Somerseti kávézó

Go down

Somerseti kávézó Empty Somerseti kávézó

Témanyitás by Verayla Vas. 28 Júl. 2013, 15:32

Egy kis kávézó, ahol zajlik az élet. A motorosok gyakran találkoznak itt, de főleg este, napközben még az üzletemberek is betérnek, hogy nyélbe üssenek 1-1 üzletet egy jó kávé mellett.
Verayla
Verayla
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 76
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Somerseti kávézó Empty Re: Somerseti kávézó

Témanyitás by Thorhalla Szer. 31 Júl. 2013, 09:41

//Előzmény: Hyrrokkin-birtok//

Barbara Wielder elegáns bőrruhában sétált be a helységbe, a kinti hónapok óta tartó hőség ellenére sem látszott rajta, hogy ez a ruha és a meleg megviselte volna. tökéletes volt most is, mint ahogyan a hírneve tartja. Nem hiába szokott megannyi milliárdos oldalán feltűnni partiként. Most is egy megbeszélésre érkezett, hogy szponzori szerződést ajánljon az egyik motorosnak, akire a Jersey Chip felfigyelt. A beérkezés után az egyik üres asztalhoz, inkább bokszba ült be, hogy a lehető legkevesebben zavarják majd. Amint az egyik pincérnő felfigyelt rá, akkor intett neki, hogy menjen oda.
- Egy martinit jéggel – mondta. – És egy ásványvizet.
Amint a nő elment Barbara nekiállt újságot olvasni, mintha mi sem lenne természetesebb egy efféle helyen. Amint megkapta az italát belekortyolt és lapozgatta az újságát türelmesen. Korábban érkezett, mint mindig, néhány perccel, hogy lássa a leendő ügyfél mennyire sokat késik, vagy mennyire pontosan érkezik. Mindez úgyszintén nagyon fontos volt számára. Most még volt úgy öt-hat perce a nőnek ideérnie, Wielder pedig roppant kíváncsi volt, hogy mennyire megbízható a motoros, hogy képes-e időben ideérni, vagy pedig késik. Hiszen ebben a világban az első benyomás roppant sokat számított és ez a procedúra, „szertartás” is része volt annak az ő szemében.

Barbara:
Somerseti kávézó Czyk

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Somerseti kávézó Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Somerseti kávézó Empty Re: Somerseti kávézó

Témanyitás by Verayla Szer. 31 Júl. 2013, 11:11

Száguldás. Nem hittem volna, hogy egyetlen telefon is elég ahhoz, hogy én jókedvűen pattanjak motorra. Bár motorozni mindig szívesen motorozok, de azért nem hittem volna, hogy egy idegen hívására csak úgy szó nélkül motorra pattannék.
De melyik motoros ne tenné ezt, ha esélyt kap egy neves cég szponzorálására. Nem akartam elkésni, ezért kicsit előbb indultam el, mint végül terveztem.
Hamar meg is érkeztem a kedvenc kávézómhoz, leállítottam a motort, levettem a bukósisakot, az utóbbit odacsuktam az ülés alá, hogy ne lophassák el. Miután pedig a motorzárat is felraktam beléptem a törzshelyemre.
A nyár melege miatt, most nem bőrszerkóban mászkáltam, hanem valami egyszerűbben.
Felhúztam a kesztyűmet, hogy az órámra pillantsak.
~ Még két perccel előbb is érkeztem. Remek.
Jegyzem meg magamban, majd a személyleírás alapján keresni kezdem a nőt, akivel tárgyalnom kell.
Végigpásztázom a tömeget a nőt keresve, nem kell sokáig keresgélnem, hamar meg is látom a nőt éppen újságot olvas. Odalépek hozzá, megvárom míg észleli a jelenlétemet, és ha nem is néz rám, akkor is köszöntöm.
Barbara Wielder? Üdvözlöm. Vera Wild Vagyok. Régóta vár itt?
Kérdezem, bár inkább csak udvariasságból. Nem igazán érdekel, hogy mi van egy emberi lénnyel, de a szponzori szerződés annál inkább.
Verayla
Verayla
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 76
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Somerseti kávézó Empty Re: Somerseti kávézó

