A Sötét Angyalok tornya

Go down

A Sötét Angyalok tornya Empty A Sötét Angyalok tornya

Témanyitás by Thorhalla Szer. 23 Feb. 2011, 09:26

Egy 93 emeletes, 350 m magas torony a Newark Katonai Komplexumtól pár km-re. A legfelső emeletek szolgálnak a Sötét Angyalok tagjainak központjaként saját megfigyelőkkel, radarokkal, hozzáféréssel a műholdas rendszerekhez, valamint az állam minden rendőri és katonai adatbázisához. A tetőn helikopter- és repülőleszállók találhatók az óriási, fekete szimbólum mögött. A nap 24 órájában inasok, szakácsok, takarítók egész hada lesi az itt élők minden óhaját. Lejjebb találhatók a lakóhelyiségek, amelyek egytől egyig a legmodernebb eszközökkel és a legigényesebb bútorokkal felszerelt lakosztályok. Még lejjebb garázsok találhatók a járművek számára, valamint a személyzet hálóhelyei, a mosókonyhák és a konyhák. A tornyot saját biztonsági rendszer védi, amely azonnal riaszt és lezár minden ki- és bejáratot, amint illetéktelen behatolót észlel.

A Sötét Angyalok tornya Torony

Végül több év üresen állás után Norman Osborn megnyitotta a tornyot, ahova a Sötét Angyalok költöztek be, hogy közel legyenek New Yorkhoz.

Az eredeti topic

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Sötét Angyalok tornya Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Sötét Angyalok tornya Empty Re: A Sötét Angyalok tornya

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 16 Szept. 2013, 10:11

A Hydra felemelkedése 2: A Kígyó mérge
Résztvevők: Magni Thorson és Thorhalla Lokidottir

Magni Thorson már az új lakhelyén volt, ő is jelentkezett Norman Osborn Angyalai közé. Igaz ő nem volt hajlandó a többiek közé menni, majd ha nagyon szükséges, akkor megjelenik, Osborn pedig belement mindebbe. A Sötét Angyalok tornyában a többiekkel ellentétben – akik csak egy-egy lakosztályt kapnak – ő egy teljes szintet kapott, amit teljesen az asgardi ízlése szerint rendeztek be, minden óhaját és sóhaját figyelembe véve.
Most is itt volt a saját lakosztályában, amikor odakintről a folyosóról hirtelen egy másik asgardi jelenlétét érezte meg. A legjobb tudomása szerint senki sem tudott még ittlétéről, illetve, amióta visszatért az élők sorába senki sem kereste, nem kutatta. Már rájött régen, hogy senki sem emlékszik rá. Az ajtó pedig kinyilt mielőtt a férfi odaléphetett, vagy odafordulhatott volna.

< - Te lennél hát nagybátyám elsőszülöttje – hallatszott egy kicsit lusta női hang az ajtóból. – Meglepő volt, hogy nem jöttél atyád elé, hogy bizonyítsd kiléted. Vagy tán becsületed nem engedte? >
Ha Magni a nőre néz, a vonásai ismerősek lehetnek, a szemek határozottan Loki-éi, a vonások pedig egy valkűrre emlékeztették, hiszen Lady Sif neki még csak Valkűr volt, és nem több. A nő haja a bokáját verdeste és több arany ékszer is díszítette, a Lokinál ismert aranyszarvakról nem is beszélve. A nő néhány pillanatig végigmérte a férfit, majd néhány lépéssel beljebb lépett a helységbe.
A Sötét Angyalok tornya Tumblr_luc9aagF1H1qbvwe1o1_500


//Előzmény: Somerseti kávézó//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Sötét Angyalok tornya Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Sötét Angyalok tornya Empty Re: A Sötét Angyalok tornya

