Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

10 / 15 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Kedd 07 Május 2013, 13:20

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Suzuka / Laura Orrin

Laura és a társai megérkeztek a törpökhöz, akik elszántan védekeztek, sikerült is némileg megbontani a védősorukat és beljebb jutni, amikor a játék szétkapcsolt és mind a négyen újra a szobában találták magukat, az ajtóban pedig Barnabas állt, mindenki érezhette, hogy mennyire csalódott és elégedetlen azzal, amit most lát.
- Készüljetek, a szokásos csomagot viszitek a dzsungelbe és hozzátok el a szokásos fizetséget érte – mondta.
Ezzel megfordult és becsukta maga mögött az ajtót, amikor távozott. A lény érezhette a többiek rosszallását és azt, hogy nem igen örülnek ennek, hogy ez most a feladatuk.
- Valami gésza szerűszégnek viszünk időnként dolgokat, ő meg mászt küld helyette, nem tudjuk, hogy mit. De ehhesz át kell vágni a városzon fényesz nappal… vagyisz egy részén, asztán a dzungelben bóklászni. A legalja munka, amit cak el lehet képszelni…

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 00120

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Simon Miklós / Tank

- Ha holtan akarnám már az lenne és a futás is felesleges lenne– mondta nyugodtan. – Nyugodtan dobja el a láthatatlanságát így is pontosan tudom, hogy hol van.
Bizonyítva, hogy tényleg így van, pontosan Tank szemébe nézett.
- A lányok pedig nem beszélik az angol nyelvet, így felesleges velük beszélni. Mi lenne, ha inkább az irodában beszélnénk ehelyett a koszos gyártószoba helyett?
Ha Tank beleegyezik ebbe, akkor felkíséri az emeletre, az egyik zárt szobához megy és nyitja ki egy mágneskártyával, odabent pedig egy kellemes távol-keleti iroda fogadja a fiút. A nő az egyik székre mutat, hogy üljön le, majd ő az íróasztal mögötti széken foglal helyet és szólal meg újra. Ha tank nem egyezik bele az irodába, akkor odalent folytatja a beszédet.
- Szóval a Cinnamon család küldte és a doki halálát akarják. Mit zavarja az amerikaiakat a drog, ami itt van forgalomban? – érdeklődött őszintén.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Tank008 Kedd 07 Május 2013, 18:39

Miután biztosra vettem, hogy lát az előbb írtak alapján le is szedtem az álcát és a következő mondatánál amibe nyomatosította bennem a lányok beszéd készségét már láthatóan feleltem.
- Nos igen ez valahogy leesett. Rendben van menyünk.
Ezt követően bele egyeztem abba, hogy felmenjünk az irodájába és el is indultunk felfele. Próbáltam megjegyezni az irányt és figyelni mindenre. Gondolataim próbáltam takarni bár kötve hiszem, hogy sikerrel járnék hiába is próbáltam tankokra és bombázókra gondolni.
A szobába belépve a nő öltözetéhez méltóan dekorált volt az is mintha ez lenne most a nagy divat vontam le a következtetést. Majd helyet foglaltam a nő által megadott széken a nő pedig az asztala mögé ült.
- Nos őszinte leszek mivel úgy sincs más választásom gőzöm nincs miért zavarja a Cinamo családot de én ezt kaptam küldetésnek tehát végre kell hajtanom. Amúgy meg valószínűsítem köze van a drog gyilkos mellék hatásához. Ez persze csak átlagosan zavarhatja az embereket, hogy a családom miért akar vele végezni azt nem tudom meg mondani szerencsére..... Apropó van értelme beszélnem vagy elég csak kigondolnom nem kell kimondanom a szavakat?
Ezt viccnek szántam és próbáltam éreztetni is ezt a nőnek egy mosollyal.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 30
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Szer. 08 Május 2013, 22:41

Működik! El sem akarom hinni, hogy a talpalásos ötletem működik! Pedig bizony de és sikerül egy kicsit bejutni, csupán néhány méternyit, amikor egyszer csak vége szakad az egésznek és egy pillanat alatt kerülök vissza a szobába. Értetlenül tekintek fel, de Barnabas jelenléte igazából magyarázza, hogy mi történt, bár fogalmam sincs, hogy miként volt képes mindenkinek egyszerre lekapcsolni, de erre a válasz nem is foglalkoztat különösebben. Csalódottságot érzek, ami kicsit érzékenyen érint, megmondom őszintén, de ezzel nem igazán tudok mit kezdeni. Nem értem hirtelen, hogy miről beszél, de a többieken érzem a rosszallást, majd pedig meg is kapom a magyarázatot, hogy miért, belőlem ez viszont nem az övékhez hasonló reakciót vált ki. Mivel nem emlékszem sem a városra, sem pedig az erdőre, belőlem kíváncsiságot és fokozott érdeklődést vált ki, olyan ez, mintha először hagynám el ezt a helyet, azt leszámítva, hogy valószínűleg egy rakat dolog ismerős lesz, most mégsem tudom még, hogy mire számítsak, egyetlen egy dolog nem tetszik csak.
- Hogy-hogy alja munka?... Mi vagyunk a legalja a társzadalmunknak? - Nagyon remélem, hogy nem, eddig abban a hitben voltam, hogy valahol középszinten helyezkedhetünk el, vagy, hogy mindenki egy szinten stagnál ezen a téren. Mindenesetre is nekem nincs igazán mit összeszedni magamon, ez a kis kimozdulás pedig jó bemelegítés lesz az izomzatomnak, lehet, hogy sok is lesz, de ez a lényegtelenebb része.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 09 Május 2013, 08:26

