Egy nem várt találkozás

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Tyler Szomb. 08 Aug. 2020, 19:55

Tyler Jackson / Damien Slater
Természetfeletti
Ex-X-men
Egy nem várt találkozás
Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Egy nem várt találkozás - Page 3 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Serena Davidson /Adia/Stephanie


Fél szemmel a harcoló pároson tartja a szemét, igaz egyenlőre csak valamiféle mágikus erőfitogtatás megy. Stephanie láthatólag, próbálja távol tartani tőlük. Ahogy hozzá ér a kristályhoz, a Lélekfaló azonnal feléje fordul, de ismét Steph tereli el a figyelmét.
Serenára pillant, teli szájjal elvigyorodik. Van ami soha nem változik.
-Hidd el megpróbálnám, ha tudnám, hogy hogyan álljak neki. De se időnk, se a hatalmam nincs meg hozzá.....meg dili doki sem vagyok....-
Válaszol neki, és bevillan, hogy már-már ezek a szavak a régi önmagára emlékeztetik. Vissza fordul a kristály felé, már-már azon van, hogy felrajzolja az egyetlen támadó rúnát amit ismer a kristály felszínére, mikor több dolog is történik egyszerre...
A lény Steph felé veti magát, és valami iszonyatos mennyiségű mágikus energia áramlik belőle. Az egész hely remeg, mindenfelé undorító csápszerű izék jelennek meg, miközben valami számámra ismeretlen mágiával támad Stephanire...valami iszonytatóra készül...a másik pillanatban pedig egyre több és több embert pillant meg, akik mind Jason mögött sorakoznak fel, aki körül valami zöldes energia kavarog....
-Mi a büdös p----a folyik már itt!!!-
Kiabálja bár nem valószínű, hogy bárki is meghallja, újra a kristály felé fordul megpróbál annyi robbanó rúnát rá helyezni amennyit csak tud, számítva arra, hogy az pajzs amit Stephanie rá helyezett, ki bírja, bármivel is próbálkozik a kristály ....

Az utolsó emlékem, hogy miután a többiek elkezdtek nem észrevenni....vagyis nem láttak többé....hogy ezen a pokoli helyen, sodródtam ki tudja meddig, amíg sikerült össze szednem magam valamennyire....és találkoztam egy másik lélekkel. Láthatóan nem értett, hallott, de érezhetően tudta mit akarok. Ki jutni innen végre, olyan furcsa volt, szavak nélkül is megértettük egymást. Összegyűjtöttünk annyi ember, lelket amennyit csak tudtunk. Könnyebb volt, azt hiszem történt valami amiért a lény nem figyelt ránk. Közben pedig történt valami, energia kezdett gyűlni bennem...gőzöm sincs, hogy miért, hogyan...talán a többi itt kínzott lélekhez lehet köze....
Végül egyszerűen ott találtam magam a központi részen, amit az a valami olyan nagyon rejtegetni akart. Itt voltak a többiek is, nem tudom, hogy láttak-e, de nem is érdekelt. Nem volt sok időm hátra, egyszerűen csak tudtam.....azt hiszem félig önkívületben, kinyújtottam a kezem és a többiektől kapott, nyert talán elszívott energiát egyszerűen rázúdítottam a Lélekfalóra....egyetlen céllal....PUSZTULJON!!!




Felszerelés:
Szakértelmek:
Képességek:

Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 09 Aug. 2020, 00:00




Előtörténetek:
Serena és Adia

Kaland:
Egy nem várt találkozás
Serena Amelia Davidson és Adia
Az X-men vezetője, a Xavier iskola igazgatóhelyettese, orvos


Játékostárs(ak) neve: @Tyler, @Thorhalla

Egy nem várt találkozás - Page 3 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Tyler Jackson / Damien Slater | Stephanie Miller
többi információ:

