Kórház

Go down

Kórház Empty Kórház

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 15:00

A NY-i nagy kórház a legfelszereltebb kórház az egész államban a S.H.I.E.L.D. kórházát nem számítva. Négy emeletes és az alagsorban található a hullaház.

Az eredeti topic.


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 19 Dec. 2012, 21:56-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kórház Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Radoslava Kedd 11 Szept. 2012, 13:20

Sikolyok és vörös szemek a sötétségben. Vér undorító szaga, ahogy kifröccsen a testből és ellepi halovány bőröm. Ott áll előttem, s engem néz. Sápadt arca mint a holtaké, megannyi heg díszeleg arcán, régi harcokról mesélnek nekem. Harcokról, melyek bennem zajlottak, melyek köztünk zajlottak a hatalomért. Most ott áll előttem és engem néz. Már nem olyan félelmetes az arca, már nem lepi el ezernyi árny oltalmazó szárnya, hogy csupán szempárját lássam. Elhagyták őt, s magára maradt a szakadék peremén, ahonnan hamarosan a másik le fogja őt taszítani. Engem néz. Lelkembe hatoló jéghideg szempárja nem tükröz vissza semmifajta érzelmet, mintha soha életében nem is lettek volna neki. Elvégre... minek is? Hogy elgyengítsék...? Vagy talán lehet pont ettől kapott volna olyan félelmetes erőt, mely hajtaná őt előre az életben maradásért. De már túl késő. Nincs miért harcolnia, nincs miért élnie. Elhagyták őt azok akikre számított, a szakadék peremén...
Éreztem ahogy a magány vállamra nehezedik, ahogy sűrűbbé teszi a levegőt s fojtogat belülről. Nem lehet ez érzés elől menekülni, mindig kéz a kézben jártunk egymás mellett, nehéz időkben vállvetve harcoltunk egymás oldalán. A magány, Ő a Magány, a legádázabb és hűségesebb társam. A fojtogató érzés álmaimból, a fojtogató érzés életem minden pillanatában. Ő tette ketreccé számomra Ravencroft falait, melyek szinte rám dőltek nap mint nap. S most? Bár szabadon mozoghatok, bár szabadon vehetem a levegőt, mégis a rettegés szorongató érzése nem hagy nyugodni itt sem, e falak között, ahol befogadtak engem. Egyre jobban érzem, ahogy ujjaim közt fut el messzire a józan elmém, ahogy egérutat keresve át akar adni az őrületnek. S ő még mindig ott áll és engem néz. A szikra mely eddig éltetett s olykor lángra lobbant hogy engem megvédjen, kezd egyre vadabbul táncol bennem. Nem lesz ez így jó...
Egy pattanás az elmémben, egy szikra mely ismét elindított valamit, amit nem lehet majd csak úgy megállítani. Egy pattanás, mely apró hasadék ként futott végig elmémben, megtörte azt amit kaptam másoktól, hogy teljes életet élhessek. Egy hasadék, mely egyre nagyobb és nagyobb lett, egyre csak osztozódott és osztozódott, mígnem megtört bennem az a furcsa burok, ami elzárta őket. Megtört, felhasadt és... Előtört minden ami eddig el volt fojtva. Ezernyi ordítás özönlött elmémbe, teljesen ellepte s én már nem láttam és nem hallottam semmi mást, csak azokat a hangokat, melyek sikítottak és ordítottak, bosszút követeltek, szabadságot hirdettek maguknak, és halált mindenkinek aki útjukba kerül. Egy hang, mely erősebb volt mindezeknél, egy hang, melyet bármikor amikor meghallottam, összeszorult szívem és inkább meghalni kívántam, minthogy őt szabadjára engedjem. Ő volt az, akit a Rémálmomnak nevezek. A szunnyadó démon, ki bennem lakozik, ki élteti a lángot, ki káoszt hoz elmémre, letaszít a mélybe és mindent elpusztít, ami körbevesz minket. A Rémálom, kinek köszönhetem, hogy még élek...
Morgás és nevetés karmai kapaszkodtak torkomba, ahogy próbált megszólalni testemben. Ezernyi tű szúrását éreztem fejemben, ahogy lábaim alól kicsúszik a föld. Mélység és sötétség, végtelen zuhanás. S akkor döbbentem rá, hogy Én voltam az, aki nézett minket, s Ő volt az, aki letaszított a szakadékba.
- Hát ismét visszatértem Szerelmem... - mosoly, mely minden ember szívét megdermesztené. Hang, mely minden reményt és jót képes elűzni ebből a világból. Hát nincs elég nagy káosz odakint? Hát nem gyilkolnak a démonok halomra mindenkit? Káosz és gyilkolás. Hát ez hívta őt elő! Felállt és az ablakhoz ment. Figyelte a kinti világot. Mosolygott. Nem tudom hogy boldogan e, nem tudom mennyire érez boldogságot, inkább csak elégedettségnek mondanám. Felettébb elégedett volt. Hisz ez az ő világa...
Ajkait szétnyitotta s nyelvével végigfutott rajta. Saját szempárjait verte vissza az ablak üvege, csodálta ahogy a vörös égbolt tökéletes háttered ad ennek a látványnak. És ott volt messze az, amit ő is mindig érez, amit a legjobban tudott. Kezét az ablakra tapasztotta, majd kinyitotta. Beáradt a szél, ami számára olyan illatot söpört elméjébe, mely gyönyört képzett nála. A halál és gyilkolás szagát. Szag...? Ugyan dehogy. Illat! A vér illata teljesen megbolygatta elméjét, érezte ahogy hívja őt, ahogy csalogatja. S Ő nem tudott ellenállni neki...

_________________
Főkari: Radoslava Vasilovij, X-diák: Nadja Nyedvedjev

Thorhalla: Elmegyógyintézetek gyöngye és a Lady Plüssnyúl
"Az elmebetegség olyan mint a gravitáció..."

1. Radi
2. Nightmare
3. Radoslava
Radoslava
Radoslava
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 258
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Szlovákia

Karakteradatok
Főkarakter: Radoslava Vasilovij
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://www.gportal.hu/airie airie_

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 24 Szept. 2012, 14:12

//Ne feledd, hogy az előző kalandon sok időt töltöttél William Tao mellett, ahogy Nefi írta, hosszú ideig kísért még a gondolata, az átok okozta félelem aura hónapokra rányomta bélyegét a lelkedre, azóta is sokszor vannak rémálmaid miatta, és időnként rád tör a félelem, hogy valahol felbukkanhat a bukott angyal. Szintén ne feledd, hogy majdnem 7 hónapos terhes vagy.//

