Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Tyranis Csüt. 05 Ápr. 2012, 12:26

2046. november 16. 18:25; péntek kora este – Raktárak, Redrose Village
Résztvevő: Zyro Tao és Félvér

Cerebra először Félvér felé fordult, hogy az ő kérdésére válaszoljon.
- A kísérlet nem váltotta be a kívánt eredményt. Egy új szuperembert próbáltak létrehozni, de az egyedben kifejlődött a skizofrénia. Két teljese különböző személyiség lett az eredmény, amiből az egyik fél tisztában sincs a képességeivel. A szökés is nem várt eredmény volt, de addigra kiadták a parancsot a V13-as alany elpusztítására. De az megszökött és egészen eddig nem akadtak a nyomára.
Itt fordult Tao irányába, hogy az ő kérdéseire is választ adjon.
- A következtetés logikátlan, a legutolsó belépés 2046. augusztus 23.-án történt. Akkor kaptam a legutolsó utasításokat az egyik igazgatósági tagtól. Ha vírusjárvány lenne a Földön, maguk sem lennének itt védőfelszerelés nélkül és a vírusok, baktériumok, amiket bevisznek a laborba súlyosan károsíthatnák az ott levő mintákat. Mivel sem felhatalmazásuk, sem megfelelő kódjaik nincsenek meg kell, hogy tagadjam a kérésüket.


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 06 Ápr. 2012, 13:40

Megdörzsöltem a homlokomat Cerebra válaszára.
-Félreértettél, Cerebra, mi nem vagyunk emberek, ahogy ezt te is teljesen pontosan analizáltad. Én pedig azt mondtam, a vírus az emberiséget veszélyezteti. Egy olyan vírus jutott a világba, amely minden ember mutánssá változtatott, de ez még nem minden. Ezeket a mutánsokat befolyása alatt tartja a vírus létrehozója, így gyakorlatilag világuralomra tört. Odabent van az, ami visszafordíthatja a vírust, és visszahozhatja az embereket nem csak eredeti valójukhoz, de saját tudatukhoz is. A vírus nem jelent veszélyt arra, ami bent van, mert emberek sincsenek benn, és nekünk sem kell védőruha, mert a vírus csak az embereket támadja meg. Értesz már, Cerebra?
Remélem, hogy meggyőző vagyok, végülis az igazat mondom, és tényleg ez a lényeg, nincs itt semmi csalás vagy átverés, egyértelműen erről van szó.
-Elemezd az életjeleimet, a szívverésemet, amit csak tetszik, hogy megállapítsd, nem hazudok neked. Kérlek, engedj be minket, Cerebra!

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Vipra Phertelmer Pént. 06 Ápr. 2012, 17:27

Tao próbált kedves lenni amikor felajánlotta a hologram által ajánlott neveket. A próbálkozása sikerrel járt a nevek hallatán széles mosoly jelent meg az arcomon. Kis boldogság töltött el amiért egy újabb dolgot tudtam meg magamról. Azonban amit ezután a hologram hölgy mondott egyáltalán nem tartottam viccesnek. Állítólag nem váltottam be a kívánt eredményeket. Ezt magam is tudtam a dószíéból amit azon az ominózus napon magamhoz vettem. Ha jól emlékszem csak véletlenül jöttek rá a sikerre amikor sötétedés után végeztek vizsgálatot. Bizonyára nem tudták az eredményeket elküldeni mert én voltam oly kedves és gondoskodtam mindannyiuk korai nyugdíjaztatásáról. A skizofrén dolog bár igaz volt rám akkor is eléggé rosszul esett nekem. Úgy hangzott mintha valami elmebetegségben szenvedtem volna. Mindössze annyi történt, hogy a vámpír gének miatt ember vagyok emberi tudattal. Mikor azonban leszáll a nap felébred a bennem szunnyadó vadállat vagyis én. Szerencse, hogy én mentem Taoval mert a másik tudatom biztosan vérig sértette volna a hologramot.
-Nagyon köszönöm hálás vagyok neked. Kérlek segíts nekünk, hogy felszabadíthassuk az embereket rabságuk alól.- mivel ő egy hölgy volt nem lettem volna képes kezet emelni rá ha mesterséges is.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Tyranis Pént. 06 Ápr. 2012, 17:50

2046. november 16. 18:30; péntek kora este – Raktárak, Redrose Village
Résztvevő: Zyro Tao és Adrien Landon Butler (Félvér)

Az android újra türelmesen egy gép módjára várta végig, hogy mit is mondtak neki, az érveléseket és győzködéseket, hogy miért is kellene beengednie továbbra is ezt a két fiatal férfit. Félvér szavai után szólalt meg újra.
- Élőlények vagytok, a Földön éltek és az emberiséghez tartoztok. Emberek vagytok, csupán az alfajban tértek el a Homo Sapiens Sapienstől. Nem értem, korábban mindig az volt a baj, hogy olyan sok más faj él a bolygón, a rasszizmus, ami ellen nem lehet tenni. Most valaki összefogja a mutánsokat, csak mutánsokat. Az adataim szerint ennek jónak kéne lennie és nem az ellenkezőjének. Továbbra sem értem, hogy miért és miként lehetne az AIM tudása hasznotokra, az adatbázisom szerint semmi hasonlóval nem foglalkoztak korábban a cégen belül. Ezt megnézhetitek magatok is.
Ezzel a hologram eltűnt és a biztonsági rendszer egyszerűen lekapcsolt a konténeren és az ajtó kinyílt. Ha a két fiatal közelebb lépett, akkor láthatta, hogy a konténer többi része csupán álca és valószínűleg tömör, vagy üreges, mert az ajtó mögött csak egyetlen egy lépcsőt lehetett látni, ami a föld alá vezetett. Odalent halványan fényt lehetett látni és valószínűleg folyosó vezetett tovább a lépcső aljától.


