Khar Delba

Go down

Khar Delba Empty Khar Delba

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 08 Okt. 2017, 22:38

Egy aprócske jeges világ egy jellemzően lakhatatlan holddal. Nem sok jelentősége van a helynek, nem volt soha lakott, egy-egy bázis volt itt maximum. A 3.szektorban található, és ott is a Birodalom határán szinte.
Khar Delba Yj8Jtfb
Khar Delba 0IU375I

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Khar Delba 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Khar Delba Empty Re: Khar Delba

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 09 Okt. 2017, 00:04



Szökési kísérlet





Titkos birodalmi bázis, Khar Delba


Résztvevő: Hei Sen Berg / Heisenberg


Hei-nek az utóbbi időből csak felvillanásnyi emlékei voltak, de semmi több, egy-egy pillanat, ki tudja, hogy mióta. Hogy mennyi idő telt el mióta begyógyszerezték és hosszú, álomtalan álomba merült, amit csak egy-egy pillanatra tört meg valami. De most felpattantak a szemei, ezúttal nem egy pillanatig tartott, hanem nyitva tudta őket tartani. Homályosan látott, pár pillanattal később észlelte, mintha folyadékban lebegne. A testéből csövek álltak ki, a végtagjait pedig nehézkes volt mozgatni. Amint teljesen éber lett a folyadék szépen elvezetődött a tartályból, így már a talpán állt meg, ami nehéz volt, így automatikusan a tartály falának dőlt. Olyan érzés, mintha hosszú, nagyon hosszú ideje nem használta volna a végtagjait. Amint a folyadék eltűnt a csövek is kicsatlakoztak Hei testéből és a tartály is kinyílt. Ennek következtében pedig kibucskázott és elterült a földön. Mindent, még a fejének megtartását is nehéznek érezte, minden izma teljesen el volt engedve, elsorvadva ugyan nem, de attól még silány állapotban voltak. Most körbetudott nézni a helyen, ahol volt. A teremben gyér fény volt, de azért valamennyire látni lehetett. Több másik tartályt is látott bent, azokban folyadék volt, de más személyeket nem látott bennük. Minden teljesen csöndes volt, csak a saját lélegzetét és szívverését hallhatta, más élőlénynek, vagy droidnak nyoma nem volt itt.

A labor:
Khar Delba M8QKCum

//Annyi a más, hogy senkit sem látsz a laborban, csak nem találtam olyan képet, ez volt a legjobb.//



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Khar Delba 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Khar Delba Empty Re: Khar Delba

Témanyitás by Phobia Hétf. 09 Okt. 2017, 17:54


Heisenberg

Ébren vagyok. A határozatlan idejű kábaság után végre ébren vagyok, bár nem mondhatom, hogy éber. A gondolataimat is alig tudom összeszedni, például hogy miért is ájultam el. Valami dereng a levegőről...maszkról...egy tucat másik lényről, meg....
A Birodalomról. Valami oknál fogva csatlakozhattam hozzájuk, de utánna valamiért ide kerültem, ebbe a...ide. Valami folyadékkal teli tartályban lehetek, de hogy miért, azt nem tudom, se azt, hogy mennyi ideje ázhatok itt. Egy perc, két nap, három hónap, talán egy évtizede, nem tudom. A halvány derengésekből nem tudok sokat összeszedni, de legalább azt tudom, hogy ki vagyok. Hei Sen Berg, de azt hiszem ezt összevonhattam, mert a Heisenberg jobban hangzott.
A tartályból lassan elszivárog a lötty, a csövek is kipattannak belőlem, ami után hullaként érek földet. Nincs nagyon erőm mozogni, de nem is akarok jelenleg, legalábbis nem azonnal. Csak szépen, lassan, lépésről lépésre.
Először az ujjaimat próbálnám meg mozgatni, aztán lassan a kézfejemet, majd a karomat. Aztán a másik kar jönne, majd a lábujjaim, lábfejeim, lábaim, aztán pedig a fejem. Ha sikerül mindbe lassacskán életet lehelni, akkor megpróbálok odakúszni egy falhoz, vagy egy másik tartályhoz, aztán ülő helyzetbe tornásznám magam, hátamat valami szilárdnak vetve.
Mozgás ide vagy oda, a környezetemet így is sikerülhet megfigyelnem, ami egyszerre lenyűgöző, és hátborzongató. Valami laborféle lehet, esetleg egy hely, ahol a hozzám hasonlókat tárolják. Hogy mindez orvosi, kutatási, vagy esetleg börtön célzattal van, nem érdekel, sokkal inkább a gépek. Ezek ugyanis engem megőriztek valamennyi időre, de szívesen megnézném a felépítésüket, vagy a programjukat...program!
Ha ezek a tartályok hosszabb megőrzési célzattal készültek, akkor kell a közelben lennie egy terminálnak, vagy valaminek, ami figyeli a tárolt egyedek létfunkcióit, valamit kezeli az egész rendszert. Abból talán kideríthetem, hogy hogyan és mikor kerültem ide.
Lassan megpróbálok feltápászkodni, majd ugyanúgy lassan felfedező útra indulok. Figyelem a gépeket, berendezéseket, eszközöket, hátha találok valami hasznosat.
Egy kezelő rendszernek biztosan kell lennie valahol, ez azonban felvet bennem némi kérdést. Hogyan is jutottam ki? Rendszerhiba, esetleg alapból így programozták...vagy valaki szándékosan engedett ki.

