"Rezervátum"

11 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

"Rezervátum" - Page 11 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Vas. 01 Szept. 2013, 19:12

~ Tina, Andrew~

- Az elv nem elég? Más ok is volt. A farkasember szívósabb mint látszik, lehet, hogy egy egész tártól sem feküdne ki. De mire ezt megtudnám, addigra ő végzett velem. Szóval ez a másik ok.
Amint a cikeszt célozni kezded, észreveszed, hogy az lát téged, mert mindig amikor elhajítasz egy gömböt ő kitér előle. Mikor már sok próbálkozásra sem találod el. Tina elmosolyodik és ad egy tippet.
- Meg két kézzel. Míg az egyik elől kitér a cikesz addig a másik gömbre már nincs ideje.
Mondja, biztatás képen és érdeklődve figyeli a további próbálkozásaidat, melyek végül meghozzák a eredményt. mikor eltalálod a cikesz az lassan körkörösen lebegve esik le a földre majd eltűnik. Mintha csak elpárolgott volna.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
"Rezervátum" - Page 11 Sexymechanicbyparkleggy "Rezervátum" - Page 11 Girloffantasybymanofins "Rezervátum" - Page 11 Jinx_by_fazie69-d6o4rki "Rezervátum" - Page 11 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm "Rezervátum" - Page 11 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 11 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Bishop Vas. 01 Szept. 2013, 20:19

Bólintok a válaszra, nagyon logikusnak tűnik, főleg az, hogy ilyen könnyen felmérte a helyzetet, hogy Lobo erősebb nála. Ezt nem néztem volna ki elsőre belőle, valójában más, mint aminek mutatja magát. Ahogy ez az egész hely is sokkal másabb, mint elképzeltem.
- Ez a Lobo egy Ász, nem tudom mennyire vagy tisztában a Squer kifejezésekkel, az Ász egy olyan játékos akinek nincs szüksége egy klánra, mert ő maga egy személyben egy klán. A célja általában, hogy bebizonyítsa, hogy ő a legerősebb és káoszba döntse a meglévő rendszereket.
Mondom, majd folytatjuk a gyakorlást és próbálom eltalálni a cikeszt, de túl jól manőverezik nem sikerül. Mikor megállok egy percre hogy taktikát váltsak ismét Tinához fordulok és folytatom amit elkezdtem.
- A Respawn és az NBK széthullása után rengeteg volt belőlük, nem hagytak teret senkinek, egészen a Spear hatalomátvételéig. Valószínű, hogy ő is abból a korból maradt fent... Na nem mintha a kétpólusú világ, az abszolút uralom vagy a káosz kora különbözött volna sokban egymástól, de örökre megtanultam, hogy mit jelent ha egy Ász kerül be egy közösségbe.
Második nekifutásra, a váltott taktikával sem sikerül eredményeket elérnem, több erőt adok bele.
- Én vagyok az egyetlen játékos aki mind három klánban és korszakban ott volt, voltam NBK tag, utána Respawn sorkatona, renegát Ász végül pedig Spear-es végrehajtó, így érdemeltem ki a Master99 nevet. De az nagyon régen volt... azóta megváltozott minden.
Végül Tina módszerét vetem be két kezemmel, több labdát szórok szét, és sikerül eltalálnom a célpontot. Siker. Élvezetes volt ez a kihívás. Tekintetem lassan oldalra fordítom a lányra. Ahogy látom elég felkészült, kíváncsi vagyok élesben milyen jó, csak elméleti szintű-e a tudása, vagy tényleg olyan-e mint bd volt anno, amikor még élt.
- Van kedved harcolni? Beinvellek egy egy-vé-egy csatára. A győztes ezer pontot dob a másiknak.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 11 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Morsus Vas. 01 Szept. 2013, 20:32

~Danny, Serena és Hood~
- Nem tom.
Mondja Hood elgondolkodva.
- Csak... mintha ismerném. Valami rossz érzésem van tőle.
Megrázza a fejét.
- A hulk egy megoldás,d e nem engedhetjük szabadon járni lehet, hogy szavaznunk kéne róla, mert mégis csak egy közösség vagyunk. Ha te most ítélkezel felette akkor abból csak vita lesz.
Danny felé fordult.
- Mit gondolsz? Tudom, hogy mi ketten talán letudjuk csapni, de az nem megoldás.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 11 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 02 Szept. 2013, 09:53

