottak voltunk évtizedekig és most pedig mégis itt vagyunk. Sokkal jobban össze vagyunk zavarodva, mint önök – érvelte tárgyilagosan.
Szerencsére Emma is közbevágott, így tovább tudtak haladni, ahogyan Dominó hozzásimult a folyosón nem tudta nem végiglegeltetni a tekintetét a nő kellően formás idomain és azt sem tagadhatta, hogy nem tetszik neki a látvány. A nő jelleméről nem is beszélve, hogy olyan, amilyen. Azonban abból a szempontból kellemetlen volt, hogy hozzá képest mennyire fiatal volt, az egy dolog, hogy most nagyjából egykorúak, de annyi ideig volt halott Miller, amíg élt nagyjából.
- Szeretem a talpraesett és magabiztos nőket – felelte. – Akik nem szorulnak védelemre és a harcmezőn is megállják a helyüket.
Ment bele Dominóval a flörtbe, amit a nő kezdett már korábban. Továbbra is figyelte, hogy merre mennek tovább, amikor az újabb folyosóra értek, akkor előzékenyen előre engedi Dominót majd, hogy saját maga zárja a sort, hacsak valakinek nincs kifogása ez ellen.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
San Francisco - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 01 Aug. 2015, 21:09

19:50.

Résztvevők: Jonathan Miller és Andrew Ramirez.

Már hosszú ideje, talán egy órája tart a kis „kirándulás” a csatornarendszerben, ami meglehetősen kellemetlen a rossz fényviszonyok és a bűz miatt, viszont mindenképp hasznos abból a szempontból, hogy legalább észrevétlenül haladhatott a csapat.

San Francisco - Page 6 0142

A szorosan Jonathanhez simuló, de láthatóan már nagyon unatkozó Dominó töri meg először a csendet.

San Francisco - Page 6 Domi10 – Figyu, srácok, én is ugyanannyira csípem, ha a csatornabűzben kell rothadó patkánytetemek mellett sasszéznom egy órán át, mint bármely hozzám hasonló kifinomult hölgy, de úgy sacc per kábé meddig kell még idelent szambáznunk?

San Francisco - Page 6 Luke10 – Csak egy perc, Dom… Igen… Ami azt illeti, épp most érkeztünk meg.

Bishop egy ponton finoman végigtapogatja a nyirkos falat, mintha keresne valamit… és valóban, amikor megérint egy bizonyos tégladarabot, újabb átjáró nyílik meg, hasonló, mint amin lejöttek ide.

San Francisco - Page 6 Essex10 – Épp ideje volt.

A már szintén türelmetlen Nathaniel halad át elsőként, majd sorban követik őt a többiek is, és hamarosan egy afféle raktárhelyiségben találják magukat, amely szó szerint tömve van mindenféle közelharci és lőfegyverrel. A legtöbb típust még csak nem is láthatta soha Jonathan, Andrew és Johnny.

San Francisco - Page 6 Weapon10

Ám mielőtt bárki jobban körülnézhetne, hirtelen pár apró, szemmel alig látható nyíl repül ki egy sötét sarokból, egyenesen Bishop, Dominó, Nathaniel, Emma és Johnny nyakába, akik pár pillanattal később ájultan esnek össze. A sarokból pedig előlép egy nagydarab, ősz hajú, mogorva férfi, annyi fegyverrel megpakolva, hogy csoda, hogy nem dől el. Rengeteg sérülés borítja a testét, sőt az egyik karja és szeme is láthatóan kibernetikus.

San Francisco - Page 6 Cable110

A férfi érdes hangon szólítja meg Jonathant és Andrew-t, miközben egy jókora pisztolyt szegez rájuk ujjával a ravaszon.

San Francisco - Page 6 Cable11 – Egy percetek van, hogy elmagyarázzátok, hogyan lehettek életben. Egy másodperccel sem több.