_________________
Khar Delba EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Khar Delba Empty Re: Khar Delba

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 10 Okt. 2017, 00:01



Szökési kísérlet





Titkos birodalmi bázis, Khar Delba


Résztvevő: Hei Sen Berg / Heisenberg


A szépen, lassan mozgás valóban jó ötlet volt. Így egyesével érhette el, hogy a vér újra rendesen kezdjen áramolni Hei végtagjaiban. Olyan érzés volt az egész, mintha vagy „ezer éve” nem használta volna őket. Elsőre engedelmeskedni sem akartak az ujjak, sem a végtagok, jó pár perc kellett ahhoz, hogy mindenébe újra élet költözzön. Kicsit olyan érzés volt megint, mint amikor a 600 éves álom után felébredt és kikerült abból a tartályból. Csak az volt a nagy különbség, hogy most könnyedén tudott lélegezni, nem fulladt, volt elég nitrogén a légkörben mindehhez. Olyan jó húsz perc, fél óra kellett ahhoz, hogy annyira összetudja szedni magát a férfi, hogy elindulhasson az egyik tartályhoz. Annyira kúsznia sem kellett, mert érezte, hogyha négykézláb megy azt is kitudja vitelezni és közben körbenézni is. Egyetlen egy ajtót látott innen kivezetni, egy panel volt belül, de az szikrázott és mintha szétvágta volna valami, vagy valaki. Az ajtón túl sötét folyosó látszott. A hátát megvetve fel is tudott állni két lábra, a lábai remegtek és többször meg-megrogyott, de megtudott állni rajtuk, főleg ha kapaszkodott.
Mint már messzebbről is látta, a tartályok valóban üresek voltak, a helységben égett szag terjengett, most már láthatta az okot is, a legtöbb panel és terminál, gép szét volt vágva, egyenes izzó vágással mindegyik. Ezeknek a széle még mindig izzott egy kicsit, azaz nem olyan régen tehette valaki tönkre a helyet. Néhány robot – révén nem tudja Hei, hogy itt droidnak hívják őket – is ugyanígy szétvágva. Egyetlen egy érintetlen terminált talált, elsőre talán fel sem fogta, hogy milyen szöveg szerepelt ott, mert olyan és szavakkal volt írva, amit ki tudja, hogy mikor látott utoljára… azonnal megismerte, kree nyelven volt, az anyanyelvén.



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Khar Delba 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Khar Delba Empty Re: Khar Delba

Témanyitás by Phobia Szer. 11 Okt. 2017, 20:25


Heisenberg


A végtagjaim nagyon lassan, de életre kelnek, közben pedig az emlékeim egy része is visszatér. Birodalom, meg hogy csúnyán meg vagyok rothadva, de ha jól emlékszem, ez járt némi előnnyel is. Valami radioaktivitással kapcsolatos, de pontosan nem tudom, mondjuk jelenleg elég is ennyi.
Lassan sikerül két rothadt lábra állni, bár ez eleinte elég nehézkes, kábé mintha vagy ezer éve nem mozogtam volna. Ezt mondjuk a jelenlegi helyzetemben elég hihetőnek is találom, de amíg nincsenek szilárd adatok a kezemben csak tippelni tudok.
A környezetemet jobban szemügyre veszem, amiből választ is kapok az egyik korábbi kérdésemre. Valaki itt ugyanis elég nagy rombolást okozott, talán a labor tulajának akart minél több kárt okozni. Gépek, robotok, minden szét lett vágva valami izzó fegyverrel, és az izzásból kikövetkeztetve a tettes közel lehet. Ha kimenteni jött, akkor szerencsém van, de ha nem, akkor jobb, ha felkészülök. A végén még azt hiszi, hogy valami selejtes kísérlet eredménye vagyok, vagy mi.
Legelőször akkor is az egyetlen éppen maradt terminált veszem célba, ami szerencsémre az én nyelvemen van, igaz erre nem jövök rá azonnal. Ha sikerül belépnem, akkor megpróbálnám átfutni a hely adatait, legfőkébb az én tartályom információit; tekintve, hogy a többi üres, csak sikerül megtalálnom. Igyekszem velem kapcsolatos adatokat keresni, pontosabban hogy mikor és miért kerültem ide, ki a felelős ezért, és hogy kísérleteztek-e rajtam.
Ha sikerül, ha nem, ezek után a robotokat veszem célba, hiába lettek szétdarabolva. Eszközhiány miatt nem tudnám őket behatóbban megvizsgálni, de legalább a céljukról valamit megtudhatnák. Esetleg magammal viszek egy végtagot fegyverként, hacsak nincs valamelyiküknek fegyvere, ez esetben azt vinném. Utánna pedig ki a szétkapott ajtón.
-Khm..hrr..hangpróba...HELLÓ?! - szólalok meg, bár ez is nehézkesen mehet, plusz elég randa, recés hangom van - Elég pocsékul keltem, szóval ha simán előjönnél, annak örülnék. Semmi plafonról leugrálás, meg hátam mögé kerülős dolog, oké? Öreg vagyok én már ehhez. - mondom, már ha egyáltalán sikerül. Ha csak hörögni tudok, akkor a beszédkísérlettel csak a korábbi elméletemet valósítom meg.
Ha kapok választ, és sikerül is megértenem, akkor ismét megszólalnék.
- Gondolom te ébresztettél fel. Ezer hála.

