Az óceán

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Az óceán        - Page 4 Empty Re: Az óceán

Témanyitás by Kyle Collins Kedd 09 Feb. 2016, 16:57

A gyors eligazítás elégé lényegre törő volt, bár kicsit nem nagyon figyeltem rá. 
-Igen.
Feleletem, de jobban érdekelt hova vezet és, hogy mi lesz a feladatom. A kis körbevezető túra végéhez ért, és egy helyiségbe kísért ahol ott volt a mikulás, és pár fickó egy asztal felé görnyedve. Miután rám néztek nem tudom mit sugdolóztak de szívesen ki téptem volna a nyelvüket ha rajtam nevetnek. 
-Üdv. Rendben állok elébe.
Feleltem nekik. Aztán egy térképhez vezetnek, hogy dolgozzak ki egy tervet fegyver szállítmány le kapcsolása ügyében.  
Rendben, először is figyelembe kell vennem a környéket, városi rész, vagy városon kívül helyezkedik el. 
Ha városi akkor az út melletti épületeket kell először meg néznem, magasság útra néző ablakok, takarás. Aztán az utat magát csatlakozik e bele másik út, menyire korlátozott. Ekkor kell egy lézeres mozgás érzékelő az útra el helyezni meg egy automata gépfegyverhez van kötve az egyik háztetőn. Kicsit arébb két mesterlövész kell majd akik a kocsiban levőket szedik majd le mikor az gépfegyver meg zavarja őket. Ezután mehet a gyalogos osztag és le szedheti a többieket.  
De ha szabadban vagyunk akkor kell a domborzatra figyelni. Hogy kocsival menyire járható az út. Ekkor egy rejtett szögesdrót csapdát húznék az út mellé, és pár aknát rejtenék a földbe hogy ha kiszállnak és le jönnek az útról el intézzék magukat. De ide is kéne két mester lövész, hogy le szedjenek akit csak lehet. Meg egy gyalogos csapat akik el rejtőzve várnak a jelre.

_________________
Az óceán        - Page 4 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az óceán        - Page 4 Empty Re: Az óceán

Témanyitás by Sandman Csüt. 11 Feb. 2016, 13:06

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
A fény próbája
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Kyle Collins
- Ismeretlen számú ügynök
- Kellemes hőmérséklet
- Eligazító tiszt
- Navy tisztek
- Civil ismerős
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

A monitoron, egy hanyattegér segítségével tud scrollozni négy irányba, egy gomb lenyomásával pedig zoom-olni is. Az útvonal zöld csíkkal van jelölve a fehér katonai térképen. A monitor jobb sarkában egy kis információs ablakban olvasható, hogy 2 biztosító autó, 1 teherautó, 2 biztosító motor. Keleti irányban van egy nagy vörös téglalap amin bár jelölve van az útvonal ami másodpercről másodpercre rövidül, elég egyértelmű a jelölés: nem támadási zóna. Azonban a nyugati városrész, Jersey és a környező területek már igen is annak minősülnek. A látható útvonal szerint több mérföld hosszú városi terepen, a szállítmány, elsősorban főútvonalon halad. Ebből fakadóan több tucat alsóbbrendű út csatlakozik be rá. Általában alacsony, 4-5 emeletes házak veszik körbe a városi területet. Két felüljáró, ami a magassági jelzéseket értelmezve láthatóan eléri a mellette látható házak tető magasságát. Ezen kívül az útvonalat a város határában keresztezi egy vasúti felüljáró. Itt értelemszerűen a sínek vannak magasabban. Nem haladnak át viszont hosszabb aluljárón vagy alagúton. Minden háznak van ablaka az útvonalra. Vannak földszintes, földszintes de magas és egy emeletes üzletek az útvonal mentén. Vannak 2 emeletes kis irodaházak és közintézmények az útvonal mentén. A városon kívüli útvonal már nem a legmagasabb rangú úton halad. Elkerüli a közvetlen érintkezést az autópályával és mellette, azzal csak érintőlegesen párhuzamosan halad, alsóbb rendű utakon. Ez először sík terepet jelent 40 mérföld hosszan, magánbirtokokkal és majorságokkal karöltve, egy nagyjából egyenes úton. Aztán fordulnak Észak; Észak-nyugatnak a hegyek fel. Itt erődsávba érnek be és újabb 30 mérföldön kanyargós dombvidéken haladnak át. Az út a magassági adatok szerint követi a dombok vonalát mintegy hullámvasutazva. Két nagy kereszteződés van, ahol becsatlakozik azonos rangú mellék út. Mind a kettő egy-egy közeli kistelepülésről érkezik. A dombvidék végeztével hegyvonulat lábához érnek, ahol van egy kisvároson mindenképpen keresztül haladnak. Az útvonal kettészeli a várost, ami azt jelenti, hogy egy emeletes üzletek, szerelőműhely és két emeletes közösségi házak között haladnak mintegy három percig, mikor is kiérnek a városkából. Onnan pedig a hegyvonulatot követve, szerpentines kanyargós út következik úgy 150 mérföld hosszan, ahol is újabb vörös téglalapba fut bele a zöld csík. A hegyvonulat mentén az út mellett meredek hegyoldal húzódik nyugatról, keletre pedig 30 méteres szintkülönbséggel lefelé folytatódik. Az aljában csendes patak csordogál.
Miközben Kyle belemelegszik a nézelődésbe, az őt beszervező férfi szemüvegével a kezében odalép mellé.
- Sikerült jutni valamire?

