Párizs, Franciaország

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Párizs, Franciaország Empty Párizs, Franciaország

Témanyitás by Bishop Kedd 01 Okt. 2013, 23:09

Európa egyik legnépesebb városa, Franciaország fővárosa, amely északon, a Szajna partján terül el.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Bishop Kedd 01 Okt. 2013, 23:13

//Előzmény: itt//

A több hónapnyi várakozás, zavaros alvilági ügyek, nyomasztó mindennapok és hosszú repülőút után Kira végre megérkezett Párizsba. Kora délután van, napos, meleg idő és szélcsend, kellemes még kora ősszel is. Ha taxival jött akkor az egészen beviszi az egyik központi csomópontig, ahonnan könnyen el tud jutni a város belső részén szinte mindenhova. Egy elegáns több kontinensen jelenlévő hotelhálózat párizsi épületében foglalt szobát, de a bejelentkezésig hivatalosan még van ideje. Így dönthet, hogy előbb elindulna, hogy felfedezze a város egy részét, vagy előbb elfoglalja a szobáját, lerakja a holmija nagyobb részét és csak utána kezd valamilyen programban. A város nagyon látványos, amerikával ellentétben itt vannak régi, történelmi épületek is, szépen rendben tartva, rengeteg érdekességgel, és ezeken kívül még számos híres hellyel vagy kulturális lehetőséggel. Eiffel-torony, Napóleon szobra, a diadalívek, Sorbonne egyetem, Louvre, Notre-Dame, elsőre a választás is nehéznek tűnhet.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Kira Sign Szer. 02 Okt. 2013, 23:00

A repülőút remekül telt és viszonylag gyorsan. Az ételkülönlegességek, amikből csipegettem nagyon finomak voltak. Jó is lenne naponta ilyesmiket enni, de két hátránya lenne a dolognak. Először is meghíznék, másodszor pedig marha drágák ezek a dolgok.
A repülőút végén becsatoltam az övem, mielőtt leszálltunk volna, akárcsak a többiek.
A földet érés után felvettem a csomagjaim és megmutattam az ideiglenes regisztrációs kártyát a helyi hatóságoknak. Nem volt semmi gond, főleg mert végig franciául beszéltem velük, bár az enyhe akcentust még biztos hallották a beszédemben.
Ezek után taxiba szálltam, ami egészen bevitt a városba. Egész a hotelig. Ahova be is csekkoltam, letettem a cuccaimat, csak egy kis táskányi cuccot vittem magammal. (persze nem minden pénzem vittem magammal most sem) Bezártam a szobám ajtaját, majd elindultam, hogy megnézzem az Eiffel-tornyot. És este pedig sétálok majd még egyet a Szajna mentén, hogy megnézzem az éjszakai városképet is.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Párizs, Franciaország Sexymechanicbyparkleggy Párizs, Franciaország Girloffantasybymanofins Párizs, Franciaország Jinx_by_fazie69-d6o4rki Párizs, Franciaország Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Párizs, Franciaország 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Bishop Pént. 04 Okt. 2013, 22:46

Kira úgy dönt, hogy először a szállodában leteszi a csomagjait és csak a legfontosabbakat viszi magával, hogy kényelmesebben tudjon mozogni. Első célja az Eiffel-torony, Párizs jelképe. A torony valójában megosztja az itt élőket, egy részük imádja, másik része a lehető legrosszabb ötletnek tartja, hogy egyáltalán felépítették. Az utazás során Kira találkozhat a franciák laza vezetési stílusával, amivel együtt jár több kisebb koccanás, zebrán átszáguldó autó és a lámpákat szabadon értelmező sofőr. Ennek ellenére a légkör hangulatos a városban. Az Eifel torony körül, a magasba nyúló fém szerkezet lábainál emberek tömegei állnak sorba, fotókat készítenek, vesznek különböző szuveníreket a boltokban családtagjaiknak, még így utószezon alatt is sokan vannak. Ebben a forgatagban ragadja meg valaki hátulról Kira táskáját és kezd el vele futni az egyik irányba, még látszik a csuklyás, fekete ruhás alak, de hamarosan el fog tűnni a tömegben.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Kira Sign Vas. 06 Okt. 2013, 22:43

Mikor megérzem, hogy valaki lerántja a táskám én a rántás erejét kihasználva fordulok meg és kezdek a tolvaj után futni.
- Sera le voleur!(Fogják meg a tolvajt!)
Kiáltom franciául, majd a férfi hátára mérek egy telekinteikus csapást, ami olyan mint egy erőteljes hátbavágás így a tolvaj biztosan hasra esik majd. A lelepleződéstől pedig nem kell tartanom, mert már csak a tenyerem világít a képességem használata közben, amin kesztyű volt, mint mindig. (Bár nem szerelőkesztyű csak sima bőr, de attól még rajtam volt)
Amint utolérem a tolvajt visszaveszem a táskám és egy pofont is lekeverek neki.
- d'autre essayer copain(másnál próbálkozz haver)
Mondom, majd eltűnök a tolvaj szeme elől a tömegben, de ezúttal már jobban fogom a táskám, így aki csak megpróbálná elvenni, azt rögtön felpofozom.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Párizs, Franciaország Sexymechanicbyparkleggy Párizs, Franciaország Girloffantasybymanofins Párizs, Franciaország Jinx_by_fazie69-d6o4rki Párizs, Franciaország Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Párizs, Franciaország 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Bishop Kedd 08 Okt. 2013, 22:08

