Aira'ewir'uorre

Go down

Aira'ewir'uorre Empty Aira'ewir'uorre

Témanyitás by Caryeth Zh'ald Hétf. 16 Júl. 2018, 10:20

Név: Aira'ewir'uorre
Egyéb név(i): Aewiru (aviru)
Faj: Chiss-Urdrarr félvér
Nem:
Jellem: Semleges Gonosz
Születési helye és idő: ME 15, Jamiron
Kor: 18 év
Család: Hiuval Dorat (nevelőapa, mester)
Foglalkozás/kaszt: Sötét Papnő tanonc
Testmagassága: 160 cm
Testsúlya: 66 kg
Szeme színe: Vörös
Haja színe: Sötétkék
Bőre színe: Kék
Különleges ismertetőjel: Félvér származása
Egészségi állapot / betegségek: Teljesen egészséges

Életrajza:

ME 15 – Jamiron
A születésem nem volt eltervezett, hiszen édesanyám nem szánt szándékkal lett terhes egy magas rangú, nagy befolyású urdrarrtól, de a szándékok itt már nem számítottak. A közösen eltöltött éjszaka után a két fél visszautazott szülőbolygójára, így én a Chiss Fennhatóság területén belül láttam meg a napvilágot. Anyám nem akarta elmondani a férfinak, hogy létezem, bár a probléma ott kezdődött, hogy ő maga sem tarthatott meg véglegesen. A Jamiron bolygó nemesi házából származott, így nem engedhette meg magának a házasságon kívüli gyermeket, vagyis engem. Egy kis időt ki tudott könyörögni a családjától, hogy míg felcseperedek annyira, hogy ne legyek a szülőanyámhoz kötve, had tarthasson meg, a nyilvánosság szeme elől elrejtve. Ez pontosan addig tartott, míg majdnem betöltöttem a harmadik életévemet.

ME 12 – Jamiron
Hiuval Dorat járt a bolygónkon, éppen új növendéket keresett a papnői közé. Megtetszettem neki, mint chiss-urdrarr félvér, hiszen a két faj tökéletes keveredéseként jöttem a világra. Édesanyám nem is bánta, hogy kiválasztott lettem a sith nagyúr által, örömmel nyújtott át neki egy jobb élet reményében. Nagyon kevés, szinte semmi emlékem nem maradt meg sem a szülőbolygómról, sem az édesanyámról. Egy-két emlékfoszlány, mintha látnám magam előtt az arcát, de ezek lehetnek inkább az elmém piszkos trükkjei, amivel próbálja betömni a hiányzó részleteket.

ME 11 – Ziost
Az első évem az új környezetben nagyon pozitív élményeket hagyott hátra. A kastély, amelyben éltem a többi tanítvánnyal, lenyűgöző volt. Korombeli lányokkal osztoztam egy szobán, amely mivel kezdettől fogva így volt, ezért nem zavart. A kapcsolataim a tanoncokkal vegyesek voltak, hiszen ellenségektől kezdve a hűséges barátokig mindent szereztem az évek során. Hiuvalt úgy szerettem – és szeretem most is – mint a saját édesapámat. Mindent megbeszélhettem vele, akármilyen gondom is volt, így teljesen elnyerte a bizalmamat és a hitemet. Személyiségemnek és véremnek köszönhetően könnyen átbuktam a sötét oldalra, már a kezdetektől fogva. Elégedett volt velem, mint tanítvánnyal, hiszen a remek fizikai adottságaim mellett az elmém is kitűnően szívta magába a tudást.

ME 5 – Ziost
Az erőhasználatot többnyire Hiuval mestertől sajátítottam el, míg a bles’palka vívást egy arra kirendelt sötét papnőtől, ugyanis nem volt annyi ideje a mesternek, hogy ezzel is tudjon foglalkozni. Minél idősebbek lettünk, annál inkább fokozódott bennünk a versengés. A versenyszellemet főként az táplálta, hogy tudtuk, nem mindegyikünkből lesz majd sötét papnő, ugyanis csak keveseket választanak ki arra a célra, hogy beléphessen a száz nővér közé. Ebből kifolyólag én is maximalistaként edzettem és tanultam, igyekeztem minden korombeli tanítványnál jobban teljesíteni, ahogyan csak tőlem tellett.

