Suzuya Rei

Go down

Suzuya Rei Empty Suzuya Rei

Témanyitás by Bryde ikrek Vas. 25 Okt. 2015, 14:57

Név: Suzuya Rei
Egyéb név / nevek: Rei, kölyök
Faj: mutáns
Nem: férfi
Jellem: Az embereket tárgynak tekinti és nem tesz nagy különbséget élet és halál között. Utálja és megveti az emberi fajt, nem bízik meg senkiben sem. Gyakran beszél magával, mintha az apjával társalogna és gyakran tesz megjegyzéseket, mintha az apja nem is halt volna meg.
Személyazonosság: nyílt
Születési hely és idő: 1995. március 1. Japán.
Kor: 17
Család: Apa: Suzuya Akio (halott)
Az anyja nevére nem emlékszik
A családja többi tagját nem ismeri
Foglalkozás: jelenleg elmegyógyintézetben tartózkodik
Testmagasság: 180cm
Testsúly: 65 kg
Szemszín: A jobb szeme zöld, a bal szeme pedig fehér és eres.
Haja színe: Bordó
Bőre színe: fehér
Különleges ismertetőjel: a bal szemétől egészen a szívég fekete, vékony erek kúsznak végig jól láthatóan. A bal karján számtalan gyógyulófélben lévő vágást lehet látni, amiket nagy valószínűséggel ő maga okozott.
Repülési sebesség: (csak ha képesség)
Egészségi állapot / betegségek: Azon kívül, hogy elmebeteg, és nincs tisztában az emberi normákkal, értékekkel, semmi.

Életrajz:
Rei Japánban született egy eléggé átlagos családban. Ő volt az egyedüli gyerek a családban és mondhatni jó gyerekkora volt egészen 4 éves koráig. Sajnos ekkor történt, hogy a szülei elváltak és ő az anyjával ment, aki pedig folyamatosan új pasikkal jött össze. Ez egy kicsit megviselte Rei-t, de az még jobban, hogy az újdonsült "apukák" erőszakosak voltak és az anyja pedig drogozni kezdett. Rei teljesen magába fordult és elvonult a világtól, de a legrosszabb dolog 10 éves korában történt meg. Az anyja egyik pasija sajnos pedofil volt és több ízben megerőszakolta a fiút, aki az egyik alkalommal felkapott egy kést a konyhában és halálra szurkálta a támadóját. Miközben ölte, végig nevetett, sírt, majd újra nevetett. Sírt a tettétől és nevetett a gyilkosság miatt. Egyszerre volt boldog és szomorú. Aznap, valami eltört benne.
Az anyja a holttestet igyekezett elrejteni, a nyomokat eltávolítani, majd ezek után megverte a fiát rendesen. Kiabált vele, ütötte, de Rei csak némán viselte az egészet. A verés után az anyja bezárta őt a szobájába, és Rei akkor elkezdett újból nevetni. Nem tudta, hogy miért nevetett, de órákig nem hagyta abba.
A gyilkosságot szerencsére megúszta, mert az anyja a holttestet az erdőbe rejtette, ahol a tetemet vadállatok tépték szét, de ez semmit sem jelentett. Rei anyja ideges volt, feszült és folyton attól félt, hogy a rendőrség le fogja őt tartóztatni. Eközben alig figyelt a fiára, akinek ez idő alatt egy mutáns képessége jelent meg. Észrevette, hogy képes a keze felépítését átalakítani. Képes volt a húsát és a csontját felbontani, majd egy újabb formában összerakni. Az elején groteszk és morbid formák jöttek ki, de Rei mindig vissza tudta alakítani, és lassacskán kezdte megérteni a képességét. Körülbelül 15 éves lehetett, mikor már képes volt kezelni a képességét, és akkor történt meg a baleset. Rei anyja aznap részeg volt és elkezdte verni a fiát, mire Rei átalakította a kezét és megölte vele az anyját. Összesen két nap telt el, mire valaki észrevette a holttestet és hívta a rendőrséget és a mentőket. A hatóságok úgy hitték, hogy valaki megölte Rei édesanyját, de ezzel nem Rei-t gyanúsították. A fiú egy újabb gyilkosságot úszott meg.
Az apja miután értesült a helyzetről, azonnal magához vette a fiát, majd együtt elköltöztek Baltimore-ba, de ott nem tartott sokáig a "boldogságuk". Amikor Rei apja az esetről kérdezte a fiát, az átalakította a karját és végzett a saját apjával, miközben azt szajkózta, hogy "A te hibád!  Miért hagytál engem ott!?". A fiú ezek után felgyújtotta a házukat, és amikor a hatóságok kiértek a helyszínre, ő a ház előtt ült, dúdolgatott, majd amikor az esetről kérdezték, ő bevallotta az egészet.
- Én öltem meg apát és anyát. Azt a fickót is én öltem meg és a házat is én gyújtottam fel. - mondta dalolva, közben pedig előre-hátra hintáztatta magát és úgy nevetett, mintha mi sem történt volna, és ő csak egy jó viccet mondana el - Én öltem meg őket, de nem számít. A halál pontosan ugyanolyan, mint az evés vagy az alvás. Úgy bizony. - dalolta, közben pedig nevetett.
Rövidesen elmegyógyintézetbe került, gyógyszeres kezeléseket esett át, de keveset változott. Utálta és megvetette az embereket, nem tekintette őket többnek, mint egy tárgy, de nem állt szándékában megszökni az intézetből és nem is akart megölni senkit sem. Nem állt ellent és nem tett semmi rosszat, a különös viselkedését kívül.



