A démonok ébredése

Go down

A démonok ébredése Empty A démonok ébredése

Témanyitás by Rayn Vas. 27 Nov. 2011, 20:39

A démonok ébredése


Történet: 2005-ben egy gazdag férfi egy várost építettet a Szahara közepén. Hosszú évekbe telt míg a város elkészült, de csodaszép lett. A víz és az élelem ellátás kitűnő és valahogy azt is sikerült megoldani, hogy ne legyen akkora forróság a városban. A házak gyönyörűek és a frissen beköltözött emberek is teljesen elégedettek mindennel. 2012-ben viszont valami fura, valami természetfeletti rázta meg a várost. fekete fellegek kezdtek le gyülekezni és vörös villámok sújtottak le a város közelében és egy vörös pentagarmma jelent meg az égen. A város fő utcái is ilyen vörös színbe felizzottak. Amiről csak a várost építtető férfi tudott és az építészek, hogy a város fő utcái egy pentagrammot alkottak. Ez valójában nem is egy város volt hanem egy áldozati oltár, hogy megnyithassák a pokol kapuját és átengedjék a démonokat. A város közepén egy nagy torony állt. Egy vörös villám belecsapott egy a tetején megnyílt a kapu. A városlakók zombikká változtak és csak nagyon kevesen úszták meg. A világból mindenhonnan különleges képességű katonákat küldtek, hogy megállítsák a pokolbéli szörnyeket. A csapatnak 1 hete van arra, hogy elpusztítsák a tornyot és ezzel végleg bezárják a kaput. Ha letelik az egy hét megszűnik a védőkorlát és a démonok szabadon járhatnak az egész világon.

Kasztok:

Speciális katonák:
A világ minden táján vannak olyan egységek melyek katonái különleges erőkkel vannak felruházva. Képesek mágiát használni vagy valami velük született képességük van. Ezen kívül kiválóan értenek a lőfegyverek és a robbanószerek kezeléséhez is, de a kardokat és egyéb más közelharci fegyvereket sem vetik meg.
(Olyan mint egy mutáns karakter szóval szinte bármilyen képessége lehet, de azért bizonyos határon belül.)

Fertőzöttek:
A Városban voltak a kapu megnyílásakor. Bár nem lettek eszetlen zombik, de testükön nyoma van az átváltozáson. A jobb vagy bal kezük (attól függ milyen kezesek) átváltozott. A kezük a normálméret ötszörösére dagadt vörös színű lett és a körmök helyén hosszú karmok nőttek. Ez az átalakulás lehetővé teszi számukra 500 kg felemelését illetve a tűz mágia használatát. Karmolásuk mérgező még a démonok számára is. Ezen kívül egy kis vérszomjat is kapnak ami néha dühöngő vadálattá változtatja őket, ilyenkor képesek 1000 kg-t is felemelni és sokkal gyorsabbak is lesznek. Ilyen állapotba a legjobb ha senki nem áll az útjukba mert őket is széttépik.

Ördögűzők:
A Vatikán démonok ellen kiképzett egységei. Erejük a hitben van illetve az évszázadok alatt felgyülemlett tudásban. Az ördögűzőn belül két alfaj van

Mágiahasználó:
A fény erejével száll szembe a démonok hadseregével. Mivel a fény természetes ellenségük így ez az egyik leghatásosabb mágia ellenük. Képes fénynyalábokat vagy fénygömböket létrehozni. Jól bánik a karddal és a pisztollyal. A pisztolyba nem szükséges lőszer mivel a fegyvert a mágikus energiával tölti fel és azt lövi ki a démonokra. (A fény mágia a kisebb démonok számára rögtön halált okoz, de a nagyobbakba kicsit több kell.

Fegyverforgatók:
Pisztolyok és kardok mesterszintű használói. A Vatikán legerősebb ördögűzői. Lőszernek szentelt golyókat használnak és a kardjaik is különleges anyagból vannak ami még a legerősebb démon bőrét is könnyedén átvágja. Bár nem tud varázslatot vagy különleges képességeket használni mégis nagyon erős harcosok. Kedvelt fegyverük még a kereszt aminek az alja ki van hegyezve és mint egy dobókést úgy használja.


Felszerelések

Speciális katona: Egy szabvány gépkarabély (SCAR)A démonok ébredése Images?q=tbn:ANd9GcTuVbhQFwe9kK6vSwlTi1Z7GOIH1xUBhlK97GsCN1zPnHTCRjI8
vagy távcsöves puska A démonok ébredése Images?q=tbn:ANd9GcSoVo0nAdVJaQHFOcn5D40Pd3xdreWP7iU1fqOE_5NkYL6g_H0
1 pisztoly A démonok ébredése Images?q=tbn:ANd9GcTZcb7YT5wYm3z3YrhTkwplEhLMZq6xOQM3NBhNXfqZeqHJMHS90Q
2 sima robbanó gránát.
Fertőzött: Igazából neki nincs szüksége fegyverre, de amit talál az utcán csövek, kések vagy bármi egyéb azokat fel tudja használni.

