Miller család lakása > Pegazus főépület

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Thorhalla Vas. 15 Május 2011, 08:19

Jon, Steph és a gyerekek immáron kibővített lakása.
A Miller lakás kibővítése véget ért pár hónapos felújítás után. Erre akkor szánta rá magát a pár, amikor hirtelen négy új gyermek szakadt a nyakukba, a saját ikreik, illetve Haley és Hope.
lakás leírása:


A hozzászólást Thorhalla összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 12 Júl. 2015, 15:20-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Miller család lakása > Pegazus főépület Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Thorhalla Pént. 05 Aug. 2011, 15:22

#2 2010-04-06 11:26:14
//Előzmény: Kúria: Főbejárat//

Ezen a napon is korán kelt hajnalban, hogy a legfontosabb dolgokat megtehesse, mire a többiek felébrednek. Azaz Vízióval leellenőriztetni, hogy minden rendben van-e az épületben, illetve a környékén. Még mindig nem hagyta különösebben nyugodni, hogy szinte a szomszéd utcában volt a Mutáns Testvériség főhadiszállása. Emiatt folyamatosan éberen kellett vigyázniuk mindenre. Igaz egyelőre semmilyen támadást nem indítottak ellenük, ami meglepő volt a férfi szerint, hiszen már egy éve is szinte hadüzenetet küldtek ellenük. Itt voltak a szomszédban és mégsem léptek. Vajon miért? Mire vártak még? Számban sokkal többen voltak, mint ők, felszereltségben nem hitte, de a sok lúd disznót győz elve akár most is érvényesülhetett volna. A megszokott körútjáról visszafelé még a menzára is bement, hogy elhozzon két kávét magának és Step-nek reggelire. És akkor még a megérkező leveleket is el kellett odabenn olvasni. Benyitott a lakásba és máris gépelés zaja ütötte meg a fülét, amin elmosolyodott. Steph már megint könyvet írt. Odament a lányhoz, megcsókolta, majd letette az asztalra a kávét, az ott levő laptopot elvette és a kanapéra ült le vele, hogy ott olvassa el a jelentéseket és a legfrissebb kapott híreket, információkat.

Arra ébredtem, hogy Jon kilépett a lakásajtón és becsukta maga mögött az ajtót. Az órára néztem és nyűgösen fordultam át az ágyban. Néhány percig még feküdtem, de álom már nem jött a szememre. Nyújtózkodva ültem fel, majd mentem a zuhanyzóba. Gyorsan letusoltam és öltöztem fel utána. Volt némi dolgom így is még jócskán. Leültem a számítógéphez és a laptopomat az ölembe vettem. Egészen jól haladtam a legújabb könyvemmel, amit nemrég kezdtem el írni. Nem volt sok időm, volt, amikor a múzeumban voltam, volt, amikor szinte minden időmet lefoglalta, hogy Zack-hez jártam a Kúriába, hogy tanuljak tőle. Ezenfelül még itt az Angyaloknál is volt némi feladatom, hiszen elméletileg tagnak számítottam én is, vagy minek, azzal, hogy az Angyalok és az X-men közötti összekötő lettem. Már vagy negyed órája gépelgettem, javítgattam ezt, amikor Jon is visszatért. Nem néztem hátra, csak ő jött oda és csókolt meg. Kedvesen mosolyogtam rá és viszonoztam a csókot, majd még utána néztem, ahogyan a saját gépét felkapva leült nem messze tőlem a kanapéra. Felálltam és a laptoppal, meg a kávéval a kezemben odaültem mellé és hozzábújva folytattam az írást. Bár minden nap ilyen békés lehetne még nagyon sokáig, mint ez is.

#3 2010-04-09 10:33:36
Tovább gépeltem, a kávém lassan elfogyott, így ezt letettem a bögrét mellénk az asztalra, és kényelmes elhelyezkedés után, még jobban nekidőltem Jon-nak és úgy fészkelődtem, hogy nekem a legkényelmesebb legyen. Ma a múzeumba sem kellett bemennem és még Zack is szabadnapot adott, így minden tökéletes volt egy kellemes naphoz, azonban miért éreztem úgy, hogy mindez nem jöhet létre? Alig dolgoztunk mind a ketten mintegy órája talán, mikor hihetetlen fényes fénycsóva jelent a szobában, ami teljesen elvakított, mindössze annyit láttam, hogy Jon-ba csapódik bele.

Miller még mindig olvasta a jelentéseket, amikor hirtelen ő is látta a fényességet, ami betöltötte a lakásukat. Döbbenten nézett fel és nyúlt volna a fegyvere után is, hátha tud valamit kezdeni vele, amikor a fényesség teljesen vakító lett és az egyenesen a homlokába csapódott. Nem érzett fájdalmat, se semmit. Csak elmosódott foltok jelentek meg a fejében, majd egyre több kép. Jon felnyögött, tudta, hogy mi történt már megint, és nagyon utálta, amikor emlékeket kapott. Azonban, ahogyan tisztultak ezek jött rá, hogy mi is történik valójában. A saját emlékeit kapta vissza, a hajó a Noé, nem a nő képzelgéseit látták, hanem átélték. Nekromrofok, Deathlok/Adamov, Tara Sunken/Kendra, Loki, ismét felnyögött, ahogyan a férfival vív szócsatát, mert Einar érzései eluralkodtak rajta, esélye sem volt akkor ott az ellen. A kaptártudat, Mercer. Las Vegas, ott kapott nagyobb képszakadást, amikor Ko-Rel leütötte. A hajón, amikor azt képzelte, hogy Steph is ott van vele, a társai, mindent amit átélt az ott eltöltött idő alatt. Minden, nem voltak olyan rossz állapotban, az emlékeik elvétele tartott túlságosan sokáig. Nem csoda, hogy Stephanie-nak feltűnt, hogy mennyire zavart, mennyi drogot kaphattak ott, hogy elnyomják a tudatukat és módosíthassák az emlékeiket? Liesett a kezéből a laptopja és a szaggatottan vette a levegőt. Örült, hogy ülve volt, nem hitte, hogy képes lett volna talpon maradni. New Jersey kormány hazudott és még agymosta is őket. Elvették az emlékeiket, Vérontó... ő is ott volt. Miért volt ez jó nekik? Mercer kaptártudata és a Jelölőoszlop, az átokba, ott lehet még mindig Las Vegas-ban. Még mindig szédült, zihált és remegett, amikor Stephanie kezét érezte meg az arcán.
– Jól vagy? – kérdezte a lány aggódva. – Mi történt?
– Emlékek – mondta a férfi. – Minden, amit a Noéról hittem hazugság, törölték az emlékeinket, hogy ne emlékezzünk... New Jersey kormánya... beszélnem kell a többiekkel, a Föld még mindig veszélyben van.
A rádiójához nyúlt és a közös csatornára váltott.
- Srácok beszélünk kell most! – szólt a rádióba. – Öt perc múlva mindenkit a tárgyalóban akarok látni és nem érdekelnek a kifogások!


