Ghoul Játszma

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Vas. 13 Dec. 2015, 15:53

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.11.-e Péntek.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


A nyugtató szavaim hatására Deanna abbahagyja a sírást, majd egy rövid, csodálkozó tekintetű nézés után azonnal a karjaim közé szalad és átölel. Ezután hevesen és meghatódottan megköszöni az egészet, majd a pár perc hosszúságú ölelés után elenged, majd megtörli a szemét. Látszólag nemcsak megnyugtattam, hanem még boldoggá is tettem a szavaimmal, és ez nagy elégtétellel tölt el. Ezután rögtön elkezdődik a film, majd Deanna azonnal felbontja a zacskónyi gumicukrot és elkezdi majszolni, mintha ez lenne a napja csúcspontja. Sejtem, hogy igazából csak a lelki feszültségét oldja vele, és szerintem van valami, amit nem mond el nekem. Nem fogom megemlíteni, mert mindkettőnknek megvannak a maga titkai és ez maradjon is így. A sírás ellenére ez az este elég tökéletesnek látszik és itt van a pont, ahol általában a mélyebb kapcsolatokba bele lehet bonyolódni, kisebb gesztusokkal meg ilyenekkel, de nekem ez a határ pont. Mostantól tényleg többet fogok vele törődni, de nem akarom, hogy halálosan belém szeressen, mert annak csúnya vége lenne. De ezt elég nehéz elkerülni, mert Deanna nekem sokkal több, mint egy barát....és éppen ezért nálam jobbat, emberibbet érdemel. Az a vágyam, hogy ő boldog legyen, de velem nem lenne az.

_________________
Ghoul Játszma - Page 4 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Hétf. 14 Dec. 2015, 16:52

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.11.-e Péntek.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

Nyugodtan nézték az elkezdődött filmet, s amikor már a felénél jártak, Deanna ennivalója elfogyott, és kicsit feszülté vált, ezért inkább odébb bújt Jim-hez, majd utána ezt mondta neki:
- Olyan hideg van itt, kicsit hozzád bújok felmelegedni, jó? - kérdezte, noha inkább kérlelés volt, hogy ne lökje el magától. Ha Jim hagyta akkor így nézték végig a film hátralévő részét, ha nem akkor úgy mint korábban, s a mozi végeztével felkapcsolták a villanyokat, hogy mindenki biztonságosan kitalálhasson. Férfi észrevehette, hogy a nő elbóbiskolt, ennyi kimerült lenne?

Amerikában: egy földalatti laboratóriumban.

Ghoul Játszma - Page 4 17%20es%20karika_zpsb6x9y30a

Több tudós összegyűlt, majd az elzárt területen beszélgettek egy darabig, utána odaléptek az elkerített részhez, hogy benézzenek oda. A kocka formájú, lezárt létesítményben különféle eszközök, hűtőszekrények, műtőasztal, és egy kis laboratórium biztosította a dekorációt. Amit a terem közepén ágyhoz kötött ghoul nem láthatott, vagy csak egy részét ha oldalra fordította a fejét. A helyiség egy ajtóval rendelkezett. A tudósok arra vártak, hogy valaki bemenjen oda, nem sokára meghallgatott az imalyuk, és egy tudósnő társuk lépett be a helyiségbe vírus védelmi ruházatban, kezében pedig egy befecskendezésre váró szer, a tű maga Q acélból készült, ha esetleg a RC depresszáns nem fejtené ki hatékonyan a hatását.
A nő pár másodpercig sétált előre, míg a ghoul mellé nem került, akkor felnézett a tudóstársaira, akik közül az egyik a felszerelt hangszóróhoz lépett, és ezt mondta:

- Dr. Klara, eljött az idő amire mindannyian vártunk áhítattal, kérem használja a szert a CC alanyon - harsogták a hangszórók, amire maga a ghoul tombolni kezdett, küldött, hogy kiszabaduljon, és mindenkivel végezzen, de mindhiába. A nő beadta neki a szérumot, majd kiszaladt a helyiségből, mintha egy időzített bomba ketyegne. A mögötte bezáródó ajtó mögött még kettő vas lemez csukódott le a védelem kedvéért, és az egészet egy harmadik szerkezetet légmentesen zárta.

Ghoul pedig két másodpercig rángatózott, majd úgy tűnt mint aki nem mozog többet, meghalt. A tudósok ujjongani kezdtek, hogy több éves munkájuk sikerrel járt... Ám riasztó zajra lettek figyelmesek, ami vagy szökést jelentett, vagy vírus terjedést. A ghoul teste elkezdett dagadni mintha egy vízágyat akarna valaki felfújni de a benne lévő víz miatt egyfolytában mozogna ide oda. Az áldozatot tartott szíjak elpattantak a testmegnagyobbodás okozta fizikai erő miatt. Majd a lény teste a földre esett, aminek következtében szétpukkant, ekkor láthatóvá vált a csontváza amire kagune szálak tapadtak, majd elkezdtek dagadni, és egy acél kemény, bőr nélküli test állt lent a helyiségben. Nem lélegzett, és nyugodt, arccal nézte az ott lévőket, szemgolyók nélkül...


Egy másodperc...
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Hétf. 14 Dec. 2015, 17:22

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.11.-e Péntek.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


Miután Deanna megnyugodott, és a film elkezdődött, az egész este kezdett kellemessé válni. Rám is rám fér a pihenés, noha a könyvtáros meló nem túlzottan frusztráló, de az a kaland az őszessel, meg a szavai okozta gyanakvásokról jó érzés másfél óráig elfeledkezni. Pláne egy jó film mellett, amit ráadásul egy számomra nagyon fontos emberrel nézhetek meg, szinte maga a földi paradicsom. Vagyis majdnem, mert a film után el kell válnom Deannától. Igaz, jól esne eltölteni vele az estét, jobban elbeszélgetni vele, de félek a következményektől.
A film közepénél észreveszem, hogy Deanna hozzám bújna, amit egyszerűen nincs szívem visszautasítani, miért is tenném.
- Persze, nyugodtan. - felelem neki, majd hagyom, hogy nyugodtan hozzám bújjon, ami még nekem is jól esik. Talán jobb lenne, ha nemet mondtam volna, vagy megálljt parancsoltam volna a dolgoknak, de nem akarom megbántani. Ez az egész szörnyen bonyolult, a szívem meg az agyam is mást diktál. Szívem szerint szerelmet vallanák neki, de azzal előbb vagy utóbb fájdalmat okoznák neki, amit nem akarok.
A film végénél a lámpák felkapcsolnak, majd mikor fel akarnák állni, észreveszem, hogy Deanna elaludt rajtam. Ilyen unalmas volt a film neki, vagy csak szimplán fáradt volt? Akárhogy is, akármilyen szépen alszik, fel kell keltenem. Finoman megsimogatom a fejét, majd mondom.
- Deanna, ébresztő. - mondom neki, és ha nem kel fel, akkor egy kicsit megrázom. - A film véget ért, és ha nem megyünk ki innen, akkor kidobnak. - mondom neki mosolyogva, ha kinyissa a szemét.