Kira megkockáztatja, hogy a mutánserejét használja, a Franciaországban érvényes szigorú szabályok ellenére. Természetesen a kesztyűje miatt nem látszik a kék fény, amelyet a kezei árasztanak képességhasználat közben és a telekinetikus csapás is sikerrel jár, a tolvaj szinte azonnal elesik. A tömeg kicsit félre húzódik, de egy-két bámészkodón kívül senki nem fordít különösebb figyelmet a jelenetre. A fiatal férfi, meglepetten néz a nőre, mikor az visszaveszi a táskáját és felpofozza, néhány másodperc után azonban észhez tér és amilyen gyorsan csak tud elfut. Ha Kira figyelj láthatja, hogy egy másik, középkorú zakós férfi is futott már a tolvaj után, nyilván a felszólítás miatt, de mivel a probléma már megoldódik mire odaérne, csak mintha mi se történt volna elfordul jobbra és halad tovább. Ezután Kira mindenféle komplikáció nélkül mehet fel a toronyba, ahonnan kiváló kilátás nyílik a városra. A közeli park elég látványosságot nyújt ahhoz, hogy egy egész napot el lehessen ott tölteni. Az esti séta során, az éjszakai várost figyelve Kira látja ismét a zakós férfit, éppen az egyik kis utcából fordul be arra a sétálóutcára, amin ő is halad és ugyanabba az irányba indul el. Elsőre nem tűnik gyanúsnak az ismételt találkozás, de jó pár perc után még mindig nem fordult le, hanem nézelődik, a még kivilágított kirakatokban.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Kira Sign Szer. 09 Okt. 2013, 22:33

Sikeresen "elkapom" a táskatolvajt, aki csak pislog miután pofon vágom. nem sajnálom a fickót, elvégre ő kereste a bajt. A tömegben kissé távolabb, a táskámat kissé jobban szorítva, nézem, ahogy a tolvaj felkel és elfut, egy középkorú férfi felé, szalad, majd egyszer csak irányt vált. Nem is foglalkozom vele. Mikor megbizonyosodtam róla, hogy a tolvaj elment, megindulok tovább a torony felé.
Mikor kiérek a tömegből, kiveszem a táskámból az irataimat a némi pénzzel és a telefonom. Amiket a farmernadrágom 1-1 cipzáros zsebébe csúsztatok. Így senki se tudja ellopni azokat tőlem. Mivel nem lógós farmerről volt szó.
Elmentem a toronyhoz, melynek tetejéről, megcsodálhattam, a szép panorámát. Nem vagyok egy olyan turista, aki mindig mindent lefényképez, de ezt a látványt, azért megörökítettem a mobilommal.
Onnan fentről sok mindent láthattam. Mikor már azon tűnődtem, mivel töltsem el a délután hátralévő részét, akkor pillantottam meg, a közelben egy parkot, amelyben első látásra tele volt látványosságokkal. Így lementem a toronyról és oda mentem, és egy kellemes délutánt tölthettem el ott.
Lassan leszállt az est, én pedig tervemhez híven esti sétára indultam a Rajna partján. Az éjszakai látkép, még szebb volt a nappali. Ahogy sétálok az egyik sétáló utcán, észreveszem azt a középkorú férfit, aki délután is láttam.
~ Biztos ő is szereti az esti sétákat.
Gondolom, de mikor észreveszem, hogy továbbra is a nyomomban van, akkor már kezd idegesíteni a dolog.
~ Alvarez nem bízik bennem, vagy pedig egy francia kémkedik utánam.  Vagy csak paranoiássá tett az a táskatolvaj.
Jegyzem meg magamban, majd egyszer csak befordulok az egyik sarkon, majd bemegyek a legközelebbi lehetőleg átlagos étterembe.(nem 5 csillagosba)(Annyi pénz van nálam, hogy kifizessem a vacsorát)
Ha az alak bejön utánam, akkor biztos lehetek benne, hogy engem követ és nemcsak beképzelem a dolgot.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Párizs, Franciaország Sexymechanicbyparkleggy Párizs, Franciaország Girloffantasybymanofins Párizs, Franciaország Jinx_by_fazie69-d6o4rki Párizs, Franciaország Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Párizs, Franciaország 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Bishop Vas. 13 Okt. 2013, 01:23