//Folytatás: 1. szint - Tárgyalók//

#4 2010-04-30 08:45:32
//Előzmény: 1. szint – Tárgyalók//

A többiekkel együtt hagytam el a tárgyalót, csak Jon maradt ott, nagyon ideges volt még mindig. Igazából, amit mondott azokat alig akartam elhinni. Soha sem hittem volna, hogy ilyen messzire merészkedik New Jersey és ezt meg merik tenni. Az egy dolog, hogy hazaárulóként tekintenek rá, már megszoktam, hogy az élete folyamatosan veszélyben van, de ez kissé sok volt nekem. Miért hallgatta el ezt az a kormány? Hiszen ettől az egész világ veszélyben volt, ha tényleg maradt ott valami, akkor arról tudnunk kellett volna. A hűtőhöz mentem és kivettem belőle egy doboz almalevet és töltöttem magamnak. Közben kaptunk egy üzenetet is a Kék Körzetből, Ko-Rel is hazatért, talán pont a legjobb pillanatban. Leültem a tévé elé és bekapcsoltam, az írástól teljesen elment a kedvem, inkább úgy döntöttem, hogy itt a hírekben keresek valamit. Azonban az első percben rájöttem, hogy nem kellett volna, olyan hírek voltak, amiket nem akartam elhinni. A Szövetséges Államok lerohanta Washingtont és az USA-t. Washington elesett és Obama elnök halott volt. Döbbenten néztem a képernyőt, egy teljesen ismeretlen alak vette át az elnökséget és lett az új elnök. Kik lehetnek ezek, ki ez az Irons és mi az a KOBRA? Még soha sem hallottam róla, majd reggel elmegyek és megkérem Víziót, hogy nézzenek utána. Átöleltem a párnáimat és így néztem tovább a tévét, és csak reménykedhetek, hogy Jon és Einar még ma befejezik a beszélgetést a tárgyalóban, ami miatt egyik sem volt itt.


#5 2010-05-03 07:19:37
//Előzmény: 1. szint – Tárgyalók//

A férfi fáradtan ért vissza a saját lakásába, ahol az első útja a zuhanyzóba vezetett, majd utána csatlakozott Stephanie-hoz a kanapén, ahol a felesége éppen tévét nézett.

– Nagyon elkínzott vagy – mondta a fiatal nő, miközben a férfihoz bújt.
– Eddig Halla-val és Einarral beszélgettem – mondta. – Nagyon súlyos a helyzet odakint. Más sem hiányzott még ennek a kontinensnek, mint egy harmadik világháború.
– Mind a ketten itt vannak? – kérdezte döbbenten, majd jött a folytatás. – Ennyire csak nem lehet rossz a helyzet odakint, azt hittem, hogy a tévéadás csak túlreagálja az egész helyzetet.
– Elhiheted, hogy én is örülnék, ha így lenne, de félő, hogy nem így lesz. Asgard háborúra készül itt a Földön. A Szövetséges államok tagja rátámadott Thorhalla-ra, bár más esetben azt mondanám, hogy ő provokálta ki, de azt figyelembe véve, hogy Thor Thena-t küldte le a védelmében... kivételesen nem ő tehet róla.
– Vége lesz ennek valaha Jon? – kérdezte a lány. – Nem lehet... Asgard soha sem háborúzott halandókkal. Igaz eddig nem is kíséreltek meg merényletet egyik uralkodója ellen sem. Mármint ami tényleges merényletnek számított, hiszen Thor és most Einar is Angyalok, és így...
– Megoldják – próbálta nyugtatni a férfi. – Erre képesek. Hogy állsz a könyveddel? – próbálta kellemesebb témára terelni a beszélgetést.
Késő éjjelig beszélgettek még, mielőtt lefeküdtek volna aludni az igen fárasztó nap után.

#6 2010-05-10 21:11:24
Nappal volt a városból furcsa energiajeleket fogtak és a távolban még vihart is észlelt. Valami történt, ami nem tetszett neki, főleg azok után, hogy Halla mit mutatott neki az előző este. Ráadásul a vihar abból az irányból történt, ahol Halla és Einar volt. Egyelőre nem foglakozott ezzel, inkább a megszokott feladatait látta el, mint a hírek figyelése, olvasás. A belső rendszer újra ellenőrzése Vízióval együtt. Egész nap ezzel foglalkozott, mindaddig, amíg villámok és viharos szél nem jutott el az Angyalok lakhelyéig. Ez azonban mágia volt, mert az első „Angyalok gyülekező” Einar részéről. Azonnal rohant is felszereléséhez, ahol a páncélba bújt, a fegyverét vette magához, lőszert és kardot, majd a többiekhez csatlakozott a repülőnél és már úton is voltak oda,a hova menniük kellett. Káosz istennő, persze, hogy már megint nem kerüli el őket a veszély.

