Ros Hasana Zsinagóga

Go down

Ros Hasana Zsinagóga Empty Ros Hasana Zsinagóga

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 15:34

A bronxi zsidóközösség legnagyobb temploma, nevét egy zsidó ünnepről kapta, amely sok fontos, főleg jövőre vonatkozó dátumot egyesít magában. A környéken főleg zsidó vallású emberek élnek, illetve dolgoznak, ez gyakorlatilag a város zsidó negyede. Régen a Ku Klux Klan tagjai rendszeresen megverték az itteni embereket, de volt már rá rengeteg példa, hogy a dolog visszafele sült el. A zsidóellenes mozgalmak fő helyszíne ez a templom, de a zsidóság napmintnap megküzd saját létéért a teológiában, a politikában, és ritka esetben utcai harcokban is. Manapság egy neonáci csoport tartja rettegésben a környéken élőket

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ros Hasana Zsinagóga Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ros Hasana Zsinagóga Empty Re: Ros Hasana Zsinagóga

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 03 Jún. 2013, 09:09

Résztvevők: Horatio Millvier, Ulysses J. Forge / Aegis, Simon Tamás / Tank008, és William Gunner / Fene
Következő körváltás: 2013. június 6. (csütörtök)

A csapat megérkezett a zsinagóga közelébe, a környék igazán visszaadta azt, hogy miért is félnek az emberek sötétedés után, de akár még nappal is Bronx utcáin közlekedni. Van, amin semmi sem változtat és ez láthatóan ilyen volt. A helyen nem látszott, hogy alig pár éve lett volna a teljes város felújítva, újraépítve. Az épületek jelentős része leamortizálva, a falakon graffitik, golyó ütötte nyomok, az utcán olyan alakok, akik egyáltalán nem voltak veszélytelennek kinézők. Mindezeknek hála hagyományos zsidó öltözékben embert nem is lehetett idekint látni. A levegő feszültségtől volt tele, a társaság pedig tudott magának találni egy olyan helyet, ahonnan könnyedén ráláttak a zsinagógára, de őket nehéz volt észrevenni bármelyik utcáról, csak akkor találták volna meg őket egyből, ha tudják, hogy itt vannak és tényleg őket keresik. Egyelőre a környék pedig csendes volt és néhány gyalogostól kivéve teljesen kihalt is, mintha a társaság nem New York belvárosában lett volna, hanem egy szellemjárta településen.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Ros Hasana Zsinagóga AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ros Hasana Zsinagóga Empty Re: Ros Hasana Zsinagóga

Témanyitás by Tank008 Hétf. 03 Jún. 2013, 23:34

Tűzlétrán, lépcsőn lifttel de bárhogy is feljutunk egy jó magaslatra amelyről egészen kedvezők a látási viszonyok gyorsan próbálok magamnak keresni egy jó rejtek helyet ahonnan jó rálátás van az épületre még is ha lövök ne lehessen azonnal észrevenni miután ez megvan vagy ha kell akkor kicsit ki is alakítom magamnak elsődlegesen lehetőleg álcázási képességeimet pihentetve eszközök felhasználásával mint például lepel ha találok vagy függöny. Ha ilyenek nincsenek akkor egy tető pontot keresek ahonnan jó a rálátás. Bárhogy is a fiukkal megbeszélem a tervet aztán mehet a buli.
- Na akkor állandó rádió kapcsolat innen fentről fedezem a hátsótokat ti meg próbáljatok minél több információhoz jutni. Ha meg van a banda akkor ketté kapjuk őket...
Nem tudom, hogy a végén egy toronyból, tetőről, vagy ablakból fogok e nézni de felkészítem a terepet fegyver kitámasztás stb. illetve kikötök egy kötelet, hogy ha kellene akkor gyorsan tudjak távozni az épületből.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Ros Hasana Zsinagóga Empty Re: Ros Hasana Zsinagóga

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 06 Jún. 2013, 09:15

Résztvevők: Horatio Millvier, Ulysses J. Forge / Aegis, Simon Tamás / Tank008, és William Gunner / Fene
Következő körváltás: 2013. június 9. (vasárnap)

Ugyanaz, mint az előző körben, mivel Tank egyedül írt és így nem sok értelme lenne a körváltásnak.


