"Rezervátum"

2 / 11 oldal Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Szer. 30 Jan. 2013, 16:21

K: Kocsikon ügyködtem éppen. Közben néha legyeztem magam, hogy kicsit lehűtsem a testemet, abban a rekkenő hőségben ami egyszeriben támadt. Munka közben kortyolgattam néhány kortyot a kulacsomból, de azért próbáltam tartalékolni. Mivel nem tudhattam, hogy az egyetlen vízforrásunknak iható -e a vize. (Ha Charlie odament volna hozzá cinkért, akkor pedig kiszerelt az egyik lámpából egy adagot a számára.)

T: Mikor Serena közölte, hogy teljesen el vagyunk zárva, de annyira, hogy ebmargót is bevezettek, hát akkor kissé lelombozták a kedvemet.
- Remek. Mit ne mondjak biztosra ment. Volna esetleg valami amiben segíthetnék?
Kérdeztem tőlük, közben pedig fűtött bennem a tenni akarás. Ha pedig adtak valami feladatot akkor el is indultam, hogy elvégezzem.
(Közben pedig Serena nyugodtan kisírhatta volna magát Charlie vállán.)
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Cardas Szer. 30 Jan. 2013, 21:34

Bóklászom, és igazából semmin sem jár az agyam, hanem csak lépkedek, és a száraz földet nézegetem. Néha fel-feltekintek, hogy tudjam, merre is vagyok. Az egyik ilyen alkalommal tűnik fel, hogy az a fiú int nekem, de a neve nem maradt meg a bemutatkozásoknál. Jobban kellett volna figyelnem. Odajön hozzám, én pedig valamiért zavarba jövök. Régen beszélgettem már igazából bárkivel is, nagyon régen, és nem tudom, hogyan is kéne nekiállni.
- Öm… Jó napot - köszönök, de aztán rájövök, hogy talán közvetlenebbül kellett volna, ezért gyorsan kijavítom egy „Hellóra”. A Welling családnál, egészen addig, amíg náluk voltam, sosem szabadott tegeződnöm, és most elég furcsa ezt a köszönési fajtát használni.
- De, mindegyik tetszik - felelek a kérdésre. - Csak még… meg kell szoknom ezt az egészet. Mármint, ezt az új életet itt a sivatagban. Meg, magamat is. Olyan hirtelen jött az egész…
Ahhoz képest, hogy eleinte még azt se tudtam, mit mondjak, a nyelvem valahogy magától megeredt, magam is meglepődöm rajta. Ezt is betudom a mostani eseményeknek, amúgy nem nyíltam volna meg ilyen könnyen. Valamiért azonban nem bánom. Egy kicsit mintha könnyebb lennék azáltal, hogy ezt elmondtam valakinek.
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Sarah Csüt. 31 Jan. 2013, 00:09

Meglepődök a köszönésén, úgy értem magázódik, amihez nem vagyok hozzászokva, nem olyan helyről jöttem ahol az ilyesmi mindennapos, vagy egyáltalán szükséges, ami tulajdonképpen ugyan az, mint a mindennapos... Na nem lényeg. Bár javítja magát, a meglepettségen pedig én is gyorsan túlteszem magam, ez pedig tulajdonképpen nem változtat semmin, vagy hát talán egy nagyon picit, de az is a pozitív irányba, mint ahogyan a visszafogott viselkedése is... Eléggé félénknek tűnik, aranyos, eddig.
- Áh értem. - Egyszerű kifejezése ez annak, hogy értem a problémáját.
- Értem a problémádat azt hiszem, s valóban, kicsit túl gyorsan jött, a nagy többségnek nem lesz egyszerű. - Nekem ezzel nincs problémám, úgyis mindent ki akarok próbálni az életben, ez is csak egy élmény, még ha esetleg az utolsó is, ha úgy halok meg, hogy tudom, mindennel éltem amire lehetőségem volt... Nos, boldog leszek, még ha az éhség is az, ami véget vet mindennek... Hű de sötét gondolatok ezek... Szóval hol is jártam, ó igen.
- Bár ezt nem igazán értem... Hogy érted, hogy magadat is... Ömm... Szabad a neved? - Kérdem érdeklődve és közben nagyrészt mosolygok, csak néha merengek el picit a gondolataimban... Vajon úgy értette, ahogyan gondolom? Remélem, hogy nem.
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Cardas Szomb. 02 Feb. 2013, 12:51

- Ó, elnézést, Maria Holguin vagyok – mutatkozom be, és kicsit szégyellem magam, amiért nem jutott ez eszembe hamarabb. A fiú is biztos bemutatkozhatott, mikor mindenki, de én nem nagyon figyeltem akkor, így most nem tudom, hogyan hívják. Viszont megkérdezni meg nem merem, mert milyen gáz az. Már mindenki tudja mindenki nevét, én meg nem. Szóval igyekszem úgy folytatni a beszélgetést, hogy ne derüljön ki a tudatlanságom.
- Hát, még csak nem régóta vagyok ilyen. Mutáns – felelem a kérdésére szégyenlősen, lehajtott fejjel. – És még ezt az új külsőmet is meg kell szoknom, amellett, hogy idehoztak. Még nem is igazán tudom, mit tudok csinálni, amellett, hogy zöld vagyok.
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Danny Long Szomb. 02 Feb. 2013, 21:29