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Vipra Phertelmer Vas. 08 Ápr. 2012, 23:31

A gép rezzenéstelen arccal hallgatta végig a mondokánkat amik azonban nem igazán hatották meg. Túlságosan mereven és logikusan gondolkozott. Igaz az jó dolog ha az emberek egységesek de az nem, hogy egy megalomániás bábjaiként teszik ezt. Az embereknek joguk van mocsok önző szemétládának lenni. Az nem ér semmit ha valakire ráeröltetjük az akaratunkat. Az az igazi ha saját elhatározásukból csatlakoznak az ügyünkhöz. A géphölgy nem értette mi segíthetett volna nekünk a bent lévő anyag de kinyitotta a kedvünkért az ajtót. Mikor kinyilt az ajtó megtudtuk a konténer nagy része tömör lehet. A konténer ugyanis nem volt valódi csak egy lejárót álcázott. A lépcsők végéből fény szürödött ami arra utalt egy folyosó lehet odalent. Amiéért megtudtam a nevemet vagy valami olyasmit vérmérsékletem lecsökent így újra az az imádni való alak lettem akit úgy imádnak. A lejárat melé álva meghajoltam Tao elött s kezemell utat mutatva előre engettem.
-Csak utánad kedves barátom. Had legyen a tiéd a megtiszteltető első pofon.- mondtam neki fülig érő vigyorral.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 10 Ápr. 2012, 13:56

Bár Cerebra nem fogta fel, hogy az emberiség átalakítása és elnyomása nem megoldás a fajok közti különbözőségek okozta agresszivitás kezelésére, azért végül beenged minket a laborba, de csak azért, mert úgy gondolja, nincs itt semmi, ami nekünk kellhet, és valószínűleg egészen biztos abban is, hogy mi sem tehetünk itt semmi értékesben kárt. Vagy talán egyszerűen csak megunta a várakozást, hogy valaki visszajöjjön, így inkább barátságos lesz azokkal, akik most itt vannak.
Az ajtó kinyílik, és pontosan az tárul fel előttünk, amit vártam: a föld alatti laboratórium lejárata.
-Köszönöm, kisasszony - mondom Cerberának, vagy talán már csak magamnak egy nyugodt mosollyal, és az órámra pillantok.
-Negyven percünk van, hogy átvizsgáljuk a helyet, és elmenjünk a telepről - jegyzem meg a fontos információt Félvérnek is.
Közelebb megyek a lejárathoz, és bólintok Félvér viccére.
-Köszönöm... Adrien.
Az éjjellátót egyelőre magamon hagyom, mert itt még kevés a fény, és nem akarok valami rejtett csapdába belesétálni, vagy egy kamera útjába akadni. A biztonság kedvéért felveszem ismét a sapkát, és az arcomba húzom, hogy ha mégis felvesznek, ne lássák, hogy ki vagyok. Körültekintően haladok, de szapora léptekkel, mert az idő kevés. Feliratokat, eligazító táblákat keresek, amik megmutatják, merre találjuk a laborokat, adatbankokat és más, számunkra most fontos helyet.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Tyranis Kedd 10 Ápr. 2012, 17:24

2046. november 16. 18:35; péntek kora este – Raktárak, Redrose Village
Résztvevő: Zyro Tao és Adrien Landon Butler (Félvér)

A páros elindult lefelé a lépcsőn Zyro elől és utána Adrien. Ahogyan leértek egy gyéren megvilágított folyosóra érkeztek meg, aminek mindkét oldalán négy-négy ajtó volt megtalálható, illetve a folyosó legvégén is volt egy. Zyro jól számolt vele, volt idelent működő kamera, egy a lejárattal szemben, az ajtók felett és a folyosó másik végén is egy. A hely kihalt volt és a folyosó pedig poros. Egy lábnyom vezetett elfelé és visszafelé is. A méreteiből ítélve egy felnőtt férfi lehetett, de a nyomok nem egy katonai bakancshoz taroztak, hanem egy drágább cipőhöz. Ha ezt a nyomot a tekintetével a két fiú végigköveti, akkor láthatják, hogy a szemben levő ajtó nyitva van. Igaz már korábban is kiszúrhatták mindezt, mert igencsak feltűnő az, hogy tárva-nyitva van azaz ajtó. Odabent pedig egyelőre csak sötétség látszott ebből a távolságból, semmi egyéb. Feliratok és táblák pedig semerre sem voltak, hiába is kereste őket Zyro. A falak csupaszak és az ajtókon sem volt semmilyen felirat.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Vipra Phertelmer Kedd 10 Ápr. 2012, 23:45

