Zöld piac

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Zöld piac Empty Zöld piac

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 12 Aug. 2013, 12:40

A híres Zöld piac Sunnyside és az Astoria határán. Zöld környezetben található, és a hely arról híres, hogy a termelők árulják saját portékájukat ezen a helyen.
Jelenleg a hőség miatt éjszaka is nyitva vannak, mert akkor több a vevőjük, mint napközben.
Zöld piac Sunnyside-market

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Zöld piac Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Damien Knight Kedd 13 Aug. 2013, 12:43

Kicsiny párbeszédünket csak a pincér érkezése zavarta meg, miközben a három ásványvíz számláját tette az asztalra, amire oda sem nézve tettem le pár dollárt. Magamban még mindig füstölögve hagytam el a helyet, bár a pincér talán motoyogott valami köszönöm félét.
Na jó el kellett ismernem, hogy eléggé lejárattam magam Blue Angelben. Pedig az esztelen vádaskodás tényleg nem az én műfajom, ráadásul semmim sem volt a fickó ellen, úgyhogy felesleges volt jártatnom a számat.
Szerencsére én az a fajta fickó vagyok, aki belátja a hibáit, majd összekaparja, leporolja magát, és továbbáll. Én tovább álltam ezúttal a Zöld Piac felé, amit most már többen is a figyelmembe ajánlottak. Mivel a hely nem volt messze a a Blue Angelstől, ezért a gyaloglás választottam, mivel még volt egy hely, ahova be kellett térnem.
Nem mondom, hogy sűrűn éltem serkentőkkel, ha nem számítjuk azt a kávét, amit reggelente elfogyasztottam. Azt is inkább az íze miatt, mint a hatásáért. Azonban voltak olyan esetek, amikor vagy szoros volt a határidő, vagy éjszaka kellett dolgoznom, és nem tudtam, hogy mikor kerülök ágyba, akkor kénytelen voltam más szerekhez nyúlni.
Nem, nem ecstasyhoz...amilyen metabolizmusom nekem van, ki tudja, milyen hatással lennének rám az ehhez hasonló partidrogok, és természetesen nem nyomozhattam a hónom alatt egy karton Red Bullal sem. Én inkább az aminosavas serkentőkre esküdtem. Így nem kellett semmi illegálisat tennem, csak betérni az első gyógyszertárba vagy táplálék kiegészítőket áruló boltba, és máris hozzájuthattam a kívánt pirulákhoz.
Még pár dollárral szegényebben értem el a Zöld Piac határához. Árusok hosszú sora kínálta portékáit még jóval éjfél után is, bár nyílván kevesebb volt a vásárló, mint nappal. Eszembe jutott, amit Mrs Sanders mondott, hogy a férje sokszor gyalog tért haza piacról, és az utcáról még mindig könnyebb elrabolni valakit, mint modjuk egy buszról, ahol azért sokaknak feltűnik az esemény, bár ezt is meg lehet oldani. Szétrágtam két tablettát, és ittam rá egy korty vizet. Ki kellett használnom a nemsokára bekövetkező energiahullámot.
Első lépés terepszemle. Szemügyre vételeztem, hogy hány árusnak is kéne megmutatnom a fényképet, ha már semmi más ötletem nem marad. Bár az orromra kevésbé számíthattam tekintve a nagyvárosi környezetet, és a piacon keveredő illatokat, ezért ide csak később szándékoztam visszatérni. Ehelyett megpróbáltam megtalálni azt az utat, amit Jakob sanders használhatott hazafelé menet. Miután sétálva is húsz percre laktak, így nekem sem tarthat a végtelenségig végigjárni ugyanazt az utat. Gondolom Jakob szatyrokkal megpakolva nem tett hatalmas kitérőket...

(Ha a fenti megoldás működőképes, akkor végigjárom a legrövidebb utat a Sanders ház és a piac között, hátha látok valami gyanúsat. Próbálok figyelni az esetleges térfigyelő kamerára, illetve olyan elektronikai boltokra, ahol kamerákat árulnak, és az előtte elhaladókat tvn mutatják. A piacon kívül már "nyitva tartom" az orromat hátha érzek valami oda nem illőt pl. vért, persze időnként a hátam mögé is pillantok, hogy nem követnek -e Very Happy )

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Thorhalla Szer. 14 Aug. 2013, 10:40

Résztvevő: Damien Knight

Damien még talált nyitva ekkor egy ügyeletes patikát, ahol ugyan pár dollárt felszámítottak neki pluszban az ügyeleti díjért, de megtudta venni, amit szeretett volna.
A terepszemle hosszabb ideig tartott, révén a sétáló utca mindkét oldalán voltak árusok, és az utca is legalább ötven méter hosszú volt. Három sávban lehetett közlekedni és árukat nézni, révén két sávban voltak a bódék és ezek mindkét oldalra kiszolgálták a vevőket. Legalább olyan száz-százötven személy volt itt eladónak.
Szerencsére azt könnyű volt logikával kitalálni, hogy merre is mehetett hazafelé Mr. Sanders, az út, amin mehetett kellően kivilágított négysávos főút volt. Kamerák is voltak mindenhol, illetve hála a rendőrségi kapcsolatainak és a médiának Damien tudta, hogy a SHIELD nemrég, alig pár hete üzemelt be egy újfajta védelmi rendszert itt New Yorkban. Repülni is képes drone-ok vannak városszerte, amik ha bármilyen problémát észlelnek, akkor a megfelelő hatáságra küldenek riasztást – mentő, rendőrség, tűzoltóság, vagy SHIELD.
Damiennek alig tíz perc séta volt az egész, amíg bejárta az utat, már rájöhetett, hogy miért mondta Mrs. Sanders, hogy busszal olyan öt-hat perc, amilyen környék volt, elég sok volt a dugó erre, így a busz gyakorta kerülhetett dugóba. Amíg az utat megtette a férfi legalább négy kamerát volt képes saját maga kiszúrni, a többi rejtett lehetett. Két olyan boltot látott, ahol a tévében mutatják az előtte haladókat, egyet azon az oldalon, ahol ő ment, a másik a másikon, a másik oldali úgy két sarokra a piactól a másik félúton.
Elég sok sikátor előtt is elhaladt, vért ugyan sehonnan sem érzett, de tömény vizelet és ürülékszagot többől és úgy ötsaroknyira Sandersék házától még bomló hús szagát is nagyon gyengén.
Azt végig nézte, hogy követték-e, de senki sem, végig egyedül volt.