Örömmel követem Kirát, mert így végre hasznossá tehetem magam. A csaj stílusa valahogy mintha kicsit lenéző lenne, de talán csak én értem félre. Annyira nem is lényeges, hogy emiatt vonakodjak segíteni neki. Nem nagyon értek semmi olyasmihez, ami itt hasznos lehet, pláne, hogy még állatok sincsenek, amikre vadászni lehetne, így minden lehetőséget ki kell használnom, hogy elősegítsem a túlélésünket. Nem sok esélyünk van, de mindent meg kell tennünk. Az ajtók meghajlítása nem okozhat komoly gondot, és valószínűleg semmi más itt lehetséges, erőt igénylő feladat sem, amíg nem kell az egész autót megemelni. Őszintén szólva reménykedem, hogy később az ügyességemre is szükség lesz, az mindig izgalmasabb mint csak úgy emelgetni. Viszont ahogy nézem, itt aligha történik a közeljövőben bármi izgalmas. Előbb fog megölni az unalom, mint az éhség. Hogy elüssük az időt, beszélgetni kezdek Kirával, bár kicsit félek, hogy kényes témára tévedünk, így az előéletét nem firtatom, hogy minél később kerüljön szóba az enyém. Előbb-utóbb biztos kell majd mondanom róla valamit, de egy darabig még szeretném elkerülni. Ezért hát így szólok hozzá:
- Szerinted mennyi esélyünk van túlélni itt?
Nem a legszívderítőbb kérdés, de minden más ami eszembe jut a kitelepítés előtti életére vonatkozik, onnan meg egyenes út vezet az enyémhez. Bizonyítanom kell, mielőtt megtudják, hogy tolvaj voltam.
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Szomb. 02 Feb. 2013, 23:04

K: Szerelgetés közben Danny próbált beszélgetést kezdeményezni kérdésével, bár be kellett valljam ilyen helyzetben nem sok válasz alternatíva volt.
- Annyi esélyünk van amennyi hitünk. Hidd el egyszer már éltem át hasonló szitut, bár akkor enyhébb volt a probléma és rendelkezésemre állt egy szemétlerakó is. Ebben a helyzetben is a a dolgok pozitív oldalát kell néznünk. Legalább van vizünk hála Serenának és ha minden jól megy nemsokára áramunk is lesz, bár az kevésbé fontos az életben maradáshoz, de mégis csak kényelmesebb ha van éjszaka világítás.
Ekkor vettem csak észre magamat, hogy mennyire megeredt a nyelvem, és hogy biztosan idegesítem a szövegelésemmel.
- Segítenél leszerelni a kerekeket?
- Te hogy látod az esélyeinket? Mert szerintem van esélyünk, még ha csekély is.


T: Mivel nem tudtam senkinek se segíteni ezért bóklászni kezdtem a "házak* között. Közben pedig felmértem mindent ami a hasznunkra lehet bár tudtam, hogy Kira már megtette ezt korábban, de gondoltam hátha találok valamit ami elkerülte a figyelmét. Valami ami esetleg nem a technikai fejlettségbe válna hasznunkra, hanem a túl élésben, vagy abban, hogy segíthessem a kis csapatunk túlélési esélyeit.
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Morsus Hétf. 04 Feb. 2013, 17:26

Hood megszerzi a cinket és oda adja Serenának. Mindent teszt, amit eltudnak végezni itt helyben tisztának mutatja a vizet. Hood is ellenőrzi az eredményeket majd a lányra néz.
- Hát, nem fogunk szomjan halni. kezdetnek jó, nem?
Kérdezi picit cinikus hangnemmel. Majd látva, hogy csak ketten vannak a szobában becsukja az ajtót és megöleli a lányt.
- Nyugi. Minden rendben lesz.


Kint Kira és Danny jól haladnak a szereléssel, de az égen a nap egyre feljebb és feljebb megy és a hőség egyre rosszabb lesz.
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Sarah Hétf. 04 Feb. 2013, 19:11

Biccentek a nevére, egy ideje foglalkoztatott a kérdés, de nem akartam csak úgy rákérdezni, persze nem számít az ilyesmi bunkóságnak, nem mintha problémám lenne az ilyesmivel, én el tudom tűrni és tőlem általában más is, mert ha csak nem gyűlölök valakit, akkor maximum csipkelődök, azt pedig szinte mindenki képes elviselni, aki pedig nem... Nos az-az ő problémája. Igaz mostanában nincs hozzá sok kedvem, hogy e módon kezeljek másokat, ez már valahogy... Nem az én stílusom, leszámítva talán ha iszok, de az meg ritka. Így végiggondolva néhány éven belül eléggé sokat változott a jellemem, még sosem gondoltam alaposabban vissza rá de... Várjunk csak, miért is gondolkodok én most ilyen gyökérségeken, amikor van itt egy egészen tetszetős nő és vele kéne foglalkoznom? Családi vonás, minden bizonnyal.
- Ne aggódj, majd hozzászoksz és idővel mindenre rá fogsz jönni, ez szinte mindig így megy, lehet hogy egy kiadós alvás után almával fogsz ébredni. - Kissé elvigyorodom, közben pedig érzem, hogy a nap egyre perzselőbb, így megfordul a fejemben, hogy lassan fel kell majd tekerni a fejemre valami ruhadarabot, bár egyenlőre még nem tűnik annyira vészesnek, az is jó megoldás lenne, ha behúzódnék, vagy behúzódnánk valami helyre.
- Gyere... - Veregetem finoman vállon, nem úgy mint egy férfi a másikat, hanem... Csak úgy.
- Nézz magadnak valami szobát, csak bátran, nem lesz jobb ha itt sülsz meg kint a napon. - Azt hiszem nem mondok valótlant.
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 04 Feb. 2013, 21:07