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 01 Aug. 2013, 11:10

Már mikor belépett a helységbe tudtam ittlétét s mikor az asztalhoz lépett álltam fel s nyújtottam kezet.
- Üdvözlöm, igen én vagyok. Foglaljon helyet!
S mutattam a másik székre. Megvártam, míg leül s csak utána tettem meg én is mindezt. Táskámból elővettem a megfelelő papírokat s a szerződési papírokat magam elé tettem. Belelapoztam s végül felnéztem a nőre, már most gyűlöltem, hogy midgard modern nyelvezetén kellett szólnom s nem pedig saját szójárása szerint, mi sokkal kényelmesebb volt.
- Mint az egyeztetésnél már megtudta, a Jersey Chip-et képviselem ezúttal. Mr. Cinnamon, az ifjabbik érdeklődik a motorsportok iránt és örömmel támogatná önt 1 millió dollárral. Ehhez a szokásos feltételeknek kellene eleget tennie, mint a versenyjárművén, mezén feltünteti a Jersey Chip-et, az interjúkban megemlíti mindezt, hogy ügyfelem cége támogatja és szponzorálja önt. Ha meghívják estélyekre, találkozókra, akkor elmegy rá…
Míg szavaim hallhatóak voltak, mindvégig szemkontaktust tartottam fenn a halandó féreggel s mikor válaszolt arra, mit elmondtam neki halkabban szólaltam meg ismét.
- De mégis… – kezdtem. – Felmerült önnel néhány apróbb probléma, mi veszélyeztetheti a szerződésünket, mit Mr. Cinnamon önnel óhajt megkötni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Somerseti kávézó Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Somerseti kávézó Empty Re: Somerseti kávézó

Témanyitás by Verayla Pént. 02 Aug. 2013, 21:29

A nő észrevett és hellyel kínált, amit el is fogadtam. Mikor elővette a papírokat én egy pillanatra se vettem le róla a szemem, gondoltam hátha le tudok olvasni valamit az arcáról.
Mikor felnéz rám én figyelmesen hallgatom és néha bólintok, de csak annak jelzéseként, hogy felfogtam mit beszél. Nem pedig minden egyes szavára tettem ezt, mint valami bólogatós kutya, ami az emberszabásúak autóiban díszeleg.
~ Szép summa, persze lesz majd vele meló. Kíváncsi vagyok pontosan milyen módosításokat kel majd eszközölnöm a motoromon, és remélem, hogy nem minden héten tartanak ilyen ostoba rendezvényeket, amire el kell majd járnom.
A nő szemkontaktusát nem töröm meg sőt elég érdekesnek is találom, mintha ki akarna ismerni.
~ De aranyos egy emberszabású a szemem alapján akarja megsaccolni milyen is vagyok, hát ebbe bele törik a bicskája.
A tekintetemből ha ki akart volna olvasni valamit, akkor csak a magabiztosságot és az enyhe lenézést fedezhette fel benne.
Mikor halkan kezd beszélni, már sejtem, hogy lesz még valami, ami nem fog annyira tetszeni.
- Pontosan mi is lenne a probléma?
Kérdezem, egy fokkal halkabban, de ugyanúgy határozottan.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Verayla x-diák: Sona
Somerseti kávézó 253-52 Somerseti kávézó Arcade_sona___3_by_sntp-d5meyer
Verayla
Verayla
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 76
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Somerseti kávézó Empty Re: Somerseti kávézó

