Hy'lt IV

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 15 Márc. 2014, 09:46

Résztvevők: Zackary Knight / Villám (Kira), Vron / Acél, Pöröly / Dam, Tirzusz Agipon / Reptile és Tyr-Xor (Tyler)
Következő körváltás: 2014. március 22. (szombat)

Tyr-Xor továbbra sem védekezett a bogarak pedig a fémes rágóikkal megannyi sebet ejtettek rajta és elérkeztek hozzá eltűntetve a távolságot, így már az elsők ott voltak a lábánál is. Legalább egy újabb tucat mászott fel a lábára és módszeresen nekiláttak annak, hogy minden húst lerágjanak a nő lábairól és minden más végtagjáról.

Odabent a teremben mindenki azon csodálkozott és azt nézte, hogy Vron miként is néz ki, ami hatalmas nagy hibának bizonyult. A lénnyel, ami odafent volt senki sem foglalkozott, Pöröly is túl későn nézett fel, amikor már a fegyverét szegezte a saját társának. Egyedül Vron volt, aki rákérdezett, de mivel senki sem figyelte a lényt, így fel sem tűnt nekik, hogy merre lehet. Persze az a tény sem segített, hogy ismét sötét volt és egyedül Vron páncélja és csillagai voltak, amik fényességet adtak a helységben. Még ha néhány pillanatra fel is néztek a magasba, nem láthatták a lényt, mert az ismét a sötétségbe veszett a robbanás után. Vron puffanásán kívül pedig másik leesést nem lehetett hallani, így valószínű volt, hogy az ellenfelük még mindig életben lehet. Most hallották meg a hangját, mielőtt cselekedni lehetett volna a lény megérkezet pontosan középre ahhoz képest, ahol a csapat tagjai álltak. Mielőtt támadhattak volna a lény forogni kezdett a fémes szárnyait is kitárta és a kezei karmait is kinyújtotta és így pörögve mindenkit elért odabent, igazából pillantok voltak hátra mindenkinek addig, hogy a bogár eltalálja őket és a támadás kinézetéből apró darabokra vágja, aprítsa őket.

Egy perc a rendszer újraindulásáig.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hy'lt IV - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Kira Sign Csüt. 20 Márc. 2014, 21:18

A válasz hiába volt várható, mégis meglepetésként ért.
~ Túlélte, sőt úgy tűnik semmi baja sincsen. Csak, átváltozott.
A teremben újra sötétség lett az úr, ami újra arra késztetett, hogy a fülemre hagyatkozzak.
Csak Acél teste világított néhány helyen de ez nem volt elég ahhoz, hogy lássuk az ellenséges bogarat.
~ Hol vagy? Ha nem estél le akkor...
Még a gondolatmenetemet sem tudom befejezni, mikor a szörnyeteg puffanását lehetett hallani nem messze tőlünk, pontosan középre
Az apró fényforrás is elég volt rá, hogy lássam a lény önszántából érkezett meg, hiszen lábon áll, ami azt jelenti, hogy támadni fog.
Amilyen gyorsa csak tudtam megpróbáltam, a földre vetődni, hogy ne érjenek el a pengés karmok, melyeknek hangja szinte hasította a levegőt. Tudtam, hogy még egy találat a lénytől egyet jelent a biztos halállal, így ha sikerült időben lehasalnom, akkor megpróbálom a halottat játszani egyelőre, ha hallom, hogy tüskéket készül szórni, akkor viszont arrébb gurulok a lövedékek útjából, de így fegyver meg páncél nélkül támadni nem tudok.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hy'lt IV - Page 4 Sexymechanicbyparkleggy Hy'lt IV - Page 4 Girloffantasybymanofins Hy'lt IV - Page 4 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hy'lt IV - Page 4 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hy'lt IV - Page 4 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Vron Pént. 21 Márc. 2014, 01:17

Nincs több idő a történteken elmélkedni, mert a lény egyszer csak hatalmas robajjal becsapódik, pontosan közénk. Alig van néhány pillanatom cselekedni, mert már ki is tárja a szárnyait, és pörögve támadni kezd. Az első dolgom az, hogy amint érzékelem a lényt, elvágódom, és gurulva távolodni kezdek tőle. Azt már kitapasztaltuk, hogy a közelében maradni öngyilkosság, de még így sincs garancia semmire. A páncélom és a kardom is elveszett, és ez az új testem nem tudom mire képes. Abban biztos vagyok, hogy valami megváltozott, de hogy az energia elvett a képességeimből, vagy hozzáadott, azt nem tudom. Az biztos, hogy a páncél előnyeivel nem tudok számolni, bár ebben a pillanatban nem is igazán hiányozna, mivel sokkal mozgékonyabb vagyok így. Ha elkap egy támadás, így se-úgy se élem túl. A fényviszonyok miatt valószínűleg én vagyok az egyetlen, akit a lény lát, így arra számítok, hogy ha sikerül szétszóródnunk, engem fog támadni. Mozgásban kell maradnom, ha túl akarom élni. Ha sikerül elég távolra kerülnöm, talpra állok, és futni kezdek, próbálva ügyelni arra, hogy ne essek el a tetemekben. Közben próbálok a megváltozott testem jelzéseire figyelni, keresem, hogy mim működik másként. Remélem, hogy találok valamit, amit felhasználhatok a lény ellen.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Tyler Pént. 21 Márc. 2014, 11:57