Az ablaknál állva érzed a hideg szelet a testeden. A lenge kórházi ruha nem soktól véd meg, és az ősz beköszöntével már nem olyan kegyes az időjárás az óceán mellett. Odakint újra és újra fegyverropogás zaját hallani, nem jön messziről. Queens a démonok inváziójának új frontvonala, Astoria elesett, és Elmhurstben most dúl a háború. A SHIELD Helicarrierje megfékezte a démonok első hullámát, de még korántsem hozta el a megszállás végét. A kórháztól egy sarokra blokádot állítottak, a nemzeti gárda és a SHIELD emberei együttes erővel védik a kórházat és még néhány fontosabb intézményt: óvóhelyeket, bunkereket, iskolákat. Ahogy kifelé bámulsz, a kitárt ablakon tükröződve látod, hogy valaki belép a szobába, fehér köpenye van, de ahogy az arcára tekintesz, egyből felismered: a bukott angyal az, a rémálmaidból tért vissza, eljött érted, hogy megöljön, és most nincs hová menekülnöd. A szíved hevesen kezd verni, a vérnyomásod és az adrenalinszinted pillanatok alatt szökik az egekbe, de egy szempillantással később, ha megfordulsz, már nem az elátkozott angyalt látod, csak az orvosodat, Dr Hank Peuterschmidtet.
-Kérem, Vasilovij kisasszony, feküdjön vissza az ágyba. Az ön állapotában sokkal többet kéne pihennie. A folyamatos pánikrohamok nem tesznek jót a kicsinek, és különben is veszélyeztetett terhesnek minősül a filigrán alkata miatt. Nem kéne nyitva tartania az ablakot. Ezek a... Zajok csak felzaklatják.
Az idős orvos jóképűnek mondható, szürkés haját oldalra fésüli, és jól borotvált arcéle sajátos sármot kölcsönöz neki. Folyamatos aggodalmaskodása már-már zavaró lehet, de tény, hogy nem vagy olyan állapotban, hogy figyelmen kívül hagyd egy szakember tanácsait.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Sarah Spirit Szer. 26 Szept. 2012, 17:48

Kórház... Remek hely ha az ember vacakul akarja érezni magát. Sarah nem szívesen lépett be az épületbe, hisz megannyi fájó, és színtelen, fakó emlék kötötte a kórházak steril és embertelen világához, de be kellett lépnie. Meg kellett tennie. Végig kellett vinnie az eseményeket, hogy lezárhassa őket, s megfejthesse új hatalmát, amit buzogni érzett magában. Annyira persze nem volt bátor, hogy vizsgálatra küldesse magát. A démonok miatt épp elég embernek kellett itt nyüzsögnie ahhoz, hogy ne tűnjön fel az érkezése,, s a kinti blokád épp elég erőnek tűnt ahhoz, hogy ne könnyítse meg a távozást. Így a falak közé lépve hát, amit kellett, azt elintézte sebtiben a mosdóban, s csupán egy kis fertőtlenítőt nyúlt le valahonnan a káoszból, s mikor nagyjából rendbe hozta az arcát, leült a kórház kávézós részén, és valami gyümölcslevet kért. Nem is igen figyelt arra, mifélét, csak az kellett, hogy egy kicsit leülhessen. Jó lett volna, ha gondolkozhat is egy cseppet, de ezt a vágyat lassan aláásta a nyüzsgés elragadó bája. Vázlatolnia kellett, krokikat rajzolni később festendő képekhez, a mostról, és a csodáról, amit megélt nem sokkal ezelőtt, s a vonalakon keresztül fedezni fel újra önmagát, figyelni a változást, mennyire váltak precízebbekké a vonások.
Sarah Spirit
Sarah Spirit
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 44
Hozzászólások régi : 83
Korábbi szint/kredit : 1.szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2.szint - 6. kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 28
Tartózkodási hely : SoHo, Tűzmadár szalon

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Radoslava Szomb. 06 Okt. 2012, 14:31

/Bocsi hogy eddig vártatok, beteg voltam/

Nagy a káosz. De kit is érdekel, ha ő ebben érzi jól magát. A SHIELD blokádja védi még ezt a környéket, de meddig? Meddig lesz képes védeni a kinti dolgoktól? Gondoltak e arra hogy a veszély belülről is fenyegetheti őket? Nem muszáj hogy pont az én személyemben, de kitudja. Nem hiszem hogy én vagyok az egyetlen lény ebben a kórházban vagy a környéken aki ne fenyegetné az ártatlan embereket. De gondolt e Ő arra, hogy még egy életért is felelősek vagyunk? Nem hiszem. Evégre ő csak magával törődik. Arca eltűnt, és már a sajátomat láttam az ablakban. Talán eszébe jutott? Kezemmel lágyan nagy pocakomat simogattam, mintha így akarnám megvédeni őt mindentől. Kicsi Alice.. Ilyen világba kell neked megszületni? Meddig élnéd túl? Mennyire lehetnél itt boldog? Értelme van e egyáltalán annak, hogy világra hozzalak? Fogalmam sincs. Csak reménykedhetek a legjobbakban, hogy majd a kislány születése változást hoz elémbe is. Megváltoztat annyira hogy elfelejtsem a betegségeimet. Csak a reménybe kapaszkodhatok.
Ismét kinézek a romlott világba s ekkor meglátom azt, amitől rettegek. Sok mindentől rettegek, sok mindenkitől el szeretnék bújni, de ez a bizonyos személy talán a legszörnyűségesebb minden rémálmom közül. A döbbenet hogy ott áll mögöttem, hogy engem néz, annyira megdermesztette elmémet, hogy levegőt se tudtam venni abban a pillanatban. Oly félelmetes volt a látvány, hogy a félelem halálos lassúsággal kúszott az agyam felé. Karmaival megfogta és magába zárta. Olyan volt, mintha a halál ölelt volna át. A félelem... Nem voltam képes sikoltani, se megmozdulni. Csak ott álltam és néztem őt, vártam hogy meghaljak a félelemtől.
Egy pillantás, mégis hosszabb volt ezer évnél. Testem megfordul, s már nincs ott. Az orvos áll előttem fehér köntösben, szürkés haja mint mindig most is oldalra van fésülve. Borotvált idős arca furcsa sármot adott neki, kifejezetten jóképűnek mondható az orvos. Kár hogy olyan idős. Minden nap többször is meglátogat, elvégre más nem szokott. Nincsenek rokonaim, se barátaim akik eljönnének megnézni engem. Csupán az orvos és a nővérkék. Magam sem tudom miért, de nem féllek tőlük, nincs az a rohamos vágyam, hogy meggyilkoljam őket. Mi tart vissza? Talán tényleg megváltozok végre? Megkönnyebbült sóhaj hagyja el ajkaimat, majd becsukom az ablakot.
- Ne ijesztgessen engem kérem - mosolyodom el kicsit - Nem bírok már feküdni. Fáj tőle a hátam és a fejem. Néha jót tesz egy kis járkálás. Dr. Úr, nem azt kéne mondania nekem hogy minden rendben lesz? Az ilyen szöveggel csak jobban stresszel. Így is eléggé aggódom a kislányom miatt. Nem tudom hogy jó lenne e neki ilyen világba születni - válaszolok neki és kinézek ismét egy kicsit az ablakon.

_________________
Főkari: Radoslava Vasilovij, X-diák: Nadja Nyedvedjev

Thorhalla: Elmegyógyintézetek gyöngye és a Lady Plüssnyúl
"Az elmebetegség olyan mint a gravitáció..."

1. Radi
2. Nightmare
3. Radoslava
Radoslava
Radoslava
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 258
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Szlovákia

Karakteradatok
Főkarakter: Radoslava Vasilovij
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://www.gportal.hu/airie airie_

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 08 Okt. 2012, 09:01

Radoslava

A doktor elveszi az ágy végén lévő kórlapot, és néhány feljegyzést ejt meg rajta, közben többször is felpillant rád, jelezve, hogy figyel.
-Ugyan, Vasilovij kisasszony... - Melegen, bíztatóan mosolyog rád. - Gyermekkorom óta New Yorkban élek, ez a város maga a pokol a kórházak számára, állandó hadiállapot, folytonos sebesültek... Kész felüdülés, mikor egy várandós hölgyet hoznak. Higgye el, ha betartja az előírásokat, nem lesz semmi gond. Ami pedig odakint zajlik, hamarosan véget ér. Mindig véget ér - mosolyog rád újra, és visszateszi a kórlapot.
-A járkálás biztosan nem tenne jót, de ha szeretne, akkor egy kicsit körbekocsikázhat, csak kerülje a fentebbi emeleteket, ott most nagy a tumultus. Lemehet a kantinba, a kávézóba, vagy esetleg más hölgyekhez itt a szülészeten, hátha találkozik valakivel, aki adhat néhány jó tanácsot... Vagy épp rászorul egy-kettőre.
A szoba sarkában ott pihen az elektromos irányítású kerekesszék, amit akkor használtál, amikor különféle vizsgálatokra vittek, most viszont úgy tűnik, szabad kezet kapsz.

