Rosemary Hummingbird

Go down

Rosemary Hummingbird Empty Rosemary Hummingbird

Témanyitás by Emily Johanson Hétf. 20 Ápr. 2015, 23:33

Név: Rosemary Hummingbird
Egyéb név: Szirén
Faj: Mutáns
Nem:
Jellem: Határozott, kedves, célratörő, forrófejű, bizalom problémákkal küzd;
Személyazonosság: Nyilt
Születési helye és idő: Kanada, Toronto; 2010. május 20.;
Kor: 16 éves
Család: Apa: Chen Hummingbird (55 éves), anya: Jessica Johanson (45 éves), bátyj: Alexander Hummingbird (22 éves)
Foglalkozás: diák
Testmagassága: 170 cm
Testsúlya: 68 kg
Szeme színe: barna
Haja színe: sötétbarna
Bőre színe: fehér
Különleges ismertetőjel: -
Repülési sebesség:  -
Egészségi állapot/ betegségek: egészséges

Életrajza:
Kedves naplóm! (vagy valami ilyesmi)

Azért írok neked, mert azt mondták, hogy sokkal jobban fogom érezni magam ez után. Nem hiszem, hogy igaz lenne, de adok azért neki egy próbát. Csodák még történhetnek.
Azt mondták, hogy a költözés után jó lesz ez, ha az eddigieket magam mögött akarom hagyni. Állítólag a barátnőmnek bevált miután a válást követően az apjához költözött. Szerencsére nekem nem emiatt kellett költözni. Mármint, örültem volna a helyzetnek, de ha választhatok egy ilyen helyzetben akkor inkább az Antarktiszra költöznék, vagy önként bevonulnék a gyámügyesekhez. Sajnos ebből egyik sem jöhet össze a valóságban.
Mielőtt azon csodálkoznál, hogy hogy gondolkozhat valaki hozzám hasonlóan a családjáról elmondom, hogy tulajdonképp miért is alakult ki bennem ez az érzés. Ennek a legnagyobb okai a szüleim. Tudniillik van egy bátyám. Állítólagos zseni. Legalábbis ezt mondják rá, csak azért mert általában valahol nagyon messze jár fejben és már 15 évesen befejezte a sulit és egyetemre ment. Mondanom sem kell, hogy ő a család szeme fénye. Az apám oda és vissza van, mert technológia téren megértik egymást és mind a ketten mutánsok. Természetesen azt senki sem vette észre, hogy én is az vagyok egészen mostanáig, de ez már nem is meglepő. Ami az anyámat illeti, tőle mást sem hallottam csak azt, hogy miért nem lehetek olyan, mint a bátyám. Csinálhattam bármit semmi haszna nem volt. Az apám, aki mellesleg rajong a sportokért, még azt sem vette észre, hogy úszni kezdtem. Pedig kifejezetten jó voltam benne, de természetesen ez senkit sem érdekelt.
Igazából talán a bátyámmal tudtam szót érteni a családban. Már amikor figyelt rám és nem valahol a fejében járkált. Persze ez eléggé lekorlátozódott arra az időszakra amikor kellett neki valami tőlem. Mondjuk, hogy falazzak neki otthon vagy valami. Nem mintha nagy szükség lett volna rá, neki elnéztek mindent.
Az egyik legjobb pillanat az volt amikor a mutáns képességeim jelentkezni kezdtek. Hihetetlen nagy frászt hoztam az úszómesterre mikor nem jöttem föl a víz felszínére egy merülést követően. Én is meglepődtem, hisz azelőtt egyszer sem történt meg, hogy lélegezni tudtam volna a víz alatt, most viszont minden gond nélkül ment. Hatalmas fejmosást kaptam tőle, miután beugrott értem a vízbe és „kimentett”, de valahogy nem zavart az egész. Örültem, hogy képes voltam erre. Később pedig elkezdtem próbálgatni, hogy még mire vagyok képes, bár sokat nem értem el. Csak annyira voltam képes, hogy fröcsköltem a vízzel, meg úszás közben tudtam gyorsítani magam. Ez új lehetőségeket biztosított arra, hogy elmeneküljek a problémáim elől. A víz alatt minden nyugodt volt és minden én voltam. Nem voltak szüleim, nem volt semmi sem, csak a víz és én. Ez pedig megnyugtatott.
A második nagy változás az életemben nem olyan rég történt. A bátyámmal együtt költözni kényszerültünk az Államokba. A szüleink az apám szüleihez kellett utazzanak Kínába, mert betegeskednek. A bátyám az unokatestvérünkhöz költözött, nekem meg megadatott a lehetőség, hogy olyan iskolát válasszak magamnak amilyet szeretnék. A választás nem is volt olyan nehéz, hisz nem sok olyan iskola van az Államokban ami mutánsokkal foglalkozik. Úgy érzem, hogy végre az életem abba a mederbe folyik tovább amibe eredetileg kellett volna. Távol a szülőktől, testvérektől és a családi gondoktól. Éljen az USA!
A harmadik jó dolog is ehhez kapcsolódott, hisz az átkerülés után és egy kis bátyus segítséggel (éljen, hogy olyan levegővel teli feje van) elértem azt, hogy jogosítványt szerezzek motorra. Igaz, hogy akármilyet nem vezethetek, de a vízi sportok után ez életem szerelme. Nem is értem miért nem találtak ki még olyan motort ami működik a víz alatt is. Az fantasztikus lenne.
Hát nagyjából ez lenne az egész. Mint azt már az elején írtam, nem igazán érzem magam jobban azért, mert leírtam mindezt, de lehet ez állandó vagy változó. Majd még néhányszor írok és kiderül...
Rosemary Hummingbird 1676248-lorena__3_

