Cesur Aloysius

Go down

Cesur Aloysius Empty Cesur Aloysius

Témanyitás by Cesur Aloysius Csüt. 15 Márc. 2018, 21:48

Név: Cesur Aloysius
Egyéb név(i): Az Ismeretlen, Az egyetlen túlélő
Faj: Vultan
Nem: férfi
Jellem: Védelmező jellem, de a tudást ugyan annyira fontosnak tartja mint az erőt. Ha baj van hamar ott terem hogy segítsen. Nyugodt és eléggé éret gondolkozású korához képest. Talán ennek köze van ahhoz amelyet a születése körülményeiről megtudott.
Születési helye és idő: ME 19, Egy ismeretlen teherszállító.
Kor: 21 év
Család:
- Anya: Ismeretlen
- Apa: Ismeretlen
Foglalkozás/kaszt: Jedi padawan (Őrszem)
Testmagassága: 178 cm
Testsúlya: 79 kg
Szeme színe: kék
Haja színe: Kinövései színe szőke
Bőre színe: Világos
Különleges ismertetőjel: Jobb vállába egy L alakú forradás égett bele, amelyet születése után szerzett.
Egészségi állapot/ betegségek: Teljesen egészséges.

Életrajza:
Szomorú nap volt az Én születésem. Egy kis teherhajón láttam meg a napvilágot, és éppen hogy csak túléltem. Egy szállítmányt vitt a családom a Naboo-ra egy elszigetelt bányabolygóról. Utunk a peremvidéken át vezetett. Első pár órám egész jól alakult, azonban alig születésem után baleset történt. Egy eltévedt mikroaszteroida a hajónkba csapódott, és keresztül ment a hajtóművön. Apámnak éppen csak annyi ideje volt, hogy a közeli Sylverthon bolygó légköre felé irányítsa a hajót, de már nem volt idő a leszálláshoz. Anyám egy protokoll droidra bízta a sorsom, mivel ő épp a halálán volt. A droidnak azt az utasítást adta, hogy bármi áron tegyen egy mentő kabinba. A el is indult velem, azonban ahogy vitt, menet közben a rezgések miatt a falnak dölt. Ekkor égetett meg egy felhevült fém, amelynek hála egy kis L alakú forradás égett a bőrömbe. Mára sem múlt a nyoma eme eseménynek. Miután a megmentőm visszanyerte egyensúlyát, sikerült elérnünk egy mentőkabint és elindulnunk a bolygó felé. Menet közben azonban a hajó robbanása az oldalfalnak üttötte a robotot, amely így súlyos károkat szenvedett. A bolygóra érkezésünk után hamar ránk találtak. Azonban rajtam kívül más nem élte túl az utat. A hajónk ugyanis még a légkörbe lépéskor teljesen megsemmisült. Ezen információkat is csak a robot sérült memória egysége miatt tudom. Semmi másról nincs adatom. Sem arról, hogy ki vagyok, kik a szüleim vagy hogy hol lenne az otthonom. A földet érés után egy fiatal Jedi Lovag talált rám és a mellettem lévő robotra. Bevittek a templomba, megmentőmmel együtt, de az már csak ócskavasnak volt jó. Leszámítvan azt a csekélyke információt amit még le tudtak menteni róla. Ahogy mesélték egy kis vizsgálat után rájöttek, hogy jómagam is Erőérzékeny vagyok, így a templomban helyeztek el egy gondozó melett, aki addig vigyázott rám, amíg eléggé fel nem nőttem, hogy tanonc legyek. A gondozóra már szinte nem is emlékszem. A hangja maradt meg csak bennem. Nagyon sokat beszélt. Amint elég idő lettem, mentem a Tanoncok közé és megkezdődött a Jedivé nevelésem. Ahogy teltek a hónapok és évek egyre világosabb volt a tanítóim számára, hogy erős és jó gondolkozású fiatalember válhat belőlem. Ahogy cseperedtem és tanultam, egyre inkább vonzott az elméleti informácók megismerése. Miután megtanultam olvasni, rengeteg időt töltöttem Holofileok tanulmányozásával. Más kúltúrák, más világok megismerésével. Nagyon szerettem tanulni, de mellette akaratos is voltam. Szerettem én irányítani. Néha sikerült néha nem. Persze idővel megértettem, hogy minek miért kell pontosan a szabályok szerint mennie és idővel igyekeztem minél inkább alkalmazkodni hozzájuk. Ahogy szépen lassan elértem azt a kort, hogy fénykarddal gyakoroljak voltak problémáim bőven. Nem akaródzott olyan könnyen elsajátítani a vívás tudományát. És hosszú hetekbe telt, mire rájöttünk, hogy túlságosan elemzem a helyzeteket és ennek okán próbálkoztak kicsit más irányba vinni a vívás tanítását. A Shi-Cho alapjait megtanulva egy kiegyensúlyozottabb, nyugodtabb forma a Soresu irányába vitték el a tanításom. És ez vált a tökéltesnek. Innentől kezdve ügyesen haladtam, és jól fejlődtem. Nem voltak továbbra már gondok. Le tudtam kötni az elmém. Ahogy teltek az idők, eljöttek a mesterek. Figyeltek minket, tanulmányozták a jellemünket, a gondolkozásmódunkat. Lassan pedig választottak. Engem eléggé hamar kiválasztott egy a 30-as évei második felében járó mester, Ansllon. Hamar megbarátkoztunk és megkezdődött az az időszak az életemben amely alatt azzá a fiatalemberré formálódtam aki ma vagyok. Szorgalmasan tanultam a Mestertől. Ittam a szavait. Ahogy teltek az évek, sokszor kerültünk olyan helyzetbe amikor egymást támogatva kellett védenünk magunkat és másokat. Egy ilyen alkalommal a Huttok területére kellett látogatnunk egy követet kísérve. Azonban alighogy leszálltunk a bolygóra, hamar rá kellett jönnünk, hogy egy kisebb bandaháború közepébe csöppentünk. Hamar rájöttek kik vagyunk és mi váltunk mind két fél célpontjává. Szinte hajszálon múlott az életünk. Sokan vesztek oda aznak az ellenfeleink közül, de mindenki megúszta épp börrel. Csak a követ köpenye kapott lángott egy lézernyalábnak hála. Viszont időben le tudta venni, így neki sem esett baja. Végül sikerült elrejtőznünk a két fél ostroma elől egy eldugott kis raktárban. A nap további részét itt töltöttük, majd este elindultunk, hogy találkozzunk az összekötőnkkel. Meg is érkeztünk a megadott helyre, de az ajtó már nyitva áll. A férfi akihez jöttünk halott volt. Nem úszta meg a két ellenfél összetűzését. Így úgy döntöttünk, hogy útnak indulunk haza. Sikerült is elérnünk az eldugott hajónkat és visszatértünk a Sylverthonra. Alig hogy megérkeztünk újabb útra küldtek minket. Nem közölték az okát, csak annyit mondtak, hogy menjünk a coruscanti Jedi Templomba. Rég jártam már ott, négy éve. Emélékszem, hogy mennyire jó volt látni Coruscantot és hogy milyen sok tudás lapult az ottani Templom adattárában. Az utasításnak megfelelően másnak útra is keltünk, hogy újra meglátogassuk a Bolygó Várost.

