Az űr

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Az űr Empty Az űr

Témanyitás by Thorhalla Szer. 30 Ápr. 2014, 08:40

A végtelen űr.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az űr Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Thorhalla Szer. 30 Ápr. 2014, 09:08

A Galaxis Védelmezői 10.: Sötét Világ
Résztvevők: Nestor Stratos, Syr-Tox, Zackary Knight / Villám és Vron / Acél
Következő körváltás: 2014. május 7. (szerda)

Kivételesen a régi csapat állt össze, vagyis annak egy része a küldetésre. Egy vészhívást kapott a csapat két galaxis közötti űrből. Egy ilyen helyen igencsak kellemetlen volt az, hogy itt adta fel a hajtómű a szolgálatot. A környék eléggé közel esett a Hibához, így emiatt is egyenesen a Védelmezőket riasztották, hogy vigyenek pótalkatrészt, a többit már megoldja az adott hajó legénysége. Az adatok szerint egy közepesen nagy faj kereskedőhajójáról volt szó. Így a csapat útnak is indult az új hajójával. Mióta a sajátjuk elpusztult sikerült újat szerezni. Miután kiléptek a szubtérből a hajót megtalálták azon a helyen, csakhogy éppen nem volt semmilyen energia rajta, az adatok szerint akár évszázadok óta is ott lehetett az űrben szellemhajóként. A gondok ekkor kezdődtek, olyan erős gravitációs torzulásba került a hajó, ami mindössze feketelyukak környékén volt megszokott, itt viszont több millió fényévre nem volt semmi sem a szabad űrt leszámítva. A hajót teljes sötétség ölelte körbe, minden lekapcsolt, a csapat tagjai sem tudták, hogy mi történhet oda kint, végül egy rántást éreztek és minden rendszer újraindult. Ekkor látták meg, hogy odakint körülöttük egy flotta van, egy nagyon ismerős flotta, Annihilusé.
Az űr 708451-arthrian_warships_3
A legfurcsább az volt, hogy nem lőttek rájuk, pedig teljesen biztos lehetett mindenki, hogy érzékelték őket. A zászlóshajóról hívás érkezett a társaság hajójára, ugyanazon a frekvencián, mint amin a vészjelzést érzékelték korábban.

//Ne felejtsétek el, heti 1 kör, de ha korábban írtok, kaptok korábban reagot.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az űr Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Quentine Constantine Vas. 04 Május 2014, 21:08

Nem mondom, hogy mostanában akkora sztárok lennénk, de azért az már kicsit idegesítő, hogy egy kerékcseréhez is minket hívnak. Oké, egy kerékcseréhez a világ végén, ahol bárki megtámadhat, de akkor is! De ha már lúd, legyen kövér, szerezzünk egy jó napot a szerencsétlenek számára, hadd találkozzanak a Galaxis Védelmezőivel.
Az érkezéskor az irányítófülkében ülök, és próbálok rájönni, hogy mi a franc lehet az, ami miatt a nem rég kapott hívást megválaszolva egy ezer éves hajót találunk.
-Itt valami nem... - Ekkor persze az összes rendszerünk leáll, és ez már több, mint gyanús. - Stimmel.
Persze a mondat végére már mindenki más is nyilván rájött, hogy szar van a palacsintában, mert tök sötétben üldögélünk a hajónkon. Az első gondolatom, hogy velünk is pontosan ugyan az fog történni, mint ami a másik hajóval történt, de aztán visszajön az energia. Ez persze nem tölt el nagy boldogsággal, mert amit ezek után észreveszek, az rosszabb, mint egy tökön rúgás.
-Mindenki az irányítóterembe, csapdába sétáltunk, Annihilus serege van itt - jelentem be a legénység tagjainak, akik esetleg nem lihegnek még a nyakamban.
Tudják, hogy nyertek, és mi is tudjuk, hogy esélyünk sincs menekülni. Olyan simán deaktiválták az egész hajónkat, mint a pinty, bármikor megtehetik újra, és rommá lőnek.
-Azt csinálnak velünk, amit akarnak, de nem öltek meg, ez pedig jó jel, próbáljuk meg nem feldühíteni őket, világos? - fordulok a többiek felé, mikor mindenki ideér, aztán vissza a fedélzeti komputerhez. Bekapcsolom a kommunikációs csatornát, és hátradőlök az ülésemben.
-Itt Nestor Stratos, a kapitány a Galaxis Védelmezőinek hajójáról, de ezt már tudjátok. Az erődemonstráció megvolt, most jön az, hogy elmondjátok, mit akartok tőlünk. Csupa fül vagyok!
Kívül laza, belül még a seggem lika is izzad, de valami azt súgja, hogy nem ma fogunk meghalni.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Az űr Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Vron Kedd 06 Május 2014, 23:11

A Védelmezők követező akciója nem tűnik valami dicsőségesnek első hallásra. Egy kereskedőhajónak kell pótalkatrészt szállítani, ám mivel a jármű a Hibához nagyon közel került bajba, ragaszkodom hozzá, hogy velük tartsak. Reményeim szerint alkalmam lesz Annihilus férgei ellen élesben is próbára tenni új adottságaimat, amiket már szimulált körülmények között egészen jól kezdek kitapasztalni. Ezúttal a vezető, Stratos, és egy Syr-Tox nevű kree képviseli a csapatot. Ez utóbbival még nem voltam közös küldetésen, de úgy tudom, hogy képzett katona, így nem aggódom nagyon miatta. A kree neveltetés gondolom megtette a hatását nála, legalábbis remélem. A két Védelmezőn kívül Villám is velünk tart, ami kissé meglep, pláne az előző akció után, amin közel halálos sérüléseket szenvedett. Nem tudom mi tartja itt, én már akkor sem marasztaltam, amikor Sors visszatért a Galadorra. Viszont minden hibája ellenére sokszor hasznos segítőnek bizonyul, így nincs ellenemre a maradása. Ráadásul tisztában vagyok a képességeivel, így jól tudok vele számolni, és tud engedelmeskedni, így mindenképpen biztos pontot jelent a folyamatosan változó csapatban.
Amint megérkezünk, rögtön feltűnik, hogy valami nem stimmel, de ez megfelel a várakozásaimnak. A hajó nyilvánvalóan egy szellemhajó, ami csak egyet jelenthet: csapdát. A következő pillanatban minden rendszer leáll, majd egy erős rántást követően újraindul. Kipillantva pedig mindenhol Annihilus hajóit látom. Amikor a kapitány megszólal, elmosolyodom magamban, bár tudom, hogy az arcomon már csak minimálisan látszanak kifejezések.
- Ezért jöttem. - mondom. Az a fejlemény viszont meglep, hogy nem ér minket támadás.
- A segélyhívás nyilvánvalóan csali volt, de hogy pontosan hova vittek minket és hogyan, az egy jó kérdés. A miért pedig talán még fontosabb.
Az első gondolatom az, hogy a Negatív Zónában vagyunk, de nagyon remélem, hogy nincs így. Ilyen mélyre nem terveztem Annihilus vonalai mögé hatolni.
A következő pillanatban a zászlóshajó megpróbál kapcsolatba lépni velünk. Bár logikusan ez következik azután, hogy eltérítettek, mégis meglep, hogy a férgek kommunikálni akarnak. Egyelőre hagyom a kapitányt beszélni, végtére is ő az akció vezetője, és eddigi tapasztalataim alapján elfogadhatóan kompetens. A lazáskodás mondjuk nem a megfelelő kommunikációs forma ebben az esetben. Valójában sosem az.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Thorhalla Szer. 07 Május 2014, 09:42

