Zöld piac

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Zöld piac - Page 2 Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Damien Knight Vas. 25 Aug. 2013, 12:48

(Ha a hölgy hozza fel az autó témát, akkor nem kérdezek külön rá, elvégre nem hülye csak vérfarkas Very Happy )

Remek, gondoltam magamban, miért is lenne autónk? Mert most pont kapóra jönne? Persze annak idején azért döntöttem a motor mellett, mert parkoló helyet találni időnként kész rémálom a városban. Az ötlet használhatónak tánt, hogy rohanjak el Jakob saját autójáig, de volt egy aprócska bökkenő. Szomorú tapasztalat, hogy az emberek nem mindig teszik azt, amit mondanak nekik, és akkor Laura Sanders is otthon lesz, és nem egy hotelben, ahogy tanácsoltam neki. Ez esetben fel fog merülni az a jogos kérdés, hogy hogyan is került hozzám a lakásukhoz való kulcs, és miért nem mondok semmit Jakob hollétéről. Kellemetlen kérdezz felelek kenne, és romba döntenénk azt az elképzelést, hogy nem keverjük bele Jakob feleségét.
Kételyeimet megtartottam magamnak, bízva abban, hogy találok jobb megoldást. Kisugárzás? Végülis a vámpírizmus, is hasonló módon terjed, mint a vérfarkas kór, én mindenesetre a szaguk alapján ismerem fel őket elsősorban, és nem a kisugárzásuk után. De ezek szerint Anne nem tudja, hogy én is amolyan teliholdkor átváltozós vagyok.
Átvettem a lakás kulcsait, és meghallgattam az autó leírását, illetve, hogy hol találhatom a slusszkulcsot és a papírokat.
Eszembe jutott, hogy az öreg inge ottmaradt a sikátorban, így leveszem a dzsekimet, ami ugyan kissé piszkos az előbb csetepaté után és átnyújtom a nőnek.
- Öltöztesse fel! Azért ing nélkül az ő korában még ez az idő is veszélyes. Próbálja meg eltakarni a kötéseket, hogy ne kelljen annyit magyarázkodni, ha mégis megállít minket egy zsaru.
Még egyszer átgondolom, hogy mi mindent tehetnénk még meg.
(Ezt csak akkor mondom, ha tényleg nagyon rosszul néz ki a nagypapa pl vérfoltok látszódnak rajta
- És próbálja letisztítani a vért is – teszem hozzá az előbbiekhez.)
- Van mobilja?
Igenlő válasz esetén megadom a saját számom illetve elkérem az övét. Ha nincs átadom a sajátomat.
- Ha magukon ütnek, rejtőzzenek el és hívja a rendőröket! Velük még mindig jobban járunk, mintha holtan végeznénk.
Hacsak más nem jön közbe, akkor sietve elhagyom a raktárt, hogy minél előbb visszatérhessek. Amint kiérek, figyelmesen szemügyre veszem az utcát, hátha kiszúrok valakit, aki a raktárt tartja szemmel, mondjuk valami sápadt illetőt, némileg megnőtt szemfogakkal. Ha Jakob sérülései nem tűnnek súlyosnak, illetve ruhákkal eltakarhatóak, akkor keresek egy taxit...

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zöld piac - Page 2 Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 26 Aug. 2013, 12:07

Résztvevő: Damien Knight

Vér nem volt az idős férfin, csak a kötés a fején és a karján egy másik. Lehet, hogy elvágta, amikor beesett. Amennyire a férfi megtudta állapítani ezek teljesen eltakarhatóak voltak és eltűntethetőek úgy, hogy ne lehessen észrevenni őket, hacsak nem konkrétan ezeket a nyomokat keresi valaki. A nő átvette a kabátot, amikor Damien felé nyújtotta.
- Rendben – bólintott. – Van mobilom.
Ahogyan a férfi kiért minden a lehető legnagyobb rendben volt és nem volt semmilyen gond arrafelé. Nem érzett semmilyen gyanús illatot sem, ami élőholtra utalt volna, igazából magán és a bent levő pároson kívül semmi mást nem érzett. Az idős férfi sebei nem voltak túl komolyak, így a taxi is teljesen használható volt, hogy azzal menjenek el oda, ahova kell. Taxi pedig bőven volt errefelé, hiszen New Yorkról volt szó. Igaz azon az utcán nem látott egyet sem, ahol volt jelenleg, mert egy aprócska volt, de alig ötven méterre egy nagyobb kétsávos út kezdődött, mindkét irányban, és azokon pedig már közlekedtek taxik is, és valószínűleg még parkoltak is az út szélén, várva a vendéget és a fuvar lehetőségét.

