New York-i kompkikötő

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

New York-i kompkikötő Empty New York-i kompkikötő

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 16:24

Ide érkeznek New Yorkból a hajók és kompok, amik a turistákat hozzák.
New York-i kompkikötő Avengerszone003

Az eredeti topic


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 26 Szept. 2012, 13:11-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
New York-i kompkikötő Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Tyler Pént. 12 Aug. 2011, 15:56

Civil ruhában sétálgat a rakparton, fütyörészve, s jókedvűen. Már rég, nagyon rég nem érezte ilyen vidámnak magát. Sőt jól a saját bőrében, mióta Joshua és az ő emlékei össze nem keveredtek. Néhányan ugyan aggódtak érte, nehogy mentális problémái legyenek emiatt. De ő még mindig Tylernek, önmagának érzi magát, csak épp megváltozott. Hála a másik világbeli énjének.
A mai nap céltalanul lófrált a városban, vásárolt némi édességet a gyerekeknek. Egész egyszerűen jól érezte magát. Nem volt sehol válság, háború vagy akármi ami elrontotta volna a kedvét. A korlátnak támaszkodva, lassan kibont egy csokit, miközben élvezi a szelet, ami a kikötőben fúj.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 12 Aug. 2011, 18:24

Egy újabb meleg délután, ahogyan a tengert néztem felmerült bennem, hogy el kellett volna hoznom Namort is, hiszen odalett volna ezért. Bevásárlás készen volt, így most már csak haza kellett mennem. Sok diákunk lett, sok új lakó, így folyamatosan főzni kellett, hogy mindenkinek olyan étel legyen az asztalán, amit szeret. Szerencsére Sweety igen sokat segített ebben, főleg, hogy megszerette a főzést és ügyes is volt benne, így ez is hatalmas segítség volt. Az emberek között vágtam át, amikor egy ismerős alakot láttunk meg Adia-val nem messze tőlünk. Régen láttam ilyen jó kedvűnek, úgyis ugyanoda fogok menni, akkor pedig együtt is tehettük volna.
- Szia Tyler! – köszöntem rá, amikor mellé értem. – Te mit keresel ennyire a világ végén?
Most legalább már nem volt bánatos Ko-Rel miatt sem, aminek határozottan örültem, mert rossz volt látni korábban, hogy a kree nő miatt emészti magát, mert Ko talált magának más barátot és vele nem jöttek össze.

//Majd nézz be ide: https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t692-xavier-iskola-tanari-kar
Munka lett felajánlva neked//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
New York-i kompkikötő 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Tyler Szer. 17 Aug. 2011, 21:28

Meglepetten pillant Serenára, hisz ő is feltehette volna ezt a kérdést neki. Gyorsan elfogyasztja a csoki maradékát, a papírt a zsebébe gyűrve.
-Szia, ahogy látom azt amit te.-
Mosolyog rá vidáman, miközben üdvözlésképpen arcon puszilja. Felemeli és meglóbálja a szatyornyi vásárfiát.
-Csak néhány dolgot vettem a gyerkőcöknek. Főleg édességet, meg egy két plüssöt. De ahogy látom, te is bevásároltál. Gondoltam sétálok egy kicsit, élvezem ezt a nyugalmat. Rég nem volt ennyire békés errefelé az élet.S különben is ha már Jack bácsinak hívnak, jár nekik némi kényeztetés.-
Mondja vidáman, tőle kicsit szokatlanul sokat beszél, de ez is a változásnak tudható be.
-Van valami újdonság a suliban? eltekintve a sok új tanulótól?-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 18 Aug. 2011, 07:43