Résztvevők: Nestor Stratos, Syr-Tox, Zackary Knight / Villám és Vron / Acél
Következő körváltás: 2014. május 14. (szerda)

Nestor végül is válaszolt a hívásra és megnyitotta a komvonalat, néhány pillanatig nem érkezett képi válasz, csak egy túlságosan is ismerős női válaszolt.
- Nestor? Nagy Randac nevére – hallatszott. – Úgy aggódtam, hogy nem ti fogtok eljönni a hívásunkra.
A hangot mindenki felismert egyébként, Lady Nephthys Boltagon kree császárnő hangja volt az. Egyedül azonban Nestor ismerte annyira, hogy neki tűnjön fel, hogy valami nem stimmel. A hang nem volt olyan erőt sugárzó, mint általában, ez egy megtört és megfáradt nő hangja volt és nem azé a császárnőé, akit ő maga is ismert. Ekkor állt helyre a vizuális kontaktus is a két hajó között. Mindenki megláthatta a nőt, aki igencsak hasonlított az általuk is ismert nőre, a haja azonban rövidebb volt és ezúttal tetoválás sem látszott rajta az egész testet fedő ruha miatt. Voltak apróbb változások, de határozottan ő volt.
Az űr 2286906-bop_cv11
- Paranoiás, mint mindig – mosolyodott el fáradtan a nő. – Ez nem erőfitogtatás, hanem menekült hajók a mélyűrben. Lord Vron – biccentett Vron irányába is. – Ez az egyetlen hely, ahol el tudtunk bújni, de előbb utóbb ez a hely sem lesz biztonságos. Nem a saját világotokban vagytok már, elnézéseteket kell kérnem, hogy segélyhívással csaltunk oda titeket, de nem volt más választásunk, gyorsan kellett lépnünk. Tudnánk nyugodtabb körülmények között beszélni? Átmehetek én, vagy ti jönnétek a zászlóshajóra?
Látszott rajta, hogy azon sem sértődik, vagy bántódik meg, hogyha azt a választ kapja, hogy maradjanak csak az audiovizuális összeköttetés mellett egyelőre.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az űr Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Syr-Tox Csüt. 08 Május 2014, 15:45

Miután némi magyarázatot adtam a távollétemre, elmeséltem a csapatnak, hogy visszavittem a Földre Mich-et, mivel elég nagy honvágya volt. Közben új tagunk is lett Vron személyében, jó sokáig voltam "szabadságon".
A segélyhívás után elindultunk a megadott helyre, rutinfeladatnak tűnt, de nem az fogadott minket amire számítottunk. Átszippantottak minket egy másik világba, és mindenütt Annihilus hajói voltak. Körbe vettek minket. Úgy éreztem végünk van, de egy igen meglepő dolog történt.
~ Lady Nephthys! - hihetetlen, de tényleg ő volt a vonalban. Kicsit megváltozott, de határozottan ő az.
~ Vajon hogy keveredett ekkora kulimászba a Kree birodalom császárnője, hogy csapatával menekülni kényszerüljön? - gondolom magamban.
Egy kicsit frusztráltan érzem magam, mert a többieknek azt mondtam a Kree birodalom szólított el, de nagyon rég nem jártam arra, szóval fogalmam sem volt arról mi történhetett.
- Hódolatom a Császárnőnek! Bármi is történt szeretném ha tudná, a fegyverem az öné Lady Nephthys! - majd meghajtom a fejem.
Ezután Nestorra nézek kérdőn, ugyanis az ő tiszte eldönteni mi legyen, bár nekem látszik a fejemen, hogy mindenképpen találkozni szeretnék vele az már csak részlet kérdés, hogy itt vagy az ő hajójukon.
Syr-Tox
Syr-Tox
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 73
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 09.
Tartózkodási hely : Világűr

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Quentine Constantine Szomb. 10 Május 2014, 17:01

Amikor válasz érkezik, alapvetően valami bogárszerű hangra számítok, ehelyett egy nagyon is jól ismert hang szólal meg. Sok ideje már, hogy utoljára hallottam ezt a hangot, de úgy érzem, nem ez az oka, hogy ennyire megváltozott.
-Nebo? Mármint, Boltagon császárnő? - Helyesbítek gyorsan, mert a privát kapcsolatunk ellenére nem kéne tiszteletlennek lennem vele, arról nem is beszélve, hogy a császár valamiért nem ölt meg eddig a múltbeli kapcsolatunk miatt, és ezt jó lenne így is tartani. Syr-Tox láthatóan eléggé el van ájulva a dologtól, nem csodálom, nem mindenki volt olyan közeli viszonyban vele, és mégiscsak egy hírességről van szó.
-Nem a mi világunk? Csak egy idegen világban lehet paranoiának tartani az Annihilus hajóitól való félelmet. Akárhol is vagyunk, sokkal szarabb helyzetbe nem kerülhetünk, mint amiben hisszük magunkat, szóval...
Végignézek a legénységemen, a Galaxis Védelmezőinek három másik tagján, átgondolom a lehetőségeinket, és mivel úgy tűnik, hogy azok elférnek nagyjából egy teáscsészében, nem sok vesztenivalónk van.
-Dokkolunk és átmegyünk a zászlóshajóra! Igyekszünk, gondolom sürgős a dolog, ha... Gyorsan kellett lépnetek, ahogy mondtad.
A kommunikációs csatornát nyitva hagyom, de közben elkezdem navigálni a hajót, hogy át tudjunk szállni a zászlóshajóra. Nem hittem volna, hogy valaha is Annihilus egyik zászlóshajójára akarok majd átszállni, de láthatjuk, mit hoz a sors, ha egy pillanatra nem figyelünk oda.

