Szoborpark

Go down

Szoborpark Empty Szoborpark

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 15:51

Sok sok szobor van a füves park területén, padokkal körberakva a part széle. néhol kikövezett út van kialakítva. Némely szobor a padra van ráállítva mintha ülne rajta de a legtübb a megszokott álló szobor. Mind kőből faragott remekmű.

Az eredeti topic.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Szoborpark Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Szoborpark Empty Re: Szoborpark

Témanyitás by Thorhalla Kedd 01 Nov. 2011, 10:20

A földön kötöttél ki, körülötted legalább ötven menekült volt, szinte mind oroszul beszélt, így biztos lehetsz benne, hogy a sajátjaidhoz értél vissza. Hatalmas világító kaput látsz még magad mögött, valószínűleg azon jöttél át ide. Amiből végül lökés robbant ki és küldött mindenkit a földre, a fényes átjáró ezek után, mintha ott sem lett volna eltűnt. A teleportkészüléked, amit kaptál odaát Olgától elmállott a kezedben, mintha soha sem létezett volna. Minden másik készülék is így járt a menekültek között. A generátorok valószínűleg felrobbantak odaát. Mire felkelhetnél a földről Lisa már ott volt melletted és a nyakadba borulva csókolt meg.
Az öröm nem tartott azonban sokáig, kommandósok és helikopterek értek a helyre néhány perc alatt, SHIELD ügynökök, hogy biztosítsák a terepet. Téged valószínűleg ismernek, hiszen már volt dolgod velük korábban Attilan-on is. egy férfi lépett oda hozzád.
- El tudná mondani, hogy mi történt itt és kik ezek a menekültek?


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Szoborpark Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Szoborpark Empty Re: Szoborpark

Témanyitás by Bishop Kedd 01 Nov. 2011, 22:38

Megnyomom az egyetlen gombot a készüléken, majd érzem a húzó erőt. Hamarosan a földön találom magam.
~ Felhők, szóval akkor ez nem a pokol. Ezek szerint sikerült.
Mikor pont elkezdenék aggódni a szeretteim miatt, ott teremnek, jó érzés fog el. Kicsit kifújom magam az akció után, persze rögtön megjelennek a helikopterek. A kérdésre megvakarom a fejem.
- Egy másik realitásból jöttek, vagyis inkább menekültek. Gondolom nem itt helybe kell elmondanom... mert elég hosszú történet.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Szoborpark Empty Re: Szoborpark

Témanyitás by Thorhalla Szer. 02 Nov. 2011, 09:31

A katona megértően bólint Bishop-nak.
- Rendben, de be kell önöket szállítanunk a SHIELD-hez, kihallgatásra és ezeket az embereket el is kell szállásolnunk valahol. Nem maradhatnak idekint Halloween éjszaka. Kérem kövessenek!
Mutatott az egyik mini busz irányába, ahogyan elindult a kis csapat Bishop érzi, mintha minden erő kifutott volna a lábaiból. Fájdalmat is érzett a karjában, most tűnt csak fel neki, hogy őt is meglőtték, de eddig az adrenalin és az izgalom miatt nem tűnt fel neki. Még megtud tenni néhány lépést, majd mindent átvett a sötétség. Később egy kórteremben tért magához ellátott sebekkel.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Szoborpark Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Szoborpark Empty Re: Szoborpark

Témanyitás by Horatio Millvier Kedd 13 Dec. 2011, 20:57

//Előzmények: Brooklyn > Brooklyn környéke > A kikötő nézelődő része.//

Horatio szépen lassan sétált a kikötőből kifelé. Útközben a tájat figyelte. Furcsa volt számára a több évvel korábbi New Yorkban járni. Mivel a saját világában már 2045-öt írtak, így a fejlettségi szint, és az építészeti stílusok is sokban eltértek egymástól.
~ Az biztos, hogy ugyanolyan nagy a nyüzsgés most is mint évek múlva lesz ~ gondolta az embereket nézve.
Ahogy az utcán sétált a szoborpark felé nem egyszer látott olyan helyet, ahol többször is megfordult a saját valóságában is. Ilyen volt az egyik étterem is ahová Chloe-val jártak néha.
~ Milyen szép is lenne, ha most vele lehetnék. De sajnos erre nincs lehetőségem, és a hiánya egyre nagyobb űrt fog hozni ~ töprengett Horatio.
Nem volt már messze a szoborparktól, amikor meghallotta az őt szólító Svarogot. Mosolyogva fordult a sárkányember felé, majd megszólalt.
- Helló, Svarog. Örülök, hogy látlak. Legalább egy ismerős arc van itt – viszonozta a köszönést, majd a mutáns kérdésére is felelt:
- Ha lenne hova hazamenni, akkor megtenném. Sajnos a nagy forgatagban odáig még nem jutottam, hogy bármi lakhelyet vagy munkát keressek. Bár az is igaz, hogy most nagyon is jól jött az esti séta. Át tudtam gondolni néhány nagyon fontos dolgot. Te milyáradtban erre? Kis kirándulás Brooklyn utcáin? – kérdezte.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Szoborpark 250sc9gSzoborpark 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szoborpark Empty Re: Szoborpark