Sarah

A váróban hatalmas a tömeg, rengeteg súlyos sérültet hoznak be, sok köztük a katona és a rendőr, de civilek is vannak bőven. Akkora a káosz, hogy alig hallod a gondolataidat, nővérek és orvosok rohangálnak fel-alá, igyekeznek kiválasztani a legsúlyosabb sérülteket, hogy időben ellátást kaphassanak, de ez sokszor igen morbid sorrendet szül - egy asszony átlőtt combja második helyre kerül egy démon által majdnem leszaggatott kar mögött.
Ahogy átverekszed magad ezen a káoszon, sikerül elcsenned a fertőtlenítőt, és végül eljutsz a kávézóba. Ezen a helyen kevés az ellátásra váró, főleg olyanok vannak, akik valószínűleg várnak ismerősükre, rokonukra. Találsz egy üres asztalt, ahol magadba merülve rajzolgatsz, mikor egy nagyjából 6 éves kisfiú ül az asztalhoz melléd.
-Ügyesen rajzolsz - szólít meg a papírt figyelve. - Csak ki kéne színezni.
A fiú homokszőke haja alatt vért látni a homlokán, de jobban megnézve látszik, hogy seb nincs, nem a saját vére valószínűleg.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Sarah Spirit Szer. 24 Okt. 2012, 09:01

Démontépte végtagok, furcsa sebesülések, torz arcok.. Mind mind remek téma, ha értő szemmel figyeli az ember. A gondolatok helyét átveszi a precíz munka édes, pihentető gyönyöre. Ennél érdekesebb talán csak egy elmegyógyintézet őrülete lehetne egy művész számára. A végletek, a karakteres érzések és arcok, mióta világ a világ, megihletik a művészeket. Csodás és ritka kincs az ilyen alkalom. Csak a zaj... a hangerőn jó lenne lejjebb csavarni, még itt is, a kávézó viszonylagos nyugalmába. Egy idegen, fiatal hang robban be az alkotás világába, s a lány felnéz a rajzolásból.
-Kiszínezni? Majd.. a színek már itt vannak- bök a saját feje felé. Nincs szüksége arra hogy színezzen, vagy színeket jelöljön. A telt, karakteres színezeteket és tónusokat ösztönösen megjegyezte.
-A többi a festék dolga lesz. -szokatlanul nyájasan beszél vele, és enyhe kíváncsisággal veszi szemügyre. Nem sok gyerek szólítja meg őt, ilyen könnyedén.
-Honnan keveredtél elő, öcsi?- kérdezi őszintén, miközben akaratlanul is újabb rajzba kezd, és a kölyök arcát kezdi vázlatolni. A vér nem a kölyöké.. de valaki megsérült vele vagy mellette. Érdekesnek ígérkezett a sztori, ha a Borzalmak Kishercege az eddigi könnyedséggel regél róla.
Sarah Spirit
Sarah Spirit
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 44
Hozzászólások régi : 83
Korábbi szint/kredit : 1.szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2.szint - 6. kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 28
Tartózkodási hely : SoHo, Tűzmadár szalon

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 26 Okt. 2012, 12:53

A fiú láthatóan egy kicsit elszomorodik, hogy nem színezed ki most, vagy talán ő akarta volna kiszínezni, ki tudja. A melletted lévő székre térdel fel, hogy kicsit magasabb legyen, és úgy nézi, amit rajzolsz. A kérdésedre csak néhány másodperc hallgatás után válaszol.
-Anyukámmal jöttem. Vagyis vele együtt hoztak. Azt mondták, valami baj van a lábával, mert bántották a rossz emberek. Meg azt is mondták, hogy most már nem bánthatják, mert jó helyen van. A piros kocsival jöttünk, aminek nénója is van - itt egy pillanatra felderül az arca az eddigi búskomorságból. - Az jó volt. De aztán anyukámat elvittek a fehér ruhás bácsik, és azt mondták itt várjak. Az a bácsi vigyáz rám - hátramutat az egyik asztalnál ülő srácra, aki az asztalra dőlve alszik, talán veled egykorú lehet. - De most alszik.
Hirtelen lehalkítja a hangját, fojtottan súg neked valamit.
-Ne mondd el neki, hogy beszéltem veled. Azt mondta, ne álljak szóba idegenekkel. Pssszt! - Ujját a szája elé téve hívja fel a figyelmedet a dolog fontosságára.
-Az én vagyok? Nekem nincs ekkora orrom!

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Sarah Spirit Vas. 28 Okt. 2012, 18:19

-Jó helyen.. hát persze- Sarah hirtelen a fiúra néz, ahogy rájön, hogy a hangjában talán több volt a kétkedés, mint kellett volna. Nem kedvelte az orvosokat, de nem akart egy bőgőmasinával szembe nézni. Annál nemigen tudott volna most rosszabbat elképzelni... Jobb volt csendben. Jobb volt feltűnés nélkül, most hogy épp csak átestek egy különös kalandon új szövetségesével. Nem volt még itt az ideje, hogy felhívják magukra a figyelmet. Előbb meg akarta mutatni neki a fontos helyeket. És elhinteni az ártalmatlanság álcáját.
-Láttad kinn, mennyi katona van? Ide nem jön be semmi rossz ember.- majd az alvó alakra néz, és csak a fejét csóválja.
-Úgy nézem, inkább te vigyázol rá, kölyök.- Az alvó srác biztosan nagyon kimerült lehetett, de Sarah akkor sem tudott rá megértően tekinteni. Vállalta egy gyerek felügyeletét, egy srácét, aki csak rá számíthatott, és nem vigyázott rá. Gyenge volt... Szánalmas.
-De ne aggódj, nem mondom el.- kissé megenyhülten szólt a kölyökhöz. Tudta, milyen az, ha fontos titkokat kell őrizni. Tudta, milyen, ha egy gyereknek fontos valami. Ő is csupán egy embert avatott a bizalmába... És most.. volt valakije, akivel még közelebbi viszonyt ápolhat majd. Jó érzés volt.
-Aha.. ez te vagy. Emlékezni akarok rád kölyök.- bámult le a rajzára, miközben egyre inkább helyükre kerültek az arcvonások.
-Nem? Akkor... ekkora?- Sarah a papírra nyomja a ceruzát, és a vonal igazodik annak a hegyéhez, és az orr nagyobbra nő, ahogy ösztönösen rájavít a képességével, majd enyhén kisebbre szabja, mint előtte volt. Aztán feltekint, és ellenőrzi, megfelelő-e.
Sarah Spirit
Sarah Spirit
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 44
Hozzászólások régi : 83
Korábbi szint/kredit : 1.szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2.szint - 6. kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 28
Tartózkodási hely : SoHo, Tűzmadár szalon