Még egy kép a piachoz, hogy jobban el lehessen képzelni:
Zöld piac Cf5x

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Zöld piac Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Damien Knight Szer. 14 Aug. 2013, 13:38

A piacot egyelőre elvetettem, ugyanis semmi kedvem nem volt végigkérdezni mindenkit arról, hogy látták - e egyáltalán, illetve emlékeznek -e Jakobra. Az út szerencsére nem volt túlságosan bonyolult, bár a szimatom nem sokat segített, és a szokásos New York-i szagoknál többet nem nagyon közvetített. Kamerákat láttam szép számmal, és elhaladtam a SHIELD néhány drónja közelében is. Ezek, ha a híreknek, hinni lehetett, akkor azonnal jelentenek minden gyanús eseményt és tevékenységet. Mivel Mrs Sanders bejelentését nem kezelték túl komolyan, ezért arra a következtetésre jutottam, hogy az öregúr látszólag önként távozott az elrablóival.
Jobban örültem volna, hogy ha le tudom szűkíteni az eltűnés helyét...lehet, hogy csak árnyékra vetődök, de eszembe jutott az a sarok, ahol a bomló húst éreztem. Talán jakob sanders nem csak zöldséget, gyümölcsöt vett a piacon, hiszen nem minden farmer adja el az állatait a nagy konszerneknek. Tudtam, hogy gyenge nyom, de egy pár percet mégis megért az időmből, ha segített előrébb jutni. Elindultam arra, amerről a rohadt hús szagát éreztem, tudva, hogy az egész jöhet egy kínai étterem szemeteséből is, de hát ez egy piszkos meló...

(remélem nem tartom fel nagyon a kalandot Very Happy)

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 15 Aug. 2013, 12:57

Résztvevő: Damien Knight

Damien elindult arra, amerre a romlott hús szagát érezte. Ahogyan közeledett a sikátorban egyre jobban és jobban érezte, végül egy nagyobb kuka, már-már konténer mögött találta meg azt, amit keresett. Ez a sikátor közepe felé volt. Egy megszokott papír bevásárlószatyor szétszaggatva, konzervek és zöldségek a földön, ahogyan felvágott és nyers hús is. Mind a földön elterülve szétszórva. Némelyiket már megrágta valamilyen állat, valószínűleg patkány, vagy kóbor macska és kutya. Itt a férfi megérezte Jakob illatát is, ami vérrel és némi ürülékkel párosult, távolabb a sikátor vége felől, és ott egy olyan színű inget is megláthatott a földön, mint amit Mrs. Sanders említett, hogy a férje az eltűnése napján viselt. Az illatok arról a helyről ahol most a magánnyomozó volt annyira nem voltak érezhetőek, mivel a sikátor huzatos volt és a szél pont arról fújt, amerről ő maga is megérkezett.

//Egyáltalán nem, révén Te vagy a főszereplő.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Zöld piac Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Damien Knight Csüt. 15 Aug. 2013, 14:44

A vér, az ürülék mind a legrosszabb sejtéseimet látszott igazolni. Lehet, hogy mégis tévedtem, és Jakob Sanders már nincsen az élő sorában. Reméltem, hogy ez nem így van. Továbbra is az volt a véleményem, hogy az idős embert elrabolták és nem meggyilkolták. Különben is akkor hol van a holttest?
Kicsit arrébb találtam egy világoskék inget. Ezt a színt viselte Jakob a felesége szerint. Óvatosan emelem fel a sarkánál fogva, igyekszem minél jobban megvizsgálni, hátha találok rajta valamit, ami segíthet rájönnöm, hogy mi is történt itt. Vér, szakadások, leszakadt gombok, fura szagok? Bár nem hiszem, hogy pont ebben a sikátorban lenne egy kamera, de a környéket biztosan figyeli egy...lehet, hogy telefonálnom is kell egy rendőrségi kapcsolatomnak...