Felsikoltok és hátrálok pár lépést, de sokat nem tudok a körülvevő apró bogaraktól. Annyira ledöbbentem hogy első pillanatban nem is foglalkoztam velük, így már a testemen vannak és fájdalmasan és módszeresen próbálják lerágni rólam a húst. Azonnal megpróbálom már a rajtam lévőket lesöpörni, szinte már hisztérikusan. Ha nem megy akkor pár apró energia gömböt teremtek és a még körülöttem lévőkre hajítom, remélhetőleg már elég erős vagyok és nem merít ki, annyi energiát próbálok meg belesűríteni az energiagömbökbe, amik még nem fárasztanak ki, de remélhetőleg ezeket elintézi. Ha nem tudom lesöpörni magamról a bogarakat akkor egyesével ragadom meg őket és hajítom le őket, bár félek túl sokan vannak már rajtam. A falhoz vágom a testem főleg a lábam, hátha attól lemásznak rólam. Ha ez sem sikerül, akkor egy energiagömböt teremtek és azzal próbálom leégetni őket magamról, a szemüket célozva, de még annyi energiát beleölve a gömbbe, hogy saját magamat ne égessem meg, vagy esetleg akkorát, hogy elvakítsam ezeket az undormányokat és így söpörjem le őket magamról. Egyenlőre más nem jut eszembe, ezeket is szinte reflexből csinálom, érzem, hogy kezdek pánikba esni, és semmi más ötletem nincs, hogyan szabaduljak meg ezektől. Ha ezek nem sikerülnek, még több vért fogok veszíteni és elevenen fognak felfalni....a terminált viszont nem hagyhatom itt! A többieknek szüksége van rám....
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Reptile Szomb. 22 Márc. 2014, 00:08

Semmi válasz az alaktól, ami természetesen nem tetszik, de nincs idő bármit hozzáfűzni vagy felvetni. A rovar egyenesen közénk csapódik be és támad is. Minimális mennyiségű idő van ismét bármiféle reakcióra. Szinte ösztönösen vetődök a közvetlen fenyegetéssel teljesen ellentétes irányba és gurulok egy keveset a földön mielőtt megállok alacsonyan maradva és ismét a dög felé terelve a tekintetem, hogy ha esetleg látom akkor felkészülhessek egy újabb támadásra, már ha eljutok idáig, ha lassan cselekszem akkor úgy végzem hogy abból a regenerációm sem tud már kihúzni. Amennyiben sikerül eltávolodnom és nem látom a lényt, úgy lassan kezdek el elhátrálni az irányából, legalább is abból az irányból amerre utoljára láttam, felkészülve és ügyelve arra, hogy bármikor nekiütközhet a lábam egy holttestnek, a mozgásom így viszonylag lassú és óvatos, igyekszem csendesnek maradni és ha valóban nekimegyek egy holttestnek akkor irányt változtatok véletlenszerűen, hogy megpróbáljam kikerülni. Ha esetleg közeledő hangokat vélnék felfedezni, olyan hangokat melyek feltehetően az ellenségtől származnak, úgy maximum megpróbálhatom megsaccolni, hogy merre lehet a forrása és megpróbálhatok elugrani és továbbra is távolodni, de kétlem hogy ez lehetőség lenne, így a legjobb esélyem továbbra is a lapulás a sötétségben, ki tudja hogy még meddig, lassan össze kéne szedni Tyr-Xort és távozni, lényegében továbbra is ezért jöttünk és úgy érzem hogy túl sok időt töltöttünk már el ebben a kissé patthelyzetben, már ha valóban az, bár feltételezem hogy az ellenségünk sem lát minket a sötétben, akkor már korábban lecsapott volna mert tökéletes alkalma volt rá.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Pöröly Szomb. 22 Márc. 2014, 01:25

Feltekintek, de a sötétnek köszönhetően nem látom az ellenséget, ha életben van még egyáltalán. Az előzőek után nem vagyok benne biztos. Kihasználnám az időt és szkennelném az ismeretlen alakot, hátha kiderül róla bármi használható, például hogy szipoly-e vagy sem, de nem jutok el odáig, csupán egy kicsit eresztem lentebb a fegyverem amikor egy kellemetlen hang üti meg a fülem, a következő pillanatban pedig igencsak hangosan érkezik meg közénk a féreg. Meglehetősen szívós lehet ha közvetlen közelről kibírta a robbanást, vagy csak másképpen reagál a szervezete mint a sajátunk, végül is egy csótány... Mindenesetre is azonnal próbálok hátra ugrani és a pörölyöm azonnali élesítésével egy folyamatos elektromos nyomás alá helyezni a legerősebb fokozaton ami így lehetséges. Ha képes vagyok eltalálni akkor tartósan megbéníthatom és ennél jobb lehetőség nincs rá, ha most hagyom elúszni annak kellemetlen eredményei lehetnek, ha pedig eltalálom nagy az esélye hogy mozgásképtelen lesz és kétlem hogy a folyamatos áramütéshez képes lenne hozzászokni. Benne van a pakliban sajnos hogy a legnagyobb igyekezetem ellenére nem tudok majd idejében tüzet nyitni... Az esetben maximum csendben figyelhetek, hallgatózhatok és készülhetek egy támadás elkerülésére ha a hangok azt bizonyítják hogy ilyesmi lehet készülőben, de remélem hogy inkább letudható az egyszerűbb módon a dolog és szinte minden koncentrációmat az ügy kivitelezése emészti fel a jelen pillanatban.
Pöröly
Pöröly
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 26
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Sep. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 22 Márc. 2014, 08:53