Még mindig nem tudtam, hogy mi is folyik itt, Mrs. Miller nagyon máshogyan nézett ki, mint egyébként. A haja színe olyan volt, mint a lányainak, ezért lehettek vörösek? Meg igazából egy istennőt olyannak képzeltem volna, mint amilyen ő volt ebben a pillanatban. Tyler közben próbált valamit tenni a kristállyal, bár nem volt neki sem túl sok ötlete arra, hogy mit is kellene tenni. akkor én mit szóljak? Úgy, hogy én még a mágiához sem értek? Sebek gyógyításához igen, mert orvos voltam, de nem pszichológus, vagy pszichiáter, csak sürgősségi szakorvos.
- Remélem van valam… – kezdtem volna.
Azonban nem tudtam befejezni, mert undorító csápos valamik jelentek meg mindenfelé. Szerintem ezt nem igazán akartam látni. Végül pedig Mr. Norman is megjelent a többi lélekkel együtt. Vagyis olyannak tűnt és megtámadták a Lélekfalót. Csak kapkodtam a fejemet, hogy mi történik, hogyan és miért, vagy mi ez az egész.
- Én ebből már tényleg nem értek semmit – motyogtam leginkább magamnak.
Elég tehetetlennek éreztem magam, hogy nem tudok itt semmit sem csinálni, még mindig megérinteni sem tudtam a kristályt, csak átnyúlni rajta, amikor belenéztem is csak sötétséget láttam. Így inkább visszahúzódtam pár lépésnyire a kristálytól és figyeltem, hogy mi lesz az eredménye Mr. Norman és a többi lélek támadásának, nem beszélve arról, amit Tyler csinált.
Vajon jól éreztem, hogy ez már a végjáték volt és hamarosan vége az egésznek? Csak reméltem, hogy a mieink fognak győzni és nem a Lélekfaló, mert nem szerettem volna úgy meghalni, hogy nem tudok másokat megmenteni. Ha meg kell halni, legalább másokat had menthessek meg…

felszerelés/egyebek:

Egy nem várt találkozás - Page 3 RwG6f65 Egy nem várt találkozás - Page 3 AdUwA9l Egy nem várt találkozás - Page 3 I2XEfGU Egy nem várt találkozás - Page 3 ZUBmiQn Egy nem várt találkozás - Page 3 2JwQCrm Egy nem várt találkozás - Page 3 2BY9M2G

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy nem várt találkozás - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Thorhalla Vas. 09 Aug. 2020, 00:07




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Egy nem várt találkozás
dr. Stephanie Miller
WAND igazgató, Bosszú Angyal, Főmágus


Játékostárs(ak) neve: @Serena Davidson, @Tyler

Egy nem várt találkozás - Page 3 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Ismeretlen dimenzió
Cél / Feladat: Megmenteni a többieket
Többiek: Tyler Jackson / Damien Slater | Serena Davidson
egyéb információk:


Kitértem a lény elől, akit már kellően elcsaltam, nem tudom, hogy a többiek mit csináltak, de haszna volt, mert amikor megjelentek a csápok már tudtam, hogy mi ez. Egyszerűbb, mint hittem. Szerencsére nyertünk egy időt, hogy megtudjuk, hogy mi ez.
- Ó, hát persze, Chthon! Ó és az undorító mocskos Darkhold mágiája. Ugye tudod drágám, hogy az a könyv évek óta nálam van? – kérdeztem elégedetten.
Ez meglehetősen Thorhalla-san hangzott, de mit lehet tenni, én ő vagyok és ő pedig én. Ezen nem lehet változtatni. Viszont megvolt a fegyverem ellene, ugyanis nem csak a Darkhold volt a tulajdonomban – bár azt ki sem nyitottam, ostoba nem vagyok – de nálam volt Vishanti könyve is, az ellentét. Amit viszont nagyon is tanulmányoztam, amióta megkaptam az előző őrzőtől. Most már pontosan tudtam, hogy miként kell darabokra tépni ezt a helyet úgy, hogy egyetlen léleknek se ártsak itt.
- Tudod mi a szép Chthon mágiájában? Nagyon könnyű megtanulni, de irányítani nagyon kevesen tudják. Téged is felemésztett. A szerencséd, hogy téged is megtudlak menteni – mondtam.
Ekkor jelentek meg azok, akik itt voltak, támadást indítottak a lélekfalóra. Több főnek éreztem, bár csak egyet láttam. Egy rúnát rajzoltam a levegőbe, ami aranyfényben ragyogott fel a Lélekfaló körül, elnyelve az összes energiát, majd visszacsapva arra, aki a támadást küldte. A támadás eltalálta az illetőt, fogalmam sincs, hogy ki volt, de a kristálynak csapta, ami megremegett és megrepedt.
- NEM ÖLÜNK! – mennydörögtem, a hangom mindenhonnan hallható volt. - Főleg, hogy menthető! Egy X-men, sem pedig egy Bosszú Angyal sem öl, soha sem! Ha megölöd meghaltok, mindannyian!
Azt hiszen az, amikor egy istennő beszél, noha fizikailag nem voltam az, a lelkem igen.
- Soha sem játszunk lopott hatalommal, mert olyanokká válhattok, mint ő! – mondtam.
Most, hogy volt lehetőségem a lény felém ugrott, ezzel egy időben rajzoltam fel a rúnát a levegőbe. A támadásom telibe találta, a lény felordított, először állatias hangon, majd emberin. A támadás megakadt, a hófehér fény körülölelte őt, a csápok kezdtek virágokká és fákká változni. A fény miatt nem láttam, hogy ki az, de egy biztos, hogy gyógyult…

