Galador

Go down

Galador Empty Galador

Témanyitás by Thorhalla Pént. 07 Szept. 2012, 15:49

Az űrlovagok anyavilága.
Galador 1759933-galador___annihilators_1

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Galador Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Galador Empty Re: Galador

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 04 Okt. 2012, 18:39

Résztvevők: Carl Morrow (Jelly), Ballyedrak, Tirzusz Agiopon (Reptile), Nestor Stratos, Jonathan Holmes, Zen Aian Khalil és Pöröly (Dam)

Hamarosan ki is lépett a hajó a hipertérből és végre valahára megláthatták a Galadort, ami ott volt előttük. Átszállva a kompba indultak lefelé a bolygóra, a kompból már látszott a gyönyörű bolygó – lásd fenti kép. Most is Seleia irányította szavakkal, hogy merre kell menni, majd az egyik legmagasabb épület egyik felső kiugró részén kellett letenni a gépet. Kiszállva a kompból több másik páncélos is állt már kint mindannyian vigyázban, illetve egy fehér ruhába öltözött fekete hajú nő is, Pöröly és Aian tudták, hogy ki, Lady Brandy, a Galador vezetője, avagy királynője.
Galador Ann09
Seleia lépett ki elsőként és ereszkedett féltérdre a nő előtt.
- Úrnőm! – mondta. – A csoport, akik veled óhajtanak beszélni.
- Üdvözlöm önöket a Galadoron! – mondta a nő. – Lady Brandy vagyok, a bolygó Mátriárkája. Kérem mondják el, hogy miért is érkeztek és legfőképp milyen érvekkel akarnak meggyőzni arról, hogy segítsünk önöknek.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Galador Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Galador Empty Re: Galador

Témanyitás by Quentine Constantine Hétf. 08 Okt. 2012, 10:50

//Srácok, hol vagytok?//

Az út már nem tart sokáig, odaérve pedig meglepetés ér, bár mostanra már lassan hozzászokhattam volna, hogy itt nem a formalitásoké az első hely. Rögtön a bolygó első számú vezetője fogad minket. Seleia térdre borul, amiből úgy ítélem, lényegre törés ide vagy oda, azért a tiszteletet meg kell adni a mátriárkának. Így én is letérdelek, és remélem a csapat többi tagja is így tesz, aztán ha a mátriárkaint, vagy más jelet ad, ismét felállok majd.
-Lady Brandy, hálásan köszönöm, hogy fogad minket. A Galaxis Védelmezőiként az ismert, civilizált világot védjük azoktól a fenyegetésektől, melyektől más nem védi meg a galaxis polgárait. Legutóbbi küldetésünkön szereztünk tudomást az Űrlovagokról, és úgy döntöttünk, feltételenül találkoznunk kell. A galaxis nagy veszélyben van, Annihilus megsemmisítő hulláma eddig megállíthatatlannak bizonyult, elpusztít minden élőlényt, ami nem a Negatív Zónából való. Ilyen helyzetben minden segítség jól jön, Annihilus megállítása pedig közös célunk. Seleia már elmondta, hogy az Űrlovagoknak is megvan a maguk ellensége, de azt gondolom, szorult helyzetben nem engedhetjük meg azt a luxust, hogy mindenki a maga dolgával foglalkozzon. Együtt kell működnünk, hogy felülkerekedjünk a káoszon, legyen az Annihilus, vagy a szipolyok. Együttműködést kérek, úrnő.
Ezután várom a válaszát, vagy a többiek további indokait, amiért jó lenne együtt dolgozni. Remélem, Holmesnak van valami szövege még, ami segíthet, de felőlem Jelly is erőrukkolhatna valamivel, csak működjön.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Galador Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Galador Empty Re: Galador

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 08 Okt. 2012, 13:51

Résztvevők: Carl Morrow (Jelly), Ballyedrak, Tirzusz Agiopon (Reptile), Nestor Stratos, Jonathan Holmes, Zen Aian Khalil és Pöröly (Dam)

