New Jersey-i kompkikötő

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Thorhalla Kedd 22 Feb. 2011, 16:25

Ide érkeznek New Jerseyből a hajók és kompok, amik a turistákat hozzák.
New Jersey-i kompkikötő Avengerszone003

Az eredeti topic


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 26 Szept. 2012, 13:11-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
New Jersey-i kompkikötő Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Thorhalla Pént. 02 Márc. 2012, 09:35

Résztvevő: Michael Morsus

Nem tudni, hogy Michael éppen merre járt az időben, amikor átmenti üzemzavar lépett fel a teleport készülékében. Lényegében ez volt az az időpont, amikor a saját jövője úgymond megszűnt létezni és egy alternatív univerzumként jött létre, ahova már nem tudott hazatérni. Ha a jövőbe ment, akkor ott csak azt láthatta, ami ennek az új világnak lett a jövője, duplán létezett ott annyi idősen, mint ami most volt. A hiba után egy villanással átkerült valahova. A villanás után olyan két méter magasban jelent meg, majd zuhant le a földre. Már késő este volt, ennek ellenére a fiatal férfi könnyedén felismert a helyet, a New Jersey-i kompkikötő volt, a hely, ahol először találkozott ebben a világban Thorhalla-val még a Bukás alatt. Körbenézve New York kivilágítva gyönyörűen látszik, így nem volt nehéz megállapítani, hogy ismét a Reneszánsz világban volt, ráadásul a dátum is igencsak valószínűsíthetően 2023, és tavasz. Az ég tiszta volt, a csillagok látszottak odafent, a tengeri szél miatt kicsit kellemetlenül hideg is volt. A környék meglehetősen kihalt volt, az utolsó hajó megérkezett már és több a mai napon kifutni sem fog, már csak néhány őr mászkált errefelé párososával, de láthatóan senki sem vette észre Michael megérkezését, mert nyugodtan jöttek erre. A fiatal férfi két fa és néhány bokor takarásában volt, így az őrök nem vették észre, hanem nyugodtan beszélgetve haladtak el előtte elszórva néhány talán értékes információmorzsát is.
- Vajon Osborn mikor költözhet be az új Fehér Házba? – kérdezte az egyik.
- Ez hányadik is az elmúlt négy évben? Először a Bukás, majd a Szövetséges Államok, most pedig Fájdalom… őrület, ami ebben az országban megy – magyarázta másik. – Osborn meg nem érdekel, nem én szavaztam rá, hanem te!
- Mert ám Eastwood programja olyan megnyerő volt…
- Még mindig jobb, mint Osborné, komolyan bevették az emberek a legyünk egyenlők maszlagot? A mutánsok elveszik a munkánkat, mert könnyebben végzik el azt… milyen szép is volt az AIM ideje alatt.
A beszélgetés még tovább folytatódott, de addigra kiérte Michael hallótávolságából.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
New Jersey-i kompkikötő Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 06 Feb. 2014, 21:49

Az ezredestől meg kapom a választ, a kérdésemre, de ami nem hagy nyugodni az, az amit még mondott, hiszen bennem még egyetlen egy másodpercre sem jutott az eszembe, hogy kiváló alkalom a bolygó, vagy a város meg támadása. Ez akkora egy baromság szerintem, és nem értem, hogy ez mégis hogyan jött le neki. Én, jónak tartom magam. A válasz után, fegyvert is kapunk, én egy M27-es tipusu fegyvert kapok, valamint egy puska gránátott, és a taktikai gránátból színtén egyet. Továbbá, kapunk ejtő ernyőt is, amit gondolom azért fog kelleni, mert ugrani fogunk. Azért jó tudni, hogy az egés csak meg volt rendezve, hogy az ellenséget lépre csalják vele. A hangárba érve látom, hogy nagy készülődés folyik. Páncélozott autók, és könnyű tank, helikopterek, és hajók és mind felvannak készitve. Beszállok a helikopterbe, és mikor indulunk, az ablakon nézzek ki. Gondolni, ép nem gondolok semmit. Hírtelen, a csöndet a pilóta törimeg, mikor szól, hogy mindjárt ott vagyunk, és készüljünk. Révén, hogy a zsák amiben az ejtő ernyő van, már rajtam van, így csak várnom kell. Mikor oda érünk, én kábé második ként ugrok ki, a helikopterből.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Brian Abrams Pént. 07 Feb. 2014, 22:32