felszerelés/egyebek:

Egy nem várt találkozás - Page 3 Wf5WnAN Egy nem várt találkozás - Page 3 Nyryrnp Egy nem várt találkozás - Page 3 JAhYcc2 Egy nem várt találkozás - Page 3 TrxrNDE Egy nem várt találkozás - Page 3 GGIYOu5 Egy nem várt találkozás - Page 3 EJ8Vt08
Egy nem várt találkozás - Page 3 Dp6D3Pl Egy nem várt találkozás - Page 3 V6EFKhI Egy nem várt találkozás - Page 3 GNasLCM Egy nem várt találkozás - Page 3 Rpq6rYY Egy nem várt találkozás - Page 3 TL5zR2h Egy nem várt találkozás - Page 3 EaYapF5

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy nem várt találkozás - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Tyler Csüt. 20 Aug. 2020, 19:54

Tyler Jackson / Damien Slater
Természetfeletti
Ex-X-men
Egy nem várt találkozás
Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Egy nem várt találkozás - Page 3 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Serena Davidson /Adia/Stephanie


-Állj be a sorba, Serena....már én se értek semmit....-
Közben egyre több és több pecsétet helyezz el a kristályon, amiből Jason támadása, és Stephaine mennydörgő szavai zökkentenek ki. Jason neki csapódik a kristálynak, ami bereped.
Közben Stephanie valami varázslatot használ, minden elkezd megváltozni, a csápokból fák lesznek, virágok bújnak elő, a Lélekfalót gyógyító energia veszi körül. Ezzel egy időben, megragadja Jasont és arrébb vetődik vele....aktiválja a rúnákat. Azok felizzanak, de ahelyett, hogy felrobbantanák a kristályt, az fogja magát és aranyszínben fel izzik és porrá omlik. Ebben a pillanatban pedig érzi, hogy valami elkezdi visszahúzni a testébe, ahogy a többi lélek is kezd eltűnni. Érzi, hogy most már minden rendben lesz. Jason is elhalványul, de meleg éltető energiát érez felőle, tudja, hogy ő is rendben lesz most már. Mielőtt ő is eltűnne, vet egy pillantást a Lélekfalóra. A fény kezd kialudni körülötte, és döbbenten veszi észre, hogy saját magát látja. Mármint, mint Tyler Jacksont. A régi testét. Vannak különbségek, hosszabb a haja, és fiatalabb, mint saját maga jelenleg. Valamit beszél Stephaniehoz, sír, de mintha hálásnak tűnne, ugyan akkor a tekintete iszonyatot sugározz. Mintha visszafordíthatatlan dolgokat tett volna és most realizálta volna őket. Serenára pillantok, ő is épségben.
-Most már minden rendben lesz....-
Nem tudja, hogy hallja-e, érzi, hogy már talán csak másodpercek kérdése és visszatér a testébe....





