Zen A. Khalil

Go down

Zen A. Khalil Empty Zen A. Khalil

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 05 Dec. 2011, 17:26

Adatok:

Név: Zen Aian Khalil
Egyéb név(i): Khalil; Aian ; Őrmester
Faj: Dwalend
Nem: Férfi
Jellem: "Katonás",
Személyazonosság: az Aian családból származom. A földön ismeretlen vagyok. Saját bolygómon ismert.
Születési helye és idő: Dwalendek bolygója(Hoziras); 3401. Zerg hó 5.
Kor: 29. Földi szerint 290.
Család: Apám Nandora Khalil, Anyám Yume Kyrim. Egy fiú testvérem Timon Yim Khalil.
Foglalkozás: Katona
Testmagassága: 227(cm)
Testsúlya: 120(kg)utcai szerelésben, 200(kg) katonai felszerelésben
Szeme színe: Fekete
Haja színe: fekete, félhosszú
Bőre színe: barnás
Különleges ismertetőjel:
Civilben: szájat is eltakaró garbó stílusú bőr felső, nyakon csattokkal(lásd kép lent részletesebben), bal kar könyéktől cyborg kar. Katonai nadrág és a katonai bakancs.
Katonai egyenruhában: Sisak, mellvértezet, szövet nadrág, katonai bakancs. Könnyű gyalogos puska.
Katonai teljes felszerelésben : Sisak maszkkal, teljes testű páncélzat, puska és pisztoly.
Repülési sebesség: nem képes
Egészségi állapot/ betegségek: egészséges



Életrajza:

Mindenki azt hiszi, hogy olyan jó és vagány. Technikailag a legjobb és legfejlettebb. Erőben utolérhetetlen, gyorsaságban lekörözni képtelenség. Ha feladatról van szó nincs határ. Ellenállás értelmének minden mivoltát eltapossa már puszta létezésének tudatával. A Legfejlettebb Technika, A Legjobb Katonák, A Létező Legerősebb Hatalom és A Fejlődés Soha Nem Győzheti LE! . Ezt mondják.
De ha belegondolunk akár egyszer is, hogy azért van ez mert az ellenség mégis jobb? Máris nem olyan nagy szám... Ugye?
Eltudnád viselni ha azt mondanák: Azért fejlődünk, hogy legalább visszaverjük egyre kevesebb veszteséggel?... Nem hiszem..
Belegondoltál mi lenne ha feladnánk? Nem is mersz hisz olyan nincs.
Mit tennél ha látnád ahogy sorban buknak el? Valószínű, hogy belerokkannál.
A kétség gyötörte szív a leggyengébb, az edzetlen test a legtörékenyebb, a terror alatt tartott lélek...nem is számít már.
ÉN EZENNEL FOGADOM, HOGY LÉPTEIMNEK SÚLYÁT HAZAFIAS GONDOLATOM, ERŐS SZÍVEM, EDZETT TESTEM , INGATHATATLAN LELKEM ÉS TUDATOS ESZMÉNYEMMEL CSAK ELŐRE LÉPEK A HADSZÍNTÉREN. HA KIFOGY A FEGYVEREM ÖKÖLLEL TÁMADOK ELLENFELEMRE. ADDIG MEGYEK , ADDIG PUSZTÍTOM ÖRÖKÖS ELLENSÉGEM MÍG UTOLSÓ SZÍVDOBBANÁSOM UTÁN IS MÉG KETTŐT LÉPTEM!
------------------------
A nevem Zen Aian Khalil. Katona vagyok. Az 1042. Kék lopakodó osztag Őrmestere.
A bolygómon 3401-év Zent ötödik napfordulóján születtem. Földi időszámítás szerint 290 éves vagyok. A bolygómon számított idő szerint 29. 16 évesen léptem be a hadseregbe. Minden férfinak ez volt a sorsa. A nők választhattak. A katonaság előtt normál oktatást kaptam. Ahogy kell taníttatni egy gyereket. Történelem, irodalom és minden alap dolog amit kellett. Ezután következett a besorozás. Jött a kiképzés és a beosztályozás. Itt már csak így ment. A taktikai részlegre kerültem. Hírszerzés, csendes gyilkolás. A Kék Lopakodókhoz kerültem. Egy teljesen új osztagot, az 1042-et létesítették akkor. Az osztagban 6-an voltunk. Egy tizedes és 5 közlegény. A Tizedes volt a vezetőnk, a neve Korell Dommun tizedes. Fura egy alak volt. Bár ez a cím igazából csak azért kapta, hogy legyen valaki aki vezető lesz. A kiképzésünk 1 évig tartott. Mondhatni gyorstalpaló volt. A lényeg, hogy soha ne kapjanak el. Mert akkor fújtad. 17 évesen már a kémkedésben voltunk benne. Mindig figyelni mindenre. Még egy fűszál sem hajolhatott meg mikor lopakodunk. És ha elkapnak ha jót akarsz magadnak akkor hamarabb végezz magaddal minthogy ők kezdenének el felfalni. Ami nem épp kellemes. 10 év alatt felgyűrtem magamat Őrmesteri posztra. A páncélom kopottá vált. Sérülések vannak rajta. Lövedékek nyomai sok helyen felkarcolták. De még működik. Egyszer egy bevetésen viszont megadta magát a páncél egy része. Őrmesterként kezdtem már így el szerepelni és behatolás közben az egyik társunk rálépett egy taposóaknára. Levitte a bal karomat könyökből, aki meg rálépett cafatokra ment. Majdnem otthagyta a csapat a fogát mikor megszűnt a robbanáskor az álcázó. Éppen hogy megúsztuk. De mínusz egy fő. A fejeseket nem izgatta. Igazából elkönyvelték járulékos veszteségnek. Másnapra kaptunk egy másik embert, hogy 6-an legyünk. Számomra 2 napos kórházi ellátás volt amikor egy cyborg kart kaptam. A páncélzatomat lecserélték, még a szaga is új volt. De az egy év alatt rendesen lelet amortizálva. Alig maradt rajta ép felület. Ez nem az a szakma ahol pátyolgatja az eszközét a katona.
Képességei: 900 kg mozgatás. 9 méter magasra ugrás függőlegesen, előre 12 méter. átlagos emberhez képest 4x gyorsabb mozgása van.
Szakértelmei: Katonai kiképzésből fakadóak: Kémkedés, Lopakodás, Álcázás, Fegyver használat (AR ; MD ; MK ), ökölharc, mászás, páncélkarbantartása és szerelése.
Privát előtörténet véleményezést kérsz: Nem

