Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Svarog Hétf. 15 Ápr. 2013, 20:49

A kórház legsötétebb és legijesztőbb helye. A falakban beépített hűtőfülkék, melyekben holttestek aludják utolsó álmukat.
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Svarog Kedd 16 Ápr. 2013, 20:25

Négy különböző ember, egy célért gyűlt össze ebben a hideg boncteremben. Leon Brendet és John Price-t azért hívták be, hogy azonosítsák a hullát. Állítólag találkoztak vele, amikor még élt. Robert Dundee-t pedig segítségül hogy megvizsgálja milyen teremtmény lehetett, ami megtámadta szerencsétlent. Jennifer -t pedig a boncmester, hogy hátha ezzel kialkudhat egy randit.
Nos a négy ember az asztal előtt gyűlt össze. A holtest nem valami szép látvány, a bal karját teljesen letépte valami, ahogy az arcának jobb részéből is, jól kivehető harapásnyomokat hagyva, a mellkasán pedig karom nyomok éktelenkednek. Leon és John azonnal rájön, hogy nem ismerősük a fickó.
Jennifer pedig kiszúrhat egy szárszálat a férfi mellett.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Caedes Kedd 16 Ápr. 2013, 21:13

Mikor meg érkeztem már mindenki ott volt.
-Üdv John, hölgyem, doktor.
Szörnyű látvány volt az amilyen állapotban volt a tetem.
-Ki ez? Mert őt nem ismerem. Meg a legfőbb kérdés mi tehette ezt vele?
A fejemben egyre inkább csak kérdések gyűltek össze, hogy mi tehette ezt szegény párával. Hogy még mindig lent van-e a csatornában, ki fog-e jönni? A kérdések egyre inkább csak gyűltek bennem. Közben a többiek reakcióját figyeltem.
- Önnek mi a véleménye hölgyem, és neked John?

_________________
Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 17 Ápr. 2013, 02:29

Megyek megint a hullaházba, mert állítólag valami szerencsétlent megtámadtak a csatornában. Minek mászkálnak odalenn? Ezt sose értettem... A sok drogos suhanc imádja az ilyen elhagyatott helyeket. Múltkor azért hívtak ki, mert a gyerek szerint egy mutáns egér marta meg. Persze az se volt más, mint egy denevér ott az elhagyatott gyártelepen... Én nem értem az embereket!
Belépek a boncterembe, három tanácstalan ember bambul a hulla mellett. Van egy nő, olyan firkászfélének néz ki, remélem, nem lesz vele baj. A másik kettő talán katona lehet, így első ránézésre.
- Buenos Dias! Tyhí, csúnyán elintézték a páciensünket... Hmm, a nyomok szerint 3 ujja van a dögnek, szép nagy karmokkal, no és a harapása se semmi. Mintát kell vennem az arcból. Már ami megmaradt belőle... Melyikük a doktor? - kérdi a mexikói a szokásos, szúrós tekintetével végignézve a megjelenteken.


A hozzászólást dr. Zield Jones összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 18 Ápr. 2013, 16:06-kor.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Tank008 Szer. 17 Ápr. 2013, 17:31

A terembe elsőnek érve mint felcser gyorsan felmértem az állapotát és az alapvető következtetések igény könnyen megmondhatóak voltak tehát eleinte csendben hallgattam és töprengtem mi tehette ezt. Az emberek sorra érkeztek meg egyikük még a nevemen is szólított amely a katonai ruhámról leolvasható is volt.: John Captain Price.
- Üdv maradjunk Price-nál nos és igen a kolléga jól mondja valami igen csúnyán végzett az elvtárssal ember nem képes ilyesfajta pusztításra csak valami gép esetleg ha valami munka gép letépte volna a kezét de az nem magyarázza a karmolás nyomokat. Egyébként fogalmam sincs, hogy ki az ürge a netán valami csatorna karban tartó ?
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 17 Ápr. 2013, 18:25