Kira betér a legközelebbi étteremben, viszonylag késő van már, így nincs olyan sok nyitva, de Párizsban mindig akad egy-kettő. Bent alig van egy-két ember akik az asztaloknál beszélgetnek, vagy vacsoráznak, legtöbben kettesben valószínűleg a párjukkal. Az egyik pincér rögtön odamegy Kirához és felkínál neki egy asztalt, valamint felveszi a rendelését. A gyanús alak hamarosan feltűnik az utcán, elhalad ugyan az étterem előtt de csak egy pillantást vet az ajtóra és a belső térre, majd megy tovább, Kira nem látja pontosan, hogy hova nézett a férfi. Ezután eltűnik, nem megy be később se. Eközben Kira teljesen nyugodtan elfogyaszthatja az ételt amit rendel. A hely hangulata kellemes, főleg mert ilyenkor már nagyrészt gyertyákkal, de hogy ne legyen túl sötét tompa fénnyel is világítanak, ami melegség érzetét kelti. Ha végez a vacsorával, rendezi a számlát és kimegy az épületből akkor sem látja már a férfit, de valamiért mégis úgy érzi mintha figyelnék, lassan nem tudja eldönteni, hogy csak beleképzeli magát a helyzetbe vagy tényleg így van. Az utcán egy nagyobb fiatal társaság vonul át, de más nincs a közelben, a távolban a város zaja morajlik.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Kira Sign Vas. 13 Okt. 2013, 22:00

Végre sikerül találnom egy éttermet, ami még nyitva van és gyors léptekkel haladok is felé. mikor bemegyek látom, hogy amely majdnem üres, csak néhány szerelmes pár van ott meg a személyzet. A pincér rögtön asztalhoz is vezet, majd felveszi a rendelésem. Csak spagettit rendeltem, ha van.
A férfi aki eddig követett megállt az étterem előtt egy pillanatra, benézett, majd tovább ment. Sajnos ilyen távolságból nem láthattam, hogy pontosan hova is néz, de azért az az érzésem támadt, hogy engem nézett.
~ Lehet paranoiás lettem az utóbbi időben. Remélem csak én képzeltem be a dolgot és minden rendben van.
A pincér hamar ki is hozta a rendelésemet, én pedig mivel már eltűnt a férfi nyugodtan ehettem meg a vacsorámat.
~ Csak akkor tűnt fel, hogy milyen kellemes hangulata is van a helynek. Gyertyafény egy kis tompa lámpa rásegítéssel. Az egész olyan kellemes, olyan romantikus. Nem is csodálom, ha a párok ide járnak.
Olyan kellemes itt, ha nekem lenne párom akkor nem is lenne romantikusabb, mint egy vacsora Párizsba. Bár nekem romantikusabb a Szajna menti séta, de azért ez se kutya.
A gondolataimba merültem, és egyszer csak valamiért eszembe jutott Aaron, nem a szerelem téma miatt, hanem csak egyszerűen tanakodtam azon, hogy mi lehet otthon és hogy ő hogyan is lehet.
Elő is vettem a mobilom és küldtem neki egy sms-t arra a titkos számra amit Aaron megadott.
" Hogy mennek a dolgok veled. Remélem a lila fejű barátunk nem készített ki, még én itt nyaralok. Én megvagyok, az út eddig kellemesen telt, az étel finom, a látványosságok skálája széles, a közlekedés kicsit őrült és ma már elkaptam egy táskatolvajt is. Majd írj. Üdv. Kira."
Elküldöm az sms-t, mivel volt elég pénz a kártyámon nem volt gáz a külföldi sms-el sem. Mindig gondoskodom, amiről csak lehet mielőtt útra indulok valahova.
Mikor befejeztem a vacsorámat, kifizettem a számlát, majd megindultam vissza a szálloda felé, hogy aludjak egy jót. Az úton hazafelé, már nem láttam a férfit, bár mégis úgy éreztem, mintha figyelt volna valaki.  A paranoiára fogtam a dolgot és haladtam tovább a szálloda felé, hogy aludni térhessek.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Párizs, Franciaország Sexymechanicbyparkleggy Párizs, Franciaország Girloffantasybymanofins Párizs, Franciaország Jinx_by_fazie69-d6o4rki Párizs, Franciaország Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Párizs, Franciaország 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Bishop Pént. 18 Okt. 2013, 23:08

Kira kifizeti a számlát és a rossz érzéssel, megérzéssel nem törődik, nem hagyja beárnyékolni a nyaralását. Közben ha a telefonját megnézi akkor látja, hogy megérkezett a válasz is Aaron-tól, viszonylag gyorsan. A séta nyugodtan telik, bár az egész napos programoktól most már némiképp fáradtnak érzi magát, álmos is egy kicsit, bár nincs nála túl sok holmi, már a táskáját is nehéznek érezheti. Visszaér a hotelba, ahol elkérheti a belépőkártyát is a szobájához, ha leadta lepakolás után a recepción, ha nem akkor nála van. Viszont amikor fel akar menni a lifteknél vagy a lépcsőn a szobájához két férfi megy oda hozzá, akik eddig az előtérben várakoztak egy asztalnál ülve. Nincs rajtuk semmi szokatlan, normál civil ruhában vannak, de mind a ketten szürke színű hosszú kabátot viselnek, udvariasan bemutatkoznak, majd felmutatják az igazolványaikat.
- Üdvözlöm hölgyem, én ő Jacques felügyelő, én Eugéne felügyelő vagyok a helyi rendőrségtől. Meg kell kérnem, hogy jöjjön velünk, lenne pár kérdésünk, amire válaszolnia kell.
Leginkább a jogokat ismertető hangon beszél a férfi, teljesen rutinos, elsőre nem ellenszenves de nem is szimpatikus alak.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Kira Sign Szomb. 19 Okt. 2013, 09:28