//A km fáradt volt, amikor a reagodat írta már 30 órája nem aludt.//


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Zöld piac - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Zöld piac - Page 2 Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Damien Knight Hétf. 26 Aug. 2013, 20:44

Amikor nem látok semmi gyanúsat az utcán, megfordul a fejemben, hogy talán egyszerűbb a városi közlekedést használni, mint az öreg Sanders autóját elhozni, mivel ki tudja mi történhet addig, amíg távol vagyok. Szerencsére Jakob sérülései nem voltak olyan komolyak, hogy komoly kérdéseket vessenek fel egy taxi sofőrben, és azt könnyebb is volt találni, mint elrohanni a kocsiért.
Bepötyögtem a kapott számot a mobilomba, és megvártam, hogy Anne felvegye a telefont.
- Hozza ki a nagyapját, legkésőbb öt perc múlva indulunk.
Nem vártam meg a választ, leraktam, és elindultam az első nagyobb út felé. Reméltem, hogy a nőben jobban ég az aggodalom a nagyapjáért, mint hogy kérdéseket tegyen fel, és készen lesznek mire visszaérek.
Amennyiben gond nélkül elérem az első nagyobb utat, megállítanék egy taxit, majd bepattannék a hátsó ülésre.
- A nagyapám rosszul lett, és elesett – mondom a sofőrnek aggodalmas hangon. – A húgom vigyáz rá, de szeretnénk minél előbb hazavinni és orvost hívni hozzá, kérem siessen, itt vannak a közelben...
A kérésemet megtoldom egy húsz dollárossal, hátha az megolajozza az ügymenetet. Ha szerencsém van az egész valóban nem tart tovább néhány percnél, és ha kitart a szerencsém akkor a többiek is útra készek, mire visszaérnénk...

// A tisztelt KM aludjon időnként, mert ahogy hallottam a billentyűzet kényelmetlen nyomokat hagy az ember homlokán Very Happy//

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zöld piac - Page 2 Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Thorhalla Kedd 27 Aug. 2013, 10:56

Résztvevő: Damien Knight

Damien minden gond nélkül el tudta érni az utcát, és ott valóban meg is láthatta a taxikat, amik várakoztak. Az elsőhöz odaérve be tudott pattanni abba, és elmondani a szerepét. Egy idősebb indiai férfi volt a taxis, aki éppen a régi megszokott módon újságot olvasott, papír formában és nem pedig tableten. A taxis talán húzta volna a száját a sérült miatt, de ahogyan meglátta a 20 dollárost, csak bólintott.
- Rendben, elviszem magukat – mondta.
A taxiórát ezzel be is kapcsolta. Majd, ha a férfi mondta, hogy hova kell menni, akkor be is hajtott az utcába, ahova kellett. Itt mintha gyanút érzett volna meg, mintha aggódna a sofőr, hogy csak csapdába csalják, de amikor meglátta az utca szélén Anne-t és az idős férfit, akit támogatott megnyugodott. Pontosan a páros előtt állt meg az utcán és ha Damien nem száll ki, hogy besegítse a nőt és az idős urat a kocsiba, akkor ő maga szállt ki segíteni. Amint mindenki bent volt az autóban, Anne előre ült az anyós ülésre a taxis ismét megszólalt.
- Mi a cím, ahova vigyem önöket? – kérdezte.

//Lehet, de nem tudok úgy elaludni szerencsére.//


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Zöld piac - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Zöld piac - Page 2 Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Damien Knight Kedd 27 Aug. 2013, 20:31

Nem kárhoztathattam a férfit, amikor szemlátomást ideges lett, ahogy a kihaltabb rész felé irányítottam, de szemlátomást a valóban sérült Jakob és az őt támogató Anne feltűnt, egy kicsit mintha megnyugodott volna. Amint lefékeztünk, kipattantam a kocsiból, mutatóujjamat a szám elé helyezve jeleztem, a nőnek, hogy a beszélgetést hagyjuk későbbre. Jakob karját átvéve betámogattam a taxiba, majd miután Anne elfoglalta az anyósülést, beültem a sérült mellé.
- 93. utca Queens, és siessen kérem – csempésztem elég ideges aggodalmat a hangomba.
Közben előkaptam a mobilomat a zsebemből, és úgy tettem, mintha tárcsáznék, néhány másodperc után beszélni kezdtem.
- Igen, én vagyok...megtaláltuk, de nem néz ki túl jól...igen jó lenne, ha megnézné...tudja, hogy mennyire gyűlöli a kórházakat...rendben...rendben, harminc perc....köszönjük doktor – igyekeztem olyan hangosan beszélni, hogy a sofőr csak azt hallja, hogy valóban hívtam egy doktort. – Minden rendben hugi – szóltam előre, remélve, hogy Anne velem játszik, és nem mond semmit, ami elrontja az „álcánkat” – a doktor nemsokára ott lesz...
Igyekeztem Jakob helyzetét kényelmesebbé tenni, miközben bátorító szavakat mormoltam hozzá. A fél órát úgy mondtam, hogy a taxis pont ne találkozhassunk az „orvossal” ha az út tovább tart, mint húsz perc, akkor többet mondok.
Remélhetőleg sem Annera, sem a taxisra nem jön rá a beszélhetnék, ha a sofőr mégis kérdezne, akkor igyekszem Annet megelőzni a válasszal, nehogy elszólja magát, vagy ellentmondásba keveredjen. Közben időnként hátra pillantok a vállam fölöt, remélve, hogy nem követnek minket...

