Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

7 / 15 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 22 Márc. 2013, 09:35

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Laura Orrin

- Persze, hogy iszmerjük – mondta a férfi. – Joszeph Zalan vagyok, a kolónia orvosza, ilyen pici korod óta én vagyok az orvoszod.
A kezével mutatott egy olyan magasságot, ami egy öt-hat év körüli kislányra emlékeztet, mindezt úgy mutatta, hogy Laura is lássa.
- A neved Suzuka – magyarázta, a nevet sikerült selypítés nélkül kiejtenie. – Elütött egy autó, mikor idehosztunk öntudatlanul szapkodtál mindent ész mindenkit, többeket megszebeszítettél, magadat isz.
Odébb fordult és egy szívószálas pohárra tért vissza, azt nyújtotta oda a lány szájához.
- Visz, igyál, ész utána ha megígéred, hogy nem fogsz szenkit bántani, akkor elengedlek és megpróbálhatod a járászt.

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 00120

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Simon Miklós

A nő meghajolt még egyszer az ajtóban, amikor Tank elküldte.
- Értem uram, ha bármire szüksége van, telefonon hívhat.
Ezzel becsukta a kétszárnyú ajtót Tank mögött és ő pedig távozott. A helységben minden volt, minibár, kényelmes kanapék, fotelek. Asztal, íróasztal, holografikus tévé, illetve még holografikus számítógép is. Az internet hozzáférés is alap volt természetesen, illetve az asztalra volt téve egy kézzel írott füzet, amiben a Cinnamon család ismerősei voltak felsorolva benne, hogy szükség esetén kiket lehet innen elérni, mert itt van a központjuk Madripoorban, egy tucat név volt, de így hirtelen egyik sem volt ismerős közülük a fiúnak.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Tank008 Pént. 22 Márc. 2013, 16:41

A nő távozása után táskáimat az ágyra tettem majd helyet foglaltam a fotelben és elkezdtem átnézegetni a dossziét amit jobban szemügyre véve a család tagjainak nevét tartalmazta és elérhetőségeit.
~ hmm innen egy név se ismerős.
Furcsamód mivel új voltam még egy nevet sem ismertem fel amin annyira nem is lepődtem meg csak csupán az a kényszer erősödött bennem a gyönyörű szoba láttán, hogy ezt nem kéne elbaltázni. A számítógép elé elhelyezkedve elkezdtem a város térképét tanulmányozni kocsmák, rendőség, busz menetrendek után mindenféle fontos dolgot amit csak egy magamfajtának egy városról tudni kell többet között tanulmányoztam a hegyeket és a város magasabb pontjait. Ezután már rá is kezdhettem térni a munkára utána olvastam mit tud az internet erről az újfajta drogról illetve el is kezdtem fórumozni több helyen is, hogy hol tudnám beszerezni ha már találok egy dílert akkor már ő elvezethet a kis célpontomhoz.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Pént. 22 Márc. 2013, 22:52

Érdeklődve hallgatom amit mond, bár számomra ez mind eléggé... Ismeretlen, talán idegen, bár ez a legutóbbi szó továbbra sem erre a legtökéletesebb leírás, még mindig inkább a látványra és továbbra sem tudom, hogy miért de valahogy lenyűgöz. A lényeg, hogy mindettől függetlenül tényleg nem ismerős az orvos és amiről beszél sem rémlik.
- Miért van asz, hogy én ebből szemmire szem emlékszem? - Engem személy szerint eléggé idegesít ennek a ténye, de legalább a nevetem tudom, Suzuka... De ezen felül... Ki vagyok én? Remélem, hogy külön nem kell majd erre rákérdeznem, de nem tartom igazából kizártnak, egyenlőre viszont még néhány percig szeretném halogatni, főleg azért, mert valamiféle ivó alkalmatosságot látok és ennek hatására, bár eddig nem nagyon vettem észre a sok új információnak köszönhetően, de rádöbbenek, hogy iszonyatosan szomjas vagyok, így hát kapva az alkalmon iszok is és csak utána válaszolok, ezzel tovább tolva a " ki vagyok? " pontosabb utánajárását, legalább is egy kicsivel.
- Nem értem, hogy miért van erre szükszég, de... Rendben, ígérem. - Tényleg nem értem, mert őszintén szólva eszem ágában sem volt bárkinek is ártani, nem tudom miért tennék ilyesmit, hiszen mindeddig segítettek... Ami.. Mennyi idő is?
- Mióta vagyok itt? -

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 23 Márc. 2013, 09:37

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Laura Orrin

- Ha valakit szújosz szérülész ér, a teszt gyakran védekeszik így, hogy a traumára nem emlékszik, védelmi meszhaniszmusz – magyarázta.
Miután Laura ivott néhány kortyot a férfi odébb tette a poharat, majd nekilátott a lányt eloldozni.
- Egyelőre ne moszdulj, majd szegítek felülni.
Amint eloldozta valóban visszament a lány fejéhez és segített neki ebben. Picit megszédült Laura ekkor, egy kis hányingert leszámítva teljesen jól volt.
- Mint mondtam ránk támadtál, ha a szemeid furszák, asz aszért van, mert aki asz autó elé lökött megvakított előtte. Ész a szaglászunk nem olyan jó, hiába nyugtattunk, aszt hitted bántani akarunk mi isz. Egy hete van itt.
Mikor a lány felült végre megláthatta magát a tükörben, ami a helységben volt.
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Avengersassemble012020

