San Francisco

4 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 12 Okt. 2013, 15:37

Jonathan elvette a szendvicset és a vizet, amit kapott a nőtől. Most már, hogy volt nála étel is, keresett egy helyet, hogy oda le tudjon ülni és ott fogyaszthassa el az ételt. Így utólag belegondolt, a halála előtt volt az utolsó, hogy evett bármit is, ami pedig időben több, mint harminc éve volt már. És végre megkapták azt is, amit kért, hogy rövid kulcshíreket, amik történtek azóta, hogy Castle kivonta őket a forgalomból. A női hangot nem ismerte meg, majd megrázta a fejét Domino szavaira.
- Nem hallgattam pop zenét. Az infókért köszönet.
Felkelt, hogy közelebb lépjen a hírekhez. A fél különítmény meghalt azon a napon.
- Ezek szerint Rogers és Barton is meghaltak akkor – állapította meg.
A másik fele a csapatnak nem volt jelen, így ők azért élték túl. Ezt eddig nem tudták, Mephisto nem mondta meg nekik, hogy a többiekkel mi lett, Chang egyértelmű, hogy belehalt, ő közelebb volt a robbanáshoz, mint ők. De a másik két férfi jócskán távolabb, valószínűleg őket a felrobbanó autók kaphatták el.
- Végtelen feltámadás? – kérdezte. – Az örökkévalók?
Csak őket sejtette, főleg azok után, hogy ott szerepelt a listán még Atlantisz, Attilan és Asgard is. A fajok, akiket láttak a víziókban.
- Kik ezek a Felsőbbrendűek Szövetsége, illetve Éden? – érdeklődött a nőtől.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
San Francisco - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Bishop Vas. 13 Okt. 2013, 03:26

Dominó kiszolgál, nem kell a géphez mennem, az üdítőt terv szerint elfogyasztom és a dobozt átmenetileg átalakítom, majd elteszem. A megjegyzésre elveszem a kezem a géptől és hátrébb lépek egyet, kissé idegesen pillantok a nőre, enyhe csalódottsággal, majd ez eltűnik az arcomról.
- Rendben.
~ Akkor már csak Bishop-ra várunk, hogy megérkezzen. Az ellenállók vezetője, kíváncsi vagyok rá, nem lepne meg ha már figyelne és az alapján tervezne meg, hogy hogyan reagál ránk vagy mit és hogyan kérdez vagy mond el. Körültekintő, pontos személynek kell lennie, különben már nem lenne életben.
A megjelenő adatokra nézek, az információk nagy részét nincs mihez kötni, de önmagukban is elegek, hogy egy globális kép körvonalazódjon. Több lépcsős agresszív stratégia, rengeteg ellenféllel és háborúval, meglepően céltudatosnak tűnik. Kovacs még mindig halad valamilyen eszményi cél felé, nem áll meg, ez érdekes. Visszanézek a vállam felett, hogy lássam az ajtót, ahonnan bejöttünk, hogy érkezik-e valaki. Közben figyelek a kérdésekre is és a válaszokat is várom, lényeges dolgokról van szó.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 13 Okt. 2013, 12:33

18:20.

Résztvevők: Jonathan Miller és Andrew Ramirez.

Dominó biccent Jonathan kérdésére.

San Francisco - Page 4 Domi10 – Rogers, Barton, Chang… aztán később Stark, Thor, még Banner is… Mára mind hősökként vannak számon tartva. Még ha nem is mindig Kovacs oldalán álltak, a tetteiket elismerték, ezt meg kell hagyni. Ez rátok is igaz. Szobrok, utcák, műemlékek állnak mindenütt a tiszteletetekre. Bájos, nemde?

Majd ismét kortyol a söréből, és folytatja.

San Francisco - Page 4 Domi10 – A Végtelen Feltámadás…? Igen, talán ti még nem ismertétek akkoriban. Egy galaktikus birodalom neve, amely két bolygó, az Acheron és a Halcyon szövetsége volt. Elképesztő távolságra a Földtől, mégis… azok a mocsok hódítók eljutottak hozzánk, hogy leigázzanak minket. Tény és való… ha akkor nincs Kovacs és a Főnix, mind elveszünk. De az Örökkévalókról ezek szerint hallottatok? Nos, én csak egyről hallottam, a Végtelen Feltámadás uráról, Thanosról. Úgy tudtam, ő volt az utolsó a fajából, amíg Kovacs nem végzett vele. Ő vezette ellenünk a Végtelen Feltámadás seregeit. Ami pedig a Felsőbbrendűek szövetségét illeti… Utópia, vagyis Észak- és Dél-Amerika nagy része, a lakható területek… Új-Atlantisz, ami még épülőben van az egykori Ausztrália területén… és Éden, ami Európát és Ázsia pár részét jelenti. Utópiát javarészt mi, a felsőbbrendű emberek lakjuk… vagy mutánsok, ha úgy jobban tetszik… Új-Atlantisz nyilván az atlantisziak lakhelye lesz, Éden pedig a harmadik Felsőbbrendű faj, a vámpírok irányítása alatt áll.

Ekkor hirtelen hangos lépteket hallani kintről, majd pár pillanattal később egy idős, ősz hajú, bajszos, színesbőrű férfi ront be a lakásba. A kora ellenére jó erőben van, és a páncélja és felszerelése alapján igazi tapasztalt katona lehet. Dominó a jelek szerint ismeri, mert mosolyogva biccent neki, és nem lepődik meg az érkezésén.