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Thorhalla Pént. 16 Aug. 2013, 10:21

Résztvevő: Damien Knight

Damien megérkezik oda, ahol az ing is volt. Itt a ruhánál és a vérnél két féle illatot érez. Az egyik határozottan az idős úriemberé, akit keres, a másik pedig a sajátjához hasonló. Egy farkas, nőstény ráadásul, valami olyasmi lény lehet, mint maga. Felemeli óvatosan az inget és meg is látja rajta a karmok okozta szakadásokat, hogy azok tépték el és le az idős úrról. Meglepő módon a ruhán azonban nem volt vér, ami azt jelentette, hogy a férfit nem akarta bántani az illető, vagy már halott volt, amikor leszedték róla. Ami a vért illette, az kissé odébb volt megtalálható egy újabb konténernél – egy-két lépés a ruhától – fej magasságban, a konténer szélén. Az ürülék, amit a férfi érzett pedig még távolabbról volt érezhető kisebb kukák irányából és arról vér illatot sem lehetett érezni, így ebből adódóan kicsi volt az esélye, hogy ehhez az ügyhöz tartozott. A vér pedig kevés volt, közel sem volt annyi, mint amiből arra lehetne következtetni, hogy megöltek itt valakit.
Ahogyan a férfi körbenéz a sikátorra egyetlen kamera sem látott rá erre a részre, ami a drónokat illette, azokról pedig Damiennek fogalma sem volt.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Zöld piac Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Damien Knight Pént. 16 Aug. 2013, 13:37

Nos alakul a történet, bár még nem tudtam, hogy kedvem szerint, vagy éppen ellenkezőjére. Az ing egyértelműen Jakobé volt, olyan erősen éreztem az illatát, ami nem hagyott kétséget. A másik szag azonban nem emberé volt. Rögtön megállapítottam, hiszen ugyanezt érzem mindig, amikor visszaváltozom emberré, és a környezetet még belepi az átható bunda, esetenként vér szaga, amikor az erdőben tértem magamhoz. Egy másik vérállat vagy mutáns járt itt, méghozzá a szagából ítélve egy...nőstény? A szívem rögtön hevesebben kezdett verni, amint az illat az orromba hatolt, de tudtam, hogy ezt csak az állati ösztönök teszik, mégis szükségem volt pár másodpercre, hogy lecsendesítsem. Mire a pulzusom visszatért a normálisra, még a vicsorgást is abba tudtam hagyni, (tényleg így udvarolnak a farkasok?). Az ingen szerencsére nem volt túl sok vér, így visszatért az a reményem, hogy Jakobot még életben találhatom.
Egyelőre azonban tovább vizsgálódtam, most hogy már tudtam, mit is keressek, próbáltam követni a nőstény illatát. Talán páran megnéznek majd, de végtére is ez New York, itt senki sem viselkedik normálisan, egy sűrűn levegőt vevő fickót pedig talán senki sem néz meg kétszer.
Próbáltam rájönni, hogy hová is tűnt az elrabló Jakobbal. Csak nem kapta a vállára, és rohant ki vele az utcára. Talán berakták egy kocsiba, miután elkapták, vagy bementek valami idenyíló ajtón? Tudtam, hogy az erőm jelentősen megnő, amikor átváltozom, és ugrani is jól tudok, talán a másik is ezt tette, és felmászott valamelyik ház tetejére?

(Apropó hány óra van? Még éjszaka van egyáltalán?)

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 17 Aug. 2013, 12:17

Résztvevő: Damien Knight

Damien próbált rájönni, hogy merre is mehetett a nőstény az áldozattal. A sikátorban nem volt semmilyen ajtóba rejtett ajtó, sem pedig csatornalejáró, hogy arra távozhattak volna. A sikátor vége felől jött az illat, kettejük illata összekeveredett, és ha a férfi megy utána, akkor kiért ismét egy utcára, arra, amerre még nem járt. Az illat még mindig itt volt, noha gyengén. Az idős férfié egyáltalán nem volt már, révén legalább három nap alatt mindez eltűnt, de a nőstényt még mindig lehetett érezni. Mintha gyakorta megfordult volna ezen a helyen és emiatt nem tudott az illat teljesen eltűnni. Gyönyörűen követni tudta a férfi, ha akarta.
Ha követte, akkor néhány sarkon át kellett követnie az illatot, ahol egy lebontásra ítélt hatalmas egyszintes raktárépület volt, az illat itt erősebb volt, sokkalta erősebb, mint az utcán bárhol.
Ha nem követi az illatot, akkor még mindig ott van az utcán és mehet arra, amerre szeretne.

//Ahogyan a PÜ-ben is írtam, hajnali 2 körül.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Zöld piac Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Damien Knight Szomb. 17 Aug. 2013, 13:18

A sikátorban való keresgélés nem vezetett semmilyen további eredmményre, nem találtam sem ajtót, sem semmit, amit mutatná, hogy merre vitték Jakobot. Jobb híján követtem a nőstény illatát, ami kivezetett a sikátorból. Az utcán már egyáltalán nem éreztem az idős férfit, ami nem volt csoda, hiszen a nyom kihűlt, összekeveredett más emberekével. A nőé azonban továbbra is itt volt, úgy tűnt ki az elegyből, mint a rózsa illata egy csokor margaréta közül.
Egy pillanatra megálltam, hogy kirázzam a fejemből az ostoba asszociációkat. Nem nőzni voltam itt, hanem hogy megtaláljak valakit, aki eltűnt. Ez lehet amit a farkasok éreznek párzási időszakkor? De hát én ember vagyok a fenébe is...
Bár az erős illat jobban felspanolt, mint bármilyen serkentő, egyre kevésbé volt hatással a libidómra, így további fennakadások nélkül követhettem néhány sarkon keresztül egy egyszintes épülethez. Ideális rejtekhelynek tűnt, kihelyezett táblák figyelmeztettek a közelgő bontásra, illetve a szokásos omlás és egyéb veszélyekre. A követett illat itt vált a legerősebbé, szinte arcul csapott az intenzitása. Ha tipplenem kéne, akkor valószínűleg megtaláltam a tanyáját. Elhatároztam, hogy soha többet nem panaszkodok a házam előtti felújítási munkákra. Ott legalább építenek...
Óvatosan közelítettem meg az épületet, igyekezvén kihasználni az éjszaka árnyait. Csak azért mert valami lerobbantnak tűnt, nem biztos, hogy az is, ezért gondosan nyitva tartottam a szemem és a fülem. Egyelőre nem akartam megmutatni magam egy gondosan elhelyezett biztonsági kamerának. Amennyire lehetséges figyeltem a lépteimre, nehogy rálépjek egy bukózsinórra, vagy egy csapdára. Ha lehet, inkább én lepjem meg a bent lévőket, mint ők engem. Az ólmosbot közelsége megnyugtatott, még ember formában sem voltam védtelen, a pisztoly pedig egyelőre nem hiányzott. Remélem ez így is marad...
Az egyetlen, amit nem tudtam elkendőzni az az én illatom volt, bár egy ideje már nem változtam át, de reméltem, hogy a nőstény szaga elnyomja majd...