Témanyitás by Morsus Szer. 25 Szept. 2013, 17:05

Magni félmeztelenül ült egy hatalmas asztalnál. A hely meglepően kevés asgardi díszítést kapott. Inkább olyan volt, mint egy milliárdos vadász otthona. Szörnyek és állatok csontjai, fejei mindenhol. Vértek és szobrok. Minden más modern, szép tiszta fehér falak és több tévé monitor mindenfelé. Thorson hanyagul egy hatalmas fém korsóból itta a sörét. Mikor Halla megszólítja a sörtől habos bajszú férfi hanyag mosollyal pillant fel rá.
A Sötét Angyalok tornya 305141-162329-thor
< - Látszik, hogy csak a fattyú apád nevetséges hiúságát örökölted asszony. Pedig Osborn szerint okos vagy, szerintem csak egy nő. >
Az alsó ajkával leharapja a sört a bajszáról és a szobájából hat nő sétál ki meztelenül, mind más rassz tagja.
- Mikor jössz már vissza édes?
- Türelem drágáim, előbb beszélek ezzel a fehérnéppel. - mikor besétálnak Magni mosolyogva visszafordul - A playboy ez évi modelljei. Miss Augusztus még nem ébredt fel. Hol is tartottunk? Áh... persze. Asgard. Apám nem keresett engem még a fivérem sem. Nincs szükségem senki bizonyítására, hogy tudjam ki vagyok. Asgard egy lebegő kő teli törpökkel, elfekkel és egyéb irritáló fajzatokkal. Ármánnyal és valami őrült okból még fegyvert is adnak a leányok kezébe. Egy magad fajtának ez csodás lehet. Számomra? Undorító. E földön a sernek ezer és egy íze van, törékeny apró leányok, akik bármit megtesznek még az előtt is, hogy tudnák kinek a vére vagyok. Itt egy boldog isten vagyok, odahaza csak egy herceg megannyi másik 'sten közt. Szörnyek, óriás szerkezetek, mutánsok, halandók nagyobb erőkkel mint amiről a félszemű Odin valaha is álmodhatott volna. Ez nekem való feld. A királyságot meghagyom a nyüzüge fivéremnek és az ármány szánalmas színpadát neked asszony.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A Sötét Angyalok tornya Empty Re: A Sötét Angyalok tornya

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 26 Szept. 2013, 10:26

A fiú szavaira csak egy mosoly jelent meg ajkaimon.
< - Látszik, hogy csak atyád duhajságát örökölted, pedig a Sötét Istenek úrnője úgy szólt, hogy jobb vagy mindenben, mint atyád két gyermeke, kiket ismerek – feleltem szavaira. – Osborn ritkán szól effélét bárkiről is, s én nem sértegetni jöttem téged. >
A halandókra pillantottam s egy megvető, undorodó fintor jelent meg ajkaimon. Hát Thor elsőszülöttje eddig alacsonyodik, hogy halandó szajhákat engedjen ágyába? Mire visszafordult felém én is csak mosolyt küldtem felé.
< - Ha azt hiszed megbotránkoztat téved, nem te lennél az első Odin vér, kit ennyi asszonnyal látok egy ágyban. Bár azok istennők voltak s nem nyüzge halandók, vagy tán csak ennyire vagy képes, halandókat kielégíteni s az istennők már nehezedre esnének? >
Néhány szívdobbanásnyi időre kacéran pillantottam rá s végül az asztalhoz sétáltam, hol most ő ült.
< - Ah szavaid arról árulkodnak, hogy húgod sem járt nálad, nem csak fivéred s atyád. A kíváncsiság kiveszett belőlük, míg bennem megvan. Meg kell valljam nagyapánk remek munkát végzet, mikor mindent kitörölt arról, hogy léteztél. Egyetlen feljegyzést sem találtam rólad gyermek, mennyi idős is lehetsz, kettő, talán három évszázadot élhettél le? Mit tettél, hogy a sötét istenek elzártak téged? – hangomból kihalhatta, hogy válasza tényleg érdekel ezzel kapcsolatban. – Mit gondolni tudok, hogy két évezrede születhettél, egyidős lehetsz fivéreimmel s nővéremmel. A halandók… >
Felsóhajtottam drámaian, ha volt még mézsör az asztalon s üres kupa töltöttem magamnak is.
< - Ugye tudod, hogy nagyrészt atyámnak köszönhetik, hogy hol tartanak manapság – gúnyos mosoly jelent meg ajkaimon. – S mi az asszonyok harciasságát illeti, kételkedem benne, hogy a te idődben ne lettek volna valkűrök s csaknem Magni Thorson fél, hogy egy asszony felülmúlja harc terén s ezért nem akar asszonyi kézben fegyvert látni, ki még az ármány színpadán is jeleskedne, mert már látom, hogy Odin esze, mi hiányzik minden más véréből e férfiúnál van jelen. >