- Persze, hogy nem gép volt. Nézze meg az arcon fognyomokat! Nincs az a fűrész, ami ilyet hagy maga után. - vágta oda a kövér Dundee.
- A legtöbbet a vízügy mászkál odalenn, de velük nem szokott gond lenni. Tudják, hova mennek és a rágcsálók ellen vastag védőcsizmát hordanak. Egyszer volt egy kígyómarásos ügyem, mikor valami gazdag spinének megszökött a csörgőkígyója. Szerencsére a méregfoga ki volt véve, úgyhogy csak felületi sérülések keletkeztek.
A mexikói észbekap, hogy ez nem az a hely, ahol sztorizgatni kéne (bár órákig tudna mesélni).
- Néha van 1-2 suhanc, akinek nagy buli a mocsokban belőve lézengeni. Aztán jönnek a patkányharapással, meg hogy látták a loch ness-i szörnyet. Igaz, ez tuti nem patkány volt... Akárki is volt ez az ember életében, az biztos, hogy meglepték!


A hozzászólást dr. Zield Jones összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 18 Ápr. 2013, 16:15-kor.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Caedes Csüt. 18 Ápr. 2013, 00:02

Halkan oda sétáltam a falhoz, és neki támszkodtam. Utána csak csönben figyeltem a többieket.
-A hölgyet is hagyátok szohoz jutni.
Elövettem az egyik pisztolyom, és kezdtem tiszitgatni. Közben halgattam mit beszélnek a többiek. Egyet értetem a dokival, hogy ezt nem gép okozta. Ezt az embert levqdászták, és felfalták. Bármi is volt az, nagyobb nak kellenie egy átlag embernél, az már bizomyitott, hogy ragadozo. De az a gondolat, hogy egy ilyen lény lent van és már meg kostolta az ember húst felboszant. Mikor befejeztem a pisztoly tisztitásat, álitgatásat, meg pörgettem q tárat, visza csapta. A testbe, és az áldozatra céloztam.
-A foszert fel zabálták.


A hozzászólást Caedes összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 18 Ápr. 2013, 00:25-kor.

_________________
Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 18 Ápr. 2013, 00:06

//Okés, eddig nem akartam moderálni és írni, de most már megteszem. Kéretik a 6 sort betartani a reagokat illetően és javítsátok őket. Most még nem törlök, de a következő esetben már meg fogom tenni.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Amazon Csüt. 18 Ápr. 2013, 02:35

Hát a randi nem tudom hogy összejön-e, a boncmester nem épp az én esetem, de azért meg kell hálálnom, hogy beengedett ide. Vagy hát, meghálálni, az túlzás... ahogy meglátom a hullát, behunyom a szemem. Képeken sok ilyet láttam, de élőben sokkal, hát... közvetlenebb. Oké kislány, szedd össze magad. Kinyitom a szemem, és felmérem a holttestet. Rögtön látni a jellegzetes módját a támadásnak.
- Nos, abban megegyezhetünk, hogy amennyiben élőlényről van szó, és szerintem arról, az nem egy városba való állat lehet, hanem valami, ami nem illik ide.
- Az ott mi, egy szőrszál? - kérdem, a hulla mellé mutatva. Nem tartom valami fontosnak, de én minden apróságot szeretek kideríteni. Máris tovább kalandozom:
- Ez az első ilyen eset, vagy ezt megelőzőleg volt ilyesmire példa?
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 18 Ápr. 2013, 16:26