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 01 Nov. 2012, 09:38

A fiú láthatóan nagyon büszke magára, amikor megállapítod, hogy ő vigyáz a felvigyázójára, egy időre még azt is elfelejti, milyen szerencsétlen helyzetben van. A katonákra csak bólogat, de továbbra is inkább rajzodra figyel, a külvilágot inkább nem szeretné érzékelni. Tény, hogy még itt is hallani időnként a fegyverropogást.
Amikor a ceruzáddal és a képességeddel átszabod a rajzod a fiúnak elkerekedik a szeme, majd hatalmas vigyorral néz fel rád.
-Át tudod varázsolni! - Állapítja meg, és még közelebb hajol, hogy jobban lássa a trükköt. Aztán a szemét a rajzról le sem véve szól hozzád.
-Miért akarsz emlékezni rám? - Kérdi mellékesen.
Miközben rajzolsz valami fütyülő hangot hallasz, először olyan, mintha a füled csengene, aztán inkább úgy tűnik, mint kintről jönne.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Sarah Spirit Vas. 04 Nov. 2012, 10:38

Sarah számára voltaképpen, a kellemesen ritmikus, ropogó háttérzenével, egészen kellemesnek tűnik az itt töltött idő. A kölyök pedig, aki a puszta jelenlétével összekuszálta a képességeinek felmérésének tervét, és persze a városnéző túrát, amit az albérlőjének szánt, szokatlanul vicces felhangot kölcsönzött az ittlétének. Élvezte saját érzéseinek, és az őt körülfogó eseményeknek romantikus végletekbe hajló dinamikáját. Ez a moderált és moderálatlan káosz, habár önmagában nem volt olyan inspiráló, mint a furcsa, torznak tűnő, a test és lélek határait feszegető pillanatok, mégis előre vitte.
-Naná, bűvész vagyok, kölyök. Művész-bűvész.- mutatta be magát röpkén, miközben enyhe büszkeséggel nézte a kölyök saját büszkeségét, majd egy újabb kérdést hall, amin kicsit elgondolkozik, miközben az utolsó simításokat végzi a rajzon.
-Nem tudom.. Van benned valami, amire emlékeznem kell..-nyomja meg a ceruzát, utolsó, a szükséges helyeknek erősebb, kontúrt adva.
-Valami...-ahogy a rajzot bámulja, csak lassan tudatosul benne hogy odakintől valami egészen furcsa, érthetetlen esemény férkőzik gondolatai közé, valami fütty, ami sehogysem illik bele a világ jelen kerekségébe. Sarah összevonja a szemöldökét és felnéz a srácra, kérdőn, gyanakodva... Nem tudja, vajon ő is hallja-e.
-Ez..?-teszi fel a kérdést, ahogy realizálja, kintről szól, és fordul az ablak felé rosszat sejtve. Ceruzája megáll a lapon, és mintha vihar előtti csendben állna, ugrásra készen várja, hogy megpillantsa a zaj okát, vagy az, nem várva tovább a felfedezésre, berobbanjon a tudatába.
Sarah Spirit
Sarah Spirit
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 44
Hozzászólások régi : 83
Korábbi szint/kredit : 1.szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2.szint - 6. kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 28
Tartózkodási hely : SoHo, Tűzmadár szalon

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 04 Nov. 2012, 11:12

Ha a tudatodba nem is, a kórház büféjébe valóban berobban az, ami a fütyülést okozta. Egyre hangosabb lesz a sípoló hang, és csak egy pillanatra tűnik fel a lángoló fémroncs, ami korábban egy tank lehetett, aztán rögtön elvakít.
A becsapódás óriási hangzavart okoz, hatalmas por és füstfelhőt, és rengeteg törmelék robban be a terembe, így aki az ablaktól távolabb ült, mint te és a fiú, azok is bőven kapnak a jóból.
Úgy érzed, mintha megsüketültél és megvakultál volna, vér ízét érzed a szádban, a földön fekszel, és úgy érzed, mindened zsibbad. Lassan kezd oszlani a füst és a por. A büfé kellős közepén ott áll a golyóvá összegyúrt, lángoló tankroncs. A falon hatalmas lyuk tátong, körös körül pedig rengeteg halottat és sebesültet látsz. Ha magadat veszed szemügyre, észreveszed, hogy a jobb felkarodból kiáll egy fémdarab, és mindkét tenyered véresre van horzsolva, a fájdalmat egyelőre eltompítja az adrenalin. A fiút sehol sem látod hirtelenjében.
Mintha nagyon távolról szólnának, lassan hangokat is hallasz, a sebesült túlélők üvöltenek, segítséget kérnek, vagy csak artikulálatlan hangokat adnak ki iszonyú fájdalmaik miatt.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Sarah Spirit Vas. 04 Nov. 2012, 17:29

// Izgi! Very Happy //

A fütyülés keltette balsejtelem, mire háborús tapasztalatok nélkül pusztán civilként nem tudott magyarázatot találni, nem várat tovább magára, felfedi borzalmát, Sarah pedig túl lassú, hogy bármit tehessen ellene. Ahogy a fémroncs lenyűgöző dinamikával száguld be a kávézóba, szinte megáll az idő, s mint csendes folyam, lassan hömpölyög. Számtalan benyomás extrakciójává válik az a néhány, pusztító pillanat, Sarah pedig, bár teste öntudatlanul is mozog, lenyűgözve fogadja be a látványt. Aztán minden egyetlen fülsüketítő, tehetetlen fénygömbbe zárul.

Csak rajzlapok repülnek jámboran a levegőben, épek és elszenesedők, hogy szelíden csókolják meg a törmelékborította földet. Sarah ott, a földön fekszik. Ügyetlenül próbálja összerakni a képet, ahogy a szétfolyt valóság érzetei felette tombolnak. Nincs hang. Nincs kép. Egyedül a sötétben rekedve tehetetlen gyermekkorának kíméletlen marka szorul a torkára, és minden dühe ellenére egyre inkább fölé tornyosul.
Aztán lassan tisztul a világ, a kezek eltűnnek. Vért érez a szájában és furcsa zsibbadást a testében. AHogy kezdi visszanyerni érzékeit, lassan fókuszáló tekintetével realizálja, hogy a tomboló világ, melyben eddig különös táncát járta, még most is körülveszi, pusztán a romlás ragadta magával. Egy roncs.. füst. Tűz. Egy lyuk a falon. Kapuja a kávézó poklának. Sarah még így is elmosolyodik, majd kellemetlen köhögés hagyja el ajkait, ahogy tüdeje megpróbál megszabadulni a portól és füsttől.
-Fr... ancba..- fordítja oldalra a fejét, majd egy adag véres nyálat köp a padlóra. Megpróbál mozdulni, de furcsa fájdalmat érzékel a karjában, s látva a kíméletlen fémdarabot, elfintorodik. Visszahanyatlik és nagy levegőt vesz. Ahogy kezdenek visszatérni a tudatos gondolatai, már a bosszús hang is megjelenik bennük. Semmi kedve itt feküdni tehetetlenül.. de hogy a karját kockáztassa... Nem. Soha. Soha többé nem akarja elveszíteni az épségét... Félelmeivel vegyes konok gondolatait aztán sötét humora fűszerezi meg, és képtelen másra, minthogy felkacagjon. A helyzete.. a lángoló roncs.. annyira valószínűtlen és annyira... ez a fájdalom... annyira inspiráló. Sarah felnyög.
Csak akkor mozdul meg újra, ha úgy ítéli, megteheti anélkül, hogy a karja veszélybe kerüljön. Annyira vágyik rá, hogy megmozdulhasson. Be akarja fogadni tevékenyen a horror képeit, hogy újabb és újabb művek születhessenek belőlük. A hangok.. ő sosem volt zenész, de most még azok is ezernyi sötét kép tervét idézik elé... vázlatolnia kellene.. egy pillanatra a szeme elé kerül a vázlat a fiúról... erről eszébe jut, hogy a fiú ezeket a képeket biztosan nem élvezné.
-Kölyök, megvagy?-néz körül, de nem látja őt.
Sarah Spirit
Sarah Spirit
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 44
Hozzászólások régi : 83
Korábbi szint/kredit : 1.szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2.szint - 6. kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 28
Tartózkodási hely : SoHo, Tűzmadár szalon

