Rhyssa és Trill (MU 5.)

Go down

Privát játék Rhyssa és Trill (MU 5.)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 01 Jún. 2020, 00:04


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rhyssa és Trill (MU 5.) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Rhyssa és Trill (MU 5.)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Hétf. 01 Jún. 2020, 00:04




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Két másik élet
Rhyssa Edaara Quillan-E’ron / Lady Benûwia
Az Alkony különítmény parancsnoka, őrnagy (Havoc Squad); A Halálosztag főparancsnoka, sith sorcerer, assassin


Játékostárs(ak) neve: @Xeth E'ron

Rhyssa és Trill (MU 5.) F9lWy2f
Rhyssa és Trill (MU 5.) TK0CuxX

Idő: Esti időpont; Béke ünnepe alatt (MU 5. nyár)
Helyszín: Örök Sárkány palotája, Zakuul
Cél / Feladat: Jólérezni magát / Várakozni a férjeire
Többiek: Trill
Egyéb információk:


Mint, amióta újra együtt voltak most is itt volt Rhys Xeth-el és Keth-el Zakuul-on. A Béke ünnepe alatti idő számára továbbra is több minden miatt voltak emlékezetesek. Egyrészt amiatt, mert itt volt a házassági évfordulójuk és a saját születésnapja is. A lányokat is el kellett hoznia, mert Xeth olyan ritkán láthatja őket élőben, hogy szerette volna, ha itt lennének. Szóval most a fiúk voltak a lányokkal, addig is Rhys már feljött a bálterembe, azaz a palota tetején levő részekre – révén a szállások voltak lejjebb. A hivatalos Köztársaságban leadott adatok alapján megint Keth-el volt itt, mint tavaly is, azaz Xeth lesz az újra, aki álruhában, álcagenerátorral jelenik meg, hogy ne derüljön ki ketten vannak. Még mindig képtelen volt megbarátkozni azzal, amit Zilriel tett vele. nem volt elég, hogy eddig is hazugságban kellett élniük, de most már minden létező orvosi adatot hamisítani kellett róla, ha a Köztáraságban történik vele valami és nem egy birodalomhoz hű magánorvos látja el, mert nehéz lett volna ésszerű magyarázatot adni arra, hogy miért is van újra méhe, amikor azt eltávolították. Még mindig dühös lett, ha arra gondolt, annak a némbernek nem volt joga ezt tenni, már megbarátkozott azzal, hogy nem lehet több gyermeke, újra nőként érezte magát, egész embernek, de most? Egy szörnyetegnek, aki elvesztette az emberségét, még a sötét oldalon is emberibbnek érezte magát. Noha nem történt benne genetikai változás sem a férjei, sem az orvosok szerint, de nem érezte jól magát többé a testében, szörnyként gondolt magára. Többször elgondolkodott azon, hogy vajon a sith ivadékok érezhettek így, már akinek megmaradt a tudata? Már csak amiatt is ezt érezte, mert volt egy olyan érzése, hogy Zilriel elrontott valamit és nem lett tökéletes, amit akart, mert azóta folyamatos fájdalmai voltak, folyamatosan görcsölt vérzés nélkül. Mintha az új, visszanövesztett szerv újnak hitte volna magát és hónapok alatt akarta volna bepótolni azt, amióta Rhys alapból nemzőképes volt és beérni saját magát. Nem volt túl erős a fájdalom szerencsére, de kellemetlennek kellemetlen. Talán egyszer jobb lesz, talán egyszer megbarátkozik ezzel újra… Azt könnyebb volt megemésztenie, hogy ő parancsolhat minkét férjének és tetszik nekik vagy sem, de kénytelenek végrehajtani, amit mond. Mondani sem kell, hogy mind a ketten odavoltak ezért.
Ahogyan a báltermekben és magában a palotában – a közösségnek megnyitott részen – sétált meglátott valakit, ami miatt torpanásra kényszerült. Egy olyan személyt vett észre, akinek ott sem kellett volna lennie, mert több mint húsz éve halott. A Dagobah-n látta a Nexusnak hála a hófehér bőrű és hajú fiatal kamaszlányt, bár ez itt inkább húszas évei közepén járhatott. Olyan volt a lány Xeth-nek, mintha a testvére lenne, végül ő is ölte meg a próbáján, amit azóta is bánt. Mindkét férje egyetértett abban, hogy jóban lettek volna Rhys-el, ha Trill élt volna. Most pedig mégis itt volt? Mi folyt itt? Egy hasonmás, vagy Benûwia szórakozott vele?