_________________
San Francisco - Page 6 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Thorhalla Vas. 02 Aug. 2015, 09:57

A hosszú séta alatt Jon rájött, hogy annyira mégsem igaz azaz állítás, hogy az orr fárad el először, mert nagyjából egy óra múlva is ugyanúgy érezte a csatorna bűzét, mint az egész legelején. Valóban nagyjából az egyetlen pozitívum az volt, hogy nem buktak le és senki sem ütött rajtuk ezen idő alatt. Ami ebben a világban eddig a leghosszabb időintervallumnak volt mondható. Mindvégig hagyta, hogy Domino mellette haladjon, ha szükség volt arra, hogy támogassa a nőt. Amikor végül az megszólalt tökéletesen egyet tudott érteni vele, valahogy ennél kicsit szervezettebbnek hitte, gondolta volna az ellenállást, de hangosan ezt esze ágában sem volt szóvá tenni. Főleg, mert a csoport segíteni akart nekik és már ez is hatalmas segítség volt, mintsem egyedül kellett volna odakint boldogulni. Ahogyan elvileg megérkeztek figyelmesen nézte, ahogyan a titkos ajtót kereste Bishop. Amint meglett az ő maga is bement a helységbe és megcsodálhatta a fegyvereket. A legtöbb olyan volt, amit soha életében nem látott, de roppant impozánsak és hatékonynak néztek ki, örömmel kipróbálta volna őket katona révén, hogy mire is képesek. Azonban erre sem maradt ideje, hogy jobban szemügyre vegye őket, átnézhesse a fegyvereket, mert a társaik Ramirezt kivéve. Ahogyan a fegyvert rájuk fogta a kiborg férfi Jon egész teste megfeszült, szerencsére nem ez volt az első eset, hogy fegyvert szegeztek a fejének, így nem is fagyott le, hanem kész volt arra, hogy szükség esetén, ha megmozdul a fickó ujja a ravaszon, akkor félre próbáljon ugrani, hogy a lövedék ne találja el.
- Maga körülbelül a tizedik, aki az elmúlt pár órában felteszi a kérdést – mondta. – A válasz pedig továbbra is ugyanaz. Fogalmunk sincs, a saját időnkben történt a robbanás, majd itt magunkhoz tértünk. A köztes idő kiesett.
Várt néhány pillanatot mielőtt folytatta volna.
- Mindazonáltal a segítségéért jöttünk és nem pedig azon, hogy olyasfajta filozofikus kérdésekkel vagdalózzunk, amikre úgysem tudjuk a választ.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
San Francisco - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Bishop Vas. 02 Aug. 2015, 16:22

Az egy óra alatt elég sok mindenen tudok gondolkodni. Nem is igazán zavar a bűz, inkább ismerős, a szüleim hulláinak volt ilyen szaga miután jó ideig az ágyukban rohadtak, ott ahol megöltem őket, mert nem hagytak eleget videojátékozni. Régi szép idők. Most már az a játék, hogy megölök másokat. Ez sokkal jobban tetszik. Magamban elvigyorodom ezen, de nem akarom, hogy mások is lássák, miként nosztalgiázom. A többi időben figyelem a környezetem, a csatornát és a többieket, gondolatban pedig egy használható terven dolgozom. Domino már türelmetlenkedik és micsoda véletlen, pont akkor érkezünk meg. Figyelem Bishopot, ahogy megnyom egy téglát és kinyílik egy titkos járat. Kellemesen retro és hangulatos megoldás. Ha lehet nem kapkodom el a belépést és hátul maradok. Azonnal végignézek a teremben és szemügyre veszem az összes fegyvert.
~ Érdekes, mennyi ismeretlen típus, bár van egy-kettő ami hasonlít általam is ismert fegyverekhez, de ezek biztosan jóval fejlettebbek...
Éppen kérném, hogy had vizsgálhassam meg az egyik gépkarabélyt, amikor valami történik. Csalódottan nézek végig a földön heverő személyeken, aztán a sötét sarokban bujkáló idegenre. A pisztoly nem félemlít meg, lőttek már meg és amúgy is csak az egyikünket tudja lelőni. Hagyom, hogy Miller beszéljen.
~ Egy perc? Azalatt egész jól el tudom magyarázni, még hihetően is. Na persze Miller is felhasznál némi időt... de akkor is lesz elég. Hajrá! Ez jó lesz.
Miután Jonathan befejezte a beszédet, furcsán nézek az illetőre, mintha értenie kellene mindent.
- Az egészért közvetlenül felelős férfi neve Miles Bennett Dyson, a Cyberdyne Systems embere. Feltalált egy újfajta mikroprocesszort, ami három éven belül a céget a csúcsra vitte, rengeteg katonai megbízást kaptak a légierőtől. Három éven belül az összes lopakodót az új chipekkel szerelték fel, emberek nélkül. Később a teljes védelmet egy mesterséges intelligenciára bízták. A SkyNet miután online lett hatalmas sebességgel kezdett tanulni. Hajnali két óra tizennégy perckor, augusztus negyedikén, 1997-ben a SkyNet öntudatra ébredt. A pánikban az emberek megpróbálták kihúzni a konnektorból. Nem sikerült. A SkyNet az összes ballisztikus interkontinentális rakétát az orosz célpontokra lőtte ki, mert tudta hogy az orosz ellencsapás megsemmisíti az emberi ellenségeit az USA-ban. Ezért küldtek ide.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Ultimate Guru Hétf. 03 Aug. 2015, 11:40

19:55.