//Előzmény//

Nem igazán kérdeztem ezután semmit. Miss Szabó mindent megtudakolt, bár ezek a részletek kevésbé voltak értékesek. Mindenkit biztosítottam arról, hogy a meditációs órák hasznosnak bizonyulnak, és amíg csak nincs rá égető szükség, nem fogom előhozni a másik énem. A fegyverek közül egy könnyebb pisztolyt vettem magamhoz, valamint egy darab taktikai gránátot, plusz néhány tartaléktárat, és pár elsősegély dobozt - már ha található ilyen itt - aztán a többiek után indulva felszálltam a helikopterre. Ahogy felszálltunk, látszott, hogy a S.H.I.E.L.D. tényleg mindenre felkészült, és a profibbnál is profibb módon kezelték a krízis helyzetet. A gépen, ahogy kell, felvettem az ejtőernyőt rejtő táskát, és vártam, hogy mikor érjük el az ugrási pontot. Nem voltam valami tapasztalt ebben, sosem ugrottam, és nem is szeretek ugrani, mert lehet, hogy komoly gondok lesznek belőle később, de most nem tehetek mást, ahogy lehet, megpróbálom visszatartani minden izgatottságom és lenyugtatom magam.
Brian Abrams
Brian Abrams
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Brian Abrams
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Tomas Burton Szomb. 08 Feb. 2014, 05:50

Éva kérdése után nehéz megállnom, hogy tenyerembe temessem az arcom. Persze, mindannyiunkat félrevezetett ez a csel, de a nő kérdése egyszerűen annyira bután cseng… hiába csodálkozott el mindenki ezen alig pár pillanattal korábban. A férfi minden esetre nyugodtan válaszol, és magyarázza el a helyzetet. Az angyalok sajnos valóban nincsenek itthon, ami nyugtalanítóan hat, de mégis, az ezredes jelenléte valahogy megnyugtat. Egyáltalán nincs minden veszve, és ha tényleg felkészült erre a támadásra, akkor a várost biztonságban tudhatjuk. Vagyis hogy, majd benne leszünk mi is a biztosításában. Miután nincs több kérdésünk, a férfi távozik a rövid eligazítás után, és hallhatóan másokat is rideg higgadtsággal utasít a folyosón. Ez után mehetünk is a fegyvereinkért, én pedig még egyszer ellenőrzöm a pisztolyom, majd elteszem azt – szeretem tudni, hogy nálam van ez a megbízható fegyver. Ezen felül megkapom a kért S&T-t is, Éva pedig javaslatom alapján a kért M27-est hozza. Sajnos Abrams nem hoz puskagránát kilövésére alkalmas fegyvert, Éva M27-esére pedig külön felszerelt indító szükséges – szerencsére a nő már ezzel a módosítással kapja meg a fegyverét. Bár fejenként egy puskagránát járt, engedélyt kérek arra, hogy akik nem hoztak ennek a használatára alkalmas fegyvert – gondolok itt Brianre, illetve ha Cole se szeretne ilyen fegyverrel felszerelkezni, akkor rá is – és helyettük magamnak kérek még két 20*30mm-es töltetet. Ha Éva nem szeretné hozni a saját módosítását és a puskagránátját, és van rá mód, akkor az ő részét is szívesen átvállalom, tekintve hogy a K11 alap tárába 5 darab fér ebből a lőszerből. Ha mód van rá, akkor az ejtőernyő hátizsákja mellett egy másik, kisebb méretű oldaltáskát is kérek magamnak, amiben kényelmesen elférnek a tartalék tárak – nem csak a K11-hez, de a saját pisztolyomhoz is igényeltem - és a taktikai gránátok. Abramst látva egy kis elsősegélydobozt is kérek, amennyiben erre van lehetőség, kötszerrel, fájdalomcsillapítóval, és sebfertőtlenítővel. Legyen benne egy kisméretű olló is, valamint érszorító csipesz. Ezen kívül, látva, hogy két társam is csak egy taktikai gránátot hajlandó magával hozni, fogcsikorgatva választok ki kettő füst és kettő vakító darabot. Ha engedélyt kapok rá, hogy a többiek által „ottfelejtett” 3-3 darabot is magammal hozzam, akkor még négy vakító, és két füstgránátot választok. Az övemre erősítem a saját 2-2 gránátomat, és ha elhozhattam a többit, akkor azok közül is egy-egy fér még el kényelmesen rajtam, a többi a táska oldalára erősítve találja magát. Ellenőrzöm a kapott K11-est, amin remélhetőleg egy taktikai távcső található, majd – ha kaptam szíjat – a vállamra veszem a puskát. Az ejtőernyőt is szemre vételezem, bár kívülről nem lehet megmondani, ránézésre biztonságosnak tűnik. Ezek után felpattanok a többiekhez a helikopterre, és jelzem a pilótának, hogy készen vagyok – hiszen elképzelhető, hogy az én előkészületem tartott a legtovább. Már a helikopteren veszem fel a hátizsákot, az oldaltáska szíjára szorítva, hogy ugrás közben semmiképp se eshessen le rólam. Ellenőrzöm azt is, hogy az oldaltáska ne nyílhasson ki, így ne hagyhassam el a tárakat, majd megpróbálom az oldalamhoz stabilan rögzíteni, ha kell akkor a saját övemet felhasználva – nem akarom, hogy az érkezés pillanatában nekem csapódjon, és eltörje a medencecsontomat.
Az utazás végén, mikor a pilóta jelez, megpróbálok elsőként állni az ajtóba, s leakasztom a vállamról a fegyverem, amit kézbe veszek. Még utoljára ellenőrzöm, hogy megfelelő legyen rajtam minden, majd felkészülök az ugrásra. Ha ellenséges mozgást látok lent, akkor próbálom a lehető legkésőbb kioldani az ernyőmet, hiszen a „vitorlázás” közepette könnyű célpont lehetek az ellenségnek. Érkezés közben úgy próbálom irányítani az ernyőt, hogy fedezék mögé érkezzek, ahol lehet időm leakasztani magamról a hátizsákot, felvenni egy tüzelésre alkalmas pozíciót. Ellenséges tűz esetén lehet, hogy szétszóródik a csapat, így megpróbálom a többieket fedezni, és biztosítani számukra egy pontot, ahol gyülekezhetünk. Mindenképpen kerülöm a halálos sebek okozását, inkább az ellenséges fegyvereket, kezeket, és lábakat célzom. Ha viszont a landolás eseménymentes, nem kerülünk egyből tűzvonalba, akkor is egyből a többiekhez sietek, miközben folyamatosan az ellenséges mozgást figyelem, és próbálok fedezék közelében maradni.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 09 Feb. 2014, 19:25