_________________
Khar Delba EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Khar Delba Empty Re: Khar Delba

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Csüt. 12 Okt. 2017, 00:02



Szökési kísérlet





Titkos birodalmi bázis, Khar Delba


Résztvevő: Hei Sen Berg / Heisenberg


A kree nyelvű terminálon legalább a nyelv miatt eltudott boldogulni Hei és sikerült elérnie három menüpontot. Ami kiderült belőle, hogy ez valamilyen labor és megsemmisítő telep, ami valószínűleg nem hangzott jól így elsőre. Két menüpont le volt védve jelszóval, ezeket a férfi nem tudta feltörni, a harmadik menüt tudta elérni. Ebből derült ki az, hogy ez milyen telep is volt. A bolygó neve is megvolt adva, Khar Delba nevet viselte és ennek volt egy holdja, a labor ezen a holdon volt. Személyzet száma 0, csak droidok voltak a bázison. De a látottak alapján ez nem volt valós. A droidokból kettő volt mindkettő egyforma, leginkább orvosi droidnak tűntek. Ezeket át tudta kutatni a férfi, két szikét, négy hosszabb és vastagabb tűt, két fűrészt és két késre hasonlító, de vékony pengéjű tárgyat tudott magához venni, hogyha akart. Talált olyan eszközt is, amit a derekára tudott erősíteni és a zsákmányolt dolgokat oda helyezni.
A beszéd meglehetősen könnyen ment azok után, hogy kiért a sötét folyosósra, akkor már láthatta, hogy voltak itt fények is, bár nem túl erősen. A folyosó íves volt, így nem látott a végére, a bal oldalon csak fal volt, ellenben amit így látott jobb oldalt négy ajtó is látszott. A padló fényes fekete, visszaverte a fali fényeket, a plafon viszont matt. Minden teljesen tisztának és sterilnek tűnt, itt kint már nyoma sem volt annak, hogy járt volna itt valaki Hei-n kívül. A férfi hangja egyébként még egy kicsit vízhangzott a kihalt és üres folyosón, ami még hátborzongatóbbá tette az egész helyet, de válasz nem érkezett rá egyelőre.



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Khar Delba 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Khar Delba Empty Re: Khar Delba

Témanyitás by Phobia Csüt. 12 Okt. 2017, 18:14


Heisenberg

Khar Delba, aminek a holdján lévő labor és megsemmisítő állomáson vagyok. Ez jelen esetben kicsit se hangzik jól, de legalább választ ad néhány kérdésre. Ezek szerint ugyanis nekem nem a szabadon rohangálást tervezték a hely tulajai, azaz jobbára szökésben vagyok. Hogy kik elől, azt sajnos a jelszóval védett részek miatt nem tudom meg, de akinek van elég pénze egy csak robotok által üzemeltetett telephelyre, az nem egy elhanyagolható személy. Szóval, talán a "megmentőm" kiiktathatta a robotok nagy részét, nekem akkor is minél előbb el kell tűnjek innen.
A robotoktól nem egy hasznos dolgot találok, amiket az ugyancsak tőlük szerzett erszényes öv féleségbe dugok, kivéve persze az egyik kést. Nem árt, ha felkészülök minden eshetőségre.
Mivel választ nem kapok, így körültekintően, de gyorsan hagyom el a termet, ki a folyosóra. A végét ugyan nem látom, de elég érintetlennek tűnik ahhoz, hogy a szökésemhez hasznos dolgokat találhassak a többi teremben. Először a jobb oldali ajtón próbálnák bejutni, tekintve hogy a nyitó panelek érintetlennek tűnnek. Belépés előtt először óvatosan bepillantanék, és ha meggyőződöm a terem biztonságáról, belépnék. Odabent ruhákat, terminálokat, fegyvereket, vagy bármi hasznosnak mondható tárgyat keresnék, akár még egy megjavítható robotot is. Ha találok, az a tudásomnak hála hasznos lehet.
A többi szobát is hasonlóképp kutatnám át, és ha minden rendben, tovább folytatnám az utamat a folyosón.