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 00120

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Simon Miklós

Tömegközlekedés volt ezen a helyen, főleg felszín feletti, buszok jellemzően, de a turistáknak leginkább a taxit ajánlották a helyiek. A hely a bűnözés fellegvára volt, a blogokból és ehhez hasonlókból kiderült, hogy nagyon sok a lopás, nemi erőszak, emberrablás, de még a gyilkosság is. Itt bevett szokás, ha bármelyik történik a helyiek félrenéznek és úgy tesznek, mintha nem láttak volna semmit, annyira mindennapos volt a bűnözés. A város kettős volt, két részre oszlott, a gazdag negyedre és a lepukkant szegényre. E között nem volt átmenet, aki nem volt milliomos, az a szegénynegyedben élt.
A drogra hamar rá lehetett találni, ha jó helyen kereste az ember, Tank pedig így tett. Ez főleg csak a szegény negyedben volt megtalálható, ott volt hatalmas piaca és kereslete. Leginkább az egyetemisták körében volt népszerű és a nekik fenntartott szórakozóhelyeken árulták. Neveket persze nem mondtak, ahogyan a dílerekét sem, de ez teljesen természetes volt. És ezek az adatok sem nyíltan voltak kitéve, hanem rejtett és burkolt utalásokkal, amiket a fiú az előéletének hála könnyedén ki tudott találni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Tank008 Szomb. 23 Márc. 2013, 13:46

Az asztalan található volt toll és papír el is kezdem kijegyzetelni néhány potenciális szórakozó helyet egyetemet ahol ezek a drogok elég jól felütötték a fejüket az általam megszerezett információk alapján. Felírtam a pontos helyüket illetve egyéb adatokat amit a drogról tudtam meg és nem is volt már hátra csak, hogy a felszerelésem jó részét a szálláson hagyva jól elrejtve az ágy alá becsúsztatva kivettem belőle a pisztolyomat a belső zsebembe kellően elrejtve. Az ajtón kiléptem bezártam a zsebembe a papír amelyre az adatokat kijegyzeteltem és néhány telefon számot is kiírtam pl.: Taxi telefon számok illetve pár nevet és telefonszámot is próbáltam megjegyezni arról a dossziéról ami az asztalon volt szükség esetére de azokat nem írtam fel. Kifelé menet nem volt szükség hívni taxit ugyanis az első szórakozó hely nem volt nagyon messze csak jó pár utcára ami legalább alkalmat adott a város szemügyre vételére az oda út során közelebbről. Szóltam a nőnek ha megtaláltam, hogy elhagyom a szállásomat körülnézni és ne engedjen be senkit a szobámba. Majd az utcára kilépve utamat megkezdtem.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Szomb. 23 Márc. 2013, 18:09

Az ivás, bár nem sok, de felettébb jól esik, kicsit eltereli a figyelmemet arról amit az orvos mond, de egy kis gondolkodással nem nehéz felidézni, ezért is van itt az én részemről talán egy kissé kellemetlen csönd néhány hosszú másodpercig, ami valószínűleg csak nekem érződik kellemetlennek.
- De... Én mászra szem emlékszem. - Fűzöm végül hozzá zavarodottan. Kérésnek megfelelően nem mozdulok, csak figyelek amíg el nem jön a " nagy pillanat ", ami oly nagyon nem nehézkes segítséggel, de mégis megszédülök tőle egy pillanatra, ez azonban nem annyira zavaró, mint a jelentkező hányinger, bár az sem súlyos, sőt, könnyedén tűrhető, de... Nem tetszik ez az érzés, mármint a hányinger, nagyon nem.
- Akkor mégszem baleszet volt? - Inkább hangzik gyilkossági kísérletnek, de legalább magyarázza hogy miért érzem mindennek a látványát ennyire... Furcsának, szokatlannak, újnak, meg úgy tényleg egyáltalán a szememet, vagy legalább is azt hiszem magyarázza, ha az orvos valószínűleg jobban tudja nálam, szóval... Szembesülök egy tükörrel és elképedve nézem benne magamat, ha pedig bírom mozgatni a karjaimat, akkor az első dolgom hogy végig tapogatom az arcomat, azon belül mindent külön-külön, az orromat, az államat, a nyakamat, még a fejem hátulján lévő kiálló valamiket is.
- Ki vagyok én pontosabban? - A nevemet tudom, de... Igazából eddig semmi mást.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 24 Márc. 2013, 17:57

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Laura Orrin

- Nem tudjuk pontoszan – mondta. – Nem tudjuk, hogy elrántani akart-e, asz a férfi, vagy kihúszni asz úttesztről, hogy ne üsszenek el, ő nem élte túl a baleszetet, hogy eszt emondhassza nekünk.
Mindent természetesnek érez Laura, amikor végigtapogatja magát, a csontkinövéseket a fején, a lábait, a farkát, a bőrét. Minden ismerős érzést kelt, csak valóban, ahogyan a férfi is mondta a szemek voltak picit furcsák.
- Asz egyik védelmeszőnk ész vadászunk vagy – magyarázta. – Harcosz, ha úgy tetszik. A feladatod asz volt, hogy a kolóniát védd ész ha szükszégesz, akkor vadássz élelmet ész az ellenszégeinket. Itt születtél ész nőttél fel, húsz évesz leszel pár hét múlva. Még mindig jól vagy, nem szédülsz, hányinger? Szeretnél egy kisz húszt?

