Ghoul Játszma

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Csüt. 10 Dec. 2015, 16:23

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.10.-e Csütörtök.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

Jim úgy dönt, hogy megvizsgálja magát mielőtt vadászatra indulna. Nem volt mitől aggódnia amikor le ellenőrizte kagunejet, ugyan, azt levágta a Fehér hiéna, de az idővel visszanő ha nem károsították azt a támadó szervet. Talán annyi változást vehetett észre, hogy vékonyabb kicsit, tehát nem nyerte vissza eredeti vastagságát, amit egy normális táplálkozás rendbehoz, vagy még egy hét regenerálási idő.
Tennivalók után megnézte a... halál listáját, amin egy név vonzotta tekintetét:
Bill Costala - 7464 8th Ave ( Pár kilométerrel arrébb a Founders Green parktól)
Bűne: Nemi erőszak, rongálás, szabálysértés, tolvajlás.
Jim-en áll, hogy egy másik személyt néz ki e magának, vagy ezt választja a kiszabott időpontban.

Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Pént. 11 Dec. 2015, 20:24

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.10.-e Csütörtök.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


Nos, szerencsémre a regenerációs képességemnek hála, nem történt komoly baj, a sebeim szépen begyógyultak. Bár a kagune-m egy kicsit gyengébbnek tűnik, szóval nem ártana egy kicsit hamarabb vadászni menni, éppen ezért is nézem meg a halál-listámat, amin a potenciális célpontok vannak. Igen, megéri kutakodni egy kicsit az interneten és folyamatosan tévét nézni. Rögtön ki is szúrok egy megfelelő célpontot, név szerint Bill Costala-t, aki a 7464 8th Ave-n tartózkodik. Nemi erőszak, és egy pár piti bűn, határozottan nem őt választanám...de most más időket élünk. Mondjuk egy kicsit rizikós lenne azonnal vadászni indulni most, hogy a parkban történtek után valószínűleg minden tele lesz galambokkal. Azonban ennem kell, hogy visszanyerjem az erőmet, mert az az érzésem, hogy az elkövetkezendő napokban fog még történni pár nagyobb gond. Az őszes, a galambok...és Lucas. Bármennyire kicsi az esélye, az az érzésem, hogy az a féreg fel fog tűnni a napokban amint megtudja, hogy mi történt a parkban. Csak remélni tudom, hogy nem.
Várok egy kis időt, egészen este 22:00-ig, majd összekapom a sötét ruházatomat, a maszkomat, majd elindulok otthonról, és egy félreeső helyen Skorpióvá vedlek át, és elindulok Bill-ért.

"Nem az én dolgom, hogy megbocsájtsak, az az Úr dolga. Én csak elintézem a találkozót vele.,,
Al Capone

_________________
Ghoul Játszma - Page 3 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Pént. 11 Dec. 2015, 20:45

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.10.-e Csütörtök.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

Jim a megérzéseire hagyatkozik, és kiszemelt áldozat, után nem tesz más mint vár, utána elindul otthonról.
A megadott cím felé haladva semmi szokatlant nem vesz észre. Mindenki a maga dolgával törődik, akik pedig éppen beszélgetnek azok pedig az adott beszéd témával. A utca sötétje, a száguldó autók, vagy más járművek akkori pillanatnyi világa nem is gondolja, hogy egy ghoul fog most vadászni, nemsokára, egy korábban elitéltre.
Egy bizonyos idő után a Skorpió megérkezik a kiszemelt házhoz, egy igen szépnek mondható épület komplexum, a jobb oldali része torony kialakítású, míg a bal oldala ( ami a nagyobb ) a megszokott kocka formát vette fől. Ugyan éjszaka volt, és sötét, de a utcai lámpák fénye megvilágították a ház előtti növényeket, azok szépek, és rendezettek voltak. Bentről, az elhúzott függönyökön át fény áradt kifelé, tehát volt itthon valaki. Jim-nek el kellett dönteni a ház melyik oldaláról hatol be, ha megkerüli a házat akkor egy kaput talál, utána pedig egy hátsó bejáratott, vagy más bejárat után is érdeklődhet.
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Szomb. 12 Dec. 2015, 18:22

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.10.-e Csütörtök.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


Nem várhatok, meg kell erősödnöm, amihez pedig ennem kell, ezért Bill Costala ma éjjel meg fog halni. Az átvedlés után a sötétben rejtőzve szerencsére senki se gyanít semmit se, bár mivel ilyen közel van az épület a parkhoz, ezért oda kell figyelnem. Csendesnek és gyorsnak kell lennem, hogy ne fussak össze galambokkal vagy hasonlókkal. Rövidesen elérek az épülethez, ami egy kimondottan szép épületkomplexum, eléggé érdekesre kialakítva. Vagy csak itt héderezik, vagy Bill barátom többet is tett, mint erőszak és tolvajlás. Az elhúzott függönyök mögötti fény pedig csak jót jelent, valaki itthon van, és remélem az a valaki Bill lesz.
Rögtön megkerülöm a házat és a hátsó kaput használom a bejutáshoz, majd miután meggyőződtem arról, hogy nincsenek durva biztonsági berendezések, akkor bemegyek a hátsó ajtón, lehetőleg halkan. Ezután már csak halkan osonva meg kell találnom Bill-t és rövid úton végezni vele.