_________________
Khar Delba EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Khar Delba Empty Re: Khar Delba

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 14 Okt. 2017, 00:00



Szökési kísérlet





Titkos birodalmi bázis, Khar Delba


Résztvevő: Hei Sen Berg / Heisenberg


Hei nekilátott annak, hogy megnézze a folyosó bal oldalán levő ajtókat, hogy azokban mi lehet. Azonban, amikor odaért, akkor láthatta, hogy nem volt terminál a helységekhez, vagy panel, amivel ki lehetett volna nyitni. Ugyanis nem nyíltak ki arra, hogy a férfi a közelébe ment. Csupán valamilyen furcsa csatlakozót látott a falon, de azt nem tudta, hogy mi csatlakozhat hozzá. Ahhoz kellően nagy volt, hogy valami tárgy legyen és a magassága is úgy a comb közép magasságában volt. Mivel az elő szoba zárva volt, így folytatta a férfi azt, hogy a továbbiakat is megnézze, azoknál is ugyanez volt az eredmény. A kanyar után azonban már látszott a folyosó vége. Az ajtó szélein ugyanolyan sérülés, mint bent volt a droidokon és paneleken, csak még valaki ki is tépte a folyosó végén levő ajtót. Egy jó tizenöt-húsz centi vastag fémajtó volt mindez, valaki egyszerűen kitépte és meghajlította azt.
Az ajtón túl végre nem folyosó következett, hanem egy szebb napokat látott csarnok is. A csövek mindenhol meghajolta, a talaj teljesen felrepedezett, a falak is megrepedve, a fények a plafonon vibráltak. Mintha nem is az előző épségben levő részhez tartozott volna, pedig de, a talaj hasonlított, de minden be volt rajta repedve, azért nem fénylett. Valami nagyon csúnyán elbánt ezzel a helységgel. Ha belépett ide Hei, akkor szinte azonnal minden irányból őrült, beazonosíthatatlan nemű kacagás töltötte meg a csarnokot. Olyan, hogy amitől Hei testén még a nem létező szőr is felállt.
Khar Delba TnvSMJQ



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Khar Delba 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Khar Delba Empty Re: Khar Delba

Témanyitás by Phobia Hétf. 16 Okt. 2017, 16:54


Heisenberg


Van ami összejön, van ami nem. Sikeresen kijutottam igaz, de az átnézésre szánt szobákba viszont már nem tudok bejutni. A panelek ugyanis igényelnek valami tárgyat, amivel ki lehetne nyitni az ajtót, valami kulcsféle lehet. Tekintve, hogy nincs ilyen "kulcsom", se pedig egy szerszámosládám, hogy megpróbáljam feltörni, kénytelen vagyok továbbállni. Sajnos azonban a másik két ajtó is ugyanilyen, így az erszényes övemen, meg a benne lévő holmikon kívül semmim sincs. Ruha mondjuk jól jött volna pedig, meg esetleg pár apró holmi. Akárhogy is, nem álldogálhatok itt, így tovább indulok. Ha szerencsém van, csak találok egy nyitott szobát, vagy legalább a kijárat nyitva lesz.
A folyosó végére érve egy nagyobb csarnokhoz érek, ami kb úgy néz ki a folyosóhoz viszonyítva, mint én egy másik kree-hez hasonlítva. Röviden szarul. Hosszabban, a hely elég durván le van lakva, a szétrepedezett padlótól kezdve a villódzó fényekig. A megmentőm úgy néz ki itt is alapos munkát végzett, bár itt a rombolás sokkal eszetlenebbnek tűnik.
Az őrült kacagást meghallva még a szőr is felállna a hátamon, ha nem égette volna le a sugárzás korábban. Eléggé rémisztő a helyzet, ugyanis ha összeadom a kacagást a rombolással, két elég rossz elméletem születik eredményül. Egy: valaki nagyon elmebeteg alak jutott be ide, akinek mindössze a rombolás járhatott a fejében. Mondjuk, mivel ez a hely elég lakatlan, csak nem kerülhetett ide az alak csak úgy véletlenül, talán valaki ideküldte, vagy hozta. De vajon miért?
Kettő: az elmebeteg romboló talán hozzám hasonlóan tartálylakó volt, de valahogy kijuthatott, és utánna bosszúból csúnya rombolásba kezdett.
Akármi is az igazság, nem áll jól a szénám, tekintve hogy nem értek az elmebetegekkel való tárgyaláshoz, se pedig a harchoz, főleg nem egy kis késsel felszerelve. Darabokban azonban nem szívesen végezném, így nincs más eséllyem, mint beszélni.
- Elismerésem, szép kis rombolást végeztél. Esetleg elő tudnál jönni, hogy beszélhessünk? Egy kába öregember egy késsel nem jelenthet számodra fenyegetést, plusz nincs is kedvem megküzdeni a megmentőmmel. Nos, beszélhetünk? - mondom elég hangosan, hogy az illető hallhassa. Remélem békésen előjön, de ettől függetlenül nem engedem le a védelmem. Nincs erőm a harchoz, de az izmaim elég erősek ahhoz, hogy elfussak, ha kell. Nem a legjobb terv, de ez van.