//Folytatás: Astoria: Vipers baseballpálya//


#7 2010-06-11 11:33:17
Jon és az Angyalok még mindig Attilan-on voltak, nekem pedig elegem lett mára az írásból. Fáradtan nyújtózkodtam egy hatalmasat, majd miután végeztem a kisebb és apró gondjaimmal ideje volt annak, hogy nekilássak a megszokott meditációs feladatomnak. Minden létező telefont lehalkítottam némára, és az ajtóra is kitettem, hogy ne zavarjon senki. Lehet, hogy az egyik edzőterembe kellett volna mennem, de ott Björnulf is bármikor rám törhetett, itt pedig csak Jon és Olaf azok, akik bejöttek volna csöngetés nélkül. Ráültem a sarkaimra az egyik puha szőnyegen és lecsuktam a szemem. A Zack-től tanult módszerekkel kiürítettem a fejemet és a körülöttem levő mágiára koncentráltam, nem hagytam, hogy bármilyen zavaró tényező belezavarhasson a nyugalmamba. A saját belső békémet igyekeztem megtalálni, hogy ne uralkodhasson el felettem a mágia és ne lehessek olyan a hatalom szavától és erejétől, mint Thorhalla lett. Szépen lassan sikerült is eljutnom a tudatalattim mélységeibe és a belső békét is megtalálni...

//Folytatás: Asgard: Helheim]//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Miller család lakása > Pegazus főépület Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Cyrus Douglass Szomb. 17 Dec. 2011, 19:07

//Előzmények: April lakása

Balthazar Millvier kilépett April lakásának ajtaján. Megvárta amíg a lány bezárta az ajtót, majd elindult a lifthez. Mikor odaért megnyomta a hívó gombot. A felvonó megérkezése után udvariasan előre engedte Aprilt, majd beszállt a liftbe, és megnyomta a két szinttel feljebb lévő emelet gombját. Miután a lift elérte célját előre engedte Aprilt, majd ő is kiszállt.
- Csak utánad - mondta, és ha a nő elindult akkor követte őt Steph és Jonathan lakásához. Útközben azon gondolkozott, hogy ha egyszer Steph meglátja mit fog reagálni.
~ Tuti kiakad, de reméljük, hogy nem fog nekem rontani egy karddal, hogy még pluszba egyszer megöljön ~ töprengett az angyal.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Miller család lakása > Pegazus főépület 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by April Vas. 18 Dec. 2011, 20:08

-Szerintem simán megoldható, hogy visszaállítsák a régi személyazonosságodat. Lehet, hogy sok időt töltöttél a mennyben, de idelent nem telt el olyan sok idő azt hiszem, és amennyi mutáns van, aki képes regenerálni magát, nem lepődnének meg azon sem, ha te is felkeltél volna. Arról nem is beszélve, hogy ez az egy tested van, szóval ha nincs hulla, nem mondhatják, hogy halott vagy.
Azt már meg sem említem, hogy ha nagyon akarnám, simán el tudná intézni neki apu, hogy kapjon új személyazonosságot, akár új arcot is. Na mindegy. Liftezés után Stephék ajtajához lépek, és becsöngetek, meg kopogok is, nem tudom, miért, talán megszokás.
-Meglátjuk, van-e itthon valaki egyáltalán, talán valaki más vigyáz Ingridre... - Tanakodom hangosan.

_________________
Miller család lakása > Pegazus főépület April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 19 Dec. 2011, 10:13

Mint általában, vagyis főleg az utóbbi időben, amikor a Miller házaspár nem ért rá, akkor Doreen Green, ismertebb nevén a Mókuslány vigyázott a kicsi Ingidre. A lány alapvetően szuperhősködéssel foglalkozott, de szinte mindig alulbecsülték a képessége és külseje miatt, ám amikor Steph rákérdezett, hogy vállalná-e a daduskodást itt náluk és ő örömmel vállalta. Most is ő volt az ügyeletes, révén, hogy a kislány szülei valahol a főépület környékén harcoltak valószínűleg az életükért, hiszen a riadó még mindig szólt. Szegény kislány is folyamatosan sírt emiatt a zaj miatt, mert nem tudott elaludni és még a pocakja is fájt. Így Doreen mindent megtett, hogy próbálja elaltatni, amíg nem csöngettek, majd kopogtattak az ajtón. A gyerekkel ment az ajtóhoz és nézett ki a kukucskálón, Aprilt felismerte, hiszen már találkozott vele párszor és tudta, hogy a kislány „nagynénje”. Végül kinyitotta az ajtót és Balti egy igen furcsa fiatal nőt látott meg a legkisebb Miller-rel a kezeiben.
- Jó napot Miss Cinnamon, Mr. és Mrs. Miller nincsenek itthon – mondta. – Segíthetek valamiben?

