Sussex Bank

Go down

Sussex Bank Empty Sussex Bank

Témanyitás by Danny Long Pént. 17 Jan. 2014, 20:37

Egy nagyobb bankfiók Sussex központjában.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sussex Bank Empty Re: Sussex Bank

Témanyitás by Danny Long Pént. 24 Jan. 2014, 01:38

//Előzmény: Elhagyott palackozó üzem//

A négy kocsi nem messze a banktól, egy mellékutcában parkol le, majd együtt indulnak el a bank felé. Az épület kordonnal van körbekerítve, és két rendőrautó parkol előtte, a kordon mögött pedig négy egyenruhás rendőrt látnak. Ők láthatóan csak felügyelnek a helyre, helyszínelőket nem látnak sehol. A járdán, és az épületen is több helyen kisebb robbanások nyomai láthatóak. Ahogy a társaság Siklóval az élen megközelíti a kordont, az egyik addig békésen dohányzó rendőr, egy maga, barna hajú, enyhén borostás, harmincas évei közepén járó férfi, kilép mögüle. Amikor Sikló odaér hozzá, kezet nyújt.
- Hello, Bart! Van valami új infó?
- Csak amit már tudsz. A többi a ti dolgotok.
- Ezek szerint nincs probléma.
- Abszolút nincs. Már el is vannak intézve az anyagiak, gyertek csak.

Ezzel be is engedi a csapatot a kordonon belülre. A többi rendőr egyáltalán nem törődik a társasággal, mintha ott sem lennének. Bart egyenesen az épületbe vezeti őket. Ahogy belépnek, hatalmas pusztítás maradványait pillantják meg. A bankban rengeteg robbantás történhetett, minden romokban hever.
- A hullákat már elszállították. - mondja Bart. - 10 halálos áldozat és 15 sérült volt. Azt nem tudjuk, hogy mennyi pénzt vitt el, ugyanis rengeteget el is pusztított. Egyedül volt, így csak két sporttáskányit tudott magával vinni. Valószínűleg nem az volt a célja, hogy megszerezze a pénzt, hanem hogy valakinek kevesebb maradjon.
- Kösz, innentől megleszünk.
- Oké, persze. Majd szólj, ha mentek.- mondja Bart, majd sarkon fordul, és elhagyja a Bankot. Ezután Sikló a többiekhez fordul.
- Ebből is látszik, hogy a Kobold tudta, hogy kinek a pénze van itt. Ez egy hadüzenet. Véreb, sikerült szagot fognod?
- Érzem a szagát. Nagyon jellegzetes. Talán a nyomát is képes leszek követni, de ha hosszan repült, el fogom veszíteni.
Ekkor Véreb hirtelen megdermed egy pillanatra, a levegőbe szagol, majd Siklóhoz szól:
- Valaki van még a bankban. Egyszerű embernek tűnik a szaga alapján. Valahol hátrébb lehet.
- Morgan, tedd hasznossá magad, és nézd meg! -veti oda Aaronnak Sikló.
A teremből csak egy folyosó nyílik az épület belseje felé, és Véreb is arra bök a fejével, így egyértelmű, hogy arra kell keresni az illetőt. Ha Aaron elindul arra, és ráfordul a folyosóra, kikerül a többiek látóteréből. Három ajtó található a fal egyik oldalán, talánn irodák lehetnek, másik oldalt ablakok. Ez a rész nagyjából érintetlen, nincs nyoma robbantásoknak. Az ajtók közül 2 résre nyitva van, csak a legtávolabbi van becsukva.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sussex Bank Empty Re: Sussex Bank

