Connor Davis

Go down

Connor Davis Empty Connor Davis

Témanyitás by Connor Davis Kedd 09 Szept. 2014, 19:23

Connor Davis Kellan-lutz-expendables-3

Név: Connor Davis
Egyéb név: Magányos Farkas
Faj: Mutáns
Nem: Férfi
Jellem: Mutáns gyűlölő. (Önmagát is utálja, de képességei nagyban segítik dolgát.)
Személyazonosság: Nyílt
Születési helye és idő: 2019. hónap: ismeretlen. nap: ismeretlen. Göteborg.
Kor: 29
Család: Nincs
Foglalkozás: Zsoldos
Testmagasság: 186 cm
Testsúly: 71 kg
Szeme színe: kék
Bőr színe: Fehér
Különleges ismertetőjelei: A jobb vállára tetovált koponya, rajta egy hollóval.
Egészségi állapot/ betegségek: Teljesen egészséges, kissé talán túlzottan is.

Életrajz:

Rövid történet rólam:

Állítólag 2019-ben születtem, ámbár a napot és a hónapot senki sem tudja. Bármely családtagom is kezdett el rólam gondoskodni, nem tartott sokáig, ugyanis a nevelőnő állítása szerint két évesen bedugtak egy árvaházba, hogy az ottaniakat boldogítsam, ne pedig őket. Ezért a tettért mindig is gyűlöltem a szüleimet, de mivel halvány lila gőzöm sem volt, hogy kik voltak ők, letettem arról, hogy ezt majd egy szép napon megbosszulom. A nevelők a Kevin nevet adták nekem, de amióta az eszemet tudom Connornak nevezem magamat. Aztán később már a többiek is hozzászoktak ehhez a névhez. Ha jól rémlik akkor tizenkét éves koromra. Tehát nem kevés munkát fektettem ebbe bele. Többször is kilógtam az intézetből és az utcákat jártam. Rengetegszer vertek meg, de az idő múlásával fordult a kocka. Tizennégy éves koromtól furcsa dolgok történtek. Az érzékeim megerősödtek, ha pedig feldühödtem akkor a körmeim karom hosszúságba nőttek, szemem pedig elsárgult, ilyenkor pedig többnyire elvesztettem az önuralmam. Ugyan ebben az évben lógtam meg végleg az árvaházból. Igyekeztem minél messzebb kerülni a civilizációtól és sikerült is. Tudtam, hogy mutáns vagyok és mivel nem voltam képes uralni képességeim, tisztában voltam vele, hogy veszélyes lenne ott maradni. Tehát erdőket járva próbáltam felfedezni és uralmam alá hajtani állati ösztöneim és a rendelkezésemre álló erőket. Állatokra vadásztam a túlélésért, majd mikor emberek kezdtek megjelenni a területemen akkor őket is megöltem. Nem sokkal később híre ment a halottaknak és fegyveresek is látogatni kezdték az erdőt. Őket már nehezebb volt kivégezni, de mivel jóval tapasztaltabb voltam a vadászatban őket is a túlvilágra küldtem, azonban tudtam, hogy egyre többen fognak jönni, és előbb utóbb elkapnak.  Nem is késlekedtem, felvettem az egyik zsoldos ruháit, és elvettem a fegyvereit, olyan alapon, hogy:"Egy halottnak már nem kell ruha sem fegyver." Ekkor voltam nagyjából 19 éves. Elindultam világot látni és beálltam egy csapat zsoldos közé. Mellettük szolgáltam jó néhány évig, és ez alatt az idő alatt igyekeztem eltitkolni azt, hogy mutáns vagyok, kisebb-nagyobb sikerrel. A munkám során, az első fegyverem mellé még beszereztem néhány fegyvert melyet mind a célpontoktól, vagy azok gorilláitól zsákmányoltam. Azzal, hogy körülöttem évről évre, hogyan változik a világ a legkisebb mértékben sem törődtem. Kivéve talán 46-ban mikor Magneto vagy ki a fene minden emberből mutánst csinált. Na ekkor már kénytelen voltam felfedni az átkozott képességeim különben megöltek volna. Lehet, hogy az életem felesleges, de attól még nem szerepel a terveim közt fejest ugrani a pokolba. Ahogyan a vírus egyre jobban terjedt, én annál inkább gyűlöltem a mutánsokat. Lehet, hogy közéjük tartozom, de mindig is emberpárti voltam. Azonban hiába a vírus, folytattuk a dolgunk. A "főhadiszállásunk" Svédországban volt, de a célpontoknak, még máig nem értem, hogy hogyan sikerült egymástól a lehető legmesszebbi pontokon elhelyezkedniük. Kivégeztük akit kellett és begyűjtöttük az érte járó pénzt. A csapatban, meg úgy általában kész őskövületnek számítottam, de ebben közrejátszott az, hogy évekig a vadonban éltem. A lényeg az, hogy mindenki villogott az új kütyüijeivel meg robottestrészeivel, én nekem meg az is elég volt ha értettem az új fegyverekhez. Úgymond arany életem volt, míg egy nem túl szerencsés nyári napon csapdába nem csaltak minket, és megölték a csapat összes tagját engem kivéve. Azóta dolgozom egyedül. Nemsokára a vírus is elszállt akár csak a levél az erős szélben. Az emberek visszaváltoztak, de Magneto nyilván még tovább szövögette terveit, és ennek én nem igazán örültem. Tehát ahelyett, hogy itt-ott nekik dolgoztam, igyekeztem csak olyan munkákat elfogadni ami a mutánsok rovására megy. Még a mai napig is ezen ügyködöm.