Résztvevők: Jonathan Miller és Andrew Ramirez.

A férfi csak morog egyet Jonathan és Andrew válaszaira, majd lejjebb ereszti a fegyvert, de annyira nem, hogy ne emelhesse fel és lőhessen ismét egy pillanat alatt.

San Francisco - Page 6 Cable11 – Igen, Frost telepatikus úton értesített, de tőletek is hallani akartam. Miller, értékelem az őszinteségedet, Ramirez, neked meg a bátorságodat… mindazonáltal nem vagyok tréfás kedvemben.

Időközben a többiek már elkezdtek nyöszörögni – nem kaphattak túl erős kábítót.

San Francisco - Page 6 Cable11 – Pár perc, és magukhoz térnek. Ám előtte… szeretném, ha tudnátok, hogy annak idején… harminc éve, az Astoria Plazánál… nem ezt terveztem. Sok ember halt meg abban a robbanásban, akinek nem kellett volna, főleg nem pár zöldfülű ügynöknek, akik csak azt tették, amit helyesnek hittek. Azóta sem bocsátottam meg magamnak, és sosem jöttem rá, miért tettem… Mintha nem is önmagam lettem volna. De ez nem mentség. Megfizettem a bűneimért.

Ezzel a férfi, azaz most már biztosan Kábel, az egykori Megtorló, a kibernetikus szemére és karjára mutat.

San Francisco - Page 6 Cable11 – És attól, hogy ti ketten valahogyan túléltétek, még a többiek halottak, és a terhem nem lesz könnyebb. Vezekelni fogok a társaitokért, akiknek nem kellett volna meghalnia. De nem foglak vakon követni titeket, se mást! Értve? Na. Ennyit az érzelgősségről. Ez a beszélgetés sosem történt meg hármunk között.

Ekkor kezdenek magukhoz térni a többiek…

_________________
San Francisco - Page 6 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 03 Aug. 2015, 16:27

Jon Andrew válaszára a legszívesebben a kezeibe temette volna az arcát, hogy komolyan Terminátor szöveggel jött Kábelnek. Fordított helyzetben, ha az ő kezében lett volna a fegyver valószínűleg már lelőtte volna a fiút és nem várta volna meg, hogy ezt a sületlenséget végigmondja. De Ramirez szerencséjére nem volt Kábel helyzetében a férfi pedig még lejjebb is engedte a fegyverét. Noha ettől még Jon továbbra is ugrásra kész volt, hogyha szükség lenne, mert a férfi megpróbálja kivégezni őket. Mindazonáltal kiderült, hogy valóban tudta, hogy jönnek. De tudni akarta, mert annyira át lehetett korábban, amikor Emmával találkoztak. Elfintorodott, amikor valóban kiderült, hogy Kábel volt Megtorló annak idején a múltban.
- Korábban is gondolkodhatott volna, mielőtt több kilónyi robbanószert szerel fel valakire – morgott.
Mintha nem ő maga lett volna? Tehát ebben is Mephisto keze lehetett benne, már akkor is. nagyszerű, tehát az a rohadék most már biztosan szándékosan intézte így. Egyre nagyobb késztetést érzett arra, hogy elmondja az itt levőknek az igazságot, ha a többiek élete nem függött volna ettől, akkor meg is tette volna, de őket továbbra is fel akarta támasztatni így vagy úgy. Nem fogja követni őket, nem is volt cél.
- Nem kérjük, hogy kövessen minket, csak azt, hogy segítsen helyrehozni a hibát – mondta. – Ha már egyszer itt vagyunk és látjuk, hogy minden elromlik. Segítsen helyrehozni az idővonalat, hogy ami a múltban volt ne történhessen meg és más legyen a jövő. Ennyire egyszerű.
Tudta, hogy nem az, de ha a többiek magukhoz térnek Emma úgyis beavatja a fickót, valószínűleg.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
San Francisco - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Bishop Hétf. 03 Aug. 2015, 19:53