Felszerelés:
Szakértelmek:
Képességek:

Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 22 Aug. 2020, 00:09




Előtörténetek:
Serena és Adia

Kaland:
Egy nem várt találkozás
Serena Amelia Davidson és Adia
Az X-men vezetője, a Xavier iskola igazgatóhelyettese, orvos


Játékostárs(ak) neve: @Tyler, @Thorhalla

Egy nem várt találkozás - Page 3 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Tyler Jackson / Damien Slater | Stephanie Miller
többi információ:

Nem örültem, hogy Tyler sem tudott arról semmit, hogy mi folyik itt. Ha már ő sem, akkor már tényleg gondok vannak. Mrs. Miller miért támadta meg Mr. Normant? Erre választ is kaptunk, ami nagyon nem volt jó, hogyha megöli a Lélekfalót, akkor mindannyian meghalunk. Nem szerettem volna ezt. Inkább figyeltem, ahogyan Tyler nekilátott feltenni a rúnákat a kristályra. Továbbra sem tudtam sok mindent tenni, de akkor igazán meglepődtem, amikor mindenhol virágok és növények kezdtek megjelenni. Csodaszép volt, pontosan az ellentéte annak, ami itt volt. Én csak annyit láttam, hogy a lelkek kezdenek eltűnni és minden egyre jobban halványodik. A következő pillanatban pedig köhögés mellett nyitottam ki a szememet. A világ megfordult vele, de tisztán láttam, hogy gyengélkedőn vagyok, akkor Mrs. Miller valóságos lehetett. A kezemben infúzió volt és kórházi ruhában voltam. A hasam még mindig fájt, ahogyan odatettem a kezem, tényleg ott volt a seb, ahol leszúrtak. Az valóság volt, és éreztem Adia-t is.
~ Örülök, hogy magadhoz tértél. Az a lélekvilág nem igazán volt kellemes nekem, valamiért nem is tudtam ott maradni sokáig ~ mondta.
~ Én is örülök, hogy nem esett semmi bajod és sikerült minket is megmentened, köszönöm Adia! ~
~ Mi sem természetesebb ennél ~ felelte.
Mivel a sebem fájt még, így visszadőltem az ágyra. Nem messze magamtól Tyler ágyát láttam meg, hogy ő is itt volt. Igaz egyelőre nem volt magánál, aztán éppen hogy csak átfutott a fejem mindez, amikor ő is hirtelen magához tért. Akkor mindannyian jól voltunk, úgy tűnt. Reméltem, hogy mindenki más is azok közül, akik be voltak oda zárva.
- Hogy érzed magad? – kérdeztem kissé aggódva.
Azt hiszem, hogy nekem pedig ideje lenne a sebemet tényleg alaposan megvizsgálnom mindennel együtt. Hogy is mondják? Az orvos a legrosszabb beteg?

felszerelés/egyebek:

Egy nem várt találkozás - Page 3 RwG6f65 Egy nem várt találkozás - Page 3 AdUwA9l Egy nem várt találkozás - Page 3 I2XEfGU Egy nem várt találkozás - Page 3 ZUBmiQn Egy nem várt találkozás - Page 3 2JwQCrm Egy nem várt találkozás - Page 3 2BY9M2G


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy nem várt találkozás - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 22 Aug. 2020, 00:13




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Egy nem várt találkozás
dr. Stephanie Miller
WAND igazgató, Bosszú Angyal, Főmágus


Játékostárs(ak) neve: @Serena Davidson, @Tyler

Egy nem várt találkozás - Page 3 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Ismeretlen dimenzió
Cél / Feladat: Megmenteni a többieket
Többiek: Tyler Jackson / Damien Slater | Serena Davidson
egyéb információk:


A varázslat sikeres volt és végre a kristálynak is vége volt, ami csak tovább gyorsította a folyamatot. Az még engem is meglepett, hogy ki volt az a fényben, nos mondjam, hogy erre nem számítottam? Bár igaz, amikor megölte véletlenül azt a tizenkét személyt, akiket megmenteni akart, akkor könnyedén létrejöhetett ilyen sérülés, hogy ezt okozza. De most már vége volt. Itt minden helyreállt, éreztem, hogy minden lélek eltűnt és a régi Tyler Jackson is rendben volt, a lelkének ezen fele most már megnyugvást talán és békében pihenhet, nyugodhat. A végén pedig ő is eltűnt, beleolvadt a helybe, ami pedig kezdett összeomlani. Már nem volt arra szükség, hogy ez a hely az asztrál síkon megmaradjon. Azt hiszem, hogy ezek után nekem sem volt más dolgom mintsem távozni. Befejeztem a gyógyító és tisztító varázst, már ezt sem kellett fenntartanom. Már csak a megfelelő jelek felrajzolása volt hátra, amivel megszüntetem a saját varázslatomat és visszatérek a testembe. Így mindezt meg is tettem, ahogyan ilyenkor lenni szokott, egy elég erős rántást éreztem, majd elmosódott minden, ahogyan a lelkem visszafelé száguldott a saját testem felé. Egy újabb megszokott érzés, ahogyan újra ott voltam benne, kinyitottam a szememet és az ottani megszokott szentélyemben voltam, ahol nekiláttam annak egyáltalán ennek az egésznek.
- Vízió, hogy van Miss Davidson és a vele behozott férfi? – kérdeztem.
- Magukhoz tértek, állapotuk kielégítő – kaptam a választ.
- Nagyszerű, a férfi Tyler Jackson, intézkedj e szerint kérlek. – mondtam.
- Mivel nem a saját testében van és hivatalosan halott, el fogják engeni – világosított fel az android hangja.
- Tudom, de ez a kötelességem – tettem még hozzá.
Lassan felkeltem a földről, ebben a pillanatban egy dolgot akartam csak, megölelni Jon-t és a lányokat…

felszerelés/egyebek:

Egy nem várt találkozás - Page 3 Wf5WnAN Egy nem várt találkozás - Page 3 Nyryrnp Egy nem várt találkozás - Page 3 JAhYcc2 Egy nem várt találkozás - Page 3 TrxrNDE Egy nem várt találkozás - Page 3 GGIYOu5 Egy nem várt találkozás - Page 3 EJ8Vt08
Egy nem várt találkozás - Page 3 Dp6D3Pl Egy nem várt találkozás - Page 3 V6EFKhI Egy nem várt találkozás - Page 3 GNasLCM Egy nem várt találkozás - Page 3 Rpq6rYY Egy nem várt találkozás - Page 3 TL5zR2h Egy nem várt találkozás - Page 3 EaYapF5


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy nem várt találkozás - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Tyler Szer. 09 Szept. 2020, 13:20

Tyler Jackson / Damien Slater
Természetfeletti
Ex-X-men
Egy nem várt találkozás
Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Egy nem várt találkozás - Page 3 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Serena Davidson /Adia/Stephanie


-Aúúú....-
Szisszen fel, mikor felébred, és hirtelen próbál felülni, vissza is hanyatlik az ágyba. Testileg nem sérült meg, csak a feje zúg, ahol leütötték, és szédül egy kicsit. Körbe pillant, megkönnyebbülten veszi észre Serenát a szomszéd ágyon.
-Forog velem a világ, és rettentő fáradt vagyok....de te, hogy vagy? Sajnálom, hogy belekeveredtél és megsérültél, és hogy nem voltam valami baromi nagy segítség. Köszönöm Aida, hogy segítséget hívtál...nélküled valószínűleg ott hagytuk volna a fogunkat, és persze Stephanie nélkül is.-
Nem szükséges megkérdeznie, hogy Jason vajon jól van-e, érezte, hogy mindenki aki még életben volt azon a helyen, vissza került a testébe.
-Most mi lesz? Megint börtönbe kerülök....nem mintha bánnám, megérdemlem...-
Ez így igaz, azt viszont nem mondja el, hogy saját magát látta, ő volt az a szörny, aki ezeket a szörnyűségeket művelte az emberekkel. Nem is igazán érti, hogy lehetséges ez. Körbe nézz, keres valami nővér hívót vagy bármit, amivel odahívhat valakit, aki elmondja, mi lesz most a következő lépés, mi lesz vele, illetve, hogy Jason és a többi ember tényleg jól van-e...