A nő figyelmesen végighallgatta, hogy mit is mondott Nestor, a végén megcsóválta a fejét.
- Annihilus nem fenyegetés – mondta ő is. – A saját ellenségeink sokkal nagyobb veszélyt jelentenek ránk, mint holmi hódító egy másik világból. Tudjuk, hogy mi zajlik odakint, de nincs meg az erőforrásunk, hogy ezzel foglalkozzunk. A Szipolyok minden erőnket lekötik, révén összesen 1000 db űrlovag van csak Galadoron. Ők a hadseregünk, más nincs. Ha őket elküldjük maguknak segíteni, védtelenek leszünk ellenségeinkkel szemben. Akik csak erre várnak és akkor fognak lecsapni Galadorra, amikor a leginkább védtelenek vagyunk. Azt pedig nem élné túl a népünk. Megérti, hogy a tényleges veszély nagyobb, mint egy feltételes, amit Annihilus jelent ránk nézve.
A szavai közben eshet le mindenkinek, hogy rendben van, hogy Nestor mindenhol skrullokat lát és paranoiás, de közel sem annyira, mint amennyit eddig láttak a Galadoriakból, ők mindenkin túltettek.
- Kapcsolatot örömmel fenntartunk önökkel és információkat is cserélünk, de többet nem igen ígérhetek.

Galador 00120

Fogalmam sincs, de átkozottul unom…

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Galador Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Galador Empty Re: Galador

Témanyitás by A Misztikus Pókember Kedd 09 Okt. 2012, 00:15

// Kicsit elkavarodott a kaland emléke a matrix kódjaiban...sry//

A hajón még úgy véltem, hogy egészen érhető a lovagok viselkedése, kicsit fura volt a magyarázatuk. Mintha nem csak minket, de egy harmadik félt vagy inkább önmagukat akarnák meggyőzni. De nem éreztem szükségszerűnek a gyanakvást. Akkor még.

Pár mondat hangzott csak el a gladoriak vezetője és Nestor között, de ahogy felegyenesedtem a térdelésből csak arra tudtam gondolni, hogy hogy lehettem ilyen hülye. Hiszem egyértelmű volt. A sietséget még a kultúra idegenségére írtam, de ezek nem véletlen vannak állandó harckészültségben, egy pillanatot sem akarnak adni az ellenfelüknek, aki még szerintük is szét van zilálva és alig számlál néhány ezer főt.
- Lady Brandy azt aakrja mondani, hogy helytelenek az értesüléseink miszerint az ellenségeik összesen pár ezer fője szétszóródott a galaxisban és bujkál? Ha jól sejtem ezek nem is mind képzettek vagy rendelkeznek akármilyen vezetéssel napjainkban. Nem akarok tolakodó lenni, csupán érdeklődöm, nehogy csupán félre értések következtében ne tudjunk egymásnak előnyös szövetséget ígérni. Hiszen biztos vagyok, hogy egy kiterjedt szövetség a bujkálók vadászásában is készségesen segítséget nyújtana...- Leviszem a hangsúlyt, tudom, hogy túlzásba vittem a dolgot. Nem jutott jobb megoldás eszembe, mint az általuk oly kedvelt lényegre törés. De mivel részben megkérdőjeleztem őket csak remélhetem, hogy nem sértésnek, maximum együgyűségnek veszik az előbbi megnyilvánulásomat.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Galador Empty Re: Galador

Témanyitás by Quentine Constantine Kedd 09 Okt. 2012, 09:37

Holmes érvelése nem pont olyan, amit vártam, de legalább megszólalt végre, hiszen ő lenne a diplomatánk.
-A cinizmust leszámítva Holmes jól mondja, a szövetségünk azt is jelenti, hogy ezentúl nem csak az Űrlovagok, hanem az egész galaxis fog a szipolyok ellen harcolni, csak közzé kell tenni az információkat róluk, amiket önök tudnak. Közös célok, közös feladatok, így korrekt. És ha az ezer Űrlovag vezetné galaxisszerte a fajokat, hogy elkapják a szipolyokat, gyorsabban végeznénk velük. Külön-külön talán sosem járunk sikerrel, míg összefogva mindkettőnk céljait elérhetjük. Kérem, gondolja majd át ezt, mátriárka. Természetesen most a kapcsolatfelvétel és az információcsere is nagy lépés elsőre, köszönöm, hogy kitüntet minket a bizalmával. Állhatunk valamiben a szolgálatára?
Igazából sosem megyünk sehová úgy, hogy ne oldanánk meg valami nagy gebaszt, igaz, néha rosszul sülnek el a dolgok. De ha tudunk valamiben itt is segíteni, miért ne tennénk?