_________________
Ghoul Játszma - Page 3 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Szomb. 12 Dec. 2015, 21:50

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.10.-e Csütörtök.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

Jim a hátsó bejáratott választotta, aminek ajtaja nem volt zárva, sőt csukva sem, könnyedén betudott osonni ha akart. A házban ételszagot érzékelt, izzadtságot, és vegyes ember szagokat, ennek köszönhetően nem tudta meghatározni, hogy merre lehet Bill. Ha csöndben maradt akkor hallhatott valamiféle beszélgetést, a felső emeletről:
- ... nézd át a harminc kettes kód variációt, működnie kell. - utasította egy ismerős hang egy személyt, utána megszolalt egy másik.
- Rogger-nek a kémprogramja múltkor sem használt, át kell váltanunk egy álcázott szerver mechanizmusra - közölte egy gépies hang.
- Múltkor is lebukott egy ilyen próbálkozás, a javaslatom a B1221 es csere - ajánlotta egy másik, erre mindenki felmordult.
- Feltörni a Kráter központi rendszerét, majd azt befertőzni, és lekövetésre állítani az adatokat, hmm kedvemre való, mit szólsz ehhez Bill? - kérdezte az ismerős hang, de nem jött válasz. Jim nem érzékelt mozgást a házban, csak a  beszélgetést, rajta áll, hogy mit csinál.
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Szomb. 12 Dec. 2015, 22:03

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.10.-e Csütörtök.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


A hátsó ajtón szerencsére könnyedén be tudok osonni és az orromat megcsapja a különféle emberi illatok kombinációja. Ez azonban egy kissé nehézzé teszi, hogy megtaláljam Billt, de nem fogok elmenni üres gyomorral. Ekkor különböző hangok csapják meg a fülemet a felső emeletről. Egy-kettő-talán három személy lehet odafent és valami feltörésről beszélhetnek. Azonban van egy kissé ismerős hang a három között, ami egy kicsit nyugtalanító. Mondjuk már az is zavaró, hogy kapásból hárman vannak, de talán ez mégse olyan rossz. Billel biztosan végzek, a másik kettőnek pedig felteszek pár kérdést és a válaszok alapján majd eldől, hogy élnek vagy halnak. Plusz, ha mindhárman bűnösök, akkor extra adagot tudok enni és akkor talán még egy kicsit jobban is megerősödöm, de ez majd kiderül.
Lassan és halkan fellopakodom az emeletre, a zajok irányába, közben mindenre odafigyelve. Ezután, ha megtalálom a szobát, halkan benyitok, és belépek.
- Jó estét. - mondom, majd előhúzom a kagune-mat, hogy ha esetlegesen támadni kellene. Ha esetleg lőni kezdenek, vagy valami ügyességet csinálnának, akkor esetlegesen kivédem a lövedékeket, majd a két másikat megpróbálom megsebezni a lábán, Billt pedig gyorsan kivégezném. Ha nyugton maradnak, akkor marad idő egy kis beszélgetésre is.

_________________
Ghoul Játszma - Page 3 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Szomb. 12 Dec. 2015, 22:18

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.10.-e Csütörtök.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

Jim benyit a szobába, ami egy amolyan iroda szerűséget alkot, vele szemben pedig egy terjedelmes több képernyős számítógép, három monitorral. Bill a földön oldalt feküdt, rángatózva, szája habzott. A monitoron három különböző arc volt, az egyiket megismerte, a Fehér hiéna volt az. Amint ez megtörtént a másik kettő képernyőn is ő szerepelt, mintha csak átváltott volna a közvetítés csakis egy személyre, a korábbi konferenciából:
Ghoul Játszma - Page 3 2nv8jz7
Jim hallhatta, hogy székében ülő, bekötözött karú korábban megismert fekete ruhás alak mögött valaki valamilyen megszakítást javasol. Majd a választ megvárva folytatja:
- Felettébb érdekes, hogy végül összefutottunk ilyen... hamar - vallotta  be kuncogva, majd letette a kezét amivel korábban nyakát vakarta.
- A választásod még nem igazán volt fontos, de hamarosan minden világossá válik, minden illúzió, a világ percről percre változik... majd legközelebb folytatjuk - tette hozzá, majd szétkapcsolt a közvetítés. Bill továbbra is epilepsziás rohamtól szenved, lehet csak arra vár, hogy véget vessenek a szenvedéseinek.
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Szomb. 12 Dec. 2015, 22:30

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.10.-e Csütörtök.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


- Nocsak, nocsak. - jegyzem meg, miután benyitok a szobába és mindent meglátok. Egy otthoni iroda lehet, három, terjedelmes monitorral, és az én célpontom a földön rángatózik habzó szájjal. Ez mind semmi ahhoz képest, amit a monitorokban látok: magamat és az őszest. A szövege továbbra is a flepnis stílusát mutatja magában. Viszont a háttérben zajló hangok szerint mások nem örülnek ennek annyira, mintha valami szétkapcsolásról beszélnének.
- Őszintén szólva örültem volna, ha soha többet nem látlak, de nem kaphatunk meg mindent, amit kérünk, nem? - válaszolom neki, mire még mond valamit, majd elbúcsúzik és szétkapcsol az adás. Minden illúzió? Nekem ez a fickó korántsem tetszik az biztos. Ezután észreveszem, hogy Bill még mindig a földön fekszik szenvedve, ezért a fejét átszúrom a kagune-mal. Úgy tűnik, a vacsorámnak is lőttek. Lehet, hogy csak roham, de lehet akár mérgezés is, és ezért inkább nem kockáztatok...na jó, talán egy kicsit. Lehajolok a tetemhez, majd letépem a lábát és a maszkomat levéve elkezdem enni. Ezután a másik láb jön, majd a karok is sorra kerülnek. Ha sikerül befejeznem a lakomát, akkor a maszkomat újra felvéve eltávozok a helyszínről amilyen gyorsan csak lehet.