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Sötét Angyalok tornya Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Sötét Angyalok tornya Empty Re: A Sötét Angyalok tornya

Témanyitás by Morsus Szer. 02 Okt. 2013, 19:25

Magni ismét a sörébe ivott.
- Ó... ők csak a mai esti fogás asszony. Szeretem a törékeny nőket volt szerencsém megkóstolni minden gyömülcs húsát. Kree, Skrull, badoon... na azok aztán tudják, hogy mit akarnak, stronian, shiar, és még ki tudja mik. Öltem és háltam minddel. Jobb vagyok a férjednél, mert nem ültem asgardon és rejtőztem a palota árnyékában. Atyám csak midgardot járta be és a galaxist. Oly örökkévalókkal találkoztam, mit el se hinnél. Majd találkoztam eggyel, aki más volt.
Elővett még egy kupát és a falhoz nyomva feltötötte sörrel majd átcsúsztatta a korsót kereső nőnek.
- Tedd le magad.
Mondta és ismét inni kezdet.
- Hol is tartottam? Hát persze... ez az nő különb volt mindnél. Erős, nemes, kegyetlen, gyönyörű... szinte tökéletes, de csak szinte. Mikor rájött, hogy nem tudja az éhségemet ki elégetni feldühödött. Mire rájöttem mit jelent ez nekem... késő volt. Asgard ellen vezette a seregeit. Én pedig utána eredtem, hogy megállítsam az ostoba tyúkot. Odin haragában engem, őt és a népét... a sötét isteneket is száműzte. Ezért voltak elzárva a sötét istenek és én is. Meg... ezért számít mocskos szónak a shiarok között a nevem, de mit lehet tenni oly szépség vonzó volt az istennőjük, el is feledtem, hogy házas.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A Sötét Angyalok tornya Empty Re: A Sötét Angyalok tornya

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 03 Okt. 2013, 11:56

Felvontam szemöldököm Magni szavaira. Az Asgardiak túl is jártak a Kilenc világon? Még Thor-ról sem tudtam efféle információkat, csak atyámat, ki átverte a skrull császárnőt is. Noha e fajok, miket az ifjú említett nem voltak idegenek számomra s tudtam mind létezéséről s arról, hogy mily információkat kell róluk tudni.
< - Férjem nem tudta, hogy kicsoda, nem rejtőzött s nem gyáva – feleltem. – Nem tudott feltámadásáig arról, hogy Thor fia lenne. Amora elhallgatta mindenki, még Thor elől is. S mi a Kilenc Világ elhagyását illeti, mióta eszem tudom atyámat kivéve senki sem tette meg. S az, mit szólsz még atyádról is… nincs feljegyzés róla. Úgy tűnik Odin minden effélét megtiltott s elhallgatott népe elől. >
Máris oly gyümölcsözőnek tűnt az eljövetelem, újabb titkok, mikről korábban tudomásom sem volt. A férfira mosolyogtam, mikor a sört elém tolta s hellyel kínált a maga közel sem udvarias módján. Leültem s belekortyoltam a sörömbe.
< - Mily szomorú, hogy senki, de senki sem emlékszik ezen tetteidre – feleltem. – Az ázok oly ismeretlenek mindenhol, mintha sosem hagyták volna el a Kilenc Világ területét. Olybá tűnik nem csak a Kilenc világ népei feledték el tetteid s a Sötét Isteneket, hanem a realitás minden egyes létformája. Noha mindez neked jó lehet, újra elérhetsz mindent, mit korábban s mindenkinek újdonságként hathat. >
Szóval ez a története Morwennek s neki, igen tudomásom volt róla, hogy Odint könnyű volt dühbe borítani s kergetni s olykor, gyakorta hibázott ezen okból.
< - Odin sosem változott s egyik tette miatt szenvedett, félezer éves háborút hozott Asgardra miattam. Fivérem végzett vele, felfalta nem sokkal Surtur legyőzése után… meglepő, hogy engem tartanak nagyképűnek s mindez bizonyítja, hogy nem találkoztak veled, ki véleményem szerint igencsak felülértékeli saját képességeit s érdemeit. Eddig nem győztél meg arról, hogy az asgardiak asgardija lennél s jobb vagy mindenkinél mindenben, hacsak nem az asszonyok szédítésében. >
S mindezt oly hangsúlyban szóltam, hogy érezhesse, hogy mindez számomra nem túl meggyőző s már hallottam efféléket nem is egyszer.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Sötét Angyalok tornya Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Sötét Angyalok tornya Empty Re: A Sötét Angyalok tornya