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Galador Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Galador Empty Re: Galador

Témanyitás by Thorhalla Kedd 09 Okt. 2012, 10:27

Résztvevők: Carl Morrow (Jelly), Ballyedrak, Tirzusz Agiopon (Reptile), Nestor Stratos, Jonathan Holmes, Zen Aian Khalil és Pöröly (Dam)

A nő némileg sértetten nézett Holmes és Nestor irányába.
- Ezek szerint úgy vélik, hogy nem tudunk nemezisünkkel? – kérdezte. – Hogyan küzdhetnének egy olyasfajta ellenséggel, aminek a létezéséről nem is tudnak? Egy ellenséggel, ami nem csupán alakot vesz fel, hanem emlékeket is lemásol és más dimenziók démojait képesek mágiájukkal megidézni és uralni? Valamivel, amire nincsenek felkészülve, sem kiképezve. Az odakint élő népek nem éltek a szipolyok elnyomásában, elképzelni sem tudják, hogy milyen lények lehetnek és milyen élni az árnyékukban. Soha sem tudnának ellenük harcolni.
Végignézett a csapaton végül megcsóválta a fejét.
- Maguk olyat ígérnek a segítségünkért cserébe, ami soha sem jöhet létre. Tisztában vagyunk vele, hogy önök nem a Galaktikus Tanács szószólói, a szavuk nem ér semmit, nem szólhatnak egyetlen birodalom nevében sem és nem is miattuk vannak itt. Én adjam oda minden emberemet és tegyem védtelenné a hazámat és népemet egy csapás ellen, míg maguk öten segítenének? Nem látom, hogy mit tudnának nyújtani nekünk…

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Galador Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Galador Empty Re: Galador

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 09 Okt. 2012, 18:55

Mikor megérkezünk a hajóval s leszállunk róla már várnak ránk. A királynő is kiérkezett elénk, hogy személyesen beszéljen az idegenekkel. Miután Seleia kilép s féltérdre ereszkedik én leveszem sisakomat s hónom alá fogva úgy szint úgy teszek mint ő, féltérdre ereszkedve fejet hajtva adom meg tiszteletem királynőjüknek. Majd vissza egyenesedem s az idegeneket figyelem, hónom alatt a sisakommal s csak némán hallgatom a beszélgetést melyben az idegenek próbálják meggyőzni a királynőt. Mégis hogyan ajánlhatnak fel segítséget egy olyan harcban melyben egyik félt sem ismerik? Ez gondatlan és felelőtlen lenne s azon által, hogy csupán mennyien vannak segítségük inkább hátráltató lenne. Már hónapok óta vagyok itt, közöttük de még én sem tudok eleget úgy érzem, hogy teljes bizonyosságom legyen arról, hogy segítséget tudok nyújtani nekik. Mindazonáltal még nem kis hálával is tartozom nekik azért, hogy egyáltalán megengedték, hogy itt lehessek miután hazámból száműzve lettem egy átvitt értelemben. Gond nélkül tudna akár egy lény is végezni mindannyiukkal, egyesével az észlelés halvány jele nélkül. Naivnak tűnnek az emberek nekem ezek alapján. De nem akarom megítélni őket most még. Túl kevés ahoz az mit tudok róluk jelenleg. De abban biztos vagyok, hogy a királynő nem fogja az ő harcukat előrébb helyezni sajátjánál.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Galador Empty Re: Galador