A kérdések hallatán kíváncsi arccal fordulok Millerhez, mindig jól kezelte a kotnyeleskedőket, és most is nyugodtan válaszol, nem okoz csalódást, és mindenre megfelel. A fegyvereknél felügyelem, hogy mindenki a megengedett tárgyakat hozhassa csak el. Mivel nem mindenki fegyvere alkalmas a gránátok kilövésére, és a legtöbben a taktikai gránátok számát sem akarják túlzásba vinni, bólintok Burtonnek.
-Vidd nyugodtan, de tartsd fejben, amit a gyilkolásról mondtam – veregetem még vállon a nálam jóval idősebb, mégis sokszor fiatalember benyomását keltő Tomast.
Én magam nem veszek el lőfegyvereket, nem passzolnak a stílusomhoz, azonban négy EMI gránátot magamhoz veszek. Ha a HYDRA-ról van szó, könnyen lehet, hogy nem a fegyveres katonáktól kell tartanunk, hanem a híradásban látott gépszörnyektől, azok ellen pedig sem a puska, sem a füstgránát nem sokat ér.
A tetőn aztán beszállok a helikopterbe, és elindulunk. A célterület felé tartva folyamatosan pásztázom a tanoncok arcát, próbálom kiolvasni a gondolataikat és érzéseiket a szemükből. Némelyikük tart attól, ami következik, más eltökéltebb, tapasztaltabb.
-Gyerünk, indulás, mostantól élesben megy! - Sorban mindenkit magam előtt kitessékelek a gépből, én maradok utoljára.
-Menjen biztonságos távolságba a harctól, és maradjon készenlétben, ha a csapat kivonására lenne szükség – mondom a pilótának, aztán az utolsó ejtőernyőre nézek. Ha úgy ítélem meg a magasságunk alapján //???//, hogy szükségem van ernyőre, akkor felveszem, különben ott hagyom, hiszen elég kemény kőből faragtak, hogy ne okozzon gondot egy kis esés.
Tehát ernyővel vagy anélkül pillantok le a gépből, aztán egy határozott lépéssel hagyom el a fedélzetet, és kezdek zuhanni. Egy üres területet próbálok becélozni, és zuhanás közben a csapatot szemmel tartani.