- Amilyen szép idő van, le kellett volna hoznom Namor-t a délutáni órái előtt játszani, vagy sétálni – mondtam elgondolkodva. – Az apja és a mostohaanyja küldtek nyelv- és protokolltanárt. Így most mind a ketten atlantiszi nyelven tanulunk.
Úgy mondtam Lady Melissa-ra a mostohaanyját, mintha én magam nem az lettem volna csak. De egyszerűen nem tudtam rá máshogy gondolni, mintsem a saját véremre. Elmosolyodtam, hogy jutalom, mert Jack bácsinak hívják.
- Még az idősebbik Serena is viszolyog attól, ha néninek hívják, Zack meg, ha lebácsizzák, te pedig szereted, miért? – szólt közbe Adia is.
Hogy a suliban? Vettem egy mély levegőt, ha csak ennyi lett volna, amivel meg kellett volna „küzdeni”, akkor olyan sok szabadidőm lett volna, hogy nem csak szökő évente egyszer tudtam volna elmenni sétálni.
- Igen, szerencsére sok az új diák – bólintottam. – Az ovi is rendben, nőnek a gyerekek, mintha sodrófával nyújtanák őket, szegény Puppy meg mindig menekül előlük, bár szerintem kedveli, hogy ennyit nyúzzák. Csak azt nem tudom, hogy mit kezdünk vele, ha egyszer akkora lesz, mint Lockjaw.
Pár pillanatra elgondolkodtam.
- Van új tanárunk is, aki a másik életben is ott volt közöttünk – mondtam. – Időnként még zavaros és kellemetlen ez egy picit – vallottam be kellemetlenül. – Főleg Hood miatt.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
New York-i kompkikötő 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Tyler Vas. 21 Aug. 2011, 19:45

-Talán nekem sem ártana már némi idegen nyelvet elsajátítanom...mással sem találkozunk csak furcsa csodabogarakkal.-
Mosolyog majd vág egy fancsali ábrázatot, mikor Aida az idősebb Serenáról beszél. Kedveli ugyan őt is, de az, hogy általában mindent előre tud, vagy tudott kezdett az agyára menni.
-Úgy hogy én nem bánom hogy öregszek, s ha ár nincs gyerekem, őket tekintem annak. Mellesleg az is csoda, hogy ilyen kort megértem, már ahhoz képest amilyen sok hülyeséget csináltam. Puppy? Majd ha megnő ő előle menekülnek a gyerkőcök.-
Vigyorog, majd egy pillanatra elkomorul ahogy a másik világot említi.
-Igen eléggé zavaros, főleg, hogy én magam is majdnem ott pusztultam....és ki az új tanár?-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 22 Aug. 2011, 09:33

- Ha gondolod spanyolra megtaníthatlak – ajánlottam fel. – Nem hittem volna, hogy valaha hasznát veszem, anya erőltette rám annak idején.
Kérdőn pillantottam rá, amikor felvette, hogy nincs gyereke, így neki a kicsik azok. Kinek nem? Hiszen én sem tudtam a fiamra másképp tekinteni, számomra a saját gyermekem volt, még ha nem is én szültem meg és nem is a saját vérem volt. Szóval így meg tudtam érteni a hozzáállását, és Zack-ék is neveltek olyan gyereket, ki nem a sajátjuk volt, hanem másé.
- Ki tudja, hogy lesz-e a későbbiekben? – kérdeztem kacsintva. – Az, hogy Ko és te nem jöttetek össze, még nem a világ vége. Van közel három és félmillió nő a városban, biztosan találsz majd valakit… ne haragudj, ehhez semmi közöm.
Puppy, igen, most még pici volt, bele sem mertem gondolni, hogy mi lesz, ha egyszer megnő.
- Remélem nem lesz akkora, mint Lockjaw – nevettem fel. – Lady Melissa kutyája.
Kissé összerezzentem, amikor mondta, hogy majdnem meghalt a másik életben, hallottam róla, legalább is pletykákat. Bent a SHIELD-nél is, amikor oda vittem be Namor-t, hogy az apja láthassa.
- Thorhalla volt, miután megöltétek Pietro-t ugye? – kérdeztem. – Judy az új és régi tanár… abban az életben furcsa volt… még mindig érzem a gyászt és a fájdalmat amiatt, hogy Logan halott volt ott… - végül kissé zavartan és elpirulva fejeztem be a mondatot.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
New York-i kompkikötő 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Tyler Hétf. 22 Aug. 2011, 11:17