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 05 Nov. 2012, 11:02

Az adrenalinszint még nem csökken, a szíved továbbra is a füledben dobol, és miközben a fájdalom tompa marad, a külvilág egyre élesebb lesz. A sikolyok és üvöltések szörnyűséges egyvelege valószínűleg emeletekkel feljebb is tisztán hallatszik, több ember elveszítette végtagját, van, akit felnyársalt néhány leszakadó fémcső, mások a tank alá szorultak.
Sikerül felülnöd, a sebesülésedet jobban megnézve látod, hogy ami elsőre fémdarabnak tűnt, most már egyértelműen a tank külső borításának egy nagyobb szilánkja. A háromszög alakú darab szerencsére csak egy-két centi mélyen fúródott a karodba, és a vérzés sem túl erős, így valószínűleg nem tett nagy kárt, akár ki is tudod húzni.
Ahogy körülnézel, feltűnik a veled egykorú srác, aki korábban az asztalánál szunyókált békésen. Lába a tank alá szorult, és egyenesen a te szemedbe néz, miközben torkából segélykiáltások szakadnak ki. A legtöbben nincsenek olyan állapotban, hogy egyáltalán felálljanak, így kivételesnek mondható a szerencséd, és ez többeknek is feltűnik.
-Hívjon segítséget!
-Gyorsan! A kislányomra ráborult a fal! Húzza ki! Csak őt mentse!
-Szedje le rólam! SZEDJE LEEE!
Ám ekkor a falon tátongó lyukon át feltűnik valami szokatlan. A távolban, ahol eddig a katonai barikád állt, most füstölgő romhalmaz látszik, és démonok közeledő alakját veszed ki. Egyértelmű, hogy errefelé tartanak.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Sarah Spirit Csüt. 08 Nov. 2012, 09:18

Ahogy tisztább lesz a világ, kiderül, hogy Sarah óvatossága eltúlzott volt, a sérülése korántsem olyan mértékű, hogy komoly veszélyt jelentsen. Nem is pihenget tovább a földön, felül és kihúzza a fémdarabot a karjából, majd újra körbe néz. Rengeteg ember.. rengeteg tehetetlen ember. Az a káosz, ami az első pillanatban lenyűgözte, most dühöt szül. Egyikük sem képes másra, minthogy tőle várjanak megmentést. Erős, felnőtt emberek, akik bár sokan borzasztó sérülést szenvedtek, szó mi szó, sokan végleges és halálos sebesüléseket, mégis olyan könnyen megadják magukat. És ez.. nem is a sérüléseik miatt van így.. Kisebb dolgokban is épp olyan könnyen adják át az irányítást. Sarah mélyet sóhajt. Nem hitte volna, hogy albérlőjének ilyen zseniális képet mutathat az emberi gyengeségről.
A nő lassan felkel, és közben magához veszi a rajzot a fiúról.
-Kölyök?-szólítja ismét a fiút. A többiekről még nem döntött, a srácot keresi, mikor feltűnik odakinn a démonok gyülekező sereglete.
-Francba..- szalad ki a száján. Nem azért jött ide, hogy újra kapcsolatba kerüljön velük... Túl korai lenne. Bárhogy is végződne a találkozás, lehet hogy felvetné Revansban és abban a nagyképű alakban, hogy a kaland, melyben legyőzték a démont, talán mégsem úgy végződött, mint hitték... Jobb lenne csendben eltűnni.
Sarah odalép a vele egykorú sráchoz, és megragadja a grabancát, ahogy rákiált.
-Hol a kölyök??! Hol van?-tolja a képébe a portrét. Remélte, hogy legalább ő látta mi történt, de sokáig nem akar időzni. Lehet hogy lenne haszna annak, ha megmentené a démonoktól az ittenieket, hiszen amint helyreállna a béke a városban, esélyes lenne, hogy a média felkapja a dolgot, és könnyebben jutna olyan pozícióba, ami erősíti őt és az albérlőt benne, de nem vonzotta, hogy nyíltan vállaljon fel bármilyen szerepet is a hatalmi játszmákban.
A srácot viszont nem akarja úgy itt hagyni, hogy nem tudja, mi történt vele. Még rászán némi időt, hogy keresse, miközben folyamatosan lesi, hogy a démonok mennyire vannak közel. Idő kell a lelépésre is.
Sarah Spirit
Sarah Spirit
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 44
Hozzászólások régi : 83
Korábbi szint/kredit : 1.szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2.szint - 6. kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 28
Tartózkodási hely : SoHo, Tűzmadár szalon

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 08 Nov. 2012, 12:29

Tovább időzöl a helyiségben, ahol a tank még már-már dzsembori hangulatot teremtve lángol békés tábortűzként. A haldoklók sikolya akkor sem hagy alább, mikor végre elindulsz az egyik segélykérő felé. A fiú arca felderül, azt gondolja, most megmented az életét, kihúzod a lábát, és vége a szenvedésnek. Odaérve látod, hogy a lába nem egyszerűen beszorult. A tank úgy gördült át rajta, hogy teljesen szétroncsolta azt, mintha egy úthenger ment volna át rajta, csak pépes, véres cafatok alkotják a lábat combközéptől.
A fiú csak hebegni képes, nem érti, milyen fiúról kérdezed, ráadásul ő aludt, mikor becsapódott a tank, így nem is láthatta, hogy a fiú esetleg elfutott-e valamelyik irányba.
-Könyörgök, segíts! Ne hagyj itt! Segíts!
A lyukon kinézve a démonokat látod közelíteni, gyorsak, és még mindig a kórház felé tartanak. Tovább keresed a fiút, már épp feladnád a reményt, hogy megtaláld, mielőtt ideérnek a démonok, de akkor megpillantasz valamit, ami akár ő is lehetne. A kávézó pultja mögötti falon nagyobb vértócsa jelzi, hogy valaki nekicsapódott, a földön pedig megtalálod a fiút. A robbanásban repülhetett idáig, felkenődött a falra, aztán a padlóra esett a teste. A hasán fekszik, és az egész háta tele van törött üvegekkel, amíg több centi mélyen belehasítottak a fiú hátába, tarkójába, fejébe. A pult mögötti falon lévő italos üvegek és poharak maradványai ezek, a fiú valószínűleg azonnal meghalt, mikor felszúródott rájuk. Az arcát nem látod, de ezek szerint a robbanás felé nézett, így talán jobb is így.
Mikor kijössz a pult mögül, ismét a démonok felé tekintesz önkéntelenül is, hogy nem késtél-e még el. Ekkor látod, hogy vagy tizenöt démon törte át a blokádot, közülük több elkanyarodik más bejáratok felé, és többen hatalmas ugrásokkal rögtön a fenti emeleteket veszik ostrom alá. De két démon továbbra is a lyuk felé tart, és most egy óriási ugrással elrugaszkodnak, és egyenesek a tank vágta bejárat elé érkeznek le. Vörös, robosztus testüket csontszerű tüskék tarkítják rendszertelenül, arcukon a vérszomj tükröződik.