Témanyitás by Morsus Kedd 08 Okt. 2013, 23:26

Magni a sörébe ívott majd Halla utolsó kérdésére akaratlanul is leköpte az asztalt és fulladozva kezdett el nevetni miközben a nedűt törölte le az arcáról. Még kicsit köpködte a sört miközben nevetgélt.
- Bizonyítani? Asszony, nekem nem kell bizonyítanom! Én vagyok a legjobb és az is voltam. Ez nem változott. Én vagyok asgard hercege, az univerzum oroszlánja és a viharok ura. Nem kel bizonyítanom. Azt teszek, amit csak akarok. Osborn kis csapata vicces. Egy kormányzati verzió a kisöcsém barátaiból. Miért ne legyek a tagja? Ha megunom? Elmegyek. Osbornnál nincsen olyan eszköz, amivel megállíthatna. De ha már itt tartunk.
Magni elsétált és hoz egy lemezt. Berakja a lejátszóba. A videó furcsa képek, ahogy a badoonok között egy nagy darab szőke alak vágja őket szét.
- Ezt a sword ügynökei vették el egy csapatnyi badoon harcostól, akik engem kerestek, mert az őseik felvételein láttak egy "legendás harcost". Odin hatalmas asszony, de nem ennyire. Az univerzumban nyomom maradt. Ami az idegeneket illeti...
Az egyik falra mutat, ahol a fejük lándzsára van szúrva.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A Sötét Angyalok tornya Empty Re: A Sötét Angyalok tornya

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 10 Okt. 2013, 09:46

Gonosz mosoly jelent meg ajkaimon, mikor még sörét is kiköpte szavaim hallatán. S ismét csak szavak, már csupán e hisztis gyermeki viselkedés miatt is száműzték volna, hisz oly nagyon veszélybe sodorná Asgardot. Felkacagtam a szavain, mint ki remekül szórakozik s valóan így volt, nem voltam képes komolyan venni ezt a gyermeket. S mi Osbornt illette, övé csak a média hatalma volt s azoké, kiket megnyert a kormányzása alatt. S éppen ezért voltam ott én is a Cabalban, mert nekem tényleges erőm s hatalmam volt, oly erő, mivel még ezt is itt kordában voltam képes tartani könnyedén.
< - Osbornnak tán nincs, de Osborn csak e világi hatalmaknak parancsol, míg én nem, s én képes vagyok megállítani téged s ha akarom nyájasabb leszel egy birkánál is – feleltem nyugodtan. – S életed végéig úgy tennél, miként én óhajtom. >
Egykoron én is így viselkedtem, s mindenáron bizonyítani saját igazam s jobbnak hittem magam másoknál. Más kérdés, hogy azóta minderre bizonyosságot is szereztem s nem csupán oly fellengzősen szólók eme kérdésekben, mint ez itt előttem. A felvételre pillantottam, s majd utána a falra. Végül látványosan ásítottam egyet.
< - Úgy szoltál nem kell bizonyítanod semmit, mégis gyermek módjára azt teszed. S nem nyűgöz le, mit láttam, nem te vagy az egyetlen asgardi, ki a modern világ vívmányaival tud bánni. S ebből adódik a felvételek hamisak, oly könnyű ilyet megalkotni. Kétlem, hogy a SWORD bármit is átadna. Fivéred „egykori” halandó énje okosabb bárkinél Odin vérvonalából, ily dolgot nem adna át. Hacsak nem betörtél hozzájuk, s el nem loptad, mely lássuk be egy oly nagy harcoshoz, mint minek tartod magad magalázó lenne – feleltem némileg lesajnálóan. >

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Sötét Angyalok tornya Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Sötét Angyalok tornya Empty Re: A Sötét Angyalok tornya