Tao jó fej módjára vette a poént majd ezután sikerült meglepetést okoznia. Az új nevemen szólított vagyis a régin amiről csak akkor szereztem tudomást. Kissé megiletödtem mikor Tao szájából halottam. Én adtam magamnak a félvér nevet mert a két fél tudat adott ki egy egészet. Bár ahogy belegondoltam valami nem stimmelt. nem az, hogy a program nevét adtam magamnak hanem az, hogy tudtommal egy kísérleti alany voltam. Még születésem előtt belém fecskendeztek egy DNS koktél. A DNS koktél alapanyaga V fedőnevű pikkelyes mutáns volt és én voltam a 13.-ik akinek beadták és túlélte. Ezek után mi értelme volt normális nevet adni nekem ha csak egy kísérleti nyúl voltam valami szuperember programban? Bőven elég lett volna a V13. Ez volt az én formám ahelyett, hogy megoldódnának a kérdések inkább szaporodnak mint a nyulak. Merengésből Tao léptei vertek fel majd követtem őt. Tao kéznél tartotta éjelátó készülékét ha esetleg szükség lenne rá. Nekem nem volt rá szükségem de azért én is készenlétben tartottam a szemeimet. Észrevettünk pár kamerát majd intettem Taonak aki már fől volt öltözködve.
-Nem kéne azokkal kezdeni valamit?- mikor ezt letudtuk végigmentünk a csupa ajtó és csupa pór folyosón. Olyan kosz volt odalent, hogy csak dinamittal lehetett volna kitakarítani. A kosznak hála észrevettünk pár érdekes márkás cipőtől származó lábnyomokat. A folyóson nem láttam egyetlen táblát vagy jelet sem.
-Ezek szerinted, hogyan nem tévedtek el ezen a helyen? Minden ajtó tök egyforma.- majd oldalba böktem Tao- Te figyelj szerinted vendészeretettből fogattak minket tágra nyílt ajtóval. Jobb kezemmel megérintettem kiskésem markolatát majd lassan megközelítettem az ajtót. Valahogy úgy éreztem jobb ha én megyek elsőnek így is védhetem Tao-t
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 16 Ápr. 2012, 14:44

Itt valami nem stimmel. Nyomok a földön? Valaki járt itt, sőt, talán még most is itt van, a nyomok a porban befelé vezetnek, de kifelé már nem, szóval valószínűleg még most is ott lesz. Vajon miért nem szólt erről Cerbera?
Akárhogy is, a kamerák jelentik az első gondunkat, észrevétlennek kell lennünk, úgyhogy ezeket sem hagyhatjuk üzemben, ugyanakkor az sem jó, ha meghall minket az előttünk lévő személy, aki a nyitott ajtó mögött szobában lehet. Két kamera van, nem sok, de nem tudjuk elkerülni.
-Várj - szólok suttogva Adriennek.
Előveszem a sokkoló pisztolyomat, és alaposan becélzom a kamerát úgy, hogy épp csak kihajolok a folyosó szélére. Ha van is éjjellátó rendszer a kamerában, csak egy fél arcot lát majd, amit ráadásul éjjellátó és sapka takar. Ha becéloztam, lövök. Remélem az elektromos lövedék tönkreteszi a kamerát, ugyanakkor halk is, mert sűrített levegővel működik elektromos meghajtással, puskapor nélkül. Ha sikerül, vagy legalábbis azt gondolom, hogy sikerült, intek Adriennek, hogy mehet. Kézi sokkolómat veszem elő, és Adrien mögött haladva lépek majd be a szobába, aminek ajtaja nyitva van.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Tyranis Hétf. 16 Ápr. 2012, 15:24

2046. november 16. 18:40; péntek kora este – Raktárak, Redrose Village
Résztvevő: Zyro Tao és Adrien Landon Butler (Félvér)

Zyro le tudta szedni a kamerát, ami velük szemben volt, a többivel nem foglalkozott, ami az ajtóknál volt. Azok, ahogyan elhaladtak az ajtók előtt úgyis csak fél oldalról vették le őket, mert azok nem a folyosót pásztázták, csak az egymással szembeni területeket. Minden bizonnyal azért, hogyha munka közben valaki volt bent a helységekben láthassa, hogy kik is akartak bemenni oda. A páros végül akadálytalanul jutott a folyosó végébe, be tudtak lépni a helységbe is. odabent egy üres terem fogadta őket, bár, ahogyan beléptek a neonlámpák azonnal felkapcsoltak és a kinti szórt fényű helység után itt most igencsak hamar lett igen éles fény, ami zavaró lehetett főleg, ha még mindig rajtuk volt az éjjellátó. Amint bent voltak a bejárattal szemben monitorok kapcsoltak be, de adás nem volt rajta, csak a sistergés fogadta őket e felől. Ahogyan jobban körül néznek megvan az irányító panel is a monitorokhoz, de azokat valaki szétlőtte, lézer lövedékkel láthatóan, mert nem golyó ütötte lyukak voltak a konzolon, hanem az megolvadva volt és alatta a zsinórok is kitépkedve az alsó részből. Szerencse talán, hogy nem elvágva vannak, csak kihúzva és úgy hagyva. Ezenfelül itt bent is volt egy működő kamera, így elsőre a lámpákon felül az volt az egyetlen működő dolog idebent.