Képességei:
- Karmok és fogak csontok töréséhez elég erősek
- 10 tonnás erő
- Fizikai ellenállás kisebb sebesülések ellen
- Fejlett érzékszervek
- Emberinél sokkal nagyobb gyorsaság
- szerezhet másodlagos mutációt
- A felismeri egymást szagról, hangról, kinézetről ha élőben találkoznak, szinte semmiféle álca nem fedi el őket.

Szakértelmei:
- Jó ökölvívó.
- Kiemelkedő fegyveres közelharcban.
- Remek célzással rendelkezik.
- Jó emberismerő
- Folyékonyan beszél Svédül és Angolul.

Felszerelés:
- Katanára emlékeztető kard (A penge hasonló a markolat jóval egyszerűbb)
- 15 dobótőr.
- 2 Lézerpisztoly.
- Lézerpuska.


A hozzászólást Connor Davis összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 09 Szept. 2014, 21:49-kor.
Connor Davis
Connor Davis
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 5
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Connor Davis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Connor Davis Empty Re: Connor Davis

Témanyitás by Thorhalla Kedd 09 Szept. 2014, 20:00

Üdv az oldalon!
Jó pár dolgot hiányolok, pl miként reagált a karaktered a világ dolgaira, 2046-ban arra, hogy mindenki mutáns lett és Magneto kezdett uralkodni, aztán arra, hogy lassan a vírus kezd elmúlni és újra egyre több az ember.

A képességek helytelenek és hiányosak, regenerációd nincs, az nem tartozik az alap állatias képességek közé, így azt nem is fogom engedni. Ezek vannak ott:
- Állatias kinézet (nem kötelező), karmok és fogak csontok töréséhez elég erősek
- 10 tonnás erő
- Fizikai ellenállás kisebb sebesülések ellen
- Fejlett érzékszervek
- Emberinél sokkal nagyobb gyorsaság
- képes lehet vissza változni emberré, de nem kötelezően
- szerezhet másodlagos mutációt
- A felismeri egymást szagról, hangról, kinézetről ha élőben találkoznak, szinte semmiféle álca nem fedi el őket.
- emberinél nagyobb ügyesség (ha macskaszerű az alapja a karakternek)


Ezenfelül a fegyverzeted igencsak ősrégi és archaikus ebben a korban már.
Javaslom, hogy ezt olvasd még el és ez alapján egészítsd ki az előtörténetet.
https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2016-iii-korszak
Ebben taglalom, hogy miként áll a világ társadalmilag, technológiailag, stb.
Ha kész a javítás, szólj.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Connor Davis Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Connor Davis Empty Re: Connor Davis

Témanyitás by Thorhalla Szer. 10 Szept. 2014, 08:39

Elfogadva, valahogyan majd igyekszem megoldani, hogy miként kerültél NY-ba. Mutánsság, nagyon-nagyon régen, 2021-től elfogadottak, hacsak nem náci szervezetben vagy zsoldosként, pl Hydra, vagy valami kisebb, akkor nehéz elhinni, hogy megöltek volna érte. Smile


- Katanára emlékeztető kard
- 15 dobótőr.
- 2 Lézerpisztoly.

Ennyit engedek, a lézerpuska túl sok lenne, vagy ha csak a puskát akarod, akkor a 2 pisztolyt húzd le.

Egy-két nap és bemeséllek, amint kitaláltam, hogy miként, majd ide dobok egy linket, hogy hova írj akkor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Connor Davis Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Connor Davis Empty Re: Connor Davis

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 11 Szept. 2014, 09:29


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Connor Davis Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Connor Davis Empty Re: Connor Davis

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.