_________________
Ghoul Játszma - Page 3 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Szomb. 12 Dec. 2015, 22:47

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.10.-e Csütörtök.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.


Ghoul Játszma - Page 3 17%20es%20karika_zpsb6x9y30a

Jim hamar kivégezte áldozatát, és noha aggódott, semmi különöset nem vett észre az emberi hús, és szervek elfogyasztása közben. Csakis a megszokott mennyei érzést, a tökéletes ízeket, amiket egy ghoul ilyenkor érez.
A ház elhagyása után a hazasietését nem zavarta meg semmit pár percig, majd amikor távolabb került sziréna hangok sokaság hallotta maga mögött, mellett, és előtte. Megannyi irányból rendőr autók haladtak Bill háza felé.
A helyi rendfenntartók mit sem törődtek Jimmel ( ha egyáltalán látták őt ), ő eddigre már jóval arrébb tartózkodott a célpontjuktól.
Megérkezvén szálltak a kocsiból, és berontottak a  házba. Elszörnyedve tapasztalták a látottakat, Bill maradványait, akit persze nem tudtak elsőként beazonosítani, majd eszközökkel.

Amint Jim hazaért eldönthette mit csinál még este, vagy készül a holnapi munkára.


Fort Collins területén:

Ghoul Játszma - Page 3 03%2013556_zpsjopnz8gk
- Igen, ő az, viszont nem, nem akarom bevonni, neki ahhoz fejlődnie kellene, és nem tűnik olyannak aki hajlandó lenne.
- Elválik, térjünk vissza az üzletre, C9-es blokkot kapott - állapította meg nyugodtan a rejtélyes férfi. az őszhajú csak cicet egyet, és válaszolt a kijelentésre:
- Maradt még a C5, és a C3, elégnek kellene lennie - emlékeztette a Fehér hiéna, mosolyogva.
- Rendben, a többit rád bízom - közölte a rejtélyes férfi, és magára hagyta gépelő Josua-t.
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Szomb. 12 Dec. 2015, 22:57

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.10.-e Csütörtök.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


Mennyei, egyszerűen mennyei. Egyszerűen tökéletes. Fantasztikus ízek, ahogy annak lennie kell. Nem túl keserű, nem túl édes, és éppen eléggé szaftos, ahogy annak lennie kell. Ez a jutalmam, amiért megtisztítottam a világot egy újabb féregtől és a tetteitől. A bűnösöknek vesznie kell és ha már halott, akkor miért ne lehetne felhasználni a maradványait? Borzalmasan finom.
A lakoma után azonnal felkapom a maszkomat és eltűnök a helyszínről minél gyorsabban. Útközben meg is hallom a rendőröket, amint a helyszínre sietnek, de lényegtelen, mert én már végeztem. Az úton egész végig csak az őszes szavai kattognak a fejemben. Mégis mit akarhat tőlem? Egyáltalán mit tervezhet amúgy is? Nem fér a fejembe, de remélem távol marad ettől a helytől örökre.
Hazaérve egy zuhany után azonnal ledőlök aludni, hogy legyen egy kis energiám holnapra. Igen, holnap a munka után lesz egy kis programom....és nem érdekel, hogy Lucas miket mondott még régebben.

_________________
Ghoul Játszma - Page 3 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Szomb. 12 Dec. 2015, 23:11

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.11.-e Péntek.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

Jim úgy dönt, hogy lefekszik pihenni, és a korábbi étkezése miatt nagyon jól tudott aludni, reggel szokásosan a rádió ébresztette:
- ...korábbi parki terror cselekmény tovább folytatódott tegnap este, most a világhálón keresztül akart egy bizonyos csapat egy nagyszabású károkozást okozni különféle internetes bűncselekménnyel... Denver polgárainak nem kell aggódniuk, mert a helyi rendőrség végérvényesen végett vetett az esetnek, és sikeresen vissza állították a közbiztonságot... A közúti híreink... - hagyta abba a rádió meghibásodás miatt. Egy vezeték zárlatossága miatt, vagy más oka lehet.
Mindenesetre Jim tudja, hogy a rendőrség fényezése mellett sok információt elzárva tartanak a hallgatóság elől.