-Hmm....végül is kezdetnek nem rossz a spanyol. Miért is ne, köszönöm. Amint lesz némi időd, neki is láthatunk.-
Serena részéről nem volt túl jó ötlet Ko-Rel-t emlegetni. Abban a pillanatban elkomorodik, majd a tenger felé fordul. Hiába emésztette már meg ezt az egészet, azért még mindig egy fájdalmas tüske ez benne. Főleg hogy volt olyan hülye, hogy annyi ideig fusson a nő után. Ahogy visszafordul, már újra vidáman pillant a lányra.
-Semmi baj Serena, nem én vagyok az egyetlen aki ilyesmit élt át. Mellesleg más is túl élte már, én is túl fogom.-
Megborzong ahogy beugrik neki a fájdalmas emlékkép.
-Igen ő volt....azt hiszem ő sem sokat változott, a jelenlegi személyiségéhez képest. Bezzeg én elég sokat...-
Most ő pillant kérdően rá, ahogy elpirul Logan-t említve, talán érzett iránta valamit? De inkább tapintatból nem kérdez rá a dologra.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 22 Aug. 2011, 12:13

Mosolyogva bólintottam, amikor elfogadta a spanyol tanítás lehetőségét, csak tudnom kéne, hogy mikor tudok erre időt szakítani, főleg, hogy mind a ketten a suli igazgatóhelyettesei voltunk, én pedig még az X-men vezetője is. A nem sokat változott részre megcsóváltam a fejemet, azért igencsak más volt ott, mint itt. Ott egy embertől volt annak a nőnek fia, és mutánsok között volt, amit pedig egyszerűen, ha nem emlékeznék arra, hogy az interneten, hírekben és mindenhol láttam, akkor őrültnek hívnám, aki ezt mondtam.
- Hát, ha azt vesszük, hogy neki köszönhetően vagyunk itt, visszahozta Einar-t, amennyire tudom és így győzött a főnix, akinek köszönhetően meglett a kocka, és hazajöhettünk a saját életünkbe – mondtam. – És, hogy Pietro el-elszólta magát, szeretők voltak… az a nő és két ember – kuncogtam. – Nehéz elképzelni…
Belekaroltam Tyler-be és barátságosan paskoltam meg a hátát. Úgymond nekem is jobb kedvem volt picit, a másik életnek hála sikeresen túljutottam Jackie-n is, és nem keseregtem utána, az abban az életben élt ex-fiúmat, Antony Jögermund meg tudtam, hogy itt élt a városban és cége volt, de nem kerestem fel. Nem volt igazából soha az életem része, így nem is voltam rá kíváncsi. Ami viszont megmosolyogni való tény volt, hogy minden életemben Logan… és még másik énjeimnek is…
- Igen, végre nem morogsz folyton és beszédesebb vagy – néztem rá kedvesen. – Úgy hallottam, hogy a másik világbeli énem, aki Attilan-on is feltűnt ott volt a 7. sugárúton, mikor a világunk helyreállt. Igaz ez?
Csak Attilan-on láttam a fiatalabb énemet, aki másik világból volt, és ez sem történt meg, csak emlékszem rá. időnként még zavaros, nagyon zavaros az egész. Emlékezni valamire, ami soha, de soha sem történt meg és én mégis tudom, hogy átéltem.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
New York-i kompkikötő 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Tyler Hétf. 22 Aug. 2011, 16:18

-Arról a nőről mit nem lehet el hinni? Mindig benne van nyakig a történésekben, ráadásul kirázz a hideg a személyiségétől is.....-
Volt már párszor dolga a nővel, és bizony elég is volt belőle. Hagyja, hogy belekaroljon és így indulnak egy sétára, a kellemesen hűvös időben.
-Igaz, ott volt a másik éned is....de csak egy röpke pillanatra emlékszem, láttam, utána már csak arra, hogy megragadtam a Kockát és hát azt hiszem kívántam tőle, hogy álljon vissza az eredeti világ....-
Az utolsó részt halkan teszi hozzá, nem szeret dicsekedni, bár valahol azért hizlalja a csöpp egóját a dolog.
-Amúgy hogy is állsz, a jövőbeli és alternatív ének számával? 4-5? Nagyon elhúztál másokhoz képest....-
kérdezi vigyorogva cukkolva egy kicsit Serenát.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 22 Aug. 2011, 20:16