Résztvevők: Zackary Knight / Villám (Kira), Vron / Acél, Pöröly / Dam, Tirzusz Agipon / Reptile és Tyr-Xor (Tyler)
Következő körváltás: 2014. március 29. (szombat)

Tyr-Xor hamar rájön, hogy az energiagömbök túl keveset tudnak csak megölni, és leginkább arra jó ez, hogy a távolabb álló bogarak is könnyebben kiszúrhassák őt és észrevehessék, hogy elindulhassanak arra. Így is sikerült jó néhányat leszednie magáról, de a gömbök robbanása, amik a lényekkel való találkozáskor történnek őt is sebzik és ennek hála nem csak vágások és harapások vannak már a nő testén, de égési sebek is. Ezek pedig tovább nehezítik a további gömbök megidézését. Ahogyan a falnak dőlt Tyr-Xor onnan is további lények másztak rá, és így már a hajában is ott voltak, tényleg mindenhol. A rendszer pedig ebben a pillanatban indult újra és a fények is felkapcsoltak a folyosón. A hirtelen erős fényre a bogarak visítani kezdtek és hátrálni, ez túl erős lehetett nekik és láthatóan nem bírták ennek a jelenlétét elviselni. Ennek köszönhetően odébb hátráltak és mindegyik lemászott a nőről is, így éppen szabad volt, de a konzolnál, ahol ügyködött még mindig hemzsegtek.

A csapat továbbra sem látott semmit és így próbált kitérni a lény elől, aminek következménye az lett, hogy nem igen sikerült mindezt megtenni. Villám érezte, hogy a karmok végigszántják a hátát és feltépik a páncélt is, megvágva őt azelőtt, hogy a földre hasalna. Reptile és Vron próbáltak elfutni, de mivel nem látták a testeket mind a ketten a következő lépéssel kezdtek orra bukni és ennek hála az ő hátukat, oldalukat is elérte a lény szárnya és karma, aminek hála több kisebb vágást szereztek magukra, semmi túl komolyat, előbb zuhantak a földre, ezek inkább kellemetlenek és fájdalmasak voltak, mintsem veszélyesek. Pöröly, ahogyan nekilátott a fegyverét aktiválni a bogár őt is elérte, erősebb volt, mint a férfi és láthatóan ellenállóbb is, a pörölyt könnyedén verte ki egy ütéssel az űrlovag kezéből és a karját, illetve a mellkasán egy-két helyen tovább sebezve őt. a becsapódástól és a lökéstől Pöröly is a földre került.
Ebben a pillanatban felkapcsolódott a fény a helységben, a bogár több helyen súlyosan sérült volt a robbanástól, zöldes nyálka, avagy a vére csöpögött belőle. Harcosok révén nátható volt, hogy a mostanit támadás egy végső volt mielőtt meg nem hal. A lény mellkasa pedig ekkor narancssárga fényben kezdett izzani egyre erősebben lüktetve.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hy'lt IV - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Kira Sign Szomb. 22 Márc. 2014, 19:54

Azt hittem elég gyors vagyok, hogy kitérjek a támadás elől, úgy tűnik tévedtem. Ahogy hasra vetem magam, még a levegőben érzem, hogy a lény fémes karmai szó szerint le vágják a hátamról a páncélt, sőt még pár helyen a bőrt is.
- Sssz.
Szisszenek fel, bár nem a legsúlyosabb a seb, de a páncélom felső testre eső részének így teljesen annyi. Egészen csupasznak éreztem magam nélküle. megpróbálom a másik ruhaujjamat is letépni, hogy a hátamat is körbeköthessem, a sérült helyeken.
Ekkor a fények újra felgyúlnak és láthatóvá válik a bogár is, amely több helyen asszem vérzik, de nem biztos, hogy az a trutyi vér. Azonban feltűnik valami más is: a lény mellkasán narancssárga fény pulzált.
~ Ez robbanni fog?!
Teszem fel magamban a költői kérdést, majd a következő pillanatban megpróbáltam bemászni néhány hulla alá, hogy legalább megvédjenek, ha robban a bogár, szerintem több sérülést nem igen bírnék ki páncél nélkül.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hy'lt IV - Page 4 Sexymechanicbyparkleggy Hy'lt IV - Page 4 Girloffantasybymanofins Hy'lt IV - Page 4 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hy'lt IV - Page 4 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hy'lt IV - Page 4 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Vron Kedd 25 Márc. 2014, 13:47