Ebben a pillanatban Balthazar fejében egyszerre megannyi fájdalmas és értetlen sikoly hangzik fel, megszédült és kissé kótyagos lett ettől. Valami történt, vagy történni fog és a fejében megvan a hely is, hogy a középpontja a 8. sugárút...
A nő:
Miller család lakása > Pegazus főépület 1958302-squirrel_girl_27
Miller család lakása > Pegazus főépület 2017684squirrelgirl41

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Miller család lakása > Pegazus főépület Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Cyrus Douglass Kedd 20 Dec. 2011, 14:40

Balthazar érdeklődve hallgatta April magyarázatát a személyazonosság visszaállításról.
- Jó lenne, ha folytatni tudnám az életem régi hétköznapi részét is. Megkönnyítené a dolgaimat - válaszolta a nőnek.
~ De jó is lenne. Szerettem a munkahelyem, és amit dolgoztam. Egész jó kis életem volt. Nem panaszkodhattam semmiért. És még egy aranyos kis macskám is volt. Macska ~ kiáltott fel magában.
- A macskám meg már napok óta egyedül van. Igaz kaját bőven hagytam neki a táljaiban, meg vizet is, de akkor is. Majd ha tudok hazamegyek és megnézem mi van vele - jegyezte meg.
Ekkor érkeztek meg Steph-ék lakásához. Miután April bekopogott, és becsengetett, az ajtó kinyílt, és egy mókuslány állt ott, kezében egy gyerekkel. Az angyal eléggé meglepődött a dogon, és Aprilre nézett.
- Elfelejtetted mondani, hogy ki a bébicsőszük - jegyezte meg, majd a mókusnőre nézett.
- Örülök, hogy megismerhetem. Balthazar Millvier vagyok, April egyik barátja és mondhatni munkatársa - mutatkozott be az angyal.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Miller család lakása > Pegazus főépület 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by April Kedd 20 Dec. 2011, 18:26

Az ajtó kinyílik, ami máris válasz a korábbi kérdésekre, ezek szerint nincs itthon egyedül a kis Ingrid, valaki vigyáz rá. Az is kiderül, hogy nem a szülei.
-Ó, hagyd már ezt a Miss Cinnamonozást, Doreen, senki nem hív így! - Szólok rá a nőre, de nem megrovóan, inkább csak csipkelődően. Csak megvonom a vállamat Balti megjegyzésére, aztán megvárom, míg bemutatkozik.
-A riadó miatt jöttünk, azt hiszem Steph és Jon is a főépületben lehetnek, csak biztosak akartunk lenni benne, hogy Ingrid jól van, és nem maradt egyedül - vázolom fel a helyzetet az ajtóban ácsorogva, aztán Ingridre nézek, aki nem viseli túl jól a helyzetet.
-Minden rendben van? Nem tudsz valamit arról, hogy mi folyik itt? A tévében az elnökről volt szó, mintha valami merénylet lett volna, de nem értem, miért van riadó a SHIELD-nél egy Washingtoni merénylet miatt. Egyáltalán lehet már tudni, hogy mi történt az elnökkel pontosan? Csak belenéztem a hírekbe, és arról beszéltek, hogy az USA helyzete így meg úgy megrendülhet - magyarázom Doreennek, és közben megsimogatom Ingrid fejét, bár kétlem, hogy ettől abbahagyná a sírást. Hé, és ha idősebb lenne tíz évvel? Heh.

_________________
Miller család lakása > Pegazus főépület April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Thorhalla Kedd 20 Dec. 2011, 18:57

Ismétlés az előző reagból:
Ebben a pillanatban Balthazar fejében egyszerre megannyi fájdalmas és értetlen sikoly hangzik fel, megszédült és kissé kótyagos lett ettől. Valami történt, vagy történni fog és a fejében megvan a hely is, hogy a középpontja a 8. sugárút...

És most a folytatás:
- Doreen Green vagyok – mondta a lány. – Egy ideje Ingrid dadusa. Akkor April – egyezett bele.
Megrázta a fejét April szavaira.
- Tegnap reggel óta vele vagyok, úgy volt, hogy este Stephanie hazajön és átveszi, de veled ki kellett mennie valahova. Reggel mire hazaért volna riadó volt és felhívott, hogy maradjak itt a kicsivel.
A kérdésen elgondolkodott, majd bevitte a kicsit és letette a járókába és nélküle jött vissza.
- Nem akarom a gyerek előtt mondani. Spencer elnököt kivégezték Washingtonban – mondta. – A szuper gonoszok átvették az uralmat és megtámadták a főbázist is. Ott vannak Ingrid szülei is. Hallottam, hogy mi megy a CV-n. Ha nem Ingridre vigyáznék mentem volna segíteni. Mást nem tudok, csak még, hogy valami atombomba szerű robbanás volt Washingtonban… a gombafelhő ide is látszott. De lassan vége van az itteni harcnak, már orvost hívtak a sérültekhez.
Valamiért kissé furcsán nézett April-re, majd mintha leesett volna a dolog.
- Neked nem a kórházban kéne lenned? – kérdezte.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Miller család lakása > Pegazus főépület Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Cyrus Douglass Kedd 20 Dec. 2011, 23:06

Balthazar hirtelen megszédült, majd fejfáját érzett, és rögtön ezután hangokat hallott, sikolyokat. Rögtön tudta, hogy valami rossz dolog történt, vagy készülőben van, mely a 8. sugárútról fog kiindulni. A szédüléstől a falnak kellett támaszkodnia.
~ Mi történhetett vagy fog történni, hogy ekkora fájdalom és szenvedés jön miatta ~ gondolta az angyal. Eközben a két nő megszólításokat egyeztette, majd rátért a napokban történt eseményekre, mely szerint az elnököt kivégezték, és a szuper gonoszok átvették az irányítást. Ezek mellett arra is fény derült, hogy a S.H.I.E.L.D.-nél azért van riadó mert ott is harcok folynak. Balthazar kicsit összeszedte magát és megszólalt.
- A 8. sugárúton valami történni fog. Úgy tűnik angyali énem képes érzékelni a súlyos veszélyt. Mennem kell. Vigyázz magadra, April. Hölgyem - köszönt el a dadustól, majd miután már kezdett rendbe jönni, és úgy érezte, hogy képes lehet repülni az erkélyhez sétált, kinyitotta az ajtaját, majd kilépett.
- Még találkozunk, nézet hátra - majd felállt az erkély szélére.
~ Angyalszárnyak ~ gondolta és ha megjelentek szárnyai, akkor felemelkedett az erkélyről, és a levegőbe emelkedve elindult a 8. sugárútra, hogy kiderítse mi folyik ott.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Miller család lakása > Pegazus főépület 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by April Szer. 21 Dec. 2011, 17:47