_________________
Khar Delba EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Khar Delba Empty Re: Khar Delba

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szer. 18 Okt. 2017, 00:01



Szökési kísérlet





Titkos birodalmi bázis, Khar Delba


Résztvevő: Hei Sen Berg / Heisenberg


Hei nagyon nem örült annak, amit itt látott és tapasztalt, a nevetés után pedig még meg is szólalt, hátha sikerül jobb belátásra bírnia a másik egyént, aki itt nevetgetett. A szavakra még nagyobb, még örültebb nevetés volt a válasz. Most már ki lehetett venni, hogy ez egy eltorzult női hang volt, rekedtes, torz.
- Ismerlek! – mondta a hang. – Nem vagy se nem öreg, sem pedig veszélytelen! Ha az lennél nem lennél itt!
Hei sehol sem látta a hang tulajdonosát, hogyha esetleg kereste volna, ám egyik pillanatban valamitől ösztönösen megborzongott, az egyik pillanatban senki sem állt előtte, a következőben pedig egy igencsak furcsa kinézetű nő.
Khar Delba EN2FybN
Nem érkezett sehonnan, nem teleportált, hanem egyszerűen eltűnt a semmiből. Amit Hei azonnal érzett az irányából, hogy fél a nőtől. Nem tudta magáról ugyan, hogy félős-e, vagy sem, annyi rémlett, hogy katonai képzése van és nem kellene félnie. Mégis ez volt a helyzet.
- Megmentő?! – vihogott fel. – Neem, nem, nem, de nem ám pici kivételezett! Ha meghalsz, ha megöllek… újra visszakapom a kegyét, úgy ám, vissza, visszakapom!
Ezzel ismét őrült hangon nevetni kezdett, ugyan még nem támadott, de még legkisebb a mozgásából, rezdüléséből is láthatta Hei, hogy képzett harcos a másik és az őrülete miatt életveszélyes is.

//Az a fura fényfegyver nincs nála, ellenben az övén egy fénykardmarkolat igen, bár Hei csak fura tárgynak nézheti, mert nem látott még fénykardot.//



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Khar Delba 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Khar Delba Empty Re: Khar Delba

Témanyitás by Phobia Csüt. 19 Okt. 2017, 06:23

Heisenberg

A szó elszáll, az írás megmarad, ahogy a mondás is tartja. Ez jelen esetben nagyon is igaz, hiszen szavaim nem sokat érnek, belőlem meg nem tudom, fog-e maradni valami. Annyit legalább elértem, hogy ez a valaki, hangokból ítélve talán nő, megszólaljon.
- Oké, lebuktam. Nem vagyok olyan öreg, se olyan képzetlen, viszont hogy miért vagyok itt, azt nem tudom. Mi lenne, ha...- felelem, de mikor éppen arra kérném, hogy jöjjön elő, hirtelen előttem terem, én pedig kis híjján szívbajt kapok.
Ösztönösen hátraugrok, sőt még a késemet is elejtem rémületemben. Nem tudom, ki ez a nő, viszont egy biztos. Nem szívesen állok itt előtte. Nem vagyok gyáva, de ezen hölgy láttán legszívesebben visszarohannák a tartályba, de azonnal.
Azt mondja ismer, pedig én még életemben nem láttam őt, és emlékezetkiesés ide vagy oda, ha felhúztam volna egy pszichopatát, arra biztos emlékeznék. Sajnos azonban egyáltalán nem tudom, ki ez a nő, aki minden bizonnyal a megölésem miatt jött ide. Hízelgő, de kösz, nem kérek belőle.
Megpróbálok némi magabiztosságot csempészni a hangomba, közben azért a katonai kiképzésem részleteit is igyekszem felidézni.
- Várj, várj egy pillanatot! Csak egyetlen egy pillanatot. Nem tudom, ki vagy te, mit tettem ellened, miért vagyok itt, sőt igazából semmit se tudok. Legalább...utolsó kívánságként...elmondanád, miről van szó? Hogy ki is vagyok neked, te ki vagy, és mégis kinek ér ennyit a halálom? - kérlelem a merénylőmet, hátha meghallgat.
Válasza ugyan fontos lenne, de fel kell készüljek a harcra is, ami most inkább menekülés lenne. A nőnél valami fém tárgy van, első tippnek egy előugrasztható pengére, vagy ostorra tippelek, bár a helyiség állapotából ítélve talán valami nagyon forrón támadó dolog lehet. A nő maga biztosan képzett harcos, ami az őrületével társítva nem jó dolog. Nekem meg semmi fegyverem, max ha elő tudom venni, akkor pár tű, meg szike.
Nem áll jól a szénám, az már biztos.