- Magának jó szeme van, kislány! Lássuk csak azt a szőrszálat!
Az állattámadás szakértő kiszolgálja magát, mintha csak otthon lenne és elvesz az orvosi eszközök közül egy nagyítót és egy csipeszt. A csipesszel felemeli az áldozat mellett lévő szőrszálat és a nagyítóba hunyorogva vizsgálni kezdi.
- Jó vastag. Nem emberi haj, nem is arcszőrzet.
Köhint egyet, megköszörüli a torkát, majd folytatja:
- Sima, puha szőr ez, nem olyan, mint egy félnapos borosta vagy a tacskó bundája. A szőrhagyma viszont hiányzik, biztos leszakadt róla a szőrszál. Pedig a hagymából sok mindent ki tudtam volna olvasni! Így nehezebb dolgunk lesz.
A nőhöz fordul:
- Én nem hallottam hasonló esetről errefelé. Egyébként maga melyik újságtól jött?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Svarog Csüt. 18 Ápr. 2013, 16:39

/Off: Egy körbe mindenki csak egyszer írjon ha kérhettem/


Robertahogy tovább vizsgálja a szőrszálat érezheti hogy puha és zsíros tapintású. Mintha csak egy vidráé vagy más vízben élő emlősé lenne, a férfi arcán lévő sebben pedig egy második, vastagabb és hosszabb szőrszálra bukkan, mintha csak valami ragadozó emlősnek a bajusszőre lenne.
- Ez az első ilyen eset - válaszolja a bent lévő rendőr, majd Leon pisztolyára mutat. - Van arra engedélye?
- Lehet, hogy egy alligátor a csatornából? A csatornaügyiek biztos nem véletlenül zárták le a helyet - mondja a boncmester, majd Jennifer felé kacsint. - Biztos valami idióta leengedte az állatkáját. Amúgy Josh Damon, csatornatisztító volt, míg az a valami szét nem tépte. Akkor mit gondolnak, mi tehette?
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Tank008 Csüt. 18 Ápr. 2013, 18:19

A felszólalásra, hogy van e engedélye a fegyverre a kollégának csak mosolyogtam hisz teljes felszereléssel álltam ott mellette ha kicsit is végig tekintett rajtam a katona ruhán kívül még sem látott semmit. Coltom a ruha alatt volt bármikor előhúzható állapotba gépfegyverem a hátamon lévő katonai zsákban, a gránátokkal plusz az alapvető felcser eszközökkel együtt míg a katonai késem a a bokámhoz volt erősítve. így a felszerelésem jó részt rejtve volt bár katonai ruhám kissé árulkodó lehet. Annak tekintetében, hogy kevlár mellvértet is viseltem nem nagyon hozott lázba a fickó fegyver tisztogatása véleményem szerint csak unalmába csinálta vagy felvágásból.
- Valami orjás hüllő tehette esetleg egy aligátor amely megmagyarázná a karom nyomokat és a harapást de a szőrt nem!
Majd néztem a kollégákra várván az ő elképzelésüket.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 18 Ápr. 2013, 18:46

Szóval a csatorna le van zárva, mert ezt a szerencsétlen flótást megtámadta valami, ami még odalent lehet, gondolja végig a hallottakat Dundee. Újra megvizsgálja a szőrszálat, amit a csipesszel nagyon könnyen összenyom és felfedezi, hogy zsíros is.
- Hát ez egyre furább. A szőr olyan, mint a víziállatoké. Be van vonva zsírral, hogy egybefüggő réteget képezzen a testen. Tudják, mint a vidráknál vagy a kacsák tollainál. Nincs víziemlős ilyen karmokkal... Mi a fene lehetett ez?
Végiggondolja, hogy miért tehette ezt az ismeretlen állat. Biztos nem csak éhes volt. Ami ilyen nyomokat hagy, annak fél fogára se elég egy kar meg egy fél arc. Ez inkább védekezés volt a kéretlen vendég ellen.
- Bármi is ez, szerintem már régóta a csatornában él és a helyét védte. Lehet, hogy éppen kölykei vannak, akkor a legagresszívabbak. Nézzék meg, nem rágta le a húst. Elintézte az emberünket és mikor már nem jelentett veszélyt, otthagyta.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Caedes Csüt. 18 Ápr. 2013, 23:49

Látszolag mint ha nem is figyelne, hallgatta a többiek beszélgetését. Mikor hozzám szolt a rendör kicsit meg lepödtem, hogy nem ismer.
-Engedélyem, nekem? Volt kolega vagyok', még szép, hogy van engedélyem.
Figyelmesen tovább halgattam a többieket. Közben el tettem a pisztolyomat amit unalombol ellenöriztemle.
-meg lehet álapítani a ször szálbol a nemét??
Engem már csak az érdekel, hogyan lehet megölni a lényt.