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Thorhalla Vas. 18 Aug. 2013, 11:55

Résztvevő: Damien Knight

Ahogyan Damien közelebb ment az épülethez megérezte már Jakob illatát is, amihez betegszag párosult, és egy kis vér illata. A kamerákat figyelve itt nem igen voltak, így könnyedén be tudott lopózni a területre és az épülethez a férfi. A földön levő esetleges zajkeltő dolgokat a férfi elkerülte és megtudott érkezni oda, ahova akart anélkül, hogy hangot okozott volna. az épület több helyen tényleg romos volt, de közel sem volt életveszélyes állapotban, elég volt csak felújítani, nem kellett bontani. Legalább is, azok alapján, amit egy hozzá nem értő megtippelhet. Voltak rajta rések, az egyiken betudott osonni belülre Damien.
Odabent nagy üres tér fogadta, igaz ő maga eltudott bújni az egyik magas raklapokkal teli területre úgy, hogy meglátni ne lehessen, de ő látott. Mindenhol máshol üres volt a hely, az egész raktár másik végében egy kisebb tűz égett, gondosan megépítve ez, nehogy leégjen az épület, mellette egy matrac leterítve, rajta feküdt Jakob. A fején látható volt egy borogatás és mellette egy csinos vörös nő ült a földön és a férfi karján egy kötést cserélt ki éppen.
Zöld piac 1698602-wolfsbane_02
Határozottan ő volt az, akit Damien érzett, és láthatóan a nőstény az ő illatát még nem szúrta ki, vagy csak nem foglalkozott vele, mert nem mutatta jelét annak, hogy rájött volna, nincs egyedül.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Zöld piac Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Damien Knight Vas. 18 Aug. 2013, 14:25

Nos nem is volt olyan nehéz bejutnom az épületbe, mint amire számítottam, talán a következő ügyemben majd kicsit derűlátóbb leszek...nos talán nem, ugyanis utáltam csalódni. A raktár mindenestre olyan volt, mint ahogy elképzelünk egy elhagyott raktárt.Nagyrészt üres, kivéve egy sarkot, ahol néhány nagyobb raklapot hagytak felhalmozva, és ami mögé sikerült beosonnom. Az előre elképzelttől eltérő kép fogadott. Egy kis tábortűz mellett Jakob feküdt egy matracon, kissé sebesülten, de ahogy láttam élve, és állapotán csak javít majd néhány nap egy gondos kórházban. Mellette egy csinos vörös ült és egyszerre játszotta az őr és a nővér szerepét, mivel Jakob karján cserélt éppen egy kötést.
Ha már idáig eljöttem, csak nem hagyom itt az öreg Sanderst, különösen, amíg csak egy ellenféllel kell számolnom. A nő nem adta jelét, hogy tudná én is a bent vagyok, de lehet, hogy csak figyelmen kívül hagyta, vagy nem érdekelte. Rászántam pár másodpercet, hogy érzékeimet a lehetséges maximumra hegyezve körül kémleljek, majd lehúnyva a szememet csak a fülemre és az orromra koncentrálva „körbe radarozzak”. Ha semmi újat, veszélyeset nem érzek, majd előlépek....

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 19 Aug. 2013, 11:52

Résztvevő: Damien Knight

Damien még néhány pillanatig várakozott és figyelt. De semmilyen más személy illatát, vagy hangját nem érezte, vagy hallotta. Tényleg csak ők ketten voltak odabent. Ennek bizonyosságakor lépett ki a raklap mögül. Bármennyire is halkan próbálkozott, ha akarta, de minden esetben a nő azonnal odakapta a fejét, már akkor, amikor megmozdult. Vicsorogni kezdett és pillanatok alatt kezdett kiszőrösödni, mire Damien kilépett a nyílt térre a nő immáron teljes bundával állt Jakob előtt és fenyegetően morgott, vicsorgott a férfira.
Zöld piac 2384385-wolfsbane252
A férfi így meggyőződhetett róla, hogy tényleg olyasmi a nő, mint ő, farkas. És most láthatóan a területét védelmezte és abba Jakob is beleesett.
- Gyerünk, vedd fel a rendes alakodat! – vicsorogta. – És harcolj, de nem fogom hagyni, hogy akárcsak egy ujjal is hozzáérj az idős emberhez. Már így is elég kárt okoztatok benne!