Témanyitás by Morsus Szomb. 12 Okt. 2013, 20:20

Magni elmosolyodva hallgatta a szavakat.
- Áh... nagyon élvezed, hogy ecsém tiszteletéért nem töröm el az orrodat kis boszorka. Igaz, Osbornnak is megígértem, de ő csak halandó, örüljön, hogy megkapja azt, amit adok neki.
Majd a férfi unottan vakargatni kezdte az oldalát.
- Hát igen, így akarjon neked bármit is mondani bárki.
Ezzel felállt és elvette Halla kupáját és a sajátjával együtt újra töltötte. Hanyag módon oda lökte a nő elé úgy, hogy jó része kiömlött az asztalra.
- Persze értem a kis játékodat. Azt hiszed örököltem atyám ágáról a forrófejűséget és a sok kis szurkálásod után majd az ágyamba viszlek és megmutatom neked milyen az igazi férfi. Hidd el nincsen oly vérszövetség, ami visszatartana attól, hogy elrontsalak minden férfi számára, aki valaha is újra hálna veled, de... nem érdekelsz. A legkevésbé sem. Persze Osborn és a fivérem hiszik, hogy te vagy a sötétség gonosz istennője, de én voltam vele. Kóstoltam a tiltott gyümölcsöt. Hozzá képest te... csalódás vagy. Még asszony szagod sincs.
Ismét a sörébe ivott.
- Vendégem vagy Loki lánya, örömmel látlak, szórakoztat a kígyónyelved. Jó ivócimbora vagy és még harcban sem hasztalan, de szövetségünk itt megáll. Érd be, hogy te vagy az egyetlen asgard lebegő sziklájáról, kit beengedek házamba. Megértetted asszony?

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A Sötét Angyalok tornya Empty Re: A Sötét Angyalok tornya

Témanyitás by Thorhalla Vas. 13 Okt. 2013, 11:29

Hasonló mosollyal feleltem Magni szavaira.
< - Én vagyok, ki mások orrát szokta törni s nem én vagyok e szenvedő alanya – feleltem. >
Felkacagtam, mikor unottan fogadta, mit mondtam neki, hagytam, hogy a félig üres kupát elvigye s újratöltse azt.
< - Oly sok mindent láttam s éltem meg, hogy nehéz lenyűgözni. Idegen világok, jövők, alternatív idősíkok s világok. Te csak ezen világot jártad be, míg én másokat. >
Oly sok idő s oly sok más hely, melyeket felfognia nehéz lehet a legtöbb lénynek. Kezembe vettem a kupát, mikor visszalökte elém s belekortyoltam. Majdnem igazat szólt, de csak majdnem, még nem ismert, így nem tudhatta, hogy mily személy is vagyok valójában. Ismét felnevettem, nem a sör volt az oka, de kezdtem élvezni a játékot s a társalgást ezzel itt.
< - Félreérted, ha minden áron ágyadba kívánnék bújni, nem sértegetést választanék, minderre már rájöttem Odin véreinél, hogy hasztalan próbálkozás – feleltem negédesen. – Nem tagadom, hogy Morwen szavai után kíváncsi lennék teljesítményedre, de nem ily módon csábítok el egy férfit. Mint szóltam, érdekelt, hogy mily is vagy valójában. S fivéred nem gondol gonosznak, ő még mindig annak lát, ki atyám ajándéka előtt voltam. Számomra nem te vagy a tiltott gyümölcs, azon a férfin már túl vagyok, te csupán trófea lennél s nem több. S ha már csalódásoknál tartunk, jómagam is így jártam, nem csak te. Többet vártam Morwen szavai után. >
Kiittam a korsót s letettem az asztalra, szemeimet összehúztam s megvillantak a szavaira, minek a vége már-már fenyegetésnek tűnt.
< - Mert asszony vagyok, nem vagyok oly ostoba, mint hiszed, fenyegetés nélkül is megértem, mit mondasz. Fivéredre semmiben sem hasonlítasz, hacsak nem a bizonyos étvágyadban, sokkalta inkább oly személy vagy, mint húgod. S, hogy örömöt leld, legyen, elhiszem minden szavad, hisz ismerek más Asgardi személyt is, ki mind ugyanazt véghezvitte, mint te s tudom, hogy nem lehetetlen. Csak éppen ő nem férfi, hanem egy leány s meglehetősen sokban hasonlít reád. >