_________________
Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Amazon Pént. 19 Ápr. 2013, 02:14

- Köszönöm – mondom a dicséretre.
A szőrszál jó észrevétel volt akkor. Bár tovább bonyolítja a helyzetet. Most már senki sem lehet biztos benne, hogy mi ez. Tuti, hogy nem aligátor.
- Ha valóban a területét védte, vagy a kicsinyeit, akkor nem lehet messze attól ha helytől, ahonnan rátámadt erre a férfire. Ha vannak kicsinyei, akkor azok talán fészekben vannak még. Ha pedig csak a területét védte, akkor még éberebb ezután, mint eddig. Hiszen nemrég megsértették a határát. Amíg meg nem találjuk, fenyegetést jelenthet bárkire, nem? Akármi is az oka az agresszivitásának – teszem hozzá.
Szóval akkor egy az első ilyen eset. Ez sem könnyíti meg a dolgunkat.
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Svarog Pént. 19 Ápr. 2013, 10:01



- Laborvizsgálat nélkül? Dehogy - válaszolja a boncmester. - Amúgy vettünk nyálmintát, ezt megkell nézniük.
- Ha van engedélye, akkor jó - válaszolja a rendőr Leonnak. - Ha megtudják ezt a fejesek, akkor kiállnak a vallásukból. Jó, köszönöm a tippet. Elnézést a zavarásért, viszlát. Bármi is van a csatornába, elkapjuk.
A boncmester átkiséri őket a laborba, ahol már a komputer képernyőn ott van a DNS spirálról készült három dimenziós kép.
- Pöpec program mi? - kérdezte a fickó. - Helyszínelők használják, képes egy óra alatt analízist csinálni. Csak az összehasonlító DNS vizsgálat nincs megoldva gyárilag. De beraktam egy progit, ami rácsatlakozik a Simsothian múzeum adatbázisára. Pillanat és... meglesz! Öt százalék és kész.
Hamarosan egy felirat jelenik meg a kép mellett, ami kiadja azt a képet, amivel az ismeretlen állat DNS-e a legjobban egyezik.
- Jó ez fura - motyogja Bill, a boncnok.


Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Vizilo-a-parton-kep

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 19 Ápr. 2013, 11:08

Robert Dundee szeme kikerekedik a képernyőn megjelenő állat láttán, majd kitör belőle a röhögés annyira, hogy belevörösödik a napbarnította mexikói feje. Bal kezével a térdét csapkodja, miközben jobb zsebében zsebkendőt keres, hogy a nevetéstől kicsordult könnyeket letörölje.
- Ez jó volt, doki! - veri hátba a boncmestert, aki majdnem hasra esik a kihízott állatszakértő taslijától.

- Asszem, azt a programot még át kéne nézni! Na, de a lényeg, hogy ha valami halálos dög fészkel a csatornában, és szaporodni kezd, akkor minél előbb meg kell találnunk! Különben ilyenekkel lesz tele a város, mint ez a csóri Damon.
Hirtelen eszébe jut valami.
- Azt tudták, hogy a vízilovak a cetek közeli rokonai a genetikusok szerint? A nyáluk és a testnedveik tényleg egészen hasonlóak. Így már nem is olyan nagy hülyeség, amit kidobott a gép!
Visszamegy és tüzetesebben megnézi a harapást az arcon:
- A fognyomok olyanok, mint a cápáé. Egy kisebb macskacápa esetleg bekerülhetett valahogy a csatornába.
Gondolatai új irányt vesznek:
- Mi van, ha nem egy állatot keresünk, hanem kettőt? Az egyik szőrös és karmol a másik meg egy eltévedt harapós cetfajta? Lehet, hogy a munkás pont egy vadászat kellős közepébe csöppent bele? Szerintem az lenne a legjobb, ha megnéznénk a helyet, ahol történt. Hátha látszik valami a csöveken vagy találunk még valami nyomot.
Doki, addig is DNS-mintát kéne venni a szőrből!

