Sydney

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Sydney - Page 2 Empty Re: Sydney

Témanyitás by Ultimate Guru Kedd 18 Aug. 2015, 10:58

12:00.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

Jean már nem is válaszol Melissának, miközben Johnny aggódó hangon suttog – már amennyire lehet suttogni persze ebben a káoszban.


Sydney - Page 2 Coulso11 – Akármi is lesz, ne feledd, hogy én is itt vagyok. Attól tartok, itt már olyan erők léptek működésbe, amelyekkel halandók nem vehetik fel a versenyt.

Ekkor hirtelen lángok csapnak ki Walter testéből, mindenfelé, pont ugyanolyanok, mint a Himaláján. Namor meglepetten hátrarepül az erejüktől.

A még repülni képes S.H.I.E.L.D.-helikopterek közül az egyik elég alacsonyra száll ahhoz, hogy maga Nick Fury ugorhasson ki belőle, nem messze Melissáéktól.

Sydney - Page 2 Fury10 – TUDNI AKAROM, MI FOLYIK ITT, MÉGHOZZÁ MOST!!! Dr. Storm, hagyja a civileket, és próbálja erőtérbe vonni Namort, amíg nálunk az előny, különben még több kárt okoz! Dr. McCoy, vessen egy pillantást a legsúlyosabb sebesültekre!

Sydney - Page 2 Beast10 – Hogyne, bár én nem olyan doktor vagyok…

Sue ezalatt sikeresen erőteret von Namor köré, aki szerencsére még mindig kicsit kótyagos Walter támadásától.

Sydney - Page 2 Fury10 – Ami pedig magukat illeti, Carter ügynök, Coulson ügynök, mi hárman még jó hosszan el fogunk beszélgetni! Valaki pedig megmondaná végre, mi van Kovaccsal?

Walter pár másodperc alatt szinte teljesen megváltozik, a lángok a teste részévé válnak, és a magasba emelkedik vöröslő szemekkel… Az egész lénye mintha egy masszív energiaközpont lenne… közben pedig ide-oda rángatja a fejét, mintha az elméjében vívna a harcot – Melissa sejtheti, ki okozza ezt.

Sydney - Page 2 Phoeni10

_________________
Sydney - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Sydney - Page 2 Empty Re: Sydney

Témanyitás by Ko-Rel Kedd 18 Aug. 2015, 12:01

369. nap., Hatvannyolcadik/tizenharmadik bejegyzés:
”Bólintottam Mr. Blaze szavaira, jó volt tudni, hogy legalább ő itt van s nem kell attól félnem, hogy teljesen egyedül maradok. Az viszont kétségbeejtő volt s félelemmel töltötte el a szívemet, hogy olyan erők fogak itt előkerülni, mihez nem érhetünk fel. S ekkor ismét megjelentek a lángok is, mi volt ez az erő s miként ébredhetett fel Namor közelségére, érintésére? Reméltem, hogy valamikor választ kapok minderre valakitől. S arra is, hogy ennek miért nem lett volna szabad eredetileg megtörténnie. Szerencsére a lángok Namor-t is hátrébb űzték s még az ezredes is megérkezett. Nem örültem neki, nem kedveltem a férfit, már csak a bátyám elmondása alapján sem. Mindig felnézett rá, egészen addig, mígnem hazaárulással vádolták meg, azért, miket elkövetett a mutánsok ellen s még olyan sok más egyébért. Nem tudtam, hogy meddig leszek még Ms. Carter testében de nem irigyeltem azért, mit kapnak majd a férfitól. Úgy tűnt, hogy Namor tényleg most esik fogságba s még Mr. Kovacs-on is változások álltak be. Már tudtam, hogy most lépett akcióba Ms. Grey, így már csak meg kellett akadályoznom valahogy, hogy kárt okozzon benne Fury ezredes.
- Nem tudom uram, csak annyit, ha most közbeavatkozunk annak beláthatatlan következményei lesznek – mondtam. – Húzódjunk hátrébb és kérem, könyörgöm utasítsa az embereit, hogy ne támadják meg Mr. Kovacsot, semmilyen esetben sem!
Nagyon reméltem, hogy hallgat rám.
- Egy ősi erő van benne, amit Namor ébresztett fel, valami erős, ami felemésztheti őt, ez próbál most távozni belőle. Hogy megmeneküljön Mr. Kovacs nem szabad bántanunk őt.
Könyörgően néztem rá, hogy nem hazudok s bíztam benne, hogy Ms. Grey is gyors lesz s hamar győz a párja tudatában.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sydney - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sydney - Page 2 Empty Re: Sydney

Témanyitás by Ultimate Guru Szer. 19 Aug. 2015, 10:16

12:05.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

Fury dühösen ordít vissza Melissára.

Sydney - Page 2 Fury10 – ELMENT AZ ESZE, CARTER ÜGYNÖK? Nem ismerek magára! Mit tett magával az a dühöngő atlantiszi? Talán azt kéri, nézzem ölbe tett kézzel, ahogy ez a kölyök lerombolja fél Ausztráliát? Itt sem kellene lennünk, Danvers már így is a tökömet szorongatja minden lépéssel, amit az engedélye nélkül teszek! Pontosan tudok a benne lévő hatalomról, de amíg Grey nincs a közelben… NA NE!!!

