Dwalend

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Dwalend - Page 2 Empty Re: Dwalend

Témanyitás by Tyranis Pént. 18 Ápr. 2014, 10:01

2048. január 9. csütörtök – Dwalend, Tejútrendszer
Résztvevő: Zen A. Khalil

Aian sikeresen eltudta kerülni a következő ütést és elmenekülni a skrulltól. A magasba, a levegőbe vette az irányt, hogy így nyerjen egérutat és talán majd lendületet is magának. nekiállt koncentrálni, hogy összegyűjtse az energiákat. Meglehetősen hamar ért a felhők közelében, de még így is látott lentre, semmilyen különleges dolog nem volt a város környékén, minden olyan volt, mint máskor is, a lent zajló csatának nyoma sem volt éppen. És a skrullt sem látta, hogy követte volna őt. így mindent úgy tudott tenni, ahogyan szeretett volna, addig a pillanatig, amíg egy pukkanást nem hallott maga mögül. Ha hátrakapta a fejét, akkor még egy pillanatra látta közvetlenül maga mögött lebegni a skrullt, majd valamit elmosódva maga felé közeledni, ha nem nézett hátra, akkor csak a fájdalmat érezte és végül minden elsötétedett előtte.
Aian végül fájó és zúgó fejjel egy sötét szobában ébredt fel.

_________________
Reneszánsz: Tyranis;  Másik világból: Tyranis; Végtelen Háború: Tyranis, Angelica Butler, Világelme
Ultimate: Tyra Rel Brahe; Outsiders/Reneszánsz/AoA: Jonah Wright, Beatrice Mortimer; X-diák: Kaelyn Moore
Pólófelirat Reneszánsz: "Szóljatok, ha minden diákot elraboltak!"; Out: "A telepaták halkabban kiabáljanak!"
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Dwalend - Page 2 CUS4rF8
Tyranis
Tyranis
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1607
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1127-tyranis https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Dwalend - Page 2 Empty Re: Dwalend

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 18 Ápr. 2014, 10:17


Kitértem az ütés elől és a felhők közé is sikerül felemelkednem bármilyen gond nélkül ahol nekiálltam is koncentrálni az energiát.
Innen fenntről olyan békésnek tűnik minden. Minden normálisnak fest. Kár, hogy nem ez a helyzet. De most nem veszhetek el ezekben a gondolatokban mert épp más problémám van mintsem a kilátás.. Nem látom, hogy követett volna a Skrull ami némileg meglep de nem is ugyan úgy... Egészen addig az energiákra koncentrálok, hogy majd azzal támadjak amíg nem hallok egy pukkanó hangot magam mögül.
~ Ez nem lehet ! ~
Fut át a gondolat a fejemen ahogy elkezdek megfordulni. De nem sokáig nézelődhettem tovább. Alig hogy egy pillantást vetettem a már mögöttem álló Skrull-ra úgy éreztem már a fájdalmat is és minden elsötétült a szemem előtt.

Folytatás: egy sötét szobában

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.