_________________
Ghoul Játszma - Page 4 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Hétf. 14 Dec. 2015, 20:01

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.11.-e Péntek.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

Deanna szép lassan felkelt, majd nyújtózott mint egy kiscica, és két másodpercre rá rájött hol van, és hogy mit csinált.
- Elaludtam? Milyen kínos... bocsi - kért bocsánatot miközben zavarában birizgálta jobb kezével az egyik hajfürtjét, s felállva ( hiszen készülődni kell kifelé ) ezt hozzá tette:
- Sok a munka, és a nyomás is nagy, lévén még kezdő  vagyok ott a munkahelynél, s a túlzott megfelelési vágyam le strapál a stressz mellett - vallotta be Jim-nek, barátjának.
- Jól van, szerintem minden megvan, mehetünk is - mondta boldogan, mintha misem történt volna. Kifelé haladva megköszöni a filmet:
- Nagyon köszönöm a mozizást. - Majd pedig amikor kiértek a moziból kért Jim-től valamit:
- Ha nem haragszol, kérlek vigyél oda vissza ahol találkoztunk, onnan hazatalálok egyedül is, eléggé... fáradt lettem, bocsi, hogy ilyen ünneprontó vagyok, ismételjük meg ezt legközelebb is - ajánlotta barátjának, és mosolyogva várta, hogy mi fog következni.

New York-ban
Akárcsak London-ban, úgy New York városban is elszabadult a pokol. Az angoloknál a CCG kegyetlen tisztogatásai miatt. Amerikában pedig az említett városban felbukkan egy bizarr bőr nélküli ghoul, és egy eltorzult. Az első nem ismer kegyelmet, és pusztít amerre csak megy, az második pedig valami furcsa kórt terjeszt a ghoulok körében, ami az emberekre influenzás megbetegedést okoz.
Ghoulok-nál:
A tünetek -
Első nap: ingerlékenység, bőrviszketés
Második nap: enyhe fény érzékenység, kiütések, agresszióra hajlamos viselkedések.
Harmadik nap: A fertőzés eluralkodik az agyon ezért a beteg régi személyiségének töredéke marad meg, és inkább a ghoul ösztönlénye lesz domináns. Ennek okán nem törődnek az emberek szabályaival, úgy viselkednek ahogy jónak látják, és nem rejtik el mivoltjukat.
Korábbi kiütéseik bőrös dudorokká alakultak.
Negyedik nap: Visszafordíthatatlan végkifejlet, a ghoul teljesen állati szintre fejlődött vissza, úgyis viselkedik. Dudorok a testén két centisekre növekedtek. Szemeik mindig kakugan látszatú. A hajuk csapzottá vált.

Ez a jelentés a D.P.S tudósok feljegyzései alapján készültek.
A vírus ott terjed a levegőben amerre a fő hordozó van. Érintés útján is tud terjedni.
CCG, és a különleges osztagok igyekeznek megoldani a problémákat, de eddig drasztikusan sikertelenül.
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Pént. 18 Dec. 2015, 19:18

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.11.-e Péntek.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


Deanna szépen lassan ébred fel, mintha otthon aludt volna a saját ágyában. A nyújtózkodása közepette veszi észre, hogy hol is van valójában, majd zavarában bocsánatot kér.
- Semmi probléma. - mondom neki, majd miután hozzáteszi az indoklást kifele menet, újból megszólalok - Megértem. Bár a könyvtáraskodás nem olyan kimerítő meló, de páran még ott is fel tudnak cseszni. - teszem hozzá, majd kiérünk és Deanna megköszöni az estét.
- Nagyon szívesen. Nekem is jólesett egy kis kikapcsolódás. - mondom mosolyogva, viszont amikor Deanna előáll a kérésével, elfog az érzés, hogy valamit tennem kéne.
- Rendbe, feltétlenül ismételjük meg, de...biztos ne vigyelek inkább haza? Az utcák éjszaka elég veszélyesek tudnak lenni, főleg most, hogy azok az izék itt nyüzsögnek és....nehogy valami bajod essen, vagy ilyesmi. - mondom, majd azért hozzáteszem - Persze, csak ha szeretnéd, de én jobban érezném magam, hogy biztonságban hazajutsz. - mondom, majd idegességemben megvakarom a tarkómat, majd rámosolygok. Már megint túl messze mentem, de jobb, ha tényleg nem esik semmi baja. Ha az őszes, vagy egy másik Ghoul megtámadná az úton, csak én tudnám megvédeni, de ehhez persze ott is kell legyek. Csak ma este ne legyen semmi gebasz, olyan szépen telt ez a nap.

///elnézést a súlyos késésekért///

_________________
Ghoul Játszma - Page 4 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Szomb. 19 Dec. 2015, 08:04

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.11.-e Péntek.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

// Nem gond, még eléggé vissza tudok zárkózni ráhangolódás terén. Legalábbis remélem  pirat  //

Deanna örült annak, és mosolygott, hogy Jim is jól érezte magát, ez fontos volt neki, noha elaludt, de végül ez nem zavarta a férfit.
Aki végül nem akart egyetért a nővel mert túlságosan félti, és felajánlotta, hogy hazaviszi, a nő nem tiltakozott, lévén, hogy fáradt:

- Nagyon köszönöm a kedvességed Jim, akkor kérlek vigyél haza, ha ez megnyugtat - egyezett bele a nő, akart volna még ezt azt mondani, de végül rájött, hogy nagyon furán jött volna ki így ennyiben hagyta. Amin Jim elkészült ő felült mögé útra készen.

*

Eközben tőlük pár méterre, egy táskás, inget viselő, sovány testalkatú, félhosszú hajú férfi, akinek az arcát a legtöbbet visszataszítónak tartanak, páran pedig angyalinak. Már a kezében tartott egy jegyzetet és írogatta környező  boltok, cégházak, és egyéb helyek neveit. Ám ez mind elterelés volt, mert ő Jim-et nézte, néha-néha, nem észrevehetően, ő eleget lát rápillantásokkal is, elemezte, már miután kijött a nővel, a mozi épületből.
Memorizálta azt amit látott, és megvárta amíg elmennek a járművel. Utána szapora léptekkel egy félreeső sikátorba lépett be, ott egy  hajléktalan volt aki felismerte őt.