Témanyitás by Aaron Morgan Csüt. 30 Jan. 2014, 22:18

Elég ramaty állapotban van a bank, valaki rendesen lelakta.
Megvárom amíg pikkelypofa letudja a cimborálást a szaruval addig nagyon érdeklődve nézelődök mintha a zsaru jövés menése annyira érdekes volna.
Ejnye elpazarolni ennyi pénzt, és miért? Csak , hogy a lila embernek egy kicsit kevesebb legyen. Maga a pénz szerintem nem hatja meg, viszont az arcozást nem hagyhatja szó nélkül, az utca már csak iylen tartani kell a látszatot.
Nagyszerű az épület belsejében sem sokkal jobb a helyzet, a fiú szép murit csapott.
- Arra mérget vehetsz nagy fiú, hogy repült!
Biccentek mikor megkapom a nagy feladatot.
- Jól van meglesem melyik pénztáros kislány ragadt a hátsó szobákban, de előre szólok ha jol néz ki stipi stopi!
A mondat második felét már csak a vállam fölül vetem oda. Fene beléjük, pedig kiváncsi lettem volna mire jutnak, ilyen átlátszó dumával kiküldeni, el is húzom a számat. Szép sorban módzseresen végig nézegetem a szobákat, először a jobos aztán  a balos és a biztonság kedvéért, hogy ne mondhassák felületes vagyok bekukkantok az utolsóba is.
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sussex Bank Empty Re: Sussex Bank

Témanyitás by Danny Long Szomb. 08 Feb. 2014, 16:39

- Ne reménykedj, férfi! - veti oda megvetően Véreb.
Mindkét iroda, ahova Aaron benéz viszonylag jó állapotban van, láthatóan nem történtek bent robbantások. Néhány papír van a földön, de egyébként viszonylagos rend van mindkét helységben, és egy lelket sem talál egyikben sem, még akkor sem, ha módszeresen körülnéz odabent. Marad hát a harmadik szoba, aminek az ajtaja be van csukva. Aaron óvatosan kinyitja, és a másik kettőhöz nagyon hasonló irodát talál elsőre nem lát semmi eltérést a másik kettőhöz képest, ám ha belép az ajtó hirtelen becsapódik mögötte, és egy fegyver kattanását hallja a háta mögül.
- Emelje fel a kezét, és lassan forduljon meg! - adja ki az utasítást egy ismerős hang. Ha Aaron megfordul, gyorsan felmérheti, hogy Svensson nyomozó az ajtó mögött állt eddig. A férfi láthatóan nincs valami jó állapotban. Erősen borostás, szemei táskásak, és összességében úgy néz ki, mintha több évet öregedett volna.
- Mit keres maga itt? -kérdezi.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sussex Bank Empty Re: Sussex Bank

Témanyitás by Aaron Morgan Szomb. 08 Feb. 2014, 19:53

- Jada, jada - Intek csak vissza a vállam mögül. Ahogy gondoltam sehol senki nincs. Az utolsó irodába bekukkantva az is tökéletesen üres, bemegyek, hogy járjak egy kört bent , meg kinézzek az ablakon.
Nézd már egy régi ismerős,jól le van harcolva a figura, na vajon mi a te storyd Svensson? A pisztolyt a képességemmel kirántom a kezéből és ráfogom.
- Na hogy ismondta nyomozó? Mit keres maga itt? És mielött elragadtatná magát, jobb ha tudja azok kint előbb fordítják ki magát élve mint krédeznének, szóval azt ajánlom -közben nyugodt léptekkel, közben egy pillantással felmérem az ablakon kívüli helyzetet, ki tudja alapon, de a nyomozót végig szem elött tartva odasétálok az asztal mögötti székhez, kényelmesen elhelyezkedem és úgy folytatom - nekem beszéljen gyorsan és azt mondom majd nem találtam itt senkit. Maga is jól jár mert túléli és én is jól járok mert tuléli. - Kacsintok még rá a mondat végén csak, hogy oldjam a feszültséget.
Ez a figura meg mi a jó fenét kereshet itt? Már csak az kéne, hogy megcsinálja nekem a fesztivált. Jó lenne megtudni tőle mit csinált erre, hátha egy fél lépéssel sikló elé kerülhetek végre valahára!
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sussex Bank Empty Re: Sussex Bank

Témanyitás by Danny Long Vas. 16 Feb. 2014, 00:53

Aaron megpróbálja kirántani Svensson kezéből a pisztolyt, de nem sikerül neki annyit ér el, hogy az egy kissé deformálódva kiesik a nyomozó kezéből, és egy nagyot koppanva ér földet. A férfi elfintorodik, majd felemeli a kezét. Közben kipillanthat az ablakon, ami egy kis belső udvarra néz, de nem lát semmi mozgást.
- Kikkel van itt, Mr. Morgan? Alvarez embereivel? - kérdezi, majd egy pillanatra elhallgat, mielőtt folytatná. - Nyilván fölényben van velem szemben. Válaszolok hát a kérdésére, aztán válaszoljon maga az enyémre! Azt teszem ami a dolgom: nyomozok. Már nem vagyok a rendőrségnél... sikerült kompromittálnom magam azzal, hogy akaratom ellenére megpróbáltam megölni magát és Ms. Sign-t... De nem adtam fel, hogy igazságot szolgáltatok. Egy oldalon állunk, Mr. Morgan? Vagy minden ellenére, ami történt, végül Alvarezt választotta?
A hangjából és a tekintetéből egyaránt valamiféle megszállottság sugárzik.