Ma boldogabban kelt, lehet az esti program miatt, vagy mert már csak kép napja van amikor dolgoznia kell. Mindenesetre ma sokkal kipihentebb mint szokott lenni, és kiegyensúlyozott.
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Szomb. 12 Dec. 2015, 23:20

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.11.-e Péntek.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


Hála a kiadós vacsorának, tökéletesen tudtam aludni. Semmi rémálom, semmi álmosság, és semmi elalvás. Reggel szokásosan a rádió kelt fel, de a mostani hírek egy kicsikét érdekesek. Szinte azonnal fel is ülök és végighallgatom a híradást. Terrortámadás a parkban, terrortámadás az interneten és állítólag ezt a hatóságok már megoldották. Ennél még én is jobban tudok hazudni, kétlem, hogy bármit is el tudtak volna érni az ügyekkel kapcsolatban. Ezt onnan tudom, hogy még mindig itt vagyok és még nem törték rám az ajtót. A hírek közepén az adás elmegy, ami egy kicsit felbosszant, mert a közúti hírek jobbára az egyetlen, amire komolyan oda szoktam figyelni, de túl fogom élni.
A reggel szinte villámgyorsasággal telik, azonnal lezuhanyzom, megkávézom, majd belenézek a hűtőbe, ami szinte tök üres, leszámítva pár adag megromlott gyors ételt meg egy doboz aludttejet. Ghoulként amúgy se tudom megenni ezeket, de azért nem árt a látszat, hátha valaki belenézne.
Egy nagy adag kávé termoszba zárása után rögtön el is indulok a munkahelyem felé, és a mai napomat semmi sem ronthatja el. Semmi sem.

_________________
Ghoul Játszma - Page 3 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Vas. 13 Dec. 2015, 10:08

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.11.-e Péntek.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

Jim gyorsan elkészült, és kisietett motorjához. Feltűnhetett neki, hogy a megszokottnál több utcaseprőt lát a környéken, mint a megszokott. Felpattant motorjára, és útra kelt a munkahelye felé. Közben az egyik utcaseprő szemétszedés közben őt nézte ahogy távozik, majd abbahagyta azt, és telefonjáért nyúlt.

A forgalom tűrhető volt, megszokott időben ért be a könyvtárba. Már mindenki bent volt, a főnöket viszont nem látta. A lányok szerint most megint a megszokott munkáját kell végezni, mert tegnap jól haladtak. Kis pihenő után máris jöttek egy pár ismeretlen ember akik be akartak regisztrálni, hogy kapjanak olvasójegyet. Egymás után adták át a szükséges adatokat tartalmazó kártyájukat, így nem kellett őket faggatnia. Regisztráció hamar megvolt, és a kinyomtatott papírok aláírása, és mehettek is, ám egyenlőre kiléptek a könyvtár épületéből, mert majd délután jönnek vissza. Utána Jim egy félénk ghoul fiút ( lévén Jim az utóbbi időben résen van, így egyből tudta ) vélt észrevenni aki be akar iratkozni, iskola idő volt, biztosan lógott az óráról. Mindenesetre nem látszott rajta, hogy tudná, hogy Jim is ghoul, ő csak a diákját adta át, Smith Anthon néven. Míg tart a regisztráció addig egy személy lépett be az épületbe, aki korábban kikölcsönzött könyveket hozott vissza a könyvtárnak.

Chicago városban:
Egy mogorva nő lépett be a nemrég tisztított tárgyalóba. Izgatottságának nyomatékot adva hangosan nyitotta kia a kettős ajtót, ezután mindenki ráfigyelt.

- Mindenki pakoljon össze, elkapjuk a Fehér hiéná-t! - utasította az ott lévőket, akik erre felhördültek.
- Mr. Anderson kiadta a parancsot, ugyanis számított rá, hogy ön...
- Tojok Mr. Anderson kényelmére, dolog van, a hiéna tovább terjeszkedett, és feltörte a K.R.A.T.E.R. központi rendszerét, és sajnálatosan későn szereztek erről tudomást ott lévők, és mindenkit más felé küldött a rendszer, olyan helyekre ahol nem lenne dolguk. Az érkezési pontokat összevetve, és azok irányát, megkapjuk, hogy a hacker ghoul célpontja maga Denver város, ahol négymillióan laknak, ha nem teszünk valamit, a városnak annyi lesz, és minket fognak okolni az újabb területek elvesztése miatt... Különleges osztályú nyomozó Mark Anton - oktatta ki a nő, fölényesen. Ennek köszönhetően egy percig síri csönd támadt, mindenki kellemetlenül nézte az asztalt, és különféle érzelmeket mutattak arcukon: kétség, aggódás, reménytelenség, bánat, és a tehetlenség érzése.
- Tudom, hogy messze van, mindenki tudja, de még időben oda érthetünk. Sajnos hivatali parancs nincs arra, hogy többen menjünk oda, viszont repülővel fogunk utazni - tette hozzá megnyugvásképp.
-...de hiszen, ha odaveszünk akkor a repülő...
- Ha odaveszünk akkor ténylegesen figyelembe fogják venni kérvényemet a felső igazgatás. Miszerint nem elég a két túlparton végig építeni főhadiszállásokat. Középre is kell, ha ez megtörténik, a Denverhez hasonló helyek nem esnek majd nehezünkre megközelíteni... viszont ha mi nem lépünk...
- Értettük, értettük... köhöm, akkor mindenki pakoljon össze, már most délután indulunk is! - Adta ki a parancsot a Különleges osztályú főnyomozó Mr. Klark, mosolyogva a nőve. Ő egyetértett vele, mégis kivárta, hogy a többiek is megértsék a helyzetet.

Pár perccel később:
Mr. Anderson mobilja felcsörren, mert sms-t kapott, megnézte azt, egy chö hangulat szóval kommentálta, és benyomott a névjegyzékbe két darab számot: JG, és füléhez tartotta a telefont miközben felkelt bőrszékéből, amint felvette az akit hív, beleszólt:

- Itt Anderson, bonyodalmak tartanak feléd...