Menekülnék, de felbukok a földön heverő tetemekben. Érzem, hogy az óriásrovar pengéi elérnek, és felszántják a hátamat és az oldalamat, de a sebek nem annyira mélyek, hogy a mozgásban akadályozzanak. Valószínűleg az mentett meg, hogy a földre estem. A látásomra továbbra sem támaszkodhatok, így a rovarhullák közt megbújva próbálom a hangok alapján megítélni, hogy mi történik. Úgy tűnik, hogy valakivel harcba keveredett, a fémes csattanásokból arra következtetek, hogy Pöröly lehet az. Nem látok rá reális esélyt, hogy túlélje.
Aztán hirtelen végre felkapcsolódik a fény. Felnézek, és amint hozzászokik a szemem a fényhez, észreveszem, hogy a lény az utolsókat rúgja. A legutóbbi akciója valami végső elkeseredésből származó támadás lehetett, de úgy néz ki, az felemésztette az utolsó erejét is. Ránézésre a robbanás viselhette meg, de valami vele is tett, nem csak velem. Egyre erősödő narancsszínű fény üt át a mellkasán. Elég egyértelműnek tűnik, hogy halálában is életveszélyes lesz.
- Mindenki a földre! Húzódjatok a fal közelébe, hullák mögé!
Most már át tudok lépni a tetemek fölött, úgyhogy futni kezdek a fal felé, minél messzebb a szörnyetegtől. Időnként hátranézek, és ha úgy érzem, hogy nincs időm tovább futni, a földre vetem magam. Ha a falhoz érek, magamhoz rántok egy-két rovartetemet és befekszem alájuk. Csak remélni tudom, hogy ez elég lesz.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Tyler Szer. 26 Márc. 2014, 18:08

Próbálok mélyeket lélegezni és valami higgadtságot erőltetni magamra, ami nem megy könnyen, a tényt nézve, hogy leginkább magamnak okozok sérüléseket az eddigieken kívül. Azon a néhány bogaran kívül nem sokat tudok elintézni, és már jó pár égési sérülésem is van, amitől viszont legyengültem annyira, hogy egyre nehezebben megy a képességem használata. A falakról is másznak rám, ekkor indul újra a rendszer és a hirtelen fénytől visszarettennek ezek a dögök. Zihálva kapkodom a levegőt és eltávolodok a faltól, próbálom összeszedni magam. 
A konzolnál még mindig hemzsegnek, a képességemet nem merem használni, de lehet nem lesz más megoldás. Egyenlőre marad a használhatatlan fegyver és távolságot tartva próbálom meg azzal lesodorni őket a konzol közeléből, ha nem megy akkor egy gyenge energiagömböt teremtek, és a tenyeremen tartva közel tartom hozzájuk és ahogy elég közel van, gyorsan egy kis energiát fektetek bele, egy kisebb, de erős fényvillanást előidézve, hátha elég lesz ahhoz, hogy eltakarodjanak végre a közelemből. Ebbe nem szükség szerűen kell annyi energiát fektetnem, mintha maximum robbanást idéznék elő, ehhez talán lesz még elég erőm.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 29 Márc. 2014, 08:43

Résztvevők: Zackary Knight / Villám (Kira), Vron / Acél, Pöröly / Dam, Tirzusz Agipon / Reptile és Tyr-Xor (Tyler)
Következő körváltás: 2014. április 5. (szombat)

Tyr-Xor nem tudta félresöpörni a lényeket a fegyverrel, annál jócskán több bogárról és rovarról volt szó, mintsem ez csak úgy kivitelezhető legyen. Sikerült a gömböket létrehoznia, noha az ereje tovább fogyott mindettől és már szédülni is kezdett a vérveszteségtől és az egésztől. Az elmúl egy évben lényegében semmit sem csinált most pedig már veszélyes szinten kezdte túlterhelni magát, mert nagyon elszokott mindettől. A bogaraknak csak kis részét tudta elsöpörni ezáltal a gömbökkel, mert időközben láthatóan mind kezdett alkalmazkodni a fényhez és már kevésbé zavarta őket mindez. Ragadozók voltak, érezhették, hogy a fél kree gyengül. Ahogyan ez megtörtént ismét megannyi mászott közel a nő lábához és kezdtek felmászni rajta, végig csípve és marva őt ismét több helyen. A teremből, ahonnan kimenekült pedig ekkor hallotta meg a robbanást.

Odabent a teremben Villám továbbra is a földön maradt és magára húzott néhány tetemet, Vron pedig így a fényben már könnyedén ki tudott menekülni a szélére a teremnek és ott ugyanazt megtenni, amit beljebb Villám. Mind a ketten elég testet tudtak magukra húzni, egyedül Dam és Reptile nem mozdultak. A lény mellkasában pedig a fényesség egyre erősebb lett és egyre gyorsabban kezdett pulzálni. A két férfi jól gondolta, valóban robbanás következett, a sárgás fény mindent belepett. Őket kettejüket megvédték a testek, semmilyen plusz sérülést nem szereztek ezáltal, de a két társuk nem bújt el és őket telibe kapta ez a robbanás is. A talaj mindkettejük lába alól eltűnt és a falnak csapódtak, mind a ketten súlyosabb égési sérüléseket szereztek, noha Dam-et megvédte volna a páncél, de éppen annak áthevülése miatt nem úszta meg az égéseket. Reptile annyiban „jól” járt, hogy a hő kiégette a sebét, ami ettől már nem vérzett tovább. Azonban mind a ketten elvesztették az eszméletüket.
Ami talán a teljes csapatnak is jó jel volt, hogy a védőpajzs a robbanásnak hála összeomlott és már kijuthattak a helységből.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hy'lt IV - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Kira Sign Szer. 02 Ápr. 2014, 20:30