San Francisco - Page 4 Navtel12

_________________
San Francisco - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 14 Okt. 2013, 10:15

Akkor jól gondolta, amit gondolt. Bármennyire is rossz volt erre gondolni, de Barton valószínűleg jobban járt ezzel, nem gondolta volna Miller, hogy könnyedén feltudta volna dolgozni, ha újra elveszti a párját. De, hogy hősök lettek volna utólag.
- A képmutatás felsőfoka – mondta.
Ez volt a véleménye erről és a gyomra is felfordult az egésztől, amit Kovacs csinált. Igaz, mindig mondta, hogy tiszteli őket és örömmel látná azon a helyen, ahol ők vannak, de ettől függetlenül ez már neki is sok volt. Ahogyan az is, hogy az emberek csettintésre felejtették el a hatalmas károkat világszerte a több ezer, ha nem több millió ember halálát, ami Kovacs és bandája okozott.
- Víziókat láttunk a különböző birodalmakról és tanácsukról – mondta. – Abban voltak az Atlantisziak, Agardiak, Attilan-iak és örökkévalók is. De a Thanos név nem mond semmit, más volt a neve a két képviselőnek ott.
Vámpírok? Ez itt már kezdett túlzásba menni, ezek a Földön járnak és felsőbbrendűek?
- Vámpírok alatt a vérszívó horror történetek szereplőit érti? – kérdezte.
Az ajtó felé kapta a fejét, amikor egy férfi bejött, ösztönösen vett fel támadóállást, de amikor látta, hogy Domino nem lép semmit és ismeri az alakot jött rá, hogy kivel állhatnak szemben.
- Feltételezem, hogy ön Bishop.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
San Francisco - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Bishop Szer. 16 Okt. 2013, 23:27

Nem csak Rozsomákot használta fel Kovacs, hogy saját érdekei szerint módosítsa a múltat vagy annak egyes elemeit, a különítmény tagjai is idővel hőssé váltak. Ezen és Miller megjegyzésén majdnem elnevetem magam, olyan klasszikusnak, történetbe illőnek hat a zsarnok felemelkedése, mintha egy történelem könyv oldalait olvasnám végig. Így már egészen logikus rendszerbe sorolható minden.
- De legalább nem rólunk vannak mintázva az Omega egységek... Arra lennék kíváncsi, mit hazudnak rólunk.
Válaszolom a megjegyzésre, majd csak passzív megfigyelőként hallgatom a további párbeszédet, de nem veszek benne részt. Különös ez a világ, még egyelőre mindig elég csak az információ gyűjtés és az eddigi összefüggések meglátása. Nincs szükség kiegészítőkérdésekre, legalábbis részemről. Az ajtó nyílik és belép egy alak, ősz, néger férfi, tapasztalt katonának tűnik, és nagy eséllyel ő Bishop. Felé fordulok érdeklődő tekintettél és várom a reakcióját.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 18 Okt. 2013, 21:16

18:25.

Résztvevők: Jonathan Miller és Andrew Ramirez.

Dominó érdeklődve hallgatja Jonathant és Andrew-t.

San Francisco - Page 4 Domi10 – A közös víziók, igen… Hallottam róluk. Az én generációm már nem részesült bennük. A mi nagy és bölcs Alkotónk „tökéletesre” tisztította a vérünket és az elménket, így megszűntek ezek a mágikus… látomásizék, amikről az öregek mesélnek néha. Thanos nevét meg, javaslom, jól jegyezzétek meg… Ha eddig nem is, a ti időtökben biztos fogjátok majd jó sokat hallani… többet is, mint kéne. Már ha visszajuttok. Igaz, Bishop?

A férfi, aki tehát valóban Lucas Bishop, szótlanul lépdel végig a szobán egy másik, innen nyíló helyiségbe, ami talán a fürdőszoba lehet. Dominó megcsóválja a fejét.

San Francisco - Page 4 Domi10 – Pedig kettőnk közül általában én vagyok a gorombább… Vele majd diskurálhattok a víziókról, ő is látta őket annak idején… a ti időtökben, vagy hogy mondjam. A vámpírokat meg ne szidd, Jon! Még ők a legjobb arcok ebben az őrületben… Nem véletlen, hogy az ellenállók közül sokan Édenbe költöztek. A Főnix Erő többé-kevésbé békén hagyja az ott élőket, amíg nem szegülnek szembe nyíltan az Alkotó akaratával. Ne mondjátok már, hogy ahonnan jöttetek, ott még a vámpírokat sem ismerték! Jó, jó, tény, hogy akkoriban talán még tényleg azok a vérszívó szörnyetegek voltak, akiknek te beállítod őket, Jon, de ma már semmiképp sem keverheted őket azokkal az idétlen horrorsztoriknak a szereplőivel. Csak mesterségesen előállított vért isznak, harmóniában élnek az emberekkel, és a góréjuk, Morbius uralma alatt már gyakorlatilag civilizáltabbak és békeszeretőbbek, mint mi.

Ekkor tér vissza Bishop a szobába, immár megmosakodva, kicsit összeszedettebben és kevésbé szigorú tekintettel. Udvariasan kezet nyújt Jonathannek, Andrew-nak és Johnnynak.

San Francisco - Page 4 Luke10 – Elnézést az előbbiért, kissé… nehéz napon vagyok túl. Lucas Bishop, örvendek. Önök bizonyára Mr. Miller, Mr. Ramirez és Mr. Blaze. A holohírek csak maguktól hangosak. Szép munka volt, Dom.

San Francisco - Page 4 Domi10 – Kösz… Hányan vesztek oda, amíg őket kerestük?

San Francisco - Page 4 Luke10 – Kérlek… Ne most.

San Francisco - Page 4 Domi10Hányan, Bishop?

San Francisco - Page 4 Luke10 – … Még nem kaptam jelentést minden körzetből… de már legalább egy tucat legyilkolt ellenállóról kaptam el híreket az Őrök kommunikációs vonalain.