Egy perc, és simán belefért. Nem hiszem, hogy ilyen hülye kérdésre lehetne értelmesebb választ adni. Mégis mit várt tőlem? Elvigyorodom amikor leengedi a pisztolyt és közli, hogy ez csak egy teszt volt, mert Emma Frost már tájékoztatta. Figyelem ahogy Megtorló elmondja mennyire megbánt mindent és hogy nem így tervezte a dolgokat, arra is utalást tesz amit már sejtettem. Hehe, egyre világosabb az a szál. Miller szakszerűen próbál vele megegyezni, ami a jelen helyzetben a legjobb megoldás.
~ Miller szerintem kiakadt, legalább tudja milyen az ha fogy a gyógyszer hatóanyaga a testemből. Megtorló/Kábel legalább értette a viccet. Nézzük a jó oldalát, ha ezután eláruljuk hogy Mephisto küldött ide minket Walter lelkéért, azt se fogja elhinni soha. És még azt is lehet gyanítani, hogy Mephisto csalt és közvetetten megölette a csapat egy részét. Mit is várnék, ő a Sátán, menő tervei vannak.
Nyugodtan állok és hallgatom amit Miller és Kábel mond, nem akarom zavarni őket, az előbb már elmondtam a kis beszédemet, az egyelőre elég volt. Amikor a többiek ébredezni kezdenek végignézek rajtuk, figyelek hogy nem üthették-e meg magukat nagyon, nem véreznek-e, nem esett-e semmi ki a zsebeikből vagy hasonló. Miután Jonathan befejezte az utolsó mondatást határozottan bólintok, hogy megerősítsem, igen azért jöttünk, hogy helyrehozzuk a dolgokat. Hehe.
- Meg kell védenünk John Connort.
Ezután sarkon fordulok és odamegyek Frost elé, a kezemet nyújtom neki, hogy felsegítsem őt a földről, ha már fel tud állni.
- Gyere velem, ha élni akarsz.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Ultimate Guru Kedd 04 Aug. 2015, 11:01

20:00.

Résztvevők: Jonathan Miller és Andrew Ramirez.

Lassan a többiek mind magukhoz térnek, és kissé kábán tekintenek Kábelre. Láthatóan mind rendben vannak, és nem is esett ki semmi a zsebükből, bár még kicsit zsibbadnak a végtagjaik.

San Francisco - Page 6 Luke10 – Hrrrm… Én is örülök, hogy látlak, Frank.

San Francisco - Page 6 Domi10 – Huh… Ja, mindig öröm.

San Francisco - Page 6 Emmi10 – Igen… Jonathan, Andrew, Johnny, ne haragudjatok… Számítottunk ilyesmire, de direkt nem szóltunk, hogy valódi legyen a meglepettségetek. Kábel kedveli, ha az új látogatók arcán először félelmet lát, amikor belépnek hozzá…

Emma elfogadja Andrew segítségét, miközben feltápászkodik, a filmes utalására pedig mintha még el is mosolyodna.

San Francisco - Page 6 Essex10 – „Kedveli?” Ragaszkodik hozzá! Ez egy szadista vadállat…

San Francisco - Page 6 Luke10 – Nathaniel, kérlek!

Kábel csak némán hallgatja a többieket, majd miután befejezték, halkan megszólal.

San Francisco - Page 6 Cable11 – Miller az idővonalról beszélt. Én ehhez nem értek, úgyhogy felteszem, más feladatom lenne. Kit kellene kiiktatni?

San Francisco - Page 6 Emmi10 – Talán senkit, de mindenkire szükségünk lehet… El kell érnünk, hogy a Főnix visszatérjen a Földre, és azt tegye, amit akarunk. Ehhez valószínűleg szembe kell szállnunk a Királynővel is, de azt próbálnánk elkerülni… Első lépésként biztosan be kell jutnunk a Főnix Erő főhadiszállására, hogy üzenjünk Walternek…

San Francisco - Page 6 Domi10 – Ja. Semmiség.

San Francisco - Page 6 Cable11 – Értem. Jó mókának hangzik. Fél Utópia ezt a három két lábon járó Jelenséget keresi, szóval az ellenség figyelmének felkeltése nem lesz nehéz. És mivel élve akarják őket, javaslom a jó öreg „élő csali”-trükköt.