Helyszín pontos leírása: a pult, ami mellett állsz, pontosan szemben van a lyukkal a falon. A lyuk és közted van a lángoló tankroncs. Tőled jobbra, a pult felőli oldalon van a kijárat a folyosóra. A terem tele van felborult asztalokkal és székekkel.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Sarah Spirit Csüt. 15 Nov. 2012, 19:23

Ha nem lennének visongató, könyörgő, és talán átkozódó alakok akik mind mind tőle várnak megváltást, az expresszív jelenet talán még mindig élvezetet keltene szívében, s ha nem lennének a démonok, talán tökéletes lenne a hely egy kis pihenésre, feltöltődésre is a vadromantikus tanktűzzel fényezve.
De a vidám tüzes , dzsojaigénylő hula party érdeklődés hiányában elmarad, hála a két fennálló tényezőnek, a démonoknak és a szánalmas fajzatoknak.
Csak a gyermek. Őt kell megtalálni, csak annyi kell még, hogy tudja, mi történt vele. A törmelékek közt nem egyszerű rekonstruálni az eseményeket, a fickó meg, aki a gyerekhez tartozik, olybá tűnik a borzalom által ocsúdott fel. Csórikám.
Sarah látta a pillanatnyi megkönnyebbülést az arcon, mielőtt rideg szívtelenséggel megragadta volna. Látta a lábát is, mely borzasztó véres rózsaszín masszává alakult, és nem értette, miért nem jutott még el ez a torz tény a fickó agyáig. Érdekes adalék volt ez a kettősség a terme káoszában de nem olyan infó, amire most szüksége volt.
-Mindjárt jön a segítség.-ennyit még mond neki, mielőtt kiábrándult módon elhagyná e rémült kis teremtményt, hogy folytassa a keresést. Valószínűleg többekhez is eljutott ez a nyugodt hang, de Sarah már tudta, orvosok nem érkeznek.. katonák sem elég korán, mielőtt a démonok szétmarcangolnák a szerencsétleneket.
Egy másik életben minden bizonnyal hős próbálna lenni.. vagy összeomlana, mint széplelkű kedves, tökéletes hölgy, e seregnyi borzalom láttán. A régi életében.. ó igen, mikor egyszerűen jó volt, és jól tett mindent, nem ismerve az abszolut szabadság részegítő élményét. Ez az élet azonban más volt. Itt tanulnia kellett, tapasztalnia, megjárni a poklokat, megjárni a mennyeket, és inspirációt nyerve belőlük állandóan támadni és feszíteni a határokat, míg egy újabb, ismét nyugodtabb életre nem ébred. Az ittenieknek.. már közel az ébredés, de a szabadság.. az minden bizonnyal messze még.
-Kölyök?- szól újra a káoszban, de reményei egyre fogynak, akárcsak az idő. A fiú helyett egyre inkább már a puszta bizonyosságot keresi. Tudni mi történt, hogy lezárhassa, s végül, egyszer talán pigmentes költeménybe, vagy sokkal inkább valami morbid balladába foglalja.
A morbid ballada gondolatával aztán valami különös alkotás vonja a figyelmet magára. A pult mögötti falon, a pusztulás közt kihívó vörösen éktelenkedik az elborzasztó alkotás, mit a torz véletlen hanyag ecsetkezeléssel hányt a rideg valóság pillérére. Sarah gyomra liftezik egyet, ahogy kezd összeállni az eseménysor, és hószín arccal, ezúttal az események által szokatlan módon megérintve bámul be a pult mögé.
-Kölyök...- suttogja, ahogy meglátja az élettelen torzót. Egy pillanatra a megrendültség hangja színezi szavát, majd nyel egyet.
Ez volt hát a vége. Egy megtört kis messiás hirtelen bevégezte álmát. Egy pillanatra felrémlett előtte egy kép, a megfeszített, fájó pózba csavart szilánkos gyermekről, de az alkotás ideje nem ez volt.
Ő, a harag némán izzó tüze, a fájdalom csendes árnya szembe nézett az érkező démonokkal.
Majd úgy döntött, ideje angolosan távozni.
Ebben az álomban ő nem hős volt, és érdeklődését elveszítette az események iránt. Inkább megmaradt az eredeti tervnél, miszerint igyekszik nem tengelyt akasztani a démonokkal, főleg nem szemtanul előtt, nehogy kedves bentlakója idő előtt lelepleződjön. Borzasztóan hozzájuk nem illő lett volna ilyen amatőr módon végezni, vagy elrontani a dolgokat.
Szóval Sarah nem teketóriázik tovább, a kijárat felé indul, sietősen, ki egyenesen a folyosóra, majd tovább, amerre út vezet, és tekintetével két dolgot keres: lépcsőházat, és személyzeti lejáratot a hullaház felé... Ha minden igaz, a két lehetőség mindenképpen valamiféle kijárattal kecsegtet. A főbejáratot nyilván hiába célozná.. Felfelé.. bár démonok indulnak arra, talán kijuthat hála a szárnyrajzoknak a hátán, lefelé a hullaház irányába.. ha nem a felszínre, úgy a csatornarendszer felé talán kijut. Döntését a szerencsére bízza, a lehetőséget, mely előbb adódik, megragadja.
Sarah Spirit
Sarah Spirit
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 44
Hozzászólások régi : 83
Korábbi szint/kredit : 1.szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2.szint - 6. kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 28
Tartózkodási hely : SoHo, Tűzmadár szalon

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 20 Nov. 2012, 14:49

A démonok láttán rögtön kifelé indulsz, magad mögül hallod még a sikoltásokat, nyilván a segélykérő kiáltások alakultak át, amikor meglátták, mi mászik most be a lyukon. A démonok számára talán te sem jelentesz izgalmasabb szórakozást, mint a csapdába esett, irtózatos hangon üvöltő sérültek kínzása és kivégzése, így elképzelhető, hogy lesz időd elfutni.
Ahogy kiérsz a folyosóra, két irányba futhatsz. Jobbra egy nagyobb váró, majd a főbejárat áll, ezt azonnal elvetetted. A bejáratnál több katona is áll, akik fegyverükkel próbálják megállítani az onnan érkező démonokat. A másik irányba indulsz, egy recepciós pultot látsz, de embereket már sehol, nyilván mindenki rögtön menekülni kezdett. A recepcióval szemben meglátod a lifteket, ez a te lehetőséged, akár felfelé mennél, hogy repülj, akár lefelé, a hullaházba.
Megnyomod a lift hívógombját, de nyilván a pánikba sokan mások is ezt tették, és a lift nem áll egyből a rendelkezésedre. Amíg ott állsz, a sikolyok a büfé felől elnémulnak, egyik a másik után. Aztán kinyílik az ajtó, és kilép az egyik, majd a másik démon is. Magas, izmos testüket szarvak és tüskék tarkítják, vörös bőrükön emberi vér csorog. Arcukon kéjes élvezet látszik, körülnéznek mindketten a folyosón, mondanak valamit egymásnak egy földöntúli nyelven, aztán elindulnak - az egyik az főbejárat felé, a másik pedig feléd.
Ekkor veszed észre a recepciós pult túloldalán lévő ajtót, ami a kiírás szerint a lépcsőházba vezet. A lift még mindig egy feljebbi emeleten rostokol, a démon pedig lassú, kimért léptekkel halad feléd. Egyik karmát, ami jó tíz centi hosszú, a falon húzza végig, csikorgató hangot ad ki, és vércsíkot húz maga után. Kéjenc vigyora egyértelművé teszi, hogy ha elkap, nem valószínű, hogy a gyors halál ajándékát adja át.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Sarah Spirit Hétf. 03 Dec. 2012, 22:01