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Suzuka / Laura Orrin

A fiú megrázta a fejét Laura kérdésére.
- Nem, nem a legalja, cak Barnabasz szerint harcoszok kellenek ahhosz, hogy eszeket szállítcák, mert szerinte túl veszélyesz lenne, ha illetéktelenek rátennék a keszüket asz információkra.
Még morgott valamit az orra alatt, a lány nem igen jött rá, hogy mi lehetett az.
- Mintha bárkit isz érdekelne asz, hogy mi itt vagyunk, vagy mivel kereszkedünk.
Az egyik lány eddigre a szekrényben kotorászott és elővett egy teljesen fekete testhezálló ruhát.
- Vedd fel, kaméleon öltöszék, szegít beolvadni a háttérbe ész még kevészbé vesznek minket észre – magyarázta.
Ők is felöltöttek egy-egy ilyen ruhát magukra, és ha Laura is végzett ezzel, akkor elindulnak mutatva az utat arra, amerről jöttek korábban.

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 00120

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Simon Miklós / Tank

A nő bólintott Tank szavaira, majd a végén még el is mosolyodott.
- Mondja csak ki hangosan nyugodtan – felelte a nő. – Tudom, hogy a telepatáknál ritka, de én jobban szeretek beszélni, mintsem pszionikus erőimet használni erre.
Azon elgondolkodott, amit mondott a fiú.
- Ennyi erővel saját magukat is likvidáltathatnák – állapította meg. – Hiszen mint tudjuk hosszú távon a drog függőséget és a legtöbb esetben halált okoz. Ez a szer is ilyen, kis mértékben fogyasztva nem égeti el a szervezetet, csak ha nagytételben fogyasztják a mutánsok.
A nő összeráncolta a homlokát, majd végül ismét megszólalt.
- Mikor lépett szövetségre Magneto-val a Cinnamon család? – kérdezte. – Hiszen a doktort Magneto akarja holtan látni, fél, hogy megtalálja a mutánsvírus ellenszerét…

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Csüt. 09 Május 2013, 16:59

- Á hogy úgy. - Megnyugodtam, bár mondjuk a vele, vagy talán teljes mértékben velük ellentétben számomra taktikus és okos döntésnek tűnik az, hogy harcosok visznek valamit, bár megmondom őszintén, a négyet még én is soknak találom, én inkább úgy osztanám be, hogy egy valaki aki viszi és kettő, maximum három jól képzett harcos testőrségnek mellé, bár van egy olyan érzésem, hogy ez majdnem ugyan az a felállás mint ami alapból most lesz. A furcsa fekete öltözékre nézek amit az egyik lány halászott elő a szekrényből. Átveszem, természetesen, majd ahogyan elmagyarázzák, hogy pontosan miféle gönc is az, még egyszer, ezúttal viszont érdeklődve mérem végig azt a kezeimben. Persze nem húzom sokáig, hamarosan magamra is veszem, hogy ne rám kelljen várni. Kíváncsi vagyok, hogy miként fog működni és hogy mennyire is leszünk... Hát izé, kaméleonosak?
- Meg kell állni ahhosz, hogy működjön, vagy moszgász köszben isz működik? - Remélem a második, a szemeimben mindenképpen dobna még egy adagot a ruha értékén, bár már így is értékesnek érzem, de hogy úgy mozoghassak akár az emberek között, hogy azt senki sem veszi észre... Király lenne. Mindenesetre is ez az egyetlen dolog, amire jelen pillanatban a ruhával kapcsolatban tudni szeretnék és mivel semmi sincs, amit tenni kéne, vagyis de, csak ahhoz meg pont ki kéne jutni innen... Szóval követem a többieket kifelé és figyelem az utat, csak hogy legközelebbre tudjam, hogy merre kell menni.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Tank008 Pént. 10 Május 2013, 08:28

Bólintottam a beszéd témára és próbáltam eszembe vésni, hogy taktikázni nincs sok értelme hisz nem árt nem elfelejteni miért is kérdeztem a kérdést.
Majd a nő szavain szintén elgondolkoztam de a válasz igen egyszerű volt az én szemszögemből.
- Ki az aki drogos és megáll kis mennyiségnél? Mind ketten tudjuk, hogy aki használja ezt a drogot valószínűleg egyszeri vásárló lesz esetleg kétszeri ha elsőnek nme is vesz belőle eleget másodjára tuti végez vele a cucc. A Magneto-val való szövetségről pedig csak annyit mondok, hogy ha mindenkivel jóban lennénk aki likvidálni akarná a doktort akkor igen gyorsan nem lenne a Cinemo családnak ellensége. Idefele nem igen találkoztam olyan emberrel aki a doki pártját fogná sőt még segítettek is a nyomára búkani hát ha itt rálelek. De nézzük más szemszögből magának mi haszna a dokiból? Ha megölöm eltűnik a drog forrása majd annyi a dolgunk következő lépésként, hogy leszámolunk a gyárakkal. A maga gyára igen nagy csak átáll egy átáll egy másik drogra és kész bár gondolom nem ez az egyetlen szer amit előállítanak. Marketing szempontjából pedig igen hasznos ha életben marad a kuncsaft ha mást nem egész jó reklám. Ha viszont ez így megy minden drogos kihal ha nem is ma nem is holnap de egy idő múlva vissza fog esni a kereslete. Tehát nem értem magának mi a haszna a dokiból? Ha meghal és eltűnik a drog nem kénszerül rá ön sem a gyártására, hogy verseny képes maradjon a jól bevált drogok pedig még mindig jól fizetnek... Nos mit gondol ?
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 30
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 10 Május 2013, 12:50