_________________
Khar Delba EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Khar Delba Empty Re: Khar Delba

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 21 Okt. 2017, 00:35



Szökési kísérlet





Titkos birodalmi bázis, Khar Delba


Résztvevő: Hei Sen Berg / Heisenberg


Hei-nek ami feltűnhetett ilyen közelről a nőn, hogy ez idáig csukva volt a szeme és csak most nyitotta ki azt. A férfi egészen biztos volt benne, hogy ilyet még nem látott. A bőre alapján a másik könnyedén lehetett volna kree, azaz egy fajba tartozó a férfival, ezt tudta, a többiek mondták még – a faj nevét – a lezuhant gépnél. Azonban, ahogyan nyitni kezdte láthatóvá váltak a vörös szemei, amilyenekhez foghatót valószínűleg nem látott még Hei, mert ismerősek sem voltak.
Khar Delba TLTPV3C
A vörös szempár olyan volt, mintha Hei lelkébe látott volna és minden titkot, mi ott volt a férfiban kitudott volna olvasni. A kree szerencsére feltudta eleveníteni a harci képzését, amit kapott még életében, a mozdulatok, technikák és minden ilyen szerencsére könnyedén ugrott be. A legjobb kérdés az volt, hogy meddig is fog tudni talpon maradni, hogyha harcra kerül a sor. Most ugyan kellően stabilan állt, a sétálás is egyre jobban ment, de azért érezte, hogy fárad, mert el volt szokva ettől. Ahhoz hasonlított, mint amikor egy hosszú betegség után próbálja a kondícióját visszaszerezni.
- Kettes! – felelte. – A második számú a Császár Kezei között!
Ez így elég semmitmondó volt a férfinak, bár a császár szó ismerősen derengett, és maga a fogalom is beugorhatott Hei-nek.
- Neki… nekem érsz ennyit! – mondta miközben a nyál is kifröccsent a szájából. – Ha meghalsz… ha megöllek… visszakapom a bizalmát, a szeretetét… és újra a Keze lehetek!
Ekkor levette az oldaláról azt a fegyvernek látszó dolgot és aktiválta. Egy roppant egzotikus vörös penge jelenet meg, az energiafegyvernek tűnő dologból. Bár tényleg különleges lehetett, mert az ózonszag azonnal érezhető lett, és a fegyver némi berregést is kiadott.
Khar Delba F538f75430713240b9de5c392575dc36--red-lightsaber-character-creation
- PUSZTULJ! – üvöltötte.
És ezzel már lendült is támadóan Hei irányába.



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Khar Delba 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Khar Delba Empty Re: Khar Delba