Ahogy ezt kimondja, már fel is bukkan a magasból érkező, lebegő Jean Grey, akit ugyanúgy lángok ölelnek körbe, mint Waltert. Mintha a lány egész teste tűzben égne, kicsit hasonlóan Johnny Stormhoz, de valahogy ez a tűz mégis más. Ráadásul Jean láthatóan sokkal jobban és könnyebben irányítja ezt az erőt, mint Walter.

Sydney - Page 2 Jean10

Sydney - Page 2 Fury10 – ELVITETTEM ŐT INNEN AZ EMBEREIMMEL! Hogyhogy--

Jean nyugodt, de mégis határozott hangon reagál Fury kiáltására. Most nem úgy hangzik, mint eddig bármikor, sokkal erőteljesebb, szinte nem evilági a hangja.

Sydney - Page 2 Jean10 – Nincs miért aggódnia, Fury ezredes, az emberei jól vannak, csak kicsit alszanak. Bocsásson meg, de túlságosan aggódtam Walterért ahhoz, hogy ne olvassak a fejükben, és ne használjam a képességeimet, hogy félreállítsam őket. Vissza kellett jönnöm ide.

Majd Jean Walter felé fordul, és egészen közel lebeg hozzá, mire a két fiatal lángjai mintha összeolvadnának. A távolból úgy tűnik, Jean és Walter most beszélnek egymáshoz, de nem érteni, mit mondanak.

Közben Namor már eléggé összeszedte magát, és teljes erejével elkezdi döngetni az erőteret. Sue láthatóan rettenetesen szenved, és már nem bírja sokáig.

Sydney - Page 2 Sue10 – Elképesztő… ereje… van…

_________________
Sydney - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Sydney - Page 2 Empty Re: Sydney

Témanyitás by Ko-Rel Szer. 19 Aug. 2015, 11:54

369. nap., Hatvankilencedik/tizennegyedik bejegyzés:
”Sejthettem volna, hogy egy idő után roppant gyanús lesz az ezredesnek, hogy nem úgy viselkedem, mint kellene. Révén fogalmam sem volt, hogy Ms. Carter milyen személyiségű, így nem is nagyon tudtam őt eljátszani. Meglepődtem, mikor kiderült, hogy tudott az ezredes arról, hogy ez az erő benne van Mr. Kovacs-ban, s kivételesen egyet kellett értenem Danvers ezredessel, hogy miként bánt a férfival. Így nem lehetett viselkedni, okkal vannak a parancsok, szabályok, nem játszhat egy élő személlyel úgy, ahogyan csak a kedve tarthat. S szerencsére ekkor feltűnt Ms. Grey is, hasonlóan nézett ki, mint a párja. Nem értettem, hogy mi folyik itt, mi ez az erő, de így már világos volt, hogy a hölgy miként tudja a férfit visszafogni, hiszen benne is ez az erő volt. A kis közjáték után szólaltam meg.
- Nem tett semmit, csupán Ms. Grey kérést teljesítettem – feleltem. – Elhárítja azt, hogy Mr. Kovacs elpusztítson mindent a környéken velünk együtt…
Közben pedig végig azt figyeltem, hogy mit csinál a hölgy s Mr. Kovacs együtt, gyönyörű látvány volt, miként a tüzek összeolvadtak s mintha beszéltek is volna már. Dr. Storm hangjára rezzentem össze s oda kaptam a fejemet. Szívem szerint elengedtem volna, ha megígéri, hogy nem akarja kiirtani az emberisége.
- Vannak még bevethető emberei Namor ellen mielőtt, megöli dr. Storm-ot? – kérdeztem.”


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sydney - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sydney - Page 2 Empty Re: Sydney

Témanyitás by Ultimate Guru Csüt. 20 Aug. 2015, 11:28

12:10.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

Fury forr a dühtől, de szerencsére most inkább lefoglalja Jean, Walter és Namor, hogy komolyan ki tudja tölteni a haragját Melissán.

Sydney - Page 2 Fury10 – Ne higgye, hogy ezt megússza ennyivel, Carter ügynök, de most próbáljunk tenni valamit az ellen, aki ellen talán tudunk is. Dr. Storm, meddig bírja bent tartani Namort? És nem, Carter ügynök, nem vezényelek ide több embert, amíg nem tudom, mire készül az a két repkedő tűzember!

Sydney - Page 2 Sue10 – Nem… bírom…

Sue-nak már az orra vére is elered, ahogy erőlködik, miközben dr. McCoy pár lépésre Johnny Stormot vizsgálja.