San Francisco - Page 4 Domi10 – Istenem… Ian is…

San Francisco - Page 4 Luke10 – Igen, Ian is. Grizzly… Kane… Kalapács… Ők nagy valószínűséggel odavesztek… Deadpoollal és Viharral megszakadt a kapcsolat, Mach-2, Hadiösvény és Arkangyal pedig--

San Francisco - Page 4 Domi10 – Jó! Elég… Elég… Kösz az infókat…

_________________
San Francisco - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 19 Okt. 2013, 11:13

Szóval később már nem látta senki a víziókat, amiket mi. Bólintott Dominónak, amikor mondta, hogy jegyezzék meg Thanos nevét. Ha emlékezni fognak arra, hogy mi történ itt a jövőben, akkor ezek az apró hírmorzsák remekül fognak jönni. De lehet, hogy nem. A jövő ismerete hozhatja el azt a jövőt, amit itt láttak. Mindig is utálta fizikából ezeket a dolgokat, túlságosan sok volt a feltételezés. Bishop kellően öregnek tűnt valóban ahhoz, hogy megélhette azokat. Újabb értékes információ, hogy a vámpírok legalább jobbak, mint az emberek és nem azok a teremtmények, mint a aminek a horror történetekből ismeretek. Azok után, hogy léteznek istenek, róla kiderült, hogy Asgard hercege és Thor fia, már ezt is elhitte.
- Rendben, elhiszem önnek hölgyem – mondta kimérten.
Igazából nem volt oka kételkedni abban, hogy ez tényleg így van, ahogyan Dominó mondta. Miller elfogadta Bishop kézfogását, amikor a férfi felé nyújtotta a kezét.
- Örvendek uram – felelte szokásos katonás hangnemében.
A hír, hogy miattuk ennyien haltak meg igencsak kellemetlen volt.
- Sajnálom az elesett társaikat – kezdte. – Bízom benne, hogy valahogyan jóvá tudjuk ezt tenni. Nem tudom, hogy Danielle önnek mennyit mondott, vagy Dominó. Azért vagyunk itt, hogy megváltoztassuk az idővonalat és ehhez az ön segítsége is kell. Többek közt vissza kell csalnunk valamilyen szinten a Földre Kovacs-ot. Ön jobban ismeri az e világi dolgokat, de örömmel segítek bármilyen stratégiát kidolgozni ez ügyben.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
San Francisco - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Bishop Szomb. 19 Okt. 2013, 20:52

A vámpírokról kapcsolatos párbeszédbe nem szólok bele, nem érdekel, egészen addig amíg nem felhasználható az információ, nyitott vagyok, azok után, amiket átéltem nincs okom semmiben kételkedni, sőt már a reális dolgokat kezdem megkérdőjelezni. A belépő alak valóban Bishop, akinek arca igen ellenszenves, de csak a fáradtság miatt, ezt könnyű leolvasni róla, nem is szól semmit csak elvonul a mosdóba. Némán követem a tekintetemmel, majd Dominóra nézek.
~ Nem tudom miért, de meg akarom ölni, örülnék ha láthatnám megalázva, kivérezve, elvágott torokkal feküdni ott a kanapén. Eddig nem éreztem hasonlót, régen mindent élőt el akartam pusztítani, de a pontokért, az egészen más, csak egy ártatlan játék volt az én szemszögemből. Ez most másfajta vágy. Úgy tűnik, hogy ami kicsit is tetszik, azt el akarom pusztítani. Jobb lesz ezzel számolnom a későbbiekben.
Bishop visszatér, sokkal összeszedettebb formában, elfogadom a kézfogást, annyira szorítom amennyire ő, majd elengedem. Mielőtt még a fontosabb dolgokra kerülne sor, Dominó kiszedi Bishop-ból a halottak számát, nevét. Sokan vesztek oda. Miller elmondja a küldetésünk célját, de csak annyit amennyi szüksége, majd felajánlja, hogy segít kidolgozni egy tervet. Én most egyelőre nem teszek semmit, majd később amikor szükség lesz rám akkor reagálok, egyelőre Dominót vizsgálom, van rajta valami ami tetszik és ami miatt végezni akarok vele. Meg kell találnom...

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 20 Okt. 2013, 13:19

18:30.

Résztvevők: Jonathan Miller és Andrew Ramirez.

Bishop megrázza a fejét Jonathan válaszára.

San Francisco - Page 4 Luke10 – Ne, ne sajnálkozzanak. Mind önként vállalták a keresőakciót. Az ő döntésük volt, amit a vezetőnk is jóváhagyott. Ez nem a maguk felelőssége, Mr. Miller. Illetve… Elnézést, de nem is tudom, pontosan milyen rangban… nos… hunyt el annak idején. Százados volt talán? Akárhogy is, itt az ilyen rangok már nemigen számítanak. Danielle-lel sajnos nem sikerült kapcsolatot létesítenem – amióta többen is megjelentek az utcákon közülünk, a Főnix Erő még szigorúbb biztonsági előírásokat vezetett be. Meglepne, ha szegény Dani bármilyen módon kapcsolatba tudna most lépni velünk.

Majd a férfi nagyot sóhajt, és folytatja.

San Francisco - Page 4 Luke10 – Az idővonal megváltoztatása…? Te jó ég… Hát tényleg időutazók? De a haláluk… Nem értem igazán, megmondom őszintén, de a Főnix Erő nem üldözné így magukat, ha tényleg nem azok lennének, akiknek mondják magukat. Ha pedig azok, akkor tökéletesen megértem, miért akarja magukat Kábel. Ő az ellenállás vezetője, és nem mellesleg jó barátom. Szinte személyes ügynek tekintette, hogy megtaláljuk Önöket. Különösen Mr. Millert és Mr. Ramirezt, de Önről nem tudott semmit… Mr. Blaze, igaz?


San Francisco - Page 4 Johnny10 – Így van, Johnny Blaze. Én egy afféle… potyautas vagyok, aki rájuk ragadtam, Mr. Bishop.

San Francisco - Page 4 Luke10 – Értem… Nos, javaslom, most pihenjenek pár órát, és egyelőre ne terheljék se a testüket, se az elméjüket tovább. Ha odakint elcsendesednek a dolgok, megpróbálunk eljutni Kábelhez, és kitaláljuk, hogyan csalhatnánk a Földre Kovacsot. Ez így megfelel?