Az elnök halálhíre egy kissé sokkolóan hatott rám, de számítottam a dologra a tévé után. Ami viszont ennél is meglepőbb, hogy valami robbanás is volt, és hogy a szupergonoszok itt is harcolnak. De a hírek alapján már elhárul a veszély, addig nem hívnának mentőket a sérültekhez, amíg folyik még a harc. És a gonosztevők sem hívnak mentőt, szóval valószínűleg a jófiúk nyertek. Vajon mi lehet ez az egész? Spontán összefogás, vagy valami nagyobb dolog áll a háttérben? Általában az utóbbi szokott lenni.
Balti először kicsit furán viselkedik, aztán le kell lépnie, én csak nézek utána, és kezemmel intek tétován.
-Elsőre repül, és egy emeleti erkélyről ugrik ki... Bátor - jegyzem meg, aztán visszafordulok Doreen felé.
-Hogy? Ja, igen. Ott is voltam, egy könyvért mentünk Steph-fel és Baltival, ezek szerint ez tegnap volt. Adódott némi komplikáció, mikor belenéztem a varázskönyvbe, azt hiszem elájultam, vagy valamiféle kómába estem. Aztán öhm... Balti meghalt...? És feltámadott. Aztán én is magamhoz tértem, ééés... Hát elég zavaros a sztori, azt hiszem - vakarom meg a fejem tanácstalan arcot vágva.
-Figyelj, ha gondolod, átveszem Ingridet, biztos van más dolgod, ha már tegnap reggel óta itt vagy. Vele minden rendben van amúgy?

_________________
Miller család lakása > Pegazus főépület April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 22 Dec. 2011, 11:13

Doreen szinte csak legyintett arra, amit April mondott, amennyi furcsasággal itt a SHIELD-nél találkozott ezen már komolyan nem tudott meglepődni. Csak kérdőn nézett az eltávozó Balthazar után, de nem tudott mit mondani rá. Végül visszanézett a vele szemben álló lányra.
- A lényeg, hogy most rendben vagy – mondta. – Ó… nem jössz be?
Ezzel már kissé félre is állt az ajtóból, hogy beengedje April-t, ha a lány bejött, akkor becsukta mögötte az ajtót is. A mikró ekkor sípolt Doreen pedig fordulatból ment arra és vette ki a melegített cumisüveget belőle és hozta ki a kislánynak.
- Nem, nincs dolgom, elvagyok, igazán nem megterhelő – magyarázta. – Ingrid jól van, csak nyűgös. Hiányolja az anyját, zavarja a vészjelző és az, hogy megint nő az egyik foga.
Csak olyan dolgok, amik egy gyereknél előfordulhatnak.
- Szeretnéd te megetetni? – kérdezte végül.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Miller család lakása > Pegazus főépület Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by April Pént. 23 Dec. 2011, 09:31

Doreen invitálására beljebb jövök, és követem őt a konyhába. Eszembe jut, hogy a növekvő fog problémáján tudnék segíteni, egy-két méter, és kibukkanna az összes foga, de nem hiszem, hogy Doreen örülne, ha hirtelen egy három éves csecsemőt kéne dajkálnia, és Steph sem lenne a fellegekben, hogy ilyen fontos pillanatokat hagyott ki, hehehe.
-Hát persze - válaszolom végül mosolyogva. Nem az első alkalom, így biztos kézzel veszem át Doreent, és a nappali felé megyek, hogy egy kanapéra ülve etethessem. Egy csepp tejet a kezemre csöppentek, hogy megnézzem, nem lett-e túl forró, aztán Ingrid szájába adom a palack végét.
-Nem rég olvastam valahol, hogy New York lakosságának átlag életkora mostanában eléggé érdekesen alakul. Egyrészről a gyerekek száma rohamosan csökken, ha az ember gyereket akar, nem ez a legkedveltebb hely... Nem is értem miért - mosolyodom el cinikusan. - A városba főleg fiatalok, 20-25 év körüliek jönnek, és a várható életkor több, mint öt évvel rövidült, mióta a szuperhősködés ekkora divat lett. Az idősek sem éppen tartják paradicsominak az itteni állapotot, így tehát úgy néz ki, hogy New York most már tényleg a középkorú szinglik városa lett.
Etetés közben a másik kezemmel finoman simogatom Ingrid pocakját, aztán gondterhelten sóhajtok.
-Szerinted ki lesz az új elnök? - A hirtelen témaváltás nekem is feltűnik, de valahogy most ilyen csapongó vagyok.

_________________
Miller család lakása > Pegazus főépület April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Thorhalla Pént. 23 Dec. 2011, 13:43

Doreen is kijött April után és lehuppant a kanapéra. A farkát még óvatosan odébb húzta előtte, nehogy véletlenül arra üljön rá.
- Ennyire nem vészes a helyzet szerintem – mondta. – A közvélemény-kutatások mindig túloznak. Azonfelül tudjuk, hogy a SHIELD-et is érintő személyeknél nincs gond a gyerekvállalással. Itt van egyrészt Ingrid, Novának Zam, Lyron király is nemrég lett apa és még a Fantasztikus négyesből is Susan-nak született gyereke.
Az éppen uzsonnázó Ingridre nézett.
- És ez a nagylány is holnap lesz már egy éves – simogatta meg a kislány fejét.
Végül felnézett April-re.
- Ha már ilyesmi a téma, az a férfi, aki az előbb itt volt és te? – kérdezte.
Az elnök kérdésén megcsóválta a fejét, mint akinek fogalma sincs erről, hogy ki lehet majd az új.
- Felton – mondta. – Ő a leglogikusabb, hacsak nem kerül valahonnan elő a semmiből az egykori mágnás Norman Osborn, vagy más újabb hataloméhes személy.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Miller család lakása > Pegazus főépület Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 24 Dec. 2011, 12:01