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Az űr Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Kira Sign Vas. 11 Május 2014, 23:10

Oké, ez azért már kissé gáz. Csak azét kihívni, minket, mert kihagyták az éves szervizt? Oké, hogy kissé nyílt terepen és messze van, ahol könnyű célponttá válni, de azért néha elgondolkodom, hogy ezért hívnak -e minket úgy ahogy.
A vészjelzéshez mikor kiérünk, azonban  valami furcsát észlelünk. Vagy ezeréves hajót találtunk a helyszínen és valami furcsa fekete lyukaknál előforduló jelenséget.
~ Ez nekem nem tetszik.
épphogy csak befejeztem a mondatot, mikor a hajó rándult egyet, én pedig kibillentem az egyensúlyomból. Amint feltápászkodtam, már futottam is a vezérlő felé, még nesztort is lehagytam, bár ez mellékes, mivel nem én vagyok a kapitányt, így nem én veszem fel a telefont. Inkább csak kissé döbbenten bámulok a miket körülvevő hadiflottára.
- B@szki.
Jegyzem meg, majd megvárom, míg Nestor felveszi a kapcsolatot a zászlós hajóval.
A hang ismerős,bár még nincs kép.
- Ez...Lady Nephthys! Hogy...?
Be sem fejezem a kérdést, mert rájövök, hogy kapásból a kapitány szavai ellen cselekszem. Néha tudnom kéne befogni.
A császárnőről a reakció vegyes, igaz Nestor reakciója okkal van, elvégre nem akarja kimutatni ha fél. Bár arra nem számítottam, hogy mi fogunk átmenni a zászlóshajóra, pedig benne volt a pakliban.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Az űr Sexymechanicbyparkleggy Az űr Girloffantasybymanofins Az űr Jinx_by_fazie69-d6o4rki Az űr Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Az űr 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Vron Kedd 13 Május 2014, 23:25

Amikor fogadjuk a hívást, nem egy bogárlény jelenik meg előttünk, de ez nem is csoda. Ők nem akartak volna kommunikálni. Arra viszont nem számítottam, hogy a kree császárnő lesz. Azt amit mond, viszont nem tudom értelmezni, ugyanis Lord Vronnak szólít. Mire fel ez a titulus?
Syr-Tox természetesen azonnal elkezd hódolni, de mivel kree, valahol érthető, bármennyire szánalmas is. Nestor érezhetően közelebbről ismeri a nőt, valószínűleg ezért minket rángattak ide. Nem tudom, hogy pontosan milyen kapcsolat volt vagy van köztük, de félek, hogy olyan jellegű, ami elhomályosítja a józan ítélőképességét.
Az a sejtésem, hogy nem a saját világunkban vagyunk beigazolódik, és még mindig nem cáfolta meg senki, hogy a Negatív Zónában lennénk. A helyzet nagyon fura, ebből kifolyólag gyanús is. Van egy olyan érzésem, hogy ez az egész egy csapda, amit egy hibás megszólítással árultak el. Miért is lenne a kree császárnő Annihilus egyik zászlóshajóján? De ez nem egy egyszerű elszólás volt. Semmilyen logika alapján nem érdemelném ki a Lord megszólítást, ez szándékos kellett legyen. És ha tényleg Annihilus szolgái lennének a dolog mögött, egyszerűen felrobbantottak volna. Így végül úgy döntök, hogy tiszta vizet öntök a pohárba. Ráadásul mivel Nestor nem szakítja meg a kommunikációt a dokkolás előtt, nem is tudnám észrevétlenül elmondani neki, hogy valami nem stimmel.
- Nem tudom értelmezni a megszólítását, felség! - mondnom a kötelező udvariasság minimumán. - Miért szólít Lordnak?

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Thorhalla Szer. 14 Május 2014, 09:22

Résztvevők: Nestor Stratos, Syr-Tox, Zackary Knight / Villám és Vron / Acél
Következő körváltás: 2014. május 21. (szerda)

Egyelőre senki sem kapott már választ a nőtől, de Nestor könnyedén tudott landolni a zászlóshajón. Nem lehetett a hajóktól észlelni azt, hogy a fegyverzet, vagy a pajzs aktív lett volna, nem voltak támadó szándékaik. A hajó hangárja hatalmas volt, megannyi másik faj hajója is landolt bent a megszokott Annihilusi hajókon felül, kree, skrull, shi’ar, badoon. Amint a hajó rámpája kinyílt és a csapat kiment Nebo már ott várta őket. Nem volt vele kíséret, egyedül volt egy zöld-fekete ruhában – lásd képen. Ami elsőre most már mindenkinek szemet szúrt, hogy a nőnek mindig, még amikor nem volt kree császárnő sem, akkor is volt egy uralkodói testtartása, mindez most hiányzott róla és csak fáradt, elgyötört volt.
- Császárnő? – tette fel ekkor a kérdést. – Kedves önöktől, de nem. Királynőnél több soha sem voltam, és ma már az sem. Úgy vélem, több a különbség a világaink között, mint elsőre hittem volna.
Az utolsó szavakkal Vron szavaira is válaszolt.
- Kérem kövessenek, hogy nyugodtabb helyen tudjunk beszélni.
Ha követi a társaság, akkor a folyosókra érve megannyi menekültet lehetett látni, gyerekek fogócskáztak, minden fajból lehetett képviselőket látni, még annihiluséból is, de teljesen elvegyültek a mindenki mással. A nő egy tárgyalóba kísérte a társaságot.
- Még egyszer elnézésüket kell kérnem, hogy miként csaltuk oda magukat, ahova. Úgy tudom, hogy az önök világa ismeri a mienket és nem egyszer jártak itt már mások, így ezért az önök világát volt a legkönnyebb elérnünk. A segítségükre lenne szükségem, szükségünk, amennyiben úgy íté…
Egy pillanatra megtántorodott és meg kellett kapaszkodnia az asztalban, hogy ne essen el.
- Elnézést, azt hiszem kimerültebb vagyok, mint gondoltam.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az űr Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Syr-Tox Szer. 14 Május 2014, 19:30