_________________
San Francisco - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 21 Okt. 2013, 09:31

Miller bólintott a rangjára.
- Főhadnagy csak – mondta.
Egyelőre nem tudják, hogy mi lehet Danielle-lel, ki tudja, hogy lebukott-e annak köszönhetően, ami történt. Vagy pedig, hogy Osterman emlékeiből törlődött-e a gyógyszer hatására a kórházban, ami pedig erről be is ugrott neki.
- Nem csak mi hárman voltunk, akik ebbe az időbe érkeztek. Egy társnőnk Jennifer Crowce ott maradt a kórházban, mert Jack Osterman nem tudta kihozni.
Valószínűleg őt ki sem tudták hozni, és akkor pedig már Frost és mindenki más tudja, hogy miként is kerültek ide, ebbe az időbe és azt is, hogy mit akarnak tenni. Akkor pedig csökken az esélye, hogy Kovacs visszatérjen a Földre. Mégsem Bishop a vezető? Eddig úgy hallották, de most még egy név bukkant fel a Kábel, ami nem igen mondott neki semmit, igazából nem meglepő módon, túlságosan sok időt hagytak ki egyéb okok miatt.
- Ahogyan Danielle-nek is elmondtuk, az itt létünk mikéntje nekünk is bonyolult és mi sem értjük teljesen, hogy miként lehetséges. Ebből adódóan a részletek nem fontosak, csupán az, hogy sikerrel járjunk.
Ebben a kinti felfordulásban tényleg veszélyes lett volna kimenni, így Jon bólintott Bishop-nak.
- Legyen, de ne késlekedjünk sokat, amint biztonságos a tovább haladás induljunk. Nem tudjuk, hogy mennyi időt lehetünk itt ebben a világban.
Hiszen erről Mephisto sem beszélt, amikor az alkut kötötték.


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 23 Nov. 2013, 23:35-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
San Francisco - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Bishop Kedd 22 Okt. 2013, 22:32

Ahogy vizsgálom a nőt, legjobban a szemei tűnnek fel, nyilván azok a kiváltó okai a különös vágyaknak. Amint erre rájövök azonnal megbontom a szemkontaktust, fontos volt ez az információ magamról, hogy később az ilyen esetekben kezdetektől fogva tudjak korrigálni. Bishop-ra terelem figyelmem, nem ő a legfelsőbb vezető, ez nyilvánvalóvá válik viszonylag hamar számomra, de hamarosan a valódi vezető neve, Kábel is elhangzik. Nem tetszik, hogy ennyien rángatnak maguk körül, de ez szükségszerű biztonsági lépés ebben az esetben.
~ Kábel, Bishop, a mi korunkban egyáltalán nem ismerős nevek, de fontosak lehetnek, még a múltban, ha sikerül visszajutni. John jól látja a helyzetet, Mephisto szabályai kötnek és minél előbb végre kell hajtani a feladatot. Nem szükséges tudniuk, hogy miért, a lényeg, hogy segítsenek. Kovacs itt sokkal nagyobb erőforrásokkal rendelkezik, könnyen rájöhet mindenre.
- Mivel a halott ellenállók maguk vállalták a sorsukat... engedélyt kérek, hogy lelépjek.
Ha megkapom akkor körülnézek a helyen, hogy milyen fontos dolgokat találok. Nem tudok csak úgy várakozni, képtelenség számomra.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Ultimate Guru Szer. 23 Okt. 2013, 17:22

21:00.

Résztvevők: Jonathan Miller és Andrew Ramirez.

Jonathan és Andrew is beleegyeznek a kis pihenőbe, Johnny pedig szintén nem ellenkezik. Van a szobában pár kényelmes fotel és ülőalkalmatosság, így az időutazók lepihenhetnek, Bishop pedig távozik…

Két és fél óra telik el.

Dominó és Johnny elbóbiskoltak, az eltelt idő alatt pedig Jonathan és Andrew is alhattak, ehettek vagy pihenhettek. Akarva-akaratlanul Jonathan is elszundikál, legalább pár percre… és ahogy álomba merül… különös, ismerős alakot pillant meg.

Egy gyerek. Egy kedvesen mosolygó, barna hajú fiúgyermek, aki Jonathan felé biccent…

San Francisco - Page 4 Walter10

Kétségtelen, hogy ez ugyanaz a fiú, akit legutóbb az Ajtók Nélküli Szobában látott „tavaly” (a saját jelenéhez képest) a Loki által teremtett illúzióban, amikor ellene harcolt társaival.

A fiú ezúttal mintha… mondana valamit… de egyetlen szavát sem hallani. Csak tátog, és még a szájáról sem lehet leolvasni a szavakat, mintha valami minden érzékszervét blokkolná Jonathannek…

És ezzel véget ér az álom.

Bishop érkezik meg ismét, ezúttal egy nagy sporttáskával, és az érkezésére Dominó és Johnny is felébrednek.

San Francisco - Page 4 Luke10 – Itt az idő. El kell juttatnom titeket Kábelhez. Tessék.

Ezzel a férfi az asztalra teszi a táskát, amiben az időutazók számára ismerős fegyverek találhatók.

San Francisco - Page 4 Luke10 – Antik darabok, még a S.H.I.E.L.D.-es időkből. Ma már nem gyártanak fegyvereket, legalábbis nem olyanokat, amilyenekhez hozzászokhattak, de megvannak a kapcsolataim. Vegyenek, amit akarnak. Van pisztoly, gépfegyver, gránát… de azt azért ne feledjék, hogy könnyen és gyorsan kell majd mozognunk. Dr. Ostermannel is tudtam beszélni, és elmondta, hogy a társuk, az a bizonyos Crowce, egyelőre jól van. Bízzanak dr. Ostermanben. Pakoljanak fel, aztán indulunk.