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Suzuka / Laura Orrin

A ruha nem csak testet, de az arcot is teljesen fedte, a szem elé egy hálószerűséget kellett húzni, hogy minden tárt legyen, de ettől függetlenül tökéletesen át lehetett látni rajta. Laura pedig látta, hogy máris kezdett a ruha alkalmazkodni, mert olyan szürkés anyagot vette fel, mint a mögötte található fal, és még a téglák helye is megvolt a ruhán.
- Moszgász köszben isz elrejt, cak nem olyan hatékonyan – magyarázta a fiú. – Mivel moszogsz nem tud tökéleteszen alkalmaszkodni ész szokkal láthatóbb vagy, minél gyorszabban mész.
A kis csapat végül megérkezett oda arra a részre, ahol korábban is volt már Laura és beszélgetett Barnabással. A férfi már készen várta őket és Laura-nak nyújtott át egy kisebb dobozt, úgy fele akkora lehetett, mint egy cipős doboz, csak ez teljesen fémből volt és ezért nehéz a súlya.
- Akkor a szokásoknak megfelelően ezt kell elvinnetek oda, ahova kell. Indulhattok.

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 00120

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Simon Miklós / Tank

- Neki semmi haszna nem lenne belőle – hallatszott egy férfihang az ajtóból. – Ahogyan nekem sem.
Ha Tank a hang irányába fordul meglátta a démoni vonásokkal rendelkező férfit, a helyi alvilági csoport vezetőjét, akiről a kékbőrű nő beszélt, mielőtt ideküldte.
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 2525442-229864_344379775634191_848748038_n
- A doktornak remek kutatási eredményei vannak és annak ellenére, hogy megőrült a mutánssá válása közben már igencsak közel van ahhoz, hogy megtalálja a vírus ellenszerét és visszaállítható legyen a régi világrend.
Közelebb lépett és kezet nyújtott Tank felé.
- Itt nem a drog a lényeg, hanem az, hogy mikre képes a doktor. A zsenialitása vitathatatlan, feltalált egy módot, hogy bármilyen szervet képes újranöveszteni, nem kellenek őssejtek, nem kell hozzá klónozás, és bármilyen beteg megkaphatja a szervet, nincs kilökődés. Újfajta növényt fejlesztett ki, ami bárhol megterem, megél, akár a sivatagban is, vagy a fagyos területen és tízszer olyan gyorsan nő, mint más, és a hozama is tízszer nagyobb. Komolyan meg akarna fosztani a világot egy ilyen személytől, vagy hajlandó üzletelni és megrendezni a gyilkosságot?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Tank008 Szomb. 11 Május 2013, 12:28

A férfi hang hallatán rögtön elindul a kezem a colt felé reflexből de alig halad pár centit majd meg is áll a kezem hisz rögtön szembe jut mi is a helyzet. A székből felálltam és meg is fordultam rögtön, majd megláttam egy démon szerű lényt. Viszont nyújtom a kezemet az "ördögnek". Végig hallgattam a fickó véleményét a dokiról és az általa ajánlott megoldást.
Mikor bele kezdtem volna a gondolat menetembe már rá is jöttem, hogy teljesen fölösleges filozofálni hangosan is kimondhatom.
- Én nem is kétellgetem a zsenialitásában és ha valóban képes ezt megvalósítani nem kéne megfosztani a világot egy ilyen koponyától. De még is a fél világ meg akarja ölni többek között nekem is ugye bár ez a feladatom. Mi lenne a garancia a arra, hogy ha ezt megtesszük ő végleg eltűnik a világ szeme elöl?
Tettem fel a kérdést annak ellenére, hogy tisztában voltam vele, hogy ha lebuknék akkor a Chinamo család végezne velem és megtorolná bár merre is próbálnék utána menekülni.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 30
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Szomb. 11 Május 2013, 14:25

A szemem előtt lévő háló, bár nem zavar a látásban, de maga a tudat, hogy az ott van felettébb idegesít, habár igyekszem figyelmen kívül hagyni, de nem igazán megy, kénytelen leszek megbarátkozni a ténnyel, hogy szükséges. A korábban feltett kérdésemre pedig már szükség sem lenne válaszra, hiszen a ruha máris teszi a dolgát, bár tény, hogy mégiscsak jól jön az a kis plusz információ, miszerint minél gyorsabban mozgok, annál kevésbé rejt el... Szóval idő, amíg alkalmazkodik, ez pedig egészen jó, hiszen így legalább van valami kihívás a ruha használatában, úgymond, igazából nem hiszem, hogy bármiféle problémával is szembe kell majd néznünk, de ha mégis és rejtőzködni kell, legalább lesz benne annyi nehézség, hogy mozdulatlannak kell lenni, nagyjából. Hirtelen nem igazán értem, hogy miért akarok én bármi kihívást... Mintha kicsit a részem lenne ez az... Akarat ilyen téren, hmm. Mindenesetre is érkezünk oda, ahol már jártam korábban is és azt hiszem ennyi elég is nekem említésként mert egyszer már alaposan körülnéztem, a lényeg, hogy máris a kezembe kapok egy dobozt ami apróságához képest nehéz, bár annyira nem, hogy bonyodalmat okozzon de meglepő a súlya, igaz érthető is, hiszen fémből van. A szavaira biccentek, majd pedig a többiekre nézek, mert még mindig ők tudják, hogy hova is kéne menni, nekem lövésem sincs róla, szóval igazából én, mint fegyver, vagy éppen dobozhordozó, követem őket amerre mennek, mert azt sem tudom igazán, hogy innen merre lehet kijutni, mármint a csatornából.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 13 Május 2013, 12:51