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zöld piac - Page 2 Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Thorhalla Szer. 28 Aug. 2013, 12:02

Résztvevő: Damien Knight

A taxisnak megmondták a címet és az el is indult, az éjszakai forgalom nem volt jelentős ennek hála hamarosan meg is érkeztek a megadott címre.

//A tényleges reag a másik topicban lesz.//


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Zöld piac - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Zöld piac - Page 2 Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Thorhalla Kedd 17 Szept. 2013, 09:19

Résztvevők: Damien Knight és Michael Dumbon

Dumbon szavaira a védelemnél Anne egy pillantást vetett Damienre, amiből a vámpír, ha éppen a visszapillantó tükröt látta, akkor kiderülhetett, hogy a nő inkább a nyomozó miatt aggódik, mintsem saját maga miatt.
- Megtudom védeni magam, talán jobban is, mint maga – felelte. – Járok önvédelemre.
Most diplomatikusan kihagyta Damient a felsorolásból.
Miután ott voltak a helyen, amit a két farkas ismert Dumbon is megnézhette a helyet. A sikátornál most is először a romlott hús szagát lehetett megérezni. Ahogyan közeledtek a sikátorban egyre jobban és jobban lehetett mindezt érezni, végül egy nagyobb kuka, már-már konténer mögött volt a szag forrása, ez már a sikátor közepe felé. Egy megszokott papír bevásárlószatyor szétszaggatva, konzervek és zöldségek a földön, ahogyan felvágott és nyers hús is. Mind a földön elterülve szétszórva. Némelyiket már megrágta valamilyen állat, valószínűleg patkány, vagy kóbor macska és kutya. Érezni lehetett Jakob illatát is, ami vérrel és némi ürülékkel párosult, távolabb a sikátor vége felől, és ott egy olyan színű inget is megláthatott a földön, mint amit Mrs. Sanders említett, hogy a férje az eltűnése napján viselt. Illetve ezen felül még itt volt Anne és Damien illata is.
Ezeken felül most, hogy már tudták, hogy mit keressenek, hogy vámpírokat mindkét férfi némi szaglászás után a két élőholt illatát is kivehette elég gyengén igaz, mert már több naposak voltak.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Zöld piac - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Zöld piac - Page 2 Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Szürke Eminenciás Kedd 17 Szept. 2013, 10:03

Egy átlagos üzletemberrel szembe egy önvédelmi órákra járó nőre igaz lehetne, amit Anne mondott. Egy vámpír ellen viszont nem feltétlenül. Arról pedig nem is tudhat, hogy az erőn felül ő már száz évvel ezelőtt is komoly karatetudással és egyéb önvédelmi ismeretekkel rendelkezett. A vámpír Anne szavaiból tudta, hogy a nő nem akarja felfedni mivoltát, ráadásul úgy tesz, mintha nem tudna arról, hogy a férfi vámpír. Erre csak elmosolyodott. Talán nincsenek tisztában azzal, hogy a vámpíroknak pontosan milyen képességeik is vannak. Nem sejtik, hogy kiszagolta bennük az állatot, ahogy ők is a Szürke Eminenciásban az élőholtat. A visszapillantó tükör csak a kocsi üvegét mutatta, mivel az elsötétített volt, nem lehetett rajta belátni még így sem.

Mikor kiszálltak a kocsiból, Philippe érzékei tombolhattak sok kellemetlen szagtól. Több napja romlott hús émelyítő bűze, ürülék és vér. A kóbor állatok már rájártak a sikertelen bevásárlásból maradt ételekre, csak a konzervek gurultak mindenfelé. Emellett Jakob szagát is érezte, azt követve pedig elindult a sikátor másik végébe. Ott meglátta az inget, amire illett Sanders asszony leírása. Az unoka szagát is megérezte. Tehát vagy Knighttal jött ide vagy megelőzte és itt találkoztak. A másik két vámpír szaga is itt volt, de azok is több naposak voltak. Ebből tudta, hogy most nincsenek itt és még egy pár szót válthat a párral.