_________________
San Francisco - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Thorhalla Szer. 23 Okt. 2013, 18:51

Miller bólintott Andrew-nak, hogy felőle mehet, ha szeretne. Ettől kezdve már csak Bishopon múlott, hogy engedi-e ezt neki, vagy sem. Miután Bishop távozott Jon leginkább olvasgatni szeretett volna a korábbi hírekből, most volt egy kis ideje arra, hogy átnézze a fontosabb dolgokat és ne csak szalagcímből ismerje meg a történéseket. Az tökéletes volt egyébként is pihenésnek. Végül fogalma sem volt, hogy mennyi idő telhetett el, igazából fel sem tűnt neki, hogy elbóbiskolt volna, csak akkor lett gyanús ez, amikor hirtelen a fiatal fiút látta meg, akit már korábban is. Már elsőre is azaz érzése volt, hogy ez Kovacs fiatal korában, de azok után, hogy látta Kovacs és Frost fiát odakint az utcákon még az is felmerült benne, hogy lehetséges, hogy ez az a fiú. A haja eléggé hasonlított. De nem tudhatta. Látta, hogy a fiú mondana valamit, de képtelen volt bármit is leolvasni a szájáról, pedig általában ezzel boldogulni szokott. Majd felriadt.
Hamarosan pedig megérkezett Bishop is, és végre valahára kaptak fegyvert is, Jon végignézte a táskában levőket, majd kiválasztott 2 db 9 milliméteres Glock-ot, ha volt ilyen fegyver közöttük, révén ezt a fajtát használta mindig. Ha nem, akkor teljesen random két pisztolyt és azokhoz legalább három-három póttárat. Ezen felül három gránátot vett még ki. Amint eltette ezeket még az indulás előtt megszólalt.
- Van manapság olyan programjuk, ha megadok egy személyleírást, akkor kikeresi az adatbázisból a rá illő személyt? – kérdezte. – A saját időmben látott víziók most sem szűntek meg. Egy fiatal fiút látok, a többiek is látták először az Ajtók nélküli szobában, és most pedig megint. Tudni szeretném, hogy ki lehet ő.
Crowce pedig jól volt, ez rendben, ha most nem volt idő erre, amit kérdezett, akkor halad Bishoppal, de ha volt még, akkor részletesen leírta, hogy miként is nézett ki a fiú, akit már nem először lát.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
San Francisco - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Bishop Szomb. 26 Okt. 2013, 03:30

Megkapom az engedélyt és távozok ami után Bishop is pihenőre parancsol minket. Lefekszem valahol és becsukott szemmel próbálok meg pihenni, aludni, de ezek után már képtelen vagyok rá, az elmém újabb és újabb kérdéseket vet fel, gondolatok keringenek a tudatomban. Először is körbe járok a helyen és minden lehetséges szobát megnézek majd azok elhelyezkedése alapján próbálom fejben összeállítani az alaprajzot, majd elkezdem átkutatni a különböző helyeket, hogy milyen fegyvernek vagy felszerelésnek használható tárgy van itt, semmit nem veszek el csak szemmel vizsgálok. Ezután következhet a már elolvasott szalagcímekhez tartozó cikkek hosszas átolvasása, hogy minél több információt szerezhessek. Mikor már nagyjából másfél óra alatt úgy érzem elég információt gyűjtöttem, ismét visszatérek az egyik szabad szobába majd koncentrálni kezdek és tudatosan kiürítem elmémből a felesleges elemeket. Amikor ezzel végzek Bishop megérkezik és fegyvereket hoz, olyanokat, amiket még mi is használtunk. Elveszek egy M9-es pisztolyt, ha van, ha nincs akkor bármelyik másik kilenc milliméteres katonai kézifegyver megteszi és hozzá egy gránátot, amit gondosan rögzítek magamon.
- Készen állok. Készen állok. -rázom meg a fejem egy pillanatra- - Felőlem indulhatunk.
Még azért szívesen megvárom a keresés végét, hogy milyen találatok érkeznének Miller látomására.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 26 Okt. 2013, 17:20

21:05.

Jonathan és Andrew felfegyverkeznek, és Johnny is magához vesz egy pisztolyt és tárakat, bár ő nemigen ért a lőfegyverekhez, csak úgy találomra választ.

Bishop érdeklődve hallgatja Jonathan kérdését.

San Francisco - Page 4 Luke10 – Személyfelismerő? Persze, van ilyen programunk. A legfejlettebb ilyen szoftverekkel az X-Különítmény rendelkezik, de Danielle hozzánk is eljuttatott egy másolatot. Kábelnél nyugodtan használhatják majd. Kit keresnek?

San Francisco - Page 4 Domi10 – Ja… És mi ez az „Ajtók Nélküli Szoba”, amit mondasz, Jon?

Andrew időközben alaposan bejárhatta a kis lakást, megjegyzett mindent, de a Dominó és Bishop hangmintájára állított netes keresés és olvasás nála nem működhetett, a nyomtatott újságok pedig a kivágott szalagcímeken kívül nem tartalmaznak sok információt. Dominónak azonban feltűnt Andrew kíváncsiskodása.

San Francisco - Page 4 Domi10 – Hé, Andy. Viszek magunkkal egy hordozható hologépet netkapcsolattal. Útközben rákeressek neked valamire? A nyomtatott újságokból csak pár érdekesebb szalagcímet őrzött meg Bishop, a gépei meg csak a mi hangmintáinkra működnek. Fő a biztonság, tudod. Egy esetleges razzia esetén ne találjanak itt semmi terhelőt.

Majd Bishop kivezeti a kis társaságot, végig a lenti, sötét folyosó végéig… ahol aztán egy kirakott, cserepes növény mögött megnyom valamit a falban. Erre megnyílik egy kis átjáró egy még sötétebb folyosóra.

San Francisco - Page 4 Luke10 – Mozgás! Gyorsan! És nézzenek a lábuk elé!