//A képességleírásod alapján nem tudsz annyira precízen mozgatni dolgokat, ahogy írtad, pláne nem úgy, hogy alapállapotukban maradjanak.//

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sussex Bank Empty Re: Sussex Bank

Témanyitás by Aaron Morgan Vas. 16 Feb. 2014, 20:23

Hát nem ugy sült el a kis akciom ahogy szerettem volna, de mindegy így is jó lesz. Leülök és közben hellyel kínálom, míg elmondja a mondanivalóját. 
Amíg hallgatom félszemmel az asztalt birizgálom, hogy megtudjam kinek az asztala ez, hogy mégis kinek az irodáját sikerült befoglalni.
- Igen velük.
Miközben előadja a hattyuhalált, nagyon csunya gyanú kezd el érlelődni bennem. Csupán egy valakit ismerek aki képes rávenni másokat pusztán az akaratával, az a nap pedig nem előszőr próbált a fickó eltenni láb alól. Óvatosnak kell lennem, habár a fickó le van épülve rendesen, de ki tudja lehet még mindig Alvareznek dolgozik tudat alatt, vagy akárhogy is müködjön az humbuk.
- Idefigyelj cimbora én a magam oldalán állok és igen jelenleg Alvarez fizet a legjobban, de ha már így összehozott minket a véletlen, csak a régi idők emlékére nem akarod elárulni mit tudtál meg mielött mi ide értünk? Akkor talán azt modnom hogy egál azért mert majdnem lepuffantottál.
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sussex Bank Empty Re: Sussex Bank

Témanyitás by Danny Long Szer. 19 Feb. 2014, 23:59

Svensson egy újabb, ezúttal kissé megvető fintorral reagálja le Aaron válaszát, majd leül a felkínált helyre. Közben Aaron az asztalon körülnézve láthatja, hogy a számítógép ki van kapcsolva, de az asztalon mindenféle szerződések és kimutatások vannak, amik mind egy számlával kapcsolatosak: egy Jessica Creedy nevű nőével.
- Szóval Alvarez fizet a legjobban. Sajnálom, hogy ezt kell hallanom öntől. Csak meg ne próbálja újra kiiktatni!
Kis szünetet tart, mielőtt folytatná, hagyja, hogy Aaron reagáljon, ha akar.
- Nincs értelme húznom az időt, mert gondolom bármikor benézhet valamelyik cimborája, hogy hol késik. Elmondom, mit tudok, és kénytelen vagyok bízni benne, hogy jól használja fel az információt. Ez a bank több számlán Alvarez pénzét őrizte, összesen több százezer dollárt. A támadás nyilvánvalóan ezért érte a bankot. Persze ez nem jelentene túl nagy érvágást Alvareznek, hiszen a banknak ki kell fizetnie a pénzt. Viszont még néhány ilyen támadás után fizetésképtelenné válik, és évekig tartó procedúra lesz, mire Alvarez akár egy dollárt is viszont lát a náluk tartott összegből. És ezalatt az ellenségei lecsaphatnak. Ezt már hiába próbálja megakadályozni, előreláthatólag néhány órán belül még két Sussex bank fiókot ér támadás. A holnapi naptól kezdve Alvarez gyengébb lesz, mint bármikor a hatalomra kerülése óta. Gondolom ezt nem kötötte a maga orrára.
Nagyon halványan elmosolyodik, és reakciót vár, majd még hozzáteszi:
- Ezen kívül mindössze pár nevet sikerült megtudnom a tranzakciókból, akik feltehetőleg Alvarez fontosabb emberei.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sussex Bank Empty Re: Sussex Bank