~ Serena, Hood és Danny ~
Nem tudta, hogy emlékszik-e, de nekem határozottan úgy tűnt, hogy igen, vagy legalább is néhány emlék kezd felszínre törni abból az életből, időből. Bólintottam, nekem is rossz érzésem volt, de nekem okkal, én emlékeztem. Charlie helyett is. És utána visszatérni a Lobo ügyhöz. Úgy tűnt a férfi miatt, hogy már két olyan személy is van, akiktől aggódni kell és a többieket sem ismertük, nem tudhattam, hogy miként fognak hosszútávon viselkedni, vagy kinek milyen titkai vannak, amiket nem osztanak meg másokkal, és ami miatt a többieket veszélybe sodorják.
- A szavazás jó lehetőség, de hallanod kellett volna a javaslatokat, amikor megkérdeztem, hogy mi legyen vele – mondtam bánatosan. – Mindenki megkínozta volna, kitenni a napra plüssként, kikötözni úgy és hagyni kiszáradni. Ennél csúnyábban mondták, de a lényege ez volt. Remélem majd a gyűlésen, amit mostanra délutánra szerveztem már nyugodtabb válaszok fognak születni.
A gondolatától is rosszul voltam, hogy ilyen módon kínozzunk meg valakit. Az igazat megvallva nem kételkedtem benne, hogy Danny és Charlie képesek lennének elintézni, hogy Lobo ne legyen gond, de mi civilizációt próbáltunk kiépíteni, nem pedig egy erőfitogtatáson alapuló társadalmat, hogy minden alkalommal ezt kelljen eljátszani, ha egy Lobo féle alak kerül ide.
- Nem akartam ítélkezni egyedül, demokráciában élünk. Úgyis hamarosan kezdődik a gyűlés, amit este meghirdettem. Ott felvetem a témát és eldöntjük közösen – biztosítottam Charlie-t.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
"Rezervátum" - Page 11 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 11 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Danny Long Kedd 03 Szept. 2013, 15:00

~Danny, Serena és Hood~
- Azt biztos nem fogadná el, ha ketten győznénk le. - válaszolok Charlienak.
- Az viszont tényleg beválhat, ha egyikünk veri el, csak az a kérdés, hogy képesek vagyunk-e rá. Nem tudom mennyire erős, és mennyire jó harcos, de nem hiszem, hogy csak blöfföl. Az lehet, hogy gyorsabb vagyok nála, de ha tényleg csak az erőből ért., akkor elég sz*r helyzetben vagyunk... Mindenesetre, ha úgy gondoljátok, én kiállok ellene, ha legközelebb balhézik. Tudok vigyázni magamra, már kölyökkoromban is sokszor próbáltak nagypofájú izomfiúk agyonverni, és itt vagyok.
Kíváncsi vagyok mit szólnak ehhez. Valószínűleg nem fognak nagyon lelkesedni, de ha nincs más választás, tudniuk kell, hogy szívesen megteszem. Kihívás lenne, az biztos, de inkább kellemes izgalmat érzek, ha a lehetőségre gondolok, mint félelmet.  A gyűlés kapcsán, még ennyit teszek hozzá:
- Ha a gyűlésen mást szavazunk meg, persze elfogadom, de számoljunk ezzel a lehetőséggel is. Az viszont gond lehet, ha Lobo eljön a gyűlésre, nem? Végülis joga van hozzá.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 11 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Szer. 04 Szept. 2013, 20:29