Shanon Cole

Shanon a puskagránátot Burtonre bízza, mivel ő csak pisztolyt szeretne használni. Ami a taktikai gránátokat illeti, úgy dönt, nem árt minden helyzetre felkészülni, így elrak egy villanót, egy füstöt és két EMI-t. A férfiak példáját követve egy elsősegély pakkot is elrak, és felvesz egy golyóállómellényt. A helikopterben a tableten figyeli az eseményeket, és próbálja megsaccolni, hogy milyen lehet a város, pontosabban a SHIELD helyzete a HYDRA ellen, melyiknek van több és hasznosabb harcgépe, illetve hány hivatalos és önjelölt szuperhős vette eddig fel a kesztyűt. Végül az érkezési pontnál utolsó előttiként hagyja el a gépet, és igyekszik Burton közelében landolni az ernyőjével, mert az ő lövészképessége elegendő fedezéket nyújthat, ha leérkeztek. Összességében is ebben a férfiban érzi leginkább a vezetéshez szükséges szaktudást és észt, de mivel hivatalosan nincs vezető négyük között, ez inkább csak amolyan belső iránytűnek gondolja.
Landolás után fedezéket keres, és felméri a harcteret: vannak-e civilek, hány ellenség, nagyjából micsodák (tankok, dzsipek, egyéb harcgépek, mutánsok, emberek stb.), mennyire veszélyeztetik a civileket, és mi lehet a céljuk a szigeten.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 10 Feb. 2014, 10:13

Résztvevők: Tomas Burton, Szabó Éva, Brian Abrams, Ben Grimm / Lény és Shanon Cole
Következő körváltás: 2014. február 15. (szombat)

Burton elhozhatja a puskagránátot azok helyett, akik nem hozták el saját maguk mindezt. Végül is Brian egy füstgránátot, míg Éva egy villanót hozott el.* Az elsősegély csomagot megkapja a csapat természetesen, ahogyan Burton a plusz táskát is, de a plusz gránátokat nem szívesen adták neki oda a raktárnál, már így is jócskán több fegyvert vitt, mint egy Bosszú Angyalhoz illene. Még a fegyverkiosztásnál meg is jegyzi a raktáros poénból, hogy talán sem Valkűr, sem pedig a Főnök – az ezredes – nem jár ennyi fegyverrel világpusztító ellenfelek ellen, mint amivel a csapat most néhány Hydra ügynök ellen kivonul. De mivel Ben azt mondta, hogy szabad neki, így megkapta azokat is.
Az ugrás után Ben volt az egyetlen, aki tényleg oda érkezett, ahova akart az ugrás miatt. ő hamarosan be is csapódott a földbe, a többiek szerencséjére elvonta kellően a figyelmet és négy Hydra ügynök rá kezdett el lőni, ezek voltak közvetlen a közelében, kettő rendes gépfegyverrel, kettő pedig energiafegyverrel. A többiek mivel mindenki a főnökükre figyelt, így le tudtak érkezni és aki akart fedezékbe húzódhatott, Ben a sziget közepére érkezett, Éva az északi részhez, Brian délre, Tomas keletre majdnem közvetlenül a Szabadságszoborhoz együtt Shanon-nal. A négyesre egyelőre nem lőttek, de mindenki látta a Hydra ügynököket, ahogyan párosával járőröznek. Ben-től mindenkit jelenleg legalább száz méter és több tucat Hydra ügynök választott el és a célpont a tényleges kikötő a sziget ellentétes végén volt a Shanon és Burton részétől.