A hozzászólást Jack Connor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 13 Dec. 2015, 10:32-kor.
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Vas. 13 Dec. 2015, 10:29

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.11.-e Péntek
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


A reggel a szokásosnál is kellemesebben és gyorsabban telik, szinte azonnal elkészülök és fel is jegyzem magamnak, hogy vegyek egy kis kamu kaját, hátha Deanna átjönne hozzám. Főzni azt nem tudok, de az emberi étel evést el is akarom kerülni, bár meg tudom oldani, hogy úgy nézzen ki, mintha megenném, de ez még a jövő zenéje.
Szokásosan kimegyek a motoromhoz, majd felpattanok rá, mikor egy hangyányit gyanúsnak találom a környéket. Túl sok az utcaseprő, mintha hirtelen nagy népszerűségnek örvendene a söprögetés. Akárhogy is, nekem nincs időm velük foglalkozni, vár a munka. A forgalom a könyvtárig tűrhetőnek bizonyul és mikor elérek a könyvtárhoz, már minden aggályomat elfeledtem.
A könyvtárban minden a megszokott rendben megy, azt leszámítva, hogy a főnök nincs bent, de gondolom valami dolga akadt, vagy éppen megpróbálná rendezni a magánéletét. Ezen azonban nincs idő agyalni, mert újabb és újabb emberek jönnek befelé, különböző kérésekkel. Van, aki olvasójegyet akar, vagy éppen könyvet hoz vissza, viszont egy bizonyos személy felkelti az érdeklődésemet. Egy félénk fiú, aki be akar iratkozni, miközben még iskolaidő van...ja igen, és a srác egy Ghoul. Mondjuk akkor lehet, hogy magántanul, vagy valami hasonló, de ezt nem az én tisztem vitatni, én csak kiszolgálom őt. Egy bizonyos Smith Anthon a fiú, szóval ezen a néven meg is csinálom neki az olvasójegyét. Eközben egy korábbi illető lép be, aki pár kikölcsönzött könyvet hoz vissza, amiket rögvest át is veszek, miután a fiú papírjaival végzek.

_________________
Ghoul Játszma - Page 3 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Vas. 13 Dec. 2015, 10:55

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.11.-e Péntek.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

A fiú egy fejbólintással szorongatta a jegyét, és elindult a kalandkönyvek irányába olvasni. Utána hamar beindult a pörgés, elég sokan jöttek, és időbe telt a három könyv átvétele, és géppel lecsekkolni a blokkokat, és átírni az kikölcsönzött részt, átvettre. Utána elment új könyvet keresni aki hozta a kikölcsönzéseket. Eddigre a négy érkező mellé, még öten jöttek be, és egy köszönés után elmentek könyvek után nézni. A négyen pedig sorban állnak Jim-nél, hogy sorra kerüljenek, van aki megújítaná az olvasójegyét, volt olyan is aki szintén visszahozott könyveket. Mindenesetre ez a nap nagyon pörgős volt, és Jim-nek csak az ebédszünete maradt amikor leváltotta kis időre az egyik hölgy alkalmazott. Akkor olvashatott kicsit, és kávézhatott ha akart, majd minden kezdődött elölről. A fiatal ghoul pedig délután egykor hagyta el a helyett, kivett egy fantasy stílusú kalandregényt.

Szaladt az idő, és már csak egy óra volt a találkozóig Deanna-val. Ha akarta akkor hamarabb mehetett el a hosszabbított munkaidő után.
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Vas. 13 Dec. 2015, 11:06

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.11.-e Péntek.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


Miután a fiú megkapta a jegyét, rögtön elindul a kalandkönyvek irányába. Remélhetőleg az ő gyerekkorát nem teszi tönkre a valódi kiléte. Nem kellene másnak is hozzám hasonló tragédiákat átélni. Ezután elkezdem becsekkolni a kikölcsönzött könyveket, aztán jön, akinek az olvasójegye járt le, meg aki könyveket venne ki és hozna vissza és ez így megy egész nap. Egyedül délben akad egy kis pihenőidőm, amikor be tudok nyelni egy kis kávét és egy kicsit lazítani is tudok. A röpke szünet után vissza a szokásos mókuskerékbe, könyvek jönnek, mennek és végül még a Ghoul srác is kivesz egy könyvet és távozik. Az egész nap eléggé pörgősen telik és mikor ránézek az órára, észreveszem, hogy már csak egy óra van a találkozóig, szóval itt az ideje lelépni. A hosszított munkaidő miatt nyugodtan elmehetek, majd a motoromra felpattanva elindulok egy boltféleségbe, ahol veszek egy kis édességet Deannának, majd elindulok őt is felszedni.

_________________
Ghoul Játszma - Page 3 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Vas. 13 Dec. 2015, 11:35

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.11.-e Péntek.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