- Áh, szevasz Dmar, rég láttalak erre, önkormányzathoz sietsz? - kérdezte az öreg hajléktalan.
- Szia, Fenyő ( ugyanis ez volt a beceneve ), nem ma nem oda megyek, múlt hónapban végeztem a regisztrációval.
- Oh, értem, akkor, jöttél meglátogatni az öreg cimborát? - kérdezte nevetve, majd folytatta: - Hoztál egy kis bort? - faggatta töretlenül, Dmar csak sóhajtott egyet, és ezt mondta:
- Nem, nem hoztam, már le kellene állnod piálva, sietek, később találkozunk - válaszolta, és sietve elhagyta a sikátort. Nem akart most információkat venni tőle, akadt elég neki is, épp most látott egyet, csak az öreg nem hagyta egyből feljegyezni, amit végül a járdán járva kellett megtennie, a szembejövő emberi forgalomra nem kellett ránéznie, tudta milyen irányba kell kitérnie előlük, hogy ne ütközzenek össze, de ezt sokan nem hagyták szó nélkül, mert azt hitték no majd most jön nekem a bambuló, de Dmar mindig ügyesen kitért az ütközések elől, közben fennhangon ismétel meg mit ír le, hogy ezzel növelje koncentrációját:
- A mai korok Determinizmusa kettős pont, a K faj, szociológia rész aláhúzva, ma megint találtam egyet. Érdekessége, hogy nála is a Pszichofiziológia velője kitükröződik a Neurofiziológia fizikai jellemzőién. A hipotézisem az, hogy az összes társadalomban élő K faj ezek vizsgálatával fel lehet fedezni. Magyarán, a szemük, vagy nevezhetjük receptornak, és testbeszédük, elárulja mik is ők, további kutatások szükségesek ezek száz százalékos valószínűség kiterjesztésére - motyogta, majd letért a forgalmas útszakaszról, és egy falnak hátradőlve folytatta:
- Ő bizonyára a megfontolt fajták közé tartozik, ugyanis a társadalomtól elszigetelődött K faj Receptorai a megszokott elvetemült gyilkos személyiségi mintákat tükrözi, akárcsak az ősz hajúnál pár nappal korábban. Veszélyességét tekintve nagy a kockázat, hogy nyomoznék utána, lévén, hogy milyen személyiség eshetőség bujkálhat benne - folytatta az ismételt felolvasást írás közben, majd mint aki jól végezte dolgát abbahagyta, és becsukta egy puffanással a kis könyvét, elővette a hátizsákját, belerakta a kis könyvet az egyik fakkba, azt lezárta, s a hátizsákját úgy vette fől, hogy az annak hátulja elől a mellkasán feküdjön, és a vállain pedig a karpántok. Így haladt előre, valamerre, boldogan, miközben a kicipzározott táskából a termoszából annak kupakjába öntötte tartalmát ami valamilyen meleg lé volt, s azt iszogatta.

*

Jim-ék amint készen álltak elindultak a megadott útirány felé. A forgalom nem volt számottevő, tizenöt perc alatt oda is értek.
- Szuper vagy, innen már oké lesz - válaszolta a férfinek, szált a motorról, átadta a motorsisakot hagy kapott, és egy puszit nyomott az arcára:
- Köszönöm még egyszer a mai estét - dorombolt, majd hátrafelé integetve hazasétált.
Jim hazafelé, és otthonánál sem talált semmi különöset, csak azt, hogy szépen feltakarították az utcát az utca seprők, hazaérve készülhetett a holnapra, vagy elfoglalhatta magát mással ha akarta.


Ismertető:
*K faj* = Kannibál faj
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Szomb. 19 Dec. 2015, 17:07

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.11.-e Péntek.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés


Az esti mozizás eléggé jól sikerült, Deanna is élvezhette a mosolyából ítélve. Mindkettőnkre ráfért ez a kikapcsolódás és én meg amúgy is elhanyagoltam őt egy kicsit, szóval be kellett pótolni pár dolgot. Deanna szerencsére nem tiltakozik, mikor felajánlom, hogy hazaviszem, bár nem is tudom, a túlzott aggódástól erősnek vagy inkább szánalmasnak tűnök. Ezek után mindketten felpattanunk a motorra, majd el is tudunk indulni. A forgalom szerencsére nem számottevő, ezért gyorsan elérünk a házához, ahol Deanna elbúcsúzik tőlem egy újabb puszi kíséretében.
- Nagyon szívesen. Szia. - búcsúzok el tőle, és összesen csak ennyi jön ki a számon. Talán jobb is, nem kell tovább kavarni a dolgokat, már így is eleget tettem. Még mielőtt felülök a motoromra egy mélyet szippantok a levegőbe, hogy megtudjam van e a környéken valaki illetéktelen, esetleg Ghoul. Ha igen, akkor kicsit utánajárok, de ha nem, akkor felpattanok a motorra és szépen hazavezetek. Hazaérve egy rövid tusolás után azonnal bedőlök az ágyba és felkészülök a holnapi napra.

_________________
Ghoul Játszma - Page 4 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Vas. 20 Dec. 2015, 09:21

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.12.-e Szombat.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

Minden nyugodt volt, talán túlságosan is. Mindenesetre egy ghoul sem volt a környéken, ha mégis lett volna akkor máshol tartózkodhatnak.
Jim-et nem zavarta semmi, talán a napi fáradtság, és a majdnem egy órás út hazafelé, utána nem tett mást mint készült lefeküdni, és hamar el is aludt. Álma érdekes módon csak egy gomolygó árnyék volt, de ezt hamar elfeledi miután felkelt.
Rádió ébresztette a megadott időben, hiszen szombaton is volt munka, a könyvtár központokban pedig még vasárnap is. Náluk e napon csak kora délutánig maradnak nyitva, utána bezárnak, tehát csak öt órát kell ma dolgoznia.
" ...mai reggeli órában ünnepségi felvonulást tartunk, aminek szervezője Ben Michael képviselőnk, hamarosan eljön a kerületi választások ideje, és a hőn szeretett jelöltünk indul rajta. A közúti híreink: a huszonötös, kétszázhetvenes, a harminchatos, és a hetvenes közutakon forgalmi dugók várhatók... A másik érdekességünk, hogy egyre többen jelentenek háziállatok eltűnését..." - Hagyta abba a rádió a közvetítést mert megint hibásodást kezdett mutatni, Jim még nem javította meg, vagy nem vett másikat. Lehet hogy a kábel okoz áramkimaradásokat. Lehet most ez mellékes is, ugyanis várja a munka, és jobban teszi ha siet mert hallottak alapján dugóra számíthat. Sokan meg akarják nézni az ünnepséget, és feltehetőleg ezért történik jelentős forgalom változás.

Úton a munkahely felé jelentős dugó fogadta Jim-et, aminek valószínűleg nem örült mert így egy órát késett a munkahelyről, beérve tapasztalhatta, hogy nem csak ő késett, még senki nem volt bent. A férfi ahogy kinyitott máris jött vagy hat ember, akik mind könyveket hoztak vissza, és mentek újakat nézni.

Közben: A tegnapi jegyzetelő férfi, Dmar, az egyik sakkozó széken ült, és egy újságot olvasott, tekintette egy darabig követte Jim mozgását, majd megrázta újságát, és újból azt nézte. Sakkozó partnere a Fenyő névre hallgató hajléktalan volt aki jelezte, hogy most ő jön. A fiatal férfi ránézett a saktáblára, egy bábuval lépett egy el alakút, és utána hozzátette, hogy sakk matt. Végül megint az újságot olvasta, kisvártatva tekintete megakadt egy magas épületen a sok közül. Rövid nézés után tekintette megváltozott, és felkelt székéből, összehajtogatta
újságát, és elbúcsúzott ismerősétől, elindult valamerre.