Sydney - Page 2 Beast10 – Jó lenne tudni, van-e kapcsolat az ifjú Mr. Storm és a két szó szerint lángoló fiatal tűzképességei között, de úgy látom, Mr. Storm egy ideig nem tér magához…

Erre a végszóra Sue is elájul, eddig bírt Namor erejével, aki kitör az erőtérből, de nem Walterék, hanem Melissáék felé veszi az irányt. Fury azonnal tüzet nyit rá, de Namor meg se érzi a golyókat, és pillanatok alatt Melissa elé kerül. Megszólítja a nőt, nem is foglalkozva a többiekkel, mintha ott sem lennének. Érdekes módon a hangja a legkevésbé sem dühös, sőt a helyzethez képest meglepően nyugodt.

Sydney - Page 2 Namor10 – Ennyi volt, kedvesem. Ez a hatalom túlnőtt rajtam, rajtunk, mindenkin. Végre megértettem… Nem győzhetjük le, ezért be kell hódolnom neki, és egy ilyen erő előtt még én is gondolkodás nélkül meghajolok. Még oly sok kérdésem lett volna hozzád… A neved, Bolt-Agon, és a hasonlóság Lyron és Blackagar között… Mindez nem véletlen, érzem, de kifutottunk az időből. Ha odavetem magam ezeknek a lángoló lényeknek, tudom, hogy lenyugodnak… mert sem a fiú, sem a lány nem fogják tudni uralni, ha teljesen felébred a bennük lévő erő, erről kezeskedem.

Eközben Walter és Jean már abbahagyták a beszédet, és szorosan átölelik egymást. A lángok körülöttük egyesülnek, és mintha valamiféle alak, egy madár formája kezdene kirajzolódni a tűzből.

Sydney - Page 2 Phoeni11

Sydney - Page 2 Namor10 – Sietnem kell… Megteszem, amit meg kell tennem, de van egy feltételem.

_________________
Sydney - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Sydney - Page 2 Empty Re: Sydney

Témanyitás by Ko-Rel Csüt. 20 Aug. 2015, 14:14

369. nap., Hetvenedik/tizenötödik bejegyzés:
”Szerencsére a harc eléggé elvonta a figyelmét az ezredesnek, hogy továbbra is velem foglalkozzon. Már tényleg egyre jobban sajnáltam Ms. Cartert, hogy mit kell kiállnia miattam, ha távoztunk innen s hazajutottunk. Nagyon aggódtam dr. Storm-ért, hogy már az orra is vérzett, láttam szuperlényeket, akiknél így kezdődött komolyan gond, hogy először az orruk, majd agyvérzést kaptak.
- Hagyja abba doktornő, még megöli magát s akkor mindenképp kiszabadul! – kiáltottam oda neki.
Megborzongtam azon, hogy dr. McCoy miről kezdett el beszélni, hogy ugyanaz-e a tűz. Úgy véltem, hogy nem, hiszen Mr. Stormé égetett, míg ez valami ősi volt az elmondás szerint. S ekkor Namor is kiszabadult, meglepett, hogy nem az égben levő pároshoz repült, hanem oda hozzám. Kissé félve pillantottam rá, pedig tudtam, éreztem, hogy nem bántana engem. S még az is meglepő volt, hogy ezúttal nem volt dühös, pedig ismételten megalázták s majdnem legyőzték. Értetlenül hallgattam, mit mondott s figyeltem őt, nagyon úgy tűnt, mint aki búcsúzik, mintha meghalni menne oda majd az erőhöz.
- Ugye nem akarod megöletni magad? – kérdezte döbbenten.
Utólag jöttem csak rá, hogy tegeztem, az égre pillantottam, egy lángoló madár formálódott ki… egyetlen ilyen lényt tudtam a mitológiákból, a Főnixet. Megújulás, újjászületés egyik jelképe, mindig megújuló erő, hatalom. Ekkor szinte fel sem fogtam, hogy mit mondott, hogy a nevek, a külsőd hasonlósága s minden összefügg. Végül nyeltem egyet s újra megszólaltam.
- Mi az a feltétel? – kérdeztem remegő hangon.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sydney - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sydney - Page 2 Empty Re: Sydney

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 21 Aug. 2015, 14:40

12:15.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

Fury újratölti a fegyverét, és ismét Namorra szegezi azt.

Sydney - Page 2 Fury10 – Menjen onnan, Carter ügynök, ez PARANCS!

Johnny is készen áll, hogy akármit is kér tőle Melissa, azt megtegye, miközben Namor elmosolyodik.

Sydney - Page 2 Namor10 – Csak azt kérem… csókolj meg. De ne csak úgy, mintha túl akarnál esni rajta, mert azt érezni fogom. Úgy csókolj, mint a szerelmedet. Mint a férjedet. Ezzel az emlékkel szívesen odavetem magam a lángoló halál karmai közé.