_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Ros Hasana Zsinagóga AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ros Hasana Zsinagóga Empty Re: Ros Hasana Zsinagóga

Témanyitás by Aegis Csüt. 06 Jún. 2013, 19:51

//Elnézést a kimaradásért de nemigen volt netem az utóbbi napokban.//
///Átírva///

- Elbűvölő környék. - jegyzi meg Ulysses ahogy a csappattal átvágott New York válogatott nyomornegyedein.
~ Lehetett volna annyi eszem, hogy öltöny helyett civilben jöjjek erre a környékre, pláne gyalog. Most már tényleg muszáj lesz vennem legalább egy pisztolyt magamnak. Legalább az a "golyóálló búvárruhát" rajtam van. Hurrá, végre volt értelme a paranoiának hogy állandóan hozdom azt a vackot. ~ töpreng magában, miközben elérték a zsinagóga környékét ahol a hasonmásaik gyilkosai általában lebzselni szoktak.
- Most te tényleg lövöldözni akarsz az utcán fényes nappal, egy sűrűn lakott környéken? Meg a legtöbbünket csak berángatták a rendőrségre, ezért én inkább nem mennék nekik frontálisan pláne hogy az a vérmedve izé is ott van közöttük. én inkább arra szavaznék hogy kapjuk el az egyik tagot és kérdezzük ki. mielőtt neki ugranánk az egész bandának, később is ráérünk elintézni őket és az is benne van a pakliban hogy semmit sem tudnak csak valaki adott nekik fejenként 15 dollárt hogy verjenek el minket az Europe parkban. - veti fel a többieknek a saját tervét miután Tank is előadta a sajátját.


A hozzászólást Aegis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 11 Jún. 2013, 19:15-kor.

_________________
Ros Hasana Zsinagóga Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ros Hasana Zsinagóga Empty Re: Ros Hasana Zsinagóga

Témanyitás by Fene Pént. 07 Jún. 2013, 07:13

*Elteszi a kendőt egy vállrántás közepette. Majd hagyja, hogy Tank arrébb vezesse őket. Legalábbis a maga részéről hagyja.*
-Azt hiszem, nem ártott volna tudnunk kivel is állunk szemben. A viselkedésükből ítélve, nem ma kezdték a pályafutásukat, de legalábbis nem egyszeri csetepatéről van szó. Bizonyára van mackótestvérről egy nagyjából másfél centis A4-es dosszié valahol, valamelyik rendfenntartó hatóságnál, ami kitér részletesen a szokásaira, arra, hogy milyen csoportokkal szokott mozogni és, hogy azok mégis mennyien vannak. Jelen esetben azt is feltételezhetjük, hogy egy hat főtől egészen az ötvenig terjedő létszámú bandát követünk, kedves hajléktalan barátunk információira alapozva a dolgokat. Továbbá azt is számításba kell vennünk, hogy eltettek már láb alól egyszer, annak ellenére, hogy a jelekből ítélve a másolatom is rendelkezett a képességeimmel.
*Bőszen bólogat Tank szavaira, majd vállon veregeti.*
-Rendben, de azt ugye tudod, hogy az a hely nem egy harctér, és nyüzsögni fog civilekkel. Ha meglátnak minket, valószínűleg másodszor is el akarnak majd tenni minket láb alól. Ebben az esetben, a kialakuló csetepaté között biztos lesz pár civil áldozat is, a létszámuktól függően hatványozottan növekvő számban. Most így rögtön két dolog jutna eszembe. Mind a kettő azzal kezdődik, hogy bevizsgáltatom ezt a mintát és kiderítem amit csak tudok ezekről a fickókról. Mivel a rendőrség már amúgy is tud róluk, így nem lesz nehéz a dolog. Ha ez megtörtént, akkor bemegyünk a területükre. Itt két lehetőséget látok. Első, vagy körbeszimatolunk a kerületben, amíg rá nem találunk egy kisebb csoportjukra, harcképtelenné tesszük őket, és legalább az egyiket élve kihallgatjuk. Vagy. Lentről, a csatornák felől megközelítjük a törzshelyüket, ami valószínűleg egy kocsma, vagy egy raktár és kifüstöljük őket, lehetőleg legalább egyet életben hagyva, későbbi kihallgatásra, így megkímélve legalább a civil lakosságot némi vérveszteségtől. Hmmm...lehet túl sztereotip voltam ezzel a kocsmás, raktáros dologgal, nem?