Nestor úgy döntött ahogy reméltem, és átmegyünk Nebo hajójára. Próbálom türtőztetni magam, de egyszerűen nem tudom letörölni a vigyort az arcomról amikor meghallom, hogy átmegyünk és találkozunk Nebo-val.
Vron kérdésére már nincs válasz, azt hiszem személyesen akar fogadni minket.
- Vron, nem igazán ismerjük még egymást, de úgy hallottam te valami űrlovag féle vagy. Azt hiszem Nebo azért tette oda a Lord előtagot. Ezt vedd "bóknak" ezzel a tiszteletét fejezte ki szerintem. - mondom Vronnak miközben dokkolunk.
Amikor személyesen is meglátom Nebo-t kétes érzéseim támadnak. Valami más, valami nem az igazi vele kapcsolatban, nagyon meggyötörtnek látszik és hiányzik a már szinte természetessé vált uralkodói tartása is. Amikor köszönt minket én fejet hajtok ismét, majd elmondja, hogy ő már nem Kree királynő. Érdekes amit mond, mert én szinte esküdni mernék rá, hogy császárnő volt, de valószínű én tévedek.
Ezután elkísér minket egy tárgyalóba, ahol tudunk nyugodtan beszélni. A folyosókon megannyi faj képviseltette magát, menekülteknek tűnnek, és itt találtak menedékre. A hangulat egy kicsit feszültté és komorrá vált, ezért megpróbálom viccesen oldani a hangulatot.
- Mich nektek is mesélt arról a földi történetről? Tudjátok arról a csávóról meg a bárkájáról. Tisztára olyan hangulatom van most itt ezen a hajón. Tudjátok Noé... izé. - majd csöndben maradok inkább, ehhez soha nem volt érzékem, de ennek ellenére nem tudom befogni a számat.
Amikor a tárgyalóba érünk Nebo elkezdi felvázolni a helyzetet, de alig kezdi el majdnem összeesik annyira kimerült.
- Ezt hogy érted, hogy mi világunk meg ti világotok? - teszem fel a kérdést, immáron kicsit közvetlenebbül mert mint kiderült már nem királynő. - Pihenned kellene, ne haragudj, de nem festesz valami jól, nagyon kimerültnek látszol. - mondom neki, miután megtántorodott kicsit.
~ Nebo nekem mindig is fontos volt számomra, meghatározó szerepe volt abban, hogy a Galaxis Védelmezőihez csatlakozhattam. Ha Ő nincs, talán még mindig a Kree hadseregben szolgálnék valamelyik tartományban. Belegondolni is rossz. Ezt viszont nem értem, hogy hogy mi világunk, meg ő világuk. Talán nem is az igazi Nebo? Mármint ebben a világban az igazi, de nekünk nem... teljesen bezavarodtam.
Syr-Tox
Syr-Tox
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 73
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 09.
Tartózkodási hely : Világűr

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Quentine Constantine Pént. 16 Május 2014, 13:03

Már dokkoláskor kezd egyértelművé válni, amit aztán Nebo is egyértelműen kimond: ez a világ, nagyon más, mint a miénk. Valamiért mégis megörült annak, amikor meghallotta a hangomat, és felismert. Ebben a világban is közel állunk egymáshoz, de fogalmam sincs, mennyire, így talán jobb, ha óvatos leszek. A külseje, a tartása, a viselkedése, még a szavai is arra utalnak, hogy egy végtelenül elgyötört emberrel van dolgunk, aki talán egykor uralkodó volt, de mára már csak árnyéka önmagának. Szó nélkül követem, és kezemet a fegyveremen nyugtatom. Mondhat nekem bárki bármit, ha Annihilus bogárfattyai együtt fogócskáznak a kree-kkel, akkor ott valami nagy probléma van.
Mikor Nebo megtántorodik, reflexből nyúlok érte, hogy elkapjam, de végül sikerül megtartani magát nélkülem is, én pedig próbálom visszahúzni a kezemet, leplezni a mozdulatot – mint egy ötéves.
-Ez őrület – jegyzem meg, és bemegyek a „nyugodtabb helyre”, ahol most már nem fogom vissza a kérdéseimet.
-Mi az ördög folyik itt, Nebo? Ne homályos utalásokat mondj! Miféle világ ez, kész cirkusz, ami kint van?! Kik jártak itt korábban? És miért hívtál minket ide?
Érthető, hogy az ember válaszokat vár, ha valaki, aki állítólagosan a segítségét kéri, trükkel csalja át egy másik világba, amiről semmit sem tud, és magyarázatok helyett csak szócséplést kap.
-Ne haragudj… Látom, hogy kimerült vagy, mi pedig nem értünk semmit, úgyhogy mindkettőnknek az lenne a legjobb, ha a lényeget mondanád.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Az űr Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Kira Sign Kedd 20 Május 2014, 23:33

Végül mindenféle probléma nélkül landolunk a zászlós hajón, amelynek se a fegyverei sem a pajzsa sem volt aktív, ami elég furcsa.
Ahogy az ajtó kinyílt és kiléptünk rajta megpillanthattunk megannyi hajót és fajt. Volt itt kree, skrull, még badoon is.
~ Rég láttam már együtt ezeket a népeket.
Nebo egyedül fogadott minket, nem volt vele se kíséret, se senki. A nő furcsa volt, bár a külseje kissé így is eltért a megszokottól, de ezt egy hajfestéssel meg lehetett oldani, ami viszont még feltűnt, hogy a tartása is más volt. Nem volt benne semmi fensőbbséges, mint általában, olyan volt csak, mint egy meggyötört és fáradt nő.
Acél a kérdésére érdekes választ kapunk.
- Világaink közt? Szóval akkor realitást ugrottunk és mindannyian létezünk ebben a világban is? Ugye valami ilyesmiről van szó?
~ Érdekes lenne találkozni önmagammal.
Gondolkodom el, miközben azért figyelek a nő szavaira is. Egyszer csak a nő megszédül, majdnem el is esik.
- jól van?
Teszem fel végül a költői kérdést.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Az űr Sexymechanicbyparkleggy Az űr Girloffantasybymanofins Az űr Jinx_by_fazie69-d6o4rki Az űr Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Az űr 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Vron Szer. 21 Május 2014, 00:05