A helység
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Secret_Warriors_Vol_1_1_page_10_Fury_Secret_Base_17_(Earth-616)

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 00120

Tao azt írtam a nyomok elfelé és visszafelé is vezetnek. Azaz, aki volt itt távozott.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Vipra Phertelmer Kedd 17 Ápr. 2012, 13:28

Tao elövette a sokkoló pisztolyát majd becélozta a kamerát és esütötte azt. Nagyon mázlis lövése volt ugyanis az elsőre eltalálta a kamerát ami rögtön joblétre szenderült. A másikat nem lötte le azért mert csak oldalról kapott le minket. Nem is törödtem vele biztam a társam szaktudásában végülis ő volt az ész. Mikor beléptem a szobába egyből fölkapcsolodot a világitás. Igaz, hogy nem volt szükségem a speciális szemere de így is bántotta az éles fény a szemem. Azonnal az ajtóba álltam és előkaptam a késemet, hogy támadás esetén visza tudjak támadni. Pár pillanattal késöbb helyre jött a látásom így már nem volt fontos Tao élő pajzsát játszanom. Ahogy körülnéztem semilyen miködő ketyerét sem láttam a lámpán és egy kamerán kivűl. Az ajtóba álok nehogy valaki meglepjen minket hátulról. Én úgy se értek az ilyen technikai dogokhoz. Tao a gépekkel sutogó elött nincs lehettlen. Meg vagyok gyözödve arról, hogy még attól a szétlőtt monitortól is értékes információt tudna kinyerni.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 17 Ápr. 2012, 14:15

Ahogy jobban megvizsgálom a nyomokat //elolvasom a postot// meglátom, hogy két nyom van, szóval mégis távozott az, aki itt járt. Odabent nem túl jók a helyzetek, a kamera még működik, de nem szedem le, mert ez még segítségünkre lehet. Az irányítópanel szét van roncsolva, de a gépek még működnek, csak össze kell rakni őket, és akkor beszélhetek velük, plusz a kamera felvételeiről láthatjuk, ki járt itt előttünk.
-Lézerek... Fejlett technológia, vagy mutáns - gondolkodom el, aztán az órámra nézek. - Húsz perc. Segít összerakni ezeket - mutatok a kábelekre, és amilyen gyorsan tudom, igyekszem a megfelelő helyre bedugni a kábeleket. Ha feláll a rendszer, a tenyeremet a monitorra tapasztom, bár nem szükséges, de valamiért így érzem helyesnek.
-Jól van, akkor most lássuk, mi történt itt... - Próbálom a monitorokat beüzemelni, megjelentetni a kamera felvételeit, amin mozgás történt előttünk, és előhívni az adatbázist amiben a kísérletek feljegyzései vannak. A V13-as kísérletet kérem le a géptől, ha van ilyen, úgy tudom, ez volt Adrien kísérleti kódja. Ezen kívül... Hát más támpontunk nincsen.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Tyranis Kedd 17 Ápr. 2012, 17:19

2046. november 16. 18:45; péntek kora este – Raktárak, Redrose Village
Résztvevő: Zyro Tao és Adrien Landon Butler (Félvér)

Adrien megállt az ajtóban, mivel nem értett a szereléshez, így jobb híján Zyro-nak egyedül kellett nekiállnia annak, hogy megpróbálja összetenni a gépeket. Amit meg kell hagyni, kissé nehezen boldogult vele. A technológia ugyanis régi volt, régebbi, mint amivel eddig valaha dolga volt és mivel be sem volt kapcsolva a rendszer, így még kommunikálni sem tudott vele, hogy mit és hogyan kellene csinálni. Adrien továbbra is az ajtóban várakozott, de senki sem jött le ide utánuk és teljes csönd fogadta őt odakint. Egyedül annak a zaját lehetett hallani, hogy Zyro próbálta összefoltozni a konzolt. Nem voltak túlságosan triviálisak a helyek, hogy hova kellett őket bedugdosni, mivel minden kábel jó volt valahova, azonban arra Zyro hamar rájött, hogyha rosszul köti őket össze az egész rendszer leéghet és tönkremehet. Végül nehezen ugyan, de sikerült összetenni őket és az egész rendszer is elkezdett bootolni. Azonban még ez is lassan ment és több igencsak nagy bad sectort, hibás részt talált meg a rendszer az ellenőrzés közben. Végül az egész felállt, de egyelőre semmit sem reagált arra, amit Zyro próbált „beszélni” vele.


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Vipra Phertelmer Kedd 17 Ápr. 2012, 22:55

Nem halottam mást mint,hogy Tao megpróbált összetákolni valamit. Ezekhez a holmikhoz egy cseppet sem értettem ezért inkább tovább őrködtem a bejárati ajtónál. Azonban hiába figyeltem a folyosót nem vettem észre semmiféle mozgást. Elővettem a késemet majd földobtam a levegőbe az megpördült utána elkaptam. Néhányszor megismételtem ezt de az eredmény ugyanaz maradt a nyelével a tenyeremben landolt. Miközben dobálóztam azon járt az eszem vajon mire lehet képes az a nagypofájú őr. Fegyverrel egész nagy arca volt de majd megevett a kíváncsiság vajon mire lehet képes. Legszívesebben felmentem volna és kihívtam volna egy becsületes összecsapásra fegyverek nélkül erő az erő ellen. Még úgy is hajlandó lenék küzdeni, hogy a barátai is be szálnak a mókába. Egyedül a kutyával nem harcolnék szívesen. A kutya egy hűséges állat ráadásul elvből nem támadok se gyerekre se nőre se állatra.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 18 Ápr. 2012, 12:28