A kikötő:
New Jersey-i kompkikötő Gq5l

*Mivel nem írtátok ti, hogy milyet, így én mondtam meg ezt.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
New Jersey-i kompkikötő AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Eva Carter Csüt. 13 Feb. 2014, 16:32

Az ugrást követően, egy kicsit még hagyom, hogy zuhanjak, de aztán ki nyitom az ernyőt, és lassan meg érkezem a földre. Pehünkre, a kiképzőnket, Bent hamar ki szúrták a szemetek, és lőni kezdik őt. Én, egyedűl vagyok a többiektől távol, valahol az északi részen a kikötönek. Gyorsan el bújok, néhány doboz mögé, és úgy figyelem a HYDRA embereit, akik kettesével járkálnanak. Tisztára, olyan dezsa-vu érzésem van, mint ha újra élném az egyik küldetésemet. Elő veszem a M27-es fegyvert, és nem tudom, de várok valamire.
~ Végre, ismét a front vonalban, csak kicsit máskép. ~ Gondolom magamban, és várom, hogy hátha kapunk valamit, a vokitokiból, ha van egyáltalán olyan nálunk. Ha, viszont nincs, az mindenkinek szívás, de talán a kikötőhöz kell valahogyan el jutnom, méghozzá észre vétlenül.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Tomas Burton Csüt. 13 Feb. 2014, 17:34

Ahogy kiugrunk a gépből, egy ideig szépen zuhan a csapat, majd az ernyők kioldásának pillanatában, ahogy hátraránt a fékezési erő, Ben elszáguld a csapat mellett, és egy hatalmas becsapódással ér földet, ami – érthető okokból – elég nagy figyelmet von magára, így a mi földet érésünk elég eseménytelennek is mondható. A többiek a levegőben elszakadtak tőlem, egyedül Shanon érkezett a közelembe. Egyből integettem is neki, hogy húzódjon fedezékbe, miközben lerántottam magamról a hátizsákot, és ott hagytam. Ha szél van, valószínűleg belekap a szél, és eltávolodik tőlünk – ami akár még figyelemelterelésnek sem utolsó. Én is fedezékbe húzódom, majd felmérem a terepet.
Ahogy látom, mindenki Benre koncentrál, aki remélhetőleg elég jól állja a sarat. Ezek után megpróbálok Shanon közvetlen közelébe lopakodni.
- A sziget másik felén vagyunk, valahogy át kell jutnunk az őrjáratokon. Ben egyelőre elég jól muzsikál figyelemelterelésként, és nem is hiszem, hogy gondja lenne az ügynökökkel, de ez elsősorban a mi tesztünk, tehát nem kellene hagynunk, hogy ő vigye el az egész balhét. – ha látom, hogy a csapat többi része hol van, akkor még az ő helyzetüket is hozzá teszem, majd egy pillanatra elgondolkodom.
- Vagy megpróbálunk átlopakodni, felhasználva azt, hogy Benre koncentrálnak, vagy mi is felhívjuk magunkra a figyelmet, és beszállunk a harcba. Ha az első opciót választjuk, akkor félő, hogy Briant és Évát nem tudjuk felszedni, és cserben hagyjuk őket – vagyis, úgy a legjobbak az esélyeink a lopakodásra. Briannel nem hiszem hogy baj lenne ha kiengedi a szörnyet, de Éva biztonságában nem bízom. Ha gondolod, akkor te megpróbálhatsz átlopakodni a szigeten, és felmérni a helyzetet a kikötőben. Ha elég nagy figyelmet tudunk magunkra vonni, akkor lehet, hogy egyedül is elbánhatsz az ott maradt őrökkel, és biztosíthatod a terepet. Viszont ebben a tervben túlságosan is magadra vagy utalva, tehát ez csak akkor opció, ha biztos vagy benne, hogy sikerül. Ha nem, akkor inkább maradj velem. – beszéd közben az oldalamon matatok, és leemelek egy vakító gránátot.
- Elszámolok ötig. Háromra kidobom, ötnél pedig kihajolok, és tüzelni kezdek az ellenségre. -  mondom Shanonnak abban az esetben, ha van a közelünkben őrjárat.
- Leginkább lábra, és karokra célzok, ha tüzelned kell, te is így tegyél. A térd nagyon jó célpont, ugyan így az alkar, és a váll. Mindig arra lőj először, aki a legnagyobb veszélyt jelenti rád. Ha elkezdődött a harc, gyorsan kell mozognunk, ha gyakran váltunk fedezéket, elkerülhetjük, hogy beszorítsanak. Sose hajolj ki, vagy indulj meg ha épp lőnek, és mindig a biztonság az elsődleges szempont. Ha velem jössz, akkor északra kerülünk, és úgy megyünk a célpont felé. Van valami kérdésed? – ha a nő kérdez valamit, akkor arra még válaszolok, ha nincs hozzáfűzni valója, és szükségesnek érzem, akkor számolni kezdek, majd kidobom a gránátot, és takarom a szemem és a fülem. Ahogy felrobbant a gránát, kihajolok, és lőni kezdek a remélhetőleg megvakult, összezavart célpontokra, majd megindulok észak felé.
Ha erre nincs szükség, akkor csak elindulok a kijelölt irányba. Abban az esetben, ha szükséges, akkor füsttel álcázom magunkat, hogy ne tudja az ellenfél, pontosan hova lőjenek. Az elsődleges célpont a kikötő, azért kerülünk, mert a kikötő és köztünk harcol Ben az ellenséggel. Remélhetőleg ránk nem irányul akkora figyelem, és csak az utunkba kerülő őrjáratra kell tüzet nyitnunk.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 13 Feb. 2014, 18:34

