SEAR (Föld)

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

SEAR (Föld) - Page 2 Empty Re: SEAR (Föld)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 30 Júl. 2014, 09:39

2025. február közepe – SEAR, Rákuniverzum
Résztvevő: Slade Hutchinson / Such

Such talált olyan ruhát, amit szeretett volna és abba tudott felöltözni. Az étkezőbe való megérkezés után nem sokkal Stephanie is megérkezett. Addig végigtudott nézni a helységen, ez egy meglehetősen kihalt és üres szoba volt, egyszerű és nem voltak túl díszes elemek benne. Láthatóan nem sokat használták, még egy erkély tartozott hozzá, ahonnan a dzsungel látszott, ami a hegy tetején levő kolostor alatt terült el, a távolban pedig egy város fényei látszottak. Rajta is most egy egyszerű ruházat volt, egy fekete garbó és fekete nadrág. A fiatal lány hamarosan visszatért, de ezúttal nem Such-nak hozott már ételt, hanem a nőnek valamilyen könnyűnek tűnő sült húst és paradicsomos gombás köretet. Steph intett a fiatal férfinak, hogy foglaljon helyet és ő maga is megtette, leült a székére oda, ahova az ételét tették le. Az asztalon voltak borosüvegek is, ezek most is jégben álltak, hogy behűtve legyenek, illetve sör és üdítő is. Steph vörösbort töltött magának egy pohárba és még az étkezés előtt abba kortyolt bele. Még megvárta, amíg esetleg a fiú leül, csak utána szólalt meg.
- Jó étvágyat! – mondta. – Mesélnél néhány dolgot a saját világodról? Ott milyenek a mágiahasználók? Érdekelne, hogy egy ekkora tehetséget miként nem fedeztek fel eddig.
Az érdeklődése őszinte volt és nem pedig csak azért volt, hogy beszéljen és ne csöndben kelljen az étkezést lefolytatni. Persze, ha Such nem akart beszélni, akkor megértette és elfogadta mindezt, de ha válaszolt, akkor annak igencsak örült.
- Érdekelne még, hogy miért is akartál ebben a világban maradni, míg a „társaid” mindent megtettek azért, hogy hazajussanak.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
SEAR (Föld) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

SEAR (Föld) - Page 2 Empty Re: SEAR (Föld)

Témanyitás by Bishop Hétf. 11 Aug. 2014, 18:08

Such türelmesen várakozik, a távoli város fényeit figyelve, amíg a felszolgáló lány újból meg nem érkezik, csak egy pillantást vet felé, utána megint eltereli a tekintetét egészen addig, amíg Stephanie meg nem érkezik. Akkor mozdul csak, amikor a mágusnő int neki, kihúzza a széket és helyet foglal. Addig nem nyúl semmihez, amíg Stephanie nem teszi, be akarja tartani a szigorú illemet is. Először ő is italt választ, máskor mellőzne minden alkoholtartalmú italt, hogy az annak hatása ne hátráltassa, de most mégis a vörösbort találja a megfelelő választásnak. Egy másik üvegért nyúlt és abból tölt magának. A homár páncéljának szokásos megtörésébe kezdene, bele de megáll a mozdulatban, kezeit nyugodtan az asztalra helyezi.
- Örülök, hogy nem kellett csalódnia bennem. A világomban nem foglalkoztam gyakorlati módon a mágiával, csak olvastam róla, a meglátásaim lehetnek pontatlanok. Vannak erős mágiahasználók a világomban, nagyrészt két típusú mágiát használnak és azokat űzik magas szintén, vagy csak egyet. A varázslataik is kiszámíthatónak tűntek, eddig. A mágusok hajlamosak a megszokott, leghatásosabb három vagy négy varázslatukat használni. Kivételek mindig vannak. Soha nem találtam úgy, hogy kiaknáznák a mágiában lévő lehetőségeket.
Gondol rá, hogy hazudik, de Sladenek nagyon erős megérzése van arra, hogy aura vagy más hasonló látással Stephanie könnyen rájönne és nem is lenne értelme. A második válasza előtt röviden elgondolkozik és megfogalmazza, amit mondani akar.
- Soha nem álltam igazán a "társaim" oldalán, mindig a magam oldalán állok. Nekem ebben a világban sokkal jobb a helyzetem. Akik a lelkemben lévő szilánkot akarják vadásznak rám. Itt sokkal biztonságosabb, védve vagyok tőlük, a szilánkot tanulmányozzák, megismerhetem én is az erejét és nem vagyok fogolyként kezelve. Több lehetőségem van. A saját világomban csak Magneto egy külsős embere voltam, később Testvériség tag, úgy hogy mutáns sem vagyok.
Such csak miután válaszol nyúl az ételhez és kezdi felnyitni a homár páncélját. Ha Stephanie még kíváncsi valamire akkor válaszol neki, megerőltetve magát, hogy minél széleskörűbben tudjon választ adni. Azért kell itt lennie, hogy kapcsolatot építsen, ez is hasznára válhat a későbbiekben.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