Témanyitás by Reptile Szer. 10 Okt. 2012, 06:42

Mindeddig... Nos tulajdonképpen ugyan azt csináltam, amit ezelőtt, de tényleg semmi különösebbet, leszámítva az alap formalitásokat, mert végül is nem telik sok időbe, amíg elérjük azt a bolygót, a... Galadort, egészen jó nevet találtak neki, de ez most nem számít, a lényeg, hogy dokkolás után tulajdonképpen az első személy, akivel találkozunk az maga a királynő, amire viszont nem számítottam, de kellemes meglepetés, mert hát még mindig úgy érzem, hogy simán elküldhetnének minket de ehelyett egyből vele tárgyalhatunk, vagy legalább is beszélgethetünk. Mint mondtam, a formalitásokat betartom, féltérdre ereszkedem s csak aztán teszek bármi mást, hogy engedélyt kapok, vagy kapunk rá. A kibontakozó beszélgetést is csak némán figyelem, egy ideig pedig nem is tudom, hogy mit gondoljak róla, nem is az, hogy nem tudom mit mondjak, azt sem tudom, hogy mit gondoljak mert hát... Érdekes felfogásuk van, persze ők valami olyasmiről beszélnek, amiről se nekem, feltételezéseim szerint pedig a csapatnak sincs semmi fogalma, egy dolog pedig végül le esik, vagy realizálom, tulajdonképpen mindkét kifejezés megfelel de a lényeg, hogy ezek a Galadori népek... Nos eddig eléggé paranoiásnak tűnnek, félnek valami olyasmitől amit kb kiirtottak és elüldözték univerzum szerte... Nos ez nem jó, de nem tudok hozzá mit fűzni, bár furcsa, hogy ha annyira veszélyesek, akkor eddig miként nem hallottunk még róluk? Mindenesetre is nem vonom kérdőre őket, hangosan legalább is nem, inkább hallgatom továbbra is, hogy merre megy a téma a győzködés terén, de igazából még mindig ugyan ott ácsorgunk, ha ez így megy tovább akkor maximum még jobban megsértjük őket, én pedig igazából kezdem úgy érezni, hogy jobban meg kéne ismerni a fajukat.
- Kicsit eltérvén ettől az egésztől, szeretnék többet tudni kultúrájukról, amennyiben ez nem probléma. - Valóban eléggé érdekel és ezzel talán egy picit másfelé terelhetem a dolgokat, mármint nem úgy érteve, hogy teljesen el erről a témáról, csak hát ki tudja, hogy mi fog még kiderülni és hát... A lényeg, hogy egy picit más mederbe.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Galador Empty Re: Galador

Témanyitás by Jelly Vas. 14 Okt. 2012, 08:42

Jelly érdeklődéssel figyelte a galadoriak által épített csodákat, és kifújta a levegőt. Ennyiért már érdemes volt csatlakozni a Galaxis Védelmezőihez, alig várta, hogy a Földön érvényesítse az itt szerzett tudást.
Sokat tanult. Először is a világképe változott meg, innentől nem fog úgy nézni a csillagokra mint régen. Sokkal élőbbnek fogja érezni az éjszakát.
Sokat akart még tanulni a kozmikus fajoktól, bár ők szűk markúak voltak, viszont Jelly ha kell megfigyelt dolgokat. Próbálta őket megjegyezni, és jegyzeteket is készített...
Remélte ha hazatér, akkor a Földön megváltozik az élet.
Hamarosan elindul a tárgyalás, de a galadoriak tartják magukat az álláspontjukhoz. A földi mutáns megszólal.
- Várjunk csak, emlékeket is letudnak másolni? - Nestorra nézett. - Emlékszel a Fellegváron, amikor Findlay keresett minket, és kiderült róla, hogy nem az aki, de addig totálisan azt hittük, hogy ő az. Később derült ki, hogy alakváltó. - A nő felé fordult. - Lehetséges, hogy a szipolyok felelősek a Fellegvár felrobbantásáért és azért hogy Anhillus seregei átléptek a galaxisba, valamint talán már a mi galaxisunkban is megvetették a lábukat... Akkor nem közös az ellenség?
Jelly
Jelly
Bannolt

Hozzászólások száma : 339
Hozzászólások régi : 5
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Galador Empty Re: Galador