Képességei:
- Képes lélegezni a víz alatt;
- Képes minimális szinten irányítani a vizet, ami kimerül a közvetlen 1-2 méteres körzetben úszás közbeni gyorsításban és fröcskölésben;

Szakértelmei:
- Remek sportoló, főleg vízzel kapcsolatos sportokban jeleskedik;
- Jogosítvány motorra;
- Angol-Francia anyanyelvi szinten;
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Rosemary Hummingbird Empty Re: Rosemary Hummingbird

Témanyitás by Thorhalla Kedd 21 Ápr. 2015, 08:15

Látom a karaktered Bosszú Angyalai rajongó, ha már az ottani egyik tag becenevét vette fel magának is, aki úgyszintén vízmanipulátor és a faja miatt kétéltű ^.^
Elfogadva egyébként, egy órarendet kérek és mehetsz is játszani.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rosemary Hummingbird Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rosemary Hummingbird Empty Re: Rosemary Hummingbird

Témanyitás by Emily Johanson Kedd 21 Ápr. 2015, 09:13

Bár nem volt szándékos, de érdekes szituációk kerekedhetnek így. Köszönöm az elfogadást! Smile

Órarend:

Hétfő:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Matematika (elmélet)
010-12 óra: Biológia és kémia
12-14 óra: Jövő történelem
14-16 óra: Képességfejlesztés és használat
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: Boksz klub
19:30: Vacsora
19:30-22 óra: Szabadfoglalkozás
22 óra: Takarodó

Kedd:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Nyelvórák (Spanyol)
10-12 óra: Túlélés a távoli űrben és idegen kultúrák
12-14 óra: Fizika
14-16 óra: Matematika (gyakorlat)
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra: Főzőszakkör
19:30: Vacsora
19:30-22 óra: Szabadfoglalkozás
22 óra: Takarodó

Szerda:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Világtörténelem (ókortól napjainkig)
10-12 óra: Mutáns és filozófia
12-14 óra: Képességfejlesztés és használat
14-16 óra:
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra:
19:30: Vacsora
19:30-22 óra: Szabadfoglalkozás
22 óra: Takarodó