SEAR (Föld) - Page 2 Empty Re: SEAR (Föld)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 12 Aug. 2014, 09:19

2025. február közepe – SEAR, Rákuniverzum
Résztvevő: Slade Hutchinson / Such

A nő bólintott Such szavaira, majd belekortyolt az italába és utána szólalt meg.
- A mágia egyszerre ad nagyobb szabadságot, mint más képesség, azonban mégis kötöttebb. Lehet, hogy valaki hatalmas erővel rendelkezik mégsem használhatja felelőtlenül a kapott hatalmát. A mágia, hogyha nem rendesen használják visszaüt – mondta. – De ezt bizonyára hallottad és olvastad.
Ezekről így még Such nem hallott korábban, ha rákérdez erre, vagy meglátszik rajta, hogy nem tud ezekről, akkor Steph folytatja.
- A mágia kétélű fegyver. Ha valaki olyanra használja, amire nem kellene a mágia visszaüt. Vagy a használó szenved el valamilyen sérülést, de az is elképzelhető, hogy soha többé nem lesz képes használni azt a varázslatot, vagy mágiaágat. Úgy tűnik valaki biztosítékot akart arra, hogy a mágiahasználók ne igázzák le a világokat könnyedén. A te esetedben, már láttuk, hogy az erődet vagy képes megnövelni, lehet, hogy felhasználod arra, hogy megölj egy ártatlant, vagy megkínozz így valakit. Elképzelhető, hogy többé nem leszel képes emiatt megnövelni az erődet.
A fiatal férfira nézett, hogy megértette-e, hogy mit is mondott ezzel kapcsolatban. A következőre, hogy mit mondott Such arra csak bólintott, hogy érti, hogy eddig a férfinak milyen kapcsolatai voltak. Most már hagyta őt enni, csak egy „jó étvágyat” volt, amit mondott, egyébkén ő maga is csendben étkezett. Mikor már az étkezés vége felé vannak, akkor szólal csak meg ismét.
- Úgy hallottam a világotokról, hogy van egy külön ország, szövetség, Tian, ahol csak mágiahasználók és misztikus személyek élnek. Szívesen hallanék erről a helyről, ha van kedved mesélni róla. Megnéztem volna magam is, de a rangom miatt nem engedik, hogy kitegyem magam akkora veszélynek, hogy másik világba járjak felderíteni.
Egy pillanatra kislányos és egyben bánatos mosoly jelent meg néhány pillanatra az ajkain. A szolgálólány visszaért és ha már üresek voltak a tányérok elvitte őket, majd pudingok, édes és sós süteményeket hozott desszertnek, illetve fagylaltkelyhet, ami enyhén alkoholos volt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
SEAR (Föld) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

SEAR (Föld) - Page 2 Empty Re: SEAR (Föld)