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Suzuka / Laura Orrin és Simon Miklós / Tank

Laura és a társai elindultak, jó sokáig, mintegy fél órán át haladtak a különféle csatornákban, amikor végre megérkeztek a feljárathoz. Odafent fényes nappal volt, de egy elhagyatott utcára értek, aminél csak pár méterre volt a dzsungel, így könnyedén be tudták vetni oda magukat. A társai vezették őt, ők rutinosan mozogtak a dzsungelben is, és hamarosan feltűnt egy kissé romos nagy gyárépület – korábban volt a kép betéve róla. Az előtt két őr várakozott, Laura társai odamentek hozzájuk, azok először ugyan emelték a fegyverüket, de végül, amikor látták, hogy kik érkeztek, akkor letették és bekísérték a négyest az épületbe, egy helységbe, ahol egy gésa, egy ördögnek tűnő alak és egy fiatalabb fiú volt már bent.

- Manapság megvannak a megfelelő módszerek arra, hogy mindez megoldható legyen. A hölgy még azt is megtudja oldani, hogy azt higgye, hogy az igazi professzor halt meg – mondta. – A klóntechnológia manapság mindennapos tudománynak számít.
Utalt arra, hogy milyen megoldásra gondolt ezzel az egésszel kapcsolatban. Az ajtó ekkor nyílt ki és négy két lábon járó hüllő, gyíklény lépett be rajta, három nőstény és egy hím.
- A professzor „gyermekei” – szólalt meg a gésa.
- Egy teljes kolóniányi mutálódott hüllőt emelt az emberek és mutánsok szintjére – egészítette ki a férfi a beosztottját.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Tank008 Hétf. 13 Május 2013, 19:00

Végig hallgatva az elképzelést egészen megtetszett az ötlet. Bejátszani, hogy meghal és úgy , hogy lesz hulla és még én is elhiszem, hogy jót öltem meg szinte hibátlan.
- Hmm valóban szép elképzelés szinte hibátlannak is látom elsőre hallva.
Az elképzelés zseniális mivel tudom, hogy ha ebbe nem megyek bele valószínűleg fütyül a bíró így jobbnak tartottam mint a semmit de minek is nehezítsem a dolgomat ha így könnyedén elvégezhetem azt. Egyáltalán azt sem tudom minek kéne megölni a dokit főleg ha ekkora zseni.
- Ha tényleg képes vissza fordítani a dolgot amit okozott és ennyire zseniális egy próbát megér a dolog.
Felelem válaszként majd miután befejezem mondatom betoppan ismét egy két váratlan vendég. A fegyveremért már nem is nyúltam de azért készen létben álltam. Majd kapom a választ a még fel sem tett kérdésemre.
~ Ez a doki kész....
Minek után jól végig néztem a 4 újdontan érkezettet válaszoltam az" ördög" felé.
- Van olyan szak terület amiben nem alkotott a mi kis prof.-unk ?
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 30
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Szer. 15 Május 2013, 17:42

Ismét megyünk, a mai napon már eléggé sokadjára vezetnek mások, ami kicsit talán mondhatni, hogy zavar, de ugye mit lehetne tenni, ha egyszer nincs más megoldás? Ezúttal pedig az út hossza is sokkalta hosszabb, hiszen csak a csatornákban nagyjából egy fél óra környékét bolyonghatunk, vagyis hát nem nevezném ezt bolyongásnak, én egyedül bolyonganék, de a többiek pontosan tudják, hogy merre... De ezt ugye lényegtelen külön magamnak ecsetelni. Felmegyünk végül a felszínre, onnan pedig lényegében egy nagyobb vetődéssel már a dzsungelben is vagyunk. Na én ezen a ponton lennék végleg elveszve, talán az ösztöneim, vagy ismerős pontok, emlékfoszlányok alapján csodával határos módon ki tudnék találni, vagy túl tudnék élni egyedül, de szerencsére, egyáltalán nem meglepő módon a többiek itt is magabiztosan mozognak, nem úgy mint én, bár igyekszem nem lelassítani őket, ami többé-kevésbé sikerül is. Végül valamiféle gyárhoz, vagy hasonlóhoz érünk, ahol a fogadtatás vegyes, ellenséges majd pedig viszonylag barátságosnak mondható, viszonylag, innen pedig már kísérnek is minket, szóval úgy tűnik, hogy ez az út vége, legalább is a felének a vége mert még vissza is kell majd jutni... Remek. Bár tudok nézelődni, így nincs igazán bajom az egésszel csak azért egy hét mozgáshiány után nekem ez fárasztó, egy kicsit, nem tudom pontosan, hogy mennyire lehetek, illetve mennyire lehettem ezelőtt jó kondiban. Három alaknál állunk meg... Vörös bőr, öreg gésaféleség és valami fiatalabb srác és igazából lövésem sincs, hogy a nálam lévő csomagot kinek kéne odaadni, bár úgy vélem, hogy biztosan nem a fiatal srácnak mert hát általában... Hogy is mondjam, a fiatalságra nincs sok dolog rábízva, persze tudhatom ezt rosszul, de nekem valahogy ezt súgják az ösztöneim, vagy legyen ez bármi is. Mindenesetre is a többiekre tekintek, azt remélvén, hogy biccentenek vagy böknek arra a személyre, akinek ezt oda kéne adni, elvileg képesek érzékelni, hogy miért is tekintek rájuk... Szóval ja, reménykedek, különben egy eléggé kellemetlen helyzet alakulhat ki.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 16 Május 2013, 12:23

