Regisztráció

Go down

Regisztráció Empty Regisztráció

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 05 Ápr. 2012, 08:07

Az iskola főbejáratával szembeni terület, az épületen belül. Ide jönnek először az új diákok, tanárok, hogy beadják jelentkezésüket. Itt lehet jelentkezni az órákra, klubbokba és egyéb programokra.
Regisztráció 7a4v


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 10 Júl. 2013, 10:45-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Regisztráció Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Regisztráció Empty Re: Regisztráció

Témanyitás by Tökfej Szer. 10 Júl. 2013, 05:27

Lassan már kezd derengeni, hogy milyen világba is pottyantam bele hirtelen. A váltás nem egyszerű, soha nem jártam előkészítőre, se bármi hasonlóra amiből megtudhattam volna, hogyan is működik ez a nagy középiskolás világ. Na de nem gond, eddig is könnyedén alkalmazkodtam az új helyzetekhez. Másokat talán megtört volna, hogy a környezettel ellentétben a mi családunk más vallást gyakorol, vagy hogy mielőtt még komolyabban csajozni kezdhettem volna, felgyulladt az arcom, de engem nem. Én a jót látom benne, az optimizmus a fő.
- Rendben van. Gondolom előtte megnézhetem az órákat, vagy valami tájékoztatót kaphatok róluk, mielőtt döntenem kellene. Vakon nem szeretnék belemenni semmibe… - Csapok a „homlokomra”, mármint csapnék, ha burám nem állná útját. –- ez azért az angyalprogramra nem vonatkozik.
- Harci óra? Ez aztán nem semmi, ilyenről más iskolában még nem hallottam. A tanárokat még nem ismerem, de ha mindenki olyan kedven mint maga Serena kisasszony, akkor szerintem nem lesz gond velem -
Az ajtón belépve, elém tárul a belső tér. Hááát teljesen olyan, mint ahogy egy iskolát elképzel az ember diákja. Úgyhogy ezen nem is lepődök meg, a számítógépparknak örülök, ha már a regisztrációnál így fel vannak szerelve, akkor jó esély van, hogy komolyabb gépek vannak bent is.
Minden adatot megadok, amire csak szükség lehet. Kivéve ha már mindent tudnak rólam, mert hát ez a Bosszú Angyalainak egyik kiképző bázisa, vagy valami hasonló, szóval bármi lehet. Megpróbálom minél gördülékenyebben megoldani a dolgot.

_________________
Néha a hitünk az egyetlen erősségünk, de az átsegíthet mindenen.
Tökfej
Tökfej
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 88
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Tökfej
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Regisztráció Empty Re: Regisztráció

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 10 Júl. 2013, 13:06

//Előzmény: A birtok előtti terület//

A bekapcsolás után, mikor Simon nekiállt bediktálni az adatait mindent felírtam, végén felnevettem a kedvességgel és a névvel kapcsolatban.
- Az Amelia-t használom – válaszoltam. – Hogy ne keverjenek össze az igazgatóhelyettessel. Régen volt, hogy én vezettem az X-ment utoljára. Amikor visszajöttem a jövőből ide a múltba, nektek a jelenbe, akkor a középső nevünket kezdtem használni. Szóval Serena az igazgatóhelyettes, én pedig Amelia maradtam.
A fiókokat kezdtem túrni, hogy előhalásszak egy órarendet és óralistát, hogy legalább azt lássa előre, hogy mire számítson. A mindenki kedves dologra visszatérve, nem hiszem, hogy nagyon találkozott volna Logan-nel, vagy éppen Valkűrrel. De lehet, hogy jobb, ha maga jön majd rá erre. amint megvoltak, amiket kerestem, akkor a két papírt elé toltam, hogy áttanulmányozhassa őket.
- Az óra listát itt tudod megnézni, hogy milyen tárgyak vannak, de a legtöbb magáért beszél, hogy mik is:
Spoiler:

- Illetve maga az órarend, a hétvégei órák neked nem számítanak, az csak a kollégium lakóinak van. És úgy válogasd az óráidat majd, hogy három délutánod szabad legyen, mert akkor a SHIELD negyedben leszel.
Spoiler:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Regisztráció 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Regisztráció Empty Re: Regisztráció

Témanyitás by Tökfej Csüt. 11 Júl. 2013, 07:02

Túl kedves egy tanárhoz képest, de talán nincs is baj vele. Szeretni fogom ezt a helyet úgy érzem.
- Rendben akkor Amelia. Ezt az utazós dolgot nem értem, de majd rájövök még egyszer. – Mosolyodok el kissé zavaromba, hát igen ez is azok a dolgok közzé tartozik, amivel még lépést kell tartanom. Itt mindennapos dolognak tűnnek az olyanok, amit még el sem tudok képzelni, vagy csak éppen hogy.
Hűha ez aztán nem semmi, az elemi suliba alig van bármi választható. Ott mindent elrendeznek nekünk, mármint mivel nem sok választási lehetőség van, úgyhogy maradtunk mindig az engedelmes diákok. De most a magam ura lehetek.
- Odin szakállára, hát ez aztán választási lehetőség. Mikorra kell megírnom az órarendemet? Esetleg be lehetne ülni egy-két órára mielőtt választok? – Túl sok jónak hangzó dolog van itt, amit egy átlag iskolában nem kapnék meg. És még nem tudom mi is lesz pontosan a programban, ahhoz is jó lenne alkalmazkodni. Olyan tantárgyat nem akarok felvenni, ami nem tudok nagyon hasznosítani. - Akkor itt csak tanulni fogok, az Angyal program képzésemet a SHIELD intézi teljesen? – Na szép lesz, utazhatok jó sokat a városba. Mármint az nem lenne gond, ha egy helyen el lehetne intézni mindent. De hát nézzük a jó oldalát a dolgoknak, ITT VAGYOK


_________________
Néha a hitünk az egyetlen erősségünk, de az átsegíthet mindenen.
Tökfej
Tökfej
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 88
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Tökfej
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Regisztráció Empty Re: Regisztráció

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 11 Júl. 2013, 11:31

– Időutazás – mosolyodtam el. – Én, akárcsak a lányom 2044-ből jöttünk vissza a jelenbe. Elsőre lehet, hogy furcsa és érthetetlen, de létezik és nem mi vagyunk az egyetlen ilyenek itt az iskolában. Az efféle Odin szakálla megnyilvánulással csak óvatosan, Gunnhild Odin dédunokája – mondtam. – És a két Miller is köthető az Asgardiakhoz. A Főnök, vele beszéltél, ő Einar-nak a halandó énje, megnyilvánulása, Mrs. Miller pedig… Thorhalla-nak.
Nem akartam belemenni a dolgokba azzal, hogy Valkűr pedig annak a boszorkánynak és Zack fiának a lánya, elsőre túl sok lett volna a fiúnak, idővel pedig úgyis megtudja majd, mert ilyesmik nem nagy titkok errefelé. Mikorra is kellene megírni az órarendet?
- A kötelező órákat mindenképp fel kell venned. Ezek a töri, biosz és kémia, itt választhatod az egyetemi szintet is, ha jó vagy benne és érdekel, illetve ilyen vonalon akarsz tovább tanulni. Aztán még fizika, matek, irodalom és nyelvtan, képességfejlesztés és használat, veszélytermi órák, illetve kötelezően egy darab idegen nyelv. Többet is tanulhatsz, de egyet muszáj. A többit jó lenne iskolakezdésre, azt pedig nem nagyon tudom, hogy meg lehet-e nézni őket előre, révén ha megnézed az órarendet sok óra ütközik, így ki vannak zárva, hogy mindkét órán egyszerre ott legyél, hacsak nem vagy Hermione és nincs időnyerőd.
Vagy nincs efféle teleport készüléke, amiből a realitásban összesen kettő van csak.
- Szóval minél előbb lenne a jobb – feleltem. – És igen jól látod, itt majd tanulsz és a képzésedet a SHIELD felügyeli.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Regisztráció 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Regisztráció Empty Re: Regisztráció