Témanyitás by Bishop Hétf. 25 Aug. 2014, 22:07

Such még csak megkóstolja a bort, de azonnal Stephaniere pillant, amikor meghallja a hangját. Figyelmesen hallgatja a mágiával kapcsolatos újabb információkat. Erről eddig nem tudott, de nem mutatja ki, túlságosan megszokta, hogy leplezze az érzéseit és gondolatait, a nővel szemben ez felesleges és nem is vezet semmire, ezt végiggondolja magában.
- Még nem hallottam.
Végighallgatja a hosszabb ismertetést. Nagyon fontos információk birtokába jut, ezeket azonnal meg is jegyzi. Nem alapozhat arra, hogy a mágiát mindig és minden körülmények között ugyanúgy használhatja fel. Más módon kell látnia és hozzáállni a mágia útját. Rendkívül nagy előnyhöz juttatja, de nem olyan úton mint a szilánk. Slade értően bólint, amikor a mágusnő befejezi.
- Értem.
Ezután Such is nekilát enni. Módszeresen töri fel a homár páncélját és az illemnek megfelelően fogyasztja el az egész ételt. A társasága miatt figyelnie kell erre. Éhes, kimerült, de akaraterejével visszafogja minden mozdulatát és folyamatosan ellenőrzi a cselekedeteit. A főfogás után egy fagylaltkelyhet vesz el és helyezi maga elé, de egyelőre még nem ér hozzá. A kérdésre ismét Stephaniere néz.
- Mint említettem csak felületesen, olvasás szintjén foglalkoztam mágiával, de elmondok mindent amit tudok. Kína és Japán szövetsége maga Tian, mint birodalom, a központi tartományban, Liaoningban van a lebegő város. Abban nem vagyok biztos, hogy mágiával tartják-e lebegésben, de valószínű. A világ minden részéről érkeznek mágusok a városba, külön arra van fenntartva. Ott mágusoktól, főmágustól tanulhatnak és fejleszthetik képességeiket. Nem tudom konkrétan más céljuk van-e, milyen kapcsolataik működnek a háttérben. Ezzel mindenki tisztában van a világomban. Ha nem tévedek, akkor Tian a távolabbi jövőben is jelentős lesz.
Lassan, hideg hangon elmond mindent amit tud Such. Túl sok lényeges információja nincs, de azt átadja. Egyelőre nem tudja mire kíváncsi Stephanie, ezért kivár.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

SEAR (Föld) - Page 2 Empty Re: SEAR (Föld)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 26 Aug. 2014, 09:15

2025. február közepe – SEAR, Rákuniverzum
Résztvevő: Slade Hutchinson / Such

Steph bólintott, hogy még nem hallott ezekről Such. Nem látszott rajta, hogy meglepődött, ezek tényleg azok a dolgok voltak, amikről a könyvek nem igen beszéltek. Végtére is melyik mágiahasználó fedné fel, hogyha nem rendeltetésszerűen használja a képességét, akkor elvesztheti azt? Egyik sem volt ennyire ostoba. Ahogyan Such nekilátott beszélni Tian-ról és arról, hogy milyen mágiahasználók vannak abban a realitásban a nő érdeklődve figyelte, hogy mit mond. Látszott a szemében a vágyódás, hogy nagyon szívesen megnézte volna azt a helyet és részese lett volna egy ilyesminek. Végtére is azt a fiatal férfi is hallotta, hogy az a hely a mágia magasiskolája volt.
- Roppant érdekes helye lehet – mondta őszintén. – Ebben a világban a mágia nagyon gyenge, kevés ilyen személy van, aki ezt képes használni. A legtöbb mágiahasználó meghalt, az ő erejük is kellett, hogy az Ősöregek erőre kapjanak, mágiával idézték meg őket, az idézők teljes életerejét elszívták. Walker is ezért nem jött rá soha, hogy a lelked különválasztható a kristálytól. A technológia és a tudomány nem válasz mindenre.
Az utolsó mondaton elgondolkodott.
- A jövőben? – érdeklődött. – Csaknem a realitásutazáson felül időutazó is vagy?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
SEAR (Föld) - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

SEAR (Föld) - Page 2 Empty Re: SEAR (Föld)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.