Felszerelés:
Szakértelmek:
Képességek:

Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 12 Szept. 2020, 00:01




Előtörténetek:
Serena és Adia

Kaland:
Egy nem várt találkozás
Serena Amelia Davidson és Adia
Az X-men vezetője, a Xavier iskola igazgatóhelyettese, orvos


Játékostárs(ak) neve: @Tyler, @Thorhalla

Egy nem várt találkozás - Page 3 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Tyler Jackson / Damien Slater | Stephanie Miller
többi információ:

Próbáltam a lehető legkényelmesebben elhelyezkedni, hogy ne legyen kényelmetlen a fekvés, nem is beszélve arról, hogy Adia is tudja gyógyítani a sebemet. Úgy látszott, hogy mások voltak a tüneteink, mert nekem jellemzően a sérülésből adódó gondjaim voltak csak, meg kissé fáztam, de lássuk be, kint nagyon hideg volt, és átfagyhattam, fagyhattunk, így ezen nem csodálkoztam. Fáradnak annyira nem éreztem magam. Felnevettem kicsit keserűen azon, hogy nem volt nagy segítség, ez pedig nagy hiba volt. Felnyögtem a fájdalomtól, ahogyan az belenyilalt a sebesülésembe. Igen, a nevetés keltette izom-összehúzódások nem éppen a legjobbak egy ilyen sérülésnél.
- Te mondod? Nekem még csak fizikai alakom sem volt, és nem értek a mágiához. Ha te nem voltál nagy segítség, akkor én mit szóljak? – kérdeztem keserűen.
Én aztán tényleg nem csináltam semmit sem, csak értetlenül álltam az egész ügy előtt. Az én esetemben egyedül talán Adia volt hasznos, hogy elhozott ide minket és elmenekült velünk. Mivel Adia nem volt a legbeszédesebb másokkal, így gondolati úton üzente meg nekem, hogy mit is mondjak hangosan.
~ Mond meg neki, hogy ez természetes volt. azonban sajnos nem láttam a támadónkat. ~ mondta. ~
- Adia azt mondja, hogy ez természetes, nem kell köszönni neki. Azonban nem látta azt, aki megtámadott minket és megsebzett engem. Remélem majd azért sikerül elkapniuk, bárki is volt – tettem hozzá.
Az ágyam mellett a kis szekrényen volt egy pohár, azért próbáltam nyúlni, de Adia egy csáppal megelőzött, ami most remekül jött. Közben pedig két SHIELD ügynök jött be a kórterembe és egyből Tyler felé indultak.

felszerelés/egyebek:

Egy nem várt találkozás - Page 3 RwG6f65 Egy nem várt találkozás - Page 3 AdUwA9l Egy nem várt találkozás - Page 3 I2XEfGU Egy nem várt találkozás - Page 3 ZUBmiQn Egy nem várt találkozás - Page 3 2JwQCrm Egy nem várt találkozás - Page 3 2BY9M2G

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy nem várt találkozás - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Tyler Szer. 14 Okt. 2020, 18:29

Tyler Jackson / Damien Slater
Természetfeletti
Ex-X-men
Egy nem várt találkozás
Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Egy nem várt találkozás - Page 3 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Serena Davidson /Adia/Stephanie


Elkerekedik a szeme. Tényleg ki lehetett az aki megtámadta Serenát, még odakinn a kikötőben, amíg vakon keringtek a hirtelen támadt hóviharban. Az nem segít a dolgon, hogy a lélek faló úgy nézett ki, nem ú maga volt. Talán valaki segített neki ezen a síkon, akinek teste volt. A lélekfaló nagyon is asztrális lény volt, amennyire megtudja ezt állapítani....Csak felsóhajt, most képtelen ezen is gondolkodni.
-Akkor maradjunk annyiban, hogy Adian kívül, ebben a trióban a másik kettőnek nem volt sok haszna...-
Mosolyodik el keserűen, majd elhallgat ahogy a két SHIELD ügynök belép a terembe. Megfeszül. Most kerül vissza a hűvösre. Felkészült rá, de ez nem jelenti azt, hogy szeretnie is kellene a dolgot. Bonyolult.
-Tyler Jackson, Miss Davidson....Tájékoztatom Önöket, hogy még folyik a nyomozás az önökkel történtekkel kapcsolatban. Még nem sikerült azonosítanunk azt aki Miss Davidsonra támadt. Azonban a város számos kórházából érkeztek jelentések, miszerint több tucat ember ébredt fel a tartós kómájukból. Tudomásunk van arról is hogy Jason Liam Norman, az Önök egyik diákja is fel ébredt a kómából.-
Elég komolyan már-már érzelem mentesen darálja a szöveget. Ez a dolga.
-Ami Önt illeti Mr. Jackson....-
Megfeszül, idegesen pillant a két ügynökre. Nem úgy tűnik, hogy megússza a dolgot...nem is akarja...vagy mégis...bonyolult....