/Mesélőnek: Kérlek legközelebb vedd figyelembe, hogy karakteremnek esze ágában nem volt még ide jönni előzetes felkészülés és információ szerzés nélkül.
Játékos társaknak: Kérlek titeket, hogy némi reakciót mutassatok a reagra -ugyan ezt írtam a Europe parkba is úgy egy héttel ez előtt- ,ugyanis karakterem ennek fényében cselekszik majd./
Fene
Fene
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 48
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Fene
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ros Hasana Zsinagóga Empty Re: Ros Hasana Zsinagóga

Témanyitás by Thorhalla Pént. 07 Jún. 2013, 12:06

//Le lehet írni az átjövetelkor a reagba, hogy elmentek előtte ide-oda-amoda, ezt és ezt csináljátok, itt és amott információt szereztek... stb. és akkor azt beleírom a következő reagba és akkor így akár az is lehet, hogy 1 nappal később jöttök ki, stb. Azt hittem, hogy ehhez szólni sem kell... de ezen esetben elnézést és ezt használjátok ki nyugodtan.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Ros Hasana Zsinagóga Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ros Hasana Zsinagóga Empty Re: Ros Hasana Zsinagóga

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 09 Jún. 2013, 08:05

Résztvevők: Horatio Millvier, Ulysses J. Forge / Aegis, Simon Tamás / Tank008, és William Gunner / Fene
Következő körváltás: 2013. június 12. (szerda)

Najó, Ti most akkor nem kaptok új kört… hogy ne legyetek hátrányban, a Hall-val írt reagom fényében írjátok át a saját hozzászólásotokat, hogy mit szerettetek volna elintézni mielőtt idejöttök, átöltözés, esetleg páncélhozás, információ szerzés miegyéb. Nem gondoltam, hogy ebből ekkora félreértések lesznek. És akkor az átírt dolgok fényében majd úgy kaptok kört, hogy leírom, hogy mit tudtatok meg, mit sikerült beszerezni és ehhez hasonlók és a leírt dolgok fényében saccolok majd egy időt azzal kapcsolatban, hogy mikorra is értetek vissza ide. És elnézést ezért a kavarodásért.

Ros Hasana Zsinagóga 00120

Semmi gond Aegis.


_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Ros Hasana Zsinagóga AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ros Hasana Zsinagóga Empty Re: Ros Hasana Zsinagóga

Témanyitás by Tank008 Kedd 11 Jún. 2013, 17:50

Többszörösen ellenálló páncél felvételét követően elkezdtem gondolkozni mit tudok még tenni az ellen, hogy úgy járjak mint a clonok a bonc teremben.
Teljes felszerelésben új fegyveremet amely lézert lőtt ellenőriztem szétszedtem majd újra össze raktam csináltam vele pár próba lövést amelyet a közeli erdő bánt azaz a benne lévők fák hisz egy töltény egy fával kevesebbet jelentett. Coltomat szétszedtem össze raktam kibiztosítottam elsütöttem ezt követően egy nagy táskába tárak sokaságát pakoltam bele biztos ami biztos jól fognak jönni gránátokat fel aggattam a páncélom belsejébe.
így indultam útnak az akcióra kis élelmet és vizet is csomagoltam hiába a városba is jól jöhetnek illetve mindent beraktam ami az adatlapomon is szerepel fegyverek néven.
Közben próbáltam utána nézni mire jutottak a társak a többi helyen.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Ros Hasana Zsinagóga Empty Re: Ros Hasana Zsinagóga