Ezalatt a Walter és Jean körüli tűzlény mintha növekedni kezdene…

_________________
Sydney - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Sydney - Page 2 Empty Re: Sydney

Témanyitás by Ko-Rel Pént. 21 Aug. 2015, 15:46

369. nap., Hetvenegyedik/tizenhatodik bejegyzés:
”Kissé összerezzentem az ezredes szavaira, bármivel lőhetett volna, úgysem tudja megállítani Namort, s ő láthatóan bántani sem akart engem. Az egész helyzet sokkal inkább másra, egy búcsúra emlékeztetett. Megdöbbentem azon, hogy mit kért, éreztem, hogy könnyek kerülnek a szemembe, hát tényleg nem értettem félre s kész lett volna öngyilkos lenni. Nem szerettem volna a halálát, hiszen nem volt olyan szörnyeteg, ha éppen nem az embereket akarta kiirtani.
- Nincs más út, csak az öngyilkosság? – kérdeztem rekedten.
Éreztem, hogy a kérésére elpirulok s zavarba jöttem tőle, hiszen te vagy az egyetlen, ki eddig megcsókolt életemben. Ennek ellenére a könnyek is végigperegtek az arcomon, nem akartam, hogy meghaljon. Még a gondolat is fájdalmat okozott, hogy ennek így kell történnie. Egy pillanatra a levegőben levő párosra pillantottam, talán mintha a madár nagyobb lett volna. Valán tényleg kifutunk az időből s nincs más lehetőség, de nem akartam elfogadni. Végül visszapillantottam rá s újra elpirultam, vettem egy mély levegőt, majd a kezemmel az arcához értem, végigsimítottam rajta s lábujjhegyre álltam. Végül, ha felértem egy magasságba értem, akkor megcsókoltam. Először csak félénken, mint amilyen mi a mi első csókunk volt, majd mélyült el. Nem szenvedélyes csók volt, sokkal inkább mérhetetlen szeretetről, törődésről árulkodott, roppant intim s belsőséges. Olyan, ahogyan téged szeretlek. A csók közben újabb s újabb könnycseppek futottak le az arcomon, hogy ez az utolsó, mit Namor érezhet s megélhet a halála előtt. nem húzódtam el, hagytam, hogy addig tartson, míg ő szerette volna, közben pedig hozzábújtam s átöleltem. Majd ha megszakítja, akkor könnyes szemmel húzódok hátrébb s figyelem, hogy miként vet véget életének, hogy az az erő is megnyugodjon, bármennyire is fájt, hogy nem tudok mit tenni ellene.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sydney - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sydney - Page 2 Empty Re: Sydney

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 22 Aug. 2015, 11:52

12:20.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

Melissa eleget tesz Namor kérésének, és megcsókolja a férfit…

Sydney - Page 2 Kiss10

Furynak, dr. McCoynak és Johnnynak a szája is tátva marad, majd a csók után, amikor Namor elhúzódik, elmosolyodik.

Sydney - Page 2 Namor10 – Helyes. Ez valóban igazi csók volt.

Sydney - Page 2 Namor11

Ekkor már azonban egyáltalán nem is látszódik Walter és Jean alakja, csak egy ragyogó, egyre növekvő, félelmetes tűzmadár magasodik a kis csapat fölé.

Sydney - Page 2 Phoeni12

Namor hirtelen mormolni kezd valamit, alig hallani, de valamiféle idegen nyelven, majd felordít, az égnek emeli a kezeit… és megremeg a föld. Eleinte csak távolról, majd ahogy telnek a másodpercek, egyre közelebbről és közelebbről hallani a fenyegető morgást, amely végül szinte fülsiketítő robogássá lesz. A lángoló madár is mintha megállna a növekedésben… és ekkor megérkezik a Namor által idézett gigantikus, mindent elborító árhullám… amely mintha egy dühös tengeri isten alakját venné fel, ahogy lecsap a városra és a tűzmadárra.

Sydney - Page 2 Neptun10

Tűz és víz egymásnak feszül, mindent beborítanak a lángok, a hullámok és a kettejük érintkezéséből felcsapó gőzök… Ez lenne a vég?


Sydney - Page 2 00120

20:00.

Nem. Még nincs vége.

Melissa meglepetten veheti észre, hogy életben van, és semmi baja. Nem égett meg, nem fulladt meg, még csak nem is vizes vagy égett semmije. Emlékszik rá, ahogy felé áramlanak a lángok és a hullámok, majd pislantott egyet, talán direkt behunyta a szemét ijedtében…

… és most itt van, újra abban a bizonyos hotelszobában.

Sydney - Page 2 0214

Ezúttal a saját ruhájában, nincs átöltöztetve, viszont ha kitekint az ablakon, láthatja, hogy beesteledett, és az utcán mindenütt árvíz okozta romok, füstölő épületek és járművek, mentők, tűzoltók, rendőrök… tehát mégiscsak megtörtént az a nagy csata.

Hirtelen a fürdőszobából ismerős hangot hall… Jean Grey az, ez kétségtelen.

Sydney - Page 2 Jean10 – Felébredt, Carter ügynök? Csak egy pillanat… Hogy érzi magát?