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Suzuka / Laura Orrin és Simon Miklós / Tank

- Aminek köze van a biológiához, genetikához, orvostudományhoz nem igen – mondta a férfi. – Mint mondtam nagy veszteség lenne a világnak a halála.
Ahogyan Laura társai rájöttek, hogy miről beszélnek mindannyian megfeszítették az izmaikat.
- Nem kell aggódnotok – nyugtatta meg a gésa őket. – Éppen most mentettük meg „Barnabas” életét, sikerült Mr. Simont meggyőzni arról, hogy más módon higgyék az amerikaiak, hogy a doktor halott.
- A csomagot látom elhoztátok – szólalt meg az ördögnek kinéz ő alak.
Közelebb lépett a lányhoz, közel sem fenyegetően, hűvös nyugalmat árasztott magából és a kezét nyújtotta a lány felé.
- Amit vissza kell vi…
Kezdte volna, amikor kintről robbanás zaját lehetett hallani és az épület megremegett, a plafonból törmelék hullott alá mind Laura, mind Tank nyakába. A gésa felkapta a fejét és az ajtó felé nézett.
- Elvesztettem a kinti őrökkel a kapcsolatot – ha valaki nem értette volna, hogy mire céloz a halántékához emelte a kezét jelezve azt, hogy telepata ezt még Laura is értette.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Tank008 Csüt. 16 Május 2013, 17:49

A válaszra az éppen frissen értekezett lények megfeszítették izmaikat szinte már láttam ahogy lelki szemeimmel rám akarnak ugrani és darabokra tépnek. Viszont tudtam, hogy azt még a telepata meg az őrdög se hagyná most így csak egy estleges rám ugrásra készítettem fel magamat nem vettem elő fegyver vagy ilyesmi hisz végtére ez most csak egy félre értés lenne. De mielőtt bármi megmozdulás történt volna az ördög már le is nyugtatta őket szavaival.
~ Barabas? Érdekes neve van a kis dokinknak mindjárt kiderül, hogy igazi kis család apa figura. Mondjuk szerintem a beléptek annak is tekintik reakciójuk alapján.
Az "ördög" éppen a lányhoz lépett, hogy átvegyen valamilyen csomagot amikor az épület remegni kezdett mintha megtámadták volna és robbanások sorozata érződött az épületen. A plafon törmelékei rögtön a nyakunkba is zuhantak. Gyorsan próbáltam valami biztonságosabb helyet keresni ahol nem esnek a törmelékek a fejemre eközben hallgattam a telepatát, hogy elvesztette a kintiekkel a kapcsolatot.
- Nos ezek ugyebár nem az enyémek lesznek és szerintem a maguk emberei sem kezdték el egymást gyilkolászni.
Mondtam miközben elővettem a coltot és ki is biztosítottam azt. Szinte biztosra vettem, hogy nem miattam jöttek viszont ha nem is az én harcom attól még nekem is ki kell jutnom a roskadozó épületből lehetőlég élve. Arról nem is beszélve, hogy nagyon közel vagyok a feladatom megoldásához egy egyszerűsített megoldással még ölnöm se kell hozzá. Elsőd leges küldetés kijutni vagy elhárítani a veszélyt aztán a doki halva vagy "halva" meglátjuk ezek után lesz e kivel bejátszani az elképzeléseinket. Majd a telepata felé fordulok és kérek tőle egy gyors helyzet jelentést.
- Megtudná mondani kik ezek, mivel jöttek, hányan vannak? Van esetleg egy tankjuk amivel rommá lövik az épületet ?



Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 30
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Pént. 17 Május 2013, 00:54

Hirtelen feszültté válik a hangulat, ahogyan a doktor halála kerül szóba, igaz nem halott, én pedig sikeresen lassan reagálok... Lényegtelen, minden szép és jó, bár nem tudom, hogy egy ember miként lenne képes megkerülni az egész kolóniát, valószínűleg sehogy, a csatornában lövöldözés meg nem a legjobb ötlet, mert eléggé messzire viheti a hangot, meg egyéb problémák amiket, mivel teljesen fölösleges most ezen gondolkodni, nem akarok boncolgatni. Választ nem kapok arra, hogy kinek kéne odaadni a csomagot, ellenben az ördögszerű alak odalép hozzám és nyújtja a kezét, én pedig át is adnám neki, amikor megremeg az épület és egy rakat törmelék hullik a nyakamba és így frissen, legalább is számomra frissen kiderül, hogy a nő telepata, remek, nem tudom miért, de az. Odébb lépek, nem akarom, hogy esetleg egy nagyobb darab fejbe vágjon, így is épp eleget feküdtem öntudatlanul, nem szeretném, hogy ez az egész esetleg megismétlődjön. Ha kell neki, akkor még mindig ugyan úgy átadom a dobozt, igazából nem szeretném így ilyen helyzetben magamnál szorongatni, bár mondjuk nem ismerem az ellenséget és nem tudom azt sem bizton állítani, hogy harcban bármi hasznomat vennék mert... Hát, valószínűleg továbbra sem vagyok a régi formámban, igaz bizakodó lehetek de ha hamis elképzeléseket alkotok és azokra alapozok akkor még nagyobb baj lehet. Egyenlőre nem tudom, hogy hogyan tovább, a kérdések már megvannak, így fölösleges lenne feltenni a magaméit mert lényegében ugyan ezek, igazából a válaszokban kapott információ alapján kell majd eldönteni, hogy van-e még itt keresnivalónk, avagy nincs, legalább is szerintem.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 17 Május 2013, 10:50