Hogy lehet, hogy az AIM az egyik legfejlettebb technológiák használta, de olyan ósdi a rendszerük, még színkódokkal sincs megadva, hogy melyik kábelt hova kell dugni? Na mindegy, hiába zsörtölődöm, nem jutok előrébb, valószínűleg órák kellenének, hogy mindent össze tudjak ezen rakni, mivel én magam sem vagyok éppen szakértő. Mire végre feláll a rendszer, még mindig a fele süket, és nem érzékeli a gondolataimat a gép, így nem jutok egyről a kettőre.
-Na jó, erre nincs időnk - állapítom meg, és abbahagyom a próbálkozást.
Remélhetőleg az eddigi bütykölés közben már kicsit átláttam a rendszert, és megtaláltam, hogy hol van a merevlemeze a gépnek. Ha nem, akkor megkeresem most, és ha megtaláltam, eltávolítok belőle minden kábelt, aztán magát megpróbálom épségben kivenni a gépből. Gyanítom, hogy több lemez is lehet, ilyen laborokban szokás biztonsági mentéseket csinálni, de nekünk egy is elég.
Ha megvan, elrakom a merevlemezt a táskámba, és továbbra is az arcomba húzott sapkával, fejemet leszegve sétálok el a kamera alatt - nem fogják tudni, hogy ki járt itt, legalább ennyit elértünk.
-Menjünk, tíz percünk lehet még eltűnni innen - és ha nincs ellenvetés, el is indulok visszafelé.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Tyranis Szer. 18 Ápr. 2012, 14:32

2046. november 16. 18:50; péntek kora este – Raktárak, Redrose Village
Résztvevő: Zyro Tao és Adrien Landon Butler (Félvér)

Zyro nekiállt megkeresni a merevlemezt, de nem meglepő módon nem a számítógépben találta meg, hanem a terem oldalán levő szekrénysorban. Az ugyanis nem szekrénysor volt, hanem a szuperszámítógép részei. Ahogyan kinyitotta félelmetes látvány tárult szemei elé és ezt láthatta Adrien is.
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Supercomputer-thumb-450x299
Legalább háromszáz darab winchester volt egybekötve egymás mellett a szuperszámítógépben. Darabjai 20 terabyte-s merevlemezekkel, a közel ugyanennyi 8-8 magos immáron jócskán elavult processzorokkal ellátott alaplapok is voltak itt, és az ehhez tartozó hűtőrendszer. Aminek a hőjét már most lehetett érezni, hogy működni kezdett az egész. Mind a két fiú olvasott már szuperszámítógépekről, amik hatalmas rendszereket látnak el, nos ez egy ilyen volt. Ennyi holmit meg fizikailag képtelenség volt elhordani. Irdatlan mennyiségű adat lehetett rajtuk és ha jobban megnézik, akkor láthatják, hogy hat darab merevlemez ki van szedve a helyéről és ennyi hiányzik. Teljesen random területéről a szuperszámítógépnek, semmilyen rendszer nem volt ebben. így a távozás sem sikeredül annyira könnyűre, mint szerette volna Zyro.
Ellenben a számítógép mostanra teljesen felállt és végre keresni is lehetett rajta, azonban ez továbbra sem felel a beszélgetési próbálkozásokra.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Vipra Phertelmer Csüt. 19 Ápr. 2012, 10:23

A nagy kutakodás közepette Tao rátalált egy titkos teremre vagyis nekem az volt. Teljesen beteljesítette egy hatalmas szekrénysor. Ahogy közelebbről megnéztem rájöttem nemközönséges szekrénysorral van dolgunk ugyanis ez egy szuperszámítógép része. Gigantikus menyiségü adatok tárolására alkalmas. Egyszer láttam egy könyvet a szuperszámítógépekről azonban olvasás helyett valami fontosabb dolgot végeztem vele. Hála a könyvnek már nem mozog az asztal a szobámban. Tao nem sokkal ezelőtt azt mondta vigyük el az adatokat de ez kicsit nagy falatnak látszott még számomra is.
-Ugye nem azt akarod hogy mindezt én cipeljem el?! Akkor marad a B terv te szép lassan letöltöd az adataidat addig én szétverem a biztonságis fickókat.- majd elindultam a kijárat felé de pár lépés után hirtelen megálltam és egy táncost megszégyenítő kecsességével pördültem meg.
-Figyelj csak nem tudnál itt hagyni egy ketyerét ami elküldi egy bizonyos helyre az adatokat? Így nem kell megvárnunk hogy befejeződjön nyugodtan hátrúdölhetünk a kanapén és ha kész csak el kell menni érte. Mert ugye nem engedhetjük, hogy a letöltés miatt hazáig kövessenek.-
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 20 Ápr. 2012, 12:10

-Ó, hogy az a... - Nem éppen kellemes meglepetés, mikor meglátom az egész falat beborító merevlemezek sorát. Esélytelen, hogy 10 perc alatt megtaláljuk, ami nekünk kell, és lelépjünk, márpedig ennyi időnk van rá. Ez így nem fog menni. Feltűnik a hiányzó merevlemez is, konkrétan hat, bizonyára az vihette el, aki előttünk itt járt.
A rendszer feláll, és már lehet keresni, de mire itt megtalálom a V13-at, az órákba is telhet. Adrien ötlete jó lenne, ha lenne nálunk ehhez felszerelés, de mivel semmilyen holmit nem hoztunk ehhez, és még mindig nem tudok kommunikálni a géppel, esélytelen, hogy jussunk valamire.
-Ha elfelejtetted volna, Jonathan arra kért minket, hogy feltűnés nélkül végezzük az akciót, már így is eggyel több ember látott minket, mint kellett volna, nem kell, hogy még harcolni is kezdjünk velük. És sajnos nem hoztam magammal ilyen ketyerét, amiről beszélsz. Öt percet adok a keresésnek, ha az alatt nem találja meg, le kell lépnünk.
Ezzel a keresőbe betáplálom a V13-as kódot, és jobb híján reménykedem benne, hogy hamar meglesz. Ha öt perc múlva nincs eredmény, törlöm a keresést, lezárom a rendszert, és a lehető leggyorsabban elmegyek innen Adriennel - remélhetőleg újabb öt percen belül, mielőtt a biztonsági főnök visszajön.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Tyranis Pént. 20 Ápr. 2012, 13:19