A kommunikátorba nem kapok választ, de Syr-Tox próbál valamiféle magyarázattal szolgálni, aminek azonban semmi létjogosultsága nincs.
- Egy egyszerű űrlovagként semmivel nem érdemeltem ki, hogy a Kree császárnő Lordnak szólítson. Katona vagyok, nem úr. - felelem kissé fagyosan. Valami nem stimmel, de Syr-Tox nem hajlandó észrevenni, mert a császárnőjéről van szó, és ez rendkívül irritáló.
Ahogy dokkolunk a hajón, az első dolog, amit észreveszek, hogy rengeteg faj képviselteti itt magát. Mint valami menekülttábor. Amikor a rámpa kinyílik, és a fedélzetre lépünk, a császárnő már vár ránk. Rögtön szemet szúr, hogy nincs mellette kíséret, majd az is, hogy nagyon nincs jó állapotban, rendkívül kimerültnek, vagy inkább betegnek tűnik. Szavait hallva azonnal megvilágosodik előttem, hogy mi is történt. Nem a negatív zónába, vagy ehhez hasonló világunkon kívüli helyre kerültünk, hanem egy teljesen másik realitásba! Itt Nepthys Boltagon nem a Kree Birodalom császárnője, én pedig sokkal komolyabb ranggal rendelkezem, mint a mi világunkban. Egyáltalán nem örülök ennek a fejleménynek. Egy másik realitásban hatalmas hátrányban indul az ember, hiszen teljesen mások a szabályok, más a világ helyzete. Csak remélhetjük, hogy Nepthys elegendő információt ad ahhoz, hogy el tudjunk itt boldogulni. Mert addig, amíg nem végeztünk, nyilván nem jutunk haza, akármi is a dolgunk itt. Csendben követem őt és a többieket. Egy folyosón vezet minket végig, ahol nyüzsög az élet. Gyerekek kergetőznek egymással, és egyre inkább erősödik az érzésem, hogy egy menekülttáborban vagyunk. Azt gondolnám, hogy Annihilus seregei tarolták le ezeknek a szerencsétleneknek az otthonait, de itt az ő rovarjai is elvegyülnek a többi gyerek között. Hogy lehetséges ez? Ennyire más ez a világ, mint a miénk? Syr-Tox nagyon erőltetetten próbálja oldani a hangulatot, persze sikertelenül. Csak egy lesajnáló pillantásra méltatom a szövegelését. Remélem hamar megtanulja, hogy ezt ne csinálja, ha én is itt vagyok. Végül egy tárgyalóba érkezünk, ahol végül Nepthys elkezdi magyarázni a helyzetet, de nem sokáig jut, mert majdnem összeesik. Valószínűleg inkább beteg, mint kimerült, és elég súlyos az állapota. Annyit viszont elmondott, hogy a mi világunk ismeri az övéket, de ez még nem segít. Egyébként sem vagyok otthon a realitásközi utazásban. Nem kérdezek fölöslegesen, a többiek megteszik helyettem, így csak várom, hogy ha hagyják szóhoz jutni, végre elmondja, hogy pontosan hol vagyunk, és miért vagyunk itt.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Thorhalla Szer. 21 Május 2014, 09:55

Résztvevők: Nestor Stratos, Syr-Tox, Zackary Knight / Villám és Vron / Acél
Következő körváltás: 2014. május 28. (szerda)

A végén Nebo mégis megadta magát és leült az asztalhoz az egyik székre. Vett egy mélye levegőt és belekezdett a mondandójába. Bólintott Villámnak arra, hogy realitások közötti utazás történt.
- Feltételezem a multiverzum elmélet és alternatív realitások senkinek sem jelentenek újdonságot innen – kezdte.
Természetesen mindenki ismerte, minden faj ismerte ezt, ha valaki mégis szkeptikus maradt volna a Thanos-on Rakéta is másik realitásból származott és nem ebből, így ismertek is olyan személyt, aki így máshonnan származott.
- Ez egy hasonló világ, ami a vizsgálatok alapján hasonló, de mégis eltér a tietektől. Amennyire tudom a ti világotok lakói, aki ismeri ezt a helyet a „Sötét világ” néven emlegeti a mienket. Ez a hely egyfajta inverze annak, amiben ti éltek. Aki odaát jónak minősül itt gonosz és fordítva. A rangok és effélék között is van változás. Császárnőnek hívtok, soha sem voltam még a közelében sem. A férjemmel az emberetlenek felett uralkodtunk, mígnem unokatestvérem Melissa Boltagon és a bátyja Gorgon egy orgyilkosi merénylettel meg nem ölték a férjemet. Ráaggatták a Megnevezhetetlen jelzőt és elvették a trónt. Elűztek, a gyermekeimet nem is hozhattam magammal Attilan-ról. Azóta Melissa leigázta a világűrt is és császárnővé nevezte ki magát. Annihilus és serege a megmentésünkre érkezett, utolsó szövetségesek. Ti… itt nem vagytok a Galaxis Védelmezői, annak én vagyok, Annihilus és a többiek – vett egy mély levegőt. – Melissa Birodalmi gárdájának vagytok tagjai, az univerzum legrettegettebb harcosai, hadvezérei. Még sorolhatnám tovább. De külsőre nagyjából ugyanúgy néztek ki.
Reménykedve nézett fel a férfiakra.
- Szeretnélek titeket megkérni… hozzátok el nekem a gyermekeimet és a férjem maradványait Hala-ról. A külsőtök nagyban hozzájárulhat a sikerhez. Persze megértem, ha nem kívántok beavatkozni, de reménykedem benne, hogy velünk együtt dolgozva sikerrel járhattok, járhatunk.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az űr Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Quentine Constantine Pént. 23 Május 2014, 11:27