Témanyitás by Tökfej Csüt. 11 Júl. 2013, 16:41

Na igen ez az, amit még be kell fogadnom, itt olyan mindennaposnak tűnik minden, még van mit fejlődnöm. Hát ez van, majd belejövök.
- Elnézést kérek, nem tudtam hogy bántó dolgot teszek. Ez valahogy a családunkban már szokássá vált. Manapság inkább a kereszténység, és a hinduizmus van fölényben, na még néhány embernél a xientológia. Az őseim Európaiak, és nálunk valahogy fennmaradt a régi istenhit. Mi még mindig imádkozunk Odinhoz, és fiaihoz. Hittük, és most már tudjuk, hogy létezik a Valhalla, a Kilenc Világ, és az istenek. Így a mi vallásunk már nem csak egy a sok közül, nekünk kézzel fogatóak az isteneink. Ezért hát buzgón imádkozunk, és áldozunk is nekik. Ez nem tudom kinek mennyire sértő, nem akarok vallási vitát, vagy megsérteni magukat az isteneket… - Kissé elbizonytalanodok, eddig még soha nem kerültem olyan közel senkihez, hogy megláthassam nem csak a médián keresztül, hanem meg is érinthessem. Ez lesz a legfurcsább, hogy akikben én hiszek, leszármazottaikkal lehetek egy iskolában. - És esetleg találkozhatok is velük, akiket említettél? És… és mesélnének nekem magáról az istenek lakhelyéről is? – Gondolataim fonala máris átcsapott ábrándozásba. Ez fog egyszer a sírba vinni, ha meglátok egy nagyságot egyből elkezdek gondolkodni mi hogyan is lehetne, ahelyett hogy cselekszem.
Na nem baj, most az órákkal kell foglalkoznom. A kötelezőket gyorsan felírom, vagy felveszem most rögtön ha lehetséges, utána kinézek párat, mi is tetszene nekem. Csak hogy belóghassak egy-egy órára, és megbizonyosodjak feltevésemről.


//Nem tudom mennyire lehetséges ez a vallás, de ha nem túl nagy gond én szeretném megtartani.//

_________________
Néha a hitünk az egyetlen erősségünk, de az átsegíthet mindenen.
Tökfej
Tökfej
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 88
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Tökfej
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Regisztráció Empty Re: Regisztráció

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 12 Júl. 2013, 14:38

Elismerően bólintottam, hogy milyen sokáig képesek voltak arra, hogy megőrizzenek egy hitet, az ilyen pedig becsülendő.
- A Főnökkel, Jonathan Miller-rel beszéltél, ő volt, aki felajánlotta az ösztöndíjat neked – mondtam. – De belőle kétlem, hogy bármi ilyesmit ki tudnál húzni, a felesége viszont segítőkészebb szokott lenni. Odin halott, amennyire tudom, már több, mint ötszáz éve. Jelenleg Thor a Mindenek-atyja, Einar-ral a trónörökössel minden bizonnyal fogsz találkozni, hiszen Bosszú Angyal és őt a médiából is ismered, ahogyan a feleségét is, Loki lányát, Thorhalla-t. hidd el nekem a boszorkánnyal nem akarsz találkozni, bármit mondanak róla, rosszabb a valóságban. Azt tudom, hogy az istenség dolgot ne hozd fel Einar-nak, nem tekint magára istenként, és csak zavarba hoznád, bár meg kell vallani aranyos, ha zavarban van.
A szavaim végén felnevettem, régen volt, de Einar ebből a tekintetből soha sem változik.
- Gunnhild pedig, ő nehéz eset, Thorhalla, és a korábbi igazgató Zack Morsus fiának a lánya. Ő egy másik realitásból érkezett és úgyszintén a jövőből. Akkor így figyelmeztetlek, hogy a Morsus-ok is nehéz esetek, cinikusak és általában megmondják a véleményüket. Ezt tetőzzük Loki lányával és megkaptuk a félistennőt.
Néhány pillanatra elgondolkodtam, ő is X-men is volt, hacsak nem a diákokat kereste, akkor valószínűleg jelenleg itt volt.
- Ő lehetséges, hogy itt van a birtokon jelenleg is. szeretnéd, hogy megkeressük, hogy beszélhess vele? Ezt pedig, akkor be is teszem a fiókba.
Veszem át tőle a jelentkezési papírokat, ha odaadja őket.