Amint kifizetem a számlát meg is érkezik a válasz SMS Aarontól, amit még az étteremben nézek meg.
~ Nem túl biztató. Vajon mire készülhet?
Visszateszem a mobilom a zsebembe, majd megindulok a szállás felé. Kissé fáradt vagyok már ugyan, de ez csak tovább hajt, hogy minél előbb visszaérek a hotelba, annál hamarabb letusolhatok, majd bezuhanhatok az ágyamba. 
A recepción kikértem a belépőkártyám, majd megindulok a lift felé, de mielőtt beléphetnék azon két alak sétál oda hozzám, majd felmutatják az igazolványaikat.
~ Na ne. Hullafáradt vagyok és még a rendőrség faggatni is akar. Hosszú lesz ez az este.
- Természetesen, megyek...
~ Mernék mást mondani.
... de megtudhatnám mégis miről van szó, eléggé késő van már.
Mondom miközben ásítok egyet és a szám elé teszem a kezem.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Párizs, Franciaország Sexymechanicbyparkleggy Párizs, Franciaország Girloffantasybymanofins Párizs, Franciaország Jinx_by_fazie69-d6o4rki Párizs, Franciaország Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Párizs, Franciaország 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Bishop Szomb. 19 Okt. 2013, 19:13

Az egyik biztos finoman Kira hátára rakja a kezét és az egyik irányba óvatosan tolni kezdi, a kijárati ajtó felé. A másik előre megy és a parkolóban vezeti egy ott álló rendőrautóhoz.
- Meg kell kérnem, hogy jöjjön velünk a rendőrkapitányságra. Egyelőre teljesen ártatlanként kell kezelnünk, de ilyen ügyet, mint a magáé csak hivatalos helyen lehet intézni. Ezért muszáj velünk jönnie, kérem ne nehezítse meg a dolgunkat.
Amikor elérnek a kocsihoz, az a rendőr aki eddig Kira mögött jött, Jacques név szerint, most beszáll a sofőr helyére, beindítja az autót, közben a másik kinyitja a hátsó ajtót. Eugéne megvakarja a tarkóját, mintha elfelejtett volna valamit, majd a sikeres visszaemlékezés öröme látszik az arcán.
- Oh, majdnem el is felejtettem. Láthatnám a személyi iratait és a regisztrációs kártyáját.
Ha ezeket megmutatja neki a nő, akkor ellenőrzi azokat, majd visszaadja és udvariasan betessékeli őt a rendőrautó hátsó ülésére. Az autó lassan, szinte mindenféle jelzés, csak a kötelező kék-vörös villogóval indul el. Kira nem kap bilincset, nem sorolják fel a jogait, nem tartóztatják le, csak akkor viszik, ha együttműködik. Az egyik piros lámpánál szól hátra az egyik rendőr.
- Mutánsképesség tiltott használata miatt kell bevinnünk, hogy tisztázhassuk az ügyet.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Kira Sign Szer. 23 Okt. 2013, 20:52

Követem a két férfit a rendőr autóhoz, ahol úgy kezelnek, mint valami bűnözőt.
- Ha nem követtem el semmit, akkor nem értem miért csak hivatalos helyen lehet intézni az ügyemet?
Megvonom a vállam, majd mert fáradt is vagyok beülök az autóba, majd leveszem a kesztyűimet és a táskámba teszem azokat. A két rendőr beül a kocsiba.
Mikor kérik az irataimat, akkor odanyújtom azokat, a regisztrációs kártyával együtt. (Amiben csak annyi szerepel a képességeken felül, hogy használat közben világítok. Az nincs benne, hogy csak a kezem világít).
Elindulunk és nem szólnak egy szót sem, míg az egyik piros lámpánál el nem árulják miről is van szó, bár már előre sejtem.
~ Ó ********.
- Miből gondolják, hogy használtam a képességem az országban tartózkodásom alatt? mint láthatja a kártyából, a használat közben, világítok, mint valami elcseszett karácsonyfa.
Mondom közönyös hanggal, melyben az enyhe álmosság nyomait lehet felfedezni.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Párizs, Franciaország Sexymechanicbyparkleggy Párizs, Franciaország Girloffantasybymanofins Párizs, Franciaország Jinx_by_fazie69-d6o4rki Párizs, Franciaország Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Párizs, Franciaország 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Bishop Szomb. 26 Okt. 2013, 14:55