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Suzuka / Laura Orrin és Simon Miklós / Tank

- Tank? – kérdezett vissza a nő zavartan. – Ezt egy mutáns egyetlen támadása tette!
Koncentrálni kezdett, majd hamarosan megszólalt ismét a nő.
- Elől ketten és hátul is. A mieinkkel nem tudok kapcsolatot teremteni, csak a munkásokat érzem.
- Mi megyünk hátra, Szuszuka te ész asz iszmeretlen menjetek előre. Ők a szövetcégeszeink, szegítenünk kell – szólalt meg a gyíkfiú.
A vele levő másik két lány bólintott és máris kisiettek az ajtón el a megfelelő irányba, úgy tűnt, hogy járatosak már itt. Az ördög csak bólintott nekik, majd az itt maradt páros felé fordult.
- Biztosítjuk az árut és ha szükséges a társnőm koordinál titeket, csak gondoljatok arra, hogy beszélni akartok vele.
Ők is távoztak, egy pukannással, ahogyan az ördög és a nő elteleportáltak. Így az irodában csak a páros maradt bent. Ám mielőtt elindulhattak volna a bejárati fal és a talaj a lábuk alatt beszakadt és abból egy alak emelkedett ki pontosan előttük. Úgy szakította át a legalább tizenöt-húsz centis acélt, mintha az ott sem lett volna.
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 HYPERION_Thunderbolts_153

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Tank008 Szomb. 18 Május 2013, 00:01

A nő szavaira kissé meglepődöm, hogy csak 1 mutáns csinálta ezt de hát van ilyen erre csak annyit feleltem gondolatban
~ Inkább mondtad volna, hogy egy tank ...
Tehát elöl kettő hátul kettő de mielőtt még mi is el tudtunk volna indulni már meg volt a gond egy mutáns átszakította a talajt. Most már csak az a kérdés támadni is akar vagy csak beszélgetni ? De mivel nem igen volt rá esélyem megkérdezni így a coltommal célba vettem és tüzelni kezdtem lehetőleg első sorba a fejét majd a mellkasát. Eközben láthatatlanná tettem magam és próbáltam kifutni a szobából így hátrálva tüzeltem.
~ nem tudom mit tud a kolléga a szobába de remélem kitalál valami vagy legalább előhúz egy ágyút a zsebéből.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 30
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Szomb. 18 Május 2013, 19:53

Oké, szóval nem tank és nem is ellenséges csapat, csak egy mutáns, ami viszont talán rosszabbá teszi a dolgot, s már meg is van a harci terv, bár nem értem igazából, hogy miért pont az ami, de nem akarok ezzel kötekedni, szóval inkább elfogadok, bólintok, majd pedig nézem ahogyan a többiek lelépnek, ki merre, ők legalább tudják, hogy merre kell menniük, bár nem tudom, hogy miért pont engem kellett itt hagyniuk az idegennel... Ó várjunk csak, azt hiszem félreértelmeztem pár dolgot, így akkor viszont már értem, hogy miért kell szétoszolni. Indulnánk mi is, de igazából nem jutunk messzire mert valami, pontosabban megnézve valaki átszakítja a padlót, ami így megnézve iszonyatosan vastag, szóval... Öhh... Hát ez így hirtelen eléggé gáz és ijesztő. Sajnos nem hiszem, hogy bármit is tenni tudok ellene, menekülőre fogni viszont nem akarom, mert az meg milyen lenne... Szóval megpróbálom nagyjából felmérni az erejét, oké erre nem igazán lesz szükség, de mondjuk egy gyenge pontot ha találok rajta akkor az egy eléggé jó dolog, szóval... Ha támad próbálok előle kitérni, ha szükséges többször is és néha megpróbálok belemarni a húsába, hogy lássam mennyire is ellenálló, bár az-az izomköteg ami rajta van már magában ellenálló lehet. Ellenben ha nem lép fel agresszívan akkor én sem, nem lenne sok kedvem ölre menni vele.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Vas. 19 Május 2013, 12:15

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Suzuka / Laura Orrin és Simon Miklós / Tank

Laura elsőre még azt látta, hogy a társa, akivel ezt az alakot el kellett volna intéznie eltűnt, mintha ott sem lett volna. Tank pedig megpróbált kijutni a helységből, ami igencsak nehézkesnek tűnt, révén a bejáratot tette tönkre az alak. Tank pedig tüzelt, addig a pillanatig nem is lett volna biztos a másik ellenségessége, de ez megtette a hatását. A golyók úgy pattantak le róla, ahogyan a filmekben szokás a szuperhősökről. A férfi pedig Tank felé fordult, a hátát mutatva a gyíklánynak. Fogalma sem volt a párosnak, hogy mik a képességei a férfinak, vagy éppen látja-e a láthatatlant, de tény, hogy a lövések felé indult és a láthatatlan Tank felé nyúlt, mintha látta volna. Pontosan a fiú nyakát ragadta meg és úgy emelte fel a földről. Ezt az alkalmat használta ki Laura és ugrott neki a férfi hátának. A karmaival próbált belemélyedni annak a húsába, bőrébe, de az túlságosan ellenállóvolt és nem igen akart sikerülni. Ahogyan ezt az alak megérezte a szabad karjával nyúlt hátra, hogy megragadja a gyíklányt és eközben Tank nyakát kezdte el szorítani egyre erősebb kiszorítva minden levegőt belőle.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Vas. 19 Május 2013, 16:40