És ekkor hirtelen a semmiből mindenki azt vehette észre, lehetett bárhol a Földön, lehetett bármilyen napszak az ég mindenhol felhős lett, vörös felhők takarták be a teljes látóhatárt. Furcsa jeges és mégis forró szél söpörte végig az utcákat, réteket, hegyeket, mindent. A Föld teljes lakosságát furcsa bizsergés járta végig, miközben az égen vörös villámok cikáztak mindenfelé. Akikben Atlantiszi vér folyt egy pillanatra ténylegesen megérezték istenük Neptune hívását, az emberek pedig annyit, mintha az istenek közöttük jártak volna. Csak egy pillanatig tartott, utána mindez szertefoszlott, de ennek az egésznek hála a teljes világon emberek alakultak át görög mitológiai lényekké. A hívás nekik szólt, a világuk helyre állt és uraik, úrnőik újra visszakapták régi erejüket.
Az ég és a villámok pedig pár perc múlva eltűntek és már semmi sem utalt a néhány perce történt furcsa és különös eseményekre. Az emberek csak egyvalamit tudtak mindezek után, valami megváltozott…

Miller család lakása > Pegazus főépület RedLightningStorm

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Miller család lakása > Pegazus főépület Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by April Hétf. 26 Dec. 2011, 13:16

-Hogy mi? Balti és én? Neeeem, nem, dehogy. Neki már gyereke van, aki harminc éves, meg egy nő, aki... Azt hiszem... Na jó, ez bonyolult, de nem.
Már épp válaszolnék, mikor a szemem sarkából meglátom, hogy mi van az ablakon túl. Tátott szájjal figyelem az eseményeket, és csak bámulom az eget, a villámokat, meg a borzongató érzést. Mikor elmúlik hatalmas szemekkel, nagyokat pislogva nézek Doreenre.
-Feltételezem, fogalmad sincs, hogy ez mi lehetett.
A tévékapcsoló után kezdek kutakodni, és benyomom a Nyitott ablakot, ahol Bex már mondja, hogy mi a helyzet. Naprakész - az tuti. Fogalmuk sincs róla, hogy mi az isten történt - az is tuti.
-Pont most akartam mondani, hogy menjünk el shoppingolni Ingrid szülinapjára, de azt hiszem, lehet hogy ezt el kéne napolni. Mi a szentisten folyik itt? Előbb az a varázskönyv a vámpírokkal, aztán elnök, most meg görög mitológiai lények?! Komolyan mondom, néha tényleg fontolgatom, hogy elköltözök innen, valahova Miamiba, ahol nincs is más dolgom, mint feküdni egész nap, és süttetni a hasam.
Kicsit kifújom magam, és Doreenre nézek.
-Bocs, kicsit sok a stressz. Most mit csinálunk?

_________________
Miller család lakása > Pegazus főépület April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Thorhalla Kedd 27 Dec. 2011, 11:26

Mókuslány felvonta a szemöldökét arra a részre, hogy van egy fia, aki harminc éves már. Az első mondat igencsak furcsán hangzott ahhoz, hogy csak úgy el lehessen menni mellette.
- Ő sem nézett ki nagyon többnek harmincötnél – mondta a lány. – Nem lehet, hogy félreértettél valamit?
Ahogyan odakint villámlani kezdett és a vörös ég is megjelent a nő bundáján felállt a szőr és ő maga is megborzongott. Felpattant a helyéről és az ablakig sétált, hogy kinézzen miközben a kinti hatások miatt Ingrid hangosan kezdett bőgni April karjaiban. Így a lány sietett vissza és ha April átadja a gyereket, akkor nekiállt megnyugtatni. A tévére nem igen tudott mit szólni, őt nem zavarták ezek a dolgok, amíg a mókusok még megvoltak és ők nem tűntek el.
- Az Atlantiszi terroristákról és Hawaii-ról elfeledkezel – dorgálta meg a lány April-t. - Ne szóld el, legközelebb azt kapjuk híreknek, hogy Galactus jön vissza.
Megrázta a fejét a mit tesznek kérdésnél.
- Megpróbáljuk először is végre elaltatni Ingridet – felelte.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Miller család lakása > Pegazus főépület Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by April Csüt. 29 Dec. 2011, 14:55

Mivel Ingrid sírni kezd, visszaadom őt Doreennek, mégiscsak jobban ért a csecsemőkhöz, mint én. Fáradtan dörzsölöm meg a homlokomat, majd a szemeimet.
-Oké, ez egész jó célnak hangzik. Azt hiszem, szereti a zenét. A babák szokták szeretni.
A hifihez megyek, és bekapcsolom az épp bent lenő CD lejátszását, aztán visszajövök, és lezárom a tévét.
-Amúgy nem, nem értettem félre semmit. A srác egy másik dimenzióból jött, ahol ő már idősebb, így lehetséges, hogy a gyereke alig fiatalabb nála pár évvel - magyarázom a dolgot, mintha én nagyon érteném, hogy hogyan működik ez az egész. - Ráadásul azért is trükkös, merthogy Balthazar tegnap meghalt, de aztán tíz évet töltött a mennyben, és ma feltámadt. Ne is kérdezd, kész őrület. Amúgy azt hiszem közelebb jár már a negyvenhez, mint a harmincöthöz, de jól tartja magát - jegyzem még meg a végén, és odaadom a cumisüveget Doreennek.