Témanyitás by Aegis Kedd 11 Jún. 2013, 20:38

Ulysses úton a zsinagóga felé elvált a csapattól és egy taxit fogva vissza sietett az Forge Defense Systems épülethez némi „erősítésért”. A forgalom ellenére viszonylag gyorsan sikerült elérni a Brookyn-i épületet és miután kifizette a sofőrt egyből a tetőtéri lakosztályát vette célba.
- A.T.H.E.N.A. melegíts be a páncélt és ha végeztél a S.H.I.E.L.D.-es adatok között keres rá a „Hydra” kulcsszóra ha nincs sommi akkor az interneten is, a mitológiai és állattani és popkultúrális utalásokat hagyd ki. – adja parancsba az M.I.-nek amíg a páncél alatt viselt speciális öltözék felöltésével bajlódott. Amikor végre sikerült magára öltenie a páncélját kisétált a tetőtérre és a levegőbe emelkedett. Először csak kis teljesítménnyel hogy senki ne figyeljen fel rá bár ebben a magaságban valószínűleg senkinek sem tűnne fel egy ember méretű tárgy de az óvatosság nem árt. Amint biztonságos távolságra ért rákapcsolt, és amilyen gyorsan csak tudott visszarepült Bronx-ba, a zsinagóga közelében újra lelassított, így legfeljebb csak akkor vehették észre fogy leszáll az egyik közeli tetőn ha pontosan felfelé néznek ami a tűző nap miatt eleve nem sokaknak jutna eszébe. Ha sikerül feltűnés nélkül rádión vagy telefonon próbálja a többieket elérni hogy ők is ide értek és ha tud közelebb repül hozzájuk, ha Tank már a tetőn van a leshelyén akkor mellé.
- Nem vagyok biztos benne hogy az .50-essel jó ötlet lenne lövöldözni itt, túl vékonyak a falak és túl sok a civil. Szerintem jobb lenne elkapni külön az egyiküket és „elbeszélgetni vele a frontális támadás helyett. Jó esély van arra is, hogy ezek semmit sem tudnak az egészről csak egy rejtélyes valakitől kaptak fejenként 20 dollárt, hogy verjenek laposra minket. – Jegyzi meg Tank tervével kapcsolatban ha még mindig fennáll.

_________________
Ros Hasana Zsinagóga Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ros Hasana Zsinagóga Empty Re: Ros Hasana Zsinagóga

Témanyitás by Fene Szer. 12 Jún. 2013, 08:11

*Hagyja ülepedni a többiekben a dolgokat és a terveket. Fegyverekért, védőfelszerelésért nem kell, azokat filozófiai megfontolásból amúgy is mindig magánál hordja, ha kilép az utcáról. Így a rendőrség felé veszi az irányt. Amennyiben a helyi biztos urak nem akarják beengedni az adatbázisba, úgy felhívja a SHIELD kapcsolatát, a Mr. John Smith álnevű ürgét. Igaz, ezt a nevet csak ő aggatta rá, a valódi, becses nevét ugyanis sikerült elfelejtenie. Ha ez szükséges és megtörtént, valószínűleg bepillantást nyer az információk közé. A helyiek bizonyára tudják melyik bandáról van szó, így, miután leszűkítették a kört átfutja a róluk szóló jelentéseket. Becsült létszám, bűncselekmények, törzshelyeik, esetleges nevek, köztük a bandavezér és a medvemutáns neve, illetve az, hogy a tagok vajon mekkora tűzerővel bírnak. Amennyiben sikerrel jár, úgy el is küldi a jelentését Smith úrnak, leírva a történteket elejétől a végéig, említést téve az esetleges akcióról, továbbá jelezve, hogy a vérmintát a helyi rendőrségen hagyja, hogy fel tudják szedni, amennyiben szükségét érzik rá.*
-Kérem ezt vizsgálják be *lengeti meg a véres zsebkendőt*, elképzelhető, hogy később érte jönnek majd. Köszönöm az együttműködést, legyen szép napjuk.
*A találka helyre veszi az irányt, ahol csatlakozik a többiekhez. Ha talált információkat az üggyel kapcsolatban, akkor ezt megosztja a többiekkel is.*
-Nos, örülök, hogy egy rugóra jár az agyunk. Ugyan akkor, annyiban igaza van a tesztoszteronnal túlfűtött havernak, hogy előbb vagy utóbb, de ki kéne füstölnünk ezt a bandát, mert nyilvánvaló, hogy a rendőrség nem fogja ezt a szívességet megtenni a helyi közösségnek. Arról nem is beszélve, hogy öltek. Ha pedig ezt mindössze 20 dolcsiért tették, nos, annyit még egy óvodás is össze tud kaparni.
Fene
Fene
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 48
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Fene
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ros Hasana Zsinagóga Empty Re: Ros Hasana Zsinagóga

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 12 Jún. 2013, 09:07

Résztvevők: Ulysses J. Forge / Aegis, Simon Tamás / Tank008, és William Gunner / Fene
Következő körváltás: 2013. június 15. (szombat)