Felszerelés:
Szakértelmek:
Képességek:

Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Thorhalla likes this post

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 21 Okt. 2020, 00:01




Előtörténetek:
Serena és Adia

Kaland:
Egy nem várt találkozás
Serena Amelia Davidson és Adia
Az X-men vezetője, a Xavier iskola igazgatóhelyettese, orvos


Játékostárs(ak) neve: @Tyler

Egy nem várt találkozás - Page 3 SpI73JZ

Idő: 2031. január 19., délutáni órák
Helyszín: Kikötő környéke, Brooklyn, New York
Cél / Feladat: Találkozni az ismeretlen telefonálóval
Többiek: Tyler Jackson / Damien Slater | Stephanie Miller
többi információ:

Nem volt Tyler-nek sem ötlete azzal kapcsolatban, hogy ki támadhatott meg. Lehetséges, hogy a Lélekfaló? Lehet, hogy az ő fizikai teste volt az, aki ezt okozta? Nem tudtam, de reméltem, hogy ez lehetséges, mert tényleg semmit sem értettem ehhez a témához. Így most már nem is nagyon tudtam mit mondani ehhez. Igen, Adia nagy segítség volt, de én továbbra is úgy gondoltam, hogy Tyler is.
- Szerintem te is az voltál odaát, csak az én állapotommal nem lehetett ott mit kezdeni. Talán pont amiatt, mert 0 közöm van a mágiához, nem tudom – mondtam.
Tényleg nem tudtam, hogy mi lehet az oka. Közben a két ügynök is közelebb jött, akik a ki nem mondott kérdésre is válaszoltak. Csak remélni tudtam, hogy volt drone a közelben és felvett azt, ami történt, vagy találnak valami nyomot, ami alapján megtalálják az elkövetőt.
- Köszönöm! Biztos vagyok benne, hogy megfogják találni, aki ezt tette – feleltem fáradtan.
A következő részt már az asztrál síkon is tudtuk, de itt megerősítést nyert, aminek nagyon örültem. Ki tudja, hogy hány személy volt az, aki végre visszakaphatta az életét anélkül, hogy félniük kellett volna amiatt, hogy újra megtörténik. Vajon milyen régen lehettek kómában, vagy abban az állapotban? Mr. Norman volt az egyetlen, akit tudtam, bár azt nem, hogy mikor kezdődött, lehetett az 65 millió évvel ezelőtt is, amikor a múltban ragadtak és aludniuk kellett, amíg a jelenbe nem érkeznek. A többiek felébredtek a hibernációból akkor, ő nem. Kezdtem magam nagyon fáradtnak érezni, a szemeimet alig tudtam nyitva tartani. Még felfogtam, hogy bólintottam az ügynöknek, hogy rendben van, és hallottam, hogy Tyler-hez kezdett beszélni, majd újra elvesztettem az eszméletemet.

Serena rendben lesz. ^^ Tyler akkor a következő pár hetet még börtönben töltötte, előzetes letartóztatásban, amíg az ügy lezajlott, aztán szabadon engedték. Végül is meghalt, még egyszer nem ítélhetik el ugyanazért a tettért. Szóval újra tisztalappal indul és immáron törvényesen élvezheti a szabadságát. – Nef
felszerelés/egyebek:

Egy nem várt találkozás - Page 3 RwG6f65 Egy nem várt találkozás - Page 3 AdUwA9l Egy nem várt találkozás - Page 3 I2XEfGU Egy nem várt találkozás - Page 3 ZUBmiQn Egy nem várt találkozás - Page 3 2JwQCrm Egy nem várt találkozás - Page 3 2BY9M2G

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egy nem várt találkozás - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Egy nem várt találkozás

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.