Nem kockáztattam és jó vakond módjára "ástam" be magam a hullák alá. A robbanással kapcsolatos elméletem helytállónak tűnt mikor halottam nem messze tőlem a robbanást, de nem csak azt, halottam, hogy valami nagy erővel vágódott a falnak, vagy valami hasonlónak.
~ Ez a hang nem tetszett.
Kimászok a hullák alól és meglátom, hogy Dam és Reptile a falnál fekszik eszméletlenül.
- Hát ez csodás.
mondom szarkasztikusan, majd megindulok a társaim felé. Megpróbálom Reptilet a vállamra venni, vagy ha nem bírnám el, akkor a karját a vállamon átvetni és úgy húzni magammal, mert a hátamról nemrész szedte fel a bőrt  bogár, így lenne a legkényelmesebb cipelési módszer. Ha Acél nem jönne Damért akkor szólok neki, hogy segítsen.
mindezek után feltűnik, hogy megszűnt az energiapajzs, végre.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hy'lt IV - Page 4 Sexymechanicbyparkleggy Hy'lt IV - Page 4 Girloffantasybymanofins Hy'lt IV - Page 4 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hy'lt IV - Page 4 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hy'lt IV - Page 4 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Vron Szomb. 05 Ápr. 2014, 02:17

Ahogy a fal mellet magam elé húzom a rovartetemeket, még látom, hogy Reptile és Pöröly nem indultak el időben. Villám ugyanazt a taktikát követi, mint én, csak talán kissé túl közel maradt. Mindhárman olyan sérüléseket szenvedtek el, amik mellett esélytelennek tartom, hogy egy komoly robbanást túléljenek. A fény a lény belsejében egyre erősödik, és néhány pillanattal később meg is történik a robbanás. Érzem, ahogy a hőhullámok megcsapnak, hallom a pörkölődő kitin sercegését, és érzem a bűzét, de a nyomás és a lángok nem tesznek bennem kárt. Amikor csend lesz, lelököm magamról a hullákat, és a terem közepe felé rohanok. Először a társaim életjeleit ellenőrzöm, de nem sietném el annyira a kiszállításukat, mint Villám. Amikor megpróbálja Reptilet a vállára venni, leintem.
- Ne legyél ostoba! Csak felszakadnak a sebeid.
Körülnézve látom, hogy nincs életben maradt ellenfelünk, és a pajzs is megszűnt, tehát talán lesz egy is időnk arra, hogy kifújjuk magunkat, és nem kell elsietnünk a menekülést. Azt is észlelem, hogy mindkét társunk csodával határos módon életben van, de kivinni őket nem tudjuk.
- Próbáld meg felébreszteni őket! - mondom Villámnak, majd először körülnézek ott, ahol a lény állt, hogy mi maradt utána. Nem tudok magyarázatot találni arra, hogy miért robbant fel, és abban reménykedem, hogy a maradványai magyarázatot szolgáltatnak. Minél többet tudok meg Annihilus seregéről, annál jobb. Ha találok valamit, jobban megvizsgálom, ha nem, akkor azonnal elindulok arra, amerre Tyr-Xor ment. Ha életben van még, meg kell találnom, ha már érte jöttünk.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 05 Ápr. 2014, 08:45

Résztvevők: Zackary Knight / Villám (Kira), Vron / Acél, Pöröly / Dam, Tirzusz Agipon / Reptile és Tyr-Xor (Tyler)
Következő körváltás: 2014. április 12. (szombat)

Tyr-Xor egész testét belepték eddigre a bogarak, aki a fájdalomtól, kimerültségtől és vérveszteségtől elvesztette az eszméletét…

Villám is érzi, hogy esélytelen mindaz, hogy feltudja emelni bármelyik eszméletlent is, egyrészt túl gyenge volt a vérveszteség miatt, másrészt Vronnak igaza volt, ha próbálgatja, a saját sérülése is ismét felszakad, ami jelenleg már éppen csak vérzett és abban az esetben belehalna ebbe. Ha a férfi eleget tesz a társa kérésnek és megpróbálja felébreszteni a másik két eszméletlent, akkor nem igen jár sikerrel, mind a kettejüknek nagyon gyenge az életjele, Pöröly volt jobban külsőre, Reptile-nek pedig ismét erősen kezdett vérezni a nyakán az ütőeres sérülés.
Vron eközben próbálta megnézni a testet, vagyis ami maradt belőle, igazából semmi sem, így nem sokat tudott jelen állapotban megállapítani ebből. Így emiatt elindult a folyosóra, amerre látta a nőt eltűnni. Egy sarok után meg is találta azt a helyet. Az egész folyosó tele volt apró néhány centis bogarakkal, néhány nagyobb is volt, azok olyan tenyér nagyságúak voltak. Az egész helyet belepték, úgy hét-nyolc méterre Vron helyzetétől egy nagyobb kupacban voltak, mintha valamin, vagyis valakin lettek volna, a bogár halomból egy kéz lógott ki a bogarak közül, aminek kaukázusi színe volt, pont ugyanolyan, mint Tyr-Xornak. Az, amit látott Vron, hogy a kéz így is tele volt apró sebekkel, ami véreztek, mintha a bogarak nekiláttak volna élve megenni, felfalni a nőt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hy'lt IV - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Kira Sign Csüt. 10 Ápr. 2014, 23:25