//Nyugodtan, ultin Halla ottani verziója is bennük hitt azelőtt, hogy meg nem tudta, hogy félistennő. Meg egyébként sincs vallási megkötés az oldalon (az idegen fajok miatt nehéz is lenne), meg nekem van egy sííta vallású iráni karakterem is.//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Regisztráció 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Regisztráció Empty Re: Regisztráció

Témanyitás by Tökfej Szomb. 13 Júl. 2013, 07:41

Így mer beszélni azokról, akikben én egész életemben hittem? Hát hogy jön ahhoz egy egyszerű halandó, így merjen beszélni az istenekről. Csak megrázom a fejem, nem kellene már az első nap az egyik leendő tanárommal összeakaszkodnom. Nagyot nyelek, és megpróbálom nem mutatni a felháborodásomat.
Ettől eltekintve minden szavát magamba fogadom. A legtöbb badarságnak tűnik, egy isten nem hal meg, legalábbis nem úgy mint egy halandó. Ezt tanultam, ebben megingatni nem lehet. Még csak a régi korok hitvilágát ismerem, még senki nem tudta leírni mi is történt azóta a Valhallában, vagy magukkal imádatunk tárgyaival. Talán kiadok egyszer egy könyvet, mint a Biblia, vagy a Tóra, csak az én vallásom nagy könyve lenne.
- Nem mernék közelükbe menni. Talán majd egy másik alkalommal – Közben átnyújtom a papírt, azt hiszem ezzel vége is van a beiratkozásnak, mostantól középiskolás vagyok.


_________________
Néha a hitünk az egyetlen erősségünk, de az átsegíthet mindenen.
Tökfej
Tökfej
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 88
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Tökfej
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Regisztráció Empty Re: Regisztráció

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 13 Júl. 2013, 11:57

Bátorítóan mosolyodtam el ezen némileg talált riadalmon, hogy nem akart velük találkozni, révén nem mert volna a közelükbe menni. Gunnhildról meg sem lehetett volna mondani, hogy micsoda, így akár egy trükkel a fiú kezdeti félelmét át lehetett volna verni és úgy beszélhetett volna vele, hogy fogalma sincs, hogy kivel teszi és akkor az ijedtség, és ez a távolságtarás
- Nem esznek gyerekeket reggelire – mondtam. – És szeretik a mézsört.
Igazából láttam a fiún, hogy szeretne ismerkedni, csak a vallásosság miatt nem meri megtenni, így a csel az remeknek bizonyult. Amikor a papírjait a fiókba tettem, akkor közben a kártyámmal üzentem Gunnhildnak, hogy „teljesen véletlenül” járjon erre, mintha keresne valamit és akkor mindez megtörténik. Szerencsére ezt megtudtam tenni, mert mire kikerestem az elsősök pakkját és benne a megfelelő névtáblát, hogy hova is tegyem be Simon papírjait, ezt megtudtam tenni. Mikor készen voltam, akkor már felálltam a helyemről.
- Mit szeretnél megnézni akkor itt az iskolában? – érdeklődtem.