- De azért egyszer az életedet is megmentette – mondtam. – A lányom mesélte, hogy ő végezte ki a sötét főnixet.
Ami szomorú emlék volt, már csak amiatt is, hogy Donald akkor halt meg, újra. A jövőbeli és a lányom az apját vesztette el aznap. Arra viszont felkaptam a fejem, mikor a másik ént említette, hogy tényleg ott volt. Szívesen találkoztam volna vele, kíváncsi lettem volna rá, hiszen Attilan-on nem nagyon volt lehetőség arra, hogy beszéljünk. Csak annyit tudtam, hogy a Multiverzum őrzője és a világok gyógyítója. Még engem is kissé büszkeséggel töltött el, hogy az egyik én ilyen sokra hivatott.
- Nyugodtan legyél büszke rá – mosolyogtam. – Neked köszönhetjük végső soron, hogy hazajutottunk.
Végül felnevettem.
- Csak hárman vagyunk – mondtam. – Nem is tudnám kezelni, ha többen lennének, és még őket is ismerném. Ők olyan sok mindent tettek, az én dolgaim eltörpülnek mellette, bár azért megvallom örülök, hogy tudom, hogy két nagyszerű gyermeket nevelek fel, és hogy 2044-re már nagymama leszek. 45 évesen, szerintem túl korai, nem gondolod?
Megráztam a fejemet és kissé elkomorultam.
- Ha nem túl indiszkrét a kérdés… mindenre emlékszel a másik életből? Minden megszerezett tudásra, emlékre? Vagy csak egy-egy emlékkép? – érdeklődtem.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
New York-i kompkikötő 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Tyler Kedd 23 Aug. 2011, 14:11

Egen meg mentett, de mi lenne ha nem arról a nőszemélyről beszélgetnénk. Az a gyanúm, hogy előbb utóbb úgyis összefutunk vele, ha akarjuk ha nem.....-
Serena dicséretére elpirul egy kicsit, és zavartan beletúr a hajába. Ez is egy új szokása, amit Joshua csinált, ha zavarban volt.
-Ugyan nem volt nagy szám, csak kívántam egyet.... Nem hiszem hogy korai lenne, főleg így nem, hogy minden napra, szinte, jut valami finomság, világkatasztrófa miegyéb.-
-Én mindenre, és ez eleinte elég zavaró is volt....de ha a jó oldalát nézzük, perfekt vagyok történelemből.-
Vigyorog egy kicsit, aztán elhalkul, hisz Joshuának is voltak nem épp tündér mesébe illő dolgai.
-És te? Vagy neked szelektív a memóriád és csak a jó pasikra emlékszel?-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 23 Aug. 2011, 15:58

Szóval legalább Tyler nem gondolja úgy, hogy negyvenöt évesen fiatal lennék nagymamának. Megnyugtató, igaz Namor akkor már huszonnyolc éves, így nem volt korai a családalapítás. Én voltam az, aki túl fiatalon vette magához őt és emiatt voltak olyan furák az évek és éreztem túl fiatalnak magamat ahhoz, amikor ők már normál korában voltak ilyesmihez. Elmosolyodtam a perfekt történelem miatt, igen, voltak előnyei is a másik életnek, több tapasztalat, amikre máshogyan nem sikerült volna szert tenni.
- Ezt úgy mondod, mintha a végzet asszonya lennék – csipkelődtem egy kicsit és óvatosan oldalba is böktem. – És falnám a férfiakat.
Ebben az életben csak ketten voltak, egy gyermekkori szerelem, ki végül az Örökség vírusba halt bele, majd Jackie. És egy, mi még nem jött össze, a másikban pedig Antony csak, és majdnem Logan a szakításunk után, de ő meghalt…
- Nem volt olyan sok, csak egy – mosolyodtam el. – Aki lehetett volna utána, ő pedig elhunyt, majd emiatt kerültük Hood-dal egymást, kényelmetlenségeket szült volna az egész. Most pedig majd kiderül, főleg, hogy szerencsére elég sokat van a kúriában – feleltem kissé zavartan. – Mindenre emlékszem, így könnyű volt megszerezni az orvosi diplomát és a doktori címet.
Pár pillanatra elgondolkodtam.
- Talán, amivel a legtöbbet nyertem, hogy már meg tudom védeni magam és a fegyverhasználathoz is értek – nevettem fel. – Végre az X-men vezetőjeként nem én leszek a legszánalmasabb tagja a csapatnak.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
New York-i kompkikötő 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Tyler Kedd 23 Aug. 2011, 19:49