Jim ultrakelt, vett pár apróságot, és arra helyre indult felvenni Deanna-t ahol fiatalabb korukban találkozgatta. Motorral is harminc percre volt helytől, mert a környéken forgalmi dugó alakult ki. Közben megfigyelhette, útközben megfigyelhetett egy érdekes dolgot. Kóbor kutyák, macskák, és néhol rágcsálók szaladtak más-más kiindulópontról, de dél felé. Nem csak Jim lehetett meglepődve ezt látva, hanem az autósok, vagy más motorosok is. Hamar vége is volt az eseménynek, és a ghoul könyvtáros megérkezett a megbeszélt helyre. Deanna várta már őt.
Ghoul Játszma - Page 3 14ed94870679bfccc26cabc794d6dd84_zpskvhby7xv
Hirtelen feltámadt a szél, és noha meleg volt, a nő kabátot viselt, ugyanis nézte az előre jelzést, és tudta, hogy hamarosan esni is fog. Így is történt. Jim megérkezett, és az első eleinte kis cseppekben, majd hirtelen nagy cseppekre váltva, gyorsan kezdett lezúdulni az égből. A nő örült a férfinak, de előbb gyorsan elővette esernyőjét, kinyitotta, és odaszaladt a férfihoz.
- Szia - köszönt kedvesen, és lendületből megpuszilta az arca jobb oldalát, és feltette a kérdést boldogan naagy őzike szemeivel, bocsánat kérően a pusziért, és mintha nem is esne az eső:
- Merre megyünk?
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Vas. 13 Dec. 2015, 12:05

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.11.-e Péntek.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


A beszerző körút viszonylag egyszerűen ment, ám a találkozóhelyre való eljutás kissé nehézkesnek bizonyul, ugyanis forgalmi dugó alakulhatott ki nemrég, mert senki sem mozdul. Remek, még csak az kéne, hogy elkéssek. Az viszont eléggé fura, hogy rengeteg kóbor macska, kutya meg rágcsálók rohannak pontosan dél felé, más irányokból, de ugyanazon irány felé. Mintha mindannyian menekülnének valaki vagy valami elől. Állítólag az állatok megérzik a veszélyhelyzeteket meg az időjárás változásokat, de ez azért tényleg fura. Szerencsére rövidesen elmúlik a helyzet és a sor lassan elindul velem együtt. Mikor pedig megérkezek a megbeszélt helyre rögtön meglátom őt és még most is lélegzetelállítóan fest. Szinte minden tökéletesnek néz ki, mikor az a rohadt eső elkezd eléggé durván esni, és mivel én marha nem figyeltem az előrejelzésekre, így az eső totál váratlanul ér. Deanna ekkor előkapja az esernyőjét, majd odarohan hozzám, majd köszön pár puszi társaságában, ami szintúgy meglep, és pár pillanatig meg se bírok szólalni.
- Szia. - köszönök neki, mikor észbe kapok - Elmehetnénk moziba talán? - ajánlom fel neki, majd eszembe jut a kis apróság is. - Izé..ezt neked vettem. - mondom, majd átnyújtom neki a kis doboz édességet. Emlékszem, hogy még fiatalabb korunkban szerette a gumicukrot, remélem ez nem változott. - Indulhatunk? - teszem fel a kérdést, és ha igen, akkor felpattanunk a motoromra és a legközelebbi mozi felé vehetjük az irányt.

_________________
Ghoul Játszma - Page 3 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Vas. 13 Dec. 2015, 12:48

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.11.-e Péntek.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

Deanna örült annak, hogy Jim nem hördült fel a puszi miatt, amit egy mosollyal koronázott, az mozi ötletre pedig ujjongott:
- Juj, az szuper lenne - válaszol izgatottan, majd ezt hozzá tette: - Egy csomó jó filmet adnak mostanában, azt sem tudom melyiket nézzük hehe - nevette el magát önfeledten. Az ajándéknak is nagyon örült, és kicsit meg is lepődött, mert ez ügye teljesen randi hangulatúvá kezdett formálódni. Korábban Jim mindig távolságot tartott vele, noha a nő mindig is többre vágyott, és ő nagyon örül a jótékony változásnak.
- Ó! Nem felejtetted el a kedvencemet, édes vagy - jelentette ki és megpuszilta Jim bal orcáját is. Utána a kérdésre egy hümmögős fejbólintással válaszolt, és felpattant a férfi háta mögé a motorra, majd elrakta az esernyőjét. Lány létére nagyon szerette a motorokat, és teljesen lázba jött attól a tudattól, hogy egy motoron utazhat.
- Huu indulás! Hehe - kiáltotta izgatottan, amivel sokak figyelmét felhívta magára.

Forgalom a legközelebbi moziig elégségesnek volt mondható. Sok jármű lassabban ment az eső miatt, de dugónak nem volt mondható a forgalom.
Odaérve a régi, megszokott mozi előtti Amerikai jegyvásárlós mozi várta őket. Bőven lehetett filmek közül választani:
Újabbak: Kavarás, Istenek kalapácsa, Transformers 4: A kihalás kora (3D-, és IMAX 3D-ben is), Szél támad, Így neveld a sárkányodat 2 (3D-ben is).
Régebbiek: Fehér isten, Hogyan rohanj a veszTEDbe, Demóna (3D-ben is), Csillagainkban a hiba, A szépség és a szörnyeteg, A százéves ember, aki kimászott az ablakon és eltűnt, Volt egyszer egy erdő, Fekete leves
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Vas. 13 Dec. 2015, 13:12

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.11.-e Péntek.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