_________________
Sydney - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Sydney - Page 2 Empty Re: Sydney

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 22 Aug. 2015, 13:30

369. nap., Hetvenkettedik/tizenhetedik bejegyzés:
”Az elhúzódás után már nem is kaptam választ a kérdésemre, de tudtam, hogy nincs más lehetőség. A kezeimet összeszorítottam a mellkasom előtt s úgy figyeltem, ahogyan a harcba vonult. Amint az égre pillantottam már nem láttam sem Ms. Grey-t, sem pedig Mr. Kovacsot, az a madáralak teljesen eltakarta őket. Döbbenten figyeltem, hogy mi történt, ahogyan a föld remegett máris fedezék után igyekeztem nézni, ahogyan azt tanították az iskolákban, hogy mi a teendő földrengés esetén. Azonban, mi következett attól lefagytam, a hatalmas, gigantikus vízivalami, ami előrelépett, mit Namor idézett. Az utolsó, mit láttam, hogy a tűzmadár s ez a tengeri lény összecsap, ismét elvesztettem az eszméletemet.
Mikor kinyitottam a szemeimet ismét abban a szobában voltam, hol korábban is. körbenéztem, ezúttal a ruhám rajtam, s semmilyen sérülésem nem volt, mit nehezen tudtam elképzelni. Lassan ültem fel s pillantottam ki az ablakon, ott romok voltak mindenfelé, hát mégis megtörtént, minek meg kellett. Meglepetten rezzentem össze, mikor egy ismerős hangot meghallottam. Ms. Grey, tehát ő jól volt, emiatt megkönnyebbültem s megnyugodtam.
- Igen Ms. Grey – feleltem. – Ön hogy van?
Hogy vagyok? Nem tudtam igazából.
- Nem tudom, lehangolt… mi történt, Namor hallott? – kérdezem. – Ön… önnek sikerült megtennie, mit szeretett volna? S Mr. Kovacs?
Illendőnek tűnt ebben a helyzetben, hogy megkérdezzem mindezt. Ha már picit összeszedtem magam, akkor próbáltam felülni s felkelni az ágyból.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sydney - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sydney - Page 2 Empty Re: Sydney

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 23 Aug. 2015, 11:16

20:05.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

Melissa kérdései után Jean kilép a fürdőszobából… szinte teljesen meztelenül és hosszú, fekete hajjal. Pár ruhanemű kezd el lebegni körülötte, és ahogy forognak, kiválaszt párat, majd lassan felöltözik.

Sydney - Page 2 Jean11

Sydney - Page 2 Blackj10 – Én is megvagyok, Carter ügynök… Sharon. Ne haragudj, de szerintem azok után, amiken keresztül mentünk, nyugodtan tegeződhetnénk, nem gondolod? Ne lepődj így meg, ez csak paróka… egyelőre, de gondolkozom rajta, hogy ha elég hosszúra nő a hajam, tényleg befestem feketére. Egy időre… el szeretnék tűnni.

Majd Jean a szomszéd szoba felé mutat, ahol egy kanapén ott fekszik pár kisebb sérüléssel, teljesen mozdulatlanul (de azért láthatóan lélegzik) Walter.

Sydney - Page 2 Cyc10

Sydney - Page 2 Blackj10 – Walt egy ideig aludni fog, de rendben van… többé-kevésbé. Namor is túlélte az összecsapást, ne aggódj, de minden erejét elvesztve esett össze, és ezt persze Fury és az emberei azonnal kihasználták. Én pedig… Ne ítélj el ezért, de egyezséget kötöttem az ezredessel.

Jean ezzel leül Melissával szemben, és szomorú arccal folytatja.

Sydney - Page 2 Blackj10 – Hála neked és hogy benned bízva meg mertem tenni, amit kellett… illetve Namor segítségének, ami épp jókor jött, és úgy tudom, szintén neked volt köszönhető bizonyos szempontból… sikerült kiűznöm ezt az erőt, ami „Főnixnek” nevezi magát, Waltból. Ne kérdezd, mi ez pontosan, én sem tudom… Valamiféle ősi entitás, aki két részre szakadt, és valamiért épp Waltban és bennem rejtőzött el. Xavier professzor sem tudta megfejteni a rejtélyét, ezért kezelt minket, de sikerült megtanítania elfojtani. Én a telepátiám miatt könnyebben tudtam irányítani, de Walt, aki már eleve rettentő labilis… A professzor úrnak nem volt más választása, mint egyszerűen elzárni a Főnixet az elméjében. A halála után aggódni kezdtem Waltért, találkozgattunk… egymásba szerettünk… de tudtam, hogy csak idő kérdése, és folytatnom kell a professzor úr munkáját. Az volt a célja, hogy ha elég erős leszek, én vegyem magamhoz a teljes Főnixet, és az itt történt események hatására nem volt más választásom, mint már most megtenni ezt. Felkészületlen voltam… de Namor hatalma visszafogta a Főnixet, és ez elég volt nekem, hogy magamba zárjam, mélyre. Walt most már szabad tőle. Azt hiszem, Namor népe ismerhette a Főnixet, vagy a Főnix ismerte őket, nem tudom, de ezt érezve ébredhetett fel Waltban.

A lány láthatóan a könnyeivel küszködik, de erős marad, és nem sír.

Sydney - Page 2 Blackj10 – Ezek után viszont… sosem találkozhatom többé Walttal. Nem kockáztathatom, hogy a Főnix visszatérjen hozzá.