Hálásan pillantottam rá, amikor elhozta, amit kértem. Rákentem a kenetet a cink felületre, majd fénynél nagyítóval kezdtem el vizsgálni. Nem kezdett el fényleni és csillogni, nem volt benne uránszármazék, nem volt radioaktív. Megkönnyebbülten sóhajtottam fel és engedtem Charliet oda, hogy ő is megnézhesse az eredményeket. Hatalmas kő esett le a szívemről, hogy legalább amiatt nem kell aggódni, hogy szomjan fogunk halni, vagy pedig valaki beteg lesz azért, mert iszik belőle. Akkor az éhezés maradt még gond, illetve az, hogy nem kellene mindenbe belevágni egyszerre, hanem kiosztani, hogy ki mit tegyen. Charlie hangjára néztem fel és alig észrevehetően bólintottam a szavaira.
- Igen, legalább emiatt nem kell aggódunk és nem a sárkánynak kell mindig esőt generálnia – feleltem.
Meglepetten pillantottam rá, amikor becsukta az ajtót, abban a pillanatban éreztem, hogy kitágulnak a pupilláim, igaz közel sem a félelemtől és a szívem is hevesebben kezdett verni. Zavartan nyeltem egy nagyot, idejét nem tudtam, hogy mikor voltam vele utoljára kettesben, talán, amikor Zack egyedül hagyott minket, vagy még előtte a másik életben. Viszonoztam az ölelését és belefúrtam az arcomat a mellkasába. Kellemes érzés volt, biztonságban a karjaiban, az illatát érezni, ami ebben a pillanatban szinte részegítőnek hatott, a nyugtató szavaival együtt. Annyira közel álltam a síráshoz, de nem akartam sírni, nem, megígértem a fiamnak, hogy nem fogom tenni, de olyan nehéz volt. Felemeltem a fejem és a szemébe néztem, szükségem volt rá, jobban, mint valaha. Nem is tudom, hogy mikor tettem, de arra eszméltem fel, hogy már lábujjhegyen állok, a kezeim, amik az előbb még a derekánál ölelték őt már a nyakát fonják át, és ha nem húzódott el, akkor gyengéden csókoltam meg.
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Cardas Hétf. 04 Feb. 2013, 22:55

Nem esik le elsőre a vicc, amin elmosolyodik a fiú, csak később, és én is mosolyt erőltetek az arcomra, bár én nem annyira találom tréfásnak a dolgot, mint ő. Ami az egyiknek tragédia, a másiknak komédia, szokták mondani – és ez milyen igaz! De biztos csak jobb kedvre akar deríteni, ami valljuk be, hogy rám fér.
Mikor megveregeti a vállam, különös érzést kelt bennem. Már rég nem éreztem azt, hogy tényleg törődnének velem. És hogy ilyen kedvese beszélnének hozzám. Felbátorodok tőle, és úgy érzem most először, hogy talán van jó oldala is annak, hogy ide kerültem.
- Rendben, keresek – erősítem meg, és nézelődni kezdek a még szabad szállások közt. Valahogy mind olyan egyformának tűnik. És valamiért a legrosszabbat keresem mégis, de nem tudom miért. Talán azt hiszem, hogy nem érdemlek jobbat? Furcsa. Az elmúlt pár órában olyan különös kérdések fogalmazódnak meg bennem, mint még soha.
Végül megállok az egyik „konténernél”, mert hát úgy néznek ki ezek a szállások, nekem legalábbis úgy tűnnek. Eléggé ütött kopott az általam választott, mintha csak rögtönzötten rakták volna össze, valami használt dologból.
- Talán ez jó – mondom bizonytalanul, magamnak is, meg nem is.
- Te már találtál szállást? – kérdezem a fiútól.
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Danny Long Kedd 05 Feb. 2013, 01:41

Készségesen segítek a lánynak leszerelni a kerekeket, és közben válaszolok is a kérdésére:
- Nem tudom. Aggaszt, hogy nincs semmi élet erre, nem tudom, hogy mit ehetnénk? De nem adhatjuk fel, ez biztos.
Az utolsó mondattal inkább magamat győzködöm, mint véleményt nyilvánítok. Sajnos nem állok messze attól, hogy feladjam. Én is voltam már nagyon sz*r helyzetekben, de ez mindenen túltesz. Eddig legtöbbször ha nem volt mit ennem, rászántam magam a lopásra, és csak a bűntudatot kellett leküzdenem utána, ami egyre könnyebben ment. De ez teljesen más, itt nincs kitől lopni, és ha lenne, akkor nem nyugtathatnám magam azzal, hogy nekem nagyobb szükségem van rá. Ez a világ teljesen máshogy működik, mint New York utcái, ha működik egyáltalán.
Közben a hőség kezd egyre elviselhetetlenebbé válni. Először csak leveszem a pólómat, de hamarosan már ez sem elég. Egy darabig várom, hogy Kira ajánlja fel, hogy menjünk be, mert nem akarok gyengének tűnni, de ha valamiért nem teszi, egy idő után, amikor már nem bírom tovább így szólok hozzá:
- Lehet be kéne menjünk. Gyilkos ez a hőség.
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Sarah Kedd 05 Feb. 2013, 16:39