Be kellett látnom, hogy Acélnak igaza van, jelen állapotomban nem bírnám el egyiküket sem, már csak a lábamon maradt némi páncél, és combból azért nem bírnék kiemelni ennyi súlyt, nem beszélve arról, hogy le is gyengültem a vérveszteségtől.
A kérésre, hogy ébresszem fel őket, elege tennék, eleget is tennék, próbálkozom, de egyik sincs magánál, eléggé kiütötték magukat.
Mivel mást nem tudtam tenni, letéptem Reptile karjáról a ruhája ujját, hogy azt a nyakán lévő erősen vérző sebre nyomjam finoman, elvégre nem áll szándékomban megfojtani a társam, csak azt akarom, hogy elállítsam a vérzést a nyakán.
~ Meg ne dögöljetek itt nekem.
Ezek után megvizsgálom Pörölyt is, hogy tudok e valahogy rajta is segíteni, persze közben fülelek a környezetemre, hogy időben cselekedhessem, ha ismét valami váratlan történne, mire gyorsan kéne reagálnom.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hy'lt IV - Page 4 Sexymechanicbyparkleggy Hy'lt IV - Page 4 Girloffantasybymanofins Hy'lt IV - Page 4 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hy'lt IV - Page 4 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hy'lt IV - Page 4 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Vron Pént. 11 Ápr. 2014, 20:12

Az óriásrovar testéből semmi sem maradt, úgyhogy rögtön elindulok arra, amerre Tyr-Xor távozott. Nem is kell sokat keresnem, a folyosó végén befordulva megtalálom a nőt, ám messze nem olyan állapotban, mint reméltem. Az egész folyosót bogarak lepik el, nagyságrendekkel kisebbek, mint amikkel küzdöttünk, bár sima bogárnak elég nagyok lennének. Ezek más taktikát alkalmaznak, rajban mozognak, és áldozatukat teljesen beborítva felfalják. Ez történik éppen a fél-kree nővel is, de amíg a legkisebb esély is van rá, hogy életben van, nem adom fel, hogy kimentem. A küldetést teljesíteni kell, különösen ha már ennyit küzdöttünk. Tyr-Xor keze kilóg a bogarak közül, úgyhogy nem habozok, odalépek, és jobbal megragadom, majd teljes testtel megpróbálom felrántani. Közben a bal kezemmel igyekszem lesöpörni a bogarakat. Azt már tudom, hogy új testem nem nyújt védelmet a vágások ellen, szóval biztosan el fogok szenvedni néhány harapást, de ennél rosszabbat is túléltem már. Ha sikerül felrántanom a nőt, megpróbálom minél gyorsabban eltámogatni a bogarak közeléből, de mivel valószínűleg legjobb esetben is alig fog tudni magától mozogni, nem tudom mennyi esélyünk van, ha üldözni kezdenek. Márpedig nyilván fognak. Ha meglenne még a páncélom, repülve talán menekülhetnénk, de így ez sem adott. Igyekszem eltaposni őket, ahogy haladunk, és lesöpörni őket, ha rám vagy Tyr-Xorra másznának, de nem tudom meddig tudom csinálni.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 12 Ápr. 2014, 09:36

Résztvevők: Zackary Knight / Villám (Kira), Vron / Acél, Pöröly / Dam, Tirzusz Agipon / Reptile és Tyr-Xor (Tyler)
Következő körváltás: 2014. április 19. (szombat)

Villám valószínűleg megmentette Reptile életét azzal, hogy elnyomta és bekötötte a nyakon levő sebet, ami így most már könnyebben tudott gyógyulni ennek hála, illetve az embertelen regenerációja miatt is. Az űrlovagnak volt most egy kis ideje kifújni magát szerencsére, nem érkezett további ellenség ide a helységbe és egyedül tudott maradni a két sérülttel. Ha körbenézett miközben kifújta magát, nem volt élő a helységben rajta és az ájultakon kívül, minden űrcsótány halott volt.
Vron kellemes csalódásban részesült, ahogyan begázolt az apróbb rovarok és bogarak közé tapasztalhatta, hogy azok nem voltak képesek a rajta levő ruhát átharapni. Mégis volt az öltözetének valamilyen szintű védelme a fizikai támadások ellen. Ennek köszönhetően meglehetősen könnyedén tudta megtenni azt a pár méteres távot, amit kellett a fél kree testéig. Eddigre valóban elszenvedett pár újabb sérülést, de azt is csak azon a részen, ahol a nagy felsértette őt, a többi helyen a bogarak tehetetlenek voltak. végül sikerült a társát felkapnia a földről, nagyon súlyos sebei voltak, az egész teste sérült és sokkos állapotban is volt. Ahogyan a repülésre gondolt Vron hirtelen a levegőbe emelkedett, a bogarak pedig lepotyogtak róla. Egyelőre csak lebegett a nővel a kezében úgy fél méterre a földről, de mint látszott erre is képes volt még mindig, de abban is igaza volt, hogy a bogarak valóban még mindig el akarták őt és a nőt is kapni és próbáltak a plafonra mászni, hogy onnan lezuhanva pontosan rájuk essenek.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hy'lt IV - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Kira Sign Szomb. 19 Ápr. 2014, 22:44