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Az óceán        - Page 4 Empty Re: Az óceán

Témanyitás by Kyle Collins Pént. 19 Feb. 2016, 18:32

A térképet figyelgettem Próbáltam valami hasznosat ami be is válhat kitalálni. De mindig ara jutottam, hogy a sínek alatt kéne el kapni őket. 
-Igen egyenlőre ezt találtam ki:
A Síneknél el helyezkedik egy csapat. A környező épületek tetején el helyezünk két mester lövészt. Az egyik a motorost míg a másik a cél jármű sofőrjét kapcsolja le egy fejlövéssel. Miután el dörrentek a lövések a rejtek csapda amit az úton helyezünk el aktiváljuk ezzel tönkre téve az első kocsi kerekeit (rejtett szögecsek). Eközben a síneknél rejtőző osztag felülről támad le kapcsolva a többi célszemélyt ezzel hatástalanítva őket. Kezdésnek könnygázt vetnének be, aztán mikor ki szálnak lelövik őket. A maradék ember az út mentén az épületekből figyelnének várva a támadást, és le szedve a nem kívánt személyeket. 
Eddig erre jutottam.
Majd vártam a reakciójukat a gyors kis haditervemre. De azért agyaltam máson is, vagy ha ez nem jönne össze valami nem várt ok miatt.

_________________
Az óceán        - Page 4 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az óceán        - Page 4 Empty Re: Az óceán

Témanyitás by Sandman Hétf. 22 Feb. 2016, 21:23

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
A fény próbája
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Kyle Collins
- Ismeretlen számú ügynök
- Kellemes hőmérséklet
- Eligazító tiszt
- Navy tisztek
- Civil ismerős
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Az úriember végighallgatta Kyle-t és közben bólogatott. Végül a monitorba hajolásból újra felegyenesedik, leveszi a szemüvegét a jobbjával. Bal szárát rágcsálni kezdi és hümmög egy keveset mielőtt megszólalna.
- Nem rossz terv. Sőt, kifejezetten jó. - bólogat elismerően miközben a dicsereteket szűri ki a fogai között. - De vegye ki a rejtőzködő csapatot. Mellőzzük a két mesterlövészt is. Nem tudunk biztosítani csapdát sem. Van viszont egy helikopterünk ami két percen belül tud indulni. Mi itt egy Angyalt keresünk. Egy profinál is jobb terepügynököt. Nem tábornokot. Ön pedig egy nagyon jó adottságokkal megáldott fiatalember. Hiszek benne, hogy meg fogja oldani. Fogy az ideje, szóljon ha indulhat a helikopter. - Azzal fogta magát és visszatért a központi térkép asztalhoz.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Az óceán        - Page 4 Empty Re: Az óceán