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 03 Aug. 2013, 12:57

Ő is a szemeim figyelte, oly kíváncsi lennék, hogy miként rettegne, ha megtudná, hogy ki is volnék valójában. Mily amatőr volt ez az ostoba szajha itt előttem, még leplezni sem volt képes, mit meg kellett volna tennie a túlélésért. Igaz csupán a halandó férgek között volt, kik semmit sem képesek észrevenni. Ha mind ily amatőr, nem csodálkozhatom, hogy atyám miként verte át őket s használta ki a teljes fajukat. Már csupán az meglepő számomra, hogy mily oknál fogva nem győzték le a kree-k ezeket. Mikor szemembe s arcomra nézett, nem láthatott semmit, tökéletes üres maszk, én mestere voltam ezen álcázásnak s ő nem. Mikor rájöhetett, hogy észleltem a lenézést s megvetést szemeim egy pillanatra villantak a napfényben s arcomra s csupán szívdobbanásom töredékére engedtem meglátszani a lesajnáló tekintetet s azt kiolvashatta onnan, hogy mily amatőrnek s semmire sem jó porszemnek tekintem. S a tekintetemből s szememből láthatta, hogy mindezt is csupán azért tudta kiolvasni belőle, mert oly kegyes voltam vele, hogy mindezt megengedtem!
S mi a probléma? Mily szánalmas, hogy még minderre is képtelen rájönni. Nem csoda, hogy atyám könnyedén verte át mindet s használta ki a fajukat. Az a szajha császárnő azóta sem volt képes túljutni mindezen. S mily gyermeteg s ostoba viselkedésre vall, hogy oly hibát vét, mint elkövetett.
- Az, hogy maga nem létezik – feleltem ridegen. – S soha sem létezett Ausztráliába érkezése előtt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Somerseti kávézó Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Somerseti kávézó Empty Re: Somerseti kávézó

Témanyitás by Verayla Hétf. 05 Aug. 2013, 23:42

A nő tekintetében hirtelen felvillanó lenézést vélek felfedezni, ami hamar tova is száll. Én közönyös arccal nézem tovább a nőt, miközben leplezem apró meglepettségemet.
~ Mi oka lenne rá, hogy lenézően viselkedjen? nem hallottam a beszédében francia akcentust, tehát nem emiatt néz le engem. Ki lehet ő, hogy ilyen nagyra tartja magát?
Végül felel a kérdésemre amire a válasz nem tetszett, de ezt nem mutattam.
- Már hogy ne léteztem volna. Legfeljebb elhagytak néhány okiratot, de ha akarja elmondhatom hol veszthették el a fonalat az életrajzom vizsgálatakor.
Mondom nemes egyszerűséggel és határozott hűvösséggel a hangomban.
~ Mondjuk a sok kutatásnál. Sok állatot tanulmányoztam Ausztráliában és még azelőtt az Amazonasznál is. A helyiek mesélhetnek is rólam, hiszen néha megmutatkoztam előttük.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Verayla x-diák: Sona
Somerseti kávézó 253-52 Somerseti kávézó Arcade_sona___3_by_sntp-d5meyer
Verayla
Verayla
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 76
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Somerseti kávézó Empty Re: Somerseti kávézó

Témanyitás by Thorhalla Kedd 06 Aug. 2013, 10:21

- Elvesztek, elhagytak – mondtam. – És ön nem ment el bejelenteni, és nem pótolta azokat. Ezáltal szabálysértést és törvényszegést követett el…
Ha volt bármily kevés elméssége tudnia kell, hogy mindezzel, ha nyilvánosságra hozzuk mindent elveszít. Mégis ki lenne, ki egy csalót támogat, mivel még ő maga is bajba kerülhet? S még ostobának próbál nézni, ez tényleg nem tudja, hogy kivel beszél s kit próbál meg átverni. Kit nem lehet, ki a korábbi efféle személy helyét átvéve atyja fölé nőtt s még nem volt oly személy e pozícióban, mint jómagam.
- Hölgyem, mi nem a többi befektetője vagyunk, ki egy ilyen átlátszó mesét elhisz, és nem képes néhány adatot előásni valakiről egy ekkora összeg esetében. Túlságosan feltűnően néz ostobának mindenkit és nem alapos. És a férje is lelkesen mesélt néhány üveg drága whisky után.
Ajkaimat ragadozómosolyra húztam pillanatokra. Néhány szívdobbanásnyi időt kivártam, míg figyeltem az arcát s a szemét, az erőlködése legalább díjazható volt, hogy mindent megtett, hogy most itt ne fedje fel magát, de már elkésett.
- És azt hiszem itt az ideje, hogy a lényegre térjünk. Remélem belátja, hogy egy efféle valamit, mit maga nem támogathatunk. Rossz fényt vetne a cégre… Ellenben, önnek mit ér meg, hogy továbbra is maga maradhasson?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Somerseti kávézó Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Somerseti kávézó Empty Re: Somerseti kávézó