Témanyitás by Quentine Constantine Hétf. 15 Okt. 2012, 11:22

Veszek egy mély levegőt, mielőtt válaszolok a mátriárkának, és ezzel elég időt adok Tirzusznak, hogy valami egészen nem odaillőt mondjon. Csak a fejemet ingatom, jelezvén: "ne most". Pláne, hogy már mondta, hogy információt szívesen cserélnek velünk, és kapcsolatot is tartanak fenn. Jelly felvetésére meg inkább én válaszolok, mint a mátriárka.
-Erre a skrullok is képesek, el tudják érni, hogy a másolataik ne is tudják önmagukról, hogy másolatok.
Aztán végre a mátriárkához fordulok.
-Igaza van, nem vagyunk birodalmak vezetői, de galaxis-szerte ismernek minket, és rengetegen szeretnek is. A mi erőnk nem politikai, nem hadseregetek irányítunk, legfeljebb szép szavakkal tudjuk elérni a céljainkat a Tanácsnál. De az emberek felfigyelnek arra, amit teszünk, és ha kiállunk a szipolyok ellen, és kiállunk az Űrlovagok mellett, akkor nem mi érjük majd el, hogy a Tanács lépjen az ügyben, hanem a népek, akiknek felkeltettük a figyelmét. Ezt tudjuk most ajánlani, és teljes elkötelezettségünket aziránt, hogy segítsünk a szipolyok elleni harcban, hogy megismerjük őket, és megtanuljuk felvenni velük a harcot. Azt mondja, ezer embere van. Akkor még öt zöldfülű is sokat számít.
Remélem ezzel kicsit elvettem az élét az előző vitának, nem akartam azt a benyomást kelteni, hogy mi vezetjük a birodalmakat, és egy füttyentésünkre ugranak, mi csak tesszük, amit tudunk, és igyekszünk jó példával elől járni.
-Nem rabolnánk tovább az idejét, úrnő, visszavonulunk, és örömmel fogadjuk majd a döntését, akármi is legyen az. Egyetlen Űrlovag segítsége is több, mint a semmi.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Galador Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Galador Empty Re: Galador

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 15 Okt. 2012, 15:56

Résztvevők: Carl Morrow (Jelly), Ballyedrak, Tirzusz Agipon (Reptile), Nestor Stratos, Jonathan Holmes, Zen Aian Khalil és Pöröly (Dam)

- Később kapnak hozzáférést a történelmi és kulturális adatbáizsunkhoz is, akkor kielégítheti kíváncsiságát – mondta Tirzusznak a nő.
Jelly-re nézett a kérdései után, de még kivárt arra, hogy Nestor felelhessen neki, csak utána szólalt meg.
- A sima skrullok nem képesek emlékeket elszívni, a szipolyok igen. A nőstények ilyenkor el is hamvasztják az áldozatot, a hímek esetében nem fordul ez elő. Az egyszerű skrullok csak utánoznak, ezek ténylegesen azzá válnak, akivé akarnak.
A gyanúsítgatásokra nem felelt, csak a két ott levő űrlovagra nézett.
- Pöröly és Látó magukkal tarthat, ha akarnak és segíthetnek maguknak, de a fő feladatukat pontosan tudják, hogy mi az. Segítségre pedig nincs szükségünk, remélem megértik.
Ezzel a nő megfordult és visszasétált a testőrei kíséretében az épületbe, ahonnan kijött korábban. Seleia fordult oda a társasághoz.
- Minden bizonnyal ők voltak, ahogyan az elmúlt kétszáz évben is szinte mindenért ők voltak a felelősek – mondta teljes bizonysággal.
Az eddig hallottak alapján főleg, hogy szinte ki van irtva a faj ennek a negyede sem lehetett igaz, ezt főleg Aian tudja biztosan.
- Ami pedig a társadalmat illeti, mindenkinek megvan a dolga, ki minek tanul és mivel akar foglalkozni. Monarchia – így fordította le a tolmácsgép – az államformánk, bár az első űrlovag Rom halála óta csak az özvegye, Lady Brandy a vezetőnk. Akiket űrlovagoknak választanak 3-4 éves korban kezdik meg kiképezni erre a feladatra, az elit katonai egysége vagyunk a bolygónak…
Itt elhallgatott további kérdésekre várva, esetleg arra is, hogy Dam kiegészítse őt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Galador Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Galador Empty Re: Galador