Nem is kellene hallania, hogy tudja, mögötte már áll a bál... A sikolyok csak még nagyobb sietségre ösztönzik, persze a megfelelő irányt megtalálni korántsem olyan egyszerű. Aki azt mondta, hogy a jobb az mindig jobb, elég nagy bolond volt. Sarah gyorsan sztornózza a bejárat dolgot, mikor látja, milyen csinos kis szörnyetegek játszadoznak a golyószóró fogyóeszközökkel. Pardon, emberekkel. Katonákkal. Hős védelmezőkkel. A leányzó figyelmezteti magát, hogy legalább most, mikor egy kis időt nyernek neki, legyen szívélyesebb. Nos.. lényegében ez a heroikus kép is megállná a helyét a vásznon, sőt, meg is fogja. Ha kikeveredik innen, jó bizniszt csinál majd a démonképekből.
A másik lehetőség, balra a második ajtó.. vagy az első.. vagy a harmadik. Amelyik megfelelő eredménnyel kecsegtet. Liftek. Egy pillanatra megáll előttük, és őrült mód nyomkodni kezdi a gombokat.. mint nyilván rengeteg más ember is. Bolond érzés rádöbbenni, hogy ösztönösen a megszokott, kulturálisan belé plántált birkautat választotta, és még csak elég nagy mázlija sincs, hogy ő nyerje a játékot. Dühében ököllel csap a panelre, majd jobb lehetőség után néz. Rá is bukkan egy lehetőségre.. ami inkább annak a vörös ördögnek tűnik jobbnak, ami őt fixírozza.
Sarah egy csókot dob felé, hisz az ember törődjön a rajongókkal, és máris fordul a lépcsőház irányába. Szimpatikusabb, mint bevárni a fangörcsöt, aki ráadásul Freddyt majmolja. Minő eredetiség... Jobban belegondolva a démonok egészen egyszerű lények. Már-már bájosan. De azért persze jobb nem túl közel kerülni hozzájuk.
Beugrik az ajtón, és nem is sokat vacillál az irányon. Odafenn nyilván tombol a láz, rengeteg démon indult arra, és mindenki a liftgombokkal gameboyozik. Ha eljön az idő, hogy kedves albérlője segítségét kérje, ami a démon miatt egyre vészesebben közeleg, jobb csendben intézni. Marad hát a sötét, zárt horrorhelyszín. Ujjaival a sebéhez nyúl, bemaszatolva őket a vérrel, majd ahogy sietősen lefelé indul, és tenyerére fémdárdák gyors skiccét rajzolja. Nem áltatja magát azzal, hogy biztosan meglóg. Az a mocskos vigyor nem egyszerű, erőtlen ígéretektől volt terhes, s Sarah biztosra vette, hogyha lehetséges, a szörnyeteg mindent megtesz majd azért, hogy túlságosan is közel kerüljenek, ami nyilván nem lenne olyan kellemes mint a Báróval. Szóval jól jöhet még az extra trükköcske. Ahogy lefelé tart, figyeli, van-e bárki más a közelben.. vagy kellemetlen kamerák, bár ez utóbbi szempontjából, pláne ha nem dobozos feltűnőt használnak errefelé, kissé felszínes. Jobb futni mint bámészkodni, ha már a nyomában vannak. Gyors pillantást vet hátra, hogy felmérje, merre tart a dög.
-Cicám, lassíts, tudod a tantrikus hagyományok szerint az elnyújtott előjáték nagyobb élvezetet okoz...
Sarah Spirit
Sarah Spirit
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 44
Hozzászólások régi : 83
Korábbi szint/kredit : 1.szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2.szint - 6. kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 28
Tartózkodási hely : SoHo, Tűzmadár szalon

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 07 Dec. 2012, 12:29

A pultot megkerülve eléred a lépcsőházat, elég gyorsan reagáltál, hogy a démon még ne érjen el, mikor feltéped az ajtót, és lefelé indulsz. Az irány nem kecsegtet hosszú menekülőúttal, mindössze egy szintet tudsz lefelé menni, aztán véget ér a lépcsőház. Az fordulóban látsz egy kamerát a falon, de valószínű, hogy éppen jobb elfoglaltsága is van a biztonságiaknak, mint azt nézni. A lépcső aljára érve a tábla jelzi, hogy a hullákat tartják ezen a szinten, még felszólsz az üldöződnek, és ahogy a vállad felett visszapillantasz, láthatod, hogy a démon nem pazarolja az idejét a lépcsővel. Egyszerűen átveti magát a korláton, és alig pár lépéssel mögötted érkezik le, így épp csak be tudsz lépni az ajtón, ahonnan három irányba megy a folyosó. Boncterem, hűtőház és transzfer - a három tábla a három folyosón, amik közül választhatsz, mielőtt a démon karmos ujjai kinyitják mögötted az ajtót.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Sarah Spirit Hétf. 17 Dec. 2012, 18:18

-Na ne szórakozz velem!- Saraht dühítette hogy ez a tüskeböki uraság nem játszott tisztességgel, és egyszerűen rövidített. Durván löki be az ajtót, majd gyorsan felmérve a terepet, a transzfer mellett dönt. Ha nézett volna kórház sorozatokat, lehet hogy jobb ötlet is eszébe jutott volna, de így, ez tűnt a megfelelő útnak. Persze a karmos manusz túlontúl közel volt ahhoz hogy sokáig fusson előle és túl termetes volt, hogy belebonyolódjon valami közvetlen küzdelembe. Kezdett bosszantó lenni a fogócska.
-Ehh.. Mit csináljak?- Ha nem vesztek volna el a rajzai, talán lett volna egy-két használható a paksamétában, így viszont csak ő és a vére voltak, művész és eszköz.Talán.. a legfőbb művészet lenne ez maga, mikor a művész önön valójából alkot? Miért is ne? A világban oly sok legenda fűződött a vér erejéhez.. Olyan sok vallás hitte az élet legfőbb esszenciájaként hatalmas erőt hordozó anyagnak.. Talán.. a saját élete életet adhat? Ezt még soha nem próbálta azelőtt... Olyan felvetés volt ez amit ki kellett próbálnia.. egyszerűen elemi szükségletté vált, amint megfogalmazódott benne.
Csak az volt a baj, hogy rohannia kellett, s így nem volt ideje részletesen dolgozni. Mégis.. ujjai a rohanás közben megmerültek a vérző sebben, s kitartóan kutatta a lehetőséget, mikor néhány pillanatot lophat magának, hogy minden fájdalom ellenére önmagából alkosson, s a falhoz lépve gyors mozdulatokkal saját szörnyeteget próbáljon teremteni, mely időt nyer neki a menekülésre. Talán volt ideje felskiccelni elnagyolt vonalakkal a fejet, s erősen remélte,hogy életre kel, s mint kígyótestű rém támadja meg a démont. Bármilyen mértékben is sikerült elkészítenie mielőtt a démon elkaphatta volna, mozgosította különleges erejét, a cél érdekében.