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Sötét Angyalok tornya Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Sötét Angyalok tornya Empty Re: A Sötét Angyalok tornya

Témanyitás by Morsus Pént. 31 Jan. 2014, 22:57

Halla végső szavaira Magni elkacagja magát és felemeli a korsóját.
< - Hát akkor a hősökre! Névtelen bajnokokra! Mert a világot nem az ünnepelt hősök tartják fent, hanem az elhunytak a csatamezőn! Egészségedre Kígyónyelvű leányzó! >
Ha Halla koccint vele megissza a korsót és azonnal újra tölti.
- Osborn elfog bukni. Mint minden uralkodó idővel elbukik. Elárulja őt gyávasága, merészsége vagy maga az idő. Így járt nagyapánk, így fog járni apánk és így jársz majd te is Kígyónyelvű. Ez egy ördögi kör és én nem kérek belőle.
Megissza a sörét és máris újra tölt.
- Láttam királyokat trónra ülni és arról holtan leborulni. Ez nem izgalmas... csak szomorú.
Halla érzékeli, hogy Magni kicsit megnyílt akaratlanul is.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A Sötét Angyalok tornya Empty Re: A Sötét Angyalok tornya

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 01 Feb. 2014, 13:22

< - A hősökre – emeltem kupám jómagam is s koccintottam vele. >
Kiittam kupám s engedtem, hogy újratöltse azt, bólintottam, hogy Osborn el fog bukni, ha máshogy nem az én kezeim által, mikoron már többé nincs szükségem szolgálatára. Tán mártír lesz, kit feláldozok a Hydra oltárán, még eldönti az idő, hogy mi lesz a sorsa s miként fogja végezni. Hisz ő is csak halandó s oly törékeny, mint bármelyik közülük.
< - Mindez örök törvény, nem vagyok atyám, s nagyapánk – feleltem. – Tanultam hibáikból, tudom, hogy mindenki ideje eljő s elbukik egy napon. Még jómagam is így járok egyszer, vannak körök, mik sosem törhetnek meg, még ha a családunk oly nagyon törekszik arra, hogy mindezeket megtegye s új világot hozzanak Asgardra. >
Bölcsebb voltam, mint ők, az idő ezen esetben engem szolgált s hagyott tanulni, látni hibáikat s tetteiket, a történelem a feladványokat adta s eddig mindegyiket sikerrel vettem, jobban, mint ők. Legyőztem önön félelmeim s a hasznomra fordítottam őket, megöltem ki legjobban visszatartott s immáron szabad voltam atyám többé nem uralkodhatott rajtam, s más sem. Gúnyos mosoly jelent meg ajkaimon s folytattam előző szavaimat.
< - Épp ezért nem elpusztítani kívánom gyermekeim, mint atyám akarta velem, nővéremmel s fivéreimmel. Felkészítem őket az uralkodásra, hogy tanulhassanak elődeik hibáiból, a tökéletesre törekszem, mit én tán sosem érhetek el, de véreim elfogják. >
Nem csak ő látott ilyet, jómagam is s többet mint ő. Nem élhetett többet, mint én s a többit csak a börtönben töltötte, hova „drága” nagyatyánk zárta.
< - Az idő mindünk legnagyobb ellensége, még ha istenek is vagyunk, akkor is – bólintottam szavaira. – Minden meghal, elbukik s ezt el kell fogadnunk. Ha érdekel a leány társasága, rivális Angyal csapatban találod, Gunnhild néven, félistennő, ha nem röpít golyót fejedbe első szavaid után, még tán esélyed is lehet nála. >

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Sötét Angyalok tornya Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Sötét Angyalok tornya Empty Re: A Sötét Angyalok tornya