- Sajnos erre a kérdésre nem válaszolhatok nyilvános helyen, az ön személyi jogainak megsértése nélkül.
Válaszol még az eddig is közlékenyebb Eugéne biztos úr, majd mivel Kira nem ellenkezik és velük megy gond nélkül elindulnak. A lámpa zöldre vált és Jacques megszokott francia és főkétn párizsi vezetési stílusban, annak ellenére, hogy rendőrautóról van szó elég merészen és a közlekedési szabályokat lazán kezelve indul tovább, így kicsit dülöngélhet Kira az ülésben egy-egy gyorsabb és élesebb kanyarnál. A két rendőr már láthatólag megszokta ezt, mivel Eugéne teljesen higgadtan válaszol.
- Az Eiffel-torony és a Port de Suffren környékén az esetleges terrorveszély miatt az utóbbi években meg lett erősítve a biztonságtechnika, a mutánserő érzékelők mutattak aktivitást és a felvételek alapján maga lehetett az, aki a képességét használta. Igen-igen az iratok alapján valóban világítania kellett volna, de más mutáns akkor nem volt a tömeg azon részén. Nyilván tudja, hogy az országunkban milyen szigorúan kezelik az ilyen eseteket...
Az utolsó mondatnál főként de már az egész válasz alatt kiérezheti Kira, hogy a két rendőrnek nyilván nincs sok kedve éjjel ilyen esetekkel foglalkozni, nyilván már nagyon sok ilyen mutánsokkal kapcsolatos esetük volt. Inkább már csak rutin szerű feladat ez nekik, teher mint kötelesség, de ettől még elvégzik a dolgukat. Végül megérkeznek a rendőrőrsre, ahova bekísérik Kirát, éjjel csak a szolgálatban lévők vannak itt, meglepően kevés a mozgás ahhoz képest, hogy egy ilyen nagy város éjszakai élete milyen lehet. Itt is működik a SHIELD és ezért a helyi rendőri erőknek jóval kevesebb feladatuk van, kisebb eseteket kapnak csak meg, akár csak New York-ban. A két rendőr egy irodába kísérik a nőt, ott leültetik az asztallal szemben lévő székre, megkérik, hogy várjon ott majd távoznak. Nagyjából öt perccel később térnek vissza mind a ketten egy-egy forró, gőzölgő bögre kávéval.
- Szóval mondjon el mindent, ha tisztázni szeretné magát. Kérem. - mondja felfrissült hangon Eugéne.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Kira Sign Vas. 27 Okt. 2013, 15:16

~ Hogy az a ... Itt érzékelőkkel rakják tele a várost vagy mi?
- Tudom, hogy itt nem lehet indokolatlanul erőt használni, meg hogy regisztrálva kell leni, ezért is adtam át ezt a kártyát, bár arról nem igazán tájékoztattak, hogy mennyire is szigorúak pontosan ezek a szabályok.
Mondom, miközben a fáradtság a vad vezetési stílus miatt kezd eltűnni, mert kapaszkodnom kell, ha nem akarom bevágni valamimet nagyon, egy élesebb kanyarban.
A férfiak hangjából hallom, hogy ők is nagyon nem szívesen foglalkoznak az ügyemmel, főleg nem ilyen későn.
Megérkezünk az Örsre, ahol már csak a szolgálatban lévő rendőrök vannak bent. A két rendőr bevezet egy kihallgatóba, elkezdenek kávézni és kérik, hogy mondjak el mindent. Mivel egy érzékelőt úgysem tudok becsapni, ezért fáradtan ugyan, de elég átéléssel mesélem el a történteket.
- Az Eiffel toronynál voltam, mint egy turista, én is ellátogattam oda, aztán egyszer csak egy táskatolvaj lekapta a táskámat és rohanni kezdett, én kiáltottam, hogy kapják el a tolvajt, de senki sem mozdult így végül én magam szereztem vissza a táskámat, épp csak hátba löktem tele-kinetikus erőmmel a tolvajt, az pedig hasra esett, én utolértem, visszavettem a táskám és adtam neki egy sallert. Bár gondolom ezt már úgyis megtudták a kollégájuktól, aki a nap hátralévő részében követett.
Mondom és ha a rendőrök nem tudják, hogy milyen kollégáról beszélek, akkor valószínűvé válik, hogy Alvarez egyik embere követett, vagy talán valami helyi szervezet tagja.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Párizs, Franciaország Sexymechanicbyparkleggy Párizs, Franciaország Girloffantasybymanofins Párizs, Franciaország Jinx_by_fazie69-d6o4rki Párizs, Franciaország Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Párizs, Franciaország 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Bishop Vas. 27 Okt. 2013, 17:45