Az érkezésem talán egy kicsit teátrálisabb volt, mint terveztem, de legalább elvontam a figyelmet a tanoncokról, és nem szedik le őket a levegőben. A négy engem támadó ügynök nagyon kitartónak tűnik, és bár láthatóan nem sok kárt tesz benne a fegyverük, nem adják fel. Egy jól irányzott ugrással próbálok a két energiafegyveres mögött teremni, és remélhetőleg kissé meglepem őket az ugrás által a hirtelen távolságcsökkenéssel. Ha ez sikerül, az egyiket megragadva megcélzom a másikat, és indulhat a bowling lecke.
-Itt a bunyóidő, kisapám! - Kihagyhatatlan klasszikus, lássuk be! Sorjában próbálom elkábítani őket kisebb-nagyobb ütésekkel, semmi komoly, csak nem árt, ha nem lövöldöznének össze meg vissza.
-Bámulatos ez a lelkesedés egy elterelő hadművelet iránt! - Jegyzem meg a katonáknak, hogy alaposan összezavarjam őket.

Landolás után rögtön fedezékbe húzódik, és mikor sikerül Burton mellé jutnia, figyel a férfi tanácsaira.
-Három évig szolgáltam a seregben, az alapokat már tudom - válaszol epésen a férfinak, mikor arról kezd beszélni, hogy hogyan mozogjon a harctéren, és mire célozzon. Mikor a tervről van szó, ő is erősen gondolkodóba esik, hogy vajon mi lenne a helyes döntés. Ben jó figyelemelterelés, de ez valóban az ő vizsgájuk.
-Szerintem nem lenne itt a Lény, ha nem akarna valahogyan segíteni. Hagyjuk rá a figyelemelterelést. Induljunk északra, a gránát után elindulok a következő fedezékig, addig te fedezel, ha odaértem, és fedezlek téged. A többiek meg reméljük, kitalálnak valamit.
Még megvárja, míg a férfi elszámol a gránáttal háromig, aztán a villanás után elindul.
-Tarsd a tempót, "vénember" - adja a tanácsot mosolyogva, és villámsebességgel kezd futni inkább már négykézláb, macskaügyességgel a következő fedezékig.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Brian Abrams Csüt. 13 Feb. 2014, 21:55

A Lény-en kívül senki nem ott landolt, ahol szerett volna. Ben ernyő nélküli ugrása igencsak magára vonta a figyelmet, így én és a többiek gond nélkül le tudtunk érni, anélkül, hogy komolyabb figyelmet kaptunk volna, és a levegőben, tehetetlenül kerültünk volna kereszt tűzbe. A csapat szeparálódott, személy szerint a sziget déli szélére érkeztem egyedül. Első teendőim között szerepelt a terep felmérése, és esetleges sérültek keresése. Egyelőre, ha lehetséges, kimaradnék a csihi-puhiból, próbálok a kikötőhöz jutásra koncentrálni. Ha HYDRA ügynökök támadnak rám - a hátamra is folyamatosan figyelek - nem létfontosságú testrészét próbálom célba venni, és arra tüzelni; olyanokra, mint karok, lábak, esetleg váll, de az már kétséges, mert ha egy kicsit is megremeg a kezem, könnyűszerrel fej lehet belőle, vagy egyéb terület, ami halállal végződhet, és azt nem akarom.
- Basszus, ez sokkal nehezebb együtt, mint elsőre gondoltam. - a különlegességemnek köszönhetően nem igazán látszott meg a korom, és nálam fiatalabbakat megszégyenítő mozgékonyságról tettem tanúbizonyságot. Előrehaladva próbálok a hozzám legközelebb eső társamhoz eljutni, hogy rendezzük sorainkat.
Brian Abrams
Brian Abrams
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Brian Abrams
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 14 Feb. 2014, 09:54