Ahogy Nebo belekezd a mondókájába, először én is gondolkodom rajta, hogy leülök, de ahogy egyre tovább halad a sztorival, már örülök neki, hogy állva maradtam, különben most a falhoz csapnám a székemet dühömben. Elhozott minket egy világba, ahol minden, amit tudunk, nem igaz, és azt akarja tőlünk, hogy épüljünk be a világ legveszélyesebb uralkodójának otthonába, hogy elrabolhassunk néhány gyereket és egy kupac hamut?
Fel-alá kezdek járkálni a teremben, és közben felváltva hol a hajamat akarom kitépni, hol a falba verném fejemet – vagy valaki másét. Észnél vagy, asszony? Nem rángathatsz csak úgy a kifacsart, őrült világodba bárkit, hogy segítsen megmenteni a gyerekeidet! Ó, hogy az ég verjen meg téged! Ideges kézmozdulattal keresem meg az övemen az inhalátort, amiből beszippantok egy kevés gázt. Próbálok lenyugodni, de ez a helyzet több, mint aggasztó.
-Gondoltál arra, hogy mi van, ha összetalálkozunk a valódi gárdistákkal? Gorgonnal meg az univerzum legrettegettebb harcosaival? Hazai terepen? Vagy csak tudják, hogy a valódi gárdisták hol vannak éppen, és felhívják őket. Ez kész öngyilkos akció. Milliónyi alkalommal bukhatunk le, nem tudunk semmit erről a világról, még kevesebbet Halaról. Ha csak megkérdezik, hogy láttuk-e a tegnapi meccset, azt sem tudjuk, milyen beteg sportról beszélhetnek. Hogyan törhetnénk be a legvédettebb városba, hogy elraboljuk a legvédettebb embereket? És mi van, ha a gyerekeid nem is akarnak eljönni? Mi van, ha Melissa kimosta az agyukat, és azt hiszik, gonosz vagy? Nem tudom, mennyit dolgoztál ezen a terven, de a külsőnk nem csak „nagyban hozzájárulhat a sikerhez”, hanem az az egyetlen, ami hozzájárulhat a sikerhez, minden más ellenünk dolgozik.
Morogva ülök le egy székre.
-Az egészben a legrosszabb nem az, hogy ez a sok aggodalom jogos, hanem az, hogy tudom jól: ennek ellenére úgy is az lesz a vége, hogy felszállunk egy istenverte hajóra, és berepülünk Halara. Ezt utálom a Galaxis Védelmezőiben: miért kell mindig nekünk a jófiúknak lennünk?!

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Az űr Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Kira Sign Kedd 27 Május 2014, 08:35

A nő válaszait hallgatva egyre tágul a pupillám a csodálkozástól. Majdnem elnevetem magam, mikor meghallom, hogy Anhilllus mi itt.
- Annhillus, mint galaxis védelmezője? Nálunk ő kezdett bizonyos szintű diktatúrába éppenséggel.
- Várjunk, ha egyfajta inverse világ ez, akkor a te személyiséged, hogyhogy jó maradt? Mi hadvezérek lettünk, bár magamról eléggé nehezen hinném el, mert ha csak belsőre egy kicsit is egyeznék magammal, akkor lesz@rnám a hatalmat.
Mondom már kissé zavarodottan, mert kezd nekem túl sok lenni a dolog.
a kérés amit hozzánk intéznek, nem sok jóval kecsegtet, de inkább Nestor reakciója volt túl pesszimista.
- Van abban ráció, amit mondasz, de ha meg sem próbáljuk, akkor lemondunk néhány megmenthető életről.
Reagálok Nestor szavaira.
~ Elvégre mi lennénk a galaxis védelmezői, még ha nem is ebben a realitásban. Nem igaz?

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Az űr Sexymechanicbyparkleggy Az űr Girloffantasybymanofins Az űr Jinx_by_fazie69-d6o4rki Az űr Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Az űr 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Syr-Tox Kedd 27 Május 2014, 23:51

~ Nah csak jól sejtettem én a dolgokat, bár kicsit későn esett le. Na de mindig ez van, ha olyan nő van a közelemben akihez vonzódok. Még ha nem is az igazi, mármint nem a mi világunkból származik, de attól még ő Nebo. Első pillanattól, ahogy megláttam őt még a Fellegvárban, gyengéd érzelmeket táplálok iránta. Soha nem mondhattam meg sem neki, sem senkinek mit érzek iránta, a rangjából adódóan. Én csak egy egyszerű kree katona vagyok, ő pedig a császárnő, ezen soha semmi nem fog változtatni. Nestor megint túlaggódja a dolgokat, na de pont ezért ő a vezérünk, mert valakinek tisztán és objektívan kell látnia a dolgokat és észrevenni az esetleges buktatókat. - gondolom magamban miközben hallgatom a történéseket.
- Nyugi Nestor, szerintem minden kérdésedre megvan a válasza Nebo-nak, és ha ez a küldetés ennyire veszélyes szerinted, ki másra lehetne ezt bízni mint ránk, a Galaxis Védelmezőire. Azért mert átkerültünk egy másik világba, attól még mi nem változtunk meg. Mi ugyanazok vagyunk! - eközben a csapat tagjaira nézek, majd Nebo felé fordulok és a szemébe nézek.
- Ne aggódj, segítünk. - majd Nestor felé fordulok - Feltéve ha a főnök is beleegyezik. - ha van esély rá, akkor eközben megfogom a kezét, hogy megnyugtassam.
~ A mi világunkban semmi esélyem, hogy valaha is megkapjam azt a nőt akit igazán szeretek. Most itt áll előttem, és elérhető közelségben van nem csak fizikai szempontból.  Teljesen olyan mint ő, és ha már a mi világunkban esélytelen vagyok, talán ebben a világban lenne esélyem nála. Ki tudja, talán az itteni énem titokban imponál neki és ő is hasonlóképpen érez mint én. Nem lehet tudni, egy biztos ezt a lehetőséget nem fogom kihagyni az egyszer biztos, még ha itt hagyom a fogam is érte.
Syr-Tox
Syr-Tox
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 73
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 09.
Tartózkodási hely : Világűr

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Vron Szer. 28 Május 2014, 00:08

Nem kell komoly intuíció hozzá, hogy lássam, hogy Nepthys valami olyan kéréssel áll majd elő, amit nem akarunk teljesíteni, de valami jól vagy rosszul értelmezett felelősségérzet és erkölcsi indíttatás miatt mégis belemegyünk. Türelmesen végighallgatom, amit mond, de ha jól látható lenne a mimikám, egyre inkább elkomorulna az arcom. Nestor menetrendszerű tombolását is kivárom, mielőtt megszólalnék.
- Nem, Nestor, nem kell elvállalnunk semmit! - mondom halkan, de határozottan a vezetőnknek, majd Nepthys-höz fordulok.
- Elég szégyenletes kudarcot vallottatok, mint Védelmezők, és most ezt nekünk kell jóvá tennünk? Miért tennénk ilyet? Hogy vetted a bátorságot, hogy kiránts minket a saját világunkból, hogy aztán eszközként használj minket a saját céljaidhoz? Ez a világ nem a mi felelősségünk, hanem a tiéd, és a tieidé! Tudod, hogy milyen állapotok uralkodnak a mi világunkban?! Az egyik Védelmeződ, Annihilus pusztítva vonul végig az univerzumon, kiirtott bolygók sokaságát hagyva maga után. Nekünk, mint Védelmezőknek, az lenne a dolgunk, hogy megállítsuk őt, és ebben a pillanatban is azon kellene fáradoznunk, hogy életek millióit mentsük meg tőle. Ezeknél vajon fontosabbak a gyerekeid és a férjed hamvai?! Nem hinném. Küldj vissza minket a saját világunkba, és oldd meg magad a családi viszályaidat!
Hangom inkább szigorú és hideg, mint dühös, de belül fortyog bennem a harag, amit Nepthys meggondolatlansága és hihetetlen önközpontúsága fölött érzek.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Thorhalla Szer. 28 Május 2014, 00:29