Ugrik egyet ahogy Serena belecsíp, igaz kicsit eltúlozva a fájdalmat amit ez a kis bökés okozott.
-Így kell bánnod a barátaiddal? Vered őket? Szép vagy mondhatom....-
Mosolyog sunyin, miközben egy kávéház felé irányítja kettejüket.
-Még jó, hogy ténylegesen nem falod a férfiakat....de nem ítélkezem, inkább irigykedek. Egyetlen lányon kívül még nem voltam szerelmes másba. Na igen Ko-Rel, de hát mielőtt komolyra fordulhatott volna....mást választott.-
Itt egy pillanatra elhallgat, az új személyisége már nem igazán rágódik hosszan a dolgokon, de azért sérti a büszkeségét a dolog. Csak férfiból van.
-Soha senki nem mondta hogy szánalmas vagy!-
Gyengéden megragadja a vállait, és maga felé fordítja, s a szemébe néz.
-Több erő van benned, mint bárki másban akit ismerek. Attól függetlenül, hogy nem vagy egy Hulk, erősebb vagy bárkinél akit ismerek. Nem véletlenül tudtál átvészelni annyi mindent. Higgy nekem. Egy fagyit?-
Kérdezi hirtelen váltásként, a közeli fagyis bódé felé intve.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 24 Aug. 2011, 10:02

Felnevettem Tyler szavain.
- Nem, csak plüssel üldöztetem őket, hogy tegyék, amit kell – nevettem.
Ah, nocsak, nem is tudtam, hogy még soha senki. Ez igencsak meglepő volt, mert egy remek férfiról volt szó. Körülöttem túlságosan is sokan legyeskedtek, míg neki senki sem jutott? Nem volt igazságos ez így. Még említette Ko-t, hogy mást választott, itt igaz nem szívesen, de muszáj volt megemlítenem valamit, amit nagyon régóta nem tudtam megtenni senkinek sem.
- Kane-t igen – mosolyodtam el. – Tudtad, hogy ismertem korábban? A Raft-ról… ő volt az, aki megmentett, amikor meg akartak erőszakolni… - ismertem be kissé kelletlenül a rossz emlék miatt.
Nekem is rossz emlék és valószínűleg őt is bántja a dolog, de nem szerettem volna, ha ellenségesen viselkedne Kapitány irányába. Végül megragadta a vállam és magával szembe fordított, meglepetten pislogtam fel rá. Logan is hasonlót üzent Zack-kel korábban nekem, megadóan bólintottam végül.
- Harc terén az voltam – mondtam végül. – Csak mi nem voltunk képesek megvédeni magunkat Adia-val. A fagyi remek ötlet, jól fog esni ebben az időben. Tudod mit sajnálok mind a mai napig? – tettem fel a költői kérdést. – Hogy nem volt esélyünk eljutni a királyi esküvőre a kozmikus kocka miatt.
Pár másodperc múlva hirtelen váltottam témát.
- Nem gondolkodtál soha azon, hogy visszamenj katonának? – érdeklődtem. – Vagy a bandázsokkal elmész egy másik bolygóra?