Témanyitás by Phobia Szomb. 21 Okt. 2017, 19:03

Heisenberg


Ez a nő...nem átlagos. Talán kree, a bőréből ítélve, talán nem, de az biztos, hogy nem százas. Ha a látszólagos profizmusát, és a pokolian rémisztő szemeit nem figyelem, akkor nem más, mint egy gyermeklelkű őrült. A szavaiból ítélve ez a bizonyos császár nagyon fontos lehetett neki, talán drogként függött tőle, de valamit elcseszhetett. És mint a kislány, akiben csalódott az apucija, megpróbálja valahogy visszaszerezni a szeretetét. De MIÉRT ÉPP VELEM?
A nő aktiválja a fegyverét, ami valami izzó, vörös, energiapenge lehet. Biztos égett szaga is van, bár a sugárzás miatt nincs szaglásom, így nem tudhatom. Az viszont biztos, hogy nem akarom megtapasztalni, milyen erős is a cucc.
A nő támad, mint egy veszett kutya, én pedig nem tehetek mást, menekülök. Igyekszem a katonai kiképzésemben tanultakat felhasználva kitérni, félreugrani a támadásai elől, de a csarnokban tervezek maradni. Mivel túl gyenge és fegyvertelen vagyok a harchoz, így ugyancsak egy lehetőségem van.
- TE OSTOBA KÖLYÖK! - üvöltöm, mint a haragos apa a drága vázát széttört kislányára - NEM FOG MEGSZERETNI! - közben igyekszem kitérni a támadásai elől - HA MEGÖLSZ ENGEM...- kitérés, kitérés - ...ÍGY, LEGYENGÜLTEN, FEGYVERTELENÜL...- további kitérések - ...AZZAL CSAK ANNYIT ÉRSZ EL...- még egy adag kitérés - ...HOGY CSALÓDNI FOG BENNED! ISMÉT! - remélhetőleg ezzel egy kicsit megzavarhatom, hogy legyen időm megadni a finálét - Elveszíted minden bizalmát, és az egyetlen esélyedet, hogy visszanyerd a kegyét. Nem. Fogsz. Neki. Kelleni. -
Ha a szavaim nem válnak be, nincs mese, végem van. Ha a mondandóm végéig nem sikerül elkapnia, ezután biztosan menni fog neki. Túl fáradt, túl gyenge vagyok jelenleg ahhoz, hogy ezt az ugrabugrálást tovább tudjam csinálni. Egy jó fürdő, vacsora, meg egy ágy kellene, nem pedig egy pszichopata, aki ki akar nyírni.

_________________
Khar Delba EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Khar Delba Empty Re: Khar Delba

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 23 Okt. 2017, 00:00



Szökési kísérlet





Titkos birodalmi bázis, Khar Delba


Résztvevő: Hei Sen Berg / Heisenberg


Az első támadás elől még félre tudott ugrani Hei, ezek után próbálkozott meg az üvöltéssel. Az egy pillanatra megakasztotta a nőt és nem folytatta a támadást. A szavakra felnevetett és a szabad kezét felemelte és kinyújtotta Hei irányába. Elsőre a férfi még semmit sem érzett, majd a nő elkezdte összeszorítani az ujjait szépen lassan, a férfi pedig azt érezhette, mintha valamilyen kéz szorítani kezdte volna a torkát egyre erősebben. Ha mindez nem lett volna elég a talaj is eltűnt a lába alól, ahogyan megemelkedett a földről.
- Nem tudsz semmit! – hörögte. – Ahhoz is gyenge és szánalmas vagy, hogy egy új Urdrarr vérvonalat lehessen veled létrehozni! Pedig mekkora reménye volt a császárnak irányodban és a legegyszerűbb feladatra képtelen voltál, hogy életképes spermákat adj!
A szavait még így is betudta fejezni, de egyre nehezebben, mert egyre kevesebb levegőt tudott venni, a végén már semmit sem. Érezhette azt is, hogy most egy ideig bizonyosan nem fog szilárd ételt sem fogyasztani, hogyha mindezt túléli. Jó egy percig tartott a szorítás a nyakán, a végén még ismét megszólalt a nő.
- Kit érdekel, hogy fegyvertelen vagy? – kérdezte. – Senkit… tudhatnád, ha ismernéd az Erő sötét oldalát, de még ahhoz is egy nulla vagy. Lassan fogsz elpusztulni, élvezni fogom, a fájdalmad, kínjaid, szenvedésed az én örömöm!
Ekkor a nyakán levő szorítás enyhült és végre újra kapott levegőt, bár nagyon fájdalmasan. Látta, hogy a nő egy hanyag hajító mozdulatot tesz a kezével, mire ő maga a közeli falnak csapódott és abban egy szép nagy horpadást okozott. Szerencsére Hei bőre és csontjai roppant erősek voltak kree létére, így egy-két kisebb zúzódást szenvedett csak el.
- Szenvedj! – kiáltotta a nő.
Az ujjai végéből megannyi villám jött ki és találták telibe Hei-t. Minden izma összeugrott görcsbe és iszonyú fájdalommal járt. Szerencsére csak úgy öt-hat másodpercig tartott, aztán egyelőre befejezte a nő.



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Khar Delba 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Khar Delba Empty Re: Khar Delba