Témanyitás by Aaron Morgan Pént. 21 Feb. 2014, 11:54

Bevette, jól van cimbora mindenkinek úgy a legjobb, ha én nem vagyok célkeresztben, főleg nekem!
-Nagyfiú vagyok, ne aggódj, elvégre még egy korrupt zsaru sem tudott eltenni láb alól - vigyorgok a képébe szemtelenül
Szóval páran meg akarják támadni a bankokat ezzel téve kést Alvarez nyakár, azt hiszem tetszik a terv már csak azt kell kitaláljam, hogy miképpen fordíthatom a saját javamra az egészet. Hamar körvonalazódik a terv is, kissé kockázatos de megéri a rizikót, ha kissé lefoglalhatom a kinti srácokat.
- Na figyelj Svenson a következőt fogjuk csinálni, te kimászol itt az ablakon és eltünsz lehetőleg a csatornákba, hogy a szag elfedjen, kapsz 1 percet, utána a magad ura vagy, ha elkapnak nem ismerlek.

Aztán beadom nekik, a nagy balhét, csapok ricsajt, mondjuk a székkel kidobom az ablakot, aztán elmesélem nekik, hogy a dokkoknál fognak lecsapni legközelebb Alvarez eggyik raktárára, és amíg mi ott várjuk a balhét nyugisan ki tudják pakolni a bankokat. Nekem pedig csak hátra kell dőljek.
- Ja és még valami üss meg!
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sussex Bank Empty Re: Sussex Bank

Témanyitás by Danny Long Szer. 26 Feb. 2014, 23:51

Svenssonnak csak épphogy megrándul a szája széle Aaron megjegyzését hallva, de nem fűz hozzá semmit.
- Van kint egy csatornalejárat. - mondja az ablak felé bökve a fejével. - Ezek szerint van veletek valaki, aki képes a szagokat követni? Ezt nem tudtam, pedig elég rég óta foglalkozom Alvarez hálózatával. Mióta dolgozik Alvareznek?
Amikor Aaron felszólítja, hogy üsse meg, egy pillanatra fanyarul elmosolyodik, majd késlekedés nélkül bevisz egy jobbhorgot. Nem fogja vissza magát, nagyobb fájdalmat okoz, mint Aaron várta. Ezután, kimászik az ablakon. Még visszafordulva, a válla fölött így szól.
- Ha egy oldalon állunk, akkor sok sikert! Ha nem, akkor rohadjon meg!
Tudja hol keresse a csatornafedőt, így néhány pillanat alatt minden panasz nélkül eltűnik benne.
Ha Aaron elkezd rongálni a szobában, egy fél perc után már csapódik is ki az iroda ajtaja, és Bill lép be rajta, nyomában Bernie-vel, mindkettejük kezében kilencmilis pisztoly.
- Hé-hé-hé, mi a f@sz folyik itt, tesó? - kiált fel Bill, majd arcára enyhe meglepetés ül ki, amikor körülnézve nem lát senki mást Aaronon kívül.[/b]

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sussex Bank Empty Re: Sussex Bank

Témanyitás by Aaron Morgan Kedd 18 Márc. 2014, 06:20

- Nem tudom kinek dolgozik, most pedig kezdjük!
Miután kiugrott gyorsan cselekszem nincs időm hazsnálom a képességemet felboritok egy irattartot meg eltöröm a csillárt, közben kihajítom a széket az ablakon, majd mikor hallom a trappolást leülök az ajtó mellé. Mikor belépnek feltápászkodom az állam simogatva. Ennek azért meglesz a párja. Gondolom magamban csuful.
Ahogy feltápászkodom és látom náluk a fegyvert felemelem a kezem.
- Hé hé most már csak én vagyok. volt egy rohadt zsernyák, megtudtam egyet smást tőle, aztán valahonnan előkerült egy baseball ütő, a  többit kitalálhatjátok - mutatom nekik az államat, majd mutatok az ablak felé - arra távozott ha érdekelne a dolog.
- A fickó meglepően beszédes volt az elején, féltette az életét gondolom. Úgy fest a Yardon úgy tudják, hogy a dokkoknál lesz a következő támadás, és úgy döntöttek, hogy hátradőlve kivárják míg az alvilág lerendezi saját magát.
Fanyar képet vágok az egészhez, és várom a válaszukat, hogy most mi legyen.
Aaron Morgan
Aaron Morgan
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Aaron Morgan
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.