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
New York-i kompkikötő 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Tyler Szomb. 27 Aug. 2011, 11:54

-Az is épp elég a terrorizáláshoz....-
Cukkolja tovább Serenát, majd elgondolkodva pillant rá, ahogy Kane-t említi.
-Félre ne értsd nem utálom sem Kane-t, Ko-Rel-t meg főleg nem. De azért sérti a büszkeségem a választása miatt. De azt hiszem túlléptem rajta.... Nem is lenne normális, ha még ennél is tovább rágnám magamat emiatt....-
Meglepetten pillant a megerőszakolást, vagyis kísérletet hallva. Nos igen az idő tájt, épp magába zuhanva rejtőzködött. Közben megveszi a hűsítőt és átnyújtja Serenának is.
-Azt hiszem megfelelő embert választott Ko-Rel. A Raft....elképzelni sem tudom, milyen lehetett, bár még mindig szégyellem egy kicsit, hogy abban az időben bujkáltam, ahelyett hogy segítettem volna. Az esküvő? Hát én annyira nem, akkoriban úgy sem voltam ilyen szórakoztató társaság, mint most. Biztos az egész alatt támasztottam volna pultot, komoran.-
A hirtelen téma váltás után kell pár perc mire felfogja a kérdéseket.
-Katonának? Nem nem szeretnék, túl sok rossz emlék fűz hozzá. Bár nyilván most már jobban elfogadják a mutánsokat, mint eddig de akkor sem. Másik bolygóra?-A karperecekre pillant.-Nem mondom, hogy nem jutott az eszembe az ötlet, de itt is elég baj van. S amúgy is mit kezdenék én egy másik bolygón?-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 27 Aug. 2011, 14:07

Gunyoros pillantottam vissza Tyler-re majd felnevettem.
- A férfiak és a büszkeségük – mosolyogtam, majd elkomorult az arcom. – Ne hibáztasd magad, hogy akkoriban nem voltál aktív részese a dolgoknak. Talán te magad jártál azzal a legjobban. Még csak az kellett volna, hogy neked is valami bajod essék azokban az időkben. Mi a szerencsésebbek voltunk, hogy végül sikerül megszöknünk, mások nem voltak ilyen szerencsések és kivégezték őket.
Szóval nem akart újra katona lenni, igazából nem tudom, hogy milyen annak lenni, de a SHIELD-nél nagy reményű katonák szoktak feltűnni, akik között gondolom nem egy mutáns van. Furcsa volt a másik élet után egy olyan világban, vagyis a megszokott világban lenni újra, ahol teljesen egyenrangúak vagyunk. Átvettem a fagyit és halkan egy köszönömöt mormoltam. A másik bolygónál néztem fel igazából, hogy mit is kezdene egy másik bolygón.
- Nemrég mondtad, hogy jó vagy történelemből – kezdtem. – Nem érdekelnének más világok és azok történelmei? Ásatás egy kree vagy shi’ar bolygón, vagy csak kiugrasz nyaralni valahova.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
New York-i kompkikötő 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Tyler Hétf. 29 Aug. 2011, 12:19

Elgondolkodva fogyasztja a fagyiját, majd lassan válaszol.
-Talán igazad van, de úgy érzem, hogy ha hamarabb észhez tértem volna....nem is tudom, talán több embernek is tudtam volna segíteni...lehet hülyeség....-
Vállat von, arra az időszakra nem szívesen gondol vissza. Mély ponton volt, és csak egy személynek volt köszönhető, hogy talpra tudott állni.
-Ásatás? Nem mondom hogy nem dobna fel, de ahhoz tudnom kéne a kree, vagy az isten tudja milyen UFOK történelmét. Abban pedig nem vagyok otthon. De ha tudsz egy felkapott üdülő bolygóról csak szólj.-
Kacsint a lányra, majd megborzong egy pillanatra, ahogy eszébe jut a Noén történtek.
-Az első űrbe tett kirándulásom is kész horror volt, ami ráadásul folytatódott itt a földön is. Első élménynek ez elég elrettentő volt....-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 30 Aug. 2011, 11:19