Ördögűzők
Mágia használó: Egy kis mágikus könyv melyben a varázslatok és mágikus rituálék vannak leírva
1 pisztoly amit mágikus energiával feltöltve tud használni A démonok ébredése Z
1 kard. A démonok ébredése Images?q=tbn:ANd9GcS7ATYQAZH-2E-Fwh60tUx897pODQzCCgwuxL4noK3LGgti6ZEnsg

Fegyverforgató: 2 Pisztoly szentelt lövedékekkel A démonok ébredése Images?q=tbn:ANd9GcSQSvCQZTFaN83k4oAb4r9vupumuRrGa-kW1eCI5FuhWpOlEheV
2 könnyebb vagy 1 nehezebb kard (kinek mi jön be jobban) Könnyű: A démonok ébredése Images?q=tbn:ANd9GcQoWg8X-szcvRMpNL48QPYZC3e8qz4EhidfxAgtGZ1g-Ck_gSlskA Nehéz: A démonok ébredése 9k=
20 darab kereszt amit el tud dobni
2 darab övre csatolható tártartó ha kifogy a lőszer akkor csak a tár nélküli pisztolyokat odarántja az övéhez ahol a tár van, így az becsúszik a fegyverbe és már be is van töltve 5 tár fér bele.

Játék folyamán lehetőség lesz lőszert szerezni innen-onnan ezért nem kell megijedni ha egyszer azzal a mondattal találod szembe magadat, hogy elfogyott a lőszer. Egyedül a fegyverforgatók lesznek egy kicsit meglőve mivel szentelt golyókat nem fognak tudni felszedni illetve ha felelőtlenül eldobálják a kereszteket és nem szedik össze akkor azokat sem lehetséges pótolni.

A cél:
A játék célja, hogy egy hét alatt elérjenek a város közepén álló toronyhoz és elpusztítani azt és így a kaput bezárni.

Kezdés:
Az ördögűzők és a spec katonák egy helyről a város széléről fognak indulni. A fertőzöttek viszont a város belsejében kezdenek (egyedül) és megpróbálnak életben maradni. A fertőzöttek nem hagyhatják el a várost a védőfal miatt.

Előtörténet:
Név: Karakter neve
Nem: Férfi-é vagy nő?
Kor: Hány éves
Jellem: Nem kell túl sokat, viszont ismerjük meg belőle valamennyire a karakteredet
Kinézet: Hogyan néz ki pl szemszín, hajszín, magasság, súly, valami különleges ismertetőjegy, stb
Kaszt: A fent említettekből az egyik
Előtörténet:
Nem kell sok olyan 4-5 mondatba leírod, hogy mi történt a karaktereddel eddig.
Képesség: Karaktered képességei (Csak a speciális katonáknál)

//Min 4 játékosnál kezdünk. Aki azután csatlakozik azt majd valahogy hozzávágjuk a kalandhoz Very Happy//
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A démonok ébredése Empty Re: A démonok ébredése

Témanyitás by Fornesh Hétf. 28 Nov. 2011, 14:08

Név: Fornesh
Nem: Férfi
Kor: 20
Jellem: Vezető jellemű, nehezen viseli, ha nem cselekednek utasításai szerint. Kissé távolságtartó az ismeretlenek felé, nem túl barátkozó természetű. Harc esetén könyörtelen, bizonyos esetekben habozás nélkül a társára is képes rátámadni.
Kinézet: Hosszú sötétbarna haj, barna szem. Magasság: 179 cm Súly: 80 kg
Kaszt: Ördögűző - Fegyverforgató
Előtörténet:
Egy árvaházból jutott a Vatikán kezére. Egy új generációt akart kiképezni az esetleges veszélyekre. A Vatikán tisztában volt a veszély jelenlétével, így készenlétben akart állni az ilyen esetekre. A mágiához értett, ám a Mágia használó képzésen túl gyakran bocsátkozott közelharcba (mágiát egyáltalán nem használt) az egyes összecsapásos tréningeken. A szigorú szabályok miatt, bár tanulmányait továbbra is folytatnia kellett, de ez után már a Fegyverforgatók tudását kellett elsajátítania. Bár mágiát tanult, mivel nem gyakorolta, csak a szikrája maradt meg benne, így sebzésmértékűt szinte nem is tud alkalmazni, maximum annyit, hogy egy teljes sötétségben levő teremben állva a kezében halovány fény derengjen. Bár ezen generáció képzése még nem fejeződött be, tapasztalatszerzés céljából megkapta ezt a küldetést, továbbá egocentrikussága lévén fiatal kora ellenére már lenézi tanítóit, kiképző tanárait, az átlag emberekről nem is beszélve. Hangot nem ad ennek, pusztán nem veszi figyelembe őket. Véleménye szerint minden egyes embernek bizonyítania kell előtte, hogy rászolgáljon tiszteletére. Gyorsasága átlag feletti, ereje viszont átlagos, amit a gyors, könyörtelen, és pontos találatokkal próbál kiegyensúlyozni. Kedvenc harctávja a közelharc, de fegyvert távolról is tud használni, ám meg van róla győződve, hogy azt is szinte közelharcban érdemes csak.

Felszerelés:
- Két pisztoly.
- Két könnyebb kard (szabja).
- 20 darab kereszt
- 2 darab tártartó.