_________________
San Francisco - Page 6 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Thorhalla Kedd 04 Aug. 2015, 13:36

Időközben a többiek is szépen lassan felébredtek. Úgy tűnt, hogy ők számítottak arra, hogy mi is fog következni, csak éppen nem árulták el Miller-nek és Ramirez-nek. Azonban, amit mondtak nem történt meg, nem kapta meg Kábel, amit szeretett volna.
- Kábelnek csalódnia kellett, nem látott félelmet egyikünknél sem – mondta ridegen.
Még, ha érezte is volna ezt, akkor is katonaként megtanulta elrejteni, hiszen mindig a jó oldalt kellett mutatni, nehogy a civilek azt lássák, hogy ők is félnek, mert akkor mindennek vége. Pedig náluk is előfordult, nem is egyszer. A kérdésre pedig el is mondta, hogy mi a teendő, hogy mit akarnak csinálni. Végül is a legegyszerűbb kérdést kapták vissza, legalább nem kell az idősíkokról és ilyesmikről kiselőadást tartani, mert a férfi csak likvidálni óhajt valakit. Bólintott Kábel javaslatára.
- Egyetértek az élő csali tervével – mondta. – Ha Ramirez nem vállalja, akkor maradhat hátra a harmadikkal együtt.
Nem tette kötelezővé, mert lehet, hogy élve kellettek, de nem bízott az ellenségeikben annyira, hogy dühükben ne ölnék meg őket. Nem várt többet Kovacs-tól és a társaitól. Azonban vakon ő maga sem akart bemenni az ellenséges vonalak közé.
- Akkor szükségünk lesz némi információra. Technológiai szint, ami odakint van, mire számíthatunk a főhadiszálláson, tervrajzok kellenek, hogy ne vakon kelljen odamenni. Hogy miként lehet onnan megszökni. Szóval egy épkézláb tervre.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
San Francisco - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Bishop Szer. 05 Aug. 2015, 00:59

Kábel a mi oldalunkon áll, legalábbis most úgy tűnik és nem is kíváncsi az időutazásos háttérre vagy más elvi kérdésre, egyszerűen likvidálni akar valakit vagy valakiket, mert ez az ő célját is szolgálja. Amíg a többiek összeszedik magukat, segítek felállni Frostnak, aki talán érti is és értékeli az utalásom.
~ Végre valaki, akinek van ízlése, van tudása. Na ez már tetszik.
Kábel és Miller összefoglalja mit kell tenni, na persze a lényegben besegít más is. Egyszerűnek hangzik, de kockázatos, idecsalogatni a Főnixet, de a királynőjén keresztül, üzenetet küldeni és megpróbálni elintézni amit el kell. Mindezt úgy, hogy ne kapjanak el közbe, ne pusztítson el az ellenség azonnal, amint lehetősége van rá és ne is zárjanak be örökre. Hmm. Érdekes. Legalább van segítség és terv. Kábel csalit akar, Miller elfogadja. Viccesen alakul ez az egész!
- Ha nem vállalom?! Vállalom!
Úgyis olyan rég csinált valami teljesen veszélyeset és full őrültséget, ideje lenne bepótolnom. Az információ szerzés fontos, bár nekem most csak egy kérdésem lenne.
- Engem az érdekelne, hogy milyen technológiájuk van, amivel olvashatnak az elménkben? Igazságszérum, telepátia, valamilyen elektromágneses hullám?

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Ultimate Guru Szer. 05 Aug. 2015, 10:35

20:05.

Résztvevők: Jonathan Miller és Andrew Ramirez.

Kábel elismerően biccent Jonathan válaszára.

San Francisco - Page 6 Cable11 – Miller és Ramirez igazi katonák. Sosem a félelmet kerestem azok arcán, akik beléptek ide, Frost, hanem azt az elszántságot, amit végre bennük megláttam. Ők ketten nem olyan szedett-vedett bagázs, mint ti, és így talán még esélyünk is van.

San Francisco - Page 6 Domi10 – Hmm, igen… Jon igazi férfi.

Ezzel Dominó Jonathanre kacsint, míg Nathaniel magában morog.