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 00120

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Simon Miklós

Tank megtalálta a házvezetőnőt, aki bólintott a parancsokra.
- Az egész szint most az öné fiatalúr – mondta. – Senki sem fog oda belépni az ön engedélye nélkül.
A fiú könnyedén kijutott az épületből, a lifttel lement a földszintre és onnan kisétált. Az utcán megannyi ember sétált, erre szinte mindenki jólöltözött személy volt, távolkeleti férfiak és nők, öltönyben és kosztümben, kezeikben aktatáskák. A korosztály főleg középkorúak voltak, a klub, ahova a fiú elért egy gazdag elitklub volt, egyetemisták a környéken sehol. Nem volt nehéz hamar rájönni, hogy jócskán odébb kell menni innen, ha olyan helyet akar, ahol a drog valóban lehetségesen előfordulhat. Mivel a klub elit hely volt, ide is alap volt az öltöny és a nyakkendő, ahogyan még belépőt is kértek, amivel Tank értelemszerűen nem is rendelkezett.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Tank008 Vas. 24 Márc. 2013, 19:07

Miután lesétáltam az első klubba egy gyors megjegyzés után már sarkon is fordultam.
~ Hmm lehet, hogy ez nem lesz az igazi gondoltam magamban kicsit elmosolyodva.
A listára ránézve kiszúrtam egy messzebb lévő helyet amely jóval messzebb volt mint ez a szórakozó hely hisz valószínűleg gond nélkül betudnék jutni erre helyre hála a képességeimnek de nem mennék vele semmire maximum kidobatnám magam. Leolvastam egy taxi társaság címét és már rendeltem is a taxit a mellettem lévő táblán szereplő címre. A taxi megérkezése után megadtam a sofőrnek az az általam választott adatokat illetve érdeklődtem nála, hogy ha egy olcsó helyet keresek ahol belehet rúgni és esetleg szert lehet tenni egy kis " új fajta cuccra" melyik szórakozó helyet ajánlaná ?
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Hétf. 25 Márc. 2013, 21:28

Ahogyan végig tapogatom magamat, minden természetesnek tűnik, megszokottnak, leszámítva a szemeimet, erről pedig felmerül egy újabb kérdés, mert nem igazán értem hogy ha most nem tudták, hogy menteni akart-e vagy ártani nekem, akkor miért...
- Akkor miért mondtad azt, hogy megvakított, ha nem lehetünk biztosak benne, hogy menteni akart-e vagy sem? - Csak furcsállom, kíváncsi vagyok, lehet hogy mást mondott mint amire gondolt, ez biztos hogy jó párszor megesik valakivel az élete során, velem is biztosan történt már hasonló, még ha nem is emlékszem rá, de biztosra veszem. Mindenesetre is mivel a szememet leszámítva mindent átlagosnak érzek, megpróbálok finoman oldalra fordulni az asztalon, vagy nem is tudom mi ez amin eddig voltam és lelógatni a lábaimat, egyenlőre arra készülvén, hogy a járást megpróbáljam, de mielőtt nekimennék felmerül bennem még valami, ami a hirtelen meglepődésemnek köszönhetően véletlenül eleresztettem a fülem mellett.
- Amúgy... Válaszolván a korábbi kérdésre, egy kevés hányinger csak és... Nem, köszönöm. - Nem volt nehéz felidézni, bár tény, hogy éhesnek érzem magam de nem akarok élősködni, vagy ilyesmi, vagy hát lehet ezt élősködésnek nevezni? Lövésem sincs. Lassan viszont le kéne jutni erről az asztalról. Közben persze felfogtam, hogy ki is vagyok, hamarosan húsz éves, vadász, őr... Tehát akkor tudok harcolni is, logikusan, vajon az is jönni fog ösztönösen? Előbb azt hiszem inkább össze kéne szedni magamat.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 26 Márc. 2013, 12:25

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Laura Orrin

- Mert nem tudom, én cak egy orvosz vagyok – mondta. – Nem figyeltem különösszebben, hogy mit mondtak, akik megtaláltak… nem érdekelt, cak asz, hogy te jól legyél. Majd előkerítjük Barnabászt, ő tudja, hogy mi történt. Rendben?
Amikor felült a lány a kis szédülés még mindig megvolt, ahogyan lábra állt, néhány pillanatig meg kellett kapaszkodnia, de egyébként képes volt megállni a saját lábán. Picit rogyadozott a lába, de mindez eléggé természetesnek hatott azok után, hogy az orvos szerint egy hetet feküdt betegen és sérülten. most már így jobban körbe lehetett nézni, a labor egy orvosi szobához hasonlított teljesen, a különlegessége a helynek talán az volt, hogy a magasság, A falak kijáratok egy csatornához hasonlítottak.
- Hogy érszed, képesz vagy szétálni egy picit?