Denver közelében: 08:56
A fehér kabátosok megérkeztek, az irányítójuk találkozott egy közvetítővel aki átadott neki egy könyvet.
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Vas. 20 Dec. 2015, 12:53

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.12.-e Szombat.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


Ha a szimatom nem csal, akkor Deanna nincs veszélyben, a környéken nem ólálkodik egy Ghoul vagy éppen galamb sem, szóval e téren legalább nyugodt lehetek. A motoromra pattanva az egyórás hazaút után egy gyors zuhany után rögtön bedőlök az ágyba és zavaros álomba merülök.
Reggel a rádió ébreszt, aminek a mondandójára félig nyitott szemmel figyelek oda és megpróbálok valami hasznosat kihámozni. Választások, felvonulások, eltűnt háziállatok és az a nyavalyás szerkezet még mindig nem akar rendesen működni. Észben kell tartanom, hogy vegyek magamnak egy új rádiót, mert kissé zavar, hogy ez a fémhulladék csak a hírek felét adja le, megjavítani meg amúgy sem tudom.
A reggeli rutinom után (zuhany, ruha, kávé) után felpattanok a robogómra és elindulok a könyvtár felé. Az odaút viszont egy órás tötymörgéssel telik, ugyanis az a felvonulás eléggé belezavar a forgalomba, de egy nagyobb késéssel be is érek a munkahelyre. Odaérve azonban észreveszem, hogy az egész hely üres, tehát én értem ide elsőnek, a többiek pedig látszólag többet fognak késni. Akár azt is hazudhatnám nekik, hogy én már egy órája itt voltam, és csak ők késtek. Vicces is lenne. A nyitás után rögtön hat ember tódul be és a monoton napom elkezdődik. Kíváncsi vagyok, vajon Deanna mit csinálhat éppen.

_________________
Ghoul Játszma - Page 4 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Vas. 20 Dec. 2015, 16:45

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.12.-e Szombat.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

Jó pár óra eltelt, és nemigen akadtak új regisztrálók, csak olyanok akik vagy a régi könyveket hozták vissza, és kerestek másikat. Vagy olyanok akik most választottak könyveket. Az egész forgalom nem tartott túl sokáig, mindössze tizenegyig, utána senki nem jött, csak az ünnepséget lehetett kint hallani. Jim-nek feltűnhetett, hogy a munkatársak, és a főnők sincs bent.
A férfit nincs mi lekösse, legalábbis emberek nem. Olvashat, kávézhat, vagy kimehet nézni az ünnepséget, ha ezzel él láthatja, hogy egy szőke félhosszú hajú, sebhelyes arcú ámbár karizmatikus képviselő integet a népnek miközben a díszes autóval megy a nagy térre beszédet mondani. Eléggé régimódi módszert választott erre a célra, de úgyis néz ki mint akinek fontosak a külső ingerek. Akadt kísérete is, akik nem mutatták magukat, mert autókban tartózkodtak.
Feltűnően sokan gyűltek össze a környéken, és a könyvtárba a bejáratott is többnyire látták, ezzel megakadályozva a forgalmat. A nézőközönség követi a szőke hajú férfit a főtérre.


Salt Lake City-ben:
Egész éjjel mélyen aludt, mikor a vége felé egy külvilágból meghallott hang teljesen rosszra fordította. A hang nem volt más mint egy fém találkozása egy másik fémmel. Grey újból átélte azt amit régen, egy cellában, volt, várta a holnapot, amikor a távolból meghallott egy fémes cipő kopogását a vasrácsos talapzaton. Rögtön elfogta a félelem igazi velője, amit akkor érzet, amikor Ő közelített felé, a kis kedvencéhez.
Azonnal a cella legárnyékosabb részébe szaladt, és összekuporodott mintha nem is lenne ott, mindhiába, ugyan a folyosó világítások elég gyérek voltak, de ez nem volt számottevő probléma egy ghoul számára.
A nagydarab sötét alak megállt a folyosó világítás elé, ami csak a körvonalait világította meg, ennek okán az alakja egészét feketeség borította. Kezében egy vascsövet tartott, aminek végét a másik kezébe ütötte, és az ujjain lévő fém gyűrű okozta hanghatások már jeleztek Grey-nek, siránkozva, nyüszítve, tiltakozott.

- Eljött az idő fehérke... do-log-van - ejtette ki a férfi mély, daloló hangon, utána vigyorogva. Ezután a férfi felriadt, és gyorsan felugrott ágyából, kitörtek kagune csápjai harcra éhesen. Korábbi hatalmas formájától eltérő kisebb formát engedett ki, nem volt szükséges "one strike" támadószerv formálásra.
Két másodpercébe telt mire rájött, hogy csak álmodott, izzadva, és lihegve húzta vissza a kiengedett kaguneket a testébe.
Gyorsan lehuppant az ágyáról, és elindult kifelé a szobájából, az ajtaját annyira kicsapta hogy az a fal bal oldalát rongálta azt, és kiszakadt a helyéről. A környező szobákból kijöttek többen, megnézzék mi történt, hátha támadás érte őket, volt már rá példa. Hamar visszamentek amikor látták ki csinálta a hangzavart, senki sem akarta kérdőre vonni viselkedését, nem ért annyit a dolog.

Ghoul Játszma - Page 4 Menet22_zpsqcx0af1u

Előre ment a cellák irányába, zaklatottan, ökölbe szorított kezekkel, eltorzult arckifejezésekkel, amik egy régi seb okozta érzelmeket tükröztek. Kis idő elteltével meg is érkezett az egyik fogolyhoz, aki csakúgy mint ő régen, úgy viselkedett, amint meglátta őt. Grey őrült vigyort lejtett arcán, izgatottságától remegő jobb kezével kinyúlt az áldozata felé, és ezt mondta:
- Eljött az idő, Bill Costala... dolog van
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Vas. 20 Dec. 2015, 20:27

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.12.-e Szombat.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


Ahogy gondoltam, a napom a megszokott, dögunalmas monotonitásában telik szépen lassan, dögunalmasan. Tizenegyig jobbára alig jön be valaki, akik könyvet hoztak vissza vagy éppen visznek el. Tizenegy után viszont már egy árva lélek se tolja be a képét a könyvtárba, mégis minek is tenné? A növekvő technológia miatt már egyre kevesebben járnak könyvtárba, de legalább még járnak. Az egész napom kávézgatással meg olvasással telik, viszont az furcsa, hogy se egy munkatársam, se a főnök se jött be még ma. Általában a főnök az ilyen üres órákat szokta kihasználni arra, hogy bánkódjon a tönkrement kapcsolata miatt, én meg csak bólogatok meg biztató szavakat mondogatok, hogy "Túl fog rajta lépni" meg "Biztos talál valaki mást" és a többi. Mivel azonban ez elmaradt és senki sincs bent, ezért kimegyek az épületből én is, hogy egy kicsit kinyújtóztathassam magam, de nem távolodok el a bejárati ajtótól, nehogy valami gond akadjon. Kint pedig a hírekben említett Ben bácsi integet egy régimódi kocsiból, legalább is azt hiszem, hogy ő az a képviselő, akiről beszéltek a hírekben. Ch, a politika nem nagyon szokott érdekelni, a képviselőkről is csak a képviselőfánk jut az eszembe. Bár tudnák enni egyet is anélkül, hogy összehánynám magam a förtelmes ízétől, nem lenne rossz. Egyszer jól esne úgy ebédelni társaságban, hogy utána nem kell meghánytatnom magam vagy épp azonnal lenyelni a falatokat.
Mivel a kinti dolog nem nagyon izgat, ezért vissza is megyek a könyvtárba, majd újra elmerülök a "Fekete kecske tojása" című könyv lapjaiba.