A hozzászólást Fornesh összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 28 Nov. 2011, 19:10-kor.
Fornesh
Fornesh
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 74
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Fornesh
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A démonok ébredése Empty Re: A démonok ébredése

Témanyitás by Rayn Hétf. 28 Nov. 2011, 17:15

Nah szóval először is üdvözöllek az én kis kalandomba.
Lenne egy apró hiba benne amit ki kéne javítani. "A mágiához értett, ám a Mágia használó képzésen túl gyakran bocsátkozott közelharcba az egyes tréningeken. Emiatt lefokozták, és Fegyverforgatónak kötelezték tovább"
Attól függetlenül, hogy mágia használó nem baj az, hogy közelharcba bocsátkozik, hiszen neki is van kardja és ha úgy tud jól harcolni akkor nem probléma. Ami viszont igazán szúrja a szememet az az volt, hogy "Emiatt lefokozták" Lehet, hogy csak rosszul fogalmaztad meg vagy nem tudom, de mint azt fent írtam a fegyverforgatók a Vatikán legjobb harcosai. Kicsit jobban meg vannak becsülve mint a mágiahasználók így inkább mondanám előléptetésnek mint lefokozásnak.
Ezen kívül nincs semmi kifogásom a törid ellen. Szóval javítsd kérlek a fent említett dolgokat. Very Happy

//Hamarosan felkerül a csapatvezető NJK törije mert fontosnak tartom, hogy megismerjétek majd őt Very Happy //

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A démonok ébredése Empty Re: A démonok ébredése

Témanyitás by Fornesh Hétf. 28 Nov. 2011, 19:12

Remélem így már jó, valóban, rossz szóhasználat volt a hiba oka, nem feltételeztem, hogy egyik jobb a másiknál. Egyébként egy kérdés: Te most akkor mesélő, vagy te is játékos leszel? Mert bár a kettő nem zárja ki egymást, mégis, kicsit érdekesnek tűnik számomra, hogy a játékos, aki részt vesz többi társával maga írja kedvére a történetet. Ellentmondásba ütközik nálam, példát se nagyon láttam ilyenre, de ez csak az én ellenvetésem, nem szükséges figyelembe venni. Ha pedig nem így van, akkor pláne ne vedd figyelembe a fentebb írtakat. Smile
Fornesh
Fornesh
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 74
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 14.

Karakteradatok
Főkarakter: Fornesh
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A démonok ébredése Empty Re: A démonok ébredése

Témanyitás by Rayn Hétf. 28 Nov. 2011, 19:26

A előtörténet Elfogadva
Am nem játékos leszek csak viszek egy NJK karaktert aki a csapatot fogja vezetni meg a dolgokat elmagyarázni.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A démonok ébredése Empty Re: A démonok ébredése

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 29 Nov. 2011, 16:50

Név: Abdul Alhazred
Nem: Férfi
Kor: 49
Jellem: Szemlélődő, kíváncsi ember volt, lelkében a sötétség már korán gyökeret vert munkássága miatt, átváltozása óta még maga sem tudja, hova tartozik igazán, az emberek vagy a sötétség lényei közé
Kinézet: Bronz bőrű, átlagos magasságú, kissé szálkás, karcsú férfi, fekete, olajfekete haja és barna szeme van, szakállt visel. Ruhái a sivatagban szokásos, egyiptomi viseletnek megfelelő darabokból áll. Jobb karja átalakult fertőzésekor.
Kaszt: Fertőzött
A démonok ébredése Egyptjordan1023

Előtörténet:
Abdul Alhazred Egyiptomban, Kairó külvárosában született, és nevelkedett, fiatal korában cserediákként utazott Amerikába, a Harward egyetemen tanult irodalmat, ilyen irányú tudásszomja szerteágazó volt, így több téren is szakértőjévé vált a témának. Doktori címét a kozmikus horror műfajról írt átfogó tanulmányával nyerte el, eddigre pedig több novellás kötete és regénye is megjelent. Verseit és további köteteit már ismét szülőföldjéről publikálta, de főképp angol nyelven. Azért tért vissza Kairóba, mert írásainak új témát talált az egyiptomi mitológia terén, és mélyebbre hatoló kutatásokba kezdett. Végül, az ezredforduló környékén kudarcba fulladtak próbálkozásai, új témáját boncolgató regényei és novellái nem kaptak akkora figyelmet, mint korábbi művei. Úgy tűnt csillaga leáldozóban van.
A Szahara új városának létrejöttekor az elsők közt volt, aki beköltözött. Áthatóan tanulmányozta a várost, mely önmagában kellően groteszk építmény volt, hogy megannyi sikeres rémtörténetnek találjon benne otthon, az eleinte kihalt épületek, a titokzatos ellátmány, a misztikus hűvösség, mind olyan részletek, melyekről a történetek nem csak stilisztikailag és hangulatában nyerték el az emberek tetszését, de a valódi rejtélyek miatt néhányan még némi hitelt is adtak az elbeszéléseknek, melyeket szándékosan naplóformában adott ki az író.
Meglepő módon maga is felfedezte a város alaprajzában rejlő ördögi szimbolikát, egy ezzel a témával foglalkozó regényen dolgozott, melyben válogatott rémségek derülnek ki a városról, és végül mindet a pentagramma alakú utcákra vezeti vissza. Ám mielőtt befejezte volna a könyvet, megnyílt az a bizonyos kapu, és bár szerencsésnek mondható a túlélése, önmagát mégsem tartja éppenséggel mázlistának, amiért félig torzszülöttként, ördögi mágiától eltorzítva, felemásan kell élnie.
Az elmúlt egy napban, amióta megnyílt a kapu, lehetősége volt megnézni, mivé változott a város nagy része, és mivel nem látott senkit sem, aki hozzá hasonló lett volna, nem volt más választása, mint elbújni. A lakásában húzódott meg, összegyűjtött annyi élelmet és vizet, amennyit csak tudott, bezárkózott, és azóta is várja a felmentő csapatokat, melyeknek érkezésében egyelőre bízik.