Képességei:
- Erőérzékenység
- Fénykardvívás: 1. szint (Soresu)
- Telekinézis: 1. szint
- Receptív-Projektív telepátia: 1. szint
- Meditáció: 1. szint
- Erőérzékelés: 1. szint
- Érzékszerv élesítés: 1. szint
- Rövid idejű emlékezetnövelés: 1. szint
- Szabadulás: 1. szint

Szakértelmei:

- jó kommunkációskészség
- gyakoribb kúlturák szokásiat és alapvető információt eléggé jól megjegyezte.
- egész jól bánik a repülő járművekkel
- alapszinten gyakorlott a fénykardvívásban

Megjegyzések: -
Cesur Aloysius
Cesur Aloysius
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2018. Mar. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cesur Aloysius Empty Re: Cesur Aloysius

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 16 Márc. 2018, 10:16

Elfogadva, még adatlapot írj, azaz a szokásos Smile
És még ha kérhetem a vultan-ok faji dolgait is írd le az aatlapnál levő dolgok közé, mint a két ujjú lábuk van csak és a fejükön nem haj, hanem ezek a kinövések vannak. Smile

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Cesur Aloysius 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Cesur Aloysius Empty Re: Cesur Aloysius

Témanyitás by Cesur Aloysius Pént. 16 Márc. 2018, 11:43

Köszönöm szépen. Úgy érzem jó lesz újra itt.Smile

Adatlap:
Szint: 1.
Pont: 10

Vultan faji ismertetőjelek:

- A haja helyén csontos kinövések vannak, amelyek a fejét védik a támadásoktól.
- Két-két lábujja van.

Egyéb ismertetőjel:

A jobb vállán lévő L alakú forradás.

Erő alkalmazások:
- Erőérzékenység
- Fénykardvívás: 1. szint (Soresu) - 1 pont
- Telekinézis: 1. szint - 1 pont
- Receptív-Projektív telepátia: 1. szint - 1 pont
- Meditáció: 1. szint - 0 pont
- Erőérzékelés: 1. szint - 0 pont
- Érzékszerv élesítés: 1. szint - 2 pont
- Rövid idejű emlékezetnövelés: 1. szint - 0 pont
- Szabadulás: 1. szint - 1 pont

Felszerelés:
- alap Jedi kellékek
- egykezes fénykard (kék kristály):- 3 pont
- egy homokszínű Jedi öltözet és barna köpeny hozzá.

Kredit: 500

Különleges képességek:
- jó kommunikációs készség
- gyakoribb kultúrák szokásait és alapvető információt eléggé jól megjegyezte.
- egész jól bánik a repülő járművekkel
- alapszinten gyakorlott a fénykardvívásban

Pontok: 10
Elhasznált: 9
Maradt: 1

_________________
Cesur Aloysius 280vcdf
Cesur Aloysius
Cesur Aloysius
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2018. Mar. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cesur Aloysius Empty Re: Cesur Aloysius

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.