///ha jól tippelek, akkor...Joshua Grey, AKA: Fehér hiéna? ////

_________________
Ghoul Játszma - Page 4 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Hétf. 21 Dec. 2015, 07:27

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.12.-e Szombat.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

// Természetesen, a CCG jelentésben több hozzászólással korábban említettem. //

Eközben a Legion központban:
- Ben Michael beszédet fog tartani?kérdezi az egyik ghoul a másikat, aki egy mosollyal fogadta, és egy válasszal:
- Természetesen, az előkészületek le vannak fektetve - adta tudtára társának, aki nem lett ettől nyugodtabb.

Egyik földszinten a tárgyalóban halkan ketyegett valami.

Eközben távol Jim-től, a nép izgatottan követték a szónoklain vágyót, de az igazi embertömeg már ott volt, és várt egy ideje.
Michael képviselő elégedett szált ki a kocsiból, és lépett fől a porondra, mosolyogva. Ha nem lenne karizmatikus jelenség, akkor erősen feltételezhető lenne róla, hogy egy ripacs, aki túljátssza a szerepét. Amint elérte a mikrofont rögtön beleszólt:

- Nagyra becsült honfitársaim, azért gyűltünk ma itt össze mert mindannyian változás akarunk...

A távolban az egyik magas épületben robban egy igen nagy bomba, hatalmas hangzavart keltve, betörve ezzel az ablakokat, majd két másik épületben is történt hasonló esett. A nép pánikolva futott amerre látott, Michael pedig dühösen nézett az első robbanás helyére, a Legion központra. Összeszorított fogakkal ezt préselte ki magából:
- Ez háborút kíván...

Távolabb egy magas épület háztetején az égő Legion központjának az épületét három K.R.A.T.E.R. katona nézi, köztük Stev is.
Ghoul Játszma - Page 4 C829c99375b5de8a3749e1cc054a5cb2_zpsw6yeuhlo
- Osztag parancsnok... - szólt oda neki az egyik.
- Tudom, mennünk kellene, ess kompozíciót kell használnunk - válaszolta révült tekintette, miután a korábban sebesült karját nézte.
- Értettem - válaszolták szinte egyszerre.

Denver területein:
A Goro bestiák nevezetű ghoul szervet több ezer katonája behatolt Denver-be, északról, keletről, nyugatról, délről, minden irányból, a robbanás után. Ghouloknak, embereknek, mindenki az életéért küzd.

Könyvtárban:
Jim az egészből annyit érzékelt, hogy egyszer csak a robbanás meghallásának következtében a könyvtár elülső ablakai mind betörtek, voltak olyan szilánkok is amik az asztaláig repültek, és beleálltak abba mintha kések lennének. Ő pedig nem szenvedett különösebb sérülést, talán a füle fájhat pár percig, révén hogy jobban hal mint az emberek, így zavarhatta a robbanás ilyen távolságból is. Nem kellett kimennie ahhoz, hogy hallja a betört ablakokon keresztül a kinti káosz hangját. Kiáltások, ordítások, sikítások...
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Hétf. 21 Dec. 2015, 13:36

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.12.-e Szombat.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


Már csak pár óra. Csupán pár óra és ez a dögunalmas nap végre letelik, mehetek haza. Persze előtte veszek egy új rádiós ébresztőórát, mert a jelenlegi már elég régi és nem működik. De addig is elmerülök a kedvenc könyvem betűi között, és várok a csodára. Semmi sem történik...

...amíg egy hatalmas robbanás ráz meg mindent, én pedig reflexesen a földön kötök ki. A kezemet a fülemre tapasztom és átkozom azt az éles hallásomat.
- Mi a pokol? - kérdezem magam miközben feltápászkodom a földről. Rögtön észreveszem, hogy az elülső ablakok betörtek és egy csomó szilánk hever szanaszét. Néhány darab a pult azon részébe állt bele, ahol nemrég még a karom volt, de szerencsére nem szenvedtem el sérülést. Azonban a beszűrődő hangok alapján a kintiekről ezt nem lehet elmondani. Kiáltások, sikoltozások, kész káosz lehet odakint. Mi a fene volt ez? Terroristák Denverben, vagy mi a tosz? És én még azt hittem, hogy a szombatom dög unalmas lesz. Azonban most el kell játszanom a zavarodott civilt, és lehetőleg túlélni az egészet. A szétrobbant elülső ablakokhoz sétálok és megnézem, hogy mi a helyzet.

_________________
Ghoul Játszma - Page 4 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Hétf. 21 Dec. 2015, 17:33

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.12.-e Szombat.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

Eközben máshol:
Emily nyomozó a csapatával egyenes Salt Lake City felé tartanak. Az Goro bestiába beépült informátor segítőkész volt, és átadott neki minden információt amire szüksége lehetett. A győzelmet már magáénak érezte, és tudta, hogy ma a Fehér hiéna meghall.

Denver-ben a képviselő eltűnt, mozgósítja a "katonáit", de előbb fel kell öltözniük, a zászlókkal rendelkeznek erre a célra. Viszont váratlan esemény miatt egy darabig nem tudnak frontvonalra lépni. Ezzel minden másodperccel a Goro bestiák kezére játszanak.
A felső vezetőség pedig három *vadászt utánzat*ot küldött a városba már korábban.


A kialakult káoszban tehetetlen a rendőség, hamar szétmorzsolódnak a ghoul áradat miatt.
A speciális osztag helikopterrel érkezik az egyik legkaotikusabb helyre rendet teremteni.
A vadász utánzatok szétszóródtak, és egyenként tevékenykednek.
Legion még fel sem vonult, máris közel pár perc alatt a Goro bestiák beáramlása megtorpanni látszik.

Eközben Jim úgy döntött kinézett a törött ablakon, hogy mi is folyik odakint. Épp láthatta, hogy az embereket megtámadó házról házra, faltól falig ugráló ghoulok százai söpörnek végig mindenkin, és maguk mögött csak halált, és szenvedést hagynak. Már majdnem elhaladtak amikor az egyik roham részt, egyetlen egy fénylő alak, szinte követhetetlen sebességgel halad végig, hátra hagyva halott ghoulokat. Az áradat csakhamar irányt változtatnak, és őt kezdik el küldözni. A távolban pedig egy nagyobb épület lángol, és omladozó félben van. Tőle ellentétes irányba kelet felé kettő másik épület járt ugyan így, noha azok kisebbek voltak, és csak a füstből lehetett arra utalni.
Egyenlőre úgy tűnik sértetlen marad a könyvtár, és Jim megnyugodhat, amikor a könyvtár hozzá közeli plafon darabját támadást érte, és egy, egyméterszer egyméteres darab a földre esik, a másik darabja a távolba valamerre. Láthatóvá vált a porfelhő eloszlása után, hogy egy halott ghoul testi okozta ezt, ami szép lassan lecsúszott a sérült mennyezet darabjáról, és Jim mellé esett.
Döntenie kell, hogy mihez is kezd.