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Tank008 Pént. 19 Ápr. 2013, 16:52

A megjelenő vízilóra Robert nevetésbe kezdett bár én se álltam tőle messze csak egy mosolyt villantottam.
- Jó kis gép de magyarázatot nem ad.
Majd meghallgatva Dundee szavait követtem őt vissza a tetemhez majd újra átgondolva az eddigi elképzelések.
~ 2 állat? hmm
- Nos a két állat bizonyára a területét védte volna így nem feltétlenül együtt támadták volna meg az embert. Eddig a mutáns állatra tenném a voksomat.
- A kollégának igaza van jó lenne felderíteni a terepet hát ha találnánk ott valami nyomot.
Ha többiek benne vannak akkor el is indulhatunk addig is várom a válaszukat és kérdően nézek rájuk.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Caedes Vas. 21 Ápr. 2013, 10:52

Mikor át mentünk a másik szobába azon gondolkoztam, hogy pontosan, hol is történt az eset. Mikor be értünk a doki mutatta a gépet, amin egy víziló jelent meg.
-Ez egy vicc?
Dundee doki elmélete igen logikusnak hangzott.
-Az esett helyszíne hol történt, a testet hol találták?
Azon kezdtem el gondolkodni, hogy amit Dundee mondott lehetségese, nem pedig egy kísérleti élőlény, vagy vegyi anyagból létre jött ragadozó, vagy pedig egy igen beteg ember tette. Majd Price fel ajánlotta, hogy menyünk le a csatornába.
-Egyet értek Pricel, de azt javaslom, előbb menyünk el a családom boltjába felszerelésért. Szerintem neked tetszeni fog a bolt Price.

_________________
Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Amazon Hétf. 22 Ápr. 2013, 02:23

A víziló látványa mosolyt csal az arcomra. Hát, a programon még egy-két tökéletesítést kell végrehajtani, hogy jól megbízhatóan működjön. Bár ki tudja, lehet, hogy valami víziló szerű mutánsról van szó. Ebben az esetben pedig a helyzet egyáltalán nem vicces.
A doktor elméletére megrázom a fejem.
- Két ilyen lény, ami egyáltalán nem otthoni környezetbe kerül, és pont összetalálkoznak, mikor épp egy munkás is ott tartózkodik? Szerintem, ha ez történt volna is, a két lény inkább egymásnak esett volna, mintsem annak a szerencsétlennek. Az nem sok fenyegetést jelentett, viszont egymásra ők ketten igen.
Eztán összerakom a saját elméletem, ami nem valami bonyolult, és aztán közlöm:
- Mi van, ha tényleg egy vízilóhoz hasonló állatról, tegyük fel, valami mutáns változatáról van szó? Az vízilovak agresszívak, nem? Rátámadnak mindenre tudtommal, vagyis szinte mindenre. Szóval ez megmagyarázná a támadást.
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Svarog Hétf. 22 Ápr. 2013, 16:20

