Frank Walter lakása

Go down

Frank Walter lakása Empty Frank Walter lakása

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 26 Feb. 2011, 13:26

A régi topic

Bronx. A lehető legzüllöttebb környék amit valaha is ismertem. Sebaj. Itt éltem világéletemben. Az ember belevegyülhet a tömegbe, azt mond amit akar, senki nem fogja leellenőrizni. Ha el akarsz rejtőzni, ennél keresve se találsz jobb helyet. Ha mégis szeretnél, egyszerűen menj a városrész alatt húzódó csatornarendszerbe. Nekem hihetsz. Tapasztalatból beszélek. Tudod… itt élek. Nem egyszer kellett már meglépnem mindenféle gyanús egyed elől. Állandóan verik egymást a mutánsok, meg az emberek. Nem tudom mi értelme, de az biztos, hogy mindig elláttak munkával.
A lakásom. Hehe. Inkább csak putrinak nevezhetném. A ház amiben lakom elvileg bontásra van ítélve, de még senki nem mert a közelébe jönni. Nem baj. Az idő elvégzi a dolgát, amit ezek a sz*rosok nem tudnak. De azért elég furcsa szögben van megdőlve az egész épület. Kicsit szürreális. Mondhatni groteszk. Olyan görbe, mint az impotens férfiak töke. Nem tudom mi tart még itt. Biztonság? Semmiféleképpen. Csak rá kell nézni erre a romhalmazra. Csak én vagyok olyan hülye, hogy itt lakjak. Illetve dehogyis! Van itt még ez a mutáns is, de az meg van bolondulva. De azért nagy segítség, mert együtt tartjuk a házat, hogyha ostromolnak a mindenféle mutáns-, vagy emberellenes bandák. Esetleg a hajléktalan martalócok. Többiek nem érdeklődnek a lakhelyünk után. Nincs miért.
A lakásom a másodikon kapott helyet. Felettem lakik kettővel a mutáns. Mint az egész ház, ez is ferde, mint a hajlam. A falakról mállik a vakolat, és omlik a mennyezet. Itt is, mint mindenhol az épületben, rothadásszag terjeng. Az mondanád olyan mintha csatornába lennél. Hidd el, nem olyan. Az büdösebb. Sokkal. Tudod… itt élek. A technika csak két készülék erejéig képviselteti magát: az állandóan bekapcsolt tévé, és a mobilom formájában. A tévé használhatatlan, állandóan hangyaháborút mutat... Tudod, amikor szürke alapon, fehér és fekete hangyák rohangálnak. De ha be vagy tépve, izgalmas műsornak tűnik. Ezért van állandóan bekapcsolva. Ki tudja mikor leszek betépve? Az egyik sarokban hever, az ágynak csúfolt matracom, amiből egy-két rugó, már kilóg. Nem baj. Jobb a semminél. A másik sarokban, egy ajtó nyílik. Vagyis csak nyílt. Tokostul ki van tépve. Az vezetett a fürdőbe valaha. Most a fürdő felébe vezet csak. A másik fele leomlott. A vízvezeték sose működött. Ehelyett csak egy dézsa van a sarokba állítva. Ebben fürdök. Már amikor fürdök. Nem nagyon van rá időm. Túl…elfoglalt vagyok. A nagyszobában kapott helyet még a konyha. Semmi különös, csak egy lerobbant gáztűzhely. Itt melegítem a vizet a fürdéshez, meg itt égetem el a kajáim nagy részét.
Itt lakom. Ha nem tetszik, írj be az ENSZ-be.

No… Mi van. Mi ez? Anyád… Ki a rohadás vagy ilyen baromira korán… Ó Joey, te töcs, mi a f*szomat akarsz… Mi van? Aha… Ühüm… Buli? Ja. Hol? Te tök hülye vagy? A redves falam menjen a Central Parkba. B*zd meg, én jobban tudom, mi van ott? Neked van normális TV-d, nem nekem cseszed. Hülye leszek egy tüntetés közepére bemászni. Ó, hogy lesz mosolycigi… Sally? Jó, oké… Megyek. Igen, nálam is van kevés gyep. Persze… Ja… Aham. Persze… Tudod, kicsit nehéz odavontatni magam innen. Majd leszek. Pontosan hol? Ja. Aha. Oké, indulok. Szevasz. Hát ez nagyon hülye… Central Parkban a tüntetés mellé? Hát b*zd meg, ha eddig nem volt bajunk, most már lesz.

A régi topic

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Frank Walter lakása Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.