New York-i kompkikötő

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

New York-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Tyler Szomb. 10 Szept. 2011, 18:49

-Azt gondoltam, egy két személyes túra lenne mi?-
Kérdezi félreértelmezhetetlenül vigyorogva Serenára, miközben rá kacsint. Egy színpadias lemondó sóhajjal átadja a szatyrot, megszabadulva a kísértéstől.
-Értem már miért huzakodtál ettől. Így már érthető az egész, sejtelmem sem volt erről. És mi lesz ha ezt soha nem tudják véghez vinni.....-
Elhallgat egy pillanatra majd folytatja.
-....sajnálom nem akarlak lehangolni vagy ilyesmi....
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 11 Szept. 2011, 10:56

Tyler szavaira még inkább elpirultam, próbáltam valamit hebegve, habogva mondani védekezésül, de nem sikerült.
- Persze, Serena is hasonlóra gondolt – mondta Adia lelkesen. – Vagyis nem tiltakozna ellelne.
Nekem pedig csak ez hiányzott már, semmi más, hogy mások az életemet próbálják megszabni, Adia úgyis mindig szabotázs akcióba kezd, hogy James-sel lehessek, ha ő is ott van a közelben. Végül visszatérve Namor kérdésére, nem nagyon tudta senki sem ezt, pontosan emiatt azt sem nagyon mondtam senkinek, hogy kicsoda és micsoda a pici. Bár a szárnyacskákkal a lábán még csak mutánsnak sem lehet nevezni. Tekintve, hogy a király csatlakozott a Bosszú Angyalaihoz, így nekünk kell még inkább rejtőznünk.
- Nem hangoltál le, ha nem sikerül, akkor a fiamnak meg kell húznia magát az élete hátralevő részére és kerülnie a feltűnést – magyaráztam. – Amit tudjuk, hogy nehéz lesz, hiszen már most is szeret a középpontban lenni.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
New York-i kompkikötő - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Tyler Vas. 11 Szept. 2011, 17:03

Somolyogva nézi ahogy zavarba hozta, sőt Aida még rá is tett egy lapáttal erre. Persze tovább nem cukkolja, hisz pontosan tudja milyen helyzetben van. Ő is volt ilyenben, s kellett némi idő, meg pár világmentő akció mire mindent letisztázott magában. Na meg egy másik világbeli kiruccanás is.
-Nyugi nem fogok árulkodni senkinek. Kerítő az nem vagyok, de ha bármiben tudok segíteni csak szólj.-
Mondja komolyan immár vigyorgás nélkül, hisz komolyan is gondolja a dolgot.
-Elég nehéz szituáció az egyszer biztos. Nah igen, nem szeret nyugodtan a seggén ülni az egyszer biztos. De amíg itt vagy vigyázol rá, és természetesen rám is számíthatsz. Jobb anyát nem is kívánhatna nálad. Akkor egy feltűnés mentes kirándulás lesz a cél.-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 12 Szept. 2011, 13:07

A további heccelésre csak egy picit megvontam a vállamat.
- Logan tudja – mondtam kelletlenül. – És Hood is! Hood ezért került a másik életben, azt hiszem nem akart Logan lenni, de megvoltak az emlékei és érzései neki is. És a képességükkel mind a ketten ezt könnyedén kiszagolták, hogy mit is érzek.
Igen, így igencsak kellemetlen tudott lenni az egész szituáció, különösen. Namor-hoz pedig visszatérve, még csak nem is mondta el soha sem Serena, sem pedig Stephanie, hogy mi is lesz a fiammal. Egyszer láttam életben, amikor a kicsi saját magát vitt el a karjaimból a Sötét Főnix miatt. És még akkor láttam, amikor hazatért a jövőbe, illetve azt, hogy nagymama Serena Namor miatt.
- Azt még tudom róla, hogy van egy fia – mosolyogtam. – Hogy később felnőttként feleségül veszi Gloria-t. De többet sem a lányom, sem Serena nem mondott ezzel kapcsolatban, pedig megesz a kíváncsiság. Köszönöm! – pirultam el kissé a dicséreten. – Lyron király is ezt mondta.
Visszatérve a kirándulásra, akkor a nyugis csöndes mellett döntött Tyler is.
- Akkor kemping és sátorozás az erőben? – kérdeztem vissza. – Vajon az iskolások mit fognak ehhez az ötlethez szólni?