felszerelés/egyebek:

Rhyssa és Trill (MU 5.) ZxD7j2S Rhyssa és Trill (MU 5.) SqAxTGu Rhyssa és Trill (MU 5.) JbcNp4Z Rhyssa és Trill (MU 5.) BoXhNuP Rhyssa és Trill (MU 5.) ZlnSBzQ Rhyssa és Trill (MU 5.) E9Rn4mm
Rhyssa és Trill (MU 5.) Tdnbsvt Rhyssa és Trill (MU 5.) 31eWAll Rhyssa és Trill (MU 5.) LRaSnHA Rhyssa és Trill (MU 5.) YMcSFLr Rhyssa és Trill (MU 5.) Iy5aNTG Rhyssa és Trill (MU 5.) VZwKC7u


_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rhyssa és Trill (MU 5.) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Rhyssa és Trill (MU 5.)

Témanyitás by Xeth E'ron Szer. 03 Jún. 2020, 23:23

TRILL


Kaland címe: MU 5. nyár
Foglalkozás: Időutazó, Forcehound
Helyszín: Örök Sárkány palotája, Zakuul

Ezt az egész új helyzetet továbbra is nehéz volt megszokni. Először is azt, hogy életben voltam, pedig a predor, akihez egykoron tartoztam egyértelműen az elpusztításomra utazott, valamint még mindig nem tudtam egyetlen alkalommal sem arra ébredni, hogy ne félnék attól, hogy vadászokat küldenek utánam, pedig most már azt i tudom, hogy mindez egyszerűen lehetetlen. Ez a galaxis, azzal ellentétben ahonnan érkeztem, szabad volt. Bizonyos szempontból örömmel töltött el, hogy mindaz amiért harcoltunk, amiért e je'daii rend küzdött, az valóra vált. A Végtelen Birodalomnak nyoma sem volt, a rakatákból is csupán degenerált lények maradtak. Sajnos azonban a je'daii rend is elsüllyedt a történelem viharos óceánjában. Őket nagyon is hiányolom ebből az új világból.
Persze ennek is megvannak a hátulütői, hiszen amennyire eddig sikerült tájékozódnom épp hidegháború időszak volt, ami egy űrhajó lezuhanása miatt alakult ki. Mármint az vetett véget a háborúnak. A Birodalom és a Köztársaság, a Sith Rend és a Jedi Rend, a sötét és a világos oldal. Az egész olyan, mintha valaki ketté szakította volna a je'daii rendet és egymás ellen fordította volna őket. Pedig ők eléggé odafigyeltek az egyensúly megtartására, a kilengés bármelyik irányba veszélyes volt é csak zavart keltett.
Viszont most egy Zakuul nevű bolygón voltam. Különös hely volt. A múltban semmit sem hallottam róla, bár ez nem volt olyan meglepő, hiszen a predorom területén kívül sohasem voltam, azután sem, hogy dezertáltam. Most, ahogy elnéztem, egy luxus hely volt, é a mostanihoz hasonló ünnepségeket tartottak. Furcsa volt ennyi különböző személyt látni, és ahogy hallottam a legváltozatosabb helyekről érkeztek és elég sokan maga pozíciót is töltöttek be. Én pedig itt voltam, mint egy elvezett lány a saját idején kívül. Talán ezért nem is találtam senkit, akivel beszélgethettem volna, tartottam tőlük, meg attól, hogy miket mondanának, meg hogy miként reagálnának az esetleges kérdéseimre vagy értetlenkedéseimre. Ezért is vonultam el inkább a tetőtérre és foglaltam helyet egy asztalnál, egyedül. A pohár pezsgős innivalót magam előtt pedig fenntartásokkal vizsgálgattam. A ok változatos étel és ital elég nehézkessé tette az életemet, főleg, hogy nem is igazán tudtam, hogy mi az, amit szeretnék, vagy amit nem, és a kísérletezés nem mindig végződött pozitív végkimenetellel.
Azonban egyszer csak abbamaradt egy pillanat alatt az erre áldozott figyelmem. Először az az érzésem támadt, hogy figyel valaki, majd egy olyan arcot vettem észre a poháron túl, a tömegben, amelyik sehogy sem lehetett ott. Először csak azt hittem, hogy talán az ital torzít vagy változtat az arcon, de amikor felemeltem a fejem az a személy ugyan ott volt és egyenesen én rám nézett.
- Helska! - önkénytelenül futott ki a számon a neve, egyszerre meglepetten és örömmel, majd integetni kezdtem, hogy ha esetleg nem vett volna észre, vagy nem lenne biztos benne, hogy én vagyok-e akkor tudja, hogy igen, nem téved. Ezt az egész időutazó dolgot nem értettem, így tulajdonképp azt sem tartottam kizártnak, hogy valamilyen úton-módon, vagy csodával határos módon ő is ide került, ide a jövőbe távol attól, ahol és amikor éltünk eddig.