//Néhány infó, amik hasznosak lehetnek:
Egyébként nem tudom, hogy mennyire vagy járatos a skandináv mitológiában, de az összes földi mitológia szerint a skandináv istenek az egyetlen úgymond halandók. Az egyetlenek, akik tényleg megtudnak halni és itt nem csak a Ragnarököt értem. Emlékezzünk csak Balder-re, amikor Loki lelöveti vak Höder-rel és a fagyöngy vessző megöli őt.
Illetve tudom, hogy a karid fiatal, de az AIM szörnyűségeit ő is megélte, amikor az AIM bebörtönözte a mutánsokat, terroristának titulálta őket, ha nem regisztráltak, atombombát dobtak a mutánsok miatt Indianapoliszra és NY-ra is akartak, aztán a teljes Földet érintő katasztrófák, amit az AIM okozott, a 4,5 milliárd ember halála, ezeket Loki tette, és erről mindenki tud, a karid is.
És van olyan könyv, ami a mostani Asgardiakkal foglalkozik első kézből, Dr. Stephanie Miller (Halla korábbi halandó énje) adott ki róluk több könyvet is (előtöriben és bővítésben említve vannak) és azok teljesen hitelesek, révén megvan neki Halla minden emléke, abban nincs semmi humbug.//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Regisztráció 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Regisztráció Empty Re: Regisztráció

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 13 Júl. 2013, 11:58

//Előzmény: Astoria utcái//

Amikor megláttam az üzenetet széles ragadozóvigyor jelent meg az ajkaimon, újoncot lehet enni reggelire. Még szerencse, hogy a nagy-nagy bátyám nincs itt, mert Gabe a fiú közelébe sem engedne, de szerintem nagyapa sem. Összeszedtem a holmimat az udvarról és a főbejárat felé tartva a tanárit még útba ejtettem és betettem oda a fegyvereim nagy részét, mégsem kellett volna azokkal megérkezni, csak a két pisztolyomat hagytam magamnál, az nem volt túl feltűnő és nem derülhet ki, hogy ki is vagyok. Még szerencse, hogy nem vagyok túl közismert személy az alakváltás miatt és lássuk be egy fél-asgardit nem egy feline-ként fognak elsőként elképzelni. Mindezek után pedig már pillanatokkal később meg is érkeztem oda, már messziről éreztem Amelia illatát és egy másik személyét, ahogyan beleszagoltam a levegőbe. Tűz és égett szag némileg, ahogyan kiléptem a folyosóra, már láttam a fiút is, igen akkor ez ő volt.
- Szép napot! – mondtam. – Csak folytassátok, mintha itt sem lennék.
Amint megérkeztem a bemutatkozást elhagytam és a fiókokhoz mentem, mintha keresnék valamit, igazából valóban így tettem, az eltűntek aktáit szedtem elő, főleg a végzősökét és kezdtem felpakolni az asztalra.

A feline leányzó:
Regisztráció 2338321-hepz_uncx_12p2

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Regisztráció Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Regisztráció Empty Re: Regisztráció

Témanyitás by Tökfej Kedd 16 Júl. 2013, 12:14

Nagyon jó kérdés, mármint mit is lehetne először megnézni az iskolában. Annyi minden lehetőség van, amiről tudok, és szerintem van még nem egy-két dolog, amiről fogalmam sincs. Na meg hát teljesen idegen vagyok itt, és nem tudom hol lenne a legjobb kezdeni.
- Nem tudom hol is kezdhetnénk. Nincs valami bemutatókörút? Mármint az újaknak, hogy megismerjék az iskolát? Csak hogy ne legyen túl sok gond velem, nem akarok különleges bánásmódot. – Ekkor lép be az nő, aki igazán ledéren öltözködik, és ezt sajnos férfi vagy legalábbis majdnem férfi mivoltomnak köszönhetően nem tudom pillantás nélkül megállni. De csak úgy lesve, egy-egy szemrebbenésnyi időre mérem végig.
- Üdvözletem… - Felállok, hogy köszönthessem a feltételezhetően egyik tanárt, de látom nagyon elfoglalt így hát csak visszahuppanok a helyemre, és Serena felé fordítom majdnem teljesen a figyelmemet. Várom merre is fogunk menni elsőnek