A két rendőr figyelmesen hallgatja végig a történetet és az egyik elő is kap gyorsan egy hivatalos lapot, amire elkezdi felírni a dolgokat. Amint ez megvan a két férfi egymás közt beszél meg valamit halkan, Eugéne átmegy egy másik irodába és szól egy férfinek aki valamit keresni kezd az egyik számítógépen. Jacques morcos arccal ül le Kira elé és mély hangján enyhén idegesen kezd magyarázni.
- De hölgyem, tudnia kellett volna, hogy a mi országunkban a mutánsképességek használata, abban az esetben ha nem passzív, minden mértékben tilos. Nem lehet csak úgy valakit fellökni, még ha egy piti táskatolvaj is és az ütés nem nagyobb az emberi erőnél. Meg kellett volna várnia amíg a hatóságok cselekednek maga helyett, rengeteg járőrünk van az Eiffel toronynál, meg lett volna a táskája. Utána kellett volna néznie az egységes európai jogszabályoknak pontosan, hogy elkerülje az ilyen kellemetlenségeket.
A bajszos felügyelő inkább olyan mint egy bácsi, aki a fiatalok tudatlanságán mérgelődik. Eközben Eugéne visszatér a szobába.
- Biztosíthatom, hogy egyik emberünk sem követte önt, Sign kisasszony. Itt valami félre értésről van szó, mi nem ilyen módszerekkel dolgozunk.
Mondja szinte mentegetőzve, hogy lássa Kira, tényleg nem ők voltak. Ezután Jacques teszi fel a kérdést mind a kollégájának mind Kirának.
- És most mi legyen?

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Kira Sign Vas. 27 Okt. 2013, 19:48

~ Ebbe most jól belenyúltam.
- Nem tudtam róla, hogy teljes mértékben tilos. Valóban utána kellett volna néznem. Sajnálom.
Mondom, miközben a tarkómat kezdem el vakargatni, kissé idegesen.
~ Úgy érzem magam mint egy gyerek aki magyarázza a bizonyítványát. amíg itt vagyok meg kell szoknom, hogy nem oldhatok meg semmit se az erőmmel. Nehéz lesz az biztos, de csak kibírom ezt a maradék 5 napot.
Aztán a férfi biztosít arról, hogy nem az egyik kollégája volt az.
- Szóval valaki más szaglászik utánam.
~ Nem is tudom minek örülnék jobban, ha kiderül, hogy "csak" Alvarez egyik embere, vagy ha valaki más.
Aztán rövid csend után a felügyelő felteszi azt a kérdést, amit én akartam feltenni.
- Elengednek egy figyelmeztetéssel? Vagy bent akarnak tartani éjszakára? Szerintem az előzőt, mind jobban preferálnánk, önöknek kevesebb papírmunkát és macerát jelentene, nekem pedig azt, hogy egy kényelmes ágyban alhatok a hotelban. Ha elengednek, ígérem nem fogom használni az erőm az itt tartózkodásom alatt, hacsak nem az életem múlik rajta.
Mondom miközben próbálok elnyomni egy ásítást, több kevesebb sikerrel.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Párizs, Franciaország Sexymechanicbyparkleggy Párizs, Franciaország Girloffantasybymanofins Párizs, Franciaország Jinx_by_fazie69-d6o4rki Párizs, Franciaország Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Párizs, Franciaország 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Bishop Hétf. 28 Okt. 2013, 14:54

Kira elmondja az ötletét, ezután a két rendőr némileg hitetlenkedve néz össze, majd ugyanígy tekintenek a nőre is.
- Hát... egy ígéret kevés lenne. Mindjárt kitalálunk valamit. Szerencséje van, hogy mi kaptuk az ügyet.
Ezzel mind a ketten elmennek ismét magára hagyva Kirát az aggodalmaival, most több ideig elmaradnak, majdnem egy negyedóráig. Szinte az egész őrs üres, a bent lévők nem is foglalkoznak a lánnyal, de azért igen valószínű, hogyha megpróbálna csak úgy kisétálni, akkor nem hagynák neki. Amikor visszatér Jacques és Eugéne már jóval összeszedettebbnek tűnnek, mint előbb a kávézós résznél. Vannak náluk hivatalos iratok és üres lapok is, úgy tűnik felkészültek. Mind a ketten helyet foglalnak az irodában.
- Jobban utána néztünk a jogi háttérnek. Bent kell tartanunk minimum az éjszakára... de ha ad egy részletes személyleírást a táskatolvajról és a férfiról, aki követte magát, és elmondja a részleteket is, akkor reggel elengedjük. Ez a legtöbb amit tehetünk. Nos?
Hangzik el a kérdés és Jacques már előkészítette a lapokat, hogy mindent pontosan lejegyezzen, amit Kira mondani fog. Legalábbis reméli, hogy így lesz.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Kira Sign Szer. 30 Okt. 2013, 13:35