Felszerelés
Spoiler:
Erőalkalmazások
Spoiler:


_________________
Rhyssa és Trill (MU 5.) 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Rhyssa és Trill (MU 5.) FUn312o
Rhyssa és Trill (MU 5.) 6fZaEMM
Rhyssa és Trill (MU 5.) EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Rhyssa és Trill (MU 5.)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Pént. 05 Jún. 2020, 00:01




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Két másik élet
Rhyssa Edaara Quillan-E’ron / Lady Benûwia
Az Alkony különítmény parancsnoka, őrnagy (Havoc Squad); A Halálosztag főparancsnoka, sith sorcerer, assassin


Játékostárs(ak) neve: @Xeth E'ron

Rhyssa és Trill (MU 5.) F9lWy2f
Rhyssa és Trill (MU 5.) TK0CuxX

Idő: Esti időpont; Béke ünnepe alatt (MU 5. nyár)
Helyszín: Örök Sárkány palotája, Zakuul
Cél / Feladat: Jólérezni magát / Várakozni a férjeire
Többiek: Trill
Egyéb információk:


Rhys akkor jött rá, hogy talán túlságosan is sokáig figyelte a másikat, mert az is kiszúrta, hogy őt nézi. Persze nem volt szándékos a nő részéről, csak annyira meglepte az egész, hogy nem tudta levenni a szemét róla. Amit most már értelemszerűen sajnált is, mert tudta, hogy mennyire illetlen volt. Mintha a másik arcán is meglepettséget látott volna, majd a másik nő egy szót is mondott. Helska, és integetni kezdett. Soha sem hallotta ezt a szót – névnek sem volt ismerős neki, nem is gondolt arra, hogy az lehetne – ezért inkább valami furcsa köszönésnek vette ezt az egészet. De mivel ők ketten nem is ismerték egymást – főleg, mert ez a nő fiatalabbnak kis nézett ki, mint annak a nőnek kellene lennie, akit annak idején Xeth megölt – így nem is vett róla tudomást. Inkább körülnézett maga körül és kissé odébb is lépett, meg hátranézett, hátha megláthatja azt a nőt, akinek szólt a másik köszönése. De nem nagyon látott senkit sem, akinek szólhatott volna mindez. mivel nem ismerte, így nem is köszönt vissza, inkább zavartan ivott a poharából – amiben nagy bánatára a szabályok miatt nem lehetett alkohol – amiben gyümölcslé volt. egyvalamiben biztos volt, hogy a fiúknak nem fog szólni arról, hogy mit látott, vagyis kit. Már csak azért sem, mert ismerte őket, hogy tudja, hogy mind a ketten úgy reagálnának, hogy ez valami nagyon rossz vicc és ki szórakozik velük. Nem akarta, hogy a lánynak bármilyen baja legyen, amíg a férjei megpróbálják kiszedni belőle, hogy kicsoda, kinek dolgozik, és milyen játékot űz velük. Vajon volt olyan, aki tudta, hogy Trill közel állt hozzá? Mármint még életben, mert ez a sitheknél elég fontos jelző volt, hogy említsék. Nem is beszélve arról, hogy nem tudta, hogy a férjei mikor fognak megjelenni és jó lett volna addigra olyan helyet találni, ahol biztosan nem futnak bele ebbe a lányba. Vagy lehet, hogy vissza kellett volna mennie a szállására és a mai napot inkább ott tölteni és csak azok után visszajönni, hogy a lány távozott. Zavartan biccentett neki, már csak a viselkedése is más volt, mint amit látott a látomásban a Dagobah-n. Úgy döntött, hogy a legjobb tényleg az lesz, hogyha nem mára halasztják a bálozást, még úgyis több napjuk volt erre. Éppen emiatt telepatikus üzenetet is küldött a férjeinek.
~ Nem érzem túl jól magam, fáj egy kicsit a fejem, visszamegyek, tegyük át holnapra ezt. Hamarosan ott leszek ~ üzente. ~
Így igyekezett is elfordulni a lánytól és nem túl feltűnően, de eltűnni a tömegben…

felszerelés/egyebek:

Rhyssa és Trill (MU 5.) ZxD7j2S Rhyssa és Trill (MU 5.) SqAxTGu Rhyssa és Trill (MU 5.) JbcNp4Z Rhyssa és Trill (MU 5.) BoXhNuP Rhyssa és Trill (MU 5.) ZlnSBzQ Rhyssa és Trill (MU 5.) E9Rn4mm
Rhyssa és Trill (MU 5.) Tdnbsvt Rhyssa és Trill (MU 5.) 31eWAll Rhyssa és Trill (MU 5.) LRaSnHA Rhyssa és Trill (MU 5.) YMcSFLr Rhyssa és Trill (MU 5.) Iy5aNTG Rhyssa és Trill (MU 5.) VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rhyssa és Trill (MU 5.) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Rhyssa és Trill (MU 5.)

Témanyitás by Xeth E'ron Pént. 05 Jún. 2020, 23:04

TRILL


Kaland címe: MU 5. nyár
Foglalkozás: Időutazó, Erővadász
Helyszín: Örök Sárkány palotája, Zakuul

Arra a következtetésre jutottam, hogy tévedtem. A nő hiába volt egyértelműen és szinte a legutolsó gesztusig pontosan ugyan olyan, mint Helska, mégsem ő volt. Vagy nem tudott róla. Vagy nem akarta, hogy bárki tudjon róla. Ha pedig nem ő volt, akkor több okból kifolyólag is lehetett, hogy cseppet sem akar velem beszélgetni. Például azért mert nem ismer, ami elég elképzelhető lévén itt a jövőben nem olyan régóta tartózkodom. Vagy lehet, hogy félt tőlem, valószínűleg nem sokan futkároznak egy betű tetoválással a fejükön. teljesen fehér szemgolyóval, vagy az enyémhez hasonló páncélban. Mondjuk volt nem egy olyan páncél, ami sokkal ijesztőbbnek hatott az enyémnél. Viszont az egész végérvényesen úgy sem jelentett semmit, hiszen ha már kiléptem a komfort zónácskámból, magamra hívtam valakinek a figyelmét, akkor inkább leszek undok hutt csiga, mintsem hagyjam, hogy ennyibe maradjon az egész.
- Határozottan nem az a 178 centiméter magas, hosszú vörös hajú, zöld tetoválással rendelkező, erőhasználó nő vagy, akit valamikor ismertem, ettől függetlenül nem túl kedves dolog, hogy csak úgy faképnél akarsz hagyni. - siettem oda a nőhöz és az ebben az időben használt közös nyelvet használva szóltam hozzá csípőre tett kezekkel. Igaz, ami igaz, ilyen közelről még inkább Helskára hasonlított, de ami biztosan megkülönböztette tőle, az az erőben való jelenléte volt. Nem egyezett a Helskáéval. A biológiában nem voltam annyira járatos, hogy meg tudjam mondani, hogy mekkora az esélye az ilyen hasonlóságnak és, hogy hány generáció szükséges mindehez. A fenébe is, eddig több ezernyi generáció is eltelhetett, na most érzem magam rettenetesen öregnek.
- Az én nevem Trill, valamikor erővadász voltam, úgy évmilliókkal ezelőtt talán. Téged hogy hívnak? - kezdtem el a beszélgetést újra, immáron tiszta lappal és bemutatkozással kezdve a dolgot. Habár valószínűleg a jelenben élőknek halvány fogalmuk sem lehet arról, hogy mi is egy erővadász. Valószínűleg ez sokkalta jobb is, mert akkor mindenki rettegne tőlem, vagy ellenséges lenne már akkor ha meglát. Pedig most már ténylegesen nem vadászom senkire se tulajdonképp.