*Vadász utánzat: A T.H.O.R. projekt gyöngyszemei. Hight tech ruhákkal olyan képességekkel rendelkeznek a használók mint az ősi idők beli legendás vámpír, és más lények elleni vadászok. Viszont amiért ők jelenleg nincsenek Szolgálatban, így íj módon helyettesítik őket, egyedül Amerikában.
T.H.O.R. - Technical Hight Oriented Response
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Szomb. 16 Jan. 2016, 17:51

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.12.-e Szombat.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


Amikor azt hitte, hogy ez a nap dögunalmas lesz, tévedtem. Az a robbanás valósággal megrázott mindent és amikor az ablakhoz lépek, akkor rájövök, hogy a helyzethez semmi köze a terroristáknak: Ghoulok támadták meg a város lakosságát. Ahogy nézem az ostromló Ghoul áradatot, az omladozó, lángoló épületeket, teljesen lefagyok. Aztán arra eszmélek fel, hogy valami fénylő dolog vagy személy szinte átrobban a Ghoulokon és halottakat hagy maga után, ami egyben jó hír és rossz is. Jó, mert a többi fajtársam őt vagy azt kezdte el üldözni, viszont rossz, mert már volt szerencsém valami hasonlóan durva dologhoz és ha ez az izé rájön, hogy nem vagyok ember, akkor a másodperc töredéke alatt szét fog zúzni. Amikor viszont beomlik a könyvtár tetejének egy darabja és egy halott ghoul esik be rajta, akkor teljesen leesik a tantusz és kis híján megáll a szívem: Deanna! Ő most halálos veszélyben van! Azonnal a halott ghoul felé fordulok és ha látok nála maszkot, akkor azt elveszem tőle, de egyenlőre csak elteszem, nem veszem fel. Azonban ha van maszk, ha nincs, rögtön kirohanok az utcára és elkezdek rohanni Deanna munkahelye felé, ha jól emlékszem, nem lehet messze. Közben felcsapom a mobilomat és megpróbálom őt felhívni.

_________________
Ghoul Játszma - Page 4 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Vas. 17 Jan. 2016, 08:45

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.12.-e Szombat.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

// Üdv újra a nyeregben  pirat  bounce //

Jim nem talált semmi maszkot a férfinál, ruhájából is kevés maradt, bármiféle támadást is kapott, az nem kímélte.
A könyvtáros úgy döntött elhagyja a könyvtárat, és a kedvelt Deanna-hoz siet, közben hívni próbálja az említett személyt, de ő többszöri hívásra sem veszi fől, a gond érzékelhető. A háza csakugyan nincs messze motorral megtéve a távot, meg is találta hamar a járművét ami fel volt dőlve és néhol horpadásoktól szenvedett, de ha le ellenőrizte akkor megbizonyosodhatott róla, hogy működik, ugyan fura a hangja de működik, és ez a lényeg.
Útra kélését semmi nem zavarta meg, a nagy ghoul áradat elvonult a fénycsík irányába amit korábban látott. Ám ha a megszokott útvonalon akart menni akkor csak káosz várta. Megannyi autó az úttesten, eltorlaszolták a járművel való közlekedés bármiféle szabályszerű használatát. A járdák járhatóknak néztek ki, Jim-nek improvizálnia kellett, hogyan jut el a nő-höz, akit a óv, félt, és szeret.
Vagy bevallja magának vagy nem, a mostani élet halál kérdéses esetben rájöhet egy s másra Deanna-val kapcsolatban.

A felfordulások miatt eltart egy darabig mire odajut az említett nő házához, ahol a kaotikus események épp zajlanak. A környező épületek lángokban vannak. A környéken őrült nevetések hallatszanak, a ház egy része fűstől, az ajtó kitépve a járdán hevert. A házban dulakodások hangjait lehet hallani. Körben egyre több kiáltásokat, ujjongatásokat lehet hallani, és Jim önkéntelenül is megérezte azt a szagot: A frissen elhunyt holtest illatát.

Ha a ház felé szalad, akkor több bajkeverő tőr elő a környező sikátorokból, és a háta mögött is. A Jim-re telepedő izgalom okozhatott egy kevés óvatlanságot, de  bármit is tett volna valószínűleg ugyan az lett volna az eredmény. Az egyik ghoul felszólalt miközben körülvették Jim-et, négyen, mindegyik civil ruhát hordott, tehát semmi azonos nem lehetett észrevenni rajtuk, talán a kialakult hirtelen jött káosz miatt.:

- Ez a Fekete Férgek banda területe, még jókedvünkbe találtál minket ezért élve hagyunk, de ne tedd próbára a türelmünket, tűnj el vagy halj meg, válassz... könyvtáros - mondta az egyik fenyegetően, ámbár jókedvűen, elégedetten. Jim ha a levegőben szimatolt akkor még érezhette Deanna illatát, és egy ismerős illatot is, de már nagyon rég nem érezte így nem tudta beazonosítani, mindenesetre férfié, ezt tudhatta róla.
Mint mindig, A Skorpión áll mit is tesz.
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Vas. 17 Jan. 2016, 10:21

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.12.-e Szombat.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


Maszkot sajnos nem találtam az amúgy megtépázott holttestnél, ami a közeljövőben talán okozhat némi problémát, de most nem ez a lényeg. Lélek szakadtában rohanok a motoromhoz, közben pedig megpróbálom felhívni Deannát, sikertelenül. Ez csak még jobban arra sarkal, hogy minél előbb odaérjek. A motoromat felborulva és kicsit sérülten, de működőképes állapotban meg is találom és azonnal elindulok Deanna felé. Az út java része el van torlaszolva, káosz van mindenütt, de ez nem indok arra, hogy megálljak, így ha az út nem megy, akkor a járdán megyek végig, csak jussak oda időben. De mi lesz, ha odaérek? Ha szerencsém van, akkor még nem értek el oda a káoszt okozó ghoulok és akkor szimpla emberként tudok érte menni, aztán tűnés egy biztonságosabb helyre. Ha viszont már ott is káosz van, amire nagyobb esélyt látok, akkor kénytelen leszek küzdeni és felfedni a kilétemet, de akkor Deanna mit fog reagálni? Kétlem hogy a karjaimba rohan vidáman, miután megtudja, hogy ghoul vagyok. Ez azonban most nem számít, a lényeg, hogy biztonságban tudjam őt, a többi meg már a jövő zenéje.
Amikor elérek a házhoz, azonnal leugrok a motorról és a látványtól még az ütő is megáll bennem. A ház egy része füstöl, ajtó kitépve és a bentről érkező hangok se túl bizalomgerjesztőek. A szagok alapján viszont valaki meghalt, de Deanna szagát még erősen érzem és még valaki másét is, aki ismerősnek tűnik, de nem tudom honnan. Talán az őszes? Nem hinném, de most nincs idő a gondolkodásra, be kell jussak. Azonban amint megindulnák, egy csapat ghoul vesz körbe, akik civilben vannak, de az elmondásuk alapján egy bandába tartoznak, valami Fekete Férgek bandájába. A kialakult helyzet határozottan nem tetszik.
- Rendben van. Engem rohadtul nem érdekel, hogy ez kinek a területe és nem is azért jöttem ide, hogy ezen vitatkozzak veletek. Csak egy dolog miatt jöttem, és vagy békésen oldjuk meg a helyzetet - majd előhúzom a kagunemat és fenyegető pozíciót veszek fel - vagy csinálhatjuk durván is. - nem az én stílusom más ghoulokkal, főleg ghoul bandákkal összetűzni, de most csak Deanna a lényeg és nem hagyom, hogy ezek a férgek akadályozzanak benne.
Kétlem, hogy békésen meg tudnánk oldani a helyzetet, szóval ha támadásba lendülnek, akkor az elején csak kitéréseket alkalmazok és mozgásba lendülök, hogy fel tudjam mérni az ellenfeleim erejét. Ha megvan, akkor már jöhet a támadás és egyet sem fogok kímélni.