Témanyitás by Verayla Pént. 09 Aug. 2013, 17:57

- Már hogy ne jelentettem volna, ön szerint hogy lehet akkor most személyim meg hasonlók?
Mondom a nőnek, akit azonban nem lehet ennyivel lerendezni, hanem tovább folytatja, azzal. hogy őt nem lehet átverni.
~ Kemény dió vagy annyi szent.
A kijelentésére persze ne változik az arcom, csak a közönyösség marad továbbra is, hiába érzem úgy, hogy a nő kezd az idegeimre menni.
- Van rengeteg papírom a múltamról, kis gyűjtögető vagyok tudja, még a hét évvel ezelőtti távolsági buszút számlája is megvan egy Mexikói kiruccanásról.
Mikor azonban közli, hogy a férjemtől megtudott ezt-azt a nő arcára sátáni mosoly húzódik, engem pedig a düh kezd nagyon a hatalmába keríteni. ha lehetne ölni a puszta tekintettel, akkor a nő mostanára már hulla lenne.
~ Te mocskos ******.
Aztán közli, hogy nemcsak hogy nem támogatnak, ami nyilvánvaló volt a beszélgetésből, de még tőlem akar pénzt.
- Mint látja anyagilag nem állok túl fényesen, mert különben nem lenne szükségem szponzorokra. Megtudhatnám pontosan mit is akar tőlem.
kérdezem, miközben a hangomból próbálom eltüntetni a haragot, ami elárulhat. Ehelyett túlzott hidegséggel beszélek, mint aki hülyének nézi a másikat.
Verayla
Verayla
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 76
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Somerseti kávézó Empty Re: Somerseti kávézó

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 12 Aug. 2013, 07:05

Csupán ennyire volt képes? Úgy tűnt, szánalmas. Pedig olyanokról volt tudomásom, hogy sokkalta jobban képzik ki ezeket. Lehet, hogy mégis egy szánalmas selejtes féregről volt csupán szó s nem pedig egy jobb katonáról? Igaz, ha jobb lett volna sosem hagyják Midgardon, hanem magukkal viszik.
- Igen, van rengeteg papírja, hány személyhez is, hét-nyolc? – kérdeztem már-már érdeklődve.
Pénzt? Az ősi istenekre, mért nem tudok egyszer, csak egyszer nem egy ostoba halandót elém sodorni, kinek bármi esze is van? S itt nem Osborn-ra, vagy a két keletire értem mindezt. bár, ha így lenne, nem lehetne őket később eldobni, s rájönnének mit tervezek velük. Talán mégis jobb, csak egy kis önállóság, minek örültem volna.
- Maga tényleg ennyire ostoba, vagy csak megjátssza? – kérdeztem lesajnálóan. – Ah… nem, tényleg az...
Felsóhajtottam.
- Senkit sem érdekel a pénze, sem az, hogy mit versenyez azzal az ócskavassal – feleltem. – Mit akarok magához? Ahhoz képest, hogy a Skrull birodalom katonája – halkítottam le a hangom, hogy csak ő hallja. – És, hogy milyen képzést kapnak és milyen hierarchia szerint élnek eléggé ostoba maga. Pontosan azt várom magától, amit odahaza is tennének.
Ajánlottam a szajhának, hogy mindebből már tudja, hogy mire gondoltam.
- S még valami. Hacsak még egyszer szajhának mer gondolni akárcsak gondolatban, az élete hátralevő részét egy csótányként fogja tölteni egy lezárt üvegben. Mely roppant rövid, de annál inkább fájdalmas lesz.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Somerseti kávézó Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Somerseti kávézó Empty Re: Somerseti kávézó