Résztvevők: Nestor Stratos, Syr-Tox, Zackary Knight / Villám és Vron / Acél
Következő körváltás: 2014. június 4. (szerda)

Nebo végighallgatott mindent és mindenkit, amit mondtak, majd szépen sorban kezdett válaszolni, ezúttal megőrizve a hidegvérét és ő nem fakadt ki.
- Mert a gárdisták nincsenek a bolygó közelében – mondta. – Titkos küldetésre mentek és hetekre nincsenek ebben a dimenzióban. A császárnő sincs a bolygón és a gárda tagjait nem szólíthatja meg senki a császárnőn kívül.
Ekkor megrázta a fejét.
- Van beépült emberünk az udvarnál, a gyermekeimen nem végzett agymosást és az elméjüket sem érinthette semmilyen módon. Olyan információk vannak elrejtve ott, amire a császárnőnek is szüksége van. Odabent a bolygón lenne segítségük, nem kellene vakon berepülni. Az ellenállás tagjai több helyen ott vannak.
Ekkor fordult Villám felé.
- Valóban inverz világ – bólintott. – Jól látja Villám. Úgy látszik mégsem vagyok olyan jó abban a világban. Azt tudom, hogy ott én voltam, aki elintézte a hadüzenetet és háborút a Föld ellen, mert megölték a földiek egy másik világban a fiamat, amire az ottani énem emlékszik és nem tudta megbocsájtani az embereknek. Illetve… kinézem belőle, hogy nem fogadta el azt sem, hogy egy Atlantiszi került az embertelenek trónjára. Igen, eléggé tisztában vagyunk annak a világnak a történetével és eseményeivel.
Arra, hogy Syr-Tox igent mondott gyengéden elmosolyodott és egy őszinte mosolyt küldött a férfi felé. az arca azonban egy pillanat alatt merevedett és keményedett meg Vron szavaira. A tekintete a fáradtsága ellenére is olyan lett, mint azé a Nebo-é, akit a társaság is ismert.
- Remélem magának nem ezt fogják mondani, amikor segítséget kér, mert végig kell néznie, ahogyan a Szipolyok megnyerik a harcot és kiirtják a bolygóját. Vagy éppen Annihilus. Ezek a legnagyobb ellenségei, nem igaz? Betegesen üldözi őket… csak éppen maga oldalán egy teljes realitás áll. Mi megy annyian vagyunk, akiket itt lát, illetve talán kétszáz személy beépülve az ellenség soraiba – hideg zöld szemekkel nézett bele a férfi szemébe. – Távozhat, nem tartom vissza. De felejtse el, hogy mi is segítünk. Elfelejtette, hogy van egy Annihilus ezen a hajón. Ő információkat adna át magának arról, hogy miként győzhetik le a saját világukban őt. Ezen felül nehogy azt higgye, hogy biztonságban van. Melissa nem fog leállni ennél a realitásnál. Maguk vannak a legközelebb hozzánk, hamarosan inváziót indíthat oda, és ő ismer minden gyengeséget. Távozzon és ha a maga világa is elesett majd a megnézem hova rohan segítségért. Tudja merre van az ajtó odakint vár egy tiszt és elviszi a géphez, ami visszaküldi. Ha arra vár, hogy könyörögjek várhatja örökké!
A nő tekintete még mindig rideg maradt és továbbra is fenntartotta a szemkontaktust várva Vron válaszát.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az űr Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Quentine Constantine Pént. 30 Május 2014, 11:41

A társaim véleményét is meghallgatom, azonban Vron még talán nálam is jobban ellenzi az akciót, bár az ő érvei alapvetően eltérőek az enyémtől. Míg én a feladat teljesíthetetlensége miatt aggódom, addig ő inkább azért dühös, mert a sajátján kívül másik világot kell segítenie, miközben saját otthona veszélyben van. Egy pár pillanatig figyelem a beállt csöndet, ami akkor következik, miután Nebo felajánlja a távozás lehetőségét Vronnak, de nem várok olyan sokáig, hogy Vron reagálhasson.
-Elég! Elég a személyeskedésből, és elég a fenyegetésekből, és ez mindkettőtöknek szól! Épp elég veszéllyel kell szembenéznie mindenkinek ebben a világban és a miénkben is, ne legyünk egymás ellenségei. Fáj beismerni Vron, de félünk. Félünk, hogy ez a küldetés nehezebb lesz, mint bármi, amivel eddig szembenéztünk, és közben odahaza nem tudjuk, mi történik azokkal, akik fontosak nekünk. De ha az itteni Annihilus tényleg segíteni tud nekünk a saját világunk Annihilusa ellen, akkor nem csak két gyereket és egy koporsót mentünk meg ezzel az akcióval, hanem talán a saját világunkat is. Azt hiszem, ez az érv felette áll minden másnak. Olyan tudás birtokában lehet, ami megfordítja a háborút. Gondoljunk csak bele, ebben a világban valahogy legyőzték Annihilust, tehát itt már ismerik a megoldást.
Kifújom magam, és Nebora nézek.
-Egy jó tanács, ha legközelebb elcsalsz valakit a saját világából, hogy öngyilkos akcióra küldd, azzal kezdd, hogy mit tudsz ajánlani, és megspórolsz mindenkinek egy dührohamot. Mik a részletek?