Résztvevők: Tomas Burton, Szabó Éva, Brian Abrams, Ben Grimm / Lény és Shanon Cole
Következő körváltás: 2014. február 19. (szerda)

A csapatnál nem volt zárt láncú rádió, révén senki sem kért ilyet korábban. Egyedül Bennek volt ilyen, mivel neki ez szabályzati előírás volt, a többiek pedig emiatt teljesen el voltak vágva a többiektől és magukra voltak utalva, valamilyen szempontból hátrány, valamilyen szempontból pedig tökéletes is volt ez a felállás a vizsgához, amin részt kellett venniük most.
Éva egyelőre csak lapult, még nem vették észre, noha a közelében egyre újabb és újabb Hydra ügynökök sétáltak el, könnyedén kikövetkeztethető volt, hogy hamarosan megérkeznek oda is és észre fogják őt venni, ha nem tesz valamit.
Brian amennyire megtudta állapítani ő volt a legközelebb a saját célpontjukhoz, amihez mennek, a társai pedig hihetetlen távol voltak tőle, ettől függetlenül persze elindulhat, de a teljes szigeten át kellett vágnia ahhoz, hogy elérjen hozzájuk. Egyelőre, ha elindul az épületig tud eljutni – fehéres/szürkés valami pont előre a térképen – itt azonban meg kell állnia az épület mindkét oldalán elhaladó őrjárat miatt, amik egyelőre ugyan még nem vették észre.
Shanon és Burton kidobták a gránátot az egyik elhaladó őrjáratra, akikre pontosan rárobbant és mind a kettő Hydra-s igencsak pocsék állapotba került ettől, a nő ekkor indult és ha akart Burton is menni utána, akkor könnyedén megtudta tenni mindazt. Bármelyik oldalán is haladnak a szabadságszobornak, egy nagyobb nyílt felületen kellett megtenniük, amit meg is tudtak tenni, egészen a bokrokig jutottak, eddig úgy tűnt, hogy nem vették észre őket.
A célponttal szemben távol egy téren pedig Ben szórakoztatta az ott levőket továbbra is. Az elején érthető módon jól haladt, ahogyan kimondta a második mondatot, az ügynökök tényleg megtorpantak egy időre, és ekkor érezte meg Ben, hogy valami megütötte a hátát és ő a földre került. Ha hátranéz egy olyan három méter magas robotot pillanthat meg.
New Jersey-i kompkikötő Ik97


A térkép a szigetről:
New Jersey-i kompkikötő D0ec

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
New Jersey-i kompkikötő AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Eva Carter Pént. 14 Feb. 2014, 14:01

Fölöslegesen várnám, hogy a ki...ot HYDRA katonák el húzzanak a ku....anyjukba, mert egyre többen lesznek. Kezdek ideges lenni, mert szinte bármikor fel fedezhetnek itt a buvó helyemen. A menekülésre, lenne lehetőségem, csak akkor az egyik taktikai gránátomat kéne hozzá be vetnem. Utánna, irány a fás terület. A kettő közül meg ragadom az egyik gránátot, ki biztositom, meg várom azt amig nem figyelnek, el dobom közéjük, majd a fák közé vetem magam.
~ Ezt mert el rabóltatok x-diák koromban. ~ gondolom magamban, de mert tudom, hogy itt sem lennék biztonságban, és pontosan ezért is indulok el dél felé. A zöld részen haladok, és ha meg pillantok egy Hydra katonát, gondolkodás nélkül veszem elő a M27-es fegyvert, és szét lövöm a sz...zi lábát.
~ Ezt a hibernálásért kapod. ~ Gondolom magamban, és ha el terűlt, folytatom az utamat.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Brian Abrams Pént. 14 Feb. 2014, 18:11