Képességei: Átalakítás: Képes a jobb karjának a felépítését megváltoztatni. A húsának és a csontjának a felépítését és az elrendezését bontsa fel és rakja össze egy újfajta variációban. (például egy hegyes szuronyt készít a kezéből). Egyenlőre csak a jobb kezét képes átalakítani, az alkarja alsó felétől a kézfejéig.

Szakértelmei:

Megjegyzések: Az ott töltött évek alatt elért egy olyan szintet a gyógyulásban, hogy már akár vissza is térhetne a társadalomba, bár a jelleme még mindig hagy némi kivetnivalót maga után.


A hozzászólást Bryde ikrek összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 25 Okt. 2015, 16:40-kor.

_________________
- Azért élek, hogy szolgáljak, Inkvizítor úr.
-Nem tudom, miért élsz, de biztos hogy nem ezért.
Bryde ikrek
Bryde ikrek
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 135
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Valahol

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

http://fusrodah.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Suzuya Rei Empty Re: Suzuya Rei

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 25 Okt. 2015, 16:17

Hű, „vidám” előtörténet! Smile

Mivel jelenleg minden karakter a S.H.I.E.L.D. ügynöke vagy gyakornoka, egyelőre Reivel se lenne ez másképp, de ez már túl komoly elmeháborodottság ahhoz, hogy beszervezzék maguk közé akár gyakornoknak. A karakter múltját jóváhagyom, legyen így, hiszen akkor még zavarodott gyermek volt, aki a képességeivel is ismerkedett, de azt kérném, hogy az elmegyógyintézetben töltött idő alatt legalább olyan szintre gyógyuljon meg, hogy beszervezhessék őt a S.H.I.E.L.D.-esek. Egy fiú, aki megpróbál ügynökként vezekelni a múltbéli bűneiért, vagy legalább csak próbál beilleszkedni a társadalomba, már bemesélhető. Ezt követően persze még bármerre alakulhat majd a jelleme.

Az elmegyógyintézet orvosai mellett legyen egy hivatalos szakvélemény is róla a S.H.I.E.L.D.-től, amelyben engedélyezik a terepre küldését, alátámasztva a jelenlegi gyógyulását. Ha szeretnéd, később még visszaeshet tőlem, de most, az elején máshogy nem tudnám őt behozni a kalandba.

Köszi!

_________________
Suzuya Rei 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Suzuya Rei Empty Re: Suzuya Rei

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 25 Okt. 2015, 18:11

Rendben van, így már elfogadható és bemesélhető, de még majd pár dolgot én is írok hozzá, amikor behozom a kalandba a 2. szín elején. Valószínűleg a többi ügynök még (jogosan) így is ki fog akadni kicsit, de ha az elején jól viselkedik, akkor nem lesz gond.

Köszi!

_________________
Suzuya Rei 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Suzuya Rei Empty Re: Suzuya Rei

Témanyitás by Bryde ikrek Hétf. 26 Okt. 2015, 14:26

Rendben van, türelmesen várok és köszi a lehetőséget.
Amúgy meg a többi ügynök Jim-nek se örült annyira, szóval nem zavar Very Happy Ami pedig Rei-t illeti, ő biztosan jól fog viselkedni...az elején Twisted Evil

_________________
- Azért élek, hogy szolgáljak, Inkvizítor úr.
-Nem tudom, miért élsz, de biztos hogy nem ezért.
Bryde ikrek
Bryde ikrek
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 135
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Sep. 19.
Tartózkodási hely : Valahol

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Multi
Síkok:

http://fusrodah.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

Suzuya Rei Empty Re: Suzuya Rei

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 20 Dec. 2015, 21:40

A kaland Rei számára is kezdetét vette Marylandben! Jó szórakozást!

_________________
Suzuya Rei 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Suzuya Rei Empty Re: Suzuya Rei

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.