Néhány kérdés: a fertőzöttek is tudják, hogy be kell zárniuk a kaput, és hogy egy hetük van rá? Mennyi idő telt el a kapu megnyitása, a fertőzöttek átalakulása óta a kaland kezdetekor?


A hozzászólást Tao összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 29 Nov. 2011, 17:18-kor.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

A démonok ébredése Empty Re: A démonok ébredése

Témanyitás by Sam Kedd 29 Nov. 2011, 17:09

Név: Letalis
Nem: Férfi
Kor: 22
Jellem: Hűvös természetű, makacs, önfejű. Különc stílusú, habár a katonaság soraiba tartozik, és ugyanolyan jól bánik velük nem nagyon használ nagyobb fegyvereket, inkább képességeihez illőbb fegyverekkel harcol. Nem foglalkoztatja kifejezetten a rang, a képességek szerint saját ranglétrát állít fel. Ellenfélként kíméletlen, társait tudásához mérten megóvja.
Kinézet:
- Haj: rövid, barna
- Szemszín: kék
- Magasság: 192 cm
- Testsúly: 88 kg
Izmos testalkatú, jóvágású férfi.
Kaszt: Speciális katona
Felszerelés: Képességei kihasználása végett felszerelése merőben eltér a megszokott katonai felszereléstől. Egy elit katonától elvárhatóan maga állította össze menetfelszerelését.
- Két pisztoly /+tárak/
- Két könnyű kard
- Két vadászkés
Képesség: A teste súlypontjától mért 5 méteres sugarú körön belül képes a teret befolyásolni. Pl.: Egy 100 km/h sebességű tárgy a zónán belül a képesség aktiválásával lassítás esetén 10 km/h sebességre csökken, gyorsítás esetén 200 km/h sebességű lesz.

Előtörténet:
Egy angliai kisvárosban születtem, gyermekkoromban nem kötődtem az égadta világon senkihez, a szüleim szinte egész nap dolgoztak. Telt múlt az idő és egyre jobban eltávolodtam tőlük. Már könnyeket sem ejtettem értük, amikor tizenkét éves koromban autóbalesetben meghaltak. Az életemre ez csupán akkora hatást gyakorolt, hogy elvesztettem az otthonom. Mivel a rokonaim száma ezzel az eseménnyel nullára csökkent nem volt hova mennem. Hallottam már a Vatikánról és arról, hogy szívesen fogadnak be utcára került fiatalokat. Így hát elmentem az itteni kirendeltségükbe és csatlakoztam hozzájuk, elkezdtek oktatni, hogy „megvédhessem a világot a démonoktól”, vagy valami hasonló. Nem nagyon érdekelt, amíg kaptam ételt és szállást. Legfőbb tehetségem a lövészetben és a kardvívásban mutatkozott meg. A mágia sem állt olyan távol tőlem és ment is, de ahhoz tanulni kellett volna, amihez nekem nem volt kedvem. Néhány év múlva megmutatkozott valami, amiről egész eddig nem is volt tudomásom. Egy terepgyakorlat közben az egyik társam célbábúnak titulált és rám lőtt. A töltények szélsebesen száguldottak egyenesen a fejem felé, esélytelen volt elkerülhessem az ezüstösen csillogó veszedelmet. A lövedékek már közel jártak hozzám, behunytam a szemem, testem ezzel jelezte, hogy elfogadta, hogy itt a vég. De a tudatom nem akarta befejezni a földi létet. Ez az élni akarás beindított valamit mélyen, olyan mélyen melyre eddig még sosem ért ez a tudatom. Kinyitottam a szemem ekkor megláttam egy furcsa dolgot, ami eléggé ledöbbentett. A töltények szinte megálltak a levegőben olyan lassan közeledtek felém, hogy kényelmesen elsétálhattam előlök. Ez a jelenség még eltartott néhány percig. Ekkor hirtelen visszatért az eredeti sebességük és felgyorsulva ismét tovább haladtak. A gyakorlatot ekkor hirtelen, semmi előzetes jelzés nélkül befejezték. A tanítók értem jöttek és elvittek magukkal. Pár órával később megkértek, hogy csináljam újra, és felém dobtak egy vasgolyót, az akkori érzéseket felidézve ismét megtörtént. A környezetem lelassult, csupán én maradtam ugyanolyan gyors. Félre álltam, majd a vasgolyó az előző sebességgel zuhant a padló felé. A papok összenéztek, majd szó nélkül elindultak, jelezték, hogy kövessem őket. A szállásomra vittek és csak annyit mondtak, hogy „Csomagolj.”. Követtem a parancsot és összepakoltam a holmim. Amint kész lettem kivittek, beültettek egy járműbe, majd elindultunk. Néhány órás út után egy katonai támaszponton találtam magam. A tanítóim kitettek, majd tovább haladtak. Egy perc múlva egy erős testfelépítésű katona állt elém. Bemutatkozott, majd a képességemről kérdezett. Nem tudtam mi folyik itt, de az tisztán leesett, hogy jóval erősebb, mint én és ez bőven elég tekintélyt vívott ki neki ahhoz, hogy kérdés nélkül válaszoljak. Később beavatott, hogy ez egy speciális elit kiképző bázis az olyan „tehetségeknek”, mint amilyen én is vagyok. Az ezt követő évek kemények voltak, ugyanaz a kiképzés, mint ezelőtt, de intenzívebben és a képességem fejlesztésére is nagy hangsúlyt fektettek. Felszerelésem nagyban hasonlít a régi Vatikáni fegyverzetemre, ezt nem is akarták megváltoztatni, belátták, hogy jobb ez így. A képességemnek hála, ha az ellenfelem öt méterem belül került szinte elkerülhetetlen volt a végzete. Emiatt a társaim körében lassan elterjedt egy becenév és nem sokkal később már csak Letalis-nak hívott mindenki, mely jelentése halálos fegyver. Amikor kiderült, hogy mi történt a Szaharában nem volt kérdés, hogy kit küldenek…