A férfiak keveslik az ítéletet és rögtön el is mennek utána nézni, hogy mi is a helyes mértékű büntetés egy ilyen kis mértékű képességhasználatra. Az Örs szinte üres, alig vannak már bent, bár sejtem ha ki akarnék sétálni, azt azért nem hagynák. Nincs értelme tehát, hogy elmenjek, csak a saját helyzetemet nehezíteném meg vele.
A két férfi visszatér és elmondják, hogy ők mire gondoltak. Nem is tűnik olyan rossznak, bár szívesebben aludtam volna a szállodai szobámban.
- Rendben.
Mondom az ajánlatra, majd megpróbálok személyleírást adni a két férfiról, aztán pedig mesélni kezdek, arról, hogy mióta és hogy is követ.
- Először azután láttam meg, hogy a táskatolvajtól visszavettem a táskám. Azt hittem csak egy későn érkező segítség, de aztán mikor már egyre többször volt ugyanazon a helyen mint én kezdett feltűnni a fickó. Este sétáltam a folyó partján és többször is találkoztam a férfival, még akkor is láttam, mikor tesztként elfordultam az útról és bementem egy étterembe. Persze be már nem jött utánam, de az ajtóból azért még benézett. Ezek után már nem láttam a férfit.
Mondom a két rendőrnek, kissé álmos, de őszinte hangon.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Párizs, Franciaország Sexymechanicbyparkleggy Párizs, Franciaország Girloffantasybymanofins Párizs, Franciaország Jinx_by_fazie69-d6o4rki Párizs, Franciaország Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Párizs, Franciaország 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Bishop Szer. 30 Okt. 2013, 15:58

Kira részletes leírásokat tud adni, mivel precíz mérnökként és szerelőként igen jó a memóriája és ezért majdnem minden részletre emlékszik a két férfival kapcsolatban. Miután az egyik biztos mindent lejegyez és gondosan az egyik mappába elrakja a papírt. Ahogy a két férfi hallgatja Kira beszámolóját látszik rajtuk, hogy egyre gyanúsabbá kezd nekik válni az eset, már nem a mutánserő használatára vagy a táskatolvajra koncentrálnak, hanem a rejtélyes férfira, aki követte Kirát.
- Holnap esetleg egy fantomrajz, Eugéne? - kérdezi Jacques
- Igen az nagyon jó ötlet lenne. Sign kisasszony, remélem szándékéban áll még holnap is kisegíteni minket az ügyben.
Mondja, de egyben kérdésnek is szánja és kérdően tekint Kirára. A választ megvárja, majd annak függvényében kicsit engedékenyebb vagy tévolságtartóbb hangnemben teszi fel a további kérdéseit.
- Azt esetleg nem tudja, hogy milyen oka lehetett arra, hogy kövesse magát? Esetleg látta már korábban, máshol? Volt valamilyen olyan ügye mostanában, ami miatt valakinek oka lett volna követni, figyelni magát? Akár kint, Amerikában? Tett bármi gyanúsat, vagy olyat ami utalhat a szándékára? Szerintem fontos lenne az ügy végére járni.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Kira Sign Vas. 03 Nov. 2013, 22:43

- Persze segítek, bár reménykedem benne, hogy nem kell majd sokáig itt időznöm. Gondolom, megértik, hogy nem szeretném a szabadságom nagy részét az Örsön tölteni.
A hangomban nincs semmi indult, csupán a reménykedés hallatszik belőle. Elvégre ki akar egy idegen országban a rendőrségen nyaralni.
- Fogalmam sincs, nem láttam még sosem az előtt. Volt egy zűrös ügyem még odahaza, megpróbáltak az életemre törni, mert korábban segítettem a rendőrségnek lebuktatni egy uzsorást, de a bűnösök, most börtönben csücsülnek. Nem tett semmi olyasmit ami utalt volna a szándékára, vagy legalábbis nem tűnt fel nekem.
Mondom majd a szám elé teszem a kezem, hogy elnyomjak egy ásítást.
- Lehet én lettem túl paranoiás az ügy miatt, de szerintem túl sokszor volt "véletlen" ugyanott ahol én is voltam.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Párizs, Franciaország Sexymechanicbyparkleggy Párizs, Franciaország Girloffantasybymanofins Párizs, Franciaország Jinx_by_fazie69-d6o4rki Párizs, Franciaország Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Párizs, Franciaország 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Bishop Csüt. 07 Nov. 2013, 22:59

- Túl sokszor volt "véletlen" ugyanott... - visszhangozza gyanúsan a szavakat Jacques
Kicsit aggodalmasan hallgatják végig a beszámolót a különös történtekről. Így kimondva saját gondolatait egyes szám első személyben Kira is érzi, hogy valami nem stimmel ezzel kapcsolatban, enyhén hátborzongató. A két rendőr egymásra néz.
- Gondolod, hogy ennek is köze lehet, azokhoz a gyilkosságokhoz.
- Nem hiszem, de soha sem lehet tudni. Ellenőrizni kellene.
- Holnap meg lesz a fantomkép, Ms. Sign segít nekünk.
- Rendben ez jó ötlet, akkor várjunk holnapig. Hátha forró nyom.
Úgy beszélnek, mintha Kira ott sem lenne és nem is hallaná, amint befejezték mintha a beszélgetés meg sem történt volna folytatják tovább az ügy boncolgatását. Kira zavaros ügyére Eugéne félre húzza a száját.
- És biztos abban, hogy minden személy, akinek köze lehetett ahhoz az ügyhöz, börtönben van most? Ezek a bűnszövetkezetek nagyon kiterjedtek, gyakran nagyon gyorsan megoldják az ehhez hasonló problémáikat. Kérem majd, miután hazament keresse fel a helyi hatóságokat ezzel. A biztonság kedvéért.
Egy másfél literes műanyagpalackos ásványvíz is az asztalra kerül, Kira elé, egy harmadik rendőr hozza és teszi le. Ezután az óra halk kattogása a párost is ráébreszti, hogy miért is vannak itt.
- Van még valami fontos hölgyem?