Deanna látszólag nagyon örül annak, hogy a program a mozizás lenne, majd az ajándéknak még jobban megörül, és ismét megpuszil. Igazából most veszem észre, hogy ez a baráti találkozó mintha kezdene randivá alakulni. Nem, ha randi lenne, akkor rózsát vagy valami hasonló gazt adtam volna neki, ő szájon csókolt volna és valami szép helyre mennénk enni, vagy valamelyikünk lakására. Ez nem randi, csak valami olyasféle, ami majdnem randi, de mégse az. Nem felejtem el Lucas szavait, de ő egy kicsit túlreagálta a dolgokat. Miért is ne jöhetnék össze Deannával? Bár igaz, ő ember és én pedig nem vagyok az. Ez sose működne, de azért megpróbálom magam jól érezni ma este.
Ezek után felpattanunk a motorra és Deanna eléggé izgatottá válik, amivel pár ember figyelmét fel is hívja magára. Ritka az olyan lány, aki a motorok szerelmese, bár ez igazából csak félig motor. Talán vennem kéne egy igazi motort is.
A forgalom jobbára tűrhető az úton, bár az eső miatt egy kicsit lassú is, de rövidesen el is érünk a moziba, ahol nem egy új és régi filmet vetítenek. Rögtön el is kezdem dörzsölni az államat és egy kicsit hangosan gondolkodni.
- Lássuk csak, a Transformers 4 jól hangzik, de már láttam és nem tetszett....a sárkányos filmek sose érdekeltek....talán a "Száz éves ember, aki kimászott az ablakon és eltűnt" jó választás lenne.- majd Deannára nézek - Te mit gondolsz? Bármelyiket megnézhetjük, bár a 100 éves ember egy oltári nagy film. - jegyzem meg, majd megvárom a válaszát és ha megvan a film, akkor megveszem a jegyet és be is megyünk. Csak ne akarjon kukoricát vagy valami hasonlót venni. Nincs kedvem késő este meghánytatni magamat.

_________________
Ghoul Játszma - Page 3 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Vas. 13 Dec. 2015, 14:08

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.11.-e Péntek.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

Deanna izgatottan nézegette a film lehetőségeket, majd válaszol Jim kérdésére:
- Nekem megfelel ha neked is - válaszolta mosolyogva. Így tehát a férfinak kettő darab jegyet kellett vennie a A százéves ember, aki kimászott az ablakon és eltűnt-re, a film leírása:
Allan Karlsson egy csendes svéd nyugdíjas otthon lakója. A századik születésnapja alkalmából a személyzet születésnapi partit szervez számára. A polgármester, az emberek, a sajtó lelkesen várják a bejáratnál, ám Allannek semmi kedve a felhajtáshoz. Helyette kimászik hátul az ablakon, és világgá indul egy szál papucsban. Alan, aki mozgalmas életet élt, és olyan barátai voltak, mint Sztálin, Churchill és Mao, a szökése után élete utolsó, legizgalmasabb kalandjába csöppen.
A jegyvásárlás után a eladó eligazítást adott. A B12-es terembe kellett menniük, a moziban még mindig nem kezdődött el a film, vagy tíz percet kellett még várni rá. Maga a nézőközönség mérsékelt mennyiséget képviseltek, voltak szép számmal de akadtak még helyek az újaknak is.
Amint megtalálták a helyüket, leültek, és Deanna elővette azt az ajándékot amit Jim adott neki, és felé fordult miközben elkezdett hozzá beszélni:

- Tudod Jim, megváltoztál, lehet tényleg igaz az a mondás, hogy a munka nemesít, mert nemes lették, és megint törődsz a barátoddal - ejtette ki hangsúlyozva ezt a szót, vár egy kicsit míg Jim komoly arcát látja, majd nevetve, a vállára a teszi a kezét.
- Vicceltem hehe, örülök, hogy megint együtt a csapat, a könyvtáros, és a mosogató lány, húúú - tartotta fel a jobb kezét ökölbe szorított kézzel - kezdődjön már a film! - kiáltotta jókedvűen. Amire többen ráförmedtek:
- Halkabban, kérem! - kiabálták oda nekik, a nő pedig csak nevetett. Ezzel az egésszel akart a munka stressz alól felszabadulni, megvárta Jim reakcióját, és még ez hozzá tette:
- Régebben nem aggódtál értem ennyit, és tudom, hogy az ember akkor aggódik valaki iránt ha az fontos neki, Jim... miért kerülték az utóbbi időben? Bocsáss meg nekem, de ez nem hagy nyugodni... tudnom kell - kérdezte kicsit félszegen, ami igazából a múlt szomorúságának a kivetülésének köszönhető.
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Vas. 13 Dec. 2015, 14:24

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.11.-e Péntek.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


Deanna belemegy abba, hogy a "100 éves ember, aki kimászott az ablakon és eltűnt" című filmet nézzük meg. A jegyvásárlás után el is foglaljuk a helyünket és mázlira Deanna nem akart semmi rágcsát venni, mondjuk már van egy zacskó gumicukorja. A leülés után felém fordul, majd egy mond valami egész érdekeset, amin egy kicsit elgondolkodom. Törődsz a barátoddal, de a barát szót úgy hangsúlyozta ki, mint valami átkot vagy hasonlót. Ezek után elkezd nevetni amitől egy kicsit felengedek, majd ezután elkezd kiabálni is, aminek páran nem nagyon örülnek. Én inkább nem szólok semmit se, gondolom eléggé stresszes napjai lehettek, és most csak kiengedi a gőzt.
- Még kb 8perc és kezdődik a film. - jegyzem meg mellékesen, majd ezután Deanna feltesz egy olyan kérdést, ami várható volt, csak éppen soha nem akartam, hogy feltegye. Erre mégis mit feleljek? "Azért kerültelek, mert egy emberevő szörnyeteg vagyok" vagy "Mert egy másik Ghoul azt mondta nekem, hogy jobb, ha nem barátkozom veled" vagy mégis mit mondjak? Az igazat nem mondhatom meg, itt és most nem. Sem az idő, sem a hely nem alkalmas az őszinteségre, de sajnos nem vagyok túl jó hazudozó, de valamit ki kell találjak.
- Tudod...az apámat és a nővéremet is elvették tőlem azok a szörnyetegek. Semmim se marad és nagyon nehéz volt feldolgozni az egészet. Mindenkit, akit szerettem, elveszettem, és tudom, hogy hülyén hangzik, de féltem, hogy téged is elvehet tőlem a sors. Sajnálom. - hazudom neki, közben pedig lehajtom a fejemet, mint akit borzalmasan emészt a bánat. - Nem akartalak megbántani a viselkedésemmel, de ígérem, hogy mostantól nem leszek ennyire távolságtartó. - mondom neki, miközben ránézek. Remélem meghatja őt ez a szöveg. El kell hinnie, hogy ez van, mert jobb egy kegyes hazugsággal élni, mint az igazságtól szenvedni.