_________________
Ghoul Játszma - Page 4 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Kedd 19 Jan. 2016, 11:02

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.12.-e Szombat.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

A bandatagok elkezdtek nevetni, az egyik pedig felszólalt:
- Látom nagyon nem érted a helyzetet, ahol állsz az már a területünk, mások már rég megöltek volna téged ezért a tettér, pimaszságért. Nemhogy beengedne még jobban a területére mert neked dolgod van, hehehe - nevette el magát a végén, majd mindenkire ránézett. Egy másik ekkor megszólalt:
- Új korszak kezdődik, a magad fajta kihaló félben lesz ebben a városban, az emberi szabályok mintsem fognak érni, de ha így állsz a dolgokhoz, akkort ezt úgysem fogod megélni - magyarázta Jim-nek, és mindannyian nevetve szép lassan elindultak a férfi felé. Nem húzták elő a kagun-jüket, nem látszik szemükön a jellegzetes feketeség piros szivárvány hártyával. Jim hiába forgolódott, ha forgolódott, valaki mindig volt a háta mögött. Továbbiakban a kérdés az, hogy mit is csinál. Korábban adtak neki menekülés lehetőséget, és úgy látszik ez még mindig tart. Megfigyelése szerint út tűnik mintha ki akarnák tolni a területükről a könyvtárost, legalábbis akiket lát azokon ezt veszi észre.
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Kedd 19 Jan. 2016, 19:28

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.12.-e Szombat.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


A mondandóm nem győzte meg őket, bár nem is fűztem hozzá túl sok reményt. Azonban kicsit furcsa, hogy miután én előhúzom a kagune-met, ők ezt nem teszik és még a szemük se változik, csak elkezdenek közelíteni felém. Vagy nagyon biztosak magukban, vagy itt valami trükk van. Elkezdek szimatolni, hogy megtudjam, vajon tényleg Ghoulok-e? Volt már olyan, hogy a szagok első szippantásra becsaptak, mint például az őszes esete, aki ugyanis ügyesen elfedte a szagát. Ezek után viszont már nem fogok tétovázni, Deanna élete forog kockán.
- Rendben van. Akkor mind itt döglötök meg! - mondom, majd támadásba lendülök. Csak négyen vannak és nem tűnnek nagyon erősnek, szóval nem fogom hagyni magam.
Legelőször a hátam mögötti felé fogok csapni egy erőset, majd szinte azonnal meg fogok pördülni, közben a skorpiófarkammal egy kis helyet fogok biztosítani magamnak, vagy talán beviszek pár sebet. A következő lépések már a többiek reakcióin fog eldőlni. Ha hátrahőkölnek, akkor az eredetileg mögöttem állót fogom célba venni és rá fogok rontani. A kagune-mmel feléje csapok és még rá is fogom vetni magamat. Ha elérem, akkor állat módjára tépem szét, közben a kagune-mel távol tartom a többi támadásait.

_________________
Ghoul Játszma - Page 4 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Csüt. 21 Jan. 2016, 14:56

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.12.-e Szombat.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

Megállapította hogy ghoulokkal van dolga, majd Jim döntött, és pont időben, egy hajszál választotta el attól, hogy hátulról lemetéljék a Kagunejét. Terv sikertelensége miatt mindegyikük előhúzta a támadószervét, első kettőből az egyiknek négy lapos csápja volt, a másiknak kettő vaskos, olyan mintha bikaku lenne.
A hátulsókból az egyiknek egy pajzsot formált a bal karjára a kaguneje, míg az utolsó személy szintén ugyan olyan fajta kagunet használt mint a pajzsos, de neki a szúró változata volt előhívva.
Ugyan hatékonyan, és gyorsan intézkedett Jim, mégis minden támadása erős visszahárítást kapott valószínűleg azért mert azonos szintűek lehetnek mint ő, vagy ennyire megmutatkozna, hogy aznap evett e ember húst?
Folytatták a közeledést, körbe akarták teljesen zárni a könyvtárost, hogy végül minden oldalról támadás érje. Mikor ezt felismerte, egy éktelen ricsajra lett figyelmes, ami a többi ghoul nem zavarta. A hangforrás egy nőtől ered, bárhonnan felismerné a hangot... Deanna hangja volt az.

Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Pént. 22 Jan. 2016, 19:18

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.12.-e Szombat.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


Még pont időben támadtam, máskülönben a kagunemat levágták volna...megint. Mivel a tervük nem jött össze, így a többi ghoul is előhúzza a támadószervüket és kezdetét veszi a harc. Harc közben azonban észlelem, hogy az ellenfeleim nem olyan lepkefingok, mint hittem, mert nagyon erősen hárítanak és igyekeznek egyre szorosabb körbe bezárni. Aztán meghallok egy éktelen sikolyt és a hangot azonnal fel is ismerem: Deanna.
- A kibaszott életbe ti mocsadékok! - kiáltom el magam és szinte csak az ösztöneimre hallgatva támadok mindenfelé habzó szájjal. Ezek a rohadékok csak lelassítanak, nem őket kell elsőként kinyírni, hanem azt, aki a házban van és...bele sem merek gondolni, mit művelhet Deanna-val.
A támadásaimba minden erőmet beleadom, igyekszem úgy védeni, hogy meg is tántorítsam egy röpke időre az ellenfeleket, hogy aztán foggal, körömmel támadjak. Ha sikerül egy rést nyitnom az őrült támadásommal, akkor azonnal ki is ugrom a körből és rögvest a ház felé veszem az irányt és az, aki bántalmazza Deannát, az meg fog dögleni.

_________________
Ghoul Játszma - Page 4 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Szomb. 23 Jan. 2016, 07:55

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.12.-e Szombat.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

Jim szavaira csak nevettek a többiek, viszont az utána jövő tette teljesen felkészületlenül érte őket. Ghouloknál az adrenalin okozta fizikai turbó képes pár másodpercre megkétszerezni a gyorsaságot, és a támadószervek esetleges hiányos részeit összehúzza és ezzel szilárdítva, erősítve meg azt.
Tombolt rohama azonnal eredményes lett, szabályosan utat vágott magának az előtte lévőkben, mintha az ő támadó szervük csak vajból lenne, semmi másból. A kemény RC sejteken áthatolva mind a ketten mély sebeket kaptak.
Utána, a Skorpió szaladhatott Deanna-hoz, nem állította meg senki, és semmi. Amint berontott az épületbe egy százkilencven centis nagydarab szőke hajú férfit látott maga előtt, fekete zakóban, épp Deanna véres kezét markolászta nevetve, a lány pedig a vállát fogta, ahonnan a vér lecsorgott. A ghoul nem vette őt észre, csak a nővel volt elfoglalva.
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Hétf. 25 Jan. 2016, 19:07