2046. november 16. 18:55; péntek kora este – Raktárak, Redrose Village
Résztvevő: Zyro Tao és Adrien Landon Butler (Félvér)

A keresés elindul, de mivel rengeteg anyagot kellett átnézni, így kizárt volt, hogy ennyi idő alatt végezzen a számítógép. Letelt az öt perc, de lentre nem érkezett meg a fickó, ha valamelyik fiatal felmegy, akkor odafent a konténerből kikukucskálva láthatta, hallhatta, hogy ketten állnak az ajtó előtt, odakint a raktár előtt, nem pedig bent. De ha lent maradnak is, ahogyan a rendszer felállt az egyik monitoron megjelent a raktár bejáratának eleje, ahol ketten álldogáltak.
- Ezek szerint nincs itt senki – mondta egy nő.
- Ha voltak is, már távoztak – válaszolta az, akivel beszéltek. – Majd reggel kerítünk egy új láncot és visszatesszük. Irány tovább!
Még látni lehetett, hogy mind a ketten távoznak, így a páros odalent teljesen nyugodtan tudta folytatni a keresgélést és úgy tűnt, hogy a reggeli őrségváltásig nem is fogja őket itt senki sem zavarni. Így leállítani sem kellett a keresést, sem pedig türelmetlenkedni. Egyelőre a keresés csak egy V-7 és V-15-öt talált meg a keresésben és ezeknek dobta ki a mappáját, Adrien számával ellátott kísérlet még nem bukkant elő.


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Vipra Phertelmer Hétf. 23 Ápr. 2012, 15:59

Hiába ajánlottam föl megannyi lehetőséget de kékbörű barátom eggyikkel sem volt megelégedve. Ráadásul már megint nem figyelt oda rám mert azzal jött, hogy emlékezzek mit mondott Johnatan. Nyugottan belmehettem volna, hogy nekem nem mondott semit de erre nem volt időnk és ráadásul biztosan az idegesség miatt nem figyelt oda ezért gyorsan el is felejtettem. Megprobált rákeresni a kódnevemre azonban az idő egyre csak fogyott. Az igért öt perc letelt és már indultam volna kifele mikor az eggyik monitor életre kelt és egy érdekes dolgot fedeztem fel rajta amit úgyéreztem meg kell osztanom újdonsült társammal.
-Te figyelj haver. Nézdmá meg ez nem a bejárat a képen?- maajd nézem tovább ahogy két ember beszélget a bejárati ajtó elött. Észre vették, hogy letéptem a láncot de nem töröttek vele különösképpen. Ha Tao elöbb szolt volna, hogy ez egy titkos akció akkor talán de csak talán diszkrétebb is lehettem volna. Amíg mi moziztunk a kis gép szorgalmasan dolgozott és elöhozott egy csomó dadtot csak azt nem amire szükségünk volt. Azon kezdtem filózni hogyan jussunk majd ki mert biztosra tudtam nem juthatunk ki a megadott időn belül. Agyam tekervényei hatalmas zajjal elkeztek dolgozni de nem jutottak sok mindenre de valami azért csak eszembe ötlöt
-Te figyelj Mágnes miska úgye nem tudja, hogy hozzátok csatlakoztam? Mikor elöszőr találkoztunk nem látta senki. Végső esetben én magamra vonom a figyelmet adig te kereket oldhatsz. Rád jobban fáj a foguk engem pedig eddig sem tudtak elkapni. Tudom, hogy nem egy zseniális terv de gondolni kell a legrosszabbra. A lényeg én leszek a csali és te szépen hazamész és majd találkozunk.- mondandóm végén probáltam olyan határozott leni mint még soha jelezve nem engedek az elhatározásból. Inkább engem kapjanak el mint mintketőnket.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 23 Ápr. 2012, 17:38

A keresés eredménytelen, de mielőtt kitörölném a keresési eredményeket és előzményeket, Adrien felhívja a figyelmemet egy monitorra, ahol a bejárat látszik.
-Remek! - Örvendek meg, de úgy látom, Adrien nem fogta fel a képernyőn látottak valódi jelentését.
-Nem kell elvonnod a figyelmét senkinek. Az őrök nem tudják, hogy ez a konténer egy titkos laborba vezet, és az előbb benéztek ide, azt látták, hogy üres, azt hiszik, már elmentünk, és reggelig nem is jönnek vissza, csak majd az új lánccal. Tehát hosszabbítást kaptunk - magyarázom el neki, és közben hagyom, hogy a gép tovább keresse a szükséges dokumentumokat a V13-as kísérletről. Addig is megnyitom, és a központi monitorra helyezem a V7-es és V15-ös dokumentációját, főleg ez utóbbi érdekel, mert a jelzés alapján nem kizárt, hogy ugyan azzal kísérleteztek, mint Adrien esetében, de a 15-ös szám szerint már később történt, talán tökéletesítették a módszert. Gyorsan átfutom a dokumentumokat, aztán újra megnézem, mit talált közben a gép. Ha nincs semmi egyéb, akkor megpróbálom a rosszul bekötött részeket átdugni a központi számítógépnél, hátha sikerül, és ezzel időt nyerhetünk. Na meg innen hozzáférhetünk esetleg a kamerák felvételéhez, amiről megtudhatjuk, ki járt itt előttünk.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Tyranis Hétf. 23 Ápr. 2012, 19:01