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Kira Sign Kedd 12 Nov. 2013, 18:54

A két férfi úgy elkezdi boncolgatni az ügyemet, mintha egy összegabalyodott szál lenne. Elcseverésznek, ötletelnek, már kezdem úgy érezni magam mintha észre se vennének.
~ Cseverésszetek csak, engem nem zavar, úgyis mindjárt elalszom itt ülve.
Jegyzem meg és közben a szám elé teszem a kezem, hogy elfojtsak egy újabb ásítást.
Eugéne megkérdezi, hogy biztos vagyok -e abban, hogy mindenki börtönben ül -e aki anno az életemre tört.
~ Jó vicc, senki sincs közülük. Hacsak nem a négerek.
- Akik rám támadtak azok biztosan. Nem hiszem, hogy erről az ügyről lenne szó, elvégre már 9 hónap telt el az eset óta, miért vártak volna eddig. Szerintem itt valami másról lehet szó. Bár fogalmam sincs miről.
Mondom, majd megint megpróbálok elnyomni egy ásítást.
Végül megkérdezik, hogy van -e még valami fontos.
- Nincs. Vagyis csak egy. végeztünk? Mert ha megengedik, hosszú napom volt és ha már a hotelben nem is alhatok, akkor szeretnék aludni a cellában ahol az éjszakát kell eltöltenem.
Mondom kissé már bágyadt hangon.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Párizs, Franciaország Sexymechanicbyparkleggy Párizs, Franciaország Girloffantasybymanofins Párizs, Franciaország Jinx_by_fazie69-d6o4rki Párizs, Franciaország Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Párizs, Franciaország 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Bishop Szomb. 16 Nov. 2013, 02:20

- Rendben, rendben ne húzzuk tovább az időt. Úgyis kevés az olyan esetünk, ahol maguktól sétálnak be a cellába az érintettek.
Mondja kicsit apáskodóan Jacques és ezután a két férfi átvezeti a kapitányságon Kirát, egészen addig a részig mennek, ahol több cella is van egymás mellett egy folyosón, meglepő módon a nagy részük üres, csak az egyikben alszik mélyen egy első látásra hajléktalan férfi. Eugéne kulccsal nyitja a masszív rácsos ajtót majd betessékeli a nőt, azután egy határozott és erős mozdulattal becsukja az ajtót, majd kulccsal ismét bezárja. Majd se szó se beszéd a két rendőr ott hagyja Kirát egyedül, valamit még mondanak neki messzebbről, de viszonylag halkan és ezért a francia mondat részben teljesen érthetetlen. A cellában nincs sok minden, látszik, hogy nem hosszabb távú fogvatartásra lett tervezve, mivel nincs benne se WC, se mosdó, csak konkrétan egy fém emeletes ágy és egy szék. Az ágy cellához képest igen jó állapotúnak mondható, bár nem a legkényelmesebb. Kira gond nélkül végig tudja aludni az éjszakát, ha viszont nem alszik, akkor nagyon, nagyon lassan telik az idő, szinte idegtépő.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Kira Sign Vas. 17 Nov. 2013, 18:41

A férfiaknak viccesnek találják, hogy valaki önként sétáljon be a cellájába.
~ Marha vicces, én mindjárt elalszom itt, inkább átalszom az itt leülendő időt, minthogy aztán a téglákat számolgassam a falban.
Jegyzem meg magamban, miközben a szám elé teszem a kezem, egy újabb ásítás miatt.
Felállok és követem a férfiakat a cellámig. Míg haladunk feltűnik, hogy a legtöbb cella üres, csak az egyikben alszik éppen egy csöves, de azon kívül sehol senki.
~ Vagy ilyen kicsi a bűnözés, vagy a hosszabb távra ítéltek máshol vannak.
Mikor belépek a cellámba, azt egy határozott mozdulattal becsapják utánam. Míg mennek el még valamit mondanak nekem, de azt már halkan és mivel franciául nem beszélek anyanyelvi szinten ezért nem értettem a halk mondatot.
~ Na mindegy.
Körbenézek a cellámban és látom, hogy szinte semmi sincs benne csak egy emeletes ágy.
Gyorsan fel is mászok a létrán és elhelyezkedem az ágyon, majd hamar el is aludtam. Igaz nem volt túl kényelmes, de ez jelenleg nem zavart, olyan fáradt voltam, hogy akár a földön is elaludtam volna.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Párizs, Franciaország Sexymechanicbyparkleggy Párizs, Franciaország Girloffantasybymanofins Párizs, Franciaország Jinx_by_fazie69-d6o4rki Párizs, Franciaország Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Párizs, Franciaország 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Párizs, Franciaország Empty Re: Párizs, Franciaország

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.