_________________
Sydney - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Sydney - Page 2 Empty Re: Sydney

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 23 Aug. 2015, 21:13

369. nap., Hetvenharmadik/tizennyolcadik bejegyzés:
”A kérdésem után zavartan sütöttem le a tekintetemet, mikor Ms. Grey kilépett az ajtón ruhák nélkül. Még így is meglepve vettem észre, hogy a ruhák a levegőben repülnek s a hölgyre mennek rá. Nekem a hajam szokott ilyesmit tenni, igaz a saját testemben s nem ebben. Bólintottam arra, hogy tegeződjünk, bár nekem roppant furcsa volt mindez annak ellenére, hogy min mentünk keresztül. Igazából akkor, sem most nem vagyok képes arra, hogy felfogjam, hogy mekkora súlya volt s mekkora veszélyben voltam. Talán végig sokkos állapotban voltam, nem tudom megmondani. A legvalószínűbbnek úgy vélem tudósként, hogy az elmém blokkolta magát, hogy így védjen meg engem s önmagát a károsodás ellen.
- Rendben van Ms. G… Jean – feleltem.
Megkönnyebbültem, mikor kiderült, hogy Namor életben van, nem tudom miért, de hátha egyszer találkozhatom vele majd később, immáron a saját külsőmben s rendesen beszélhetnék vele. Egyességet kötött az ezredessel? Ennek biztosan jó vége lesz? Nem tudtam, noha azt megértettem, hogy miért szeretne eltűnni. S Mr. Kovacsban sem volt ott már ez a lény. Szomorú volt, amit mondott, pontosan átéreztem, hogy mit fog majd érezni.
- Sajnálom, hogy így alakult… - feleltem keserűen. – Rendben leszel ezek után? én… mi tudunk tenni valamit, hogy ez az erő ne kerítse Mr. Kovacs-ot újra a hatalmába?”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sydney - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sydney - Page 2 Empty Re: Sydney

Témanyitás by Ultimate Guru Hétf. 24 Aug. 2015, 10:27

20:10.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

Jean halvány mosollyal válaszol Melissának.

Sydney - Page 2 Blackj10 – Persze, rendben leszek. Ez az egyezségem lényege Furyval. Ő tudott a professzor úr kezeléseiről és a bennünk rejlő erőről, ezért nem nézte jó szemmel, hogy ilyen közel kerültünk egymáshoz Walttal… Nem csoda, hogy szinte egyből beleegyezett az ötletembe, hogy új személyazonossággal és kinézettel eltűnjek Walter elől. Az ezredes elintézi a papírjaimat, az elhelyezésemet, még új munkát és lakást is biztosít… cserébe gondoskodom róla, hogy Walt többé ne kerülhessen a Főnix uralma alá, illetve havonta egyszer én is alávetem magam a S.H.I.E.L.D. pszichés vizsgálatainak a biztonság kedvéért. Te nem tudsz tenni semmit, de bízz bennem… amíg én élek, a Főnix nem mérgezi többé Walt elméjét.

Ezzel Jean feláll, az ablakhoz sétál, és kitekint.

Sydney - Page 2 Blackj10 – Ez a káosz pedig… ebben is segítek Fury ezredesnek az egyezségünk értelmében. Minden telepatájukat, beleértve most már engem is, be fogja vetni, hogy megváltoztassa a jelenlévők emlékeit erről az összecsapásról. Én már neki is láttam, akik a Főnix és Namor közvetlen közelében voltak, mind azt hiszik, hogy váratlan árhullám csapott le Sydney-re, amelyet valószínűleg egy óceán mélyén lezajló földrengés okozott. A részleteket a S.H.I.E.L.D. szakértői majd kidolgozzák. A lényeg, hogy a világon senki nem fog emlékezni Namorra vagy a Főnixre, leszámítva persze pár embert: Furyt, téged, engem… Ahhoz ragaszkodtam, hogy a te elmédet senki nem módosíthatja! Ó, és persze Coulson ügynökét sem, ő is jól van, odakint vár az ajtó előtt. Nagyon aggódott érted.

Ezután Jean visszafordul és folytatja.

Sydney - Page 2 Blackj10 – Valószínűleg az ezredes majd arra kér, hogy írásos jelentést se készítsetek erről az esetről, de a S.H.I.E.L.D. vezetője… öhm, Danvers ezredes, igaz? Neki nyilván tudnia kell majd az itteni eseményekről. Lássuk csak, mi van még…

Ám eközben hirtelen Mephisto dühös hangja szólal meg Melissa elméjében.


Sydney - Page 2 Meph10 – Melissa! Változott a terv! Nem Kovacsot akarom, nem ő jelenti a legkomolyabb fenyegetést, hanem ez az erő, ez a Főnix! ÖLD MEG A LÁNYT! MOST!!!