~Andrew, Tina~

A beszélgetés folytatódik és Andrew megint mindent gémer nyelven mond. Nem szeretem ezt a nyelvezetet, mert sokszor olyan rövidítéseket használnak bene, amit nem értek. Jelen esetben is erről volt szó, de azért valamennyire sikerült kihámoznom a férfi mondandójából a lényeget. Legalábbis szerintem
- Vagyis mint egy egyszemélyes hadsereg, ha jól értem a szavaidból.
Miután elárulom neki, hogy érhetne el sikert, azután sem hallgat rám és a saját módján próbálja lelőni a cikeszt.
~ Én csak tudom, hogy milyen módszer a leghatásosabb a teremtményeim ellen.
Miközben próbálkozik tovább, beszélni kezd hozzám, bár bevallom halvány lila gőzöm nem volt a mondandója nagyobbik részéről. Így én nem igazán feleltem rá semmit, csak néha bólintottam, mintha érteném amit mond.
Majd végül beveti a módszeremet és sikert ér el. A cikesz lezuhan és eltűnik, még szerencse, mert ha még sokig kergette volna, akkor már magától is eltűnt volna a kis teremtmény az én erőm hiánya miatt.
Mikor a férfi eltalálja a gömböt, elismerően tapsolok. Ezek után a férfi kihív egy-vé-egy re. Nem igazán értettem mit jelent, de a csatáról azért van fogalmam.
- Ha nem baj inkább nem. Az én képességemnek kell pihenési idő. Nem tudom folyamatosan használni. Ha pedig már a számítógépes beszédnél tartunk, akkor kb úgy vagyok, mintha 10%-on lenne az erőm, vagy mana-m. Szóval esélyem se lenne ellened.
Mondom őszintén, bár ha erőm teljében lennék, akkor sem küzdenék meg szívesen a férfival.
~ Ez nem egy videojáték ahol van bónusz élet.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
"Rezervátum" - Page 11 Sexymechanicbyparkleggy "Rezervátum" - Page 11 Girloffantasybymanofins "Rezervátum" - Page 11 Jinx_by_fazie69-d6o4rki "Rezervátum" - Page 11 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm "Rezervátum" - Page 11 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 11 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Morsus Szer. 04 Szept. 2013, 21:17

~ Serena, Hood és Danny ~
Hood keze akaratlanul is megsimogatja Serena hátát.
- Tudom, hogy nem akartál egyedül dönteni. nem is feltételeztem ilyet.
Mondta majd meglátta a kezét picit bátortalanul elhúzta. Danny szavain elgondolkodott.
- Nem érdekel ő mit fogad el. Szerintem mi rángassuk ide és egy államként döntsünk róla. Mégis csak joga van megvédeni magát.
Utána picit elmereng.
- Igen, érthető, hogy a múltkor megakarták kínozni, hisz megakart téged ölni, de most tiszta fejjel gyűlünk össze, már nincsen az emberekben az adrenalin és a félelem.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 11 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Bishop Szer. 04 Szept. 2013, 21:55

~Tina, Ramirez~

Meglepődök a válaszon, valami olyasmire számítottam, hogy örömmel elfogadja a kihívást, de készüljek fel mert egy pillanat alatt belecsavar az egyik konténer oldalába. Ehelyett egy visszafogott, mindent eláruló, elutasítást kapok. Ez mindent elárul.
~ Az ereje korlátolt, lemerítette magát a gyakorlással, képtelen lenne legyőzni. És ezt be is ismeri. Most ez komoly? Új tagként ennyire erős lennék, hogy nem mer kiállni ellenem? Ilyenről nem is hallottam, minimum elfogadja a kihívást és maximum nem teljesít olyan jól, vagy elbukik. Egyre furcsább ez a lány. Mintha más szabályok szerint játszana.
Elhúzom enyhén oldalra a szám és azon gondolkozom, hogy hogyan lehetne normálisan lereagálni ezt az egészet, nem túl szerencsés helyzet, de mindent meg lehet oldani.
- Rendben, akkor majd máskor. Lehet túl erős vagyok neked. Képességek nélkül, nehezített módban milyenek az értékeid és a képességeid? Megtudod magad eszköz nélkül is védeni? Nem jó ha csak arra támaszkodsz, egyirányú lesz a játékod, frontális és könnyen meg tudnak kerülni.
Kérdezem, majd hátrébb nézek, át Tina válla mögött, hogy lássam, ha mozgolódás van a háttérben, sajnos nem tudom mikor kezdődik a gyűlés.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 11 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 05 Szept. 2013, 10:38

~ Serena, Hood és Danny ~
- Charlie-nak az nem gond, ha erősebb – feleltem Danny szavaira némileg aggódva. – Képességmásoló.
Azt már nem tettem hozzá, hogy csak akkor, ha a másik vérét issza és úgy veszi át a képességeket, ezt inkább neki kellene majd elmondania, én már így is lehet, hogy túl sokat szóltam ebben az ügyben.
- Nem szeretném azt sem, ha téged ölne meg Danny – mondtam.
Már éppen feleltem volna arra a részre, hogy mi lesz ha ő is eljön a gyűlésre, amikor megéreztem a hátamon Charlie kezét. Egy kicsit elpirultam az érintésétől és rámosolyogtam. Abban viszont igaza volt, hogy ott kéne lennie, ha róla is döntünk. Joga volt hozzá, ha rajtam múlik a tettei ellenére lesz is.
- Nem ő volt az első, és valószínűleg az utolsó sem, aki meg akart ölni.
Erről eszembe jutott, hogy Donald mit csinált az alakkal, aki megpróbált kirabolni, a torkán nyomta le a telefont, amin kihívta a rendőrséget. Kissé összerezzentem a gondolattól.
- Akkor ti menjetek és próbáljátok rávenni, hogy jöjjön el a gyűlésre, ne erőszakkal, ha lehet. Miattatok. Addig én összehívom a többieket, ha ez megfelel nektek is.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
"Rezervátum" - Page 11 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 11 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Steven Szomb. 07 Szept. 2013, 20:12

- Remek. – Válaszolta Steven Laurának miközben megvárta, hogy a lány lemásszon. Bár az előbb látottakból és a lány lupin voltjából nem volt meglepő, még is igen dicséretes ugrással ért végül földet Steven mellett néhány röpke másodperccel később.
- Ügyes. – Jegyezte meg Steven, majd folytatta útját a közösségi konténer felé.
~ Az ilyen akrobatikus mutánsokkal mindig csak a baj van. Nehéz eltalálni őket és könnyen megléphetnek.
~ De most ő nem az ellenségünk. Ehhez hozzá kell szoknod.
~ Még.
A konténerbe érkezve észrevette Kira-t, aki köszönt majd közölte velük hogy Serena bármelyik pillanatban megérkezhet.
- Üdv. Engem egy pillanatig sem zavar hogy várni kell, ha az két ilyen hölgy társaságában történik. – Válaszolta Steven egy mosollyal az arcán, majd aztán leült a két lány közé. Laura Steven figyelmét is felhívta az összetákolt ventilátorra, bár ő nem volt olyan derülátó ezzel kapcsolatban, mint a lány. Látszott rajta hogy itteni alkatrészekből lett összebuherálva, ami alapból megrövidíti általában a hasonló eszközök élettartamát, az pedig csak hab a tortán, hogy a nagy meleg miatt többet is használják majd a kelletténél, ami ismét csak lerövidíti az eszköz élettartamát. Mindazonáltal ezen kételyeinek nem adott hangot, hiszen már az is szép teljesítmény, hogy itt a semmi közepén ilyesmit sikerült összedobni valakinek. Végül Laura volt az, aki Steven felé fordult egy kérdéssel arról hogy hova valósi ő.
~ Egy másik világból…
- Elégé sokat utazok. Nagyjából minden fontosabb városban megfordultam már, de mikor az új törvényt beiktatták, akkor épp Brooklyn-ban voltam. Így belegondolva egy kicsit furcsa is lesz hozzászokni, hogy egyhelyben kellesz mostantól maradnom. – Válaszolt Laurának, majd aztán Kira felé fordult.
- Pontosan most akkor mit is fogunk megbeszélni ezen a gyűlésen?

//Javítottam


A hozzászólást Steven összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 07 Szept. 2013, 22:10-kor.
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 11 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Laura Slyen Szomb. 07 Szept. 2013, 21:31

//Nem tudhatod, hogy feline, mivel emberi alakban van. Főleg mert a sivatagban nem hiányzik a szőrmebunda.//

- Köszönöm.
Mondom a bókra, majd megindulok a közösségi konténer felé. Remélem nem kell túl sokat várakoznunk a többiekre. nem szeretek sokáig egy helyben ülni a fenekemen, valamiért nehezen megy néha.
Mikor beérünk egy nő köszönt minket egy bizonyos Kira ha jól emlékszem.
Steven bókjára csak egy mosolyt eresztettem meg, majd feltettem neki egy kérdést, melyre hamar meg is kaptam a választ.
- Mi volt a munkád, hogy folyton utaztál?
Kérdem még a meg a férfitól, majd Kira is válaszol arra a kérdésre amit Steven tett fel neki.
- Elég sok mindent. Főleg azt, hogy ki mihez ért és, hogy ezek alapján mi lesz a dolga. ha össze kell hozni a semmiből egy várost, akkor az nem kis meló. És valószínű döntünk a farkasember tettének következményeiről is.
Válaszolta a nő türelmesen.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- "Rezervátum" - Page 11 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  "Rezervátum" - Page 11 5000_Thanks_by_Mallemagic "Rezervátum" - Page 11 Mudch0 "Rezervátum" - Page 11 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms "Rezervátum" - Page 11 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis "Rezervátum" - Page 11 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 11 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Danny Long Vas. 08 Szept. 2013, 14:52

~Danny, Serena és Hood~
Ezek szerint Charlienak van több esélye leverni Lobót ha úgy alakul. Ez megmagyarázza azt is, hogy miért mondta Serena, hogy Charlienak meg kéne harapnia Lobót. Ezek szerint teljesen átalakul majd ugyanolyan farkasszerű lénnyé, és úgy veszi fel vele a harcot. Ebben a helyzetben Lobó csak a gyakorlatával van fölényben, ami nagy hátrány lehet, de gondolom ezzel is számolnak. Végülis gondolom Charlie eléggé gyakorlott már a másolt képességgel való harcban.
Azért jól esik, hogy Serena rám is gondol, még ha belegondolva elég alapvető dolog is, hogy nem akarja, hogy megöljön egy ilyen szörny.
Végül meg is kapjuk a feladatot, hogy hívjuk el Lobót a tanácskozásra. Ez is egy érdekes kör lesz, de Charlieval ketten meg tudjuk védeni magunkat ha valami gond lenne, ezért nem aggódom túlságosan. Bólintok Serenának, hogy megértettem, mit kell tennünk, majd Charliehoz fordulok.
- Mehetünk? - kérdezem.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 11 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Vas. 15 Szept. 2013, 21:52

~Tina, Ramirez~

A férfi még mindíg úgy beszél mintha ez csak egy játék lenne. Nem értem, hogy mi van vele. Ezek szerint csak ezen a nyelven hajlandó beszélni. Nekem mondjuk 8, de ha komolyan gondolja amiket mond, akkor nem lesz jó vége ha mást is ki akar hívni 1v1-re, ahogy ő is mondta.
A férfi végül rákéredz arra, hogy milyen jó vagyok a harcban erő nélkül és hogy nem támaszkodhatom indíg a képességeimre.
- Tudom, hogy nem támaszkodhatok mindíg a képességeimre. Hát meg tudom magam védeni, de mondjuk ezen a terepen nehezebb a dolgom. Elég gyorsan futok és inkább a meglepetés erejét használnák ki ha kell. De ha már a számítógépes nyelvnél tartunk, akkor a te nyelveden én a Support kasztba lennék sorolva. Bár szerintem máskor sem játszanék veled 1v1-et mert tudod, ebben a játékban nincsenek bónusz életek, sem újraéledés.
Mondom, hátha így végre megérti, hogy mi is forog körülötte.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
"Rezervátum" - Page 11 Sexymechanicbyparkleggy "Rezervátum" - Page 11 Girloffantasybymanofins "Rezervátum" - Page 11 Jinx_by_fazie69-d6o4rki "Rezervátum" - Page 11 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm "Rezervátum" - Page 11 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 11 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Bishop Vas. 15 Szept. 2013, 23:29

Tina ismét szép kerek választ ad, ő inkább gyorsaságát használva menekül egy helyzetből, nem harcol, ezt elsőnek különösnek gondolnám, de ő egy egyértelmű magyarázatot ad, support karakter.
~ Igen ez nagyon evidens, ügyesség, gyorsaság, karizma, nem a közvetlen csapásmérés vagy hárítás a profilja, hanem a többiek segítése. Illik egy női karakterhez, a supportokat mindenki szereti, ráadásul ehhez az értékei is megfelelőek. Érdekes, ezek szerint ez nem csak egy RTS, FPS kombináció de részben MMORPG elemekkel is rendelkezik a normál RPG elemek mellé. Hangulatos.
- Igen tudom, csak egy élete van mindenkinek, így mindenkinek óvatosnak kell lennie, ez egy teljesen normális nehezítő játékelem, de cserébe egy-egy ölés sokkal több pontot ad. Nem kell rá emlékeztetned, de azért köszi. A support pedig nagyon fontos egy közösségben. Egyébként mikor kezdődik a gyűlés, nem akarok késéssel indítani az első klángyűlésen.
Válaszolok a lánynak és felteszek egy fontos kérdést. Várom a választ miközben az eddig elért achieveket számolgatom.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 11 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Steven Hétf. 23 Szept. 2013, 21:36

- Nos, nem is tudom hogy fogalmazzam meg. Egy olyan csapat tagja voltam, ami különleges megbízásokat fogadtak el. Leginkább a fejvadászokhoz lehetne hasonlítani. De már egy ideje felhagytam vele. Azóta csak kódorogtam a világban, kerestem a helyemet. Ezalatt technikusként illetve programozóként kerestem a kenyerem. Végül pedig toloncoltak. És ti? Mit csináltatok mielőtt ide kerültettek?
~ Egy jó hazugság az igazságon alapul.
~ Azért elég erős túlzás az X-fegyver-t a fejvadászokhoz hasonlítani.
~ Ez részletkérdés. Amúgy is az egy másik világban történt, még is hogyan jönnének rá?
~ És a becsületes technikus?
~ Egy szóval nem említettem neki hogy becsületes lettem volna, de el kell ismerned, hogy a biztonsági rendszerek feltörése is ebbe a témakörbe tartozik.
Steven megvárta a lányok válaszát, még mielőtt ismét feltett volna néhány kérdést, ezúttal egyenesen Kira-nak, tekintve hogy ő már az előtt is itt volt, hogy Steven és Laura megérkeztek volna.
- Végül is pontosan mi történt a farkasember és köztettek. Nehéz elhinni, hogy csak úgy minden ok nélkül, rátámad valakire, még ha egy Lupin is. Biztos volt valami célja vele, ha más nem is, akkor a megfélemlítés.
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 11 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Kedd 24 Szept. 2013, 17:55

~Tina, Ramirez~

~ A jelek szerint sehogy sem tudom megértetni vele, hogy ez a valóság és a halálért nem pont jár, hanem száműzés vagy pedig börtön. Mármint, ha volna hasonlónk.
Ramirez megkérdezi mikor kezdődik a gyűlés mire én megvonom a vállam.
- Gondolom, majd akkor ha Serena megérkezik. Még csak hárman vannak bent a konténerben, szerintem elég akkor bemennünk, ha meglátjuk közeledni Serenát.
Mondom Andrewnak.

~ Steven, Laura, Kira~

- SHIELD ügynök voltam Manhattanben.
Válaszolja Laura és ezzel a rövid válasszal le is tudja az iménti kérdést. Én pedig kicsit bővebb, de hasonlóan tömör választ adok.
- Egy Műhelyt és egy Művésztermet vezettem Burlyngtonban, bár azokat, most a korábbi alkalmazottaim és barátaim viszik tovább.
Válaszoltam, majd kis csend után újabb kérdést tett fel, de ezt csak nekem tette fel.
- A válasz egyszerű, azért mert Lupin és nem tudta vagy nem akarta elfogadni, hogy egy mutáns nő a vezetőnk, ezért rátámadt. Na innen kezdődött az egész. Serena szimbiontája plüssé változtatta a farkast, két percig, majd az mikor visszaváltozott úgy tűnt megint nekiugrik, ezért avatkoztunk közbe a húgommal, bár lehet nem kellett volna.
Mondom el a röviden a sztorit, majd nekiállok tovább bütykölni a mellettem lévő kis ventilátort, hogy nagyobb ívben tudjon forogni így ha megkezdődik a gyűlés több embert is tudjon majd hűteni.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
"Rezervátum" - Page 11 Sexymechanicbyparkleggy "Rezervátum" - Page 11 Girloffantasybymanofins "Rezervátum" - Page 11 Jinx_by_fazie69-d6o4rki "Rezervátum" - Page 11 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm "Rezervátum" - Page 11 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 11 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Bishop Kedd 24 Szept. 2013, 22:42

Biccentek Tinának, minden információt megértettem, a gyűlés csak később lesz, tehát még van időnk másra is. Visszanézek a sivatagra, folytathatnám a gyakorlást Tina nélkül is, amíg neki visszatölt az energiája, de ekkor hallom, hogy megkordul a gyomrom, először még nem foglalkozom vele de a második hangosabb jelnél már ellenőrzöm magam. Valóban éhes vagyok, szükségem lenne táplálékra.
- Van valahol konyha vagy étkezőnek használható konténer? Éhes vagyok és szükségem lenne táplálékra. Ha van hozzávaló akkor szinte bármit el tudok készíteni. Ha viszont nincs alapanyag le is vadászhatnánk valakit... Vagyis, nem, mert te tiszteletben tartod az életet. De majd megoldom valahogy...
Megvárom a válaszát, remélem, hogy van konyha vagy annak használható hely, ahova el is indulok, ha Tina megfelelő eligazítást ad. Addig türelmesen várok.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 11 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Steven Szer. 02 Okt. 2013, 17:53

Laura S.H.I.E.L.D. ügynök volt. Ez semmi kép sem jelentett jót Steven számára. Eddig minden egyes alkalommal mikor találkozott egy ügynökkel annak az lett a vége, hogy elakarják őt fogni.
- Remek. Egy S.H.I.E.L.D. ügynök jelenléte elég megnyugtató a jelenlegi helyzetben. Ha ezt tudtam volna idefele jövet, akkor lehet kellemesebben telt volna az utunk. A harmadik társunk, aki rabruhában jött, elégé elvette a kedvemet a cseverészéstől, és ez a Vérfarkasos incidens is igencsak aggasztani kezdett, hogy mi lesz ha főleg csak bűnözőket fognak ideszállítani, de akkor ezek szerint emiatt nem kell aggódnom. – A végét egy mosollyal zárta majd Kira-t hallgatta meg.
- Miért gondolod hogy nem kellett volna?
~ Azt hiszem már választ is kaptunk arra, hogy miért az a nő a csapat vezetője.
~ Ne vonj le elhamarkodott következtetéseket.
~ De hát te is hallottad.
~ Igen szimbiótája van és plüssé tud változtatni másokat, de ez még nem jelenti azt, hogy erővel szerezte meg ezt a posztot.
- Mit gondoltok amúgy mennyi esélyünk van itt kint a sivatagban mindentől elvágva? – Kérdezte Steven, miután Kira válaszolt. Ezalatt felállt és az ajtóhoz állt, hogy kapjon egy kis friss levegőt (még ha az jóval melegebb is volt a bentinél, és közbe ki is nézzen, hátha meglátja hogy merre lehetnek a többiek.
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 11 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Szer. 02 Okt. 2013, 22:47

T:
- Még nem jelöltünk ki konyhának konténert, de szerintem a megbeszélés után lesz újra ételosztás. Tartalékolnunk kell az élelmet, mert nem tudhatjuk megint érkezik  utánpótlás, ha egyáltalán érkezik még.
- A kannibalizmust pedig nem ajánlom neked se, várj egy kicsit és akkor majd kapsz te is ellátmányt.
Mondom a férfinak.

K:
- Mert ha a húgomnak ugrik az a dög, akkor elkerülhetetlen, hogy valaki megsérüljön. Bár inkább a farkasra gondolok most. Telekinetikás csapásokkal is elég szép sérüléseket tudok okozni neki, ha akarok. De amíg nem támad senkire én se támadok rá. Szemet szemért elvet vallok.
- Egyre több esélyt látok. Bár a farkas jelenleg egy hátráltató tényezőt, de ha sikerül beilleszkednie akkor nem lesz gond. Épp azért lesz a megbeszélést, hogy kiosszuk kinek mi lesz a feladata. Bár én már tudom a sajátom.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
"Rezervátum" - Page 11 Sexymechanicbyparkleggy "Rezervátum" - Page 11 Girloffantasybymanofins "Rezervátum" - Page 11 Jinx_by_fazie69-d6o4rki "Rezervátum" - Page 11 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm "Rezervátum" - Page 11 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 11 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

11 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.