Mire a csapat ténylegesen megérkezett, három főre fogyatkoztak, Horatio nem követte őket már ide, ki tudja, hogy merre járt.
Amíg a csapat szétvált, hogy felöltözzön mindenki eltudta hozni a saját holmiját, otthon, vagy épp a munkahelyén átöltözni, bepakolni egy táskába és Fene is tudott tájékozódni, ahogyan Aegis is.
ATHENA nem talált semmit sem a SHIELD számára is elérhető adatai között, szó szerint semmit, még hivatkozás sem volt semmilyen másik aktára, ami titkosítva lett volna, vagy ehhez hasonló. Ami az internetet illette, a legtöbb számítógépes játékokat, illetve a mitológiai Hydra-t dobta ki, amiket a program figyelmen kívül hagyott. Amit végül talált a program, egy mítoszt, hogy állítólag a II. Világháború alatt létezett egy ilyen nevű okkultista csoport a náci Németországban. És ennyi. Semmilyen más adatot nem talál a gép ezzel kapcsolatban és ez is mindössze egy helyen szerepelt.
Ezalatt Fene a rendőrséget is megjárta és sikerült kiderítenie, hogy a csapat úgy egy tucat főből állt, ebből amennyire tudták csak egy mutáns van, egy medveszerű alak. A csapat számláján legalább egy tucat gyilkosság, száz számra jutó testi erőszak, illetve nemi erőszak jutott. Törzshelyeket nem igen tudtak mondani, erről nem volt adat, csak az, hogy a zsinagóga körül látják a legtöbbet őket. Nehézfegyverzetük is van, nem tudni, hogy honnan, rakétavető, illetve tankelhárító is, a számok nem ismertek, de az nyilvánvaló volt, hogy ezek nehézfiúk és nem valami nevetséges kisstílű banda. A nevek megvoltak, mindnek kilométernyi priusza. A zsebkendővel pedig még addig végeztek, amíg Fene az adatokat futotta át, a medvemutánsé volt, benne is volt az adatbázisban, ezért volt ennyire gyors az eredmény. Az adatokat elküldte végül, meg is kapta a visszajelzést, hogy amint van valami, akkor szól Smith.

És akkor a csapat megérkezett arra a rejtett pontra, ahol végre nekiállhattak tervezgetni is. Továbbra sem volt sok gyalogos erre, és azok is a földet figyelték, nem mertek körbe nézni, nehogy felhívják magukra a figyelmet.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Ros Hasana Zsinagóga AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ros Hasana Zsinagóga Empty Re: Ros Hasana Zsinagóga

Témanyitás by Tank008 Csüt. 13 Jún. 2013, 11:11

- Először is mondjátok ti mire jutottatok én az ügyben kapcsolatban ? Mert én semmivel nem vagyok beljebb mint utoljára viszont annyit tudok, hogy akik megöltek minket biztos nem 20$ csinálták gondoljatok bele... Ha a klónjaink fele annyit tudtak mint mi akik képzett katonák vagyunk vagy harcosok akkor csak úgy elbántak volna velünk ? Egyenlőre úgy is csak az utcán akartok nézelődni elég ha azt ketten csináljátok én meg innen fedezlek titeket, közben állandó rádió kapcsoltban lennék. De ha még gond is lenne az esetre kikötök egy kötelet, hogy csak lekeljen ereszkedni hozzátok vagy keresek egy tűz létrát már ha itt van ilyen ... Nem tudom hova lett Horatio de most ezt hárman fogjuk összehozni. Na van jobb ötlet ?
Közben fegyveremmel az utcát figyelem gyanús dolgokat keresve de csak ijedt embereket látok rajtuk akik félnek. 
- Biztos jó helyen vagyunk... Meg amúgy kevés ember van nem fogok hibázni elég precíz a fegyver hozzá civilnek nem lesz baja.
Közben folytattam az utca figyelését míg a választ vártam, hogy a többiek mire jutottak.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Ros Hasana Zsinagóga Empty Re: Ros Hasana Zsinagóga

Témanyitás by Aegis Szomb. 15 Jún. 2013, 00:49

- Tényleg kissé kihalt a környék, és nem miattunk aggódom hanem miattuk. Nem tudni hányan vannak és milyen fegyverzettel. Néhány gépkarabély és egy rakat acél magvas és kész is a nagy halom civil áldozat. – Jegyzi miközben ő is az utcát fürkészi hátha sikerül kiszúrnia az egyik bandatagot vagy bármi gyanúsat.
- A többieknek a saját gyilkosságaik helyszínein sikerült összeszedni néhány utalást egy Hydra nevű szervezetről. Valami okkultista náci csoport volt a világháború környékén. Ennél többet nem sikerült összeszedni róla, mindenesetre a S.H.I.E.L.D.-ben gyakran emlegetik őket mint valami mumust. Már ha a kettő ugyanaz. Tehát továbbra is ugyanaz, az egész űgy bűzlik az elejétől a végéig de semmi konkrétum.
- Legalább azt meg kellene tudni, hogy pontosan hol tanyáznak a „barátaink”,valakinek le kellene menni kérdezősködni egy kicsit.