Úgy tűnik, hogy sikerül egy kevés lelket öntenem belé, ami ebben a helyzetben felettébb jónak számít és hát valamilyen szinten ez is a célom, meg tényleg csak az ismerkedés, úgy mindenki mással is csak hát ők ráérnek később is egy kicsit. Követem a lányt, zsebre tett kezekkel, csak annyira veszem ki valamelyet maximum, hogy megtöröljem a homlokomat, vagyis pontosabban ameddig letörlöm az izzadtságot arról, bár még tűrhető az idő, azért kíváncsi vagyok, hogy mi lesz délben... Vagy kegyetlen meleg, vagy kellemesen meleg eső egy sárkány képéből, egyértelmű. Végül úgy tűnik, hogy talál egyet magának, ami eléggé ütött-kopott, de nem kérdőjelezem meg, ha neki ez tetszik akkor ez tetszik, vagy csak szimplán ezt az egyet akarja. Mindenesetre is belépni csak utána lépek be egyrészt mert nála vannak a csomagok és ne cipelje azokat fölöslegesen, másrészt meg... Nincs másrészt, csak egyrészt van, szóval nem tudok még egy indokot felhozni, leszámítva talán az illemet de maradjunk inkább a csomagos indoknál.
- Persze, már be is rendezkedtem, úgy ahogy, ez volt tulajdonképpen az első dolgom. - Mivel minden szoba ugyan olyan kb, így nem igazán válogattam, csak megnéztem párat aztán fogtam egyet aminek tetszik az elhelyezkedése és leraktam a dolgaimat, nem mintha ha nagy különbség lenne máshogy tettem volna, hiszen nem vagyok válogatós.
- Amúgy téged honnan lökdöstek ide? - Kérdem érdeklődve, feltételezhetően miközben kipakol, vagy nem pakol, az ő dolga végül is, hogy tényleg ide akar-e költözni, vagy nézelődik tovább, eléggé úgy érzem, hogy ráérünk.
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Kedd 05 Feb. 2013, 17:10

K: A hőség egyre elviselhetetlenebb volt, de én tűrtem. Nem könnyen, de tűrtem. Nem akartam nyafogós kis fruskának tűnni akinek a bőre nem bírja a napot. Csak a munkára koncentráltam és arra, hogy minél gyorsabban haladjunk.
Nemsokkal később azonban már szabályosan égtem, mikor már megszólaltam volna, hogy tartsunk szünetet Danny beelőzött.
- Szerintem is tartsunk szünetet. Gyere, meghívlak egy szendvicsre, hoztam magammal néhányat. Amíg a testünk visszanyeri normális hőmérsékletét, addig mesélhetnél egy kicsit magadról. Honnan érkeztél?
Kérdeztem tőle miközben a "szobám" felé ballagtam.
~Ha jön, jön, ha nem, akkor nem.

T: Bolyongtam a szobák között, de semmi eredménye nem volt. Hacsak nem annyi, hogy észleltem a növekvő hőmérsékletet.
~ Fel kéne vennem valamit a fejemre különben még napszúrást kapok.
Gondoltam, majd visszamentem a szobámba, de csak addig amíg felvettem egy baseballsapkát/ (ha mesélő engedi, hogy a váltásruháim közt legyen, vagy ha nem akkor) felcsavartam egy pólót a fejemre, akár egy kisebb turbánt.
Magamhoz vettem egy szendvicset, a vizem, egy jegyzetfüzetet és a tolltartómat, majd kiléptem az ajtón. A nap már gyilkos erővel sütött, ekkor megláttam a ház felé meginduló nővéremet is.
~Jobb ha hagyom ebédelni és nem zavarom meg a kérdéseimmel, majd este úgyis lesz időm kifaggatni a fejleményekről.
Gondoltam, majd átsétáltam a "szoba" túl oldalára. Ugyanis a konténerszoba kis árnyékot adott a tűző napsütésben. Leültem a homokba (rajtam hosszú gyatya volt így a homoktól nem kellett tartanom, ha radioaktív sem.) és nekidöntöttem a hátamat a konténernek. Először elfogyasztottam a szendvicsemet és ittam egy kevés vizet, majd nekiálltam írni, akár egy naplót. Persze közben megírtam minden részletet ami fontos lehet, de mégis fura volt. A ceruzám csak úgy sercegett a papíron, ahogy az eseményeket és a túlélési lehetőségeinket írogattam.
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Morsus Kedd 05 Feb. 2013, 21:39

Hood meglepetten karolja át az őt csókoló lányt. Nem erőlteti a csókot csak viszonozza ameddig a lány teszi. Finoman fogja a hátát, hogy megemelje a lány, de közben ő maga is picit előre hajol, hogy jobban elérje őt. A csók végén akaratlanul és gondolkodás nélkül tőr ki belőle egy mondat.
- Én megvédelek.
Mondja halk súgással. Nem is tudja miért,de ez volt az első mondat, ami kiszökött a szájából.
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 06 Feb. 2013, 09:01