_________________
"Te nem ismersz, de én a lelkedbe látok, s ott azt találok, amit minden halandóéban; félelmet. Félsz, hogy egyszer majd meg kell halnod."

A démonok ébredése Vampirewwwkepfeltoltesh
Sam
Sam
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 230
Hozzászólások régi : 49
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 08.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Samuel Vermont /Sam/
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A démonok ébredése Empty Re: A démonok ébredése

Témanyitás by Rayn Kedd 29 Nov. 2011, 17:11

Tao:Az előtörténeted Elfogadva
Válaszok: Nem nem tudják hacsak nincs jártasságuk a démonokkal kapcsolatban és itt persze nem a kis legendákra mg horror könyvekre gondolok. Az 1 hét bár tény, hogy nem magyaráztam meg benne, de a lényeg az, hogy egy ilyen kapu nem egyik pillanatról a másikra nyílik meg. Ez egy kicsit hosszabb folyamat (1 nap kb) Az ördögözök értesültek róla és rögtön siettek is ki. Arra már nem volt idejük, hogy megállítsák a kapu kinyílását, de egy védőkorlátot sikerült felhúzniuk amit 8 napig tudnak fenntartani. A kapu nyílásától számítva 1 nap telt el és így van még 1 hetünk.
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A démonok ébredése Empty Re: A démonok ébredése

Témanyitás by Rayn Kedd 29 Nov. 2011, 17:14

Sam: Előtörténeted Elfogadva

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A démonok ébredése Empty Re: A démonok ébredése

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 29 Nov. 2011, 17:19

Okés, szóval akkor az egy hét sem köztudott, pláne azok számára, akik nem is találkoztak az ördögűzőkkel, mert bent voltak a városban.

Kiegészítettem még egy pár sorral, hogy mit tett az eddigi egy napban, meg beraktam egy képet is Abdulról.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

A démonok ébredése Empty Re: A démonok ébredése

Témanyitás by Rayn Kedd 29 Nov. 2011, 17:31

A fertőzöttek semmit sem tudna és a Spec katonák is csak annyit amennyit az Ördögűzőktől hallottak.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A démonok ébredése Empty Re: A démonok ébredése

Témanyitás by Rayn Kedd 29 Nov. 2011, 17:36

Név: Sir Lohen Alden
Nem: Férfi
Kor: 26 éves
Jellem: Kicsit zárkózott néha depressziós hangulatú, de magabiztos és kifejezetten jó vezető. Szeret felvágni a tudásával. Társait megvédi ha tudja, de a feladat számára mindig a legfontosabb. A legfőbb célja a Sátán megölése.
Kinézet: 185 cm magas 80 kg fehér hajú, izmos férfi. Egyik szeme színe kék a másik vörös. A jobb kezén egy nonfiguratív tetoválást visel.
Kaszt: Ördögűző – Fegyverforgató – Lovag
Előtörténet:
Lohen egy átlagos család egyetlen gyermekeként született. Egy rövid ideig boldog, gondtalan élete volt, de ez hamar megváltozott. Egy napon rengeteg démon támadta meg a várost ahol éltek. Egy démon lépett be az ajtón. A gonoszság csak úgy sugárzott belőle. Lemészárolta a családját, de őt életben hagyta. Ezek voltak a szörnyeteg utolsó szavai a fiúhoz.
- Légy erős és küzdj meg velem. Bosszuld meg amit tettem - Végül a démon eltűnt. A helyszínre a Vatikán ördögűzői értek ki először. Ők tudták, hogy mi történt és magukhoz vették a fiút. Hosszú időn keresztül egy szót sem szólt. Részt vett az edzéseken és kiválóan teljesített, de elzárta magát mindenkitől és egy árva hangot sem adott ki soha. Sokan úgy vélték, hogy néma. Nagy meglepetés volt amikor először megszólalt. Képességei alapján a fegyverforgatókhoz lett sorolva. Az alapkiképzés és a vizsga után már el is küldték az első feladatára, persze nem egyedül. A fiú ekkor még csak 15 éves volt. Egy kapu nyílt meg túlvilágról és a feladatuk ennek a kapunak a bezárása volt. A küldetés nem volt túl sikeres. Bár a kaput elpusztították, de sokan meghaltak illetve nem várt következményekkel járt. Ekkor is megjelent a démon aki megölte Lohen szüleit. Bár most csak figyelőként volt jelen. A kapu bezáródásával ő is eltűnt. A küldetés befejeztével visszatértek a Vatikán Londoni kirendeltségére. Ott elmesélte tanítóinak a démont aki végzett a szüleivel és, hogy most is látta. Az ördögűzők elkomorodtak és elmondták neki az igazat. A démon nem más mint a Sátán. A fiú elcsodálkozott. Családja halála után arra tette fel az életét, hogy végezzen azzal a démonnal, erre kiderül, hogy nem is akármilyen démon az. Innentől kezdve még keményebben edzett és ennek hamar meg is látszott az eredménye. Hamarosan az Akadémia majd az egész Londoni Kirendeltség legerősebb harcosa lett. Ezután áthelyezték a Vatikán központjába és ott folytatta a tevékenységét. 24 éves korára lovaggá ütötték, ami az ördögűzők közötti legmagasabb rang volt, az egész Vatikánban csak 3 lovag van ebből Lohan az egyik. Bár soha nem tanult mágiát lovaggá válása után kötelező volt neki. Bár nem tudja olyan hatékonyan használni mint a fegyvereit, de jó hasznát veszi. Mai napig üldözi a sátánt és reméli, hogy egy nap végezhet vele.

Felszerelés
2 pisztoly
2 könnyű kard
20 kereszt
2 tártartó
1 varázskönyv
A démonok ébredése Images?q=tbn:ANd9GcSRqCEj4ICa09hv4z9LDiZ657UeZOK46sXqpWF2JN_QzFvHClCSUg
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A démonok ébredése Empty Re: A démonok ébredése

Témanyitás by Rayn Kedd 29 Nov. 2011, 22:03

Külső behatásoknak köszönhetően (Sam rohadtul türelmetlen XD) a kalandot elkezdjük. Megnyitom a helyszínnek a topicot és oda kérnék mindenkitől egy kezdő postot. Ha valaki csatlakozni akar annak nyitva hagyom a lehetőséget úgy, hogy névtelen NJK-k egy csoportja lesz ott és őket lehet majd megszemélyesíteni a később csatlakozóknak.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A démonok ébredése Empty Re: A démonok ébredése

Témanyitás by Thorhalla Kedd 29 Nov. 2011, 22:05

Ez alap Very Happy A játékosok mindig türelmetlenek. Aztán Te is az leszel, hogy rájuk vársz ^^

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A démonok ébredése Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A démonok ébredése Empty Re: A démonok ébredése

Témanyitás by Rayn Kedd 29 Nov. 2011, 22:06

Tudom, hogy azok, hisz én is játékos vagyok XD

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A démonok ébredése Empty Re: A démonok ébredése

Témanyitás by Eorin Szomb. 03 Dec. 2011, 21:27

Utólag én is jelentkezek ha nem gond Very Happy

Név: Chars Imperror
Nem:Férfi
Kor: 37
Jellem: Határozott mégis gyáva típus. A harcot legtöbbször próbálja elkerülni nagy ívben, de ha nincs más esély beleveti magát a harcba. Gyakran stratégiázik mielőtt elmozogna vagy tenne valamit.
Kinézet: Haja fekete, szeme színe barna, mikor fertőzött lett sárga árnyalatot vett fel. Magassága úgy 181 cm, súlya 67kg. Meg persze ott van még az a marha nagy keze is ami vöröses színben pompázik.
Kaszt: Fertőzött
A démonok ébredése 41795_32862836978_350_n