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 00120

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Simon Miklós

Tank felhívta az egyik taxi-társaságot és a kért taxi hamarosan meg is érkezett oda, ahova rendelte. A címet bemondva a férfi kissé elhúzta a száját, de mivel fizető vendégről van szó, így nem tette szóvá, hogy nem igazán örül ennek, hogy oda kell menni. Repülő autó volt, ami érkezett, ennek hála a forgalommal sem nagyon kellett foglalkozni és olyan negyed óra repülés után a kocsi ereszkedni kezdett. Erre már nem voltak felhőkarcolók, csak alacsonyabb épületek, amik nem a gazdagságot, hanem sokkal inkább a szegénységet tükrözték, mintha New Yorkban valaki Bronxban járt volna, csak ez sokkal lepukkantabb volt főleg a mellette levő csillogó városrész mellett. Alacsony házak, a távolban a dzsungel határában még vályogházak, és fémből összetákolt kis lakások is látszottak. A taxis egy kétszintes ház előtt állt meg, neoncsövekkel volt kitéve az egész, a cégér most is világított, „1002 éjszaka” nevű szórakozóhely volt. Most olyan délután három körül lehetett az idő, a kiírás szerint ez ötkor nyitott, de már most több tucat egyetemistának kinéző fiatal, jólöltözöttől a punkig állt sorban a bejutáshoz.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Tank008 Kedd 26 Márc. 2013, 17:09

A taxist kifizettem és irány is a szórakozó hely a sor elég nagy volt mégis inkább beálltam, hogy nehogy felhívjam magara a figyelmet. Ha elérünk a belépő befizetéséig és esetleg megmotoznának a fegyveremet teljesen láthatatlanná teszem. Amennyiben valami kis apró gond adódna a bejutással besurranok a hátul vagy akár elöl a tömeg mellett láthatatlanul. Amint bejutok becélzom a bárpultot ledobom magam és ivászatba kezdek ezzel is bele olvadva a környezetembe kicsit tombolni kezdek a parketten mintha csak egy egyetemista lennék aki épp egy mindennapját tölti ott. Az effajta bulikhoz nem fűlt a fogam de hát a munka az munka és én végül is profi vagyok tehát mindet meg kell tennem azért, hogy a lehető legjobb álcát nyújtsam minden helyzetbe. Amennyiben kellő alkoholt juttattam a szervezetembe és megpróbáltam kikezdeni egy-két egyedül álló hölggyel csak, hogy tovább fokozzam ezzel is az álcámat. Majd elkezdtem körül nézni a drog után kicsit jobban nem csak az általános belépek egy szobába és számításba veszek mindenkit, minden kijáratot stb. Próbáltam a drog forrását megtalálni ha ez nem sikerül akkor pár egyetemistánál próbálkozok akik láthatóan tudhatnak róla esetleg valamit persze ezt egy jó fél óra, óra után kezdem csak el.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Csüt. 28 Márc. 2013, 10:32

Szóval... Nem tudja, akkor gondolom következtetett, bár akkor nem igazán értem, hogy... Nos, furcsa egy orvos, nem mintha emlékeznék bármiféle másik orvosra, akihez hasonlítani tudnám, lehetséges, hogy mind hasonló? Talán ez nem is igazán számít, a lényeg hogy az egészségemmel foglalkozott és ennek köszönhetően még életben vagyok, ezért pedig inkább vagyok hálás mintsem hogy valami olyasmi miatt haragos legyek, mint ez a tisztázatlan kis információ, de persze azért a szavaira még helyeslően biccentek, igaz fogalmam sincs hogy ki az a Barnabás. A szédülés mellékesen még mindig megvan, de nem eléggé nagy ahhoz, hogy megakadályozzon az állási kísérletben, ami önmagában sem bizonyosul egyszerűnek, hiszen eleinte még kapaszkodnom is kell, igaz ez csak egy rövid ideig, amíg nem sikerül egy kicsit jobban megvetnem a lábamat... De még ezután is rogyadoznak, ami végül is nem meglepő, viszont még ha csak így is, akkor is örülök neki hogy legalább tudok viszonylag normálisan állni, számomra ez egy nagy eredménynek tűnik kis időn belül, bár tudom hogy valószínűleg nem az, de azért ad egy kevés löketet ahhoz, hogy tovább menjek, vagyis próbálkozzak.
- Mindjárt meglátjuk. - Válaszolom az orvosnak, majd pedig megkísérlek tenni néhány lépést egyenesen előre, ha pedig szükséges akkor megpróbálok megkapaszkodni, vagy megtámaszkodni valamiben. Kissé kellemetlen lesz, már most érzem, de mit lehetne tenni? Nem mellesleg így már a szoba is jobban belátható, nem is igazán számítottam másra, bár kissé alacsony és a falak alapján... Hol vagyunk? Csatornában?

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 28 Márc. 2013, 12:04

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Laura Orrin

- Cak óvatoszan – mondta még egyszer a férfi.
Amikor a lány próbált felállni odalépett mellé és segített abban, hogy Laura megtudjon állni a saját lábán, ami sikerült is. Elsőre picit furcsa volt az állás ennyi fekvés után, az egyensúlyozás a farokkal, de néhány lépés után máris megtalálhatta a lány azt, hogy miként tud rendesen állni és menni.
- Ész moszt hogy érszed magad? – kérdezte újra.