_________________
Miller család lakása > Pegazus főépület April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Thorhalla Pént. 30 Dec. 2011, 12:05

Doreen visszavette a kicsit és nekiállt nyugtatgatni a kislányt, akire ez hatással is volt, mert lassan kezdett csendesedni és az étkezést is újra folytatni kezdte. Eközben hallgatta April fejtegetését, hogy mi is a helyzet. Bólogatott rá, de láthatóan vagy elvesztette a fonalat, vagy pedig Ingrid jobban lekötötte, mint egy vadidegenről az intim dolgokat hallgassa.
- Úgy mondod, mintha nem közel ötszáz lenne azaz asgardi férfi, aki körül legyeskedni szoktál.
Mondta miközben megcsikizte a kislány hasát, aki erre felnevetett, végre teljesen abbahagyta a sírást is. Csak ezek után fordult a lány vissza April irányába a válasz reményében. Az ajtón ekkor kopogást lehetett hallani és ha April is arra fordult, akkor egy mókus ült a párkányon és cincogott valamit. Doreen csak intett neki, mire az tovább adta ki a hangokat, majd eltűnt, ahogyan elugrott a párkányról.
- Azt mondja, hogy odalent vége a harcoknak – felelte teljesen nyugodtan.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Miller család lakása > Pegazus főépület Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by April Hétf. 02 Jan. 2012, 15:29

-Héj, nem... - Észrevettem, hogy elpirultam, és kicsit a hangomat is felemeltem. Gyorsan visszaveszem. - Nem legyeskedem körülötte, csak ismerkedem a kultúrájával. Különben is, amekkora szoknyapecér, kétlem, hogy képes lenne egyáltalán úgy elhívni randira, hogy komolyan is gondolja a dolgot, én pedig úgy vagyok vele, hogy ne akarjon velem hetyegni, amíg nem kötelezi el magát. Nem azt mondom, hogy házasság előtt nincs szex, de azért ő a másik véglet.
A kopogásra felfigyelek, és a mókust nézem, ahogy cincog Doreennek. Kész őrület ezt nézni.
-Ooolyan cuki! - Nézek a mókus után, ahogy távozik, aztán Doreen fordítja a dolgokat.
-Ó, ez jó hír. Akkor talán Steph is visszajön, és végre megkérdezhetjük, hogy mi a fene folyt itt, meg mi volt ez a nagy villámlás. Talán köze van egymáshoz a két dolognak, nem?

_________________
Miller család lakása > Pegazus főépület April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Thorhalla Kedd 03 Jan. 2012, 11:05

//Előzmény: Washington//

Kulcszörgés, de végül sikerült kinyitnom a lakásajtót, ahova kissé lóhalálában léptem be. Doreen-t túlságosan régóta tartottam itt és már régen lejárt a munkaideje, Jon meg a gyengélkedőn, az orvosok szerint April pedig kisétált az ajtón, egy másik realitásban Jon felcsinálta Skarlát Boszorkányt és a lányuk itt van. Szükségem volt egy nyugtatóra, vagy egy italra, töményre, nagyon töményre. A vodka tökéletes lesz, ha nekem nincs itthon Olaf biztosan tart magánál jó skandináv létére. Ahogy beléptem a lakásba April hangját hallottam. Tényleg magamhoz jöttem, vagy az ő szobájához?
- Az Einar volt – mondtam végül. – Ne haragudj Doreen, nem tudtam, hogy ez így elhúzódik.
Ekkor léptem oda Aprilhez és öleltem meg.
- Jó téged újra kint látni, azt hittem, hogy soha sem fogsz újra… mi történt? – kérdeztem.
Végül elléptem tőle és Doreen-től átvettem a kislányomat, jó volt újra a karjaimban tartani őt.
- Apa pár napig még nem jön haza, de mi elmegyünk meglátogatni, jó? – néztem Ingridre.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Miller család lakása > Pegazus főépület Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by April Kedd 03 Jan. 2012, 12:45

Az ajtó kinyílásakor rögtön felállok a fotelből, hogy odaforduljak. Az ölelést kicsit hosszabbra nyújtom, nem is tudom miért, talán csak az életveszély miatt, amiben eddig Steph volt, bár ez már szinte megszokott errefelé.
-Ezt éppenséggel én is kérdezhetném. Fél órája arra ébredtem, hogy szól a riasztó mindenhol, teljes készültség van, és Balthazar szárnyakkal pózol az ágyam mellett, mondván, meghalt és feltámadt. Aztán az ég vörösen villámlik, és emberek változnak át. Mi fene történt? És mi van Jonnal? Ugye nem komoly a sérülése?
Azt hiszem, most ebből ő sem értett sokat, de nem akarok nagyon belemenni a részletekbe. Kezdem egyre inkább úgy érezni, hogy egy nagyon forró fürdőre lenne szükségem, néhány füstölőre, Elvis hangjára, meg egy pohár borra... Vagy egy üvegre.

_________________
Miller család lakása > Pegazus főépület April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Thorhalla Kedd 03 Jan. 2012, 17:47

