April Cinnamon lakása > Pegazus főépület

Go down

April Cinnamon lakása > Pegazus főépület Empty April Cinnamon lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by April Szer. 10 Aug. 2011, 17:59

Tipikus lányos lakás, bár a Pegazus fépületén belül van, April igyekezett feledtetni a komor katonai komplexumot, és vidám, színes hangulatot varázsolt a berendezéssel. Színes falak, kényelmes kanapék, babzsákok, hifi, nagyképernyős tévé, francia ágy, jakuzzi, masszázsfotel, minden van ami kell egy kis lazításhoz, bár a hűtőben általában csak mirelit kaják, és rengeteg ital található - a lakó láthatóan nem szokott főzni.

_________________
April Cinnamon lakása > Pegazus főépület April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

April Cinnamon lakása > Pegazus főépület Empty Re: April Cinnamon lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by April Kedd 06 Dec. 2011, 19:03

A taxiból való kiszállás közben Balti csak úgy kinyögi, hogy ki az anya, egy pillanatra megtorpanok, aztán úgy döntök, hogy ez inkább magánügy, és előbb kifizetem a taxist, mielőtt rákérdezek a dologra. Szerencsére a nadrágzsebemben találok elég pénzt, így nem kell a tárcám, ami a valahol elveszett táskámban van. Elindulok a lakás felé, és útközben kiveszem a virágágyásból a pótkulcsomat.
-Oké, mi? Eddig azt mondtad, nem tudod, ki lehet az anyja, és csak tippelgettél, most viszont úgy hangzik, mintha teljesen biztos lennél a dologban. Mi történt, hogy így hirtelen megváltozott a véleményed?
A kérdezősködésem közben benyitok a lakásba, és miután Balti is bejött, alaposan bezárom az ajtót. Az ablakokhoz megyek, behúzom a függönyöket, és mindez után kapcsolom be a tévét, leveszem a hangot, és végigkapcsolom a csatornákat, de nincs még sehol hír a SHIELD ügyéről. Így kikapcsolom a tévét, és a konyhába megyek.
-Érezd magad otthon! Kérsz valamit enni, inni? Vagy... Egy angyal nem csinál ilyet?
A hűtőhöz megyek, és rögtön két poharat veszek elő, meg egy doboz tejet, ha Balti megmondja, mit kér, töltök neki is. Kaja címén zacskós rament találok, és fel is teszem a vízforralót.

_________________
April Cinnamon lakása > Pegazus főépület April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

April Cinnamon lakása > Pegazus főépület Empty Re: April Cinnamon lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Cyrus Douglass Csüt. 08 Dec. 2011, 20:48

Balthazar kiszállt a taxiból, majd követte Aprilt a lakásig. Miközben a nő a pótkulcsot vette elő, feltette az angyalnak a kérdéseit, amelyekre Balti rögtön reagált.
- Nos, végigpörgettem azt az időszakot, amikor Sarah-val éltem, és szép lassan beugrott, hogy mikor el kellett mennem, el akart mondani valami nagyon fontosat. Sajnos nekem nem volt más választáson, mennem kellett. Mikor visszatértem már nem volt otthon. Úgy hiszem az a fontos dolog az volt, hogy várandós. És egyre jobban hiszem, hogy így van ~ válaszolta.
A lakásba belépve Balti egy tipikus leánylakást pillantott meg.
- Szép - jegyezte meg mosolyogva.
Miközben April a televízióban próbált valami hasznosra lelni, Balthazar elgondolkozott a S.H.I.E.L.D.-ben történtekről.
- Én úgy tudom, hogy a S.H.I.E.L.D. a legjobban védett szervezet a világon, hogy-hogy mégis az egészre kiterjedt riadót rendeltek el, és hova tűnhetett az a rengeteg ember, akik elvileg ott dolgoznak - töprengett félig April-nek mondva.
A konyhába belépve a falnak támaszkodott. Nem akart leülni. April kérdésére Balthazar elmosolyodott.
- Nos, a bor eléggé gyakori fogyóeszköz volt a Mennyben, úgyhogy azt hiszem szoktunk enni, meg inni. De csak egy pohár vizet kérek, köszönöm - mondta barátságos mosoly kíséretében.
- Félek, April. Félek, hogy mi lesz, ha megismerem a fiamat, és hogy rosszul fog reagálni rám. Félek, hogy a visszatérésem ellenére az életem sokat fog változni. És mesterem utolsó szavai is aggasztanak. Azt mondta nem tudom mibe mentem bele, de reméljük, hogy nincs igaza. Minden esetre ha már itt vagyok, mindent megteszek, hogy elvégezzem a küldetésemet, és minél többeken segítsek - mondta, és arcán April most először láthatott aggodalommal vegyes félelmet.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
April Cinnamon lakása > Pegazus főépület 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