Ami ront még egy kicsit a helyzeten, az nem más, minthogy a társam egyszerűen eltűnik.
~ Kössz... ~Gondolom magamban, majd pedig a probléma java részével kezdek el foglalkozni, bár az ellenfél nem biztos, hogy kifejezetten ellenséges lesz.... Vagyis lenne, mert valahonnan lőni kezdenek ez pedig felbőszíti és.. Torkon ragadja a levegőt.. Óóó értem! Mindenesetre is én ezt az alkalmat használom ki arra, hogy megpróbáljak támadni de, lássuk be őszintén, mert ezen tényleg nem lehet mit torzítani, sz@rt sem érek, kaparásom itt a bőrét, vakargatom a hátát, ha úgy tetszik, igaz neki nem tetszik és látom is, hogy nyúlna, én pedig nem szeretném, hogy engem is elkapjon. Tehát ismét cselekedni kell, ezúttal pedig gyorsabban és okosabban, biztosra veszem, hogy valamije amit meg tudok sebesíteni, ehhez pedig egészen közel is vagyok, csak sajnos a hátán, de ez könnyen orvosolható. Megpróbálok lényegében mászni rajta, úgyis elbír, ráadásul az egyik keze foglalt, tehát egyértelműen afelé igyekszem elhúzódni a szabad elől, amint pedig rendesen megkapaszkodtam, lényegében így hátulról megpróbálom kikarmolni a szemeit... Nem egy szép dolog de igazából jobb ötletem nincs, bár valamiért az-az érzés kerülget a gondolattól, hogy vaknak lenni nem vészes, bár fogalmam sincs, hogy miért. Illetve hát még két dolog száguldozik a fejemben, az egyik, hogy remélem a társam nem lő le, a másik pedig igazából reménykedés, nem is gondolat, mert csak remélhetem, hogy a szeme nem olyan ellenálló mint a bőre, mert ha igen... Akkor megszívtuk, nagyon durván.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Tank008 Kedd 21 Május 2013, 19:27

A láthatatlan töltények csak úgy pattognak le a lény bőréről és egy igen egyértelmű gondolat hatolt át a fejemen.
~ Fene az Amerikai taktikába. Utoljára használtam azt, hogy először lő aztán kérdez. Bár még is mit várok ettől a dögtől beszélgetni jött ?! Azért törte át a talajt és nem az ajtón jött ?
Ezt követően nyakamnál fogna elkezdett felemelni így reflex bal kezemmel és kezét kezdtem fogni, hogy legalább ne fulladjak meg mintha kötélen lógnék másik kezemben a colttal míg társam csak épp, indulni kezdett volna a lény fejét lehetőleg a szemét lőttem meg. Ezt követően ha talál ha nem dobom a pisztolyomat a földre, hajlítom be a lábam és próbálom a késsel levágni a lény kezét vagy elkezdeni döfködni azt. Próbálom ujjait levágni hátha hatással lesz rá amennyiben ez sem sikerül a levegő hiányába már a gránát elővételén fogok agyalni és végig fut a fejemen, hogy lehet gyorsabb lenne kihúzni a gránát pöcköt majd ezzel eldobni magamtól az életet. De bármennyire is agyalok ezen a gondolaton még ha ennyire közel is a vég nem tudom magam rávenni mivel eszembe jutott még egy utolsó ötlet a kézi gránát előtt. A vakító gránátomat teljesen láthatatlanul jobb kezemmel kioldom majd a lény és közém elemelem azt egészen az utolsó pillanatig magam előtt tartva majd elengedve, hogy az a lény szemei között robbanjon. Utóbbival meg sem próbálkozom ha a társam sikerrel járna a terveivel.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 30
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Szer. 22 Május 2013, 11:06

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Suzuka / Laura Orrin és Simon Miklós / Tank

Laura-nak közelebb, azaz feljebb kellett másznia a férfi hátán ahhoz, hogy jól a szemeihez férjen és akkor is csak az egyiket tudta megtámadni, ha mindkettőt teszi, akkor el sem jutott volna a próbálkozásig, mert a férfi egyszerűen ledobta volna magáról, mert könnyedén elkapja. Ezt használta ki Tank is, aki lőtt, a férfi könnyedén mozdult odébb és a golyó Laura vállába állt bele ahelyett, hogy a férfit találta volna el. A fiú eldobta a pisztolyt és a késsel próbálkozott, ami az első szúráskor hangos fémes pattanással tört el és a penge elrepült a távolba. Laura ekkor fájó vállal ugyan, de sikerült megtalálnia a férfi egyik szemét a karmával és belemarnia. Az ellenfél hangosan üvöltött fel és eleresztette Tank nyakát, aki már csillagokat látott a levegőhiánytól. A férfi mindkét karjával megragadta Laura-t és nekihajította a földön fekvő Tanknak. Ha felnéztek a földről a férfi egyik szeme véres volt és csukva, látszottak a gyíklány karmai ott. A férfi pedig emelte a kezét és abból valamilyen sárgás energiacsapás indult el a földön fekvők irányába.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Reptile Csüt. 23 Május 2013, 00:44