Miután már a kezemben volt a lányom a konyhába mentem és kinyitottam az egyik szekrényt és tényleg kivettem belőle az üveg vodkát. Nem szórakoztam a feles pohárral, hanem üvegből ittam három nagy kortyot. Az üveget az asztalra tettem és felnéztem a lányokra.
- Kértek? – érdeklődtem.
Nem szoktam inni, időnként egy-egy pohár bor Jonnal, vagy egy pohár pezsgő a rendezvényeken, esetleg mézsör, de erre most nagyon szükségem volt. Ekkor jöttem vissza a nappaliba és ültem le a kanapéra a lépcsők után. Meglepetten néztem fel April-re, amikor Balthazar-t emlegette.
- Ne merjen az a féreg még egyszer a szemem elé kerülni, mert én magam ölöm meg újra, ha igaz is, hogy feltámadt! – sziszegtem legalább olyan hangsúllyal, ahogyan Halla szokta megtenni. – És a közeledben sem akarom látni azt a meggondolatlan, felelőtlen barmot!
Jon-nál felsóhajtottam, szerencsére Ko időben kért még gamma-sugárzás elleni ellenszert, így semmije sem fog bezöldülni.
- Odalent volt egy Hulk, Sion – mondtam. – Gamma sugárzással és abból kapott Jon egy nagy adagot… azonfelül Washingtonból a gonoszok megtámadtak mindent. Megint én és a két android, meg Einar mentettük meg két Angyal csapat hátsóját. Azaz csak a szokásos – legyintettem fáradtan. – És egy csapat gyerek jött egy másik világból… ahol Jon felcsinálta Wandát… azt hiszem kell még egy ital.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Miller család lakása > Pegazus főépület Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by April Szer. 04 Jan. 2012, 14:23

Először csak nagy szemekkel nézek Steph-re, mikor meghúzza a Vodkás üveget, aztán Baltit kezdi szapulni, és a szemöldököm lassan leszalad az arcomról, mikor a felcsinálós részhez érünk. "Talán nem kéne annyit innod" - majdnem kifut a számon a vicc, de lehet, hogy most nem venné a poént, úgyhogy inkább magamban tartom. Balti jófejségéről sem kezdem győzködni, tényleg elég hülye helyzetben lehetett, mindketten másfelé küldtük, ha nem Stephanie-val marad, és neki esik baja, én ütöttem volna a fejét egy péklapáttal, szóval...
-Azt hiszem jobb, ha... - Ingridért nyúlok, mert valahogy a vodka és a baba nem áll jól egy ember kezében egyszerre.
-Talán jobb, ha most inkább mégsem mész Jonhoz, le kéne pihenned egy kicsit, összeütök neked valamit, mondjuk... - A telefonra nézek. - Pizzát. Kicsit kibeszéljük, hogy mi van, és majd utána megyünk Jonhoz, ha már... Lenyugodtunk.

_________________
Miller család lakása > Pegazus főépület April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Thorhalla Szer. 04 Jan. 2012, 14:39

Doreen-re néztem.
- Menj nyugodtan haza, már megleszünk – mondtam, mire a lány bólintott.
Még gyorsan elköszönt, majd kilépett az ajtón, mikor April a lányomért nyúlt átadtam neki Ingridet, utána felnyúltam a halántékaimhoz és lassan dörzsölni kezdtem őket. A fejfájás ellen talán jó lesz és talán meg is fogok nyugodni, bár ebben nem reménykedtem. Igen, Jon érdekében lehetséges, hogy jobban jár, ha most nem megyek oda, bár valószínűleg úgyis alszik még. A telefonra néztem a pizza kérdésnél és megráztam a fejemet.
- Inkább kínai – mondtam. – Vagy indiai.
Vettem egy mély levegőt, az, amire jutottam sem tette könyebbé az egészet.
- Persze gondoltam, hogy volt olyan világ, ahol nem jutottunk haza… így ő és én nem jöttünk újra össze, nem szedett szét minket Thor és hasonlók… de Wanda?! Az a boszorkány?! És, hogy a közel húsz éves lányuk itt van Amerika Kapitány jelmezben?!

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Miller család lakása > Pegazus főépület Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by April Szer. 04 Jan. 2012, 23:06

Doreentől én is elköszönök, aztán felveszem a kagylót, és a hűtőre ragasztott mágneseket pásztázom villám sebességgel.
-Kínai, megszavaztuk - az indiaitól múltkor is rosszalkodott a gyomrom, úgyhogy felkapom a telefont, és tárcsázok. Amíg kicsöng, Steph-et hallgatom tovább.
-Sosem lehet tudni, hogy mik történnek az ilyen világokban, simán lehet, hogy valami... Haló? Igen, szeretnék házhoz szállításra rendelni, a név Stephanie Miller, a cím már az adatbázisban... Igen, várok... Szóval simán lehet, hogy valami trükkel elcsábította, vagy csak klónozta, de az is lehet, hogy épp te üzented meg neki, hogy keressen valaki mást, lépjen tovább, satöbbi. A srác meg... Igen, itt vagyok. Szóval legyen két édes-savanyú leves, egy gong bao csirke, egy szecsuáni marha, egy tojásos rizs, egy tészta, két, nem, három tavaszi tekercs és két szerencsesüti. Megvan? Oké, köszi, viszhall! Szerintem a csajt nem hibáztathatod, ha Wanda lenne az anyám, én is inkább apámra akarnék hasonlítani - magyarázom, és lerakom a telefont.
-Tíz perc és itt lesz a kaja - keresgélni kezdek a hűtőben, kezemben még mindig a gyerek. - Van még abból a Curacao-ból, amit... Á, megvan. Ezt hűtőben kéne tartani ám, nem a felső polcon.
7up nincs de jó a Sprite is, fogok két poharat, egy citromot lime helyett, egy jégkockatartót a hűtőből, és viszem az egész cuccot a nappaliba. A múltkor tanultam egy újat, Smurf Fart a neve, alapvetően vodka, csak fogyaszthatóbb formában. Sity-suty, egy kicsi ez, ez kicsi az, citrom leve, meg egy-egy karika a pohár szélére, bele a jég, felkeverem, voilá! És közben a gyereket se fröcsköltem össze az ölemben.
-Ezt idd, a hatása ugyan az, de az íze sokkal jobb, és nem fogod kihányni a kínait sem...

_________________
Miller család lakása > Pegazus főépület April
April
April
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 150
Hozzászólások régi : 285
Korábbi szint/kredit : 4.szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 5.szint - 12 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Miller család lakása > Pegazus főépület Empty Re: Miller család lakása > Pegazus főépület

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.