_________________
Sydney - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Sydney - Page 2 Empty Re: Sydney

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 24 Aug. 2015, 11:31

369. nap., Hetvennegyedik/tizenkilencedik bejegyzés:
”Figyelmesen hallgattam tovább, hogy Ms. Grey mit is mondott, nem tagadhatom, hogy a sok információ miatt már úgy a hatodik mondat után elkezdett fájni a fejem. Nem csodálkoztam azon, hogy az ezredes mindenről tudott, s abban nem igen hittem, hogy a hölgyet csak úgy elengedi. Féltem, hogy továbbra is figyelemmel kíséri s utána, ahogyan Namor-t, őt is elkapja majd. Bólintottam arra, hogy nem tudok mit tenni. Viszont az aggasztó volt, hogy csak addig nem érheti el a Főnix Mr. Kovacsot, amíg a hölgy életben van. Kinéztem volna az ezredesből, hogy éppen ezért öleti meg őt, hogy ez a hatalom újra Mr. Kovacsba kerüljön, hiszen már mutatta a példáját. Elfintorodtam azon, hogy mit terveznek tenni.
- Biztosan jó ötlet istent játszani, nem lesz ennek nagyobb következménye később? – kérdeztem aggódva.
Természetesen tudtam, hogy ez bekövetkezik, de ennek ellenére hangot adtam a félelmemnek mindezzel kapcsolatban. Azt nem tudtam, hogy én fogok-e csak emlékezni minderre, vagy tényleg Ms. Carter is. Danvers ezredest pedig ismertem, s tudtam, hogy nagyon, de nagyon nem fogja díjazni azt, mi itt történt. figyeltem volna tovább a hölgy szavára, mikor meghallottam Mephisto hangját ismét a fejemben. Összerezzentem rá, főleg az utolsó szavakra.
~ NEM! ~ gondoltam. ~ Megtettem, amit kért, teljesítettem a szerződést, nem fogom ezt a fiatal lányt bántani semmilyen módon! Most maga jön, hogy teljesítse, amit ígért. Az életemet kérem vissza s az információkat, miket ígért! ~ ”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sydney - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sydney - Page 2 Empty Re: Sydney

Témanyitás by Ultimate Guru Kedd 25 Aug. 2015, 10:53

20:15.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

Jean megrázza a fejét.

Sydney - Page 2 Blackj10 – Istent játszani…? Érdekes, a professzor úr is mindig ezzel jött, de… jelen esetben nincs sok választásom. Ha én nem segítek, Fury mással végezteti el a piszkos munkát, és abban egyetértettünk, hogy Waltnál nem maradhat a Főnix. Dr. Storm, az öccse, az a sok katona… mindnyájuk emlékeit módosítottam már. Egyedül dr. McCoy fog emlékezni, ő vállalta, hogy továbbra is szemmel tartja Namort az új titkos bázison, ahová szállítják majd. Benne legalább megbízom… Bár új kutatási területek is foglalkoztatják, így rendkívül elfoglalt lesz, azért ígéretet tett rá, hogy nem fogja hagyni, hogy bárki is kárt tegyen benne. Ennek bizonyára örülsz. Walt pedig…

Itt egy pillanatra elakad Jean hangja.

Sydney - Page 2 Blackj10 – … elfelejt mindent velem kapcsolatban. Ez az egyetlen mód. Kérlek, tartsd majd őt szemmel, mert előfordulhat, hogy az újabb telepatikus beavatkozás, illetve a Főnix hiánya elmezavart, személyiséghasadást, agresszív viselkedést és paranoiát okoz majd… Ó, te jó ég, mi lesz így vele? Mindent és mindenkit gyűlölni fog maga körül ezzel a hatalmas káosszal a fejében…

Jean térdre rogy, és sírva fakad, nem bírja tovább, ám ekkor hirtelen Johnny tör be a szobába.


Sydney - Page 2 Coulso11 – Melissa! Én… Ó, bocsánat, nem akartam… megzavarni semmit, csak… a… khm, közös barátunk üzenetét neked… szóval, tudod, aggódtam, amiért ellent mondtál neki… de úgy látom, nem történt semmi…

_________________
Sydney - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Sydney - Page 2 Empty Re: Sydney

Témanyitás by Ko-Rel Kedd 25 Aug. 2015, 12:08

369. nap., Hetvenötödik/húszadik bejegyzés:
”Nem tudtam, hogy Xavier professzor ilyesmit mondott, én pusztán tudományos körökben való munkám során ismerte meg ezt a kifejezést. Hogy a tudomány által előbb válunk istenekké, mintsem kiérdemelnénk, hogy emberi lények legyünk. Úgy véltem, hogy a mutánsok a képesség használattal, ha másokon teszik ugyanez volt igaz. Bólintottam, valóban talán jobb, ha ő teszi, mintsem ha az ezredes tenné.
- Igen, valóban örülök, hogy túlélte s nem halt bele abba, ami kint történt – feleltem.
Az, mit a folytatásban mondott nagyon nem hangzott jól, hiszen tudtam, hogy tényleg ez fog bekövetkezni s ez lesz az, mi történni fog. Mr. Kovacs eljátssza a halálát, majd nekilátnak embereket ölni s a saját világrendjüket terjeszteni. Mikor térdre rogyott közelebb hajoltam hozzá s a vállára tettem a kezét. Szerencsémre Mephisto pedig még mindig nem felelt arra, hogy ellentmondtam neki.
- Minden rendben lesz Jean… - kezdtem mondani.
Folytattam volna, ám Mr. Blaze ebben a pillanatban rontott be s a rendes keresztnevemen szólított. Éreztem, hogy elsápadok, én nem voltam olyan jó hazudozó, hogy azt mondjam, hogy a felesége nevét ne mondja, vagy ehhez hasonlót, képtelen voltam megszólalni zavaromban s féltem, hogy ezzel most rontottunk el mindent, örökre. ”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sydney - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sydney - Page 2 Empty Re: Sydney