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 00120

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Simon Miklós

Tank talált a közelben egy kis éjjelnappali boltot, ahol olcsón tudott italt venni, mindenféle volt itt, a tablettás bortól kezdve az egészen jó minőségig, így megvolt a kellő ital, amit el is tudott fogyasztani. A nőkkel való kikezdés is egészen jól ment, legalább három elérhetőséget is megkapott és néggyel még félre is tudott vonulni a közeli fák takarásába, ha akart. Mindezt alig félóra alatt – rád bízom, hogy milyen nőkkel mentél el, ha megtetted és hány darabbal. És ekkor nyitott ki a szórakozóhely is. Tank elég hamar bejutott, a beugró húsz amerikai dollár volt, neki mindez igazán csak zsebpénz, így könnyedén ki tudta fizetni, ha akarta. Bent látszott, hogy négy részre volt osztva az egész, az elektronikus zene a földszinten szólt, techno az elsőn, rock az alagsorban és a VIP részek pedig a másodikon, tetőn pedig egy medencés buli volt, de oda is, akárcsak a VIP részbe meghívóval lehetett bejutni.
Egyelőre még belőtt személyeket nem látott a fiú, révén, amit tudott, hogy a drog valamilyen parti drog volt, valószínűleg itt bent árulják majd, de kellően beszédes részegekből kapásból öt fiút és három lányt is lát csak itt lent a földszinten.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Tank008 Csüt. 28 Márc. 2013, 19:33

Az ivászat nagyon jól ment sorra döntöttem le az italokat mértékkel illetve hívtam meg egy két hölgyet is itt ott egyel el is vonultunk kicsit szórakozni de a lényeg az volt, hogy mikor megnyitott a szórakozó hely már volt némi ismeret és már teljesen betudtam olvadni. A hely eléggé meg volt osztva reménykedtem benne, hogy nem a VIP részlegen vannak a drog terjesztői de ha igen akkor oda is befogok jutni. De előbb minden szinten kicsit szétnéztem és folytattam a beolvadást kezdtem az elektronikus zenével körbe tekintve táncra hívva egy-egy lányt. Hátha kitudok szedni belőlük valamit de persze ezt szinte lehetetlenítette a zene hangossága. Majd folytattam szintről, szintre a keresést de persze mindezt sörrel a kezemben folyton iszogatva kicsiket figyelve arra, hogy meg ne üssön a pia. A földszintre érkezve láttam pár látszólag elég beszédes kedvébe lévő fiatalt.
~ Droggocska merre bujkálsz.
Elindultam és beszélgetésbe eredtem először a lányokkal.
- Heló meghívhatom a hölgyeket egy italra ?
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Csüt. 28 Márc. 2013, 19:54

Sikerül megállnom végül is, természetesen támogatással együtt, majd anélkül, a lényeg, hogy sikerült, igaz kissé furcsa, de sokat feküdtem az elmúlt időben, ezért nem vagyok meglepve, hasonlóra számítottam, bár az egyensúlyozás egy kicsit furcsa, de azt sem olyan nehéz újra megszokni, főleg néhány lépés után, amik ahhoz képest, hogy mennyit feküdtem ténylegesen nem érződnek oly nagyon nehéznek, egyenlőre, bár ha eddig nem estem össze, akkor valószínűleg ezután sem fogok majd. A kérdésre az orvosra nézek.
- Ugyan úgy, mint asz előbb. - Kicsit gyenge válasznak érzem, de őszintén szólva nem hiszem, hogy erre bármi mást mondani lehetett volna, mert hát... Tényszerűen nem érzek semmi változást, lényegében még mindig a szemem mozgatása a legfurcsább, annyira... Idegen.
- Hogyan sikerült rendbe hozni a szememet miután megvakítottak? - Kíváncsi vagyok, ha már ennyire furcsa.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 29 Márc. 2013, 12:24

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Laura Orrin

- Újranövesztettem ott – mutatott az egyik irányba.
Ha Laura arra nézett, akkor meglátott egy nagyobb üvegtartályt, amiben fura zöldes folyadék volt és abban pedig szemek úszkáltak.
- Asz egyik párt kaptad meg – mondta.
Valami rémlett a lánynak, hogy manapság nem volt túl bonyolult szerveket újranöveszteni és azzal pótolni az elvesztett végtagokat, és ehhez hasonlókat, így a kibernetika is részben hátrányba szorult. Mindez csak egy bevillanás volt, semmi több, hogy honnan tudott róla.
- Kész vagy arra, hogy elinduljunk Barnabászhosz? – kérdezte az orvos. – Vagy inkább hívjam őt ide?