Témanyitás by Morsus Szer. 05 Feb. 2014, 19:19

Magni hallgatja Thorhallát és jót nevet az utolsó ajánlatán.
- Tudod, szeretek butát játszani. Ha csak iszok és hálok az emberek lebecsülnek, büszkébben szólnak hozzám. Az ego az egyetlen fegyver, ami örökké belénk lett állítva. Öcsém is ilyen. Láttam harcolni. ostoba szavai ellenére, mozgása egy zsenié. Mégis nagyon kevesen tudnak rólad valamit, amit én hamar észre vettem.
Szavait bölcsen asgardiak nyelvén szólja, hisz ha van is felvevő a lakásában nincs ki lefordítsa a hallgatóknak mondandóját:
< - Kevés nálad kedvesebb lényt hordozott a vértől mocskos szikla, mit asgardnak nevezünk. >
Ezzel ismét a sörébe iszik.
< - Osborn... egy szívtelen jégóriásnak hisz, aki rideg számításával a legrosszabbra készül, de én látom az igaz valódat. Képes lennél rávenni, hogy hazatérjek csakis azért, hogy fivérem és atyám boldog legyen. Jót akarsz a népünknek, bármi áron. Asgard örülhet, hogy te védelmezed. >
Ismét jót kacag.
- Helbe az ősi istenekkel, ma megszegek egy fogadalmat, mit örök csatában fogadtam.
Ezzel felállt és elsétált. Pár pillanatig nézelődött a lakásában majd egy hatalmas kardot vágott az asztalhoz.
< - A tied Kígyónyelvű. Ha szólítasz, a kardom segítségedre emelkedik. Megóvlak ameddig hiszem, hogy amit teszel az igazságért történik. Ha egy holdon mégis atyád útját választanád akkor is ott leszek és a kard is. >


A Sötét Angyalok tornya Z6tsR60

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A Sötét Angyalok tornya Empty Re: A Sötét Angyalok tornya

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 06 Feb. 2014, 12:31

Ajkaimon gúnyos mosoly jelent meg újra Magni szavai után. Tudtam, hogy szeretnek ostobán játszani, Einar is így tett, kevesen tudták, hogy mily veszélyes ő igazából. Osborn sem tudta, ha tudta volna, nem csak Miller lett volna kitől retteg s nem az elődei sem őt félték volna csupán, hanem férjemet is. De Magni a fivére, könnyedén rájöhetett minderre.
< - Családi vonás, mind szerettek ostobának tűnni, miközben közel sem vagytok azok – bólintottam. – Bár atyátok olykor igen. >
Felkacagtam mikor tovább folytatta beszédét.
< - Ne tévesszen meg, mindenki annak lát, minek akarom, hogy lásson – feleltem. – Nem vagyok oly kedves, mint gondolod. Asgard az Asgard, s Jotunheim is ide tartozik. A többi világot, ha szükséges felégetem kényem s kedvem szerint, barátokkal s mindennel, hogy otthonom megvédjem. Ezen két világot nem számítva minden csak egy hely, hol kiélhetem hatalmam s jaj annak, aki utamba áll s keresztezi terveim. >
Hangom végtelenül hideg s rideg lett a kezdeti nevetésellenére. Végül mégis egy újabb mosoly jelent meg ajkaimon, de az arcomra kiülő ridegséget nem tűntette el.
< - Igen, rávennélek, ha úgy akarnám s mire rájönnél, hogy mire ment ki a játék, már beleegyeztél s nem visszakozhatnál – szóltam. – Minden világban oly személy vagyok, ki oda kell. Osborn annak lát, s az vagyok ebben a porfészekben, de mindezt tudod magadtól is. >
Elégedetten figyeltem, mikoron felkelt s végül egy kardot dobott elém, az asztalra, s hát így jártam jobban, mintha elcsábítani próbáltam volna.
< - Hogy is mondja leányom s az atyja a midgardiak szófordulatával? „Húzz sorszámot!” vagy „Állj be a sorba!” Nem te vagy az első, ki megölne, ha odajutnék. Leányom atyját kiképzem erre, mikor eljő az ideje, s a jövőben ő képezte leányunkat is. >
Végül felkeltem s kezembe vettem a fegyvert, mit végül markolattal előre nyújtottam vissza számára.
< - Kardod s esküd elfogadom hercegem – feleltem. – S úgy vélem a közeljövőben szükség is lesz rá. Mond mit tudsz En Sabah Nur-ról, vagy miként nevezi magát Apokalipszisről? >

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Sötét Angyalok tornya Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Sötét Angyalok tornya Empty Re: A Sötét Angyalok tornya