Témanyitás by Phobia Hétf. 23 Okt. 2017, 11:39



Heisenberg

A szavaimmal mindössze annyit értem el, hogy felhúzzam a szukát, de nem a jó értelemben. Igaz, a támadása megakad, így nem kell tovább ugráljak, de ehelyett valami nagyon undorító trükköt alkalmaz. Elkezd fojtogatni, közben pedig megemel, mégpedig úgy, hogy hozzám se ér. Csodálkoznák rajta, ha épp nem kellene levegőhiánnyal küzdjek.
Fuldoklásom közepedte még sikerül kinyögnöm a mondandómat, aminek eredményeképp kapok némi választ. Nem sokat, de legalább végre tudom, miért is vagyok itt, és ezer bocsánat, hogy egy adag radioaktív sugárzás sterillé tett. Igazán bocs.
A nő enyhít a szorításon, majd a falhoz vág, ismét hozzám se érve, de kree létemnek köszönhetően a landolást nem szenvedem meg annyira. Az utánna érkező elektrosokkot viszont igen, még fel is üvöltök fájdalmamban. A kínok végeztével viszont már tisztábban látok.
Ennek a császárnak a szemében csak egy selejtes kísérlet vagyok, elpocsékolt erőforrás, a nő pedig a megsemmisítő szerepét játsza. Megküzdeni nem tudok vele, túl gyenge, sérült, és fáradt vagyok, ahogy a meneküléshez is. Talán el tudnák előle futni, de akkor se jutok ki innen. Zsákutca az egész, de nem fogok akárhogy meghalni.
A félelmem a halál torkában teljesen eltűnik, és én nagy nehezen megpróbálok felállni, és a nő szemébe nézni.
- Ölj meg, ha akarsz, és élvezd a bukásod, te ostoba, szánalmas nőszemély! Te is használhatatlan vagy! - a szavakkal nyílván megküzdök, de fájdalom ide vagy oda, elmondom. Aztán lassan bemutatok neki. - Hamarosan látjuk egymást a pokolban. Nagyon hamar! - ezután, minden erőmet elhasználtan letérdelnék, széttárnám a karjaimat, és rávigyorognék. Már nem félek tőle, a halál hideg kezei közt már nem. Bár egy kicsit tovább élhetnék, hogy lássam ahogy a császár végez vele, ahogyan ő velem.

_________________
Khar Delba EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Khar Delba Empty Re: Khar Delba

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Kedd 24 Okt. 2017, 00:00



Szökési kísérlet





Titkos birodalmi bázis, Khar Delba


Résztvevő: Hei Sen Berg / Heisenberg


A férfi csak nem adta fel, próbált megszólalni, bár nehézkesen ment, leginkább hörgésszerűre hasonlítottak a szavai, majd szépen emelte a kezét, hogy bemutasson. A nő arcán csak őrület, megvetés és undor látszott, a szavakat már nem is reagálta le. Emelte a kezét ismét azzal egy időben, hogy Hei feltérdelt. Amint kitárta a karjait a nő ekkor dobta el a fegyverét az irányába. Egy pillanat alatt történt az egész, a penge könyök alatt vágta le Hei jobb karját, majd repült tovább. Olyan erős fájdalommal járt mindez, amit a férfi életében nem érzett, a seb szerencsére nem vérzett, de a forróság és a trauma azonnali sokkot okozott. Még mielőtt eldőlt volna a penge a másik karját is hasonlóképpen vágta le. Az egész testét hideg veríték borította a fájdalmon kívül nagyjából alig fogott fel valamit. Annyit még hallott, mintha sok egyenletes, sietős lépés tartott volna feléjük, majd elvesztette az eszméletét.
A következő napok igencsak összefolytak a számára, fényekre emlékszik, újra a tartályban van, aztán nem, a kezeiben még mindig érzi a fájdalmat – fantomfájdalmat is – emberek mászkálnak körülötte egyenruhában, droidok. Fények, sötétség, váltakozva. Ismeretlen nyelven beszélnek, ami részben hasonlított a kree-re, de csak nagyon kicsit. Egy ideig orvosi szobában van, majd mikor már tényleg magánál van, akkor egy börtöncellában tér magához. A kezei még hiányoznak, de a sebek el vannak látva. Odakint végtelen hosszan narancsszínű munkatáborokat láthatott, az égen pedig egy feketelyukat. Néhány nappal később fémes műkezeket kapott és ezzel egy időben ki is „hajították” már őt dolgozni bármiféle védelmi felszerelés nélkül a megannyi másik fajba tartozó munkás/rabszolga közé úgy, hogy senkinek a szavait nem érti.

Vége.

//Mint discordon említettem, a legkönnyebb része lett volna ez a kalandnak. Így most a Kessel-re jutsz, ahol a fűszerbányákban fog dolgozni a karakter. Itt már lesz interakciója másokkal is. a levágott kezek helyett kap majd kibernetikust, hogy tudjon rabként/rabszolgaként robotolni. A szabályzat értelmében bővítést írj erről a kalandról és a következő 1 hónapról, mert kb. ennyi volt ez a kaland. Nagyjából egy hónap az egész és a negyedik-ötödik naptól kezdve dolgoztatnak akkor kapja a művégtagokat is, hiába vannak fájdalmai a karakternek. Mivel nem volt ez 10 kör sem, így sajnos pontot nem tudok adni. Mehetsz KM-et, vagy játékostársat keresni Kessel-re, ami Birodalmi fennhatóságú terület.//



template nélkül:

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Khar Delba 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Khar Delba Empty Re: Khar Delba

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.