Témanyitás by Svarog Kedd 13 Dec. 2011, 21:01

- Szabadságon vagyok, azt mondták ne menjek be a melóba - beleharap a hotdogba, majd lenyeli. - Gondoltam, hogy járok egyet, mire jön az újabb villanás, és a dinoszauruszok korába visz engem. Pár napja még a pokolba voltam.
Megnézi az egyik szobrot.
- Ja jó, hogy te egy ismerős arcot látsz, neked legalább ismerős vagyok, de nem vagyok az a nehezen kiszúrható fickó.
Svarog tekintete ekkor elburul. Vaszilij, mi lehet a hülye unokaöccsével.
- Te mi jót csinálsz? Ismerkedsz a világunkkal? A tiétekben mi más? Azon kívül, hogy én ott jó fej vagyok

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Szoborpark Empty Re: Szoborpark

Témanyitás by Horatio Millvier Kedd 13 Dec. 2011, 21:15

Horatio hallgatta Svarog elmondását arról, hogy éppen szabadságon van és úgy döntött pihenésképp, jár egyet. A dinoszauruszos megszólalásra elmosolyodott.
- Ne is mond. Nem hiányzik, hogy egy ragadozóval kelljen viaskodnom. Elég volt nekem, hogy rusnya tündérek estek nekem. Szeretem, ha pörgés van, de azért ne mindig próbáljon már megenni valami lény. Bár ha felhúzom a burkot, akkor eléggé rágós lehetek a számára – válaszolta.
A nem nehéz kiszúrhatóságot meghallva kénytelen kelletlen, de elnevette magát.
- Aha. Te meg a nem kiszúrhatóság. Már bocsi, de eléggé kilógsz a tömegből. De ez nem is annyira baj. Az én világomban legalábbis élvezed, ha veled foglalkoznak – jegyezte meg.
A sárkányember kérdéseire, egy kicsit elkomorodott a tekintete. Látni lehetett rajta, hogy megrohanták múltjának emlékei.
- Járkálok, figyelek, ismerkedek. Sokban más. Nagyon sokban. Még kinézetre is nagyok a különbségek. Nálunk 2045-van, így az építészet is sokban más. De amúgy alapjáraton ugyanolyan nyüzsgő és élettel teli az itteni New York, mint az otthoni. Még annyi a különbség, hogy otthon volt életem. Itt semmim nincs, csak a tudásom, a képességeim, és magam – válaszolta.
- Hidd el. Itt is jó fej vagy. Eléggé jól ismerlek, hogy tudjam semmi különbség közted, és az én világom béli Svarog között. Maximum a korotok, meg némileg más a gondolkozásmódotok, de amúgy teljesen ugyanaz – mondta, majd a szobrokat figyelte.
- Sokat jártam ide otthon. Általában Chloe-val, de néha egyedül is. Mikor pihenni akartam, vagy csak gondolkodni – jegyezte meg.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Szoborpark 250sc9gSzoborpark 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szoborpark Empty Re: Szoborpark

Témanyitás by Svarog Kedd 13 Dec. 2011, 21:25

- Sokáig tartanak megemésztenie téged, akkor...
~Ki az a Chloe?~
Svarog inkább nem tette fel a kérdést, nem akarta a srácot még jobban elszomorítani. Leült egy padra, majd tovább majszolta a hot-dogját. Közben jött az újabb kísérlet a srác felvidítására.
- Tündériek lehettek - felkacag a saját poénján. - Én azt mondom, hogy az élethez te magad kellesz. Te már itt vagy, a többi jön magától. Az itteni X-Men vezetőjével elég jó kapcsolatba vagyok, ha kell lebeszélhettem vele, hogy szervezzen be. - Bekapja a hot-dog maradékát, majd teli szájjal folytatja. - Az unokaöcsém Vaszilij az itteni suliba jár.
Bedobja a kukába a csomagolópapírt.
- Bár az itteni élet is izgalmas. Most vagyunk túl egy világháborún, harcoltam démonokkal, angyalokkal. A Bosszú Angyalainak a tagja voltam, csak kiszálltam.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Szoborpark Empty Re: Szoborpark