//Nem akarok vallási vitát indítani, de legjobb tudomásom szerint minden vallásban megvan az útja módja, hogyan is kell megölni, vagy hogyan is hal meg egy-egy isten. Míg a görögöknél, rómaiaknál az őseik erősebbek voltak, és az általuk teremtett/szült utódok egy-egy tagja is bírt olyan erővel hogy végezzen velük, addig mondjuk a őslakos amerikaiaknál is meghalhattak, sőt meg is haltak az istenként tisztelt lények. De ugyanígy meg lehet találni ázsiai vallásokban is a különféle dolgokat, hogy nem az istenek a legerősebbek, de hozzánk mérten mindentudók, és végtelen az erejük. Vagy vegyük Egyiptomot ahol maga az istenek leszármazottja a fáraó uralkodott, aki maga is felette állt az embereknek, és felette voltak az istenek, és ők igaz halandókhoz képest halhatatlanok voltak, de nekik is voltak ellenségei kik végezhettek velük, vagy egymással is megtehették ugyanezt.//

_________________
Néha a hitünk az egyetlen erősségünk, de az átsegíthet mindenen.
Tökfej
Tökfej
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 88
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Tökfej
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Regisztráció Empty Re: Regisztráció

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 16 Júl. 2013, 13:44

- Általában az idősebb és régebb óta itt levő diákok szokták megmutatni az iskolát az újaknak – válaszoltam.
Biccentettem Valkűrnek, majd az asztalra kerülő aktákra pillantottam. Nem mintha nem lettek volna benne a gépben, de jobb, ha el lesznek víve, nehogy valaki belenézzen olyan, akinek nem kellene. Örültem, hogy a lányom nem ment el felügyelni oda, hogy pont ekkor kell Franklinre vigyáznia, mert az F4 is eltűnt. Akkor azt hiszem, hogy a legjobb az, ha most hagyom majd magukra őket, hogy beszéljenek. Az órámra pillantottam.
- Nekem mennem kell most, a tanárnő átveszi a kísérgetést – feleltem. – Ezeket pedig elviszem én. Te pedig mutasd meg neki az iskolát, még semmit sem volt időnk megnézni.
Vettem fel az aktákat ezzel a mondattal, majd még biccentettem Simonnak.
- Sok sikert, még fogunk találkozni – biztosítottam.
Még megvártam amíg ő is elköszönt, aztán hagyom ott a recepción Valkűrt és a fiút együtt.

//Persze, persze, de a skandinávok az egyetlenek, akiknek tényleg van végük, végső végük, ahonnan nem jöhetnek vissza többé. Így értettem a halandóságot.//
//Folytatás: A "csúcs" űrállomás//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Regisztráció 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Regisztráció Empty Re: Regisztráció

Témanyitás by Thorhalla Kedd 16 Júl. 2013, 13:44

Még az akták pakolgatása közben sandán néztem fel, amikor Amelia mondta, hogy mennie kell. Ekkora hazugságot az épület másik feléből kiszagoltam volna, nemhogy innen fél centiről. Ahogyan megvolt minden akta, amiket kerestem Amelia elé toltam őket, hogy viheti azokat. Felmordultam, hangosan, hallani lehetett az állatias morgást, amikor közölte, hogy vezessem végig az iskolán. Mi voltam én?! Látott rajtam olyan feliratot, hogy idegenvezető? Ez a világ nekem is újdongás még egy év után is, ennyit soha sem voltam itt egy huzamban! Inkább tartok hasonló körutat a Kree, Shi’ar, vagy Skrull galaxisban, vagy Asgardon és Jotunheim-ben, de nem ezen a bolygón. Ahogyan társnőm eltűnt a folyosón előmásztam az asztal mögül.
- Rendben kölyök, akkor először a növényházat nézzük meg – mondtam. – Igyekezz nem felgyújtani azt.
Az ajtó felé mutattam, amerre bejöhettek korábban, ha kiértünk, akkor az iskola oldala felé vettem az irányt, amerre az üvegház volt.
- Szóval te vagy az, akit Jon bá felvett az Angyal programba? – kérdeztem.

//Folytatás: Botanika és kert//


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Regisztráció Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Regisztráció Empty Re: Regisztráció

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.