Témanyitás by Morsus Csüt. 13 Feb. 2014, 20:49

Magni nevetett.
< - Nem. Nem tennéd. Midgardot megóvnád és nem kötelék miatt. Halandók miatt. Vannak halandók, kiket megóvnál... és egy... ó igen... és egy, aki elrabolta a szívedet. >
Mondta ismét a sörébe hörpintve.
< - Megnyugodhatsz, az öcsém tőlem nem tudja meg. Ami a rávevést illeti... nem ajánlanám. Én nem vagyoka finom fegyver, alkalmatlan vagyok csendes szervezkedéseidre Kígyónyelvű. Én a pusztító bomba vagyok. Ne akarj kihasználni, mert megsérülsz. Ez nem fenyegetés... ez tény. >
Hangja keserű lesz egy pillanatra a semmibe mered a tekintette majd megrázza magát.
< - Hehh... a Celestal? Szembe néznél a titánok bajnokával? Eddig oly okosnak tűntél... Álltam már szembe a választottal, nagyapánk eltiltott tőle. Apokalipszis a Celestalok védelme alatt áll. Ha háborúba szállsz vele... háborúba szállsz a celestalokkal. Talán apánk ezt elfeledte, de én most szólok neked. Nur halhatatlan, nincs a kilenc világon eszköz, mi végezhetne vele. >

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A Sötét Angyalok tornya Empty Re: A Sötét Angyalok tornya

Témanyitás by Thorhalla Pént. 14 Feb. 2014, 12:17

Felkacagtam szavaira.
< - Tévedsz, ettől még ugyanúgy veszni hagynám – feleltem hűvösen. – Négy halandó nem éri meg, hogy megvédjem Midgardot. Még úgy sem, hogy egyik elrabolta szívemet. >
Megcsóváltam fejemet szavaira, még ha nem is tudná Einar, mert el tudtam volna titkolni előle, mikor Gunnhild ezen világba érkezett mindez megváltozott, köztudott lett, hogy miként érzek Michael Morsus iránt.
< - Fivéred tudja, s azt is, hogy egy másik világban gyermekem is volt attól a halandótól. Gunnhild Morsus, vagy Valkűr, a rivális Angyal csapat egyik tagja, kit említettem, hogy oly nagyon hasonlít reád. >
Bólintottam szavaira, biztos voltam benne, hogy az, minek tartja magát s éppen ezért tettem volna meg, mitől oly nagyon óvott. S végül elérkeztünk Sabah Nur-hoz.
< - Még mindig oly okos vagyok, nem én kezdtem a háborút, atyád – feleltem. – Néhány éve atyám egy másik világ Asgardi haderejét eresztette a mienkre, mindenkit kiirtva rajta, elhozván egy Ragnarököt. Én voltam ki megmentette Asgardot s feltámasztotta atyámat s a tiedet, néhány szánalmas korcs halandó féreggel együtt, kik Asgard vesztét akarták, de nem jártak sikerrel… Atyád elveszette húgotokat s anyámat, megtört. Belement nővérem alkujába, ki mint később kiderült már atyám volt akkor, hogyha megöli Apokalipszist s eljuttatja a lelkét neki Hela visszaenged minden lelket s újra élhetnek. >
Nem tudtam, hogy ismer-e történetet, így ha nem szakít félbe folytattam.
< - Atyád kivégezte őt Wakandában s lelke Hela-hoz, avagy inkább atyámhoz került, aki energiaforrásnak használta azt Niffleheimben hosszú éveken át, míg halandók egy csoportja rituális áldozással vissza nem hozta az élők sorába. Atyád tán feledte azt, hogy mindezt Sabah Nur megbosszulná, én nem. Mikor egyik emberem teherbe ejtette visszavettem mi az enyém s így gyermeke is hozzám került, nem hagyhattam, hogy örökösre tegyen szert. Mindez nem változtatott a tényeken, hogy atyád tette miatt egyébként is háborút készült ellenünk indítani. Jómagam csupán óvintézkedéseket tettem. >

//Folytatás: Thor palotája// - csak illúzóként

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Sötét Angyalok tornya Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Sötét Angyalok tornya Empty Re: A Sötét Angyalok tornya

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.