Témanyitás by Horatio Millvier Kedd 13 Dec. 2011, 22:00

- Az biztos, belém törnének a fogaik – mondta.
Ezek után Svarog leült az egyik padra, Horatio pedig követte a példáját. Jó volt egy kicsit letennie magát. Már egy ideje sétált, és néha neki sem árt megpihenni pár percre. A sárkányember szavaira elmosolyodott, egy kicsit javult a hangulata.
- Igen, itt vagyok és itt az ideje, hogy végre új életet kezdjek. Sajnos nem olyan könnyű újra kezdeni mindent, mint amennyire annak tűnhet. Az életem stabil volt, de most örülök, hogy élek. Az X-Menbe való csatlakozás elősegítését nagyon megköszönném, de egyelőre két fontosabb dolog van. Először is kell valami lakóhelyet találnom, amely normálisnak mondható, és valami rendes munka sem ártana, az eddigi alkalmi munkák mellett. Nem éri meg az X-Menhez tartozni, ha közben éhen pusztulok. Egyelőre ezek, aztán jöhet a további „építkezés” – válaszolta.
Amikor Svarog az unokaöccséről beszélt Millvier felnézett az égre.
- Vaszilij. Na igen. Volt szerencsém hozzá. Ígéretes srác, de azért még 45-ben is van mit tanulni a világról, és a kemény életről – jegyezte meg.
Svarog rövid élettörténetét hallgatva egyre jobban tudatosult benne, hogy az itteni Svarog tényleg nem olyan sokban különbözik az ő világában élőtől.
- Igazam volt. Tényleg kevés különbség van köztetek. Ugyanazon életpályát élitek, legalábbis eddig. A világháborúban én még gyerek voltam, így nem harcoltam. De miután kikerültem az X-suliból és megkezdődött a pörgős élet. Apám már az X-Men tagja jó pár éve, akárcsak anyám, és így én is közéjük csatlakoztam. Nem mondom, hogy unatkoztam. Volt bőven teendő még olyan fiatalon is – magyarázta.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Szoborpark 250sc9gSzoborpark 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szoborpark Empty Re: Szoborpark

Témanyitás by Svarog Pént. 16 Dec. 2011, 11:59

- Na meló, és lakás. - Svarog a távolba nézz, elővesz egy szivart, a szájába veszi, és meggyújtja. - Mit szólnál ha lecuccolnál nálam, míg nem találsz valami mást?
Füstkarikát ereget a levegőbe.
- Elférünk hárman, bár a kanapén kell aludnod. Talán a mutáns suliba szerezhettek neked valami melót. Vaszilij, nagyon igéretes kölyök, ja... A csajok hajkurászásába és hogyan csempészen be dugi piát a suliba, meg hogyan szerezzen beírásokat. Hogy lehet, hogy nálatok ennyire előrébb van az idő?

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Szoborpark Empty Re: Szoborpark

Témanyitás by Horatio Millvier Pént. 16 Dec. 2011, 14:12

Horatio a padon ülve a parkot és a szobrokat figyelte. Mikor Svarog megjegyezte, hogy költözzön be hozzá, amíg meg nem oldja a problémáit Horatio ránézett.
- Nagyon köszönöm. Elfogadom az ajánlatot. A kanapé tökéletes lesz - válaszolta.
Ezek után a szivarra nézett, amit Svarog meggyújtott, majd a kabátja alá nyúlt és elővette a sajátját, majd Ő is meggyújtotta.
- Látom itt is a szivart tartod előnyben, mint a cigarettát - jegyezte meg, majd egy füstkarikát eresztett a levegőbe.
Vaszilijról szóló mondataira Horatio sejtelmesen elmosolyodott.
- Csinált Ő rosszabbakat is. Szerencsére elkaptuk párszor a grabancát, és a srác észhez tért. Azóta olyan mint egy kis angyal. Próbálkozik azért néha, de mindig meghátrál, mielőtt bajt tenne - mondta.
- Nos az idő relatív, és változik. Más valóságokban nem csupán másképp történhetnek a dolgok, de más idősíkban is mozoghat. Így lehetséges, hogy ennyi idő különbség van a két világ között - magyarázta.
- Ami a munkát illeti. Az X-suli tökéletes ötlet lenne, ha kapnánk fizetést a munkáért. Eddig leginkább a múzeum az ami lehetőségnek felmerült bennem, de ha van jobb ötleted, azt is szívesen venném. Több választás jobb, mint egy - mondta.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Szoborpark 250sc9gSzoborpark 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szoborpark Empty Re: Szoborpark