Témanyitás by Verayla Hétf. 12 Aug. 2013, 16:41

A nő továbbra sem akarja abbahagyni az idegeim borzolását így rá is kérdez, hát személyim van.
~ Persze, majd az orrára is fogom kötni.
Válaszra azonban erre a kérdésére nem méltattam. Mikor szabályosan lehülyéz akkor már legszívesebben megtéptem volna, de tudom, hogy jelen helyzetemben ez nem lenne túl jó lépés.
- Az élet egy színjáték.
Válaszolom röviden. Jelenleg ez tűnt a legésszerűbbnek.
~ Mit képzel ez magáról? Ha tudná ki vagyok valójában, talán kicsit másként beszélne velem. A legtöbb ember tart tőlünk, bár az sem kizárt, hogy a nő nem is ember.
Mikor megjegyzi, hogy őt nem a pénz érdekli, egyre biztosabb leszek benne hogy nem ember. Mert az emberek 70%-át csak a pénz és a hatalom érdekli.
mikor azonban kiböki, hogy tudja, hogy nem alakváltó mutáns vagyok, hanem egy szkrull katona a pupillám egy pillanatra kitágul meglepettségemben és mérgez pillantást vetek a nőre.
- Csak tapasztalatból beszélek, azok az emberek akik rájöttek a többlétűségemre, azok mind pénzt akartak tőlem. De egy tuti, ezt az infót nem a férjemből szedte ki. Mert ő azt hiszi, hogy alakváltó mutáns vagyok.
Mondom a számomra titkos részeknél pedig suttogva a nőnek.
~ Ezt honnan a frászból tudta? Vagy nem ember, vagy pedig valami más van a háttérben. Talán olvas a gondolataimban? vagy mi?
Mikor közli, hogy ne merjem még egyszer leszajházni, akkor világosabbá válik előttem a szitu.
- Szóval gondolat olvasó is vagy? Ha jól tudom telepatának nevezitek magatokat.
Mondom halkan, miközben csak átkozódásokra tudnék gondolni, de leállítom őket mielőtt magamban elmondanám őket.
csak veszek egy mély lélegzetet majd...
"~ Ha úgy is érted mit gondolok, inkább nem suttogok. Kit vagy hova?"
Ha ennyit tud a skrullokról, vagy akár csak olvasni a fejemből, akkor tudnia kell, hogy ez annyit tesz: Kit öljek vagy hova épüljek be?

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Verayla x-diák: Sona
Somerseti kávézó 253-52 Somerseti kávézó Arcade_sona___3_by_sntp-d5meyer
Verayla
Verayla
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 76
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Somerseti kávézó Empty Re: Somerseti kávézó