~ Hood és Serena ~
Nem tudom, hogy meddig tartott a csókunk, de a végén kissé zavartan és lihegve sütöttem le a szemeimet zavaromban. Végül hozzábújtam és lehunytam a szemeimet, a sírás most tört elő belőlem és a könnyeim végigfolytak az arcomon. Bármennyire is nem szerettem volna, nem tudtam őket visszatartani, bármennyire is hiányzott, mivel szerettem el kellett engednem őt, nem hozhattam a sivatagba a Tenger gyermekét, a világ legfejlettebb és talán legerősebb birodalmának hercegét egy ilyen helyre. Az élet ilyen nagy áldozatot még nem követelt tőlem. Charlie szavaira felnéztem, a szemeimben könny csillogott és az arcomon csíkot hagytak a por miatt, ami rám került, amíg idesétáltunk.
- Tudom – suttogtam rekedten. – Mindig megtetted.
Mindig… noha nem emlékezett erre, ő nem, de én igen. Mindig ott volt, amikor szükségem volt rá, de az egy másik élet volt és ő és én is mások vagyunk, de ennek ellenére a szívem mélyén és a lelkem is tudta, hogy úgy lesz, ahogyan mondta. Bólintottam és végül lassan elengedtem és kissé hátrébb léptem tőle. Szipogva töröltem le az arcomat.
- Én meg sírok, mint egy nagyra nőtt gyerek, miközben annak kéne örülnöm, hogy szomjan legalább nem halunk, csak étel hiánya lesz az elején gond.
Ezzel próbáltam elterelni a figyelmemet a fiamról és nem mutatni, hogy mennyire fáj és mennyire bánt, nem szerettem volna, ha így lát, összetörve.
- Beszélni kell majd Kira-val, hogy ne mindent egyszerre akarjon, hosszú távon csak rosszabbul járunk, ha kapkodva dolgozunk, egyszerre egy dologra kellene figyelni és azt megcsinálni – gondolkodtam el még mindig zavartan.
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Cardas Szer. 06 Feb. 2013, 16:49

Maria Holguin:
Belülről is felmérve a helyet úgy határozok, hogy megteszi szállásnak, és lerakom a csomagomat, ami amúgy nem valami sok. Persze, senkinek sincs sok, nem engedték egyikünknek sem, hogy magával hozza minden cuccát, de ahogy láttam a többiekét, nekem még így nézve is kevés van, szinte nincs mit elővegyek.
A többiek már naprakészen berendezkedhettek bizonyára a saját szállásukra, gondolom, kiindulva abból, amit a fiú mondott, hogy neki ez volt az első dolga. Nem baj, nem veszítettem valami sokat, ahogy látom, nincsen nagy különbség egyék lakóhely között sem.
A kérdésen, miszerint honnan keveredtem ide, komolyan elgondolkodom. Elmondjam neki, hogy valójában rabszolgaként voltam elzárva a külvilágtól egészen mostanáig, és a „gazdám”, vagy fogva tartóm, ahogy tetszik, az csak azért eresztett el, mert félt attól, mit tudok csinálni most, hogy mutáns lettem?
Az elmúlt évek alatt alaposan megtanítottak rá, hogy ne hívjam fel senkinek a figyelmét a létezésemre, nehogy valaki rájöjjön, hogy szolgaként tartanak, és akkor rájuk küldték volna a rendőröket. Ez a lecke most is erősen él bennem, így végül így válaszolok:
- New Yorkból, Staten Islandről. Igazából, otthon sem nagyon örültek neki, mikor kiderült, hogy mutáns vagyok. Szerintem nem igazán hiányzok nekik… mondhatni, hogy ez a kitelepítés éppen kapóra jött nekik. És te honnan jöttél?


Aaron Asbord
Miután megérkeztem a rezervátumba, nyomban indultam volna valami szállást találni, ahol nyugodtan letelepedhetek, és ellehetek magamban. Ellőtte azonban még megkértek minden érkezőt, hogy mutatkozzunk be, szóval én is megtettem:
- Aaron Asbord vagyok. Még csak gimibe járok, szóval sok szaktudásom nincsen, de a képességemnek hasznát lehetne venni, mert valamilyen szinten tudom emelni és hűteni a hőmérsékletet.
Miután ezzel is megvoltam, elindulok, hogy szállást kerítsek magamnak, és a szervezkedést ráhagyom azokra, akik tényleg értenek hozzá, vagy idősebbek. Én meg majd azt teszem, amit mondanak.
Nem sokat bíbelődök a lakátkereséssel, mert tökre ugyanolyanok mind, csak legfeljebb másfele néz az ablakuk. Egy olyat választok, aminek az ablaka nyugatra néz, így reggel nem fog besütni a Nap hozzám.
Miután kipakolom a cuccaimat, kimegyek a szabadba, a perzselő hőségre, és kipróbálom, hogy a hőszabályzó erőm hogyan is működik, tesztelem, mennyire tudom lehűteni a levegőt magam körül. Ha jobban tudnám használni az erőmet, és ki tudnám terjeszteni a hatását az egész táborra, lehet, hogy az enyém volna az egyik leghasznosabb képesség, viszont jelenleg még csak max öt méteres hatósugárban megy. Mondjuk ez is hasznos.
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Szer. 06 Feb. 2013, 17:28