- Mutánsok a csatornában - szólal meg Bill. - Elvégzem a DNS tesztet a szőrszálon. És nem tudom, hogy ez víziló e, vagy valami más, de az a fő, hogy emlős. És a víziló tudtommal Afrikában él.
Elveszi a szőrszálat a Dokitól, majd behelyezi egy petrin csészébe és megkezdi a DNS kivonását. Közben odalép a mosdóhoz, majd enged magának egy pohár vizet.
- Amúgy a komputer eredményei szerint a génjei csak 30%-ban hasonlítanak egy vízilóra, a többi az mind ismeretlen. A génállomány valami patás emlősre utal. - Belekortyol a vízbe, majd hangosan felköhög és kiköpi. - Jesszus! Ez rohadt sós, és meleg! Mintha tengervíz lenne.
Átnyújtja mindenkinek. A szaga tényleg a tengervízére hasonlít, ahogy az íze is, csak keveredve a New Yorki ivóvízzel, és mintha melegebb lenne néhány fokkal. Mintha csak a tenger vize behatolt volna New York ivóvíz készletébe.
- Valami ötlet, hogy mi folyik itt?
New Yorkban épp október van, vénasszonyok nyara és az eső sem esett már két hete.


A hozzászólást Svarog összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 22 Ápr. 2013, 17:33-kor.
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Dr. Zield Jones Hétf. 22 Ápr. 2013, 17:19

Szóval a nyálminta csak 30%-ig egyezik a vízilovakéval, de az biztos, hogy emlősé, mégpedig patás emlősé. Bill vizet tölt magának, de kiköpi, mert olyan, mint a tengervíz. Körbeadja, megszaglásszuk és tényleg olyan!

- Itt valami nagyon bűzlik és nem csak erre a pohár vízre gondolok - mondta Dundee. - A vízi állatoknál jellemző a harapás, de a karmuk nem ilyen erős. Nézzék meg a krokodilt! Na és a patások... A patásoknak sem igazán vannak karmaik, amikkel ilyen sebet ejthetnének. A lábaikkal nem támadnak, hanem jól megállnak rajtuk és a fejükön van a halálos fegyver. Például a víziló is a fogával harapdál, meg az orrával üt. Ha ez nem két állat, hanem egy, akkor azt hiszem, megtaláltuk Godzillát...

Eszébe jut, hogy folyhat tengervíz a csapból? Habár nem tiszta, mert kicsit melegebb és van egy kis ivóvíz íze is. Mintha egymásba folytak volna.

- Mi van, ha valahol utat talált magának a tenger? És hozott magával MINDENT, ami benne van? Bármi is legyen benne... Ha így van, a vízügyeseknek tudniuk kell róla.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Caedes Hétf. 22 Ápr. 2013, 18:34

A bonc mester elmondta nekünk a DNS vizsgálat eredményeit. Az ügy egyre inkább hasonlított egy horror filmre. Amikor Bill körbe adta a vizet én is meg kóstoltam.
Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Leon_is_drunk______by_sparrow_leon-d5fc8oy
Dundee is egyet értett Billel, én csak csöndben figyeltem, hogy mit is társalognak. Majd rá néztem a telefonomra, hátha kaptam üzenetet, mert kikapcsoltam amikor ide értem.
Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Leon__so_tight__x__by_sparrow_leon-d5fxx8y
Odda léptem Jenniferhez aki talán a legátlagosabbnak nézki.
-Ön szerint mi lehet ez pontosan, valami elfuserált kísérleti nyúl?
Mindenkit alaposan figyeltem, hogy mire is gondolhat, talán Price az aki azon a véleményen van mint én. Meg keresni, és megölni a lényt. Az is elég aggasztó, hogy a csatornában van egy ilyen lény, aztán az ivóvízben sós víz van. Sorra jöttek a lehetséges ötletek mindenkitől, én meg csöndben voltam, csak pár szót, ha szoltam.