Megjegyzések:
Csak folyadékot kell a szervezetébe juttatnia. Vérének színe zöld.
Páncél kinézete:

Zen A. Khalil Characterzw
Karakter páncél nélkül:
Zen A. Khalil Xmenreneszansz_105




Adatlap:

Név: Zen Aian Khalil
Lakás/Létesítmény: Nem rendelkezik
NJK: nincs
Foglalkozás: Katona
Munkahely: K.A.O.S.
Pénz: (admin ítéli meg a bankszámla tartalmát)
Bevétel/hét: 500 # lenne. $ bevétele nincs.
Eszközök/Felszerelés/fegyverek:

- teljes testet lefedő páncélzat, könnyű mozgást biztosít és álcázó berendezést a könnyebb bejutások miatt.
- 1db AR72,( generáció 5.2 tárkapacitás 50 töltény. Tetronból készült lőszer.(Géppisztoly)) 2 tár
- 1db MK9 jelzésű fegyver(generáció 5.4 tárkapacitás 12 töltény. Tetronból készült lőszer. (Pisztoly)) 4 tár
- Katonai terepruházat.( Részei:Páncélzat alatt testhezálló felső, vastagabb anyagú szövet nadrág, csima mely első és hátsó részén Tetron lemezek vannak oldalán masszív csattokkal,öv melyen a lőszer, a gránát és egyéb kelléke elhelyezhető a katonának.)
- 1 db elsősegély csomag(tartalma: 3 db REnalin, 1 db REmort.
- szer-víz csomag a páncélhoz ( kissebb javításokra alkalmas működési rendellenességek és kissebb, pár páncélsérülés javításához)

Vállalat: K.A.O.S
Szövetség: Imperium Transcen(saját bolygóján)
Törzshely, ahol megtalálható: Tobias pub(saját bolygóján)
Ismertebb szövetséges: Imperium Transcen(saját bolygóján)
Ismertebb ellenség: Gyíkok(saját bolygóján)

Felhasznált kreditek: 0
Fennmaradó kreditek: 6


// módosítások/kiegészítések történtek//

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Zen A. Khalil Empty Re: Zen A. Khalil

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 05 Dec. 2011, 17:32

Akkor ő ismét elfogadva.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Zen A. Khalil Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.