>Aaron<
T: Miután minden gondolatomat leírtam a füzetkébe, becsuktam, majd felegyenesedtem.
~ Egészen elgémberedtem. Járnom kellene egyet a tábor körül.
El is indultam, bár pár másodperc múlva már éreztem, hogy hülye ötlet volt elhagyni az oltalmazó kis árnyékot. De én csak sétáltam töretlen, a táboron keresztül.
Ahogy egyre jobban tekeregtem a nem túl nagy területen, észrevettem egy srácot, aki ugyanolyan magányosan állt mint én.
~ Talán ismerkedni kellene. Nem csak céltalanul bóklászni.
Odasétáltam hozzá, közben pedig igyekeztem felidézni magamban a srác nevét, de csak halványan emlékeztem rá ezért inkább próbáltam úgy beszélni, hogy ez az apróság ne derüljön ki.
- Szia, Tina vagyok. Látom, egyedül vagy itt. Csak gondoltam köszönök. Tényleg te, bírod ezt a hőséget?
Kérdeztem a srácból, miközben éreztem, hogy hirtelen mintha csökkent volna egy kissé a hőmérséklet.
- De fura, a tábor ezen részén a jelek szerint hidegebb van. Bár lehet, hogy csak az árnyék teszi.
Tudtam be a hőváltozás okának azt a kis árnyékot, ami ránk vetült éppen.
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Cardas Szer. 06 Feb. 2013, 18:15

Tina/Aaron

Túlságosan belemerültem az erőm próbálgatásába, így észre sem vettem, mikor a lány odajött hozzám, csak egyszerre azon kapom magam, hogy ott van.
- Ó, szia, Tina - mivel ő is bemutatkozott, úgy vélem, nekem is így illik tenni, annak ellenére, hogy korábban már nyilvánosan is bemutatkoztam: - Én meg Aaron vagyok.
Mielőtt tájékoztathatnám arról, hogy én idéztem elő a hűvöset, megjegyzi, hogy bizonyára az árnyék okozza ezt.
- Ja, nem, nem az árnyék. Én csinálom - felelem. - Tudom változtatni a hőmérsékletet. Gondolom, nem zavar? - kérdezem, de biztos vagyok a válaszában, mert hát ki akarna megperzselődni a sivatagban?
Örülök, hogy valaki megszólított, kezdtem túl egyedül érezni magam, és ismerkedni sosem árt. Most pedig, hát, elég sok időnk adatik rá.
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Sarah Szer. 06 Feb. 2013, 18:36

Eltart egy kis ideig, mire megkapom a választ a kérdésemre, ez viszont teljes mértékben rendben van, legalább is abban a bizonyos könyvben amit én írok, úgymond, teljes mértékben átvitt értelemben, ami pedig azt illeti, kicsit több információt is kapok, mint amire számítottam. Az első dolog ami az eszembe jut nem más, minthogy:
- Milyen kicsi a világ. Jómagam is New Yorkból jöttem. Egy ideje egyedül élek, tökéletes harmóniában a magam kis kuckójában, . Erre picit felemelem a tekintetemet és elmerengve mosolygok kissé, azok a régi szép emlékek, máris hiányzik a reggeli melltartó felett átlépkedés, heh, de utálok mások után takarítani... Vajon mit kezdenek az ott maradt cuccokkal? Elhessegetem ezt a gondolatot, ami a múltban volt az már ott is marad, persze jó ezen agyalni de nem egészen most van itt az ideje.
- Amúgy meg... Oké nem akarok okoskodni mert nem vágom a családodat, de biztos vagy benne, hogy nekik ez jól jött? Vagy hogy nem hiányolnak? Legyen bármekkora seggfej is egy szülő, azért általában valahol mélyen szereti a kölykét.. Igen, ez is tapasztalat, az apám egyszer eltört egy gitárt a fejemen. - Ezzel kicsit megkopogtatom a búrámat.
- Pár hónap múlva viszonoztam. - A hangsúlyból érződik hogy nekem ez egyáltalán nem problémás, haragos, vagy hasonló, mert hát eléggé szeretem az öreget, minden kis hülyeségével, mégiscsak az apám, ismerem a legmélyebben elfojtott dolgait is, érdekes dolgokat, sokan nem is gondolnák hogy milyen tud valaki lenni egy rideg felszín alatt. Oké másnak furcsa lehet a családon belüli viselkedésünk deee a kívülállók úgyis mindig tévednek.
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Szer. 06 Feb. 2013, 18:54

>Aaron<
T: Mikor ő is bemutatkozott, biccentettem neki, majd elraktároztam az agyamban az információt.
~Aaron. Nekem valamiért csak a Ron része rémlett. Na mindegy, a jövőben jobban fogok figyelni, a társaimra.
Mikor a hőmérsékletről beszélt és arról, hogy ő a z oka, csak felvontam a szemöldököm csodálkozásomban.
- Lehet jobban kellett volna figyelnem a bemutatkozásoknál.
Mondtam, miközben élvezet ma kellemes hőmérsékletet.
- Remek képesség, bár az enyém lenne ilyen hasznos ebben a helyzetben.
- Osborn, kitett magáért, de én nem adom fel. Szerinted van esély, hogy visszatérhessünk az emberek közé?