Előtörténet:
Chars egy Európai országból, Portugáliába született.Szülei tehetős emberek voltak és ebből neki is kijárt ez. Félénk természete ellenére örömmel kutatta fel a barlangokat és más eldugott helyeket. A kincsvadászatban mindig örömöt lelt. Igaz izgalmas dolgokra találhatsz rá, de olyan is van, hogy nincs szerencséd és a semmiért teszed meg azt a hosszú utat. még kiskorában kezdett el félni a kígyóktól mikor egy hüllő kiállításon kiszökött egy a terráriumából. Azt se tudta akkor, hogy hova meneküljön előle. Ez a félelem még felnőtt korába is megmaradt ezért nem igazán szívleli ha eggyel össze fut. Még egy fontos dolgot kellett róla tudni, hogy gyakran veszekedett szüleivel, mert soha nem akart fontos ember lenni és nagy ügyekbe belebonyolódni. Így 17 évesen elhagyja a családi fészket. Átköltözik egy szomszédos városba ahol munkába áll, de tanulmányait nem hagyja abba. hamarosan egyre nagyobb lesz és beáll az újságírók szakmájába. 37 évesen egyszer el kellett mennie a Ssahara közepén lévő városba. Elvileg fura dolgok történnek ott és azt a feladatot adták neki, hogy nézzen körül és kérdezze ki a lakosokat. Kissé bátortalanul, de elindul. Pár nap alatt megérkezik. A nap csak perzselt, de a jó vízellátás miatt nem okozott túl nagy problémát. De nem sokkal ezután tényleg furcsa dolog történt. A város fölött vörös pentagramma izzott fel, majd nem sokkal ezután az utcák is felizzottak szintén vörösen. Ha még ez nem is lett volna akkora gond a jobb keze hirtelen feldagadt annyira, hogy rá se ismert. Körmei karmokká alakulnak és szintén, mint az utcák és a pentagramma pirosan izzik. Ijedtében beszalad egy sikátorba vagy egy standba. Nem tudta, hogy mi történik vele és, hogy mi fog ezután. Csak ijedten bujdosik és várja ni fog történni ezután.
Eorin
Eorin
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 4
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Eorin
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A démonok ébredése Empty Re: A démonok ébredése

Témanyitás by Rayn Vas. 04 Dec. 2011, 00:04

Noh kezdjük is. Először is a jellem leírásnál akadtam fel valamin. "Gyakran stratégiázik mielőtt elmozogna vagy tenne valamit."

Értem mit akartál mondani, de őszintén nem ez a helyes megfogalmazás. Sokkal szebb és érthetőbb lenne ha pl így írnád: Megfontoltan cselekszi. Nem sokkal szebb így? A lénye a fórumos szerepjátékoknál, hogy tudj úgy fogalmazni, hogy az érthető és szép legyen.

A következő, hogy aki félénk, félős az nemigazán fog barlangok mélyén kutatni szerintem, de például egy barátja veszi rá és együtt mennek már mindjárt jobban hangzik.

"Igaz izgalmas dolgokra találhatsz rá, de olyan is van, hogy nincs szerencséd és a semmiért teszed meg azt a hosszú utat."

Ezt végképp nem értem. E/3-ból, hogyan lett E/2? Szerintem ezt így kéne: Héha izgalmas dolgokra talált rá, de néha nem járt szerencsével, ilyenkor feleslegesen tette meg az utat. HA már itt tartunk akkor mit találhatott lent egy barlangban? Valószínüleg ha olyan barlang akkor ott már jártak barlangászok, kutatók akik megtaláltak volna minden érdekes dolgot, de ha meg olyan barlangokba járt amibe eddig senki akkor azokba jó indokkal nem járt senki, mivel veszélyes oda bejutni, szűk helyen beszorulhat az ember meg hasonlók.

"Így 17 évesen elhagyja a családi fészket. Átköltözik egy szomszédos városba ahol munkába áll, de tanulmányait nem hagyja abba."

Abba már belese kötök, hogy az Így nem éppen a mondat kezdésére legalkalmasabb szó, de 17 év szerintem még Portugáliában is kiskorúnak számtí. Mivel míg a gyerek kiskorú ezért a szülei felelősek érte, így nemigazán hiszem, hogy hagynák, hogy más városba költözzön. Az meg a másik, hogy 17 évesen nemigazán állhatnál még legálisan munkába pláne suli mellet.

"Elvileg fura dolgok történnek ott és azt a feladatot adták neki, hogy nézzen körül és kérdezze ki a lakosokat. Kissé bátortalanul, de elindul."

Miféle fura dolgok? Jó tudom a klíma meg a víz magában érdekes, de nem hiszem, hogy elküldenének ezért egy embert oda. Ezeket könnyű megoldani vezetékekkel meg valami építészet remekművel. Ha pedig a város alaprajzába rejtett pentagonra gondolsz akkor megint bukta, hiszen erről senki sem tud nagyon. Légi felvételről nem látszik, hála a sok nagyon magas épületnek.

Szóval ezeket kérlek javítsd addig is a történetedet Elutasítom


_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A démonok ébredése Empty Re: A démonok ébredése

Témanyitás by Borzalmino Vas. 04 Dec. 2011, 19:07

Név: James Oconel
Nem: Férfi
Kor: 30
Jellem: Ha egyedül van szomorúan mereng a múlton de mások előtt mindig mosolyog. Próbál segíteni mindenkin. Ha valaki nem ismeri elég azt hiheti két személyisége van. Kedves barátságos a magánéletben akár egy angyal de kíméletlen a csatában akár egy ördög.
Kinézet: Fekete haj sötét szemek. 180 cm magas 80 kg vékony ám erős testalkatú A démonok ébredése Z
Kaszt: Mágiahasználó
Felszerelés: 2 pisztoly, 1 kard és a szent könyv varázslatokkal
Képzettség: pusztakezes harc, ejtőernyőzés, kard és pisztoly forgatás