Tyler-re mosolyogtam, most tényleg annyira nehéz lett volna, hogy szerezzen könyveket más kultúráról? Hiszen egy kree nőnek csapta a szelet, Zam ott él nálunk és Ko is gyakran beugrik, a kree-k és shi’arok ott vannak Attilan-on.
- Talán elfelejted, hogy az Örök Birodalom királyának fiát nevelem? – kérdeztem halkan. – Jóban vagyok a királlyal, ha gondolod megkérhetem, hogy hozzon kree és shi’ar történelem könyveket, vagy számítógépes formátumban ilyesmit Attilan-ról, amikor legközelebb ő és Lady Melissa eljönnek Namor-hoz. Mit szólsz?
Pedig ő még ért is az ilyen dolgokhoz, igazából azok alapján, amiket Zam mesélt, hogy Hala, vagy Kree-Lar azt hiszem, miként néz ki, nagyon kíváncsi voltam rá.
- Az életünk is kész horror – mosolyodtam el. – De mégis mindig megyünk előre folyamatosan. Ha már nyaralás, a kicsiket és a gimiseket is el kéne vinni valahova nyaralni egy hétre, vagy akár csak egy hétvégére. Zack vajon mit szólna ehhez?

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
New York-i kompkikötő 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Tyler Kedd 30 Aug. 2011, 20:34

A haját hátra túrja, majd zavartan pillant rá.
-Zam és Namor jelenléte már annyira természetes, hogy ritkán jut eszembe kik is ők valójában. De nem rossz ötlet, ha megtennéd nekem, megköszönném. Most úgy is elég nyugis az életünk, ahhoz hogy legyen időm áttanulmányozni ezeket.-
A szatyorba nyúlva ismét előhúz egy csokit és lassan kibontja. Sajnos ezt is Josh-tól "örökölte", a nassolást.
-Ha így folytatom, lassan elhízok, ráadásul a gyerekeknek se jut semmi...-
Morogja de azért beleharap a kókuszos csokiba.
-Egy kirándulás? Hát nem is tudom, ennyi rakoncátlan mutánsra felügyelni....azt nem tudom, hogy Zack mit szólna, de én benne lennék. Még igazán nem szoktam hozzá ehhez az igazgatóhelyettesi poszthoz. Mire gondoltál pontosan, merre vigyük őket?-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 31 Aug. 2011, 11:24

A fagyi után máris egy újabb csokoládét vesz elé, az aggodalmára felnevetek csak.
- Josh sem volt elhízva, szerintem te sem fogsz – mondtam. – Ahhoz túlságosan is sokat mozogsz. Szeretném azt hinni, hogy elfelejthetem, hogy ki is a fiam valójában. De egyszer haza kell engednem és szerintem Zam sem marad velünk örökké.
Igaz egyetlen gyerek sem, előbb vagy utóbb mindegyik kirepül és saját életet kezd, noha azok közül, akiket mi neveltünk ez valószínűleg előbb fog megtörténni, tekintve, hogy ők még messiás gyermekeknek is számítottak.
- A kicsikkel egyedül is megbirkózom – mosolyogtam. – Minddel egyszerre, a kamaszok pedig szerintem nem tudnak annyi gondot okozni, mint a picik. Nem tudom, nem gondolkodtam helyszínen egyelőre, New Jersey talán, a tengerpart, vagy az erdők. Valószínűleg úgysem ketten mennénk felügyelni, hanem többen. Neked valamilyen ötleted van, hogy hova is lehetne menni?

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
New York-i kompkikötő 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Tyler Szomb. 03 Szept. 2011, 10:38

Egy pillanatra ő is elkomorodik, hisz már annyira megszokta a gyerekek jelenlétét....nem csak erről van. Szinte ő is a sajátjaként szereti őket. S ha arra gondol, hogy előbb-utóbb elhagyják őket. Nem túl jó érzés.
-Igazad van, de el kell engednünk őket, előbb vagy utóbb....bár remélem utóbb, következik majd ez be.-
Leküzdi a késztetést, hogy még valami édességet elővegyen a szatyorból. Inkább azon töri a fejét, hogy merre is kéne vinni a gyerkőcöket kirándulni.
-A tengerpartot támogatom, ott jobban kikapcsolódhatnának a gyerekek. Meg talán mi is.... egy kicsit. Olyan rég úsztam utoljára, nyugodtan....Ha van jobb ötleted nyugodtan ad elő, bár én szerintem leragadtam a tengerpartnál.-
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 04 Szept. 2011, 08:18