_________________
Ros Hasana Zsinagóga Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ros Hasana Zsinagóga Empty Re: Ros Hasana Zsinagóga

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 15 Jún. 2013, 08:50

Résztvevők: Ulysses J. Forge / Aegis, Simon Tamás / Tank008, és William Gunner / Fene
Következő körváltás: 2013. június 18. (kedd)
 
A páros a környéket figyelte és egy idő után természetesen, amennyire feltűnő csapatról volt szó voltak, akik kiszúrták őket. Egyébként még mindig minden csöndes volt, túlságosan is csöndes ahhoz képest, hogy fényes nappal volt a társaság New York belvárosában. Pár perccel később egy fiatal, olyan középiskolás évei vége felé deszkás kamasz srác somfordált oda a társasághoz, gyanakvóan nézett körbe-körbe, hogy látja-e valaki. Láthatóan nem az zavarta, hogyha a csapat kiszúrta. Amikor közelebb ért, akkor állt meg ő is igyekezett rejtőzködni, hogy nehezebben lehessen kiszúrni.
 - Azt hiszem, hogy tudom kit keresnek – mondta. – A külsőjük alapján legalább is nem a helyi rosszfiúkkal vannak. Azok jelenleg hat sarokkal beljebb vannak arra – mutatott az egyik irányba. – Az egyik ottani sulit akarják terrorizálni, általános iskola…
Néhány pillanatra elhallgatott, majd folytatta.
 - Ugye azért jöttetek végre, hogy megszabadítsanak minket tőlük? – kérdezte reménykedve.


_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Ros Hasana Zsinagóga AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ros Hasana Zsinagóga Empty Re: Ros Hasana Zsinagóga

Témanyitás by Fene Szomb. 15 Jún. 2013, 09:52

*Kicsit elmorfondírozik a halottakon és a lehetőségeken. Egyre kevésbé tartja valószínűleg, hogy elég lenne csak pusztán helyben hagyni a bandát egy kiadós figyelmeztető veréssel. Gondolataiból egy fiatal srác hangja szakítja ki.*
-Aegisnek igaza van. Nem a te precizitásoddal lenne a gond. Mi van ha ezek a tagok elkezdenek össze-vissza lőni az iskolában, vagy túszokat ejtenek? Ugyanakkor az is nyilvánvalóvá vált számomra, hogy ezt a bandát nekünk kell lekapcsolni...permanensen. A rendőrség töketlen, bár több kilónyi aktájuk van a bandáról, nem tudnak mit tenni ellenük. A SHIELD is egyelőre csak a fejét vakargatja. Annyi biztos, hogy állig fel vannak fegyverkezve, a gyilkosság nem áll tőlük messze és éppen egy iskola felé tartanak. A magam részéről, én azt javaslom, hogy csak két túszt ejtsünk. De túl sok a duma és jó lenne elcsípni őket, mielőtt odaérnek.
*Ezzel a végszóval felveszi kevésbé szociális farkas formáját. Ha el akarja érni a bandát, mielőtt az iskolához érnének, akkor sajnos fel kell áldoznia a kevésbé feltűnő emberi alakot, a megnövekedett gyorsaság érdekében. Megfeszíti izmait, majd a mutatott irányba kezd el eszeveszett vágtába. Ahogy közeledik, mérsékli a tempót és a csapott zajt. Igyekszik a lehetőségekhez mérten a legkevesebb zajt csapni, ha úgy érzi, hogy már közel a célpont. Amennyiben nem vették észre, úgy felméri a terepet. Ha van olyan bandatag, aki leszakadt a többiektől, akkor előkapja láncos szigonyát, hogy egy jól irányzott dobással átszakítsa a tüdejét, hogy aztán berántsa egy sikátorba a kevésbé szerencséset. Ellenkező esetben a nehéztüzérséget keresi, gránátok, rakétavetők, tankelhárítók.*
Fene
Fene
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 48
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Fene
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ros Hasana Zsinagóga Empty Re: Ros Hasana Zsinagóga