Úgy döntöttem, nem hagyom magukra a társaim, történjék bármi is. Lassan, de biztosan elindultam, fedezékről fedezékre haladva, majd egy közeli épületnél tartanom kellett egy kis szünetet, ugyanis egy HYDRA járőr csapat haladt el arra. Próbálok meglapulni, és megvárni, míg elhaladnak, hogy gond nélkül folytatni tudjam az utam. A szigeten egy kisebb robbanás hallatszott, ami nagyjából velem szemben történt. Burton és Shannon tud vigyázni magára, ráadásul ők ketten vannak, Éva viszont egyedül van, ahogy én is. Magam miatt nem aggódom, de a nőt nem védi semmiféle gyógyító faktor, kiváló mozgás, vagy ilyesmi, és így csak a felszerelésére van utalva. A lehető legóvatosabban haladok arra, amerre Évát sejtettem leszállni, hogy amint megtaláltam, a sziget felénél találkozhassunk Ms. Cole-al és Mr. Burton-nel, és együtt biztosítsuk a kikötőt. Ilyenkor átkoztam, hogy nem kértünk kommunikációs eszköt, így képtelenek vagyunk távolról kommunikálni egymással, hacsak...végül elvetettem az ötletet, mert a legfontosabb a kikötő biztosítása, és csak a legvégső esetben vetem be a bennem lévő erőt, ha mindenképp szükség van rá, ám amíg akad más lehetőség, addig ez csak a "B" terv szerepét tölti be.
Brian Abrams
Brian Abrams
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Brian Abrams
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 17 Feb. 2014, 10:41

A könnyű bemelegítés után már szinte várom, hogy előrukkoljanak valami meglepetéssel a fiúk, mert így nem csak nekem lesz unalmas estém, de a tanoncok számára sem lesz valami nagy vizsga az egészből. De csak gondolnom kell, és már meg is jön a tasli. Mielőtt elkezdenék nézelődni, odébb gurulok a földön amolyan kitérő manőverként, és felpattanok, csak utána fordulok meg, hogy szemügyre vegyem a támadómat.
Robotnak tűnik, de nem kerüli el a figyelmemet a mellkasa közepén lévő sárga mélyedés, nem pont olyan, amilyen lenni szokott, de kellően árulkodó.
-Te kurafi... - Morgom el magamban.
-Itt Ben Grimm, ezeknél valószínűleg Stark-technológia van, ismétlem, Stark-technológiával felszerelt robotjaik vannak - jelentem be a feletteseimnek az adóvevőn. Ez idő alatt csak a kitérésre figyelek, próbálok elugrálni az újabb támadások alatt, de amint befejeztem az üzenet küldését, rögtön taktikát váltok.
A robot térde elég vékonykának tűnik, valószínűleg hatalmas súlyt kell ott elbírnia, és még mozgó alkatrészek is vannak ráadásul, így azt célzom meg. Néhány lépésnyi nekifutás után amolyan becsúszó szerelést kísérlek meg a lábára, és megpróbálom szétrúgni a térdét. Ha elvétem, kézzel próbálom elkapni, és megszorongatni, szétzúzni, hogy mozgásképtelenné váljon.
-Miért érzem úgy, hogy belőled nem csak egy lesz?!

Miután Burtonnel együtt sikeresen átjutnak az őrökön, és a szobor mellett elrohanva egy újabb biztos fedezékhez érnek, kicsit kifújja magát. Körülkémlel, hátha észreveszi társait, esetleg azok gránátjainak villanását/füstjét, hogy nagyjából tudja, mi a helyzetük.
-Már nem vagyunk messze a kikötőtől, de azt az épületet őrzik - mutat a nyugatra lévő kisebb épület felé, ami nagyjából félúton lehet a kikötő és közöttük. Az őrjáratok folyamatosan mozognak, így nem lenne elég egyetlen csapat kiiktatása, valami tartós fedezék kell, hogy átjussanak azon a részen.
-A bokrok takarásában közelebb juthatunk, aztán egy füstgránáttal kellő fedezéket kaphatunk, amíg elhaladunk az épület mellett. Abrams mintha arrafelé ért volna földet, találkozunk, és továbbmegyünk a kikötőhöz, onnan csak egy köpés.
A terv után meghallgatja Burtont is, és értelemszerűen csak akkor halad tