Elődök földje

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 26 Jún. 2013, 01:29

A domborművekben élet nem volt, csak hangokat tudtak valahogy kiadni magukból, így a fiú látta, hogy nem kapkodnak utána karok. Nézegette az ajtót, de nem talált rajta zárszerkezetet és a képeken sem volt olyan jelenet, ami ezt ábrázolta volna. Ahogy ott álldogált gondolkodva az ajtón, az kinyílt magától. Itt nyilván nem fotocella működött, inkább valami szellemi erő. Nyikorgott, nyilván már rég használták és biztos nem olajozza senki... A nyílás mögül kicsapódó fény beterítette Szeráfot, aki egy pillanat múlva már egy domb tetején találta magát.
Valahogy kijuthatott a járatból, mert itt már minden olyan volt, mint amit kint láttak. Fekete-fehér táj és lebegés. Mellette ott voltak a társai. Szóval a három alagút egy helyre vezetett, a bejárat díszítőelemei csak elrettentésre, figyelemelterelésre voltak jók. Ahogy itt is körbenézett, látta, hogy az egyetlen színes jelenség egy szivárvány.
~ A túlvilágon talán nem esik az eső. Ez valami más lesz, valami jelzés. A lábánál van a törpe kincse, de ez hülyeség.
Keresett még valami támpontot, olyan épületet, domborzati egységet, amiről felismerhette a tájat, ha az a valós világban is létezett.

Such-nak jól járt az agya, a pokolszerű bejárathoz Mephisto életrajza tartozott, az angyaloshoz biztosan Istené.

- Gondolom, Pók Isten történetét látta, én a Sátánét. Ezek együtt nőttek fel és Mephisto-nak van egy lánya, egy angyaltól, aki meg tudja őt ölni. De te mit láttál?
Valahol messzebb egy villanás után megjelent két alak egy dombon. Ugyanúgy kerültek ide, mint ők, ezek szerint vannak más bejáratok is. Próbálta felismerni a párost a mozgásukról, külsejükről, elcsípni egy-egy szófoszlányt, amit esetleg odasodor a szél. Ha az ellenálláshoz tartoznak és találkozott velük vagy Magneto mutatott róluk ezt-azt, akkor talán rájön, kik ők.
- Talán őket küldték előre.

Szeráf azon kezdett gondolkodni, hogy mi értelme van ennek az egésznek? Átjöttek valahogy egy túlvilágra, ahonnan nem tudja, hogy fognak visszamenni. Találtak 1-1 járatot, ami szintén ismeretlen helyre vitte őket és innen sem látja a visszautat. Ráadásul nyilván össze fognak csapni az ellenállással, ami érdekes lesz fegyver és képességek nélkül, a tárgyakon átlebegve. Ha megpróbálják kiengedni a lényt, akkor talán Isten és Mephisto is megjelennek, hogy megakadályozzák. Ha mégis sikerül, abba is belehalhatnak az egész világgal együtt. És talán a lény kezd egy új világot. Ha szerencséjük lesz, megemlékezik azokról, akik kiszabadították. De ha sikerül a szolgálatukba állítani, az még jobb. Magneto talán kitalált erre valamit.
Eszébe jutott, hogy mi van, ha most visszatáncol? Ha meg sem próbálják és látszólag együttműködnek az ellenállással, akkor nem lesz baj. Such eléggé hajlékonynak tűnik, de Pókot még nem ismeri ilyen szempontból. Persze bizalmat nyilván nem kapnak és ott van még Zyro hatalomátvétele is. Ha elmondja nekik, amiket megtudott a jövőről, talán együtt legyőzhetik a vezetőt, mielőtt Magneto megbukna. De ha ebbe nem mennek bele, akkor is el tudja ültetni a gyanút az ellenállás vezetőjével szemben és ezzel a saját malmára hajtja a vizet.
Úgy döntött, ezeket kombinálja: ha már beszédtávolságban lesznek, mindenképpen elmeséli a Nagy Evolucionista világának kialakulását és azzal érvel a lény kiszabadításáért, hogy a segítségével meg lehet állítani Zyro-t.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Laura Slyen Csüt. 27 Jún. 2013, 12:46

Végül lesétálunk a lépcsőn, ahol a történet folytatódik. Mindenhol csak csatákat látok, volt olyan amelyik nem is a mi realitásunkban történt. Azonban olt egy közös ezekben a képekben, mindenhol megjelent ugyanaz az alak(entiltás), aki a háborúra ösztönözte a népeket.
~ Mindenki emiatt kattant be, hogy háborúba kezdjen? Gondolom több annál, mint aminek látszik elsőre.
Mondom magamban, miközben a társasággal együtt leérünk és eljutunk egy zárt márványkapuig. Az első vészjósló mondat el is hangzik, de rögtön a cáfolás is és én az utóbbival értettem egyet.
- Szerintem se kellene betojni, minden akadállyal szembe kell nézni, ahogy ezzel is.
Biztatom társaimat és kissé nyugtalanít, hogy be tudnám rúgni az ajtót ha meglenne az erőm, de így... csak állhatok és várhatok.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Elődök földje - Page 3 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Elődök földje - Page 3 5000_Thanks_by_Mallemagic Elődök földje - Page 3 Mudch0 Elődök földje - Page 3 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Elődök földje - Page 3 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Elődök földje - Page 3 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Reptile Csüt. 27 Jún. 2013, 19:39

Laura:
Tank pisztolya sehogy sem akar működni, de ez engem olyan szinten nem érint, hogy azt sem értem, hogy miért említettem... Óh igen, azért, mert azt is figyelem közben, hogy miként próbálja működésre bírni, de aztán inkább késsel hadonászik, hát rendben. Az a mit tudom én milyen alak pedig megköszöni, hogy segítettünk.. Ömm... Múlt időben, ez csak nekem furcsa? Valószínűleg kettőnk közül csak nekem furcsa, és emiatt nem is igazán reagálok semmit, még ha valamiért annyira úgy érzem, hogy biccentemen kéne egyet, vagy valami ilyesmi, hmm, a meglepetés ereje, amit magamnak okozok, vagy okoztam. Amúgy így belegondolva normálisan nem is tudtam volna mit reagálni, mert lényegében egyből valamiféle vörös fényt kaptunk a képünkbe és hát most itt vagyunk ugye... Valami dombon, vagy tájon és látok a távolban három alakot de azt feltételezem, hogy ugyan olyan alakok mint amivel az előbb is találkoztunk, csak távolabbról figyelnek, ki tudja, hogy mit, mert az sem biztos, hogy minket, ami pedig az egészben a legjobban tetszik, lényegében az egyetlen színes objektum a láthatáron, a szivárvány, ami valószínűleg csak azért tetszik annyira, mert mint mondtam, színes.
- Gyere, nézzük meg közelebbről. - Mosolygok Tankra, majd pedig finoman megfogom az alkarját, nem szorítom a kezét, csak ha máshogy nem jön mert akkor igazából húzom magam után, amolyan tetszik vagy sem módon, persze ha késsel akar hadonászni, attól most nem fog megvédeni a bőröm de egy kis fájdalom, hmm, nem vagyok benne biztos, hogy bánnám ha megvágna, persze a lebegő vér már egy picit kellemetlen lenne de az amúgy csak egy kis mellékes probléma, plusz, most már nagyjából kettesben vagyunk, szóval kihasználom az alkalmat, hogy válaszoljak a korábbi kérdéseire.
- Nos, tettem neked egy ígéretet, hogy válaszolok a kérdéseidre privátban, ennél jobb alkalom pedig úgy érzem, hogy nem lesz egy darabig, szóval essünk túl rajta még egyszer. A nevem Suzuka... Simán csak Suzuka, sem több, sem kevesebb. A helyzetet nem tudtam volna megválaszolni.. Mi volt még? Ja igen, tudom a beceneved és... Hát igazából ennyit, nem volt időnk beszélni a múltkor miután az a placc a dzsungelben a levegőbe repült, sajnos a többiek miatt eléggé sietősen vissza kellett térnünk a dokihoz... Proffhoz... Nem tudom minek mondjam. - Kicsit elhallgatok hogy gondolkodjak rajta, de végül csak folytatom valami lényegesebbel.
- Amit pedig tőled akarok... Nos... Hmm... Tesztelném, hogy mennyire vagy szégyenlős és szívós kissé más körülmények között. - Jelentem ki egy sokat sejttető mosollyal. Azt hiszem ezzel letudtam mindent, a szívóssága meg tényleg érdekelne mert van egy olyan érzésem, hogy velem szemben szüksége lenne rá.

Nathaniel:
Nem találok kilincset, vagy bármiféle hasonló nyitásra szolgáló szerkezetet az ajtón, vagy olyasmit, amivel jelezni lehetne azt, hogy be szeretnék menni, vagy át szeretnék menni a másik oldalra... De hamarosan kiderül, hogy ezekre nincs is szükség, az ajtó nemes egyszerűséggel magától kinyílik, rendben van, én pedig probléma nélkül átlépnék rajta, ha kinyílna annyira, hogy ezt megtehessem és lenne rá időm és nem az onnan kicsapó fény ölelne körbe, amire természetesen magam elé emelem védekezően a kezeimet, bár nem igazán tartva a sérülésektől, inkább csak a szemeimet védem ösztönösen. Mikor kinyitom azokat, nos, ismételten a társaim társaságában vagyok valamiféle táj felett lebegve ismételten. Hozzájuk nem kommentálok semmit, úgy tűnik, hogy nagyjából mind ugyanazt láthattuk, csak más szemszögből, ha jól értem és biztosra veszem, hogy jól értem, mivel pedig más már megválaszolta az én részem, feltételezem tippelés alapján, így nem látom szükségesnek azt, hogy szóljak ezzel a témával kapcsolatban akár egy szót is. Hmm, meglepően jól hozzászoktam a némasághoz. Mindenesetre is egy villanás a távolban és bizony két alakot pillantok meg ama fényjelenség helyén.
- Egyenlőre hahnyagoljhuk őket, mhajd a viselkhedésükből meglátjuk. - Mivel senki sem állt elő semmi normális ötlettel, hogy mit kezdjünk azzal a kettővel, így úgy vélem, hogy nyugodtan magamhoz vehetem erről a döntés jogát. Úgy vélem, hogy az ellenálláshoz túl kevesen vannak, minden információ arra utal, hogy birka módjára egy csordába tömörülve járnak, ami a helyzetükben természetesen megérthető és hasznos is lehet, de itt nem feltétlenül bizonyulhat hasznosnak. Mindenesetre is megkezdem a lebegésemet a szivárvány felé, nem véletlenül az lesz az egyetlen színes dolog a környéken.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Jajjmár Csüt. 27 Jún. 2013, 22:15

Az egész világ egy furcsa, lomha örvény érzését kelti. Elnyelne ha hagynám, de nem küzd értem. De egészen nem menekülhetek az általa keltett érzéstől. Minden szürke és mi annyira kívülállóak vagyunk benne, hogy az már kifejezetten kényelmetlen. De Damian hamar felveszi a lépést és elindul a fellegek felé én kényelmetlenebbül lassabban utána vetem magam és elkezdek emelkedni. Nem vagyok benne biztos, hogy jó, hogy olyan magasan repül én közelebb maradok a talajhoz egy tíz méterrel. Gond esetén közelebb siethessek, de engem ne szúrjanak ki ha őt mégis.
Fogalmam sincs várnak-e ránk itt ki vagy mi fenyegethet. Eszembe se jut megszólalni attól az idegen érzéstől ami azt sújkolja belem, hogy ezt mi csak látjuk. Nem akarom teljesen elhinni, hogy ez valóságos. Az egész túl... megfoghatatlan. A tagjaim nehezek, a világ néma és zsibbadt, lassú.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Thorhalla Pént. 28 Jún. 2013, 10:56

Következő körváltás: 2013. július 1. (hétfő)

Elődök földje - Page 3 00120

2047. január 23. szerda – Az Elődök Földje
Résztvevők: Vera Sylen, Andrew Ramirez / Fekete Párduc, John Price, David Ethan, Jared Aaron Voice / Heka és Victoria Miller / Miss Amerika

Vic is bólintott arra, hogy szólni kellene majd Rachel-nek erre.
- Jellemző, hogy pont az nincs velünk, akinek a leginkább itt kéne lennie, mert köze van a természetfeletti dolgokhoz – morgott a lány.
A csapat egyhangúan szavazta meg, hogy nem fognak megijedni egy ajtótól, így közelebb léptek, hogy megnézzék merre lehet kinyitni, mert kilincs, vagy ehhez hasonló nem volt rajta. Ahogyan közelebb léptek éles villanás töltötte be a helyet, ahol voltak. miután kinyitották a szemüket már nem az alagútban voltak, hanem egy réten, egy erdő határában.
Elődök földje - Page 3 Raif
Itt újra fekete-fehér volt minden a távolban pedig egy szivárvány látszott.
- Ez lenne a börtön? – kérdezte Vic miközben körbenézett.

Elődök földje - Page 3 00120

2047. január 23. szerda – Az Elődök Földje
Résztvevők: Slade Hutchinson / Such, Michael Ark / Szeráf, Nathaniel Orrin / A Pók, Laura Orrin / Suzuka és Simon Miklós / Tank009

Szeráf hiába nézett körbe, hiába próbálta felismerni a helyet, hogy hol is lehettek a valós világban a hely teljesen ismeretlen volt számára. Lehettek akár New York határában, de akár Kínában, vagy Ausztráliában is.
Suzuka és Tank elindultak a szivárvány felé, ezt a három fiú is látta, és valószínűleg ők maguk is hasonlóan tettek. Mivel az útjuk ugyanarra vezet, így egy idő után a két társaság össze is találkozik néhány perc repülés után egy sziklás résznél.
Addig semmilyen furcsaságot nem láttak, mintha szántóföld lett volna a hely, ahol voltak, néhány fával díszítve. A távolban, nagyon a távolban minden irányból hegyek látszottak, körülötte fák, erdő a legtöbb helyen. Mintha valamilyen völgyben, vagy inkább kráterben lettek volna. Élőlényeket néhányat láttak, a rendes világban voltak, így a madarak világító fehérségben repültek el előttük és az a néhány őz, fácán és nyúl is hasonló színben mászkált a réten és a vakító színű füvet legelték.

Elődök földje - Page 3 00120

2047. január 23. szerda – Az Elődök Földje (New York)
Résztvevők: Damian Long és Samuel Corner / Arzenál

A két fiú elindult a Főmágus torony felé, legalább is arra, amerre annak lennie kellett volna. Megérkeznek pontosan oda, ahol az volt, de jelenleg egy hatalmas üresség fogadta őket. A hatalmas birtok, ami a belvárosban volt üres volt. Fákat és füvet kivéve nem volt más rajta, ezek most fehér színben pompáztak, ahogyan minden körülötte. A szomszédos házak, birtokok, a kerítés minden a helyén volt, ahogyan lennie kellett, csak a hatalmas legalább hatvan méter magas torony tűnt el. Mozgást és élőlényt egyik fiú sem látott.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Elődök földje - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 28 Jún. 2013, 13:41

A szárnyas, illetve a túlvilágon csak szárny nélküli mutáns nem ismerte fel a környéket. Semmi olyat nem látott, amiből egyáltalán az országra következtethetett volna, aminek ez a terület a része lenne. Miközben járt az agya és szőtte az ötleteket, amik kissé kuszák voltak, Pók gyorsan munkához látott. Azt javasolta, hogy ne foglalkozzanak a távoli alakokkal, inkább tegyék a dolgukat. Nem tiltakozott az ellen, amit Szeráf mondott, szóval valószínűleg tényleg az isteni szál történetét láthatta.
A fiú a két megjelent alakról sem látott többet, úgyhogy követte Nathanielt. Azt még kipróbálta, hogy fel tud-e kapni egy követ és azt hozzá tudja-e dobni valamelyik társához vagy ez is átcsúszik-e rajtuk. Pókot célozta meg. Közben arra is kíváncsi volt, hogy kézzel-lábbal meg tud-e érinteni másokat, ezért megpróbálta hátbavágni Such-ot. Mielőtt támadást sejthettek volna, rögtön oda is szólt nekik:
- Megnéztem, hogy fogunk tudni harcolni.
Képességek nélkül ilyesmiben kellett gondolkodni és nem volt sok idő, mivel mindkét kompánia a szivárvány felé indult. A környék valami szántóföld lehetett, egy pár fával és mezei állatokkal, amik persze ugyanúgy színtelenek voltak, mint az Elődök Földjének többi része. Úgy nézett ki, hogy hegyek övezik ezt a részt. Talán egy szélvédett medence lehet.
Szeráf még egyszer átgondolta, merre lehetnek. A tengernek megfelelő földrajzi helyen egy színházszerű építményt találtak itt a túlvilágon és bementek alá, onnan pedig egy völgyben található mezőre jutottak. A szivárvány túl szép ahhoz, hogy Mephisto jele legyen, ez talán az Istennek a műve. De lehet, hogy a tövében lesz valami, ami már a Sátánra utal.
Ha odaértek és a másik csapat is ott volt a köves területen, akkor Szeráf megnézte magának a két alakot. Próbálta felismerni őket, de ha nem sikerült, mert még nem találkozott velük, akkor azt nézte, van-e bármilyen fegyverük, hogy mozognak, milyen gyorsak.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Szehmet Pént. 28 Jún. 2013, 21:29

Az egész folyosó olyan volt, akár valami templom. A képek sokasága rengeteg érdekes infót rejtett magában. Heka szívesen eltanulmányozgatta volna őket, de jobbnak látta nem lemaradni a csapattól. Aztán ott volt a lépcső az ajtó, végül pedig valami egészen különös mező a maga egyetlen figyelmet megragadó szivárvánnyal. Hogy ez-e abörtn?
-Meglehet..- Heka próbálta magába szívni a hely hangulatát. Öreg hatása volt.. és olyan zavaróan nyugodt. Kósza benyomások tömkelegén át próbált igazolást találni arra, hogy ez a hely az, amit keresnek. Ő el tudta volna képzelni, hogy egy szunnyadófenevadnak ez legyen a börtöne.. ez az álnyugodt furcsa vidék...
-Vajon a szivárvány lábánál találjuk a "kincset"?-nem lehetett véletlen az égi tünemény a szürke világban. Jelnek kellett lennie, vezérfonalnak.
-Követnünk kellene. Vagyis valami módon az irányába tartanunk. -hogy ez rendes szivárvány volt-e vagy sem, érdekes kérdés volt. Ahogyan az is, hogy vajon itt a mezőn működik-e valami képesség, legalább részben, vagy vátozott-e valami, s nyertek-e új képességet, kaptak-e új játékszabályokat az új helyszínnel. A barlangnál úgy volt, változott az addigi helyzet. Így aztán Heka tett pár könnyű, már-már táncoló lépést, hátha ismét lenyűgözően könnyeden lebeghet. Imádta azt a furcsa szabadságot, amit megtapasztalt vele, s úgy döntött, a jövőben valahogy, valamikor majd mindent megtesz azért, hogy ismét átélhesse a levitáció érdekes élményét.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Bishop Pént. 28 Jún. 2013, 23:23

Nagyon óvatosan próbálom megközelíteni az ajtót, de a többiek ezt nem tartják jó ötletnek és ennek hangot is adnak. Ők inkább minél gyorsabban haladnának és teljes mértékben igazuk van.
~Egyre többször van ilyen mértékű fóbiám, mintha folyamatosan tartanom kellene valamitől, de mindig csak az váltja ki, hogy tudom mi múlik az akción. Talán a Magnetoval kapcsolatos incidensek váltották ki. Majd tennem kell ez ellen valamit, később.
- Elnézést néha nehezemre esik uralkodni a félelmeimen.
Hátrébb is állok és átadom a helyem, most nincs rám szükség. Vic-nek igaza van, de feleslegesnek érzem megerősíteni, tudja, hogy én is hasonlóan gondolom, de mindenképpen komoly oka van annak, hogy nincsenek itt, ez ellen nem tudunk semmit tenni. Hirtelen villanás és máris máshol vagyunk, egy réten, ismét negatív minden, azonnal lebegni próbálok már szinte reflexszerűen. Körülnézek jó alaposan és szokás szerint furcsa jeleket keresek, de csak a szivárványon akad meg a szemem.
- Vagy egy nagy térkép, ami megmutatja, hogy hol van a börtön. -válaszolok Victorianak, majd Heka felé fordulok- Igen, szerintem is arra kell mennünk, minél gyorsabban.
Ennek megfelelően lebegve, repülve megpróbálom megközelíteni a szivárvány felénk közelebb eső végét, néha körbetekintek, hogy van-e itt még valaki vagy valami rajtunk kívül. Nem szeretnék belefutni egy csapdába, eddig simán ment minden.

Such megjegyezte az információkat amiket hallott, számára csak egyre tisztábbnak és veszélyesebbnek tűnik az összkép. Mikor Pók szó nélkül akcióba kezd csak egy csalódott szisszenést hallat majd követi utolsóként. Eleget figyelte már a többieket és mikor Szeráf rákérdez, akkor kénytelen válaszolni.
- Én a lény történetét láttam. Mephisto és a Teremtő együtt harcoltak ellene, csak ők ketten voltak képesek legyőzni, a csata alatt elpusztult a teljes előző világ. De volt még valami, a lény szelleme, képes manipulálni fejlettebb intelligenciákat. -itt megáll egy kicsit, hogy fokozza a hangja élét- Minden háborút ez a lény okozott, nem csak nálunk, más síkokon is, az összeset. És most úgy tűnik van valaki aki képes lenne végezni Mephistoval és Istennel, mi pedig szabadon engedjük parancs szerint ezt a lényt. Gondolom nem nehéz meglátni az összképet. Nem vállalunk ezzel túl nagy kockázatot Szeráf?
Miután ezt elmondja megvárja a reakciókat majd folytatja az utat a szivárvány felé. Ha közben érzi a hátán az ütést nem reagál sokat, csak egy gyilkos pillantást vet a "társára", nem fog megjegyzést tenni, de ő megjegyzi ezt a kitérőt, ez nem véletlen volt, pontosan tudnia kellene milyen erőkkel rendelkeznek itt. És ő ezt nem felejti el. Még akkor sem, ha a figyelmét most a két másik alakra koncentrálja, nem tűnnek veszélyesnek. Alaposan végigméri őket, kielemzi a mozgásukat, felépítésüket, de megvárja, amíg ők cselekednek, az idegenek érdekesek számára.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Laura Slyen Szomb. 29 Jún. 2013, 00:35

Közös megállapodás alapján neki is álltunk kinyitni az ajtót. Mikor az sikerült fény ölelt körül minket és a következő pillanatban már a szabadban találtuk magunkat. A fekete fehér táj közepén pedig egy szép szivárvány ívelt keresztül. Két férfi már el is indult volna rögtön arra, és ezzel közös véleményünk volt.
- Akkor mire várunk még? Szálljunk oda.
Mondom és már meg is indulok lebegve a célunk felé, közben pedig figyelem a környezetem is, hogy ne érhessen minket meglepetés.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Elődök földje - Page 3 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Elődök földje - Page 3 5000_Thanks_by_Mallemagic Elődök földje - Page 3 Mudch0 Elődök földje - Page 3 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Elődök földje - Page 3 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Elődök földje - Page 3 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Tank008 Szomb. 29 Jún. 2013, 10:03

Jonh Price
Ahogy éppen azon tanakodtam, hogy ki lehet az a Rachel már választ is kaptam, hogy valami természet feletti nő vagy ki.
Mind 1 tehát egy olyan személy aki ért az ehhez hasonló helyzetetekhez természetesen megint sikerült egy olyan helyzetbe kerülni ahol nem katonák kellenek.
Ez volt az a pillanat amikor eszembe jutott mennyire is utálom magnetot, hogy felszámolta az Elit osztagomat.
Bár, hogy is követem a többieket ha tudok segítek az ajtók kinyitásában és ha valaki megsérül az megpróbálom képességek nélkül a felcser tudásommal össze foltozni mint régen.
Ahogy sikerül kinyitni az ajtót valami szivárvány és némi hegy + fa kerül kilátásba.
~ Milyen börtön ? ez ?!


Tank009
Ha másom nem legalább a késem tökéletesen működik a fizika törvényeinek megfelelően minden esetre mielőtt elindultunk suhintottam vele egyet- kettőt megnézve a fizika hatásait olyanok e mint a "földön" tehát nem nehezebb vele suhintani stb. Ha már lő fegyverem nem volt azaz nem működött a kést még mindig eltudom dobni ha gond van.
Mikor elindultunk és ismét ketten lettünk a lány közeledett felém először a kezemet akarta megfogni majd bele kezdett egy kisebb monológba azaz válaszra amit kérdésnek idéztem régebben. Az egyetlen dolog ami még mindig számomra a lány mellett állt az, hogy már megölhetett volna amikor nem elmerengtem az erdőbe ha ez nem történt volna meg erre a kéz megragadásra már a földre és szorítottam volna a torkánál a késemmel és kiszedtem volna belőle amit ténylegesen tud... De mivel úgy mond ez a dolog mellette volt így próbáltam feltételezni, hogy nem hazudik ha mást nem legalább a nevében.
- Aham tehát Suzuka sajnálom de nem rémlik a név... A robbanásról sincs semmi amikor utoljára a Dzsungelbe jártam szerintem pont az a doktort öltem meg akit te most emlegetsz
azt tudom, hogy nemesen harcoltunk ő elbukott és a coltom bánta az akciót majd ezek után a holtestét elvittem a megbízónak ...

Nem véletlenül voltam ennyire bőbeszédű ! Vártam a lány reakcióját ha erősen megszorítaná a kezemet vagy akármi. A késem készenlétben, hogy egy pillanat alatt elő tudjam venni. Legalább így kiderül milyen kapcsolatban állt a dokival akit megöltem ... //Ha a reakció idő után még mindig azokat a szavakat mondja amiket az előző reagban. akkor://
Kissé meglepnek a lány szavai és csak elmosolyodom rajtuk akaratlanul is hiába a hidegvérű bérgyilkos póker arc most az nem működött.
- Szívós? eléggé bár ezt az is bizonyítja, hogy még egy ilyen szakmába élek.

Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Sarah Hétf. 01 Júl. 2013, 04:36

Meg vagyok lepve, hogy támogatást kap a felszólalásom a túlzott óvatossággal szemben, persze jó meg minden, csak tényleg meglepő amikor olyan szinten óvatos mindenki, hogy szabályszerűen levakarhatatlanok és... Oké nem akarok pofátlannak meg egoistának tűnni, de valahogy rohadtul úgy érzem, hogy én vagyok a legdominánsabb személy ebben a csapatban... De most komolyan, én egyedül akartam jönni, egy percig nem tartottam semmitől és követtek és most egyetértenek... Nem fogok elszállni magamtól mert végül is ilyen az emberi természet, mi is szeretünk inkább falkában járni, persze, na de akkor is. Na de ez nem lényeges, kinyitjuk az ajtót, hát, oké, nem nyitjuk ki, igazából ahogyan közelebb megyünk villanást kapunk a képünkbe és mire kinyílik a szemem már egy teljesen másik helyen vagyunk.
~ Hogy ez egy börtön? Hát ha az, akkor be kell látnom, hogy van akinek lehetetlenebb ízlése van mint nekem. ~ Oké, nekem más téren van lehetetlen ízlésem és ezzel teszem tönkre magam, de mit lehetne tenni, én már csak ilyen vagyok. Na de amúgy hozzászólni valóm nincs a helyzethez, nem látok egyenlőre semmi veszélyeset, vagy olyasmit, aminek szúrnia kéne a szememet, persze nyitva tartom azokat és figyelek, de lényegében csak nézelődök, meg persze lebegek, vagy ha nagyon szükséges akkor lehetőleg gyorsan repülök a cél felé, ha nagyon sietni akarunk, úgysem hagynának lemaradni mert valószínűleg mindenki lassítani kezdene mert ilyen az emberi természet... Mehetnék pszichológusnak, hehe, a kép, hogy én egy jegyzetfüzettel a kezemben írom valakiről a... Mit szoktak azok írni arra a papírra? Hát nem tudom, én valószínűleg rajzolgatnék, nem lennék valami jó a munkámban.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Reptile Hétf. 01 Júl. 2013, 05:07

Laura:
Mivel Tank nem ellenkezik, ezért megfogom a kezét és szerencsére nem kell magammal húznom, nem mintha kifejezetten ellenemre lenne, de legalább nem kell fölöslegesen erőt belevinnem a dolgokba, még nem.
- Ha tényleg nem emlékszel... Akkor beverhetted a fejed, mert egy ilyen halálközeli élményt nehéz lenne elfelejteni. - Mosolygok magam elé ahogyan a sráchoz beszélek haladás közben, bár ami azt illeti, nem tekintek hátra, csak akkor lesek vissza kicsit a vállam felett, amikor arról beszél, hogy megölt valami dokit.
- Nem hiszem, hogy ugyan arról a személyről beszélünk, doktor atyánk él és virul. - Hú de furcsa volt így hívni, de végül is illik rá, nevelőnk és a többi és a többi most lehetne sorolni de ugye minek és azóta sem hajlandó nekem magyarázni a tudományos hókuszpókuszokból, pedig érdekelne. Mellesleg úgy látom, hogy tetszik neki az ajánlatom, ami nem igazán ajánlat hanem cél, ha nem tetszene neki, valószínűleg ennek az egésznek a végén akkor is letámadnám ilyesmi szándékkal, magamat ismerve simán.
- Ezt akkor úgy veszem, hogy benne vagy.... Majd meglátjuk mennyire is vagy szívós. - Ehhez már egy vigyort is hozzáfűzök, majd pedig haladok tovább és a környezetet veszem figyelembe, ami vakítóan fehér, de még állatokat is látni lehet benne, furcsa... Az fel sem tűnik, hogy idő közben esetleg találkoztunk valakikkel, egyáltalán nem rájuk figyelek.

Nathaniel:
Rosszalló hangokat hallok, de nem igazán foglalkozom vele, velük, ki tudja, hogy melyik volt vagy miért, egyszerűen nem érdekel, mivel jobb lenne minél gyorsabban átesni ezen az egészen a túlvilágos humbuggal és remélhetőleg soha többé vissza nem térni egy ilyen helyre. Persze arra figyelek, hogy mit beszél a másik kettő, fél fülem rajtuk úgymond és...
~ Ez mindig Szeráfot nyaggatja?... ~ Persze igaza lehet, de ezt nem teszem hozzá, ha az a valami ténylegesen olyan erős és elszabadul, annak nem biztos, hogy összességében akár ránk nézve is jó eredménye lehetne, de... Majd kiderül, ha odaérünk meglátjuk, addig úgysem tudhatjuk, semmit sem tudhatunk amíg nem történt meg. A tekintetemet természeteresen a távolban lévő két alakon tartom, akik úgyszintén arra tartanak, amerre mi is, így bár lassan, de közelednek és már távolról is úgy tűnik, hogy valami nem stimmel... Ahogyan közelebb érnek realizálom is, hogy mi volt az, ami úgymond bökte a szemeimet.
- Laura?... - Ezzel lényegében meg is állok a levegőben ott ahol vagyok és egyenesen a lány felé veszem az irányt, meg akarom nézni, hogy valóban őt látom-e, mivel nem vagyok benne biztos, könnyedén keverhetem, bár pár száz közül is felismerném, de nem tudhatom és... Lehetséges, hogy nem lenne szükséges Madripoorba utaznom?

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 01 Júl. 2013, 10:05

Következő körváltás: 2013. július 4. (csütörtök)

Elődök földje - Page 3 00120

2047. január 23. szerda – Az Elődök Földje
Résztvevők: Vera Sylen, Andrew Ramirez / Fekete Párduc, John Price, David Ethan, Jared Aaron Voice / Heka és Victoria Miller / Miss Amerika

- Egyébként valaki felismeri a helyet, ahol vagyunk? – kérdezte Victoria. – Nekem egyáltalán nem ismerős.
Ahogyan a csapat próbálkozott, továbbra sem működött semmilyen technológia errefelé, még mindig lebegtek a földtől nem messze, néhány centire, vagy éppen magasabban, amennyire szerettek volna. A mutációk, és egyéb képességek, mágikusan, szuperkatona szérum, stb sem működetek. A szabályok itt is ugyanazok voltak, mint korábban. John egyébként tudta, hogy ki az a Rachel, a csapat tagja volt, mutáns és ő maga is szerepelt Magneto vérdíjlistáján, ahogyan mindenki más is, aki itt volt vele jelenleg.
A társaság végül úgy döntött, hogy elindul a szivárvány felé, és ezt meg is tették repülve. A várossal ellentétben itt már láttak élőlényeket is, igaz ezek mind hófehér színben tündököltek, mert a Földön voltak, nem ezen a síkon. Madarak, rágcsálók és néhány nyúl is a fűben. Egy nagyobb réten és az azt körülölelő fák között, felett kellett elhaladni, majd egy nagyobb domb következett. A szivárvány vége valamerre a hegyeknél ért véget és látszott, hogy egy hegyekkel körbeölelt völgyben van a társaság. A távolban pedig a csapatnak sikerült egy öt főből álló másik csapatot kiszúrnia, akik színesek voltak, azaz ugyanúgy a rendes világból kerültek ide.

Elődök földje - Page 3 00120

2047. január 23. szerda – Az Elődök Földje
Résztvevők: Slade Hutchinson / Such, Michael Ark / Szeráf, Nathaniel Orrin / A Pók, Laura Orrin / Suzuka és Simon Miklós / Tank009

Szeráf, amikor megpróbált felkapni a földről köveket nem sikerült, átsiklott rajta a keze, így nem tudta a társát sem megdobálni vele. Nagyon úgy nézett ki, hogy a pusztakezes harc marad majd, hogy azzal kell harcolni, mert más mód nem igen volt ezen a helyen. Egyiket sem látta korábban a fiú a másik két jövevényt, a lánynál semmilyen fegyver nem volt, a fiúnál pedig fegyverek, bár az eddigiek alapján, és amit tudott a helyről azokkal sem fog semmire sem menni különösebben. Hacsak nem a késsel. A párosnak láthatóan nem igen tűnt fel a hármas érkezése, mert haladtak tovább nyugodtan és nem törődtek velük. Egyedül úgy tűnt, hogy Pók volt az, aki megismerte a lányt, mert megszólította.
Egyébként a társaság már meglátta a szivárvány lábát, hogy hol is volt annak vége. A magasban a hegy oldalán, ahol most voltak. De ha fel is emelkedtek és szikla és szivárvány találkozását nézték, hogy mi van ott nem látnak semmit, csak a sziklafalat.

Elődök földje - Page 3 00120

2047. január 23. szerda – Az Elődök Földje (New York)
Résztvevők: Damian Long és Samuel Corner / Arzenál

Ugyanaz, mint az előző körben.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Elődök földje - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Dr. Zield Jones Hétf. 01 Júl. 2013, 13:38

Szeráf mosollyal vette tudomásul, hogy Such sem ész nélkül követi a parancsot, benne is megvannak a kételyek. Amit elmondott, abból az is kijöhet, hogy ezt az egészet a lény szervezte meg, aki még a börtönéből is képes valahogyan manipulálni az eseményeket. Ennek fényében megint átgondolta az egészet. Úgy néz ki, nem az ördög lánya, akit keresnek. Ez egy fontos részlet, amit biztos ábrázoltak volna. És lehet, hogy Zyro megőrülése is ennek a pusztítónak a műve.
- Egyelőre menjünk oda és mondjuk el az ellenállóknak, hogy mit fog csinálni a világból a drágalátos vezetőjük. Ezzel meggyengíthetjük a bizalmukat Zyro iránt. És meg kéne találni Mephisto lányát. Az Istennel és a Sátánnal hárman talán el tudnák intézni a lényt és így talán a jövő sem úgy alakul, ahogy láttuk.

A követ nem sikerült eldobni, de még felvenni se, csak átcsúszott rajta a keze. Such hátbaverése viszont sikerült, amit az a pillantásából ítélve nagyon zokon vett, még ha hallotta is a magyarázatot. Így viszont tiszta volt, hogy test a testen nem megy át. Mikor megérkeztek, ugyanígy volt, de ki tudta volna előre, hogy ennek a furcsa túlvilágnak ez a része is ugyanúgy működik? Azt se tudják, egyáltalán milyen területen vannak pontosan.

Szeráf nem ismerte fel a két idegent, de Pók a Laura nevet említette. A tesója az ellenállás oldalán van, ő pedig a lány felé indul. Ha ebből harc lesz és Pók az útjukba kerül, akkor a fiú úgy fogja kezelni, mint egy ellenállót. Nagyobb dolgokról van itt szó, mint holmi testvéri kötődés, gondolta magában a mutáns, akinek a szívében nem sok maradt a szeretetből, amit gyerekkorában még ismert.
A fickónál voltak fegyverek, amiket Szeráf alaposan meg is nézett. A mechanikus és elektronikus cuccok itt nem működnek, de a kés veszélyes lehet. Ha viszont kiverik a kezéből, akkor annyi, belecsúszik a tájba. A páros nem foglalkozott velük eddig, bár Pók ezen most bizonyára változtat. Szeráf már látta, hol végződik a szivárvány. Egy sziklafal, semmi különös. A páros felé indult, hogy hallótávolságba kerülve elmondja, amire készült.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Bishop Kedd 02 Júl. 2013, 00:32

Úgy tűnik a csapat tud együttműködni, még ha vannak kisebb eltérések is a vélemények között, eddig semmi gond nem volt és én ennek nagyon örülök. Mielőtt még elindultunk volna a szivárvány felé Victoria feltesz egy kérdést, gyorsan körülnézek a réten, hogy megállapíthassam láttam-e már valaha életemben, jártam-e itt vagy néztem-e képet róla. Elsőre nem tűnik ismerősnek így csak nemlegesen megrázom a fejem, de a gondolat nem hagy nyugodni, folyamatosan próbálok rájönni, hogy hol lehetünk, a környezet alapján. Végül megérkezünk a szivárványhoz ami egy sziklafalban végződik, éppen a falat kezdeném el tüzetesebben vizsgálni, mikor meglátom a távolban az öt alakot.
~ Nem hiszem, hogy rajtunk és Magneto emberein kívül bárkinek is érdeke lenne átlépni erre a síkra és megkeresni a járatot ami ide vezet. Ez esetben meg is van az ellenség.
- Ott vannak öten - mutatok a másik csoport irányába - elég valószínű, hogy a Testvériség emberei azok. Másnak nem állna érdekében idáig eljönni.
Már hirtelen gyorsulnék is fel és rohannék a közelükbe, hogy felmérjem őket, de ezt nem tudom megtenni, mert nincsenek képességeim. Elhúzom a szám, mivel nem tudok gyorsan felderíteni, ezért inkább keresek egy olyan helyet, ahonnan nem látnak ránk ennyire nyíltan, hogy oda még azelőtt behúzódhassunk, hogy észrevennének. Ez most nagyon fontos.

Such a két alakot vizsgálja, miközben közelednek feléjük, az egyik egy nő, nincs rajta semmi különösebben kirívó, semmi jele annak, hogy valamilyen különleges osztag tagja lenne, de még Magneto listájáról sem ismerős neki az arca, mivel nem találja különösebben veszélyesnek a másikat kezdi el elemezni, a nála lévő késre nézve szinte megcsillannak a szemei. Legtöbbször közelharcban kést szokott használni, de azt mindig a képességével teremti, nem visz magával soha most pedig itt van egy, harc közben megszerezhetné, de egyelőre kivár nincs oka felfedni a szándékot, főleg, hogy még ő sem biztos benne. Nem tűnnek ellenségesnek a vele szemben állók. Egyelőre marad a finomabb módszernél, de nem az idegenekhez szól.
- Lehet, hogy nem okoznál vele olyan nagy meglepetést. Egy ideje már nem látni velük a vezetőjüket, ha még a vezetőjük.
Soha sem bízott a találgatásokban, egyáltalán, de most biztos abban, hogy nem véletlenül nem látták Zyrot egy ideje, ha nem is jövőhöz van köze, valami máshoz igen és azt sem szabad figyelmen kívül hagyni. Pók reakciójára odafordítja a tekintetét, oldalra dönti a fejét és figyel, hogy ezután mi következik. Talán nem is az ellenállás embereivel van dolguk.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Tank008 Szer. 03 Júl. 2013, 09:56

John Price
Továbbra sem tudtam semmit sem kezdeni a képességeimmel szerencsére pánikba nem estem hisz voltam már ennél sokkal rosszabb helyzetbe is no meg egy felcsert kiképeztek arra, hogy ha semmi nem áll a rendelkezésre akkor is fapofával kell ülni és mintha tudnál segíteni, hogy legalább a látszatot és a reményt fent tartsa. Bár erre az embert nem kell kiképezni sokkal inkább logikával elég kikövetkeztetni, hogy a pánikozás nem segít... Ahogy kissé elmerültem gondolataimba amelyik igen kuszák voltak kezdett beugrott kire is gondoltak amikor Rachel-t említették úgy tűnik ebbe a világba a gondolkozás kissé nehezemre esett.
Elindultunk a szivárvány fele ahol a távolban feltűnt néhány ismeretlen alak is. Szinjükből lehetett következtetni, hogy hasonlóan szar helyzetbe lehetnek mint mi vagy legalábbis egy cipőben evezhetünk de ki tudja még az is lehet, hogy ők tudják mi folyik itt pontosan.



Tank009
Hiába a nagy felkészültség a lány semlegesen reagál a dokiról állított kijelentésemről aki ezek szerint az apja nos akit én öltem meg az genetikával foglalkozott és mindenféle rosszal így követve hiszem, hogy egy személyről beszéltünk volna ebben a lánynak lesz igaza. Továbbra is az a robbanásos buli kicsit zavart már mint a lánynak a története nem igazán akart tőle eltérni sőt nagyon kitartott a története mellett. Ezután a lány azzal folytatta, hogy akkor benne vagyok egy kis mosollyal. Ekkor kissé meglepően és félve kérdezek vissza.
- Félek megkérdezni de mire gondolsz pontosan ?
Ezt kimondva észrevettem néhány személyt szám szerint hármat mire a kést a kezembe megszorítottam és a lányt magam mögé utasítva felálltam védekező pozícióba.
Mind két kezem ökölbe szorítva a balt az arcom előtt tartva a jobb kezemet hátul kezembe a késsel amelyet amelynek élét leszorítva tartom a kezemnek támasztva. Ez lehetővé teszi a gyors és precíz támadást úgy, hogy a kést semmiféle képen ne tudják kivenni a kezemből viszont én tökéletesen eltudjam metszeni valakinek a nyakát avagy megvágni azt.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Jajjmár Szer. 03 Júl. 2013, 12:23

Kicsit lejjebb ereszkedek mikor a torony közelébe érek. Biztos voltam benne, hogy itt fognak várni és nem tudom miért. Talán bíztam benne, hogy ennyi szervezettség lesz a jó öreg X felállásba. De már biztos javában dobálják valahol a megváltó szavakat.
Fanyar ábrázattal nézek körben a területen nem sokkal a fű felett lebegve. Nagyot fújok miközben Damianre nézek, megcsóválom a fejemet és egyből határozottabb lesz az arckifejezésem.
- Eddig bénáztunk! Irány az a nagy vörös valami! - Felhúzom a térdeimet, miközben irányba állok és arra koncentrálok, hogy nagy ívben kilőjem magam az irányba. Remélem Damian minnél hamarabb követ engem és gyorsan beérünk valami ismerős arcot. Nem vallanám be, de irtózatosan kezd paráztatni ez a környezet. Mintha csak arra várnék, hogy valaki elvegye az életemet és fogalmam sincs a palccról. Lehet, hogy esélyes.
Jajjmár
Jajjmár
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 208
Hozzászólások régi : 243
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Sarah Csüt. 04 Júl. 2013, 05:42

Felmerül a kérdés, hogy vajon valaki tudja-e, hogy hol vagyunk... Az egyértelmű és nem annyira egyértelmű de még érthető reakciókból ítélve azt mondanám, hogy nem vagyok egyedül a nemleges válasszal, persze kérdeztek és mindenkit egyben, nem mintha eddig nem így lett volna végig, de erre válaszolok is mert ez mégiscsak egy olyan dolog.
- Lövésem sincs, hogy hol lehetünk. - Szimpla, lényegre törő, bár ez nem szükséges jelen helyzetben, ami pedig fontos, hogy mozgásba lendülünk és egyenesen a szivárvány felé vesszük az irányt, ahogyan ugye annak lennie kell, mert mégiscsak ez az egyetlen színes dolog rajtunk kívül a vidéken, szóval mi más lehetne értelmes amit tehetünk? Az-az egyetlen probléma, leszámítva azt, hogy amúgy minden vakítóan fehér szinte, még az állatok is amiket nem értem, hogy miként látunk de nem akarom megkérdőjelezni mert nem érthetem, hogy miként működik ez a világ... Szóval az-az egyetlen probléma, hogy kiszúrok, vagy kiszúrunk, valószínűleg mindenki látja az eltérés miatt, öt személyt a távolban, ami nem egy jó jel, lássuk be, eléggé erősen sejthető, hogy a testvériséggel van dolgunk...
- És innentől van az a pont, hogy én is komolyan veszem. - Jegyzem meg halkan, bár valószínűleg senkit nem érdekel, szinte csak magamban beszélés, de még mosolygok egyet ennek a tudatán, majd pedig olyan hely után nézek, ahol fedezékbe tudnék húzódni, hogy lehetőleg azért ne szúrjanak ki, persze nem hiszem, hogy ezen a helyen van ilyen, mert nem tudom, hogy mennyire átlátszó valami itt, ha színes dolog van mögött, majd kiderül, max hülyének néznek minket, hogy bujkálni próbálunk, de mondjuk inkább úgy, hogy kémeset játszunk.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Reptile Csüt. 04 Júl. 2013, 06:12

Laura:
A félős.. Félénk?... Maradjunk a kissé félős reakciónál, amit Tank produkál, valahogy nehezen tudom visszafogni magam, kénytelen vagyok szembefordulni vele, megállva így egy kis időre, még mindig nem foglalkozva azzal a másik hárommal.
- Óh semmi különösre... Egy kis ez, egy kis az, ami a hősöknek jár, egy kevés... nőies és fájdalmas hálaadás, de veled megpróbálok majd finom lenni és... Bocsi, ha ködösen fogalmazok. - Mert igen, eléggé ködösen tudom megfogalmazni az egyértelműt, de valahogy jobb érzés kerülgetni amíg el nem jön a pillanat és amint vége van ennek az egésznek, úgy fogom venni, hogy eljött a pillanat, hacsak le nem sérülök és nagyon remélem, hogy nem fogok mert ki tudja, hogy esetleg meddig nem láthatom és szeretném ezt letudni minél hamarabb és kíváncsi vagyok, hogy ha megkarcolom a bőrét akkor sziszegés szerű hangot hallat, vagy jobban hangot ad a fájdalmának.... Óh, persze finom leszek, mint említettem... Hát, majd próbálok, hehe, ugyan, kibírja, egyszer már felrobbantunk, ha azt kibírta akkor én sem fogom széttépni, na jó talán, a karmokkal óvatosan, azt hiszem.
Azt be kell látni, hogy eléggé közel ért már a másik három alak is ahhoz, hogy szűrni kezdjék a szemem, ráadásul az egyik beszél, láthatóan felénk és egy női nevet mond, először nem igazán tudom, hogy mit reagáljak, szétnézek, majd pedig vissza rá, erősen kételkedő és kérdésekkel teli arckifejezéssel.
- Ki?.. Én?.. - Kérdem értetlenül a sráctól.
- Szerintem keversz valakivel. -

Nathaniel:
Mint mondtam, hagyom a többieket, teszek rá, hogy mit beszélnek és a nővéremhez kísértetiesen hasonlító alak felé veszem az irányt.. Csupán csak egy kicsit kell közelebb érnem ahhoz, hogy biztosra vehessem, hogy valóban ő az, hiszen mint mondtam, sokak közül is felismerném, csupán a nevére való reakciója... Nos egyáltalán nem az, mint amire számítottam, felvonom a szemöldökömet, szinte nem is foglalkozom a harci állást felvett sráccal, legalább is ebben a pár meglepő másodpercben még nem.
- Igen te, ki mhás?... Mhi az isthen történt Madhripoorhban? Elthűnthél, mhár a rendhőrség is feladhhta a khereshéshedh... - Kénytelen vagyok kicsit krákogni, ami kellemetlen így, hogy mellé még rohadtul ideges is vagyok, így tekintek vissza az ismeretlen srácra aki vele van és csak azután folytatom a beszédet, hogy biztosra veszem, hogy menni fog köhögés nélkül.
- K*rvára ajánlhom, hogy egy ujjal ne merhj hozzányúlni a nővéremhezh. - Nem támadok, nem rohanok csak úgy hülyén neki a másiknak, sokkal egyszerűbb védelemből reagálni és úgy semlegesíteni az emberi veszélyforrást, avagy az ellenfelet, egyenlőre azonban türelmesen várok és hogy miért kezelem ismeretlenként egyből ilyen agresszíven? Eltűnt a nővérem, előkerült egy rakat idő után a semmiből egy idegen alakkal és ennek köszönhetően rohadtul nem bízok benne, nem mintha amúgy bíznék, de ha bármi köze van ahhoz, hogy sokáig nem került elő... Kicsinálom.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 04 Júl. 2013, 11:38

Következő körváltás: 2013. július 8. (hétfő) (mert vasárnap nem vagyok, azért kaptok most egyel több napot)

Elődök földje - Page 3 00120

2047. január 23. szerda – Az Elődök Földje
Résztvevők: Vera Sylen, Andrew Ramirez / Fekete Párduc, John Price, David Ethan, Jared Aaron Voice / Heka és Victoria Miller / Miss Amerika

– Mikor fogják felfogni, hogy ezzel magukat is elpusztítják? – kérdezte. – Vagy azt hiszik, hogy kontrollálni tudják és a mutánsok életben maradnak?
A csapat végül úgy dönt, hogy közelebb megy fedezékben és hallgatózni fog. Victoria megragadja finoman Heka és Vera karhát és őket is behúzza úgy, hogy ne lehessen rájuk látni. A csapatnak szerencséje van, egy ligetesebb részen következett, így ennek takarásában közel tudtak jutni a másik ötöshöz, úgy harminc méter távolságba fedezékben. Egyelőre csak David és Andrew indult előre a fedezék végéig, hogy hallgatózzanak, így mostantól (ettől a körtől kezdve) már hallják, hogy a másik csapat miről beszél. A többiek egyelőre hátrébb maradtak, így ők csak az előre ment két társuk hátát látták, de hallani semmit sem.

Elődök földje - Page 3 00120

2047. január 23. szerda – Az Elődök Földje
Résztvevők: Slade Hutchinson / Such, Michael Ark / Szeráf, Nathaniel Orrin / A Pók, Laura Orrin / Suzuka és Simon Miklós / Tank009

A csapat észrevette egymást végre valahára. Tank maga mögé utasította a lányt és védekezően állt fel előtte. Egyelőre a három és két fő néz farkasszemet egymással, de még semmilyen atrocitás nem történt.

(Elnézést, nem igen lehetett nektek jelenleg többet írni.)

Elődök földje - Page 3 00120

2047. január 23. szerda – Az Elődök Földje (New York)
Résztvevők: Damian Long és Samuel Corner / Arzenál

A két fiú végül elindult arra, amerre a vörös fényt látták. Hamar kiderült, hogy a tenger felől jött, és már az elméletileg víz felett kellett volna lennie. Ahogyan közelebb értek, akkor már látszott rendesen, hogy valóban a tengeren volt mindez, de azon a helyen, ahonnan ez áradt tenger és a fényesség helyett egy hatalmas kráterszerűség látszott. Mikor közel értek kivehető volt, hogy a kráterből több alagútszerűség – négy egészen pontosan – , barlang vezetett tovább, ezekből áradt a vöröses fény. A kráter maga úgy száz méter átmérőjű volt és a szélén magaslat látszott, ez nem engedte be a vizet a kráterbe.

//Elnézést, nem kitolás volt felétek az, hogy nem látjátok a tornyot, csak úgy van a sík, hogy nem látni az Elődök Földjéről azokat a helyeket, amiket pajzs véd.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Elődök földje - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Bishop Csüt. 04 Júl. 2013, 14:29

David bejelenti, hogy innentől komolyan veszi a dolgokat, megkönnyebbülés ezt hallani, most már valahogy nekem is jobban megy a koncentráció. Fedezék keresésbe kezdünk és szerencsére még azelőtt találunk egy ligetes részt, hogy kiszúrnának minket. Előnyből indulunk és ez jó. Mielőtt még előre mennék hallgatózni azért még válaszolok az egyik feltett kérdésre, hiszen pontosan tudom, hogy mennek Magnetonál a dolgok.
- Nem is akarják felfogni, hogy mik a következmények. Ez a baj Magneto embereivel, hogy nem lehet őket meggyőzni, jobb belátásra téríteni, vakon követik a parancsokat, mentális irányítás se kell hozzá.
Eleget voltam már közöttük annyi idején, hogy megtanuljam, hogy mennek a dolgok. Nem is gondolkozok ezen tovább hanem előre megyek Davidel hallgatózni. Próbálom kiszűrni a fontos információkat, hogy mennyit tudnak a helyről, mire készülnek.
~ Ők öten vannak, mi hatan, túl kockázatos lenne egy összecsapás, nem tudjuk mennyire képzettek vagy milyen fegyvereik vannak, plussz a mi csapatunkban egy sérülés sokkal többet számít, mint nekik. Jobb lenne valahogy megkerülni őket.

Such némán figyeli, ahogy Pók megpróbálkozik a kapcsolat teremtéssel, mert az állítólagos testvérét véli felfedezni az idegen lányban, de a lány nem ismeri fel. Miközben ezt a fontos információt megjegyzi tekintete a férfire vándorol aki alapállást vesz fel és beáll hősies lovagként megvédeni a társát, szánalmasnak hat számára. Már világos, hogy ezek nem az ellenállás emberei, már rég fel kellett volna ismerniük őket, ez valami más, figyelemelterelés vagy időhúzás. Hideg pillantása végigfut a környéken szinte áthasítva a vele szemben állókat. Szeráf nem reagál a helyzetre, Such tudja, hogy neki kellene, de soha nem volt az a típus, inkább a háttérben maradt volna a saját útját járva, mintsem, hogy nyílt felületet adjon. Most is így tesz.
- Rendezzétek le a családi drámát. Utána megtaláltok. - ezzel zárja is a maga részéről a párbeszédet. Megfordul és lebegve próbálja a magasból körbekémlelni a helyet, majd a sziklafal felé veszi az irányt. Folyamatosan figyel, hátha valami szokatlant lát meg, az ellenséget vagy akár jeleket, amik a megoldáshoz vezetnek.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 05 Júl. 2013, 22:40

Such azt mondta, nem biztos, hogy beválik a meglepetés ereje. Szeráf akkor sem gondolta, hogy az ellenállás tudna annyi mindent, amit ők a saját szemükkel láttak a jövőben. Ezt a fegyvert mindenképp be fogja vetni, csak a megfelelő időt és személyt kell megtalálni. Ebben a helyzetben, amikor a világ pusztulásáról volt szó, ő még mindig a játszmákon agyalt. Már csak büszkeségből is el akarta bizonytalanítani azokat, akik ellenük harcoltak.

Testvére persze nem ismerte meg Pókot az emberi formájában. Ő viszont egyből számon kérte a lányon, hogy hová tűnt és megfenyegette a mellette állót, aki harciasan beállt Laura elé. A legutolsó információk szerint Laura Orrin a Testvériséghez tartozott, de ki tudja, hogy min ment keresztül és hol áll most? Ez az új társ is valami ismeretlen alak.

Such odalökte, hogy szóljanak, ha vége a veszekedésnek és a falhoz ment. Szeráf tudta, hogy társa egyedül nem lát neki kiengedni a pusztítót, ha esetleg megtalálja. Annál kétkedőbb, mint kiderült. Megnézte, hogy Such jut-e valamire és amíg Orrinék vitáztak egymással és az idegennel, körbenézett, hogy lát-e még valakit.
Ha senkit nem látott, akkor így szólt a pároshoz:
- Ti mit csináltok itt? Mi a Sátán lányát keressük. Egy angyallal csinálta. Jó, mi?
Ha meglátott valakit, megnézte, felismeri-e, figyelte, van-e nála bármi, hogy mozog, mit csinál, mire készül és utána kérdezte ugyanezt Laura-tól és társától. Közben az idegeneken tartotta a szemét.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Sarah Szomb. 06 Júl. 2013, 05:00

Felmerül a kérdés, hogy ugyan a testvériség mit is képzel, hogy csak így szabadon akarják engedni a csodafenevadat... Nos, ami azt illeti ez egy finoman szólva is jó kérdés, normálisan talán soha nem is tudnék rá válaszolni mert nem tudom, hogy milyen a Magneto oldalú gondolkodás, életfelfogás, bár így belegondolva talán van ötletem, igaz Andrew már kifejti, hogy egyszerűen csak nem gondolkodnak, amin elmosolyodok, a megérzésem akkor helyes volt.
- Áh... Ezek a hívők. - Végül is fedezékbe húzódunk, aki nem húzódna még az is, mert legalább Victoria fedezékbe húzza őket, így sikeresen elkerüljük a kémes játékunkban a lebukást, igaz erősen kérdéses, hogy innen majd hogyan tovább. Mindenesetre is ketten közelebb tudunk jutni, amit meg is teszünk. Amúgy nem hittem, hogy képesek leszünk elbújni, azt hittem, hogy amilyen szerencsések vagyunk, átlátszóak lesznek a tárgyak és kiszúrnak minket, de kellemes csalódás, vagy tévedés a részemről. Mindenesetre is most már azt is halljuk, hogy mit beszélnek, de igazából semmi érdekes eddig, vagyis de, csak mégsem... Na most ezt hogy is magyarázzam? Hmm, nem fontos... Vagy talán mégis, nos... Fogjuk rá, mert a beszédjük alapján úgy néz ki, hogy nem igazán találkoztam még ezelőtt, talán két külön csapatról van szó, ez esetben pedig ki tudja, hogy melyik testvériség és melyik nem, bár feltehetően mindkét csapat velük van, mert miért került volna ide bárki más? Egyenlőre hallgatózok tovább és próbálok minél nagyobb csendben maradni, lényegében erőfölényben vagyunk, nálunk egy rakat képzett ember van, persze valószínűleg náluk is, de legalább a számbeli fölény a miénk, ha más nem akkor valakinek figyelem elterelésnyi hasznát vesszük, mindenesetre is úgy, hogy a többiek le vannak maradva, biztosan nem fogok nekirohanni az ellenségnek, már ha biztosan ellenség... Több mint valószínű, hogy azok.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Szehmet Szomb. 06 Júl. 2013, 10:05

A szivárvány olybá tűnt nem csak őket vonzotta. Heka engedett a finom húzásnak, amivel betessékelték a fedezékbe, mielőtt a másik csapat kivehette volna az alakját. Abból, amit eddig látott, arra következtetett hogy jó időben érkeztek, cseppet sem késve el, hogy megakadályozzák a a bajt, de innentől kezdve veszélyesebbé is vált a játék. A fiú kissé idegesen maradt a fedezékben. Az eddigi kisebb csetepaték, amikben részt vett, mások voltak, mint ami előttük áll, legalábbis így érezte, hiszen bár a mindenre elszánt világpusztítók ellen birokra kelni nemes tett, de a tét is hatalmas. Ilyen helyzetben pedig jobb a tapasztaltabbaknak átengedni az irányítást.
Szóval míg ketten előre lopakodtak némi infóért, ő maradt a fedezékben, és amennyire lehetett figyelt, hogy felfedezze ha esetleg az ellenféltől leszakadt pár alak, akik észre vehetik őket, illetve figyelte a környezetet, hátha a fák közül is fel tudja mérni, merre tovább.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Tank008 Vas. 07 Júl. 2013, 10:19

Captain Price

Elgondolkoztam a szavakon de csak a szokásos gondolat menetemre jutottam. Ha ez világ elpusztulna akkor is lesz helyette valami más tehát nem félek sem a haláltól sem a bukástól.A csapattársak fedezékről-fedezékre kúsznak a bokrok között előre, hogy kihallgassák az ott folyó párbeszédet miután megérkeztek fedezékbe én is megindulok utánuk. Próbáltam a lehető leggyorsabban eljutni a fedezékig ahonnan már a társaim hallgatóztak úgy, hogy közben arra törekedtem, hogy inkább kicsit kúszva de biztos ne szúrjanak ki.
Ha sikerül oda érnem a többiekhez akkor "beásom " magam a növényzetbe aztán onnan hallgatózom jó alaposan körül nézve nem e akar valaki ránk támadni.
Próbálom megfigyelni és részletes leírást kapni a beszélgető felekről hátha letudom róluk olvasni mekkora erővel rendelkeznek mennyire edzettek, beszélgetésükből esetleg azt, hogy mennyire okosak mindent. Információt amelyből kiderülhet kik ők .




Tank009
A lány szavaira csak annyi időm volt, hogy kissé kipiruljon talán az arcom de válaszra már nem magam mögé utasítottam és felálltam védekező pozícióba biztos ami biztos amíg nem tudom mi cél hozta őket addig nem engedem őket közel. Egyenlőre csak mint " csendes gyilkos" állok figyelek várom a támadást és a "parancsot" mint egy jó katona. Egyenlőre gőzöm nem volt mit kéne csinálnunk miért küldtek minket így azt sem tudom ki az ellenségünk már mint az alapokat igen de egyenlőre most arra kéne rájönnöm ők velünk vannak e vagy sem.
Ha valaki megpróbál közeledni annak terveim szerint segítséget nyújtok a túlvilághoz való eljutásban és elvágom a torkát. Közben amíg ez az igen szép álló helyzet alakult ki vissza is súgom a lánynak a választ előző párbeszédünkre.
- Majd később visszatérünk az előző témára.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Elődök földje - Page 3 Empty Re: Elődök földje

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.