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 00120

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Simon Miklós

Tank tovább folytatta az elvegyülést, látta már, hogy különböző porok és tabletták cserélnek gazdát a jelenlevők között, de mindezeket felismerte valószínűleg, hogy ezek közismert manapság szinte mindenhol beszerezhető olcsó drogok voltak és nem pedig az, amit ő keresett. Sikerült többekkel táncolnia, de a nagy fogás, amit tényleg keresett az nem bukkant elő. Végül odalépett a két lányhoz, akik igencsak maguk alatt voltak már most, az egyik egy vörös hajú lány volt távol keleti vonásokkal, a szemei ezt tükrözték és a bőrszíne is, a másik europid lehetett azelőtt, hogy a bőre és a haja nem lett volna lila a mutációja miatt. Mind a ketten felvihogtak, amikor Tank megszólalt.
- Aha miért is ne – mondta a lila.
- Te még új vagy itt szépfiú? Nem láttunk erre korábban – vihogott a vörös.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Tank008 Pént. 29 Márc. 2013, 15:03

- Igen új nyaraláson vagyok kicsit kiereszteni a gőzt, és milyen italt óhajtanak a hölgyek?
Miután mondják az italt meg is rendbelem azt a hölgyeknek majd tovább folytatom a bálcsevejt velük. Eleinte próbálok átlagos témákat felhozni esetleg bedobni egy két csajozós szöveget aztán szép lassan kideríteni, hogy tudnak e valamit az általam keresett anyagról.
- Nos és a hölgyek idevalósik?
Mindig megvártam figyelve a válaszukat illetve ha feltettek néhány kérdést akkor válaszoltam rájuk. Majd én is kérdezgettem.
- Igazából azért jöttem pont ide mert az egyik barátom mesélt erről a jó kis városról, hogy milyen jó szórakozóhelyek vannak itt és, hogy milyen szépek a lányok. Néé és tényleg igaza volt !
Ezután próbáltam a témát a drogra terelni szép lassan.
- A barátom említette, hogy valami új fajta hatás fokozót kipróbált és nagyon bejött neki mit gondoltok lehet itt ilyet szerezni? Megígértem neki, hogy megpróbálok vinni neki haza felé.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Szomb. 30 Márc. 2013, 01:09

Egy pillanatra furcsállva nézek az alakra, illetve ugyan ilyen arckifejezéssel követem a tekintetemmel azt a bizonyos irányt, amit mutat, egészen addig amíg ki nem szúrom a zöld valamiben úszkáló szemeket. Az előbb ez valahogy nem tűnt ennyire fel, pedig igencsak... Érdekes jelenségek, mondjuk ennek lehet még mindig az-az oka, hogy a szemeim miatt mennyi minden újnak és szokatlannak hat, úgy érzem, hogy lesz még mit átvizsgálni. Mondjuk kifejezetten furcsa és kissé kellemetlennek is érzem magát a tudatot, hogy nem a saját szemeimmel nézelődök éppen, de végül is nem volt ez senkié sem, nem lett elvéve mástól, így nem is nagy probléma csak... Nem tudom, furcsa belegondolni hogy van valamim amitől nem tudok, vagy legalább is nemigazán akarok megválni és mégsem egészében az enyém. Talán nem így kéne viszonyulnom hozzá és inkább örülnöm kéne hogy van, talán. Azt hiszem ezt inkább fel is függesztem. Nem mellesleg beugrik pár apróbb emlék ami igazolja is amit mond, nem mintha nem hittem volna neki, de nem emlékszem, hogy honnan tudok ilyesmiket. A kérdésén elgondolkodva próbálok még néhányat lépni, ezúttal sokkalta magabiztosabban és ha nem okoz különösebb problémát, ami valószínűleg így lesz, hiszen eddig sem estem össze, szóval ha nincs ilyen különösebb probléma, akkor:
- Igen kész, amúgy isz szerettem volna szétnészni. -Mosolyodom el kissé a végén, bár ez inkább amolyan őszinteségi mosoly, mert különösen boldognak nem érzem magam.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 31 Márc. 2013, 13:18

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Laura Orrin

A gyíkférfi bólintott és ha Laura nem tudott magától menni, akkor támogatta a lányt. Az egyik kisebb csatornakijárat felé indultak, a falakon fáklyák világítottak, más fényforrás nem volt errefelé. Igaz egyelőre nem igen volt mit látni a falakon felül. Addig a pillanatig, amíg ki nem értek a csatornából ez így is volt, utána érkeztek meg egy nagyobb helységbe, a falakon festmények, normális antik bútorok voltak itt, itt rendesen lámpafény volt, a plafonról egy csillár lógott le, az árasztotta a fényt. Füstölő és formaldehid szaga keveredett a levegőben, a polcokon megannyi tartósított embrió és szerv volt. Szinte a semmiből került elő egy férfi és állt meg a lány előtt.
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 The-lizard
- Barnabasz, Szuszuka magáhosz tért – mondta.
A férfi biccentett és intett a dokinak, hogy távozzon.
- Jó újra talpon látni téged – mondta.

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 00120

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Simon Miklós

Mind a két lány egy-egy koktélt mondott, ezek kivételesen a gyengébb fajtából voltak valók, igaz nem annyira, hogy alapozáshoz lehessen őket használni, de a két lány már úgyis túl volt rajta.
- Ayame igen – mondta a lila bőrű lány utalva a társnőjére. – De én fhancia vagyok, csehediák, Mahion*.
Valószínűleg a rémes francia akcentust a részegség hozta ki a lányból.
- És te hova valósi vagy és mi a neved? – kérdezte Ayame.
Ő legalább tudott rendesen angolul beszélni és csak egy nagyon kicsit volt japán akcentusa emellé. Eléggé ki voltak, így mind a ketten jellemzően ugyanazokra a dolgokra kérdeztek vissza, mint amiket Tank is feltett nekik. És végül felmerült az ominózus kérdés is a droggal kapcsolatban.
- Igen-igen – mondta Ayame ismét vihogva. – Mi is őt várjuk, majd olyan éjfél körül jön… Marion is miatta olyan színű, mint amilyen. Az erősítette fel a képességét, hát nem szép az a lila bőr?