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
New York-i kompkikötő - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Tyler Szer. 14 Szept. 2011, 18:52

-Á igen a jövőbeli énjeink. Serenáról, mármint az idősebből nem sokat lehet kihúzni, meg is untam a kérdezősködést egy idő után. De azóta is furdal a kíváncsiság vajon miért voltam talpig páncélban?-
Átkarolja a vállánál, így sétálnak tovább.
-Nincs miért pirosodnod, ha egyszer ez az igazság.-
A kirándulásra pedig csak szaporán bólogat, vidáman.
-Most már csak Zackel kell beszélnünk, de ő úgyis engedni fogja. Legalábbis remélem. Biztos izgatottak lesznek, bár lehet hogy csak fele annyira, mint én vagyok.-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 14 Szept. 2011, 19:41

Elmosolyodtam ismét.
- De lássuk be igaza van, ha elmondaná, nem lenne olyan szórakoztató, amikor megéljük, mert tudnánk, hogy mi vár ránk – mondtam. – Nem szeretném fixen tudni az életemet, unalmas lenne.
Bár lássuk be a rossz dolgokra azért nem ártana felkészülni és tenni ellene, de akkor pedig már nem lenne az az élet és mindent tönkretenne. Szóval azt hiszem, hogy mégis jobb volt, hogy semmit sem árult el a jövőből. Miután átkarolt hagytam és még kiöltöttem rá a nyelvemet, egyszer kerülne olyan helyzetbe, mint én, kíváncsi lennék, hogy miként reagálna. Kirándulás, akkor azt hiszem, hogy ez ezzel el is dőlt, akkor nem maradt más hátra, mintsem hazamenni és szólni Zack-nek és a fiataloknak.
- Akkor irány haza és tudassuk a fiatalsággal, hogy a tanítás kezdete előtt még mehetnek egy kicsit lazsálni egy hétvégére – mondtam. – Szerintem ők is örülni fognak neki.

//Folytatás: Főbejárat//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
New York-i kompkikötő - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 29 Dec. 2013, 01:37

A komp fedélzetén erős szél fúj, így még a hó is beszáll ide, emiatt az emberek valóban az alsóbb emeletre zsúfolódnak. Így nyugodtan tudsz telefonálni, senki nincs, aki hallgatózna láthatóan.
A telefonszám bepötyögése után rövid várakozás következik, majd a vonal elkezd kicsöngeni. A feszültség egyre csak nő benned, mikor a hatodik csengetés is elhangzik, a hetedik azonban megszakad, és egy selymes női hang szól a telefonba.
-Ön nem csak bátor, de igen határozott is, nyomozó úr - dorombolja a hang. - Nem hittem volna, hogy a... Barátom ennyire felcsigázza az érdeklődését. Gondolom szeretne találkozni velem, igazam van, nyomozó úr?
Rövid szünetet tart, de mielőtt válaszolhatnál, folytatja.
-Vagy csak neveket szeretne? Ennyire hideg lenne? Ennyire csak a munkájának él?
A nő hangja csábos és flörtölő, szinte látod magad előtt az alakját, egy gyönyörű nőt, ahogy egy hosszú bőrkanapén elnyúlva telefonál egyetlen fürdőköpenyben.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Antef Sziamon Szer. 01 Jan. 2014, 00:41

Antef a hidegtől elgémberedett ujjakkal tartja a telefont, s csak egyre inkább összezavarodik a lágy női hang hallatára. Előbb egy hajléktalan, most egy női hang, aki még be sem mutatkozik. Ez nem járja. Egyáltalán nem így képzelte el a találkozást. De hogy nem tudja kivel beszél, az már egyáltalán nem tetszik Antefnek. No és persze a hideg is egyre rosszabb, jól esne egy forró ital.
- Nos Hölgyem! Nem szeretek ismeretlenekkel beszélgetni, hanem szeretek szemtől szembe találkozni az megbízóimmal vagy az informátorokkal. - mondja Antef, ám még gyorsan hozzáteszi.
- De figyelmeztetem, nem tolerálom, ha tévútra vezetnek. Úgyhogy mindenképp találkozni kívánok Önnel, de nyilvános helyen, mondjuk egy étteremben. - vár türelmesen a nyomozó a hölgy válaszára.
Antef Sziamon
Antef Sziamon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 110
Hozzászólások régi : 6
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Antef Sziamon
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 02 Jan. 2014, 16:44

A nő elégedett hümmögést hallat a telefonban.
-Ez a beszéd, nyomozó úr! Találkozzunk, már alig várom, hogy megszoríthassam a kezét. Este kilencre foglaltam asztalt a Carmine-ba, remélem szereti az olasz ételt. És ne aggódjon, én is jobb szeretek megismerkedni a klienseimmel, minél szorosabb a kapcsolat, annál nagyobb a bizalom is. Nem fogom tévútra vezetni, hiszen, ahogy hamarosan ön is észreveheti, közösek a céljaink.
A nő hangja olyan kéjes, mintha már magától a telefonbeszélgetéstől szexuális vágy ébredt volna benne, és valami különös oknál fogva, nehezen tudod megállni, hogy te is hasonló vágyat érezz.
-Ne késsen, nyomozó úr, már így is alig várom, hogy láthassam!
Ezzel elnémul a készülék, a vonalat bontotta a másik fél.
Mivel még fél egy körül jár az idő, van időd megtenni az általad szükségesnek ítélt előkészületeket, át tudsz öltözni, és utána is nézhetsz az étteremnek, ha nem ismered. Így este kilenc órára már felkészülten mehetsz a Carmine bejáratához.

//Írhatsz ide is meg oda is, vagy egyből csak oda, ahogy kényelmes, csak foglald össze azt is, hogy mit teszel a kilenc óráig.//


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő - Page 2 Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.