Szerencsére a vérzés kezdett elállni, így egyenlőre életben marad Reptile, de Pöröly állapotán még mindig nem tudok javítani semmit sem. Zavar é segyszerre meg is nyugtat a helyzetünk. Zavar, mert nem tudok többet segíteni és megnyugtat mivel a helyiségben csak mi hárman élünk és nincs több ellenség egyelőre, de azért továbbra is fülelek hátha történik valami, amire hamar reagálnom kellene. Hogy hasznossá tegyen a hullák közt ácsorgást megpróbálok egy működő képes fegyvert keresni a skrull hulláknál, hátha találok valamit. Mivel a maradék páncélon nem igen védene meg, így más módszerhez kell folyamodnom ha harcra kerülne a sor ismét.
~ Legjobb védekezés a támadás, nemde?
Mondom magamban nosztalgikusan a közmondást.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hy'lt IV - Page 4 Sexymechanicbyparkleggy Hy'lt IV - Page 4 Girloffantasybymanofins Hy'lt IV - Page 4 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hy'lt IV - Page 4 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hy'lt IV - Page 4 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Vron Vas. 20 Ápr. 2014, 22:21

Ahogy belépek a bogárhalomba, arra számítok, hogy rögtön elkezdenek belémmarni, de nem érzek ilyesmit. Úgy tűnik, van valamiféle védelmem ellenük. Az eddigi tapasztalataim alapján nem lehet túl komoly a páncélzatom, de az ekkora rovarok csáprágója ellen még véd, és most ez számít. Több métert kell haladnom, amíg elérek Tyr-Xor testéhez, úgyhogy jól is jön a védelem. Amint odaérek, megragadom a kezét, és felrántom a földről. Nem törődöm azzal, hogy a rovarok megtalálták a rést, amit az óriásrovar támadása okozott a páncélomon, ez nem elég fájdalom ahhoz, hogy megállítson. Tyr-Xor viszont láthatóan sokkos állapotban van, és annyi sebet kapott, amibe könnyedén belehalhat. De most még él, ez biztos. Fordulok is meg, és próbálnám kitámogatni a nőt, ami a körülményeket és az állapotát tekintve gyakorlatilag lehetetlen vállalkozásnak tűnik. Most hatalmas szükségem lenne a páncélom rakétáira... Amikor erre gondolok, elrugaszkodom a földről. Nem tudatosult bennem a mozdulat egészen addig, amíg már a levegőben nem voltam, mintha a testem reflexszerűen reagált volna a repülés gondolatára. Úgy tűnik az energia, ami átalakította a testemet, nem csak védelemmel ruházott. fel. Ezzel sokkal jobb pozícióba kerültem, de még mindig nem vagyok nyert helyzetben. A rovarok elég okosak ahhoz, hogy rögtön megtalálják a módját annak, hogy hogy férjenek hozzám. Magamhoz szorítom Tyr-Xort, és megpróbálok minél jobban felgyorsulva visszarepülni a nagyterembe. Remélhetőleg sikerül lehagynom a bogarakat.
Ha megérkezem, rögtön villámra kiáltok:
- Be kell zárni a termet!
Remélem van valami mód rá, hogy belülről elzárjuk a rovarok útját, mert három ájult személyt nem tudunk elég gyorsan kimenekíteni, ha utánam özönlenek.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 21 Ápr. 2014, 10:55

Résztvevők: Zackary Knight / Villám (Kira), Vron / Acél, Pöröly / Dam, Tirzusz Agipon / Reptile és Tyr-Xor (Tyler)
Következő körváltás: 2014. április 28. (hétfő)

Vron számára a repülés most kicsit furcsa volt, eddig máshogyan kellett mindezt megtennie, most pedig nem kellett hozzá a kibernetikus beültetés, hogy megtudja ezt tenni, hanem magától tette. Szerencsére valóban gyorsabb volt, mint a bogarak, így könnyedén visszatudott repülni a másik helységbe, ahol jelenleg a két szemeletlennel Villám is tartózkodott. Amikor visszaért Villám éppen a testeket kutatta át fegyverek után, a legtöbb tönkrement, mivel a bogarak szétrágták, vágták, vagy zúzták azokat is, de végül sikeresen talált egyet. Éppen hajolt le érte, ami a sérülései miatt igencsak fájdalmas volt, amikor Vron megérkezett és mondta, hogy mit kellene tenni. Ami nehezebb lehetett volna, mert a falon levő panel tönkre volt menve és így nem lehetett lezárni a helységet, az űrlovagot pedig követték az apró bogarak a folyosóról. Azok már éppen megérkeztek volna, amikor fényesség vette körbe a társaság minden tagját és egy villanás után már mindenki egy shi’ar technológiára hasonlító űrhajó gyengélkedőjén találták magukat. A társnőjük, aki fuvarért maradt hátra ekkor lépett be a helységbe.
- Ahogy látom az utolsó pillanatban sikerült a shi’ar cirkálót megtalálnom – mondta. – Meg se kérdezzem, hogy a skrull kalózt hol hagyták?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hy'lt IV - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Kira Sign Hétf. 21 Ápr. 2014, 13:07