San Francisco - Page 6 Essex10 – Hrrrm… Talán mert ők nem élték át mindazt, amit mi…

San Francisco - Page 6 Luke10 – Rendben, kerüljük a felesleges ellenségeskedést! Emma, azt hiszem, ezen a ponton átadnám neked a szót. Te ismered a leginkább a Főnix hatalmát…

San Francisco - Page 6 Emmi10 – … ami gyakorlatilag végtelen. A Főnix Erő telepatákat is foglalkoztat, de ha jelen van Walter, akkor rájuk semmi szükség, nélkülük is könnyedén belétek lát… Ám addig is, amíg ő nem érkezik meg, olyan gátakat helyeznék az elmétekbe, amelyeken átlagos telepatákkal vagy bármilyen egyéb technológiával nem törhetnek át. Már ha engedélyezitek, persze. A helyi központ alaprajzaihoz viszont szükségünk lesz Osterman és Danielle segítségére – ők naprakészebbek, mint mi. Felveszem velük a kapcsolatot, ha tudom.

San Francisco - Page 6 Cable11 – Csodás. Addig is, Miller, Ramirez…

Kábel ekkor egy olyan szekrényre mutat, amelyben Jonathan és Andrew által ismert, a saját korukban használt fegyverek vannak – gyakorlatilag mindenből van legalább egy, amit csak el tudnak képzelni.

San Francisco - Page 6 Cable11 – Szerelkezzetek fel. Azokat a fegyvereket, amiket nem ismertek, bízzátok csak rám. Továbbá szeretném, ha pontos leírást adnátok a mutáns képességeitekről. Beleértve a néma srácot is…

Utolsó szavait Kábel Johnnynak címzi…

_________________
San Francisco - Page 6 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Thorhalla Szer. 05 Aug. 2015, 11:48

Jon bólintott Andrew szavaira, bár nem tudta eldönteni, hogy tényleg önként vállalná-e, vagy pedig csak az beszél belőle, hogy nincs begyógyszerezve. Domino szavaira halványan a lányra mosolygott, a másik két férfi szavaival nem törődött. Mintha a saját idejükben ők nem láttak volna eleget, mindezt úgy, hogy a csapat jelentős része még a huszadik életévét sem töltötte be, nemhogy minimum a negyvenes éveik közepén, vagy épp végén jártak volna, mint itt a többség. Mindazonáltal Bishoppal kellett egyetértenie, hogy ez nem a legjobb időpont volt arra, hogy egymást hergeljék, hanem a feladattal kellett törődniük. Emma javaslatára némileg kételkedve nézett a nőre, nagyon nem tetszett neki ez a lehetőség. Annak ellenére, hogy egy oldalra kerültek még nem bízott a nőben, főleg nem abban, hogy nem tenne-e bármit az agyukkal. Igaz plusz pontként ott volt a nő javára, hogy tudott Mephisto-ról, látta az elméjükben, mégis megvédte őket tőle és képes volt magát elrejteni. Ha akarta volna, valószínűleg már úgyis elmondta volna mindenkinek az igazság.
- Ha nincs más mód, csak abban az esetben – mondta. – Bár kételkedem benne, hogy az, amivel az elménket képeztük a SHIELD-nél pont Frost ellen elégnek bizonyulna.
Amikor Kábel az egyik szekrényre mutatott, akkor odanézett, majd oda is lépett. Végre ismerős fegyverekkel találkoztak, ezek pont azok voltak, amiket ismertek, bár sejtette, hogy elavultak lehettek manapság, hacsak nem újította fel őket a férfi.
- Testpáncél vagy ehhez hasonló felszerelést is kaphatunk? – kérdezte.
Anélkül igencsak necces lett volna kimenni és bármit tenni. de addig is a fegyverek közül kivett két glock-ot, azt a fajtát, amit használni szokott, hozzá póttárakat, ha voltak. két sima gránátot, kettő füst, kettő flashbang, illetve ha volt, akkor sokkolót is, ami egész szép nagy területen sokkol, illetve EM gránátot. Ha kaptak testpáncélt, vagy golyóállómellényt, akkor arra szépen felpakolgatja a gránátokat, elteszi a póttárakat is, és még egy katonai kést is igyekezett magához venni. A képességes kérdésnél szólalt meg újra.
- 10 méter sugarú gömbben blokkolok minden asgardi mágiaként megnyilvánuló elsődleges mutációt, lényegében akik a közelemben vannak és nincs másodlagos mutációjuk embernek minősülnek – mondta. – Ezért is kaptam ezt mikor ideértünk.
Emelte fel a kezét, hogy megmutassa a képességblokkoló karperecet. Majd Johnny-ra nézett.
- Ő ember, nincs semmilyen képessége, velünk együtt ébredt fel – hagyta ennyiben.
Végül Emma felé fordult.
- Ha eltudja érni őket, akkor mennyi idő, míg térképet kapunk? – kérdezte.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
San Francisco - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 6 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.