April Cinnamon lakása > Pegazus főépület Empty Re: April Cinnamon lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by April Pént. 09 Dec. 2011, 12:35

Miközben a forraló halkan búg, egy pohár vizet viszek Baltinak. Látszik rajta, hogy valami nyomja a lelkét, ez már önmagában meglepő, legtöbbször csak eltökéltség, bátorság és öröm az, ami sugárzik belőle. Ráadásul egyik pillanatról a másikra megnyílik.
Mellé lépek, és a vállára teszem a kezem.
-Héj, nagyfiú, nehogy most zuhanj össze! Te vagy az egyik legbátrabb ember, akit ismerek, pedig tudhatod, elég sok bátor emberrel találkozom. Azt ne mondd, hogy ettől most megijedsz? A fiad egy idegen ember számodra, de ha megismer, biztosan megkedvel, ahogyan mindenki más is. Egy csupa szív ember vagy, kizárt dolog, hogy a fiad ne szeressen. A változások pedig... Nem mindig hoznak rossz dolgokat - fejezem be mosolyogva, és mögöttem kattan a forraló. Két tányért veszek elő, beleöntöm a száraz tésztát, majd mehet rá a forró víz.
-Egy pár perc és már ehetünk is! - A tejbe kortyolok, és újra Balit felé fordulok.
-De egy dolgot még mindig nem értek. Ha jól tudom, még negyven éves sem vagy. Hogy lehet a gyereked ilyen idős?

_________________
April Cinnamon lakása > Pegazus főépület April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

April Cinnamon lakása > Pegazus főépület Empty Re: April Cinnamon lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Cyrus Douglass Pént. 09 Dec. 2011, 20:49

Balthazar Aprilre nézett, mikor a nő mellé lépett, és a vállára tette a kezét. Az angyal önkéntelenül is elmosolyodott a nő szavaira, és egy kis önbizalom növekedés is megindult a lelkében. Mikor a nő befejezte a megnyugtatását, a szemébe nézett.
- Az biztos, hogy mindig fel tudsz vidítani, vissza tudod hozni a jókedvem és az optimizmusom. Örülök, hogy nem esett nagyobb bajod. Hiányoznál - mondta, majd a kattanó forraló felé pillantott.
Miközben April tányérokat vett elő, és elmondta, hogy mindjárt ehetnek, Balti egy pillanatra a nappali felé fordult, és egy emlék villant fel az agyában, ahogy a Mennyben sétált, és mesterével beszélgetett az élet szépségeiről.
~ Sokat tanultam tőled, Sarah. Rávezettél a jó és helyes ösvényre ~ gondolta.
April kérdése kibillentette Balthazart a gondolatmenetéből, és a nőre nézett.
- Harminckilenc éves vagyok, pontosabban. És valóban lehetetten, hogy ilyen idős fiam legyen, de úgy sejtem, hogy nem ebből a világból, vagy legalábbis időből való. Evangeline azt mondta, hogy nagyon érdekes és izgalmas Horatio története. Úgy sejtem erre célzott. Legalábbis más magyarázatot nem tudok a helyzetre. Kivéve, ha nem extra gyorsan fejlődik, de azt azért kétlem - válaszolta Aprilnek.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
April Cinnamon lakása > Pegazus főépület 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

April Cinnamon lakása > Pegazus főépület Empty Re: April Cinnamon lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by April Hétf. 12 Dec. 2011, 15:26

-Hát persze, mert az extra gyors fejlődés sokkal hihetetlenebb, mint a dimenziók közti utazás... - Cukkolom Baltit, aztán kicsit elegáncsosabbra alakítom a terítéket, szalvétát evőeszközt teszek még fel, és... Hát ennyiben ki is merül a elegancia, gyertyát azért nem fogok gyújtani.
-Azt hiszem, már jó is lesz.
Óvatosan szürcsölök a kanálról, hogy nem-e forró még, aztán hozzálátok az evéshez. Tényleg nem tudom, meddig alhattam, de az biztos, hogy farkaséhes vagyok. Talán kicsit túl gyorsan is lapátolom be az illendőhöz képest, de remélem Balti azért nem fogja a szememre vetni.
-Ha végeztünk, átugorhatnánk Steph-ék lakására, ha tényleg gáz van a főépületben, valószínűleg Steph is ott van, szóval nem tudom, ki vigyázhat Ingridre, rá kéne nézni.