Kórház OniMask1
Sarah Spirit
Sarah Spirit
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 44
Hozzászólások régi : 83
Korábbi szint/kredit : 1.szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2.szint - 6. kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 28
Tartózkodási hely : SoHo, Tűzmadár szalon

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 18 Dec. 2012, 13:56

A transzfer tábla mentén elindulva egy hosszú, egyenes folyosón kezdesz futni, a démon pedig követ öles lépteivel. A hirtelen jött beteges ötleted nem kis fájdalommal is jár, ahogy a vérző sebben turkálva meríted meg a "pennádat". Aztán elkezdesz a falra alkotni, mire a démon először megtorpan, láthatóan nem érti, mit művelsz, de tetszik neki, hogy elkeseredettségedben a saját véredet ontod. Tovább sétál feléd, és figyeli, mit próbálsz összehozni. Mielőtt odaérne hozzád, életre kelted a lényt, ami a falból kikelve két méter hosszan tekereg, majd a démonra támad, akinek lábai köré kúszik. A démon nem egészen érti, mire kéne vélnie ezt a firkalényt, így alaposan meglepődik, mikor a kígyószerű szörnyeteg összeszorul, és kirántja a lábait. A démon nagyot puffanva esik hanyatt, és földöntúli szitkokat szór, miközben te már a folyosó végéhez érsz. Egyetlen ajtót látsz magad előtt, amin az EXIT felirat áll. Az ajtó betört üvegein át látod a kórház parkolóját, és nem messze az áttört blokád romjait is. Nem utolsó sorban helikopterek zaja üti meg a füledet, aztán egy újra döngő lépteket hallasz. Ha hátranézel, láthatod, hogy a démon elhajította a folyosón a kígyózó szörnyedet, és feléd indult - most már futva. Mögötte a firkalényed ismét megindul a démon után, de egyelőre lemaradásban van.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Sarah Spirit Szer. 02 Jan. 2013, 21:01

-Gyerünk-gyerünk-gyerünk- szinte őrültnek is tűnhetne, ahogy a fájdalom édes ízét fonja az alkotásba. Életet életért. Szinte rögeszme lesz a vágya, de soha nem lesz jobb alkalom hogy kipróbálja. A periférián érzékeli a démon megtorpanását, majd lassan, mélyről kacagni kezd, miközben alkot. És érzi, ezúttal jól mennek a dolgok. Valami most más, mint eddig, mikor alkotott. Valami több. A vér lehet az oka, az csorgó, eleven élet.
Majd a lény megindul, és Sarah elképedve látja ahogy valóban élet születik a kezei alatt. Már-már egy könnycsepp is előmerészkedik szeméből gyönyörében. Még megbámulja, ahogy a szörnyeteg elvágódik. Nem tudja, milyen ereje lehet a rajznak. Egy pillanatig bizonytalankodik, hogy vajon kivárja-e, a végső hatást, majd pillanatszerű hevességgel úgy dönt, inkább fut tovább. A rajz valószínűleg úgysem tartja fel sokáig. A valódi nagy alkotáshoz, kreált élethez biztosan több vér kellene..
Épp csak szemügyre veszi a kinti tájat, mikor meghallja a lépteket. Ennyi lehetett a rajz.. Lehetett? Nem, erőtlen, de még megvan. Egy támadást remél még tőle mielőtt hagyná összeomlani.
Gondolkodás nélkül nyitja az ajtót,rohan és hívja elő szárnyait maradék erejéből, hogy felszálljon. Túl közel van a démon ahhoz, hogy mutáns mivoltának nyíltabb lelepleződésétől tartson. Csak az ereje kérdéses... Majd kiderül, mennyit emésztett el a vér rajz..
Sarah Spirit
Sarah Spirit
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 44
Hozzászólások régi : 83
Korábbi szint/kredit : 1.szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2.szint - 6. kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 28
Tartózkodási hely : SoHo, Tűzmadár szalon

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 04 Jan. 2013, 12:52

Habozás nélkül törsz ki az ajtón, ahol megpróbálod szárnyaidat életre hívni. A sebesülésed, a vérveszteség, és az előbbi sebben turkálós, vérrel rajzoló trükköd miatt ez nem megy olyan egyszerűen, mint szokott. Már rugaszkodnál el a földtől, mikor megérzed, hogy szárnyaid kialakulásához még időre van szükséged. Ekkor azonban a démon dühöngve szakítja ki a keretéből az ajtót, amit alig egy másodperce hagytál magad mögött. A hatalmas szörnyeteg utánad veti magát, és már elég közel került ahhoz, hogy el is érjen. Félig kibontakozó szárnyaidat kapja el, hiszen az van legközelebb hozzá, és mielőtt elrepülhetnél, épp a szárnyaidnál fogva ránt téged vissza a földre.
Olyan erővel csapódsz a betonnak, hogy egy pillanatra minden levegő kiszorul a tüdődből, és bevered a fejedet is, ájuláshoz közeli állapotba kerülsz, de eszméletednél maradsz. A démon föléd emelkedik, és karmait az általad is megtépázott sebed felé nyújtja, ám mielőtt elérhetne, a kígyószerű lény odaér hozzátok. A firkalény a démon kezére tekeredik, mire az másik kezének karmaival könnyedén szakítja darabokra az alkotást.
A földön fekve eddigre kitisztul a látásod, és a füled sem cseng már az ütéstől. Ekkor veszed észre a helikoptereket, amelyeknek már bentről is hallottad a zaját. A SHIELD logói díszítik, és több tucatnyi fegyveres ereszkedik le róluk. A legtöbbjük a kórház ablakain lendül be, hogy felvegye a harcot a démonokkal, mások a tetőre érkeznek, de az egyik helikopter épp feletted lebeg.
A képet azonban kitakarja a démon keze, ami ismét feléd nyúl, és karmok épp úgy merülnek el a vérző sebedben, mint korábban a te ujjaid. A fájdalom pokoli, és az elméd nem is tudja feldolgozni, így jótékony sötétséget borít rád...

Fehér falak közt ébredsz, párnával a fejed alatt és egy vastag kötéssel a sebeden. A szemhéjaid ólomsúlyúak, a végtagjaid ernyedtek, és a torkod teljesen kiszáradt. Egy cső lóg ki a szádból, egy másik a karodból, melletted pedig gépek mérik az életjeleidet. Kórházban vagy. Az ablakon át sűrűn zuhogó havat látsz, a függönyön pedig "Boldog Új Évet" felirat lóg színes papírból kivágva. Az utolsó emlékeid a démonok által megszállt kórházat idézik, most mégis, ugyan abban a kórházban vagy. A hóesésen túl jól látod az utcát és az épületeket, ismered a környéket. A szomszédos ágynál egy ápoló paskolja fel a párnákat, mikor észreveszi, hogy magadhoz tértél, rögtön orvost hív. Kisvártatva meg is érkezik.
-Á, csakhogy felébredt. Dr Higgins vagyok, én találtam magára a hátsó bejáratnál a támadás után, a SHIELD ügynökei azt hitték, már halott, még szerencse, hogy kétszer is ellenőriztem. Kétségtelen, rengeteg vért vesztett, komoly sérülése volt, és állítólag négy katonának kellett lerángatnia magáról egy démont... Egy ideig mesterséges kómában kellett tartanunk, de utána sem ébredt fel. Csaknem három hónapig feküdt kómában! Átaludta az újévet is - teszi hozzá mosolyogva, és a dekorációra mutat. Választ nem vár tőled, hisz a torkodba levezető cső miatt még nem tudsz beszélni.
-A kórházat visszafoglalták a SHIELD katonái, és azóta renoválták is, bár még mindig nem működik száz százalékosan, de az AIMville Corporation támogatásai sokat segítettek. Most pihenjen még, az izmainak még szoknia kell a terhelést, ezért egy hétre benn tartjuk még megfigyelésen, és rehabilitációs tornára is járni fog. Ne aggódjon, hipp-hopp olyan lesz, mint régen! - Fejezi be ismét mosolyogva az orvos.

A következő egy hétben kemény munka árán képessé válsz újra a rendes mozgásra, de nagyon lefogytál, és elgyengültél, így még hosszú hetekbe vagy hónapokba telhet, mire visszanyered régi erődet.

Vége

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Kórház Empty Re: Kórház

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.