_________________
Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Avangers_by_draghengfx-d3vy9rm
A halállal játszhatsz, fricskázhatod közelségét, ám ne feledd, mindig a halál győz.
                                         
CAEDES ~~ Kyle Collins
Caedes
Caedes
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 192
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 08.
Age : 31
Tartózkodási hely : Debrecen

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://demos13.deviantart.com/

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Tank008 Hétf. 22 Ápr. 2013, 19:42

Épp fontolgattam társaim újabb feltételezéseit mikor a doktor említi, hogy sós a víz mintha tenger víz lenne ezt társaim megerősítették amikor hozzám adták a poharat megszaglásztam majd bele kortyolta.
- Valóban tehát bármi is legyen oda lent akár még sós vízi élőlényekre jellemző tulajdonságai is lehetnek. Minden esetre én még mindig azt mondom, hogy csak egy mutáns állat képes ilyesmire ha meg tévednék annak mindenki örülne. ( mosolyogtam fel ezeket a szavakat kimondva. )
- Minden esetre azzal nem oldunk meg semmit ha itt állunk így is úgyis le kell menni kinyírni azt a dögöt ha mi most nem csináljuk meg még a végén több áldozatot szed vagy szaporodásba kezd ami még rosszabb lesz. Leon említettél valami boltot ami hasznos lehet remélem egy csali bolt vagy legalább egy orjás horgászbotot is áruló bolt aligátorok ellen.

Ekkor gyorsan bele is kezdtem a fegyver ellenőrzésbe levettem a katonai táskát a vállamról majd leraktam azt a bonc asztal melletti irodai asztalra. Elsőnek egy fémládát vettem elő rajta egy nagy piros plusz jelel ellenőriztem a kötszerek számát, szikét, adrenalin injekciót egyéb stabilizáló injekciókat, fertőtlenítőt stb a fémtáska olyan volt mint egy általános első segély láda csak sokkal nagyobb volt és több dolog volt benne minden amire egy felcsernek szüksége volt. Ekkor húztam szét a golyó álló mellényemet miután lecsuktam az első segély táskámat a colt ekkor látható vált amelyet elő is vettem. A tárat kivettem belőle majd felhúztam majd a ravaszt meghúzva egy kattanás hallatszott ezzel ellenőriztem, hogy megfelelően működik e nem igényel a takarítást harc előtt. Vissza tettem a tárat majd a coltot vissza tettem a páncél mögött lévő tokba ekkor kivettem a gránátokat a táskából sorban az asztalra kipakoltam majd elkezdtem azokat felaggatni a páncélom mögötti helyekre amelyek gránát tárolásra lettek kiépítve. Majd utolsó ként előkaptam a a gépfegyveremet és egy gyors ellenőrzést csináltam rajta. Vissza pakoltam ezek után azt a táskába az elsősegély táskával együtt.
- Nos ha egyetértenek indulhatnánk is.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Amazon Szer. 24 Ápr. 2013, 23:38

Számomra a több állatról szóló elmélet nem igazán elfogadható, kiállok amellett, hogy egy, talán ismeretlen állat műve.
A csapvízre tett megjegyzésen elfintorodom. Én sosem szoktam csapból inni, csak palackos vagy üveges vizet, mert rosszul vagyok a csapvíztől. Örülök, hogy más is rájött arra, hogy milyen rossz íze van.
A számhoz emelem a poharat, hogy én is megbizonyosodjam róla.
- Pfüü.
Hát ez tényleg botrányos. És sokkal rosszabb, mint amire számítottam.
- Ennek a víznek nem kéne átmennie valami szűrőn? – kérdem. – Vagy a tengervíz valahol befolyhatott a vízhálózatba?
Ez megmagyarázná, hogyan jutott a teremtmény, amit keresünk, a csatornába.
Eztán a férfihez fordulok, és felelek a kérdésére:
- Szerintem ez nem kísérlet eredménye. Azt nem hagynák, hogy megszökjön, és nem is dobnák ki. Mert ha valaki rábukkanna, akkor a készítők bajban lennének. Elég nagy gondatlanság volna. Szerintem inkább vagy egy ismeretlen fajról, vagy egy mutánsról lehet szó.
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem Empty Re: Primeval: New City- Manhattan-Chelsea-Kórház-Boncterem

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.