ME 1 – Ziost és egyéb bolygók
Amikor már elég érett voltam, bizonyos feladatokkal is megbíztak. Főként olyan jellegűekkel, mint személyek elcsábítása és információszerzés. Az egyének, akikhez kiküldtek, úgymond jobban szerették a fiatalabb hölgyek társaságát, így könnyedén tudtam ennyi idősen a közelükbe férkőzni. Az első küldetésemet végigizgultam, hiszen egyenesen rettegtem a kudarctól. Féltem, hogy ha nem végzek megfelelő munkát, nem fogom tudni bebizonyítani, hogy én vagyok az egyik legmegfelelőbb tanítvány, aki következőnek a sötét papnők közé emelkedhet. Szerencsére pár hónap alatt – sok küzdelem során – sikeresen megszereztem a szükséges információkat, a siker mámorának köszönhetően pedig innentől kezdve mindig egyre és egyre nyugodtabban tudtam kezelni az ilyesfajta szituációkat.

MU 2-3 - Ziost
A tizennyolcadik életévemhez közeledvén egyre nagyobb reményeim voltak azzal kapcsolatban, hogy hamarosan kijelölnek sötét papnő tanoncnak az egyik kiesett nővérük helyére. Emiatt igyekeztem minél többet tanulni, minél jobban teljesíteni és úgy vélem ez bizonyos szinten sikerült is. A kapcsolatom a többi tanítvánnyal egyre ridegebb lett, amit talán annak is köszönhetek, hogy pár éve külön szobát kaptam, ahol még inkább megerősödött bennem az az érzés, hogy csak magamra számíthatok. A császáron és Hiuval mesteren kívül senki más nem számított nekem, csak saját magam. Élveztem az életemet itt a Zioston és a rám szabott feladatokat is egyre nagyobb rutinnal tudtam végezni. Hiányzott már egy kis akció és hadakozás, de úgy gondolom a törékeny béke egyszer véget ér és akkor majd megmutathatom a világnak, hogy miből is faragták a sötét papnőket…

Képességei: Képes a fajának ősi képességére amely a fizikailag manipulációja a vágyaknak. Férfiakban (ha azok vonzódnak nőkhöz) képes könnyedén leküzdhető vágyat kelteni önmaga iránt. Az erőssége az a célpontjától függ, de az ellenszenvtől, a könnyedén leküzdhető vágyig terjedhet. Ehhez viszont fizikai kontaktot kell létesítenie az illetővel, például megérinteni szabad bőrfelületen. Mivel saját maga csak félvérű, így könnyedén lehet az is, hogyha a célszemély leküzdi a vágyat, akkor undor és gyűlölet támad helyette, amit a nő már nem tud befolyásolni. A metabolizmusnak hála jobban tűri a hideg hőmérsékletet, de csak feleannyira, mint egy chiss.

Szakértelmei: Rendelkezik minden tudással, mellyel egy sötét papnőnek rendelkeznie kell. Magas szinten művelt, ismeri a legtöbb kultúrát és a leggyakrabban használt nyelveket is beszéli. Elsajátította az ősi urdrarr nyelvet, valamint a sötét mágiával és az alkímiával kapcsolatban is szerzett egy kevés elméleti tudást. Fegyverét deaktivált állapotban is ügyesen használja a harcban. Ért az ostorhasználathoz, azonban eddig még csak a mezei ostor használatát sikerült elsajátítania.

Képek:


§--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------§

Adatlap:
Szint: 1.
Pont: 10

Erő alkalmazások:
Fénykardvívás: * 1 pont (Bles'palka haladó)
Meditáció * 0 pont
Erőérzékelés * 0 pont
Rövid idejű emlékezetnövelés * 0 pont
Telekinézis: * 1 pont
Receptív-Projektív telepátia: * 1 pont
Szabadulás * 1 pont
Érzékszerv élesítés * 2 pont

Felszerelés:
- Vörös pengéjű fénylándzsa – 4 pont

Kredit: 500 kr.

Különleges képességek:
- Női urdrarr faji képesség (gyengébb, mint egy tisztavérű urdrarré)
- Jobb hidegtűrés (gyengébb, mint egy tisztavérű chissé)

Pontok: 10
Elhasznált: 10
Maradt: 0


_________________
Caryeth Zh'ald - jedi padawan; Aira'ewir'uorre - sötét papnő tanonc; Reiko Xalrich - mandalóriai fejvadász; Sol Au’Berran - szürke jedi, vezér
Caryeth Zh'ald
Caryeth Zh'ald
1. szint - 4 kredit

Diathim
Jedi
Healer
Hozzászólások száma : 69
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Aug. 03.

Karakteradatok
Főkarakter: Ashley Godwin
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Aira'ewir'uorre Empty Re: Aira'ewir'uorre

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 16 Júl. 2018, 17:56

Elfogadva, adatlap, aztán mehetsz játszani.

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Aira'ewir'uorre 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.