_________________
San Francisco - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Thorhalla Vas. 27 Okt. 2013, 08:11

Megnyugtató volt, hogy van ilyen program. Bishop kérdésére nem igen tudott felelni.
- Nem tudom, hogy ki lehet az a fiú, akit látok, ezért szeretném kideríteni, hátha a program felismeri – mondta, majd Dominóra nézett. – Az Ajtók Nélküli Szoba egy börtön, Asgardi börtön. Loki Odinson volt oda bezárva egy jó ideig, aztán az végső ütközetben, mindannyiunkat oda teleportált be és ott küzdöttünk meg vele.
A helynek valószínűleg nem volt jelentősége semekkora sem, de ott látták először a fiút, mindössze ennyi volt. Amikor végül elindultak, akkor Miller követte Bishop-ot az egyik fegyverrel a kezében. Pusztán megszokásból.
- Ha olyan helyzetbe kerülünk, hogy ellenfelünk akad és elmegy a képességük ne legyenek meglepve, deaktiválom a képességblokkolót.
Nem tudta, hogy mennyire tudják, hogy mi a képessége, de nem ártott tudni az esetleges kellemetlenségek elkerülése végett. Ahogyan a folyosó megnyílt a növény mögött Miller ügyelve, hogy ne essen el semmiben belépett a sötét folyosóra és elindult a férfi mögött, vagy előtt, attól függően, hogy Bishop milyen sorrendet állít fel ebben.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
San Francisco - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Bishop Vas. 27 Okt. 2013, 17:44

A fegyverkezés pontosan úgy történik, ahogy számítottam rá, egyedül csak az zavar, hogy Johnny is magához vesz éles lőfegyvert, ha nem tudja rendesen kezelni a megfelelő helyzetben, akkor csak veszélyforrás lehet, így is elég szerencsétlen szellemlovasnak tűnik, nem kell, hogy mást is megsebesítsen. De ha nem tesz kárt magában csak az ellenségben már az is bőven elég, sőt remek hatása lehet egy szorult helyzetben. Egyedül Dominó ajánlata lep meg, nem szoktam hozzá, hogy ha valaki még észre is veszi, hogy érdekel valami foglalkozik vele. Lehet csak az eddigi zűrös évek miatt, vagy mert korábban semmilyen valóságérzékem nem volt. Kicsit megjátszott meglepettséggel nézek a nőre és válaszolok.
- Hálás lennék érte. Főleg a különböző háborúkról érdekelnének a tudósítások, több cikk, több újságból, nézőpont szerint, hogy mind a megfogalmazás módokat, mind a konkrét adatokat összehasonlíthassam és így egy átlagos képet láthassak, ami legközelebb áll a valósághoz. Érdekel ez a világ, főleg Kovacs módszerei.
Mikor a rejtett folyosóhoz érünk a sötétben néhány másodpercre behunyom a szemem, hogy utána könnyebben érzékelhessem a világot, Millert követem, figyelem a lépteimre és a sebességemre, hogy gond nélkül haladhassak a sötétben is. Nem akarok elesni. Esetlegesen gyorsan felkapcsolódó fényekre is felkészülök, hogy ne vakíthasson el teljesen.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Ultimate Guru Csüt. 31 Okt. 2013, 17:25

21:10.

Résztvevők: Jonathan Miller és Andrew Ramirez.

Dominó érdeklődve hallgatja Jonathant, miközben mindenki áthalad a titkos átjárón.

San Francisco - Page 4 Domi10 – Loki… Igen, ezt a nevet is hallottam. Bishop, ő az, aki egyszer porig rombolta a Central Parkot, meg a Triskeliont is lezúzta egy sereggel, igaz? Thor és Balder fivére.

San Francisco - Page 4 Luke10 – Igen, ő. De hála a Különítménynek, és köztük például Mr. Millernek is, Loki terve nem sikerült. Ezért bízhatunk meg vakon is a „vendégeinkben”.

San Francisco - Page 4 Domi10 – Aha… De Jon, ez a képességblokkolás azért aggaszt egy kicsit… Most akkor a bőröm színe is meg fog változni?

San Francisco - Page 4 Luke10 – Nem feltétlenül. A képességblokkoló erővel rendelkezők általában csak az elsődleges mutációkra hatnak. Ez igaz Önre is, nemde, Mr. Miller?

Majd Dominó tekintete Andrew-ra vetődik.

San Francisco - Page 4 Domi10 – Amint leérünk, bekapcsolom neked a hologépet. Melyik háborúról szeretnél infókat, Andy? Viszont ki kell ábrándítsalak: a médiában csak egyetlen nézőpont létezik, és az Kovacsék nézőpontja. Minden más jellegű írást, tudósítást vagy cikket végérvényesen töröltek minden forrásból. A te idődben még létezett… hogy is hívták?... „sajtószabadság”, igaz?

Közben a kis csapat egy afféle régi csatornarendszerbe érkezik – egy elfeledett kor talán utolsó romjai közé. Nyirkos, hideg levegő csap mindenki arcába a halványan megvilágított, poros járatok félhomályában.

San Francisco - Page 4 0142

San Francisco - Page 4 Luke10 – Ezek a járatok még az Önök idejében is itt voltak, erre épült Utópia minden városa. Kevés maradt meg, de a legtöbb… összeköti a… és…

Különös dolog történik: Bishop szavai mintha elhalkulnának, az arca pedig mintha elmosódna… majd ugyanez történik minden mással is Jonathan, Andrew és Johnny körül. Mintha egy festményben lennének, amiben minden – rajtuk kívül – kezdene szétfolyni.

Ismerős, rémisztő hang szólal meg az időutazók fejében.


San Francisco - Page 4 Meph10 – Ajjaj! Figyelem, figyelem, kedves utasaink, Önök épp egy időtorzulást érzékelnek! Egy esemény a múltban épp hatással van az Önök itteni jelenére! A kis Stephanie a halálba küldte Ian Nottinghamet 2012-ben, de legalábbis a fiú haldoklik. Ha akkor és ott meghal, nem tudja elterelni az Őrök figyelmét, és ti nem találkoztok Dominóval, pajtások… Most mi lesz? Nagyon izgulok! Talán még van pár percetek cselekedni és üzenni… Ugye nem feledkeztetek el arról, miféle segítségeket kaphattok Johnnytól?