*Marion a rendes név.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Tank008 Vas. 31 Márc. 2013, 14:22

A lányok válaszaira és kérdéseire jót mosolygok remélve, hogy elnyertem a tetszésüket és ellátnak megfelelő információval.
- Nevem Tomi Európából jöttem.
~ Semmi kedvem nem volt megmondani az igazi nevem vagy azt, hogy honnan származok.
Elláttak a megfelelő információkkal megtudtam, hogy éjfélkor kezdődik az igazi buli addig is tovább kell vegyülnöm nehogy gyanút fogajak folytatom a beszélgetést a lányokkal nehogy gyanút fogjanak véletlenül, hogy csak a drog miatt szólítottam le őket.
- Áhh értem. Igen tényleg szép.
Feleltem bólogatva majd rendeltem magamnak még egy sört.
- És hölgyeim van programjuk az este maradék részében vagy élvezhetem a társiságukat a továbbiakban is? Esetleg van kedvük táncolni is ?
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Kedd 02 Ápr. 2013, 01:32

Megindulunk hát, bár járni nem oly annyira egyszerű, de úgy érzem hogy a nehezén már akkor átestem, amikor leszálltam az asztalról, így ezen alapozva nem kérek segítséget a járáshoz, sem pedig elfogadni nem szeretnék jelenleg effélét, mármint segítséget. Lényegében csak néhány lépésig kellemetlen, utána, ahogyan az izmok szépen lassan újra "bemelegednek", egyre könnyebb, habár ettől függetlenül érzem azt az egy heti fekvést, nem fog csak így az egyik percről a másikra elmúlni, sajnos. Mindenesetre is jól tippeltem néhány perccel ezelőtt úgy tűnik, valóban a csatornákban vagyunk, viszont be érkezünk egy helységbe amin valahogy ilyesmi nem érződik, mintha egyszerűen átléptünk volna egy határvonalat és egy sokkalta kellemesebb helyen kötöttünk volna ki. A szagok annyira nem tetszenek, de a maradék része igencsak szimpatikus, leszámítva a tartósított embriókat, az mégsem annyira kellemes, de ha ezt a kettőt elnézzük, ami így összeadva már annyira nem egyszerű, akkor tényleg egészen idilli. Egy alak jelenik meg, lényegében egyik pillanatról a másikra, az elhangzottak alapján pedig igencsak nehéz lenne nem kitalálni, hogy ki is ő, az a bizonyos emlegetett, Barnabás, aki első intézkedésével elküldi az orvost, remek.
- Ömm... Örvendek a találkozásnak. - Igazából nem tudom hirtelen zavaromban, hogy mit mondhatnék, úgy értem ismerem, ismernem kell a fogadása alapján, de ez nem változtat a tényen hogy nem emlékszem... Nem tudom, hogy miként is kéne őt kezelnem, hogy miként kéne viselkednem vele szemben, ennek a ténynek köszönhető zavaromban pedig ez a válasz volt ami valamiért... "Létrejött".

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 02 Ápr. 2013, 12:05

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Laura Orrin

- A doktor mondta, hogy lehetséges, hogy nem lesznek emlékeid – mondta, ő nem beszélt sziszegve, hanem rendesen volt képes.
Az egyik székhez sétált és rámutatott.
- Ülj le kérlek és meséld el, hogy miként érzed magad. Kérsz enni, vagy inni valamit?

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 00120

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Simon Miklós

A két lány összenézett a kérdés után, hogy továbbra is maradnának-e a sráccal és ismét vihogni kezdtek, végül a nevetés közben nagy nehezen sikerült kinyögniük, hogy persze maradnak. Ha Tank végig velük maradt, akkor igazából talán még pechje is volt a két lánynak ugyanis be nem állt a szája az elkövetkező órákban, a fiú megtudta róluk, hogy bölcsész szakra járnak az egyetemen, irodalmat tanulnak, végzősök, imádják a lányok koktélokat, bölcsész létükre szívesen játszanak holojátékokkal, főleg lövöldözősökkel, a suli bajnokságban indultak is versenyen párban. Elsős koruk óta járnak ebbe a klubba, így igazából már törzsvendégnek voltak mondhatóak. Meg persze imádtak táncolni és fáradhatatlanok voltak, ezt be is tudták bizonyítani. Míg végül a tömegben egy kék bőrű nőre böktek.
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 250px-Raven_Darkholme_(Earth-616)_040
- Ő az – mondták.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Tank008 Kedd 02 Ápr. 2013, 12:46