Magasabbra kell másznom az alakon, amiben semmi nehézség sincsen, amíg elkerülöm a kezét legalább is, ami pedig egészen jól megy és emiatt kezd javulni a pillanatnyi közérzetem is, egészen addig, amíg egy újabb lövés nem dörren és vállba nem talál egy lövedék, amitől fájdalmasan szisszenek fel.
~ Remek... Ezért még megkapja a magáét! Szerencséje, jelenleg közös ellenségünk van! ~ Már nem is agyalok azon, hogy mennyi lehet az esélyünk, ideges vagyok és teszek rá. A lövéstől függetlenül pedig sikerül végrehajtani azt a hatalmas haditervemet, ami pedig működik is, az alak üvölt.. Majd pedig hozzávág a láthatatlan társamhoz. Ez természetesen csak a kellemesebb része, mert még csak hülye pózokba se kerülünk, az egészben a rossz az, hogy az alak éppen lő ránk, nekem pedig frankón ki kéne szedni valahogy a másik szemét, mert kétlem hogy más gyengét találni tudnék rajta, de térlátása legalább már így sincs... De hogy ezt én honnan tudom, azt magam sem tudom, de már ez is nagy előny lehet. Ettől függetlenül most frankón mozogni kéne, szóval nem igazán foglalkozva azzal, hogy véletlenül esetleg gyomron, vagy kényesebb részen rúghatom a társamat, egy erőteljes lökéssel próbálok egyszerűen megindulni előre és ezzel kitérni... És ha fáj neki akkor meg megérdemli, nekem jobban fáj a vállam, ami csak remélem, hogy a későbbiekben nem fog akadályozni valamiben... Futásban biztosan nem, bár a menekülés csak a legvégsőbb esetben lenne jó, ha tényleg szükséges mert már nincs más kiút... Egyenlőre pedig lövésem sincs, hogy lehetne kezdeni, szóval esetleges támadásokat megpróbálok kerülgetni és... Lényegében ennyi, meg kell próbálnom valahogy kikarmolni a másik szemét, de ahhoz csak akkor fogok hozzáférni, ha nem velem foglalkozik... És végül is igen, ha így tesz akkor megpróbálkozok vele megint, bár ritka, hogy ugyanaz bejön kétszer is, bár az izomtömeg általában nem sok aggyal, vagy sütnivalóval jár.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Tank008 Csüt. 23 Május 2013, 10:59

Sikeresen eltaláltam a társam addig hadonásztam a fegyverrel és még a késemet is kettétörtem. Nyakam körül egyre jobban szorult a hurok már a vakítóért nyúltam volna amikor társam sikeresen elkezdte a lény fejét karmolgatni mire az "elengedett". Ahogy a földre estem levegő után kapkodva végre ismét némi fényt is látva csak annyit látok, hogy társamat éppen felém hajtják talán csak reflexből de két kezemet nyújtom magam elé, hogy azzal fogjam fel esését. A kolléga egyenesen rajtam landolt aminek hatására kezdhettem leszedni magamról majd újra feltápászkodni szemem igen csak kitágult mikor láttam, hogy a lény támadásra készül és valamivel kiakar minket lőni gyorsan indulok is meg miután társam elrugaszkodott rólam így némi lendülettel gyorsan félre ugrottam és próbáltam megnézni hátha a lény által ütött lyukon kitudunk e mászni. Nem voltam benne biztos, hogy lát e engem főleg így fél szemmel de hamarosan kiderül minden további támadása elöl megpróbálok kitérni remélve, hogy az iménti oxigén hiányos állapotom gyorsan helyre jön és nem akadályoz benne. Próbálom a lyuk felmérésén kívül még a letört késemet is megkeresni hisz hiába van letörve attól még ha bele állítom a másik szemébe talán még kivakíthatja. Gondolataimmal közben próbáltam elérni a telepatát hátha jelezve neki, hogy van egy kis gond.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 30
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 23 Május 2013, 12:05

2046. december 17. hétfő – Madripoor
Résztvevők: Suzuka / Laura Orrin és Simon Miklós / Tank

Laura azt kezdi észrevenni, hogy a golyó, ami az előbb beleállt a vállába kilökődik és a vérzés és csillapodni kezdett. Noha még mindig fájt és vérzett, meg a seb is megvolt, de határozottan gyógyulni kezdett az egész. A lány elrugaszkodott Tankról a karmai a fiatal férfi lábába és hasába vájtak megkarmolva azt, így erős fájdalmat okoztak, de mind a két fiatal fel tudott pattanni a földről azok előtt, hogy a sugár eltalálta volna őket. mind a ketten ugyanarra menekültek a férfi pedig utánuk. Így sajnos Laura sem tudott elfutni oldalra, hanem kénytelenek voltak a lyukon át távozni és arra menekülni tovább. Egy nagyobb zuhanás, ugrás után a lenti nagy csarnokban landoltak mind a ketten. Ez úgy három méteres ugrás, zuhanásnak minősült a lyukon át. itt nagy tér volt, hat nagyobb gép és be lehetett látni az irodába is a lyuknak hála. A most már félszemű férfi pedig úgy jött ki az irodából a lyukon át, mintha semmi sem lenne ott, a rést tovább tágítva, őrjöngve hihetetlen gyorsan repülve a még magát összeszedni készülő páros felé. A három méteres táv pedig ilyen sebesség mellett egy másodperc sem lesz.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Madripoor (Távol-Kelet, SEAR) - Page 10 Empty Re: Madripoor (Távol-Kelet, SEAR)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 15 oldal Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.