_________________
Ghoul Játszma - Page 3 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Vas. 13 Dec. 2015, 14:46

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.11.-e Péntek.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

Film még odébb van amikor komolyra fordul a beszélgetés, ahogy az várható volt. Már korábban a könyvtárban is hasonló érzéseket mutatott Jim előtt Deanna. Ám a férfi nem érthette akkor, hogy mi is foglalkoztatja már egy ideje a nőt. Rejtély maga, hogy igazából az iskolai években mi is járhatott a nő fejében, szívében, lelkében. A mostani válaszadása Jim-nek pedig egy sorsfordító esemény lehet.

A teljességgel elpirult a halottakon, majd gyorsan vissza fordult, hogy ne lássa az arcát a férfi, és kicsit feljebb húzta a kabátja nyak részét, hogy takarja magát egy kicsit jobban.

- Kicsit hideg lett itt - válaszolta meg tettét, pedig közben hirtelen melege lett, és folytatta:
- Megható a történeted - mondta, miközben rejtegette potyogó könnyeit. -, én meg itt önzőn magamra gondoltam, mikor rád járt a rúd, milyen szégyentelen vagyok - szidta magát, sírós hangon, és folytatta, a fejét a föld felé nézve.
- Bocsáss meg nekem - szipogta - , milyen megható, hogy egy ilyen önző nőt mint én nem dobsz el magadtól, te olyan jó vagy velem, mint még senki - vallotta be gondolatát miközben törölte a könnyes szemeit. A nő tervezte, hogy elmondja neki, hogy ő itt van neki, többé nem kell egyedül lennie, de nem, nem tudta kimondani. Egyszerűen nem tudta az események után, meg kellett nyugodnia, lehet ez a feladat Jim-re vár.
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Vas. 13 Dec. 2015, 14:58

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.11.-e Péntek.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


A kamusztori teljességgel sikert arat, de talán egy kicsikét túlzottan is hihető lett az egész. Deanna elkezdett sírni és szidni saját magát, aminek nem túlzottan örülök, mert ő nem tehet semmiről se. Az egészben volt egy adag igazság, de valójában nem ezért voltam vele annyira távolságtartó, szóval a könnyeinek nem örülök. Én marha, ezt most jól megcsináltam, de talán helyre tudom hozni.
- Nem vagy te önző, csupán...nem tudtad, ennyi az egész. - mondom neki, majd a kezemet a vállára teszem. A kezemet, amire rengeteg ember vére tapad. - Nekem te nagyon fontos vagy Deanna. Rajtad kívül senki másra nem tudok számítani, de én a saját gondjaim miatt teljesen elhanyagoltalak. Igazából én vagyok az önző, de ezen változtatni akarok. - majd remélhetőleg rám néz és akkor rámosolygok - Te sosem hagytál engem cserben, mindig megmaradtál a barátomnak, nem? Akkor mégis miért lennél önző? Szerintem te vagy a legkedvesebb ember a földön. - mondom neki és remélem ettől majd megnyugszik. Tyű, életemben nem lelkiztem ennyit, nem is tudtam, hogy képes vagyok erre. Ő nagyon fontos nekem, és ezért meg akarom őt védeni mindentől....de tőlem ki fogja őt megvédeni?

_________________
Ghoul Játszma - Page 3 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Vas. 13 Dec. 2015, 15:43

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.11.-e Péntek.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

Jim megnyugtató szavaira abbahagyta a sírást, és csodálkozó tekintettel nézett rá, a végeredmény az lett, hogy azonnal a karjaiba szaladt, és átölelte, s csak ezt mondogatta meghatódva:
- Köszönöm, köszönöm, köszönöm - majd pár perc múlva elengedte, utolsó szemtörölgetést végezte, s ezt még hozzátette:
- Ilyen szépet még senki nem mondott nekem - mondta neki mosolyogva, és már boldogan, s szemlátomást elkezdődött a film mert elsötétedett a terem, azután elkezdték a reklámok vetítését. Deanna, gyorsan felbontotta azt a dolgot amit Jim-től kapott, és mintha mi sem történt volna elkezdte majszolni, mintha mindig is erre várt volna. A férfi gondolhatná, hogy hát a nők, de nem igazán erről volt szó, ezt tudhatta ő is, mindössze gyorsan el akarta terelni a figyelmét a lelki gondjairól.
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 3 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.