A lányokkal töltöttem a következő órákat éjfélig sok mindent megtudtam róluk az biztos, hogy nem unatkoztam de legalább nem unalmas nőies dolgokról szolt a téma hanem érdekeseket is meséltek magukról. Az órákba még a tánc tudásukat is felvillantották amelybe hát ha nem is jeleskedtem de ismertem néhány jó kis Michael Jackson mozdulatot és ezeket szépen tudtam kombinálni az adott zenével. Egy pár óra leforgása alatt a hölgyek még pár italt ittak majd rámutattak egy nőszemélyre mondván, hogy ő az bizonyára nála van a drog.
~ Egy ilyen tömegből csak úgy kitépni még láthatatlanul is necces lenne. Muszáj leszek szóba állni vele. De egyedül kicsit veszélyes lenne csak gyanút keltenék jó lenne ha a lányok is jönnének velem hisz úgy is azt mondták, hogy szoktak venni.
- Áhh látom

Sörrel a kezemben még egy kicsit rászíneskedek egy-egy mosollyal mintha az alkohol kicsit jobban uralkodna bennem mint ténylegesen ezzel is csak olvadva a környezetbe nehogy megsejtse a kereskedőnk a csavart.
~ Első ötletem az, hogy egy olyan vevőnek adnám ki magam aki először egy kis mennyiséget próbának szeretne venni majd utána nagyobb mennyiségben is vásárolna belőle.
Ezzel az elhatározással ha a hölgyek is benne voltak és jöttek velem akkor elindultam a a kék nő felé.
- Megyünk veszünk tőle némi árút ?
Mondtam ezt mosolyogva.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Csüt. 04 Ápr. 2013, 00:42

Finoman megvakargatom a fejemet.
~ Igen, azt hiszem ezen a részén már túl vagyunk... ~ Avagy számomra is le lett közölve, igaz talán nem ennyire egyértelműen, lényegében nem jegyeztem meg pontosan, hiszen sokkalta fontosabb dolgokra kellett akkor még figyelni, vagyis fontosabbaknak tűnnek, de mint mondtam, így már kezd ez is eléggé zavarni, kissé kétségbe is ejt, hiszen tényleg semmi sincs meg a korábbi életemből, még csak töredékek sem, maximum az " ismerős és ismeretlen " érzések tömkelege, ami alapján eddig képes voltam nyugton maradni... És ami alapján továbbra is próbálok ugyan így nyugton lenni és elfojtani valamiféle erős belső késztetést a hisztizésre... Nem olyan gyermekies, földön fetrengős hisztizésre gondolok éppenséggel. Mindenesetre is helyet foglalok a mondott széken és picit elgondolkodom, hogy mit is mondhatnék, de igazából... Nem nagyon tudom, vagyis... Most hogy így megemlítem, de, mégiscsak tudom.
- Kissé zavartan és zavarban és... Nem, köszönöm. - Válaszolok őszintén, pedig talán tényleg el kéne fogadni azt a felajánlást és enyhíteni az éhségen, de valahogy akkor sem tudom rávenni magam, hogy igent mondjak ételre vagy italra, mégiscsak másé és nem érzem úgy, hogy nekem jogom lenne azt enni vagy inni, amiért más ki tudja hogy milyen keményen dolgozott, én pedig ne mis csináltam semmit ha jól értem az elmúlt egy hétben és örülhetek hogy meggyógyítottak, lényegében valamilyen szinten hálából nem fogadom el, még ha ez valahogy nekem hat furcsának egy kicsit, mint eddig a legtöbb dolog amit csináltam mert valahogy természetesen jön de... Nem is tudom, természetes viselkedésnek érzem részemről, de mintha mégsem egészen az lenne, mintha valami hiányozna. Valószínűleg "csak" az emlékek hiánya miatt érzem így.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 04 Ápr. 2013, 09:21

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Suzuka / Laura Orrin

A férfi töltött magának egy pohár átlátszó folyadékot, lehet, hogy valamilyen alkoholt, vagy csak sima vizet nem lehetett tudni és belekortyolt. Végül leült az egyik fotelbe a lábát keresztbetéve és úgy nézett fel a lányra. Intett neki, hogy tegyen hasonlóképpen, mint ő. Csak ha leült Laura akkor szólal meg újra.
- Kérdéseid vannak Suzuka – kezdte, nem kérdés volt a részéről, hanem egy kijelentés. – Tedd hát fel őket és válaszolok rájuk.
A hangja barátságos volt és talán kissé apáskodó, éreztette vele, hogy bízik a lányban és annak semmitől sem kell tartania.

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 00120

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Simon Miklós / Tank

A lányok bólintottak Tank számára, amikor felvetette, hogy vásárolni indulhatnak. Eddigre a kék bőrű nő eltűnt a szemük elől, de szerencsére a két lány már ismerte a járást, így tudták mutatni az utat, kimentek a főteremből, ahol a buli volt és egy folyosón át egy hátsó udvarra vezették a lányok Tankot. Az a hely sötét volt, egy sikátorszerűségbe nyílt és a sikátorban volt egy ajtó a falon. Az egyik lány azon kopogott be valami jel szerint lehetett, majd ezek után nyitották ki az ajtót. A lányok már egyből nyújtották át a kis táskájukat az őrnek, majd hagyták, hogy megmotozzák őket, hogy nincs-e náluk fegyver. Ayame nézett rá.
- A nálad fegyver add át, különben nem engednek be, távozáskor visszakapod – mondta. – Tudják, hogy van, senki sem olyan ostoba, hogy anélkül rohangászna Madripoorban.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 7 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 15 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.