Kérdeztem tőle, mivel, a "naplóba" írt gondolataim kissé borúsak voltak, de próbáltam magamban a hitet tartani, és kíváncsi voltam, hogy ő is így tesz -e, mert az arcáról, csak a komorságot tudtam leolvasni, más érzelmeket nem igazán.
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Cardas Szer. 06 Feb. 2013, 20:40

Maria/David
- Tényleg kicsi a világ – felelem. Mondjuk, így belegondolva, nem is annyira meglepő a dolog. Hiszen New York az a világ közepe, vagyis, valami olyasmi, szóval a legtöbb dolog ott kezdődik. Szerintem ez a mutáns kilakoltatás is onnan indulhatott el, és ott fektetnek rá a legnagyobb hangsúlyt. Igazából, nem lepődnék meg, ha még lennének rajtunk kívül onnan.
- Igen, azért lehet, hogy hiányolnak egy picit – mondom bizonytalanul. Végtére is, én takarítottam, mostam, poroltam, és még miegymás helyettük, szóval bizonyos értelemben hiányozhatok nekik. Vagy egyszerűen beszereznek egy új szolgát? Ezt azért valószínűbbnek tartom. – De ezt már nem fogom megtudni szerintem. Legalábbis, ha úgy nézzük, hogy nem hagyhatjuk el többé ezt a helyet.
Arra a gitárra, meg aztán a „viszonzásra” összevonom a homlokomat. Szóval nem csak én jövök különös háttérből. Bár, úgy veszem ki a hangjából, hogy ez számára amolyan természetes dolog, így inkább én is úgy teszek, mintha nekem is az volna, és nem fűzök hozzá megjegyzést.
- Amúgy, neked mi a képességed? Bocsánat, de az eligazításon eléggé elvoltam magammal… - kérdezem.


Aaron/Tina
- Ilyen gyorsan és sem tudtam megjegyezni, hogy ki kicsoda – mondom Tinának. – Bevallom, én meg azt nem tudom, hogy neked ilyen képességed van… - jó, ez kissé gáz, hogy csak így bevallom a tudatlanságom, de hát jobb most kérdezni, mint hogy később még cikibb helyzetbe kerüljek miatta.
A kérdésén elgondolkozom kicsit. Most valami olyat kéne mondanom, hogy „Minden rendben lesz, és mindannyian nemsokára megint otthon leszünk”? Lehet, hogy ezt várja Tina, de inkább maradok az eredeti véleményemnél:
- Szerintem még egy darabig itt leszünk, de ha esetleg leváltanák, vagy más kerülne Osborn helyére, akkor nagy esélyünk lenne rá, hogy visszamehessünk. Én azt kívánom, minél hamarabb történjen meg ez. Addig is, próbáljuk meg a lehető legtöbbet kihozni ebből a helyből – mondom biztatóan.
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Szer. 06 Feb. 2013, 21:25

>Aaron<
T: Amikor beismerte, hogy nem emlékszik a képességemre, csak elmosolyodtam.
- Nem baj, én se emlékeztem a tiedre.
- Könnyebb, ha megmutatom.

Mondtam a srácnak, majd kinyújtottam a tenyerem, mire egy energia gömb jelent meg benne ami lassan egy kis kolibrimadárrá formálódott. A kis teremtmény izgatottan kapkodta a fejét jobbra balra. Érdeklődve figyelte a világot ami körülvette őt.
~ Imádom ezt a kis kolibrit, még ha nem is él sokáig, akkor is szinte a részemmé vált.
Pár másodperc múlva elröppent a tenyeremből, és néhány kört írt le a levegőben körülöttünk, majd vissza szált a tenyerembe. Elkezdtem simogatni, közben pedig Aadronra néztem.
- A teremtés jó adomány csak vannak hátulütői.
Kicsit megemeltem a kezem, mire a madár kiröppent a kezemből egyenesen Aaronhoz, ha a fiú kinyújtja a kezét akkor odaröppen és hagyja magát simogatni, de ha nem akkor a srác vállán foglal helyet.
Akár mi is lesz a madár fél perc múlva így is úgyis eltűnik.
- Köztük az, hogy csak rövid ideig tart.
Mondtam a srácnak, miközben a mosoly még nem tűnt el az arcomról.
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Sarah Szer. 06 Feb. 2013, 22:16