Felszerelés
Spoiler:
Erőalkalmazások
Spoiler:


_________________
Rhyssa és Trill (MU 5.) 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Rhyssa és Trill (MU 5.) FUn312o
Rhyssa és Trill (MU 5.) 6fZaEMM
Rhyssa és Trill (MU 5.) EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Rhyssa és Trill (MU 5.)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Szomb. 06 Jún. 2020, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Két másik élet
Rhyssa Edaara Quillan-E’ron / Lady Benûwia
Az Alkony különítmény parancsnoka, őrnagy (Havoc Squad); A Halálosztag főparancsnoka, sith sorcerer, assassin


Játékostárs(ak) neve: @Xeth E'ron

Rhyssa és Trill (MU 5.) F9lWy2f
Rhyssa és Trill (MU 5.) TK0CuxX

Idő: Esti időpont; Béke ünnepe alatt (MU 5. nyár)
Helyszín: Örök Sárkány palotája, Zakuul
Cél / Feladat: Jólérezni magát / Várakozni a férjeire
Többiek: Trill
Egyéb információk:


Túlságosan is későn próbált eltűnni a tömegben, mert a másik nő utolérte és megállította. Most már legalább megtudta, hogy a Helska nem egy köszönés, hanem egy név volt. A magassága elég pontos volt, ő maga is ilyen magas volt, ezt pedig csak úgy betippelni elég nehéz volt, főleg, hogy éppen egy magas sarkú cipő is volt rajta. Igaz nem túl magas sarokkal rendelkező, mert nem volt olyan nagy különbség a férjei és közte magasságban, és nem akart magasabbnak tűnni náluk. Így az öt centis sarokkal pontosan egy magas volt velük. Ami pedig ezt a nőt illette, a külseje egyáltalán nem zavarta, látott már sok különböző személyt, furcsa tetoválással, szemekkel, bőrrel, hajjal, páncéllal. Inkább az a rész volt zavaró, hogy a másik mennyire belemászik a személyes terébe, amihez nem volt kifejezetten hozzászokva a modern világban, csak bizonyos kultúrákban volt jellemző. Nos Rhys határozottan nem ilyenben élt.
- Ebben teljesen biztos vagyok, ugyanis soha sem ismertem olyan személyt, aki így néz ki, mint ön – mondta, pontosan ugyanolyan hanggal, mint a felmenője, Helska.
A hangjával nem arra utalt, hogy nagyon nem ideillően néz ki a másik, hanem tényleg csak annyit jelentett, amit mondott. Senkit sem ismert ilyen külsővel. Remélte, hogy most már szabadulhat, a lány életének biztonsága miatt, de úgy tűnt, hogy a másik nagyon nem akart menni, hanem maradt volna beszélgetni, mert be is mutatkozott. Erővadász? Soha sem hallotta ezt a kifejezést korábban, nem tudta, hogy mit jelenthet mindez. az egyelten, amire gondolt volna, hogy erőérzékeny gyermekekre „vadászik” olyan területen, ahol nincs vizsgálat és jelenti ezt valamelyik szürke rendnek, vagy a jedi tanácsnak.
- Rhyssa Edaara Quillan-E’ron őrnagy vagyok, a Köztárasági flottában szolgálok vadászpilótaként, a Havoc Squadban, az Alkony Különítmény parancsnokaként – mutatkozott be a másik nőnek.
A legtöbben megszokták ismerni, hogy kicsoda, főleg a köztársaságiak, vagy a birodalmiak, akik voltak a háborúban. Úgy tűnt, hogy a másiknak ez nem mondott semmit, mert valaki mással keverte össze. Igazából egy kérdést még talán feltehet, mert annyi ideje volt, mert eléggé kellemetlen volt, hogy ilyen szinten keverte össze Trill mással, aki elvileg olyan magas és úgy néz ki, mint ő. Mekkora volt ennek az esélye? Úgy vélte, hogy nem túl sok, még akkor sem, ha a Csillagköd elég nagy.
- Ki az a Helska? – kérdezte végül.

felszerelés/egyebek:

Rhyssa és Trill (MU 5.) ZxD7j2S Rhyssa és Trill (MU 5.) SqAxTGu Rhyssa és Trill (MU 5.) JbcNp4Z Rhyssa és Trill (MU 5.) BoXhNuP Rhyssa és Trill (MU 5.) ZlnSBzQ Rhyssa és Trill (MU 5.) E9Rn4mm
Rhyssa és Trill (MU 5.) Tdnbsvt Rhyssa és Trill (MU 5.) 31eWAll Rhyssa és Trill (MU 5.) LRaSnHA Rhyssa és Trill (MU 5.) YMcSFLr Rhyssa és Trill (MU 5.) Iy5aNTG Rhyssa és Trill (MU 5.) VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rhyssa és Trill (MU 5.) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Rhyssa és Trill (MU 5.)