_________________
April Cinnamon lakása > Pegazus főépület April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

April Cinnamon lakása > Pegazus főépület Empty Re: April Cinnamon lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Cyrus Douglass Hétf. 12 Dec. 2011, 20:25

Balthazar a falnak támaszkodva hallgatta April megjegyzését, és elmosolyodott a nő szavain.
- Nos, ha onnan nézzük, hogy az anyja egy mutáns, míg az apja egy mágus, akkor valóban van lehetőség a gyorsabb fejlődésre - jegyezte meg.
Figyelte ahogy April a konyhában tevékenykedett, és ahogy elegáns terítéket varázsolt az asztalra. Hirtelen Balti meghallotta a nő gondolatait a gyertyákról, és önkéntelenül elnevette magát.
- Tényleg hasznos ez a telepátia, még ha nem is tudja irányítani az ember. A gyertyák tényleg nem kellenek - mondta nevetve, majd elindult az asztalhoz.
Miután leült megkóstolta az ételt, és ekkor esett le neki, hogy a teste már jó pár napja nem ehetett. A Mennyek országában bőven fogyasztott élelmet, de úgy tűnt ez nem volt hatással a halott testére. Az angyal éppen végzett az étellel, amikor April egy javaslattal állt elő, mégpedig, hogy nézzék meg mi a helyzet Steph lakásán, és hogy megtudják ki vigyázz Ingridre.
- Rendben van. Menjünk - válaszlta Balti, majd megvárta amíg April végzett az étellel, és ha így történt, akkor felállt, a mosogatóhoz sétált, és beletette az tányérját, meg az evőeszközét.
Ezek után pedig Aprilre nézett.
- Köszönöm az ételt - köszönte meg angyali létének első étkezését. - Csak utánad. Mondanám, hogy repüljünk, de még sose csináltam, és felek, hogy egyedül se menne olyan jól nem, hogy társasban. A te biztonságod, és épséged pedig eszem ágában sincs kockáztatni - mondta Millvier.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
April Cinnamon lakása > Pegazus főépület 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

April Cinnamon lakása > Pegazus főépület Empty Re: April Cinnamon lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by April Szer. 14 Dec. 2011, 13:22

Elmosolyodom a telepátiás megjegyzésén, de közben arra gondolok, jobb, ha mielőbb megtanulja használni a képességét. Az biztos, hogy szándékosan nem turkálna a gondolataim között, pláne nem olyan dolgokkal kapcsolatban, amik magánjellegűek, de nem örülnék, ha véletlenül pont azt hallaná meg, amit nem kéne.
Balti hamarabb befalja a kaját, minthogy én a feléhez érnék, ezek szerint vagy nagyon jól sikerült, vagy nagyon éhes lehetett, úgy tűnik a mennyben nem adnak enni rendesen az embernek... Vagy csak hosszú volt az út.
Egy pillanatra meglepődöm, mikor a mosogatóhoz megy, aztán rájövök, hogy csak bepakolja a mosatlant. Nem tudom, melyik a furcsább, hogy férfi létére ezt megtette, vagy hogy én nő létemre általában az asztalon hagyom az edényeket, és csak akkor pakolom be őket végül a mosogatógépbe, ha már egyáltalán nincs több tiszta holmi.
Mikor végzek, felállok az asztaltól.
-A repülés jó buli lehet, de nekem tériszonyom van, és a tény, hogy Steph, Jon és Ingrid két szinttel feljebb laknak ugyanebben az épületben, viszonylag feleslegessé is teszi a dolgot - válaszolok mosolyogva.
-Mehetünk Stephékhez!

_________________
April Cinnamon lakása > Pegazus főépület April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

April Cinnamon lakása > Pegazus főépület Empty Re: April Cinnamon lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Cyrus Douglass Szer. 14 Dec. 2011, 21:20

Balthazar Millvier megvárta amíg April befejezte az étkezést, majd a nőre tekintve hallgatta a válaszát. Mikor meghallotta, hogy Steph és a családja két szinttel feljebb laknak egy pillanatra lehajtotta a fejét.
~ Hát ez nem jött be. Égő ~ gondolta az angyal, majd válaszolt.
- Na igen. A többiek lakásai felől nem nagyon szoktam érdeklődni. Most meg még nekem sincs, lévén, hogy papíron eltávoztam az élők soraiból. Pech a halál után visszatérni. Se lakás, se munka, se kocsi. Csak az élet, amely önmagában elég lenne, ha nem New Yorkban és a pénz uralma alatt élnénk - válaszolta Balti, majd követte kifelé a lakásból Aprilt.lee
Miközben kifelé haladt a lakásból gondolatai a jövőbeli életén jártak. Tudta, hogy mi a küldetése, de azt még nem, hogy miképp fogja megoldani a normális élethez szükséges követelményeket.
- Csak úgy tudnék "normális" életet élni, ha új személyazonosságom lenne. Bár ennek megoldása nem lenne piskóta - jegyezte meg.

//Folytatás: Stephanie és Jon lakása//

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
April Cinnamon lakása > Pegazus főépület 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

April Cinnamon lakása > Pegazus főépület Empty Re: April Cinnamon lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.