Csütörtök:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Irodalom és nyelvtan
10-12 óra: Repülő eszközök vezetése
12-14 óra:
14-16 óra: Hogyan használd az otthoni dolgokat fegyverként
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra:
19:30: Vacsora
19:30-22 óra: Szabadfoglalkozás
22 óra: Takarodó

Péntek:
06: óra: Ébresztő
07 óra: Reggeli
08-10 óra: Képességfejlesztés és használat
10-12 óra: Etika
12-14 óra:
14-16 óra: Önvédelem 
16-17 óra: Egy óra pihenőidő/szabadfoglalkozás
17-19 óra:
19:30: Vacsora
19:30-24 óra: Szabadfoglalkozás
24 óra: Takarodó

Szombat: (nem kötelező órák)
12-14 óra:
15-17 óra:

Vasárnap: (nem kötelező órák)
10-12 óra: Képességfejlesztés és használat
12-13 óra: Ebéd
13-15 óra: Képességfejlesztés és használat
15-17 óra:

Egyéb elfoglaltságok:
- Épület/városlátogatások: Attilan-on, Asgardon, Atlantiszon, SHIELD-nél, Csúcs űrállomáson és Baxter-toronyban
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Rosemary Hummingbird Empty Re: Rosemary Hummingbird

Témanyitás by Emily Johanson Szer. 16 Május 2018, 18:31

Bővítés: A néhány évvel ezelőtti bál óta semmi jelentősebb iskolai eseményben nem vettem részt. Igazából közel sem akartam megpróbálni azt a lehetőséget, hogy Jonah-t vagy egy hozzá hasonlót nem találok ott egy bálon, vagy azt, hogy ennek köszönhetően végig kell unjam az egészet. Így inkább a tanulásra fordítottam a hangsúlyt. Tulajdonképp nyugodt és ráérős tempóban be tudtam fejezni az iskolát és relatíve jó jegyekkel. Hiszen ez a fontos nem? Mármint a jó jegyek. Arra viszont közel sem tudtam rájönni, hogy mivel is folytassam az életemet az iskola után. Nem igen került semmi olyan szak vagy egyetem, ami különösebben megragadott volna. Persze mehettem volna az egyikre a sok tucategyetem közül csak az egyetemi élet és a diploma miatt, de erre közel sem éreztem magamban hajlandóságot. Úgyhogy a másik alternatívát választottam. Összepakoltam a cuccaimat, telefonáltam a szüleimnek, aztán néhány nap múlva már egy repülőn ültem ami Kínába tartott. Ez volt a legjobb megoldás amit jelen helyzetben választhattam, hogy oda megyek ahol a szüleim is vannak, aztán majd csak kerül valami, ami határozott irányt biztosít az életemben.

Képességek:
- 100 liter vizet tud manipulálni, 20 méteres sugarú gömbben levő vizeket tudja irányítani. Képes formázni ezt, eldobni, sugárként kilőni 10 méteres távolságba maximum.
- Képes lélegezni a víz alatt.

Szakértelmei:
- Remek sportoló, főleg vízzel kapcsolatos sportokban jeleskedik;
- Jogosítvány motorra;
- Angol-Francia anyanyelvi szinten;
- Spanyol középfokon;

Adatlap:

Név: Rosemary Hummingbird
Lakás/Létesítmény: Kashgar, albérlet (heti 100$)
NJK: -
Foglalkozás: Munkanélküli
Munkahely: -
Pénz: 0$
Bevétel/hét: 200$
Eszközök: -
Felszerelés/fegyverek: -
Vállalat: -
Szövetség: -
Törzshely, ahol megtalálható: -
Ismertebb szövetséges: -
Ismertebb ellenség: -

_________________
Reneszánsz: Emily Johanson;
Küldetés NJK: Thema Adebayo
Emily Johanson
Emily Johanson
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 184
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Mar. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2609-emily-johanson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Rosemary Hummingbird Empty Re: Rosemary Hummingbird

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 17 Május 2018, 16:56

Elfogadva.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rosemary Hummingbird Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Rosemary Hummingbird Empty Re: Rosemary Hummingbird

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.