Témanyitás by Thorhalla Kedd 13 Aug. 2013, 10:44

- Az, melyet ön ritka mód amatőrön játssza – feleltem. – Az alakváltást ő mondta, hogyan is „alakváltó mutáns”? Szó szerint így. Amikor ezt elmondta neki a múltban, és ő örült, hogy megtudta, mert ős is mutáns, akárcsak Kita… Aki jelenleg is a Xavier Iskola diákja. Ami többit illeti pedig már nem volt nehéz kideríteni, és a gyanú itt pedig valóban igazzá vált. Szomorú, hogy valaki, akit szeret és kiben megbízik, néhány ezer dollárért elárulja, nem igaz? – érdeklődtem. – Még ilyen apró és finom részleteket is, esetleg kíváncsi másra is a házasságukat illetően?
S végre kezdte megérteni, hogy mily dolgokra utaltam, talán annyira mégsem volt reménytelen, s talán egy, vagy két feladatnál tovább is hasznát lehet venni mielőtt még megöletné magát s lebuktatná.
~ Én jómagam ember volnék ~ üzentem telepatikusan. ~ Csupán a megbízómnak hála van ideiglenesen telepatikus hatalmam. Az ő kiléte és az, hogy mindezt miként oldotta meg, egyelőre maradjon titokban, de egy biztos, ismeri a skrullokat és azt, hogy milyen helyzet van jelenleg odakint. ~
- Ami a szerződést illeti az egy millió dollárt két év alatt kapná meg a cégünktől – mondtam közben hangosan visszatérve az üzletre. – Hetenkénti 1000 dolláros fizetés gyanánt.
~ Ez az egy millió dollár a fizetsége is a szolgálataiért. Egyelőre semmit sem kell tennie. Majd ha úgy alakul, hogy feladat lesz értesítik önt. ~
- Remélem ön is megfelelőnek találja mindezt. Ennyi pénzből a motorját is jobban tudja fejleszteni, korszerűsíteni, és folyamatosan versenyben is tud maradni a többi riválisával szemben. Ha jól teljesít, idővel… esetleg még a profi ligát is célba lehetne venni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Somerseti kávézó Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Somerseti kávézó Empty Re: Somerseti kávézó

Témanyitás by Verayla Csüt. 15 Aug. 2013, 21:52

A sértésére inkább nem reagáltam semmit, mert vagy öngólt rúgtam volna vagy pedig egy nagy oltást tudtam volna elereszteni, de ez attól függ, hogy a nő vissza vágna e vele.
Mikor elkezd mesélni az életünkről és arról, hogy milyen rossz érzés is lehet az árulás, a kezem ökölbe szorul és feszül. ha lett volna a kezemben pohár, akkor annak minden bizonnyal ez lett volna az utolsó pillanata.
Fortyogtam a dühtől és bár talán életemben még nem sírtam sosem, de most nem álltam tőle messze. Nem is tudom, hogy a dühtől vagy a bizalom rendülésétől tört rám az érzés, de ez jelen pillanatban nem érdekelt. Erős maradtam és továbbra is csak a gyilkos pillantásom mutattam.
- Elárult mindent, vagy pedig kiolvastad a fejéből?
~ Fúúú. Elég nehezen akarom elhinni, pedig valószínű nem hazugság. Ez pedig olvas a gondolataimban, így valószínű, csak jót röhög rajtam. Nekem aztán 8.
Aztán elmondta, hogy ember, bár én inkább más jelzőt aggattam volna rá gondolatban, de még időben megfékeztem magam.
Aztán visszatér az üzleti részéhez a dolognak.
~ Rendben. Megegyeztünk. Láthatnám a szerződést?
Mondom, mivel mást úgyse mondhatnék. A titkom jelenleg a tét és vele együtt a jelenlegi életem. ha pedig odaadja a papírt akkor áttanulmányozok mindent. Nem akarok semmi meglepetést.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Verayla x-diák: Sona
Somerseti kávézó 253-52 Somerseti kávézó Arcade_sona___3_by_sntp-d5meyer
Verayla
Verayla
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 76
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Somerseti kávézó Empty Re: Somerseti kávézó

Témanyitás by Thorhalla Pént. 16 Aug. 2013, 10:21

~ Soha sem találkoztam vele, én nem adhatom ilyen alacsonyra, a munkám kárára menne ~ üzente vissza a nő. ~ De néhány kedves és szolgálatkész emberem remekül elcsevegett vele munka után a kocsmában. ~
Ahogyan Vera mondta, hogy látni szeretné a szerződést a nő elővette a táskáját és egy abból egy mappát. Azt kinyitva egy szerződést tolt Vera elé. Ha a nő elolvassa, akkor a megszokott mezei szerződés, amiből már ő maga is többet aláírt, amikor más szponzorok segítéségét fogadta el. Nem volt benne semmilyen titkos rész, ami az előbbi beszélgetésre utalt. Ellenben benne volt mindaz, hogy mit várnak tőle, hogy a cég logóját feltűzi a versenyruhára, motorra, ha a Jersey Chip elhívja rendezvényre, akkor el kell mennie oda, ha megkérik, akkor nyilatkozik a nevükben. Benne volt a szerződésben, hogy reklámarcnak felhasználható a nő, ha a cég reklámozni szeretne valamit, ami a sporttal kapcsolatos. Ezek után, hogy mindezért heti 1000$-al támogatják 2 éven keresztül, 2025. január 1-n kapja meg majd az első 450.000$-t, majd 2026. január 1-n a másik felét. A többi 100.000 dollár pedig a heti folyósításból megy. És végül, ha Vera bármilyen pontban megszegi a szerződést, akkor 3.000.000$-t köteles a cégnek kárpótlásul fizetni.
Ezekből is láthatta a nő, hogy minden teljesen olyan volt, mint bármilyen másik esetben, tényleg csak egy szponzori szerződés.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Somerseti kávézó Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Somerseti kávézó Empty Re: Somerseti kávézó