_________________
San Francisco - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Thorhalla Pént. 01 Nov. 2013, 09:10

Ez meg sem fordult Miller fejében, hogy a nő esetleg nem tudhatja, hogy ki volt Loki, de szerencsére ezt hamar sikerült is tisztázni. Az, amint Andrew mondott őt magát is érdekelte volna egyébként, nem ártott ismerni az ellenséget és tudni, hogy mivel állnak szemben. A képességblokkolásra bólintott, kicsit aranyosnak találta, hogy Dominó nem a képessége miatt aggódik, hanem a bőrszíne miatt, de nők, soha sem lehet kiigazodni rajuk.
- Igen, amennyire tudom egyelőre csak az elsődleges mutációkat vagyok képes blokkolni – mondta. – Lehet, hogy később mást is fog, de nekem alig pár hónappal a halálom előtt jelentkezett csupán csak ez.
Azt már nem tette hozzá, hogy mikor megtudta, hogy Thor az apja és ez volt a kiváltó sokk, mert addig teljesen embernek hitték és ő is magát. Kapnak adatokat és felvételeket a háborúról, amit ugyan egyetlen nézőpontból, de legalább valami. Az pedig tananyag volt, hogy a háborúk után a történelmet mindig a győztesek írták, noha a másik szemszögből valószínűleg sokkalta érdekesebbek lettek volna az efféle információk. A csatornában haladva némileg ismerős környezet fogadta őket, a csatornák, ezek a régiek voltak, nem újították fel őket, hanem hagyták úgy, ahogyan voltak. Amikor Bishop furcsán kezdett beszélni Miller arra kapta a fejét és látta, ahogyan a világ szétfolyik körülöttük. És erre még rátett az is, hogy Mephisto hangja megszólalt.
- Mire is mennénk Lyesmith nélkül – mondta.
A lány a hallottak alapján legalább remekül szórakozott és tette, amit igazából kinéztek belőle. A két társára nézett, hogy mit is kellene tenni. Túlságosan is sok volt a kockázat és mire visszaszólnak már lehet, hogy halott Notthingham és elvesztettek egy lehetőséget.
- Úgy vélem, hogy felesleges üzenni, elvesztenénk az ütőkártyánkat – kezdte. – Notthingham jó ideig valószínűleg Kovacs pártján állt, nélküle lehetséges, hogy nem is sikerül elérni, amit akartak és nem csak a találkozás nem történik meg, hanem a legtöbb dolog és teljesen másik világot kapunk. Még lehet, hogy Kovacs is itt lesz a bolygón. Mi a véleménye Ramirez, kockáztassunk, ami katonailag és stratégiailag nem elfogadható, hogy elveszítjük a nagy „kérést” olyasvalamiért, amivel nem is biztos, hogy sikerrel járunk, vagy ne tegyünk semmit és menjünk tovább?
Ebből érezni lehetett, hogy ő nem küldené vissza Johnny-t a múltba egy üzenettel, de azért még várta, hogy Ramirez mit is szól ehhez.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
San Francisco - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Bishop Szomb. 02 Nov. 2013, 02:28

A csatornákba érünk ki, Bishop elmondja a számomra már logikusan egyértelmű tényt, hogy ez az egyetlen része a városnak, amit nem alakítottak át, mivel erre épült egész Utópia, a volt San Francisco romjaira. Dominó elmondja, hogy nincs több nézőpont, egy nézőpont van, Kovácsé, azt hittem még megtartotta a látszatot, de ezek szerint akkora hatalma van, hogy ezt is nélkülözheti, teljesen a nép ura.
- Akkor az összes háború érdekel, egy nézőpontot könnyű átnézni.
Megyek a csapat után, igyekszem hátul maradni szokás szerint és figyelni minden irányba, hogy ne érhessen meglepetés, amikor elmosódik a kép. Mephisto tájékoztat.
~ Ezek szerint meg van az egy idősíkon belüli átfedés, nem kell az alternatív világok létrejötte miatt még feleslegesen energiát elpocsékolni. Viszont ez jelen helyzetben lehet még nagyon kedvezőtlen is. De a válasz egyértelmű.
Még egy kicsit úgy teszek mintha gondolkodnék, de valójában csak azt várom, hogy esetleg önkénytelenül megrándul-e az arcom vagy a nyakam, vagybármilyen más részem, ha ez nem következik be nagyon rövid időn belül, akkor válaszolok.
- Egyetértek. Ha már végzett vele, akkor felesleges üzenni, képtelen változtatni rajta.
Ezután kíváncsian várom, hogy mi fog történni és milyen események fognak történni velünk.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 09 Nov. 2013, 16:05

21:15.

Résztvevők: Jonathan Miller és Andrew Ramirez.

Johnny összerezzen és nagyot nyel, amikor kezdetét veszi körülöttük az időtorzulás.


San Francisco - Page 4 Johnny10 – Ez nagyon bizarr… Remélem, jól döntöttetek, srácok…

Mephisto nem válaszol, csak hümmög egyet, majd lassacskán minden teljesen szétfolyik és elmosódik az időutazók körül…

San Francisco - Page 4 00120

17:50.

A három férfi ezt követően kicsit megszédül, majd végre elkezd újra „összeállni” a világ körülöttük.

Ismét odakint állnak, az utcán, a South Beach központjában, a Szabadság sétány és a Steve Rogers út kereszteződésénél, nem is olyan messze az öböl partjaitól. Még nincsenek teljesen kiürülve az utcák, a szuperképességű emberek mindenhol ott sétálnak vagy repkednek.

A mindennapjaikat gondtalanul élő szuperképességű emberek szerencsére rájuk sem hederítenek. Sajnos nincs sok idő nézelődni: nem telik el pár perc, és az égen máris megjelenik pár Nimród-egység a még veszélyesebb, Rozsomákról mintázott Omega Őröktől kísérve. Ezúttal viszont nincs ott Jégember, hogy elterelje a figyelmüket…