Témanyitás by Svarog Szomb. 17 Dec. 2011, 10:02

- Angyal, persze - mondja Svarog aztán felkuncogott, majd a távolba nézett. - Úgy látszik, hogy bizonyos dolgok nem változnak. A másik alteregóm is inkább szivarozik. Jobb ez mint a cigi, erősebb, férfiasabb.
Svarog hátradőlt, és újra beleszívott a koporsószögbe.
- Kitalálom, én szoktattalak rá?
Előredől megint, majd elnyomja a szivart.
- Bár szerezhetnék neked melót a SHIELD-nél, de a főnök már akkor kiakadt, amikor Unkát javasoltam... takarítónak. Múzeumba? Valami Indiana Jones szerűség vagy mi?

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Szoborpark Empty Re: Szoborpark

Témanyitás by Horatio Millvier Szomb. 17 Dec. 2011, 10:17

Horatio elkacagta magát Svarog szavaira.
- Angyal. Inkább átfogalmazom. Félig angyal, félig ördög. Bármennyire is próbál jól viselkedni, azért az agya jár mint a motolla a rosszalkodáson. Sosem fog felnőni, az biztos - jegyezte meg.
- Na igen. A szivar erősebb mint a cigi, de ha ezt szereti inkább az ember, akkor nincs mit tenni. Jól mondod. Te szoktattál rá. De nem gyújtok rá gyakran, csak ha éppen olyan napom van. Havonta egyszer ha elszívok egyet, még lehet sokat is mondok - válaszolta.
A S.H.I.E.L.D.-es munkát meghallva Horatio elmosolyodott.
- Jó ötlet lenne, de úgy tudom oda csak katonákat vesznek be. Én meg a képességeim eléggé kilógnék a takarítók sorából. Történész vagyok, akárcsak az apám, Balthazar Millvier - mondta.
~ Apa. Itt vajon mi lehet veled? Hol lehetsz, mint csinálhatsz. Vajon élsz e még egyáltalán. A 2020-as évek eleje sok bajt hozott a világra. Remélem te nem kerültél túl nagy bajba ~ gondolta Szellem.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Szoborpark 250sc9gSzoborpark 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szoborpark Empty Re: Szoborpark

Témanyitás by Svarog Szomb. 17 Dec. 2011, 18:39

- Történész? - döbbent le Svarog.
Kinyújtoztatta a lábát. Pár fiatal lány ment el előttük. Svarog utánuk nézett.
- Hmmm.... - kigyönyörködi magát a látványba, majd visszafordul Horatiohoz. - Mit szólnál ha kimennénk a 8. sugárútra?
Feltápászkodott.
- Közel van a karácsony, ilyenkor elég jól nézz ki a hely, ja meg nem mellékesen, nem tudom hogy állsz a szerencsejátékkal és a piával, meg a cs... - nyel egyet, eszébe jut, hogy a srácot várja valaki. - Semmi, de ismerek egy jó helyet. Kaszinó, az Olimposz. Rúgjunk ki a hámból, öccsém.
Beleöklöz Horatio vállába.
- Na mit szólsz?

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Szoborpark Empty Re: Szoborpark

Témanyitás by Horatio Millvier Szomb. 17 Dec. 2011, 18:58

Svarog megdöbbenésére Horatio megcsóválta a fejét, majd elmosolyodott.
- Ahogy látom a megdöbbenő arckifejezésed évek alatt sem változott - jegyezte meg.
Az előttük elsétáló csajok Horatio figyelmét is felkeltették, de nem reagált olyan nagy mértékben mint Svarog. Chloe jutott ugyanis az eszébe.
A sárkányember javaslata a 8. sugárút meglátogatásáról elnyerte a Szellem tetszését.
- Nincs bajom se a szerencsejátékkal, sem a piálással. A szórakozás mindig fontos, és ki mondta, hogy nem lehet hasznos is - válaszolta. - Olimposz kaszinó. Nálunk az egyik leghíresebb kaszinó. Sokszor megfordultam ott, ha szabadságon voltam - magyarázta.
Mikor Svarog a vállába öklözött, nem lepődött meg.
- Menjünk - mondta, és felállt a padról, majd elindult Svarog után.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Szoborpark 250sc9gSzoborpark 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Szoborpark Empty Re: Szoborpark

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.