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Zöld piac Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Damien Knight Hétf. 19 Aug. 2013, 12:23

Elhagyott raktár

Bármennyire is füleltem, semmilyen más állat vagy ember vagy egyéb lény hangját nem hallottam, és mivel nem akartam az egész éjszakát itt tölteni, így kiléptem a raklap mögül. Őszintén szólva nem is számítottam arra, hogy meglephetem a hölgyet, hiszen ha valaki ilyen helyen húzza meg magát az valószínűleg elég éberré vált, hogy a legkisebb zajra is felkapja a fejét. Azonkívül hallottak már süket farkasról? Alig tettem meg egy fél lépést, és a hölgy talán csak két elmozduló porszemet hallott meg (én is meghallanám Very Happy ) máris odakapta a fejét, majd villámgyorsan kezdett alakot váltani. Vicsorogva állt köztem és Jakob között, de inkább védelmezve a férfit, semmint túszként tartva.
Nem túl közel, de nem is túl távol torpantam meg.
- Gyerünk, vedd fel a rendes alakodat! – vicsorogta. – És harcolj, de nem fogom hagyni, hogy akárcsak egy ujjal is hozzáérj az idős emberhez. Már így is elég kárt okoztatok benne!
Hmmm érdekes helyzet, nyugodtan felemeltem a kezemet, és egyelőre megtagadtam az átváltozásra vonatkozó felszólítást. Ha tudja, hogy ki/mi vagyok, akkor talán úgy érem el a nagyobb hatást ha egyelőre megmaradok emberi alakomban.
- Helló - hiába, azért mégis illik köszönteni a hölgyet. - Nem harcolni jöttem, és nem is, hogy bántsam Jakobot, hanem, hogy hazavigyem a feleségéhez.
Az átváltozott farkashölgy szemeibe nézve elmosolyodtam.
- Nem jelentek veszélyt sem rád, ő rá - intettem az idős ember felé - pedig még annyira sem.
Remélem a hölgy legalább végighallgat és mérlegel egy kicsit, addig is tartva az ugrásnyi távolságot. Ha támad, akkor igyekszek kitérni előle...

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Thorhalla Kedd 20 Aug. 2013, 12:58

//Ki mondta, hogy nem tudta, hogy ott vagy azóta, hogy beléptél a raktárba, mert nem mutatta, az egy dolog, de ő is kiszagolhatott Razz//

Résztvevő: Damien Knight

A nő Damien minden egyes szavánál vicsorgott és úgy lapult le közben, hogy ugrásra kész volt. Az ellenségesség és támadási szándék Damien számára is tökéletesen látszott a nő tartásából és mozdulataiból. Még valószínűleg nem látott ilyet korábban, de mégis ösztönösen tudta, érezte mindezt. Ahogyan azt is megérezte, hogy a nő imponál neki, a dominanciája, volt valami benne, ami sokkal mélyebb érzéseket keltett, mint amit valaha érzett. Eddig nem igen találkozott efféle lényekkel, de azt valószínűleg tanulmányai miatt, olvasás során tudta, hogy a farkasok hierarchia szerint élnek és a férfi tudta, hogy ez a nőstény felette áll, hogy itt nem ő az, aki feltételeket szabhat, vagy bármit tehet, hanem a nő az. A nő nem az embert szólította belőle, hanem az állatot, amit mindig is próbált elnyomni, és azt az énjét, amit még Damien sem ismert magában.
- Hazudsz! Alázatot sem mutattál! – dörrent rá a nő. – Nem hagyom senkinek, hogy bántsa a nagyapámat!
Ezzel már ugrott is Damien felé, ugyanolyan gyors volt, talán picit gyorsabb is, mint a férfi. Így egy ugrás után már ott volt közelharci távolságban a másiknál, egyenesen a torka irányába csapott a jobb karmos mancsával, míg a ballal a gyomor felé, hogy kibelezhesse ellenfelét.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Zöld piac Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Damien Knight Kedd 20 Aug. 2013, 21:20

(Nos ahogy írtam, nem számítottam arra, hogy meglephetem Razz)

Na így jár az, aki nem jár társaságba, és ezért nem ismeri a szabályokat, de ezt a magyarázatot gondolom az időközben farkassá vált hölgy nem fogadná el, ráadásul nem is lenne időm, hogy mindezt elmagyarázzam, főleg amikor azok a karmok csak arra vártak, hogy feltépjék a torkom és kibelezzenek. Egyszerre...
Szemlátomást a szemkontaktus nem volt jó ötlet, nyílván kihívásnak vette. Jobban kellett volna figyelnem annak idején biológián, vagy több természet filemet néznem. A kisugárzása szinte letaglózott, bár emberként is biztos vonzónak tartanám, a farkas fele pedig az én másik énemet szólította. Egy dolog biztos, nem most fogok tőle randit kérni, ha farkas ha nem. Legyen bármilyen domináns, szemlátomást élethalál harcra készült, és olyankor védekezni kell. Miután kiderült, hogy a nagyapját védi, még kevésbé volt kedvem igazán verekedni, hiszen a céljaink végülis közösek voltak, biztonságban tudni Jakob Sanderst.
Bármennyire is messze álltam meg, a lány egyetlen ugrással áthidalta a köztünk lévő távolság nagy részét, a következővel egyidőben pedig eltervezte, hogy véget is vett a küzdelemnek. Nos ha valamit megtanultam Thomas Marektől, az az, hogy ha egy hosszú karú, magas ellenfél támad, akkor nem sok esélyem van arra, hogy távol tartsam. Így amikor másodszor is elrugaszkodott, én is közelebb szökkentem. Az ólmosbot kicsúszott a kabátujjamból és belesimult a markomba.
Mivel a hölgy farkasember formában magasabb, mint én, lehetett bármilyen gyors a csapás irányát már nem igazán változtathatta meg. Hogy biztos legyek benne, még összébb is húztam magam, nehogy a karja eltaláljon. A gyomromnak irányzott karmokat a bottal próbáltam eltéríteni az ellentétes irányba,és egy rövid lépéssel kitértem a teste irányából is. A lendület elvileg, elvégezte a többit. Miután ő a levegőben volt, már nem fordulhatott más felé. Így az ugrás elvihette mellettem, amire igyekztem egy könyöklökéssel is rásegíteni. Ezt a trükköt nyílván nem játszhattam el még egyszer, de elvileg pár pillanatnyi levegőhöz kellett juttatnia.
- Laura  küldött – morogtam. Úgy tűnik mégis sikerült megszólítania a bennem élő állatot. – Kettőtök illata vezetett el ide. Ha bántani akarnám, nem jöttem voln...
Ennél több időm valószínűleg nem lesz beszédre. Ha megint támad, akkor a mancsára próbálok csapni az ólmosbottal, figyelek, hogy a fogai ne tépjék fel a torkomat, és nehogy a földre tudjon teperni, hisz akkor egy igen rendes magánnyomozó végezné a végzet állkapcsai között...