Elötörténet:
A gyermekoromból nem sokra emlékszem a véren a sikolyokon és a halálon kívül. Röviden megölték a családom viszonzásul én felrobbantottam a gyilkosokat. Mikor végeztem az életem teljesen értelmetlennek tűnt és véget akartam vetni neki. Amúgy nem kellet volna sokat tennem csak hagynom, hogy elvérezzek ugyanis a robbanást én is megsínylettem. Azonban a mentősök még idejében érkeztek és megmentették az életem. Nem értették miért maradtam életben más rég meghalt volna. Felépülésem után éjszakánként furcsa álmok kínoztak. Álmomban egy lángoló kaput láttam ami kinyílt és a rettegés jött ki rajta. Minden egyes alkalommal mikor egy rémálom után felébredtem verítékben úsztam. Több orvosnál voltam de mind azt mondta, hogy a robbanás miatti sokk hatására voltak rémálmaim. Mikor már azt hittem teljesen beleörülök azokba az álmokba mikor felkeresett egy szerzetes a Vatikántól.
-Üdvözöllek fiatal barátom. A Vatikánnál a tudomásunkra jutott, a csodálatos megmenekülésed és úgy véljük ez Isten jele. Szeretnénk ha csatlakoznál hozzánk.-
-Hogy én is csuhás legyek és minden nap imádkozzak?-
-Hogy ördögűző legyél. Tudunk a rémálmaidról és úgy hisszük ez egy jel. Mások is vannak rajtad kívül akiket ilyen álmok kínoznak. Ha velünk tartasz segíthetünk megfejteni az álmaid titkát.-
Az ajánlat nagyon csábító volt ezért bele egyeztem. Azzal, hogy csatlakoztam a Vatikánhoz a régi életem véget ért és egy új Oconel született. Megtanítottak hogyan bánjak a kardal és a pisztolykaták művészetét is megismertem. Annak a lényege, hogy előre meghatározott pozíciókat veszek fel lövés közben így az én találataim esélyét a maximumra ellenfeleimét a minimumra változtatom. Továbbá megtanítottak egy ritka művészetre a mágiára. A szent fényt megidézve már szembe szállhattam a démonokkal. Apropó démonok. Ez volt a fekete leves. Ha nem edzettem a tekercseket kellet bújnom, hogy azt a sok démon maszlagot megtanuljam.

Eddig történt:
A Vatikán közli, hogy kinyílóban van egy démon kapu pont mint az álmomban é ha nem pusztítjuk el hét napon belül elpusztul a világ. Egy csapattal a helyszínre érkeztünk ahol nem találkoztunk egy démonnal se. Miközben a kapu felé haladtunk találkoztunk néhány zombival de mivel nem akartuk magunkra hívni a figyelmet ezért nem csináltunk semmit. később egy hatalma szárnyas démon szált el a fejünk felett és a szájából kicsapódó energia nyalábbal elpusztított egy épületet amivel elzárta az utunkat.


A hozzászólást Borzalmino összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 08 Dec. 2011, 00:14-kor.
Borzalmino
Borzalmino
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 139
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 21.

Karakteradatok
Főkarakter: Vipra Phertelmer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A démonok ébredése Empty Re: A démonok ébredése

Témanyitás by Rayn Vas. 04 Dec. 2011, 20:08

Borzalmino
Nah kezdjük rögtön az elején. Olyan, hogy mágiahasználó magába nincs csak olyan, hogy ördögűző és azon belül mágiahasználó. Ezeket az embereket a Vatikán képzi a kirendeltségein. Ebből az jön, hogy nem élhetsz és tanulhatsz a kolostorban


"A múltjával regés régen szakított vagyis megpróbálok. Minden egyes emléket igyekezett kitörölni a fejemből és csak a jelenre próbálok koncentrálni."
Miért van az, hogy a mondat elején E/3 és a végén pedig E/1 lesz? Ezt ki kéne javítani és figyelni az ilyen dolgokra.


"Ezért szüleim katonai iskolába küldtek. Ott is meggyűlt a bajuk velem de valahogy sikerült a kiképzésem és elküldtek az első bevetésemre. "

A katonai iskola nem egyenlő a katonasággal. Katonai iskolába gyakran szokták adni a rossz magaviseletű gyerekeket. Itt megfelelő szigorral bánnak velük és ezen felül oktatják őket mint egy rendes iskolában, de aligha fog innen bármilyen küldetésre menni.


"Rengeteg embert megöltem katonát és civilt egyaránt. "

Hát ilyen előélettel hadbíróság és nagyon hosszú börtön vár rád mert azért civileket nem szokás ölni. Illetve ha valahogy mégis elkerülöd ezt egy kolostorba sem fogadnak túl szívesen a Vatikánból meg egyenesen vágnak ki.

Ezeket javítsd kérlek az előtörténetedet addig is Elutasítom

//Ha bármilyen kérdésed lenne akkor nyugodtan írj pm-ben nem harapok Very Happy//

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A démonok ébredése Empty Re: A démonok ébredése

Témanyitás by Rayn Csüt. 08 Dec. 2011, 07:18

Üdv újra
Ez már sokkal jobb lett. Az eddigi történéseket nem úgy gondoltam, hogy a játéktéren úgy írod meg mintha egész végig ott lettél volna, de mindegy. Az előtörténetedet Elfogadom

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A démonok ébredése Empty Re: A démonok ébredése

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.