Témanyitás by Ultimate Guru Kedd 01 Szept. 2015, 12:02

20:20.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

Óriási szerencséje van Melissának és Johnnynak, ugyanis Jean túlságosan belefeledkezett a sírásba ahhoz, hogy feltűnjön neki, hogy szólította Johnny Melissát. A férfi láthatóan zavarba is jön, szégyelli magát, amiért csaknem lebuktatta társát.

Mivel Jean most nem igazán reagál semmire, Johnny halkan folytatja – ezt már Jean semmiképp sem hallhatja.


Sydney - Page 2 Coulso11 – Ne haragudj, csak amikor ellentmondtál neki… megijedtem. Amúgy is az elmúlt percekben… már bocs, hogy ezt a klasszikus filmes szöveget lököm, de „zavart érzek az Erőben”. A többi idősíkon valami nincs rendben, már amennyire persze… ezt… lehet…

Ekkor Johnny hangja elcsuklik, mintha fulladozni kezdene, és egy pillanatra felizzik a teste, még lángok is megjelennek, aztán kialszik minden.

Sydney - Page 2 Coulso11 – … és… hrrmmm… Elnézést, Carter ügynök, mit is mondtam? Egy pillanatra megszédültem…

Johnny már nincs Coulson ügynökben.

Ekkor már Jeannek is feltűnik valami, és érdeklődve pillant a két ügynökre.

Sydney - Page 2 Blackj10 – Öhmm… Minden rendben, Coulson ügynök? Mintha… egészen kicserélték volna. Ó, jaj, várjanak, erről jut eszembe! Van itt még egy nagyon fontos dolog Walttal kapcsolatban, amit inkább Önökre bíznék, mint Fury ezredesre. Bár gyűlölök ennyire belemászni valakinek az elméjébe, főleg Waltéba, de itt most óriási tét, úgyhogy beépítettem a tudatalattijába egy afféle… nos, nevezzük biztonsági protokollnak. Ennek segítségével bármikor--

De persze, ekkor (mert mikor máskor?) hirtelen mintha megállna az idő Melissa körül… szétfolyik minden és mindenki körülötte, mintha csak egy festmény alakjai folynának le a képről, és egy ijesztően ismerős hellyé változik a szoba. Az egész helyiséget egy csapásra a Pokol lángjai borítják be, majd Mephisto is alakot ölt ismét vörös, démoni kinézetében, úgy magasodik Melissa fölé.


Sydney - Page 2 Meph11

Sydney - Page 2 Meph10 – ELEGEM VAN AZ ENGEDETLENSÉGETEKBŐL! Nem engedelmeskedsz, halandó? LEGYEN! AZ EGYEZSÉGNEK EZZEL VÉGE! Melissa McKenzie és Stephanie Lyesmith örökre elkárhoznak!

Melissa azonnal égető fájdalmat érez, és láthatja, ahogy mintha kiszállna Carter ügynök testéből, amely utána ernyedten esik össze… ő maga pedig szép lassan szétfoszlik… majd utána…

Mindennek vége.

… és mégsem. Melissa ismeretlen helyszínen tér magához.

_________________
Sydney - Page 2 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4406
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Sydney - Page 2 Empty Re: Sydney

Témanyitás by Ko-Rel Kedd 01 Szept. 2015, 12:24

369. nap., Hetvenhatodik/huszonegyedik bejegyzés:
”Úgy tűnt, hogy nem vette észre Ms. Grey, hogy mi történt s nem kellett aggódni amiatt, hogy valami gond történne. Figyeltem, hogy mit mond s nem tetszett, hogy szerinte valamilyen gond van, valami történt a többi idősíkban. S aggódott értem, mindez roppant kedves volt tőle. Megijedtem, amikor lángok csaptak ki belőle s hirtelen máshogyan viselkedett. Csaknem most használta fel valaki a teljes erejét valamelyik idősíkban?
- Csak annyit, mintha kicsit rosszul lenne – próbáltam menteni a helyzetet.
Ms. Grey-re figyeltem, mikor mondani kezdett valamit, volt valami, amivel Mr. Kovacs megállítható lett volna? S ekkor fagyott meg az idő, félve pillantottam Mephisto-ra, miért csak Ms. Lyesmith-t említette, a többiek már nem éltek? Felsikoltottam a fájdalomtól s még láttam, hogy a lelkem elhagyja Ms. Carter testét, ki végre szabad volt, s ekkor ölelt magához a sötétség, hol már nem volt fájdalom, se semmi…”


//Folytatás: Féregjárat túl téren és időn//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sydney - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sydney - Page 2 Empty Re: Sydney

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.