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Thorhalla Szer. 21 Aug. 2013, 11:24

Résztvevő: Damien Knight

Ahogyan Damien hajolt le érezte, hogy a karmok nagyon kicsit végighasítják a fejbőrét. Kellemetlen volt inkább, mint fájdalmas és csak nagyon kicsit vérzett, messze nem tudta a nő megskalpolni őt. Az ólmosbotot elővéve a másik mancsot már sikerült félreütnie, így az nem érte el őt és sikerült kitérnie az ugrás útjából. A férfi jól sejtette, hogy nem lesz több ideje a beszédre, mert a nő, ahogyan leérkezett már fordult is meg és támadott újra. Ahogyan a bottal próbált a mancsára csapni Damien a nő egy ügyes mozdulattal ütött rá a botra, ami nemes egyszerűséggel kettőbe tört ennek hála. A lendülettel pedig földre döntötte a férfit, az pedig kellemetlen koppanással ért padlót. A nő a mellkasára ült lényegében az arcát pedig, az orrával a férfi nyakához vitte. Damien érezhette a nő forró leheletét a nyakán az ütőere fölött, de a nő nem harapta meg, pedig valószínűleg könnyedén megölhette volna.
- Akkor mond miért érzem rajtad annak a szagát? – kérdezte még mindig vicsorogva. – Már nagymamát is az ujja köré csavarta volna?
Feljebb emelte a fejét úgy, hogy belenézhessen a férfi szemeibe a válasz idejére.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Zöld piac Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Damien Knight Szer. 21 Aug. 2013, 17:55

Más helyzetben talán élvezném ezt a pozitúrát, de a raktár padlóján feküdve, miközben egy kb két mázsás farkas üldögél a mellkasomon, inkább kellemetlen, mint kellemes volt. Persze elég nehéz úgy válaszokat adni, hogy közben érzi az ember, amint harapásra kész fogak várakoznak a torkától mintegy másfél centire, és az ilyenkor kimondott szavak szinte robbannak hallójáratokban. Ezúttal már ő kezdeményezte a szemkontaktust, bár az előzőekből kiindulva nem tudtam, hogy ez jó vagy rossz. Bár, ha a szem valóban a lélek tükre, akkor talán azt akarja ellenőrizni, hogy hazudok -e. Ez ugyan nem állt szándékomban, bár eléggé zavart, hogy ezt nem tudtuk normiális módon letárgyalni.
- Nem tudom, miről beszélsz - igyekeztem a legmegnyugtatóbb hangon beszélni - csak Laura Sanders és egy másik figura volt ott. Azt mondta a nagyapád főnöke, bár majdnem száz százalék, hogy vámpír a fickó. Engem azonban a nagymamád küldött, hogy keressem meg és vigyem haza a nagyapád...
Miközben beszéltem, én is a szemeit vizsgálom, ha harapni próbálna, akkor el kéne kapnom az állkapcsát, miközben én is átváltozom. Ha mindenképp folytatni akarná a bunyót, akkor nekem is fel kell vennem a kesztyűt...

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 22 Aug. 2013, 13:16

Résztvevő: Damien Knight

Azért annyira nem volt nehéz a nő még így félig farkas alakban, mint amennyire Damien várta, talán nyolcvan-kilencven kiló lehetett csak, de semmivel sem több. A nő szemeiből nem sok mindent lehetett kiolvasni ebben a pillanatban, csak azt érezhette a férfi, amit eddig is, hogy a nő tartja magát dominánsabbnak és ezért néz a szemébe a férfinak, hogy ezt mutassa ki, meg azt, hogy jelenleg ő a vezető.
- Igen, vámpír – vicsorogta. – És bűzlesz az élőholt szagától.
Noha ezt maga Damien különösebben nem érezte, hogy így van. A többire csak bólintott és hátrálva szállt le a férfi mellkasáról, majd guggolva állapodott meg tőle néhány lépésnyire. Még mindig ugrásra készen, de legalább már kissé távolabb volt.
- Amióta nagyapa neki dolgozik még soha sem bántotta, de egyre több vérszívó bukkant fel a környéken, és nagyapa megérzi az életet maga körül. Ez a mutációja. Gondolom ezért próbálták elhallgattatni. Ha nem érek oda, akkor halott lenne. Mit gondolsz a főnöke benne volt ebben?
Láthatóan a nő elkönyvelte, hogy a főnök is benne van, de azért arra is kíváncsi volt, hogy Damien mit vélekedik erről.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Zöld piac Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Damien Knight Csüt. 22 Aug. 2013, 15:26

Bár én nem éreztem Dumbon szagát magamon, elvégre még kezet sem fogtam vele, de vagy az én orrom nem működött már az ilyenekre, vagy a csajé volt jobban kihegyezve rá. Ettől függetlenül leszállt a mellkasomról, és kicsit hátrébb húzódott. Megtapogattam a fejem, ahol megsértette a karmával, és felültem. El kellett ismernem, hogy így messziről és félig farkas alakban is elragadó szemei voltak. Valószínűleg az egész ezzel a dominanciával lehetett összefüggésben, ugyanis ő simán tartotta fogva a tekintetemet, míg ugyanezt tőlem nem vette jó néven.
Aztán megtudtam, hogy miért is volt értékes Jakob Dumbonnak. Nyílván tudta róla, hogy vámpír, ő meg maga mellett tartotta, hogy ne mondhassa el senkinek. Viszont, hogy mostanáig várt volna azzal, hogy megszabaduljon tőle? Nem hittem igazán.
- Ha Jakob valóban meg tudja mondani, hogy ki élő és ki holt, akkor Dumbon vagy rögtön eltűnteti, vagy megállapodott vele. Miután Jakob már húsz éve dolgozik Dumbonnak, nem hiszem, hogy éppen most próbálná megölni.
Gondoltam, most már talán felállhatok, bár ha a hölgy továbbra is morog rám, akkor a padlón ülve is is folytathatjuk a beszélgetést...

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Thorhalla Pént. 23 Aug. 2013, 12:39

Résztvevő: Damien Knight

A nő bólint és lassanként a bundája eltűnik róla, ahogyan visszaveszi az eredeti, emberi alakját. Ha Damien megpróbál felkelni a helyéről, akkor most már hagyja a nő, és ha a férfi megtette, akkor a másik kezet nyújt neki.
- Anne Sanders – mutatkozott be.
Bocsánatot nem kért, a mozdulatai sem tükröztek a korábbi viselkedése miatt semmilyen megbánást. Hátat fordított a férfinak és visszament Jakob-hoz, mellé térdelt le újra.
- Nem örültem annak, hogy nagyapát ide kellett hoznom, de itt talán jobban megtudtam védeni, mint máshol. Súlyos agyrázkódást szenvedett és van egy csúnya seb a fején. Azt kimostam és összevarrtam, rendben lesz.
Amint megnézte a pulzusát és azt, hogy rendben van-e visszanézett Damien-re.
- És most mi lesz, mit akar tenni? – kérdezte.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Zöld piac Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Damien Knight Pént. 23 Aug. 2013, 13:15

- Anne Sanders - nyújtott felém kezet a nő.
- Damien Knight - fogadtam el, és és finoman megszorítottam. - Magánnyomozó - tettem hozzá.
Az előbbi kis svédtornáról többet nem beszéltünk, ő nem hozta szóba, és szemlátomást elégedett volt az eredménnyel, nekem meg nem bökte annyira a csőrömet, meg több eszem is volt annál, mint hogy ezen lovagoljak.
- Nem örültem annak, hogy nagyapát ide kellett hoznom, de itt talán jobban megtudtam védeni, mint máshol. Súlyos agyrázkódást szenvedett és van egy csúnya seb a fején. Azt kimostam és összevarrtam, rendben lesz - majd ellenőrizte az öreg állapotát. - És most mi lesz, mit akar tenni?
Adtam magamnak pár pillanatot, hogy át is gondoljam a helyzetet. Nyílvánvalóan Laura Sanders kérését teljesítettem, és megtaláltam a férjét, többé - kevésbé épen, de legalábbis élve. Azt, hogy az unokája is belépett a képbe, csak még egy ok lehet a boldogságra, feltéve, hogy az alakváltó hölgy valóban az, akinek mondja magát. Tehát megtehetném azt, hogy lezártnak tekintem az ügyet, felveszem a pénzt, és lekezelem a fejsebemet...oda is nyúltam, hogy megnézzem mennyire vérzik még.
De tudtam, hogy ez nem lenne igazán tisztességes. Az öreget bármikor újra elrabolhatják, és akkor a vérszomjas unokája sem biztos, hogy elég lesz a megvédéséhez. Sőt valószínűbb, hogy a vámpírok - ha tényleg azok voltak - ezúttal biztosra mennek, és akkor a hölgy rosszul jár.
- Nos, ha tényleg agyrázkódása van, akkor nem ártana kórházba vinnünk - jeleztem a nyílvánvalót - hiszen bármennyire is kellemes ez a hely - mutattam körbe - nem éppen megfelelő hely lábadozásra.
A kórházban ugyan rengeteg kérdést tettek volna fel, arról, hogy hogyan is sérült meg Jakob, amire aztán válaszolni kell, de ott folyamatosan szem előtt lenne, még a vámpírok is nehezebbn férnek hozzá, hiszen rengeteg más ember is látná őket, és hívhatná a rendőröket.
- Viszont, ahogy ellátta - vázoltam egy másik lehetőséget - akkor ön is gondoskodhatna róla, ha orvos vagy nővér - mondjuk a neve elé nem tette a dr.-t úgyhogy ebben egy kicsit kételkedtem. - Ez esetben is el kell innen vinnünk egy biztonságosabb helyre, ahol nem keresnék, és ott ápolhatja. Persze nem ártana, ha értesítenénk Laura Sanderst is, hogy ne aggódjon a férje miatt. Aztán, ha a nagyapja biztonságban van, akkor meg kell találnom azokat, akik ártani akartak neki, és biztosítani, hogy ne tegyék többet...

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 24 Aug. 2013, 13:34

Résztvevő: Damien Knight

- Orvosi végzettségem van, már csak a szakvizsgám van hátra, elláttam, amennyire szükséges, nincs veszélyben – mondta. – Ha abban lenne, egy magánklinikára vittem volna, vagy egy rendőrkórházba. De nem akartam esetlegesen más áldozatokat.
Az okfejtésre bólintott megadóan.
- Tudom, de itt legalább ismerem a környéket és megannyi helyet, ahogyan támadás esetén el lehet tűnni, ha szükséges. Egy kórháznál mindezt nem lehetne megtenni.
A nagymama említésére megrázta a fejét határozottan és fel is mordult.
- Nem, ha tudja, hogy él, akkor ő is veszélybe kerül, amit nem kockáztatok. Ezért nem mondtam meg apáéknak sem, hogy nálam van. Tud valami biztonságos helyet, ahol nyugodtabb körülményeknek vannak? Ha igen, akkor hallgatom és belemegyek abba, hogy nagypapát elvigyük oda.
Bármennyire is próbálta a nő rejteni, hogy aggódik és félti az öreget a mozdulataiból, az illatából határozottan kiderült mindez a férfinak. Egy sima ember soha sem jött volna rá, de ugyebár Damien közel sem volt az.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Zöld piac Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Damien Knight Szomb. 24 Aug. 2013, 15:52

Anne szavait bárki pökhendinek tartotta volna, és esetleg felesleges vitát kezdeményezne, én azonban megéreztem az aggodalmat, így nem tettem megjegyzést a szavaira. Közben sebesen jártak a gondolataim, hogy hogyan is tovább. Rendben, akkor zárjuk ki a kórházat, bár azt nem árulta el a hölgy, hogy miért nem hívta a rendőrséget, amikor volt egy perce. Bárhogy is tűnünk el innen, jó lnne, ha nem tudnának követni minket, márpedig azok a fránya vérszívóknak is megvannak az éles érzékeik, ha valami zsákmányra egyszer már ráakaszkodnak. Igaz, már csak néhány óra volt napfelkeltéig, és akkor, ha más nem ideiglenesen biztonságban lesznek, és lesz időnk kiötleni a következő lépést. Persze, ha olyan mázlink van, akkor még nappal megtaláljuk a támadókat, és csak kirakjuk őket sütkérezni.
- Egy hotellal ugyanaz a probléma, mint a kórházakkal. Felesleges áldozatok, és ismeretlen terep – kivártam egy pillanatot, ha közbe akarna szólni. – Ez ugyan nem fog tetszeni – tettem hozzá egy féloldalas vigyorral – de egyelőre a legnagyobb biztonságban talán Queensben lenne, a 93. utcában...nálam.
Azt ugyan nem mondtam, hogy kinek nem fog tetszeni, hiszen szerettem a lakásomat, és kábé annyira akartam, hogy valamilyen indokkal „átrendezze”, mint hogy a vámpírok találjanak ránk akár itt, akár valahol másutt. Mielőtt ismét ökölre mennénk, vagy Anne megpróbálná kikaparni a szemem és végleg „szemtelenné” tenni, megmagyarázom.
- Először is ismerem azt a környéket, másrészt elég messze van innen, hogy lerázhassuk őket. Harmadrészt, elég régóta élek ott, hogy a szagom vagy a kisugárzásom vagy amit azok a vérszívók követnek – utalva természetesen a vámpírokra – elfedje egy ideig mindkettejük jelenlétét. Aztán napfelkelte után ki találhatjuk a következő lépésünket, hiszen akkor nekünk lesz több mozgásterünk...
Ismét hagyok pár szívdobbanásnyi időt, hogy a hölgy végig gondolhassa a javaslatot. Túl sokat azért nem ,mert ha sokáig várunk, akkor akár az egész tervezgetés hiábavaló lehet. Szóval, ha Anne nem hoz fel valami ellenvetést, akkor már csak Jakob szállításának kérdése marad.
- Van autója?...

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Thorhalla Vas. 25 Aug. 2013, 11:53

Résztvevő: Damien Knight

A nő elgondolkodott a javaslaton, amit Damien mondott neki azzal kapcsolatban, hogy hova is kellene elrejtőznie. Végül úgy fél perc mérlegelés és gondolkodás után bólintott.
- Rendben, legyen – mondta. – Van autója, amivel eltudjuk vinni? Mivel ebben az állapotban nem lenne szerencsés, ha a hátunkra dobva vinnénk végig a fél negyeden mire önhöz érnénk.
A következő részen a nő felvonta a szemöldökét.
- Kisugárzás? – érdeklődött. – A szagunkat követik, semmi mást. A kisugárzás a vérfarkas, amennyire tudom. De azok nem vegyülnek velünk.
És végül a kérdés is felhangzott, aminél rájött, hogy feleslegesen tette fel ő maga is az autó kérdését, mert úgy tűnt, hogy a páros egyik tagja sem rendelkezett effélével.
- Nagymamáéknak van, amit nagypapa szokott vezetni. Azt esetleg el lehet ide hozni. A címüket bizonyára tudja, ha odaadom a lakáskulcsot és elmondom, hogy hol a kulcs, illetve miként néz ki az autó elhozza ide? – kérdezte. – Én nem szeretném őt itt hagyni.
A hangjából némileg érződött, hogy nem szívesen bízná rá a férfira, mert nem tudja, hogy képes lenne-e megvédeni Jakobot, ha szükségessé válna a harc a vámpírokkal szemben.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Zöld piac Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Zöld piac Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.