2046. november 16. 19:00; péntek kora este – Raktárak, Redrose Village
Résztvevő: Zyro Tao és Adrien Landon Butler (Félvér)

Zyro szinte azonnal, ahogyan megvolt a keresés eredménye ki is tette a két mappát, amit talált. Először a V7 került ki. Ez egyetlen fájlt tartalmazott és egy képet. Csak egy embrió volt még a képen a fájl adatai törölve és csupán három szó szerepelt benne: „Az alany megsemmisítve!” A fájl dátuma egyébként 2018. első negyedévéből volt, mindkét fiatal tudja, hogy akkoriban az AIM bőven az aranykorát élte a Bukás előtt.
A következő pedig jócskán érdekesebbnek bizonyult, mint a mostani. Manapság már nyílt titok, hogy az AIM Loki vezetése alatt skrull technológiát használt, a V15-ös alany apja ugyanaz a Prof. George Butler, aki a korábbi tizennégy esetben is biológiai apa volt, úgy látszott ebből, hogy mindez stimmelhetett. Ha valaki rákeres erre a névre, akkor a két fiú megkapja, hogy a férfi korának vezető és zseniális genetikusa volt, az AIM szolgálatában, aki a Bukáskor lelte halálát. Visszatérve az alanyhoz az anyja ezúttal nem ember, vagy mutáns volt, akibe egy mutáns DNS-ét ültették bele, hanem egy skrull nő. Ez volt a legsikeresebb alany mindközül. A kislány „megszületett” és szinte azonnal jelentkeztek nála a mutáció jelei, és ezeken felül skrull jegyeket is örökölte. Képes volt alakváltásra, mint a fajtársai és a mutációja pedig, hogy a szervezete egy vírust termel, egyszerre képes a környezetében mindenkinek a DNS-ét átváltoztatni mutánssá, ha emberivel találkozik, illetve képes az ellenszerét is ennek létrehozni, de az nem csak a korábban vírussal fertőzött mutánsokra hat, hanem mindenkire, akiben X gén található. A lány neve, amit a V15 mellett kapott, az Angelica Butler volt és a kora szerint 1 évvel volt fiatalabb, mint Adrien. Azaz ő 2025-ben született.
További adat nem volt található, hogy ezt ki használta és mire, azonban annyi még szerepelt, hogy ugyanazon a napon tűnt el, amikor a V13-as alany, azaz Adrien Landon Butler megszökött. Ugyanúgy abból a New Jersey-ben található laborból. A testében levő nyomkövetőt deaktiválta és azóta nyoma veszett.
Egy kép is volt a lányról, rendes skrull alakjában, eddig Adrien számára ez a szó semmit sem mondott és a kép sem ismerős, igaz az Zyro-nak sem, de mivel ő már látott skrullt, így határozottan megtudja állapítani, hogy valóban egy ilyen fajú egyedről van szó.
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Ms._Marvel_Vol_2_27_page_04_Carol_Danvers_(Modern,_Skrull)_(Earth-616)
A kép és a leírások alatt pedig még egy AIM szimbólum is látszott, és alatta egy másik is, amit egyik fiatal sem ismert fel.
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 2142432-hydra

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Vipra Phertelmer Hétf. 23 Ápr. 2012, 21:32

Tao most tényleg idiótának tartott de ő volt az aki nem gondolkodott. Ugyanis az a kutyás fazon egyik ajtonál strázsáló manussal sem volt egy személy. Továbbá amilyen komoly volt biztosan le akarja ellenőrizni, hogy tényleg elmentünk-e és a kutyát nem tudtuk korábban sem becsapni. Az elterelést meg nem arra a két fatökűre értettem hanem a combos biztonsági örökre. Már éppen fel akartam homálysítani mikor érdekes információkat tudtunk meg a többi kísérleti alanyról. A V5-ös kísérleti alanyról minden adatot kitöröltek csak egy kép volt róla. Pontosabban egy emberi embriót ábrázolt mellette három rövidke szó állt "Az alany megsemmisítve". A lelkem mélyén némi szomorúságot éreztem amiért képesek voltak ennyivel elintézni de nem tehettem semmit. A következő amit Tao megnézett a V15-ős alany volt. Ő már kettővel utánam volt. Nagyon érdekes dolgokat tudtunk meg róla és így a többiekről is. Az édesanyja egy skrull volt ami nekem nem mondott semmit Tao-nak viszont annál inkább. Megtudtuk, hogy a különleges képessége másokat mutánssá változtatni és vissza. Egy kép is volt mellékelve alatta a neve. Mikor megláttam a nevét csak akkor kapcsolt az agyam mintha akkor jöttem volna tudatára mit is olvastam eddig.
--Tao lapozz egy kicsit vissza gyorsan.- majd szemeimmel a sorokat kezdem böngészni. Mindegyik alanynak ugyanaz az apja de más az anyja. V15-ötnek skrull anyja van olvastam hangosan. Villám csapásként ért a felismerés, hogy azok a kísérleti alanyok tulajdonképpen a testvéreim voltak.Rengeteg testvérem meghalt egy nyomorult kísérlet miatt. Nem tudtam, hogy sírjak-e vagy üvöltsek. Úgy éreztem majd szétrobbanok a gyűlölettől. Fölkaptam az egyik széket és tiszta erőmből a falhoz csaptam közben megpróbáltam visszafojtani a könnyeimet és az üvöltést több kevesebb sikerrel. Ha Tao-nak sikerült lenyugtatni kissé tovább olvasva megtudtam, V15 még mindig él és egy évvel fiatalabb nálam. Különösen izgatott, hogy ugyanott tartották fogva ahol engem és akkor szabadult amikor én. Még az is meglehet, hogy találkoztunk csak nem emlékszem. Nem nagyon meséltem arról a napról senkinek leginkább azért mert nem emlékeztem rá. Csak a vérre és a rengeteg sikítozás maradt meg bennem.
-Ha ha ugyanott volt ahol én akkor lehet találkoztam a nővéremmel de nem emlékszem. De de talán az emlékek még itt vannak a fejembe lehet otthon valaki ki tudná- egy pillanatra elhallgatok majd meglepetten Tao-ra nézek- Tao van egy nővérem-
Ez a gondolat boldogsággal töltött el, hogy van valaki aki miatt talán ember lehetek nem egy félresikerült kísérlet. Jól tudtam miken mehet keresztül jómagamat is sokáig üldözték. Arra az elhatározásra jutottam ha törik ha szakad meg kell találnom a kishúgomat és megbánja aki az utamba akar állni vagy bántani meri.
-Minél előbb meg kell találnom a húgomat és meg kell védenem- ezt már sokkal határozottabban mondtam és magabiztosabban majd újfent Tao felé fordultam- Siessünk minél előbb meg kell találnunk őt. Hatalmas veszélyben forog az élete.- Csak az érdekelt, hogy ő az egyetlen élő rokonom minden más még a vírus is eltörpült mellette. a bátyjaként kötelesnek éreztem magamat, hogy megvédjem.
Vipra Phertelmer
Vipra Phertelmer
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 152
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 26.
Age : 36