_________________
San Francisco - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Thorhalla Vas. 10 Nov. 2013, 10:00

Bólintott Andrew válaszára, legalább a fiú is úgy gondolta, ahogyan ő maga, hogy most már teljesen felesleges lett volna változtatni bármin is. A katonai következtetése helyes volt, hogy ezt kellett tenni, így most már igazából csak végig kellett várni azt, hogy a világ szétolvadjon körülöttük. Ami meg is történt és újra odakint találta magát az utcán, ahol korábban is. A többiek megvoltak, az utca nevek és a helyszín ugyanaz. Mindez olyan tény volt, aminek nem túlzottan örült.
- Igazat megvallva jobban örültem volna, ha Kovacs egyik fő emberének kiesése másban is változtat a világon – jegyezte meg.
A fizika szerint ennek nem így kellett volna megtörténnie, Notthingham túlságosan is fontos személy volt a történelemben, hogy egy ilyen kis jelentéktelenség legyen meg csak, hogy nem jelenik meg itt. Ha nincs Kovacs mellett eléggé egyértelmű lett volna, hogy minden sokkalta lassabban történik meg és sok minden meg sem fog. Amennyire most itt ebben a helyzetben látta mindez nem fog megtörténni, mert minden pontosan ugyanolyan, csak az nem lesz meg, hogy megérkezik jégember, hogy elterelje azoknak a figyelmét. A megérkezés után esze ágában sem volt perceket várakozni ahhoz, hogy az ellenség megérkezzen. Most ismerték úgymond a jövőt, így remélte, hogy lesz idejük tenni ellene.
- Gyorsan tovább, nem várjuk meg az őrszemek érkeztét. Az útvonal ugyanaz, mint legutóbb!
Adta ki a parancsokat, ha pedig még van idejük az őrszemek megérkezése előtt elindulni, akkor pontosan abba a házba igyekszik bemenni, ahol korábban is mentek. Noha valószínűleg abba a lakásba nem fognak bejutni, ahova legutóbb Dominó bevitte őket, de remélte, hogy a jelenlétük és megjelenésük ott kiugrasztja a nőt és rákérdez, hogy kicsodák is ők.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
San Francisco - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Bishop Kedd 12 Nov. 2013, 23:07

A világ elmosódik és minden megváltozik, enyhe izgalommal várom, hogy is fog ezután következni. Mikor újra összeáll a kép, ismét az utcán vagyunk, pont azelőtt, hogy Ian elterelte volna az Omega őrök figyelmét és így találkoztunk volna Dominóval. Érdekes. Kezdetben azt vártom, hogy inden meg fog változni és ezt Jon ki is mondja, de én azért sejtem, hogy az időutazás nem olyan logikus, mint elsőre látszott.
~ Lehet ez valamilyen időcsapda, vagy hurok, anomália, bármilyen hatás, ami miatt az idő csak egy kis részét érinti a változás. Vagy a nagy képben valaki helyettesítette Jégembert, vagy bármilyen más megoldás lehetséges, amivel ki lehet ezt a problémát küszöbölni, nem lehet csak úgy számba venni az összeset. Mindenesetre meglepő ez a változás.
Még felnézek az égre, hogy lássam merre mozognak az Omega és Nimród egységek, így majd el tudjuk kerülni a pályájukat egy rövid ideig. Bólintok a parancsra, majd elindulok én is. Gyorsan, határozottan, de nem túl gyanúsan igyekszem haladni, először figyeltem az útvonalat végig, most azokat az emlékeket hívom elő, a kis térképet is segítségbe véve, hogyha Miller véletlenül eltéveszti az útvonalat, tudjak korrigálni. Még körülnézek egyszer a tömegben, hátha meglátok egy vörös ruhás, köpenyes, csuklyás alakot.
- Mephisto játékában egyszerűen túl egyszerű lett volna, egy ilyen lépés. - jegyzem meg menet közben.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Ultimate Guru Csüt. 14 Nov. 2013, 20:40

17:55.

Résztvevők: Jonathan Miller és Andrew Ramirez.

Most, hogy az időutazók már ismerik az utat és hogy mire figyeljenek, könnyedén és gyorsan haladhatnak, kijátszva így az őket kereső Őröket. Most sehol sem látni a vörös ruhás Dominót, de legalább a trió hamar eljuthat ugyanabba a bizonyos közeli épületbe.

Közben Johnny megrázza a fejét.


San Francisco - Page 4 Johnny10 – Nem… ez már nem játék, korántsem. Mephisto túl messzire megy az idő manipulálásával. Elkárhozott démonként találkoztam már olyan lelkekkel, akik az idővonalat akarták megváltoztatni… Ennek semmiképp sem lehet jó vége.

Szinte fel sem tűnik senkinek a kis csapat, amely gyorsan berobog az önműködő ajtón keresztül a többemeletes lakóházba, ahol már jártak az időtorzulás előtt. Lent, az alagsorban most is ott áll az a kisebb lakás, amely nem szomszédos egy másik lakással sem. Bentről nem hallani semmit…

_________________
San Francisco - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Thorhalla Pént. 15 Nov. 2013, 16:18

- Igen, túl egyszerű – mondta némi keserű éllel.
Szerencsére most könnyedén le tudtak lépni onnan, ahol voltak és bejutottak egészen addig, amíg akartak. Johnny szavai nem voltak épp a legjobbak, igen a túl messzire ment rész már akkor kiderült Jon számára, amikor egyáltalán Mephisto eldöntötte, hogy elküldi őket a múltba, jövőbe, és a jelenbe. Kíváncsi lett volna, hogy a többiek miként állnak és hogyan haladnak Stephanie mészárlásán felül, de erre nem akart egyetlen egy esélyt sem felhasználni a szívességekből. Minél kevésbé támaszkodnak Mephisto-ra, annál jobb volt nekik.
- A Sátánra milyen hatással lehet mindez? Nem sért valamilyen kozmikus törvényt, vagy effélét ezzel a tettével, már ha létezik efféle dolog.
Érdeklődött erről. Ahogyan megérkezte a lenti lakáshoz fülelni kezdett, de nem lehetett semmit sem hallani. Azaz egyelőre nem voltak előrébb.
- Megpróbálunk betörni, vagy kopogjunk? – kérdezte a társait.
Ha a kopogás mellett döntenek, akkor megdöngeti az ajtót, hogy elérje, hogy felfigyeljenek rájuk. Ha erre nincs reakció és most is ott volt a falon a beléptető-rendszer, akkor az akadémián tanult elektronikai ismereteivel – volt két féléve ilyen tárgyból – megpróbálja manuálisan kinyitni az ajtót, megkerülve azt, hogy kézmintát kérjen tőlük.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
San Francisco - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

San Francisco - Page 4 Empty Re: San Francisco

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.