Témanyitás by Aegis Kedd 18 Jún. 2013, 00:35

~ New York-i rendőrség, túlságosan hozzá vannak szokva, hogy a S.H.I.E.L.D. vagy valamelyik szupermuksó intézkedik helyettük, és a fülük botját sem hajlandóak megmozdítani.~
- Ne aggódj kölyök, elkapjuk őket! – mondja a fiúnak bíztatásképpen mielőtt Fene után indulna ő is. Ha Tank-nak nincs ellen vetése egy elegáns mozdulattal elrúgja magát a tetőtől és a levegőbe emelkedik. A páncél hajtóműveit alacsony teljesítményre állította hogy ne csapjanak túl nagy zajt de így is könnyen tudta tartani a lépést a farkasemberrel.
- A.T.H.E.N.A. taktikai mód! – parancsolta és a páncél kijelzőjén egymás után jelentek meg a különböző adatok a fegyverek töltöttségéről, lőszerkapacitásról, a páncél állapotáról ahogy a szerkezet harckész állapotba hozta magát. Közben a szemeivel a bandát kereste, ha egy mód volt rá akkor azelőtt akarta megtalálni őket, hogy elérnék az iskolát.

_________________
Ros Hasana Zsinagóga Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ros Hasana Zsinagóga Empty Re: Ros Hasana Zsinagóga

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 18 Jún. 2013, 09:27

Résztvevők: Ulysses J. Forge / Aegis, Simon Tamás / Tank008, és William Gunner / Fene
Következő körváltás: 2013. június 21. (péntek)
 
A csapat elindult arra a helyre, amit a kölyök mondott. Hamarosan meg is érkeztek, de a mondott címen minden volt, csak éppen egy iskola nem, egy raktárhelység volt ott. ATHENA megjelenítette az adatokat, minden a lehető legjobb állapotban volt. Ami még feltűnő volt itt a raktárnál, hogy a megérkező egy ügynök és két fél ügynök nem volt egyedül. Nem a helyi csapat tagjai fogadták őket, hanem a SHIELD emberei, akik már letartóztattak majd fél tucat embert, a leírás alapján a célpontokat.
 - Uraim! – lépett elő az egyik egyenruhás alak a hármas felé. – Meg kell kérnem önöket, hogy velem jöjjenek a SHIELD negyedbe. Ezredesi parancsra.
Ebben a pillanatban mindenki – Fenét kivéve, a farkas alakban valószínűleg nem visel rádiót – megkapja rádión üzenetben a SHIELD negyedből, hogy Miller parancsára be kell menniük, azonnal. A diszpécseres hangja olyan volt igazából, hogy öt perccel ezelőttre, de ha azonnal mennek még elnézik nekik. Ha a társaság velük megy, az ellenkezőjére nem igazán van lehetőség a parancs miatt, akkor ki valószínűleg repülve, kit pedig autóval visznek el a negyedig, ott pedig elkísérik őket a megfelelő tárgyalóig.
 
//Elég lesz oda írnotok, nem muszáj ide is.//


_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Ros Hasana Zsinagóga AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Ros Hasana Zsinagóga Empty Re: Ros Hasana Zsinagóga

Témanyitás by Fene Csüt. 20 Jún. 2013, 16:09

*Iskola ugyan sehol, de a keresett tagokat megtalálja, viszonylagos könnyedséggel. Legalábbis, arcra stimmelnek, ha jól emlékszik. Mindenesetre, alkalma nem nyílik támadást nyitni feléjük, ugyanis már őrizetbe lettek véve:*
-Szerencsétek, hogy nem én értem ide elsőnek.
*Veti oda nekik, majd felhúzza az egyik szemöldökét az előlépő egyenruhás alak láttán. Mr. Smith talán máris intézkedett volna? Vagy szimplán csak még is olyan komoly az ügy, mint, ahogy elsőre is mondta.*
-Remek. Még a végén kiderül, hogy a kormányunkat tényleg hüllők vezetik. Ugye erről lesz szó?
*A választ igazán meg sem várja, útját a mutatott jármű felé veszi, hogy aztán helyet foglalva, egy alakváltás után (hiszen nem akarja, hogy csupa farkas szőr legyen az ülés) az ablakon bámulja a tájat, amíg megérkeznek.*
Fene
Fene
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 48
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Fene
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Ros Hasana Zsinagóga Empty Re: Ros Hasana Zsinagóga

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.