- Nos, felesleges tovább palástolni a titkok leplének szétszakadását. Mindhárman kiszagoltuk egymásról, hogy ki miféle. Azt javaslom, egyezzünk meg egy kölcsönös titoktartásban, hiszen ez mindannyiunk érdekében áll!

Ha a szagminták követhetőnek bizonyultak, akkor a vámpír intett, hogy induljanak el az irányba, amit a szaglásuk mutat. Közben figyelt, fülelt és szimatolt, hogy amikor rábukkannak a két fajtársra, gyorsan tudjon reagálni. Persze csak akkor, ha szükséges. A legjobb az lenne, ha meg tudnák beszélni, de ha a másik két vámpírban az állatias ösztönök erősebbek, akkor nem marad más hátra, mint kiiktatni őket. Jakob a vallon bizalmasa és jó barátja is, az unokáját pedig ezért megvédené. Knight mellékes, de neki is ugyanezek a céljai.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zöld piac - Page 2 Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Damien Knight Kedd 17 Szept. 2013, 21:03

Mi mindenre nem jó, ha az embernek olyan orra van mint nekünk, vagy a farkasnak vagy...szóval jól jön és kész. Úgy tűnik, hogy valamit Dumbon is megorrontott mirólunk, hiszen titoktartást kínált Annenek és nekem.
- Ahogy már említettem – emlékeztettem a vámpírt – magával egyelőre nincs problémám. Semmi kedvem kiabálni, hogy „Vámpír! Vámpír!”. A titka jó helyen van, eddig sem hírdettem ki és reméljük, hogy ennyiben is maradhatunk. A két fajtársa azonban megtámadott egy ártatlant, talán táplálkozás iránti vágyból, talán Jakob mutációjából kifolyólag. Amíg nem követ el valami hasonlót, addig – vontam meg a vállamat – nos addig tőlem nyugodtan ellehet.
A vámpír szemlátomást olyan szagot fogott, ami a másik kettő nyomára vezethetnek. Talán semmi mást nem kell tennünk, mint követni, és akkor le is zárhatjuk ezt az egészet. Egyelőre valóban békét akartam ezzel az arrogáns alakkal. Méghogy „kölcsönös titoktartás”, az hogy nem hírdetjük, hogy kik vagyunk, közel sem ugyanaz, mint ha bebizonyítom, hogy vámpír, és aztán hagyom, hogy a feldühödött tömeg kettőbe tépje. Elvégre én jól elvagyok a hamburgeren, míg neki speciálisabb diéta kell – húztam el a számat a gondolatra.
- Lehet, hogy messzebb megyünk, mint gondolnánk – szóltam Dumbon után – nem akar szólni a sofőrjének?
Közben én is megtaláltam azokat a mintákat, ami a vámpír jelenlétére utalnak a levegőben. Nagyban segített, hogy több időt töltöttem már Dumbon társaságában, bár időnként megzavart a közelsége, de egy kis szimatolással el tudtam különíteni azt a gyenge szagot, amit a korábbi vérszívók hagytak maguk után. Egyelőre tehát ugyanazt csináltam, mint Dumbon, követtem a nyomot, és vigyáztam, hogy nehogy csapdába sétáljunk...

_________________
Szüksége van egy jószimatú magánnyomozóra?
Damien Knight
Damien Knight
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jul. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Damien Knight
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Zöld piac - Page 2 Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Thorhalla Szer. 18 Szept. 2013, 08:56

Résztvevők: Damien Knight és Michael Dumbon

- Magam részéről nem kell, soha sem titkoltam, hogy mi vagyok – mondta. – És mint mondtam, megtudom magam védeni.
Mindketten érezték a szagokat, ahogyan Anne is, aki bólintott is arra, hogy menjenek tovább. Az illatok eléggé frissek voltak egyébként, így nem volt annyira nehéz követni őket. Kocsiba sajnos nem lehetett beszállni, hogy úgy menjenek, így kénytelen volt a hármas gyalog továbbhaladni. Sokat kellett tovább menni legalább fél órát gyalog, egy külsőbb, elhagyottabb részhez. Ezen a környéken még nagyban folytak a felújítások, az egyik kisebb utcába kellett befordulni és meg is érkeztek oda. A szagnyomok pedig egy nightclubhoz vezettek, amiről köztudott volt alvilági körökben, hogy alvilági személyek találkozóhelye. A hely jelenleg még be volt zárva, tulaja nem volt, a démoninvázióban megsérült és még nem volt felújítva sem. Az épület falai feketék, rajta vörössel felírva, hogy Afterlife – ironikus módon – alatta pedig nagy sárga betűkkel, hogy „eladó, vagy kiadó”. A hármas egyelőre senkit sem lát a környéken, de a szagok határozottan ide vezettek.


//Elég, ha oda irtok, a másik topicba.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Zöld piac - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Zöld piac - Page 2 Empty Re: Zöld piac

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.