Témanyitás by Kyle Collins Kedd 23 Feb. 2016, 15:13

-Bocs, nem szóltak, hogy egyszemélyes akciót tervezzek. Gondolom felszerelést sem kapok. De legalább a maszkomat had kapjam meg. 
Kicsit meg ropogtattam a nyakamat, és át gondoltam akkor az egészet.
-Oké. Akkor a helikopter vigyen a vasúti felüljáróhoz. Ott fogom várni a kombojt. Mivel a motoros az utolsó fentről le ugrok a motorosra és széttépem a nyaki csigolyáit és át veszem a motort. Ezután meg közelítem az előttem haladó járművet és a motorról át ugrok a kocsira és az ablakon keresztül ki rántom az anyósülésen lévőt, közvetlen utána a sofőrt és ezek után amíg a kocsi egyenesben van át ugrok a cél járműre. A céljárműnél egyből a sofőrre megyek rá, hogy mi hamarabb én kerüljek a volánhoz. Ott ha be kerültem a bent ülőt támadom meg hogy meg szabaduljak tőle, utána igyekszem el téríteni a járművel.
Ez már jobban meg felel önnek?

_________________
Az óceán        - Page 4 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az óceán        - Page 4 Empty Re: Az óceán

Témanyitás by Sandman Pént. 26 Feb. 2016, 13:20

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
A fény próbája
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Kyle Collins
- Ismeretlen számú ügynök
- Kellemes hőmérséklet
- Eligazító tiszt
- Navy tisztek
- Civil ismerős
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Valójában a férfi csak fél füllel hallgatta végig Kyle második tervét, mert már egészen másra koncentrált a terem közepén helyet kapó stratégiai asztalon, amin térképek, jegyzetek, mappák és kézi konzolok váltották egymást. Amikor már befejezte a mondandóját csak akkor fordult vissza.
- Remek, remek. Nos ha nincs más akkor jelzem a célállomást a kopternek. Mert mint ahogy látja, a célpont úton van...minden perc számít. - s ha tényleg nincs más amit Kyle mondani vagy kérni szeretne, akkor a férfi fog egy konzolt és beüt valamit, majd útjára engedi Kylet, aki kérhet kíséretet a vezérlőből kilépve, ha igényt tart rá, egészen a repülő fedézetig.

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Az óceán        - Page 4 Empty Re: Az óceán

Témanyitás by Kyle Collins Csüt. 03 Márc. 2016, 11:50

-Rendben van. Elfogadom a kíséretet a fedélzetre.
Gondoltam kényelmesebb mint egyedül neki vágni a kis sétának. Meg így volt időm át gondolni a küldetést.
Kíváncsi lettem milyen fegyvert is szállíthat a jármű.  De igazából már vártam, hogy kicsikét szórakozzak. De a nanitokat még hiányoltam. Jobb volt amikor bennem voltak. Nagyon hasznos kis játékszerek voltak. De most nélkülük kell boldogulnom. Lényeg, hogy mindenkinek szét tépjem a torkát. A viadal óta nem igazán volt részem efféle kikapcsolódásán. Már vártam, hogy ott legyek. 
A fedélzeten ha fel értünk a helikopterre fel szállok és várom, hogy ki tegyenek a vasúti felüljárón. De ott figyelnem kell majd arra is, hogy jön e vonat. Aztán csak várni, hogy a komboj alám kerüljön aztán mehet a buli az utolsót lekapcsolva kezdem el majd.

_________________
Az óceán        - Page 4 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az óceán        - Page 4 Empty Re: Az óceán

Témanyitás by Sandman Szer. 09 Márc. 2016, 17:53

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
A fény próbája
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Jelenlévők:
- Kyle Collins
- Ismeretlen számú ügynök
- Kellemes hőmérséklet
- Eligazító tiszt
- Navy tisztek
- Civil ismerős
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Kyle kér és kap segítséget a helidekre jutásra. Mint nem tapasztalt tengerész, máshogy órákra lenne szüksége, de így percek alatt a dübörgő rotorok által keltet kellemesen meleg szélben állhatott. A gép oldala pedig nyitva állt, egy repülős tiszt pedig integetett neki, hogy pontosan a gépre merőlegesen megközelítheti és beszállhat a testbe. Amint ezen túl vannak a repülőtiszt leülteti Kylet, beköti és már indulnak is. IDE

_________________
A karmikus világlátás egyik alapgondolata, hogy az okok és következmények között pontosan meghatározott összefüggés létezik ~ Lhamo Donrup
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Az óceán        - Page 4 Empty Re: Az óceán

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.