Témanyitás by A Misztikus Pókember Csüt. 18 Okt. 2012, 23:47

nem szeretek visszavonulni, de ez úgy veszett ügy ahogy van. Remélem nem olvasnak gondolatokat, mert amíg a többiek társalognak csak az összefüggéseken merengek. Nem tartom azt sem kizártnak, hogy csupán egy skrull kolóniával állnak szemben. Amit amúgy is szétziláltak. Szóval nem is kéne, hogy veszélyesek lennének. Tipikus, de mégis zavaró. Nestor fel is dobja, hogy visszavonulunk. Nem tudok ellenkezni, nem tudok mit kezdeni a népséggel.
- Válthatnánk, majd pár szót négyszemközt kapitány? - Kérdezem Nestor vállára téve a kezem. De nem vacakolok a válasszal, mindenképpen elfogadom és folytatom őket a hajóba. Csak a jegyzeteimet futom át közben és a most szerzett infókkal pótolom ki azt keverve a francia és német szókincsemet az angol nyelvtanával. Közben végig gondolom Nestornak pontosan mit kéne mondanom.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Galador Empty Re: Galador

Témanyitás by Thorhalla Pént. 26 Okt. 2012, 08:44

Résztvevők: Carl Morrow (Jelly), Ballyedrak, Tirzusz Agipon (Reptile), Nestor Stratos, Jonathan Holmes, Zen Aian Khalil és Pöröly (Dam)

Lényegében a csapat hamar rájött, hogy nem lett volna szabad ajtóstul rárontani a bolygó lakóira, hogy segítsenek mindenáron nekik. Ez egyetlen bolygó volt, a legkisebb kree kolónia is több harcossal szolgált, mint amit ez a bolygó adni tudott volna. Illetve a kapcsolatfelvétel sem abból kellett volna állnia, amit ők tettek, hanem megismerni a másik fajt, a népüket, kulturájukat, ezért érkeztek, nem pedig azért, hogy harcba vonják őket. ennek ellenére Lady Brandy kegyes volt és szabad váltaszási lehetőséget adott az űrlovagoknak, hogy aki akar csatlakozhat az Annihilus féle háborúhoz. Mindenki nemet mondott – aki nem JK/NJK – mindenkit sokkal inkább a saját ellenségük foglalkoztatott. A társaság legalább egy hétig maradt még itt, ezalatt megmutatták nekik a bolygót, találkozhattak több ismert személlyel, láthatták, hogy erre miként mennek a dolgok. Az biztos volt, hogy valóban sokkal paranoiásabbak, mint a GV tagjai közül bárki. Meglehetősen fejlettek volna, de ennek ellenére nem érték el a kree-shi’ar-skrull triót, csak megközelítették. A harcmodoruk, berendezkedésük minden arra sugallt, hogy a faj tényleg azért létezik, hogy a szipolyokra vadásszanak, a csapatnak az ő bolygójukat is megmutatták, ami a Fekete Nap körül kering, aminek a neve nem csak ez volt, hanem a színe is ilyen. A kultúra és társadalom egyébként nem nagyon különbözött az emberitől, az űrlovagokat kivéve, és a bolygón senki sem tudott arra választ adni, hogy miért is hasonlítanak az emberiségre. Bárhova ment a csapat szívélyesen fogadták őket, tőlük is érdeklődtek az ő fajaikról és valószínűleg viszont, bár az első napi ügyek miatt kissé távolságtartóak voltak. Láthatóan nem esett jól nekik az a harci és harcba bevonásos letámadás. De ennek ellenére megígérték, hogy kapcsolatba lépnek a Galaktikus Tanáccsal és küldenek megbízottat oda.
Az egy hét letelte után a csapat hazafelé indult a Thanos irányába, Dam, ha akart a csapattal tarthatott, odakint úgyis nagyobb esélye van szipolyokat levadászni, mintha itthon van. Ugyanez vonatkozott Aian-ra, hogy a gyilkosa, akit keres még odakint van szabadlábon, és így alkalma is nyílhat, hogy más fajokat is megismerjen, ha ő a csapattal tartott, akkor Seleia is elkísérte őt, hogy vigyázzon rá és segítsen a dwalendnek a nyomozásban.


//Ennek azt hiszem így semmi értelme nem volt…, inkább lezártam és kiírom a másikat, az, hogy miről szólt volna a kaland ott volt leírva a reagomban, egy könnyed kapcsolatfelvételnek kellett volna lennie, nem annak, ahova elvitte a csapat az erőszakoskodással. De legalább már tudom, hogy nem kértek többet ilyet.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Galador Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Galador Empty Re: Galador

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.