Érdeklődve hallgatom, hogy mit beszél, eszem ágában nincs a szavaiba vágni, persze, alapok. Megerősítés, egy eléggé nyeszlett "talán" elfogadás éééés felmerül a talán nem mehetünk többé vissza dolog is, ami nem hiszem hogy egy olyan nagyon hatalmas tragédia lenne, bizonyos szempontokból legalább is.
- Hát figyelj, ha itt kell maradnunk életünk hátralévő részében, szerintem az nem egy nagy tragédia, persze van egy rakat hely a Földön ahova jó lenne ellátogatni, meg néhányan egy idő után azért néha hiányozni fognak de... Ezt leszámítva tűrhető, ha végig gondolod, jó idő van, tudunk esőt generálni ha kell, van ivóvizünk, ha kell akkor energiaforrásaink, csak a kaját kell megoldani és az élet alapjai meg is vannak, idő kérdése és egészen idilli hely lesz ez, főleg ha majd érkeznek többen is, ki tudja, hogy ki mit hoz majd magával. - Mint mindig, csak pozitívan, amíg jól tudsz hozzáállni a dolgokhoz és úgy érzed, hogy nincs mit veszítened, addig tiéd a világ. Amúgy érdekes, hogy mennyit tudok szövegelni az ilyen dolgokról, meg most így belevéve egészen jó kedvem is van, sokat számít ez is hozzá, mondjuk annyira mégsem volt ez sok. Következő téma, hogy ki mire képes... Nos igen, azt már tudom hogy ő még nem tudja, ez pedig majd idővel úgyis megoldódik, mielőtt viszont válaszolnék.
- Ha nem bánod... - Bökök a fejemmel a földre és egy nagyon kevés megerősítés után helyet foglalok rajta törökülésben.
- Semmi gond, amúgy sem tettem róla említést. Jómagam telepata vagyok, bár nem igazán az a fejben turkáló fajta, képes vagyok másra erős rosszullétet, fejfájást és szédülést hozni, érzékelem ha van valaki a közelemben és ritkán megesik hogy meghallok egy-egy gondolatot... Lényegében semmi extra. - Közben kilesek az egyik ablakon, hét ágra süt a nap.
- Másra esetleg még kíváncsi vagy? - Ha lemaradt valamiről még, vagy bármi ilyesmi, egyenlőre úgysem megyek sehova, legalább is nem ilyen hőségben aztán meg max remélhetem, hogy nem zavarom, mondjuk akkor már úgyis elzavart volna, feltételezem, vagy látnák ilyesfajta jeleket, hmm, jelek... Erre most nem térnék ki.
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Cardas Szer. 06 Feb. 2013, 22:26

Aaron/Tina
Kíváncsian figyeltem, mit fog csinálni Tina. Mikor megjelent az a labdaszerű képződmény a kezében, elsőnek azt hiszem, hogy valami fegyverként használható dolog lesz ez, amit el lehet dobni, vagy hasonló, de legnagyobb meglepetésemre egy kismadárrá formálódik át a lány tenyerében. És nem csak egyszerűen van, és kész, hanem mozog, nézelődik, aztán kiröppen Tina kezéből, és vissza. Szóval teremteni tud? Izgalmasan hangzik.
Mikor a madárka felém repül, kinyújtom a tenyerem, úgy, ahogy Tina tette, mikor még az ő tenyerében volt. Az ügyesen landol, és én megsimogatom. Egy halvány mosoly azért kiül az arcomra, de mikor a madár elpárolog, az is eltűnik vele együtt. Hú, ez érdekes volt.
A lányra nézek. Annak arcán még mindig ott virít a mosoly, szeméből pedig tényleg annyi élet sugárzik, hogy teremteni lehet vele.
- Wow – felelem, mert igazából eléggé meglepett a mutatványával, pozitív értelemben. – Ez… elragadó volt. – valamiért többet nem is tudok mondani.
- Még nem tudod tovább életben tartani a madarat? – kérdezem végül, kissé sajnálkozva.
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Szer. 06 Feb. 2013, 22:59

>Aaron<
A fiú kitartotta a tenyerét, amin a kismadaram pár másodperc múlva landolt is. A fiú arcán halvány mosolyt véltem felfedezni, ami örömmel töltött el.
~ Örülök, ha mosolyt tudok csalni az emberek, vagyis mutánsok arcára. Talán ezért is szeretem annyira ezt a képességet, mert, ha mást nem tehetek, de mosolyt csalhatok vele az arcokra.
Mikor a madár eltűnt, a srác arcáról a mosoly is eltűnt vele együtt, de szerintem csak a meglepettségtől, vagy legalábbis szerettem volna magamat ebben a hittben ringatni.
A srác dicséretére csak szélesebbre húzódott a mosolyom.
- Köszönöm.
Mikor viszont a teremtés állandóságáról kérdez, csak megvontam a vállam és ezután válaszoltam csak.
- Mindent kicsiben kell kezdeni. Magamat képeztem eddig is, de ez sokkal lassabb folyamat, mintha tanítják az embert. Alig egy hét erejéig voltam csak az x-suliban, mert utána Osborn unatkozni kezdett. Nem volt sok időm tanulni bármit is. A testvérem pedig más képességekkel bír ezért nem tudott nekem segíteni. Bár minden másban segített ahol tudott. Most is épp szerel, hogy lehessen áram ellátásunk.
- Bocs, kicsit elkanyarodtam a témától. Szerintem azért nem lehet tartós a teremtésem, mert a madár nem így születik, készen, felnőtten. Hanem előbb tojásként kell fejlődnie, cseperednie, míg fel nem nő.

- Bár tojásokat még sosem próbáltam teremteni. De lehet, hogy azok tartósak lennének, mivel olyan állapotúak lesznek, mint a kezdeteken. (erről a kérdésről csak a mesélő dönthet, ezért is tőle kérdezem meg. ha nem lehetséges a tartós teremtés, akkor az sem baj, csak szóljon, hogy ne próbáljam, mert nem fog sikerülni.Vagy, hogy hányadik szinten fog?)
- És mi a helyzet a te képességeddel? Milyen hatótávolságban tudod a hőt manipulálni?
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 2 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 11 oldal Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.