Témanyitás by Verayla Pént. 16 Aug. 2013, 17:05

A nő elmondja, hogy nem ő szedte ki belőle az infót hanem az emberei. Nem nyugtat meg túlzottan, bár tudom, hogy a férfiak egymás közt részegen bármit kifecsegnek. Nem egy ilyen beszélgetésen voltam már üzletemberként.
A nő végül átadja a szerződést, amit el is olvasok.
~ Lássuk. Jersey Chip logó a versenymotorra és ruhára, motor szerelés, reklámarcnak lenni, unalmas estélyeken részt venni. Eddig minden jónak tűnik. A fizetési mód is, de várjunk csak ha valamelyiket nem teljesítem akkor a pénz háromszorosát fizethetem vissza kárpótlásként. Ezzel még vigyáznom kell később.
- Remélem az akciók nem fognak ütközni az ilyen rendezvényekkel. Ugye?
Ha pedig a nő megnyugtat arról, hogy nem fog, akkor még utoljára átolvasom a motorátalapításos részt. Vagyis, hogy pontosan milyen változtatásokat kell eszközölnöm, és ha mindent rendben látok és megoldhatónak, akkor alá is firkantom a papírt a megfelelő helyen.
- Mikor fog jelentkezni?
Kérdezem a nőtől és a hangsúlyból is érezheti, hogy most a szerződésen kívül tárgyaltakról beszélek.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Verayla x-diák: Sona
Somerseti kávézó 253-52 Somerseti kávézó Arcade_sona___3_by_sntp-d5meyer
Verayla
Verayla
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 76
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Somerseti kávézó Empty Re: Somerseti kávézó

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 17 Aug. 2013, 12:17

Ahogyan Vera végül aláírta a szerződést a nő visszavette, majd a felső lapot letépte a helyéről. Ekkor láthatta a skrull, hogy indigós volt a papír, így egyszerre két szerződést írt alá, az eredetit és annak a másolatát, így mindkettőn ott volt az aláírás. Egyszerűbb módja volt, mint fénymásolgatni főleg egy ilyen helyen. A másolatot adta vissza Wielder. Ha belenléz Vera ez is pontosan ugyanaz a szerződés szó szerint, nem pedig egy másik, amivel átverték volna.
- Az eredeti a megbízómnál, a Jersey Chip igazgatójánál lesz, öné a másolat.
A papírjait eltette a táskába és kiitta a poharában levő italt. A kérdésre még felvonta a szemöldökét.
- Amikor szükséges lesz – felelte.
A következő pillanatban pedig már nem volt ott, egyszerűen csak eltűnt, de mindez senkinek sem tűnt fel a kávézóban Vera-t kivéve. Csak a pohár és a szerződés az, ami tanúsíthatta, hogy ott volt a nő.

//Köszi a játékot, ha hazamegy Vera, akkor megtalálja az említett több doboz méregdrága és ősrégi whisky-t, amit a nő mondott, hogy a férje kapta ajándékba az infókért.//


//Folytatás: A Sötét Angyalok tornya//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Somerseti kávézó Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Somerseti kávézó Empty Re: Somerseti kávézó

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.