Témanyitás by Xeth E'ron Szomb. 13 Jún. 2020, 00:11

TRILL


Kaland címe: MU 5. nyár
Foglalkozás: Időutazó, Erővadász
Helyszín: Örök Sárkány palotája, Zakuul

A nő olyannyira hasonlított Helskára, hogy ha az Erő nem létezett volna, akkor biztosan soha sem tudtam volna különbséget tenni kettejük között és bizonyára bele is bolondultam volna. Persze ez nem jelenti azt, hogy most teljesen épelméjű lennék, ugyanis fogalmam sincs, hogy milyen hatással volt rám az időugrás, már ha ez az egész időugrás volt és nem vagyok valami kómában, rémálomban, vagy illúzióban a halálom előtt, esetleg után.
- Remélem nem gond, ha ebből csak pár dolog mond nekem valamit is, kedves Rhyssa. A vadászpilótát értem, valamint a parancsnokot. A Köztársaságról tudom, hogy az egyik nagyobb frakció, de nagyjából egyelőre ennyiben ki is merül a tudásom. Ahonnan én jövök csak egyetlen frakció létezett és az uralt mindent. - igyekeztem nem sértő vagy illetlen lenni, sőt inkább őszinte voltam, mintsem ellenséges. Valószínűleg magas pozíciót töltött be a nő, é ez nem is lepett talán meg annyira. Helska sem volt az aki holmi kiskatona lett volna. Mindig is a csillagok felé tört elmében és lélekben. Talán pont ezzel tudta megfogni Xesht, vagy nem tudom.
- Helska egy je'daii nő volt. Talán a legbátrabb és legvakmerőbb, akit ismertem. Az elején ellenségek voltunk, majd később se akaródzott nagyon, hogy jóba legyek vele, de egyszer csak valahogy megtörtént. Ha csatlakozol hozzám az asztalnál, akkor esetleg egy rajzot is mutathatok róla, meg a szeretőjéről. - nem tudom miként fogadja majd mindazt az őszinteséget, amit rá zúdítók, valamint ha csatlakozik hozzám valószínűleg még többet fogok majd, de kicsit hátrébb lépve a korábban ott hagyott asztalom és poharam felé mutattam. A datapadomra, amit idejövetelem óta beszereztem, készítettem néhány rajzot azokról a személyekről és helyekről, amikre emlékeztem. Nem akartam elfelejteni őket, attól függetlenül, hogy jók vagy rossza voltak. Ha pedig esetleg a nő csatlakozna hozzám, akkor szívesen megmutatok neki néhányat.

Felszerelés
Spoiler:
Erőalkalmazások
Spoiler:


_________________
Rhyssa és Trill (MU 5.) 56127_s
Xeth E'ron
Xeth E'ron
Moderátor

Rhyssa és Trill (MU 5.) FUn312o
Rhyssa és Trill (MU 5.) 6fZaEMM
Rhyssa és Trill (MU 5.) EoSHqZp
Utini!
Hozzászólások száma : 677
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 137
Join date : 2017. Apr. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3610-werda-cuw-eghoo-birodalmi-mnjk https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Rhyssa és Trill (MU 5.)

Témanyitás by Rhyssa Edaara Quillan Vas. 14 Jún. 2020, 00:00




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Két másik élet
Rhyssa Edaara Quillan-E’ron / Lady Benûwia
Az Alkony különítmény parancsnoka, őrnagy (Havoc Squad); A Halálosztag főparancsnoka, sith sorcerer, assassin


Játékostárs(ak) neve: @Xeth E'ron

Rhyssa és Trill (MU 5.) F9lWy2f
Rhyssa és Trill (MU 5.) TK0CuxX

Idő: Esti időpont; Béke ünnepe alatt (MU 5. nyár)
Helyszín: Örök Sárkány palotája, Zakuul
Cél / Feladat: Jólérezni magát / Várakozni a férjeire
Többiek: Trill
Egyéb információk:


Rhys még mindig végtelenül furcsának találta ezt a nőt, arra bólintott, hogy nem értett a másik sokat abból, amit mondott. Ez így kicsit még furcsább volt. Ismét bólintoitt arra, hogy a Köztáraság valóban egy frakció volt, néhány pillanatra elgondolkodott azon, hogy mondjon-e még pár szót a másiknak. Xeth és Keth is mesélték már, hogy lehetséges az Erőn keresztül az, hogy időben utazzanak fizikailag is. Az Árnyjárással a jelenben tudott máshol lenni, az Időfolyammal pedig saját maga is képes volt a múltba tekinteni, de nem így, nem fizikailag, csak úgymond lélekben. Egyetlen frakció, ami mindent uralt? A jelenben Xeth lenne boldog, ha ez a Birodalom lenne. Saját maga bőven beérte volna azzal, ha a jelenlegi frakciók között béke maradna, vagy nem lenne konfliktus. Bár nem tagadhatta, hogy akkor roppant unalmas lenne minden és biztosan valami veszélyes sportot űzne, veszélyesebbet, mint a csillagköd legveszélyesebb személyei közül kettővel házasságban élni.
- A Havoc Squad a Köztársasági hadsereg elit egysége, a legjobbak legjobbikai vagyunk – mondta még, hogy a másik jobban eltudja helyezni a dolgot.
Az egész még mindig nagyon furcsa volt neki, főleg, amikor a másik felhozta, hogy tud mutatni képet erről a bizonyos Helska-ról és annak a szeretőjéről. Igazából kíváncsi volt, hogy mennyit tévedett a másik a külsejével kapcsolatban és mekkora az átfedés az emlegetett nő és ő közte. Mert az biztos volt, hogy ez a nő megszólalásig hasonlított arra a lányra, akit Xeth a testvérének tartott annak idején. A másik hangját nem igen ismerte, mert az Erőlátomás torzíthatott, ahogyan az emlék is, nem is beszélve a sötét oldalról. A je’daii nem sokat mondott neki, nem hallotta ezt a kifejezést korábban. Bár hangzásban a Jedi-re emlékeztette a nőt.
- Mi az a je’daii? – kérdezte.
Tényleg nem hallotta soha sem, így nem tudta, végül csak megadta magát, hogy odamenjenek a nő asztalához, így bólintott és intett a kezével, hogy induljon el a másik. Ha Trill elindult, akkor követte az asztalhoz, ahol ha a másik nő hellyel kínálja, akkor ő maga is leül. Mostanra tényleg kíváncsi volt, hogy ki lehet ez a Helska, mennyire hasonlítanak egymásra, ha pedig nagyon, akkor a nőnek is volt-e olyan jó… vagy épp olyan pocsék ízlése a férfiak terén, mint önmagának. Ez igazából pedig nézőpont kérdése volt, mert egyfelől szerette a férjeit, de tényleg jobban örült volna annak, ha nem az lett volna a foglalkozásuk, ami…
- Akkor kíváncsian várom a képeket – ezt már őszintén mondta és el is mosolyodott.

felszerelés/egyebek:

Rhyssa és Trill (MU 5.) ZxD7j2S Rhyssa és Trill (MU 5.) SqAxTGu Rhyssa és Trill (MU 5.) JbcNp4Z Rhyssa és Trill (MU 5.) BoXhNuP Rhyssa és Trill (MU 5.) ZlnSBzQ Rhyssa és Trill (MU 5.) E9Rn4mm
Rhyssa és Trill (MU 5.) Tdnbsvt Rhyssa és Trill (MU 5.) 31eWAll Rhyssa és Trill (MU 5.) LRaSnHA Rhyssa és Trill (MU 5.) YMcSFLr Rhyssa és Trill (MU 5.) Iy5aNTG Rhyssa és Trill (MU 5.) VZwKC7u

_________________
Mesélői, Sith birodalom, Köztársaság, Hutt kartellek/alvilág/fejvadászok, FRK/FRSz, Chiss fennhatóság, Mandaloriai Birodalom, Örök Birodalom
A Hármak emberei, Havoc Squad/Halálosztag, Rhand varázslói/Köztársaság Végzete, Csillag Kabal, Czerka Részvénytársaság, Császári család
Sith és Jedi archívum - Little SW világ segédlet |  Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Rhyssa és Trill (MU 5.) 59228_s
Rhyssa Edaara Quillan
Rhyssa Edaara Quillan
Lil'SW KM

Hozzászólások száma : 4179
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 246
Join date : 2017. Jun. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Little SW

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3658-rhyssa-edaara-quillan-eron https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Privát játék Re: Rhyssa és Trill (MU 5.)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.