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Az űr Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Vron Kedd 03 Jún. 2014, 11:02

Szavaimra megkeményedik Nepthys tekintete. Rögtön látszik, hogy mélyen több tartás van benne, mint amennyi kívülről látszik. Arcom meg sem rezdül, amíg beszél. Nincs szükségem a segítségére. Ugyanannyi joga van tőlem elvárni bármit, mint nekem lenne, ha én hoztam volna át a saját világomba. Vajon ő mennyire lenne segítőkész, ha ez történt volna? Viszont mond valamit, amit nem tudok figyelmen kívül hagyni. Az ő Annihilusa segítségével otthon megnyerhetjük a háborút. Továbbra is szilárdan a szemébe nézek, de az elmémbe beférkőzött a gondolat, hogy van mit nyernünk itt. Amit a Sötét Világ Melissájáról mond, az nem tűnik többnek üres fenyegetésnél, de nem is ez számít. Könyörögni nem fog, legalábbis nyíltan nem. Arra viszont hiába vár, hogy én kövessem meg. Talán még meg is köszönjem, hogy futhatok a családi ügyei után, aztán ha jól végeztem a dolgom, esetleg dobhasson egy csontot?! Néhány pillanatig farkasszemet nézünk, majd Stratos szólal meg. Próbál jó vezetőként viselkedni, de a fellépéséből süt a bevallott félelem. Az érzelgőssége szánnivaló, de a lényegben igaza van. Szükségünk van az itteni Annihilus tudására.
- Én nem félek. - válaszolok halkan. - Nem fogok itt meghalni, amíg Annihilus a mi világunkat dúlja.
Újra Napthys-höz fordulok:
- Védelmező vagyok. Ha a társaim úgy döntenek, hogy segítenek neked, velük tartok.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Kira Sign Kedd 03 Jún. 2014, 14:16

Szép kis veszekedés vette kezdetét. Stratos sem rajongott az ötletért, de Vron egyenesen ellenezte a dolgot, szerintem kissé túlzott vehemenciával is. Igaz nekem nem sok beleszólásom van a dolgokba, de azért nekem is meglehet a magam véleménye. Míg Syr-tox simán az érzelmei miatt segít, addig én inkább azért az indokért, ami később Nebo szájából is elhangzott.
Az érvelésére, hogy a mi világunkban lévő Nebo milyen is, csak röviden reagálok.
- Minden csak viszonyítás kérdése.
Mikor Nebo felajánlja Vronnak a hazautat szerencsére Nestor szólalt fel. Vron végül úgy dönt, hogy marad, ha mi is. Így én is döntök.
- Szerintem vágjunk bele.
Mondom Vronnak, mintegy jelezve felé, hogy én maradok.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Az űr Sexymechanicbyparkleggy Az űr Girloffantasybymanofins Az űr Jinx_by_fazie69-d6o4rki Az űr Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Az űr 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Syr-Tox Kedd 03 Jún. 2014, 22:38

~ Nem is értem, hogy fordulhat meg a csapattársaim fejében, hogy nem segítünk azon aki rászorul. Akármelyik világról is legyen szó. Mondjuk én régóta "szabadságon" vagyok és csak a saját ügyeimet intéztem, amik valljuk be elég piszkos ügyek voltak. Van mit visszaadni a karmának. Na szép, ha ezt egy kree hallaná amiket gondolok, biztos skrull-nak nézne és kilyukasztana. Jól esik, hogy Nebo rám mosolyog, de ez csak egy gesztus a részéről úgy érzem.
Megvárom mindenki szavait, majd ismét indokolatlanul elsütök egy rossz viccet, rontani már úgy sem rontok a helyzeten, legalább nekem legyen jobb kedvem.
- Mi sem egyszerűbb ennél Nestor, csak belegondolsz mit tennél a saját világunkban és annak az ellenkezőjét csinálod. Sosem bukunk le. - majd eleresztek egy kisebb kacajt.
- Szóval csak annyit akarok mondani, hogy nem őrültem meg, tudom hogy az oroszlán barlangjába készülünk, de azzal nem vagyunk előrébb ha egymást marjuk. - mondom mindenkinek.
Ezután újra Nebo felé fordulok.
- Elég erős vagy, hogy most átbeszéljünk mindent? Nem mellesleg a szépségeden az sem változtat, hogy ennyire kimerült vagy. - mondom neki lágy hangon.
~ Jó lenne beszélni vele négyszemközt is, még mielőtt elindulunk a küldetésre. Igazából annyira nem érdekel a küldetés, leginkább azért szeretném, hogy sikerüljön, hogy ezzel is imponáljak Nebo-nak. Tudom, hogy ez egyáltalán nem tisztességes, de én a tisztességemet már rég elvesztettem.
Syr-Tox
Syr-Tox
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 73
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 09.
Tartózkodási hely : Világűr

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Thorhalla Szer. 04 Jún. 2014, 07:51

Résztvevők: Nestor Stratos, Syr-Tox, Zackary Knight / Villám és Vron / Acél
Következő körváltás: 2014. június 11. (szerda)

Nebo hátrébb lépett Vrontól, amikor a többiek végül is belementek abba, hogy segítenek. Először Syr-Tox-ra nézett és egy halovány mosollyal bólintott neki.
- Igen, rendben leszek – nyugtatta meg a férfit.
Utána az asztalhoz lépett és egy holografikus képet hozott be először egy naprendszerről, majd közelített egy bolygóig, akik már jártak ott hiába másik realitás megismerték Hala-t. Annak is a sarkkörét nagyította ki, ahol a császári palota volt, jelen esetben Attilan lebegett az ottani palota felett.
- A Gárda szállása és a gyermekeim is a palotában vannak, nem Attilan-on, oda csak tisztavérű embertelenek mehetnek, a gyermekeim pedig örökbefogadott kree-k és a férjem miatt a közös gyermekünk is lent van. Ott tartja az audienciákat is Melissa. Egy jelöletlen hajóval fognak utazni, öltözetet természetesen kapnak és egy kis sminket is, hogy teljesen hasonlítsanak az e világi énjeikre. A hangárban fogja a beépült emberünk várni magukat. Thanos és Ko-Rel lánya, Tyranis. Holgrafikus térképet adok a helyről, ahol ott lesz az őrség elhelyezkedése is, illetve a célterületek is megjelölve. A lány könnyedén és otthonosan mozog a palotában, így nagy segítség lesz. Teljesen megbízható. Odabent amíg ott vannak, valakinek deaktiválnia kell a belső biztonsági rendszereket, hogy kifelé ne legyen gond, hogy miként akartok távozni. Ennek a helye is rajta van térképen, DNS azonosítással lehet majd megtenni, amennyire tudjuk nem kér jelszót a rendszer. Amint ez megvan észrevétlenül tudják majd elhagyni a helyet, mert a rendszer csak magukat értesíti erről először, egy óra elteltével fogja csak a következő személyt is, aki maguk alatt van. Még annyi, hogy a lány is magukkal jön majd visszafelé, őt ne hagyják ott. Röviden ennyi lenne a terv.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az űr Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az űr Empty Re: Az űr

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.