Elmosolyodtam, hogy a tengerpart tetszett meg neki, bár nekem valahogyan az erdő kellemesebb volt, lehet, hogy a tengerparton túl sok kicsi szerette volna kipróbálni, ha Namor túl sokat van a víz alatt, vagy másoknak lett volna túl feltűnő. Amennyire tudtam még nem ismerték a kilétét az Örök Birodalomban, így lehetséges, hogy veszélyes lett volna ennyire közel a tengerhez vinni. Ha egyedül vagyok, egy anya a fiával, de a mutáns suli tagjaival és a többi picivel már egészen más lett volna a helyzet.
- A hegyen gondolkodtam – mosolyodtam el. – Ott legalább Logan is tudna nekik valamilyen túlélőtúrát tartani. A többségre nagyon is ráférne.
Nem akartam hozzátenni, hogy lehetséges, hogy rá is, ha így folytatja az édesség nassolását és akkor tényleg a saját félelme is visszaköszön.
- A hegynél lehetne sátorozni is, a tengerpart az olyan egynapos dolog – magyaráztam. – És ott a kicsik miatt aggódom, hogy túlságosan ki szeretnék próbálni, hogy a fiam miért is tud olyan sokáig a víz alatt maradni.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
New York-i kompkikötő 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Tyler Kedd 06 Szept. 2011, 14:09

Nagy nehezen legyűri a késztetést, hogy elővegyen még valami rágcsálni valót vagy csokit.
-Onnan is leruccanhatunk a tengerpartra. Egy több napos sátorozás pedig nem is olyan rossz ötlet. Bár Logan túlélő óráján tuti nem vennék részt....nem biztos, hogy túlélném....-
Vigyorog fancsali ábrázattal az ötletre.
-Megértem miért nem szeretnéd ha fel figyelnének Namorra, de nem gondolod hogy azoknak az időknek vége? Ott leszünk, hogy vigyázzunk a kölykökre, Namor pedig nem keltene olyan nagy feltűnést. Manapság egy mutánsnak, vagy bármi másnak nem kell rejtőzködnie. Nem úgy ahogy én tettem. Azok után, hogy tönkre tettem a bálomat. Így vissza gondolva, hogy egy csók miatt tört elő a mutációm, elég csekélységnek tűnik az hogy Namor több ideig tud a víz alatt maradni. A többiekre meg majd felügyelünk. Persze ne vedd erőltetésnek a dolgot. Nekem a hegyi táborozás ötlete is tetszik.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 06 Szept. 2011, 14:25

Elmosolyodtam, majd a szatyorra néztem és a kezemet nyújtottam utána.
- Én örömmel részt vennék Logan párnapos túlélő túráján – mondtam, majd elpirultam. – Elteszem én, és akkor nem tudsz tovább rágcsálni – ajánlottam fel gyorsan a témaváltással együtt.
Vissza a kiránduláshoz, nem a mutáns kérdés volt a gond ebben az esetben, sokkal inkább valami más. Amit nem tudtam, hogy elmondhatok-e egyáltalán. De kinek mondjam el, ha nem neki? Hiszen már így is elég sokat megtudtam az Atlantiszi kultúráról és volt alkalmam a királlyal is beszélni. Szomorúan ráztam meg a fejemet végül.
- Nem az a gond, hogy mutáns – mondtam.
- Hanem az, hogy Atlantiszi – vette át a szót Adia. – Lord Lyron és Lady Melissa csak titokban látogatják, vagy viszi be Serena a SHIELD-hez a kicsit, hogy láthassák. Amennyire tudjuk a törvények tiltják, hogy az uralkodó család tagjai más fajjal folytassanak viszonyt. Igaz megváltozott a törvény így egyesülhetett a két birodalom is, de Namor akkor már több éves volt. Valószínűleg a kicsit, Serena-t és Lord Lyron-t is kivégeznék, ha fény derülne a létezésére. Ha sikerül elfogadtatnia az egészet, csak akkor mutathatják be a herceget örökösként, addig nem és a létezéséről sem tudhatnak.
- Ezért szeretném a tengert elkerülni vele, hiszen az ő népe ott él és ki tudja, hogy ki és mikor láthatja meg őt.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
New York-i kompkikötő 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New York-i kompkikötő Empty Re: New York-i kompkikötő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.