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.12.-e Szombat.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


Röhögnek. Képesek a pofámba röhögni, de megbánják még azt. Őrjöngő rohamot indítok ellenük, a düh és a félelem hajt, a félelem, amit Deanna elvesztése miatt érzek. Nem akarom, hogy baja essen és akárki is bántja őt, azt szét fogom tépni lassan és fájdalmasan. A rohamom váratlanul érte a tetveket, így könnyedén átjutok rajtuk, de ők nem érdekelnek engem. Nem is figyelek rájuk, hanem azonnal a házba rohanok, ahol egy fickót veszek észre, fekete zakóban, határozottan ghoul. Azonban amit tesz, az megbocsájthatatlan. A szemem láttára a nő, akit szeretek, a kezét a vérző sebére szorítja a fickó pedig kínozza őt. Ezért meg fog dögleni ez a zakós, szőke patkány.
Üvöltve döföm a hátába a támadószervemet remélve, hogy átdöföm, de Deannára külön odafigyelek, hogy neki ne essen baja. Ha sikerül átdöfnöm, ha nem, rá fogom vetni magam és szó szerint megpróbálom átharapni a torkát, darabokat tépni ki belőle és ha ez megvan, akkor folytatom, közben a kezeimmel az arcát próbálom széttépni. Ha a kagunem nem döfte át, akkor újra meg újra meg fogom vele szúrni és nem kegyelmezek.
Ha sikerül kifektetnem a bestiát, akkor Deanna felé fordulok, aki biztosan halálra lehet rémülve.
- Figyelj, meg tudom magyarázni, de nem itt és nem most. Most el kell tűnnünk innen valami biztonságosabb helyre. - mondanám neki, de ha esetleg a nagydarab életben maradna, akkor egy elkeseredett és dühöngő harc fogja kezdetét venni és én nem fogom őt kímélni.

_________________
Ghoul Játszma - Page 4 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Peregrin Hétf. 25 Jan. 2016, 21:54

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.12.-e Szombat.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió

- Spec – Többszálas mesélés.

Ugyan a szőke férfi védtelennek tűnt, de épp eléggé résen volt, és tapasztalt, hogy tudja mire számítson. Jim kaguneje ugyan áthatolt a zakón, de valami gátolta mélyebbre hatolásában. A férfi beborította a hátát a támadó szervével ami pajzs szerepet töltött be. Utána a nőt arrébb lökte, de nem kímélve, ezért az egyik közeli falnak csapódott, mire elvesztette az eszméletét.
- Hopp, kicsit erős volt? Haha - állapította meg dörmögő, szórakozott hangon. S mintha a könyvtáros támadásai lassított felvétel lett volna úgy védte ki azokat, és amikor harapni akart, akkor a támadójának a nyakát megmarkolta, és az egyik falnak dobta. Persze Jim hajtva volt, hogy legyőzze a "betörőt", ám ha a támadásai be is találtak, úgy tapasztalta mintha a férfi teste acél kemény lenne, korlátozott mélységig tud neki sebesülést okozni. Majd amikor alkalma adatott rá egy erőset belerúgott a megveszekedett könyvtárosba, aki szép kis krátert hagyott mögött mögött a falban. Utána a testét nehéznek érezte, és önkéntelenül is féltérdre rogyott, a szájából pedig vér csorgott ki.
- Ő mondta, hogy eljössz, de nem gondoltam volna, hogy...

- Elég lesz, innentől átveszem Joe, szép munka volt - szakította félbe egy ismerős hang.
- Ahogy kívánod, hehe - egyezett bele nevetve, és Jim-et nézve a hüvelyk ujjával lefelé nyomta a mutatóujját, mire az egy ízületi roppanás hangot adott ki, és megnyalta a szája sarkát, utána eltűnt. Helyére egy ismerős illatú férfi lépet Jim, és Deanna közé.
Vörös volt a haja, de annak végei helyenként kékek voltak, az amúgy félmeztelenül megjelenő férfinek.

Ghoul Játszma - Page 4 Valaki_zpsfaqxn6nb
- Cseppet sem változtál, de te persze nem ismersz meg, látom a szemeden, hány éve is nem találkoztunk? Én pontosan tudom, de te is? Mondtam neked korábban, hogy szakítsd meg a kapcsolatot ezzel az emberrel, étellel. Erre, a félelmeim beigazolódtak, felsikolt és te máris mint az őrült úgy törtetsz be, fontos neked igaz? Mennyi áldozatot vagy képes tenni azért, hogy együtt legyél vele, hogy szórakozz? Válaszolj, pontosan négy másodpercet adok rá! - parancsolta ellentmondást nem tűrő hangon.
Peregrin
Peregrin
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 279
Hozzászólások régi : 10
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2014. Sep. 10.
Tartózkodási hely : Egy darabig itt, majd máshol.

Karakteradatok
Főkarakter: J. Maun Janus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Timofei Kedd 26 Jan. 2016, 16:34

Denver ostroma. – választott esemény: emberibb.
Kaland szintje: III
Idő: 2014. 07.12.-e Szombat.
Helyszín: Colorado fővárosa: Denver.
Résztvevő: Jim Stevenson – A Skorpió
- Spec – Többszálas mesélés.


Őrjöngve támadok a nagydarab szőkére, minden erőmet beleadva, szinte habzó szájjal döföm keresztül a testét a kagune-mal. Mikor azonban rá akarok ugrani, észreveszem, hogy jobbára csak a zakóját tudtam átdöfni, majd mire feleszmélek, a szőke elkapja a nyakamat és az egyik falhoz vág. Ekkor veszem észre, hogy Deanna az egyik fal mellett fekszik eszméletlenül, amitől elönti a szar az agyamat.
- DÖGÖLJ MEG! - üvöltöm, majd nekiugrok a nagydarabnak, ütöm, vágom, ahol csak érem. Azonban akármilyen erősen is csépelem, alig bírom megsebezni a rohadékot. Kicsit hátraugrok, majd rárontok, mire ő belém rúg egy erőset, amitől a falat átszakítva, a másik szobába esem. A rúgás és a kellemetlen találkozás a fallal eléggé fájdalmas, de nem törődve vele feltápászkodom. Ekkor veszem észre, hogy az ellenfelem féltérdre rogy és mintha elgyengült volna.
- Rossz emberre támadtál szarjankó, de most megdöglesz! - mondom vigyorogva, mire valaki mond valamit a szőkének, az pedig feláll és a helyébe egy félmeztelen fickó lép, vörös hajjal, aminek a végeit kékre festette. A szaga szörnyen ismerős és miután megszólal, rögtön felismerem. - Te?! - mondom meglepetten, majd mire eljut a kérdése az agyamig, már két másodperc eltelik. - AKÁRMEKKORÁT BAZDMEG! - üvöltöm válaszként - Bármit megtennék érte! Erre voltál kíváncsi, te kékhajú mocsadék! - mondom, majd miután kimegy belőlem az indulat, kicsit megrogyok, majd ránézek. - Mégis mit akarsz tőlem? Bármit is akarsz, őt hagyd ki belőle!

_________________
Ghoul Játszma - Page 4 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ghoul Játszma - Page 4 Empty Re: Ghoul Játszma

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.