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 25 Ápr. 2012, 20:34

A első találat feleslegesnek bizonyult, úgy tűnik, sikertelen kísérlet volt - azaz meggyilkolták. A másik viszont, ami Adrien után következett, már sokkal érdekesebb. Pontosan az a képessége, amit Magneto is használt, nem kizárt, hogy éppen őt fogták el, vagy rajta kísérleteztek, esetleg valamelyik utódján. Elképesztő, minden mutánst emberré tud tenni, ezzel eltörölheti az évtizedek óta húzódó konfliktust, és ráadásul ha mutánsokká változtatja az embereket, azok nem lesznek agymosottak, mint Magneto esetében.
Adriennél azonban elszabadulnak az érzelmek, így félbe kell szakítanom az olvasást.
-Nyugalom Adrien, meg fogjuk őt találni, és megvédjük, ez csak természetes. De jelenleg akárhol lehet, időre van szükségünk, hogy kitaláljuk, hol keressük. És ne feledjük, nem mozoghatunk olyan szabadon, hogy bekopogjunk minden házba.
Majdnem megjegyeztem neki, hogy nekem is van egy húgom, de ő elpusztítja a világot, aztán inkább visszafogtam a dolgot.
Rákötöm az ipod (szerű jövőben létező adathordozó) készülékemet, amin a GPS-t is használtam, és feltöltöm rá az összes anyagot, ami Angelica Butlerről szerepel az adatbázisban, beleértve a képeket, azt is, ami egy koponyát ábrázol csápokkal, akármit is jelentsen. George Butler anyagát is lementem, ha találok még róla valamit.
-Talán Rachel vagy Hannah hozzá tud férni a régi emlékeidhez, de az agyad nem véletlenül zárta el őket előled, veszélyes lehet - jegyzem meg még Adriennek. Ha kész a letöltés, leállítom a keresést, a V13 már nem kell, megvan amiért jöttünk.
-Azt hiszem, mehetünk.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Tyranis Csüt. 26 Ápr. 2012, 13:22

2046. november 16. 19:05; péntek kora este – Raktárak, Redrose Village
Résztvevő: Zyro Tao és Adrien Landon Butler (Félvér)

A szék a falon hangos csattanással törik kettőbe a falhoz csapás után, csupán ez az egyetlen hang az, ami most is hallani lehetett. Zyro a meglévő adatokat most már könnyedén másolja át az adathordozójára, ami nála volt. Butlerről nem volt túl sok minden, csak az életrajza szerepelt még ott, de az is csak az iskoláira, publikációira és a munkahelyeire terjedt ki. Illetve az egyetlen project, amin dolgozott és amire az életét tette az a V project volt. Még mielőtt leállíthatta volna a keresést Zyro megjött a többi eredménye is. A korai egyedek azaz a V1-12 mind megsemmisítve életképtelenség miatt. a V13 mappa, ami az Adrien Landon Butler nevet viselte meglett, így ez is le lehetett mentve. A V14 alany is megsemmisítve lett, ő már gyerekként halt meg egy betegségben és a V15 volt még meg. További alanyok nem léteztek és csak Adrien, illetve Angelica voltak életben.
Ezek után a páros pedig elindulhatott kifelé, minden megvolt, amiért jöttek, valószínűleg több mindent nem fognak itt találni. Az ajtó odafent nyitva volt, így a „konténerből” ki tudtak sétálni, Cerebra most nem jelentkezett és a ezek után már minden nehézség nélkül kiérhettek oda is, ahol a taxi letette őket korábban.


_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village) - Page 2 Empty Re: Raktárépületek, titkos labor (Redrose Village)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 3 oldal Previous  1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.