A fegyverek keresése elsőre sikertelen vállalkozásnak tűnt, mivel a legtöbbet szétvágták a bogarak vagy teljesen szét voltak roncsolódva.
Mire végre találtam egy használhatót már eléggé untam a keresését. mikor lehajoltam a hátamba éles fájdalom nyilallt lévén nemrég szántották le arról a bőrt.
Acél hangjára felkapom a fejem és a vezérlőkapcsolóra nézek, de felesleges lenne odafutnom, ugyanis az irányító panel tönkre volt menve,már onnan láthattam.
~ Itt bajok lesznek.
Mondom magamban, amint meglátom a bogarakat Acél mögött.
A következő pillanatban villanás vakított el és amikor már kinyitottam ismét a szemem egy shi'ar hajó gyengélkedőjén találtuk magunkat, nem messze tőlünk pedig a társnőnk állt, aki kihúzott minket a sz@rból.
- Szerintem inkább hagyjuk.
Válaszolom kissé megkönnyebbülve, majd leülök az egyik ágy szélére. Kifújva a levegőt és a feszültséget is.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Hy'lt IV - Page 4 Sexymechanicbyparkleggy Hy'lt IV - Page 4 Girloffantasybymanofins Hy'lt IV - Page 4 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Hy'lt IV - Page 4 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Hy'lt IV - Page 4 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Vron Szomb. 26 Ápr. 2014, 00:09

Sosem tapasztaltam még ilyet, hogy minden gépi segítség nélkül, magamtól repülök, de most nyilvánvalóan ez történik. Kissé más mozdulatokra van szükség a röppályám beállításához, de nem akkora a változás, hogy ne tudjam irányítani a mozgásomat, még úgy is, hogy közben cipelem Tyr-Xort. Be is repülök vele a terembe, ahol Villám az ájultakkal foglalkozik, de hamar kiderül, hogy az ajtót nem tudjuk bezárni, mert a panel tönkrement. Lerakom a nőt, és megfordulok, de látom, hogy már özönlenek is be utánam a kis szörnyetegek. A harc esélytelennek tűnik, így menekülőutat keresek, ahol egyenként ki tudjuk cipelni a többieket, de erre nincs szükség. Egy villanás után teljesen más környezetben találom magam, egy shi'ar űrhajó fedélzetén, az egész társasággal együtt. Megfordulva látom, hogy Látó az, aki az utolsó pillanatban megérkezett értünk.
- Gyáva volt, és kint maradt, ha az épület előtt nem volt, valószínűleg halott. Nem tudom elképzelni, hogy egyedül túlélte a káoszt. - mondom a skrullal kapcsolatos kérdésre.
Tehát a küldetés jó eséllyel sikerült, bár arra még nincs garancia, hogy Tyr-Xor túléli, és a többiek is életveszélyes állapotban vannak. Annihilushoz viszont nem sikerült közelebb kerülnöm, talán csak a fattyaival való harcról szereztem egy kis tapasztalatot. Viszont az új formám fegyver lehet a harcban. A következő hetek feladata az lesz, hogy felfedezzem, mire vagyok képes ezzel az erővel, és megtaláljak magamban mindent, amit bevethetek a féreg ellen.

_________________
Reneszánsz: Vron, Nallo (X-diák)
Apokalipszis Kora: Mutáns-ellenes hadtest (A Múlt Elveszett Napjai)
Eredeti Galaxis Őrzői: Aleph
Gótika: Rettenet
Vron
Vron
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 125
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 26 Ápr. 2014, 09:34

Résztvevők: Zackary Knight / Villám (Kira), Vron / Acél, Pöröly / Dam, Tirzusz Agipon / Reptile és Tyr-Xor (Tyler)

Minden sérültet azonnal orvosi kezelésbe vettek, végül is, mire a shi’ar hajó, amiről végül kiderült, hogy Gladiátorhoz és a hozzá hűségekhez tartozik, visszaérkezett a Thanos-hoz már mindenkinek stabil volt az állapota. A Thanos archívumából és Nestortól, illetve Pörölytől tudhatta mindenki, hogy Gladiátor, a jelenleg harmadik Shi’ar impérium Majestora csak látszatból lépett ki a Védelmezőktől, amikor úgy tűnt, hogy csatlakozik a lázadókhoz, akik sem D’Ken, sem pedig Halálmadár uralmát nem fogadták el. Azt senki, valószínűleg a férfi sem gondolta, hogy mennyien fognak mellé állni és a nép végül is császárrá koronázta őt, amit ő maga kiváltképp nem akart, hiszen minden volt ő csak épp nem uralkodó. Azonban ennek megvolt az előnye is, tudta támogatni a Védelmezőket és figyeltetni őket, hogyha segítség kell, akkor segíthessen. Ennek volt köszönhető az is, hogy most itt voltak a közelben és be tudtak avatkozni megmenteni a társaságot, mert minden más hajó már régen elhagyta a környéket.
A sérülteket ellátták és mivel itt kellően modern és fejlett volt az orvostudomány, így mindenkit sikerült megmenteni. A Földön mindenképp, a Galadoron lehetséges volt, hogy belehaltak volna ezekbe a sérülésekbe a többiek, még Villám is, de a shi’aroknak ez nem volt túl súlyos. Vron sebei nem voltak túl súlyosak, őt csak egyszerűen ellátták és kezelték a sebét, majd szabadon mozoghatott a hajón, a többieket azonban műteni kellett. Végtére is a csapat tökéletesen végrehajtotta a küldetést. Tyr-Xor meg volt, ezúttal már ténylegesen ő, mindenki élt és teljesen rendbe fognak jönni heteken, vagy egy-két hónapon belül. Vronnak pedig most így lesz ideje arra, hogy az új szerzett képességeit is kitapasztalhassa.

Vége.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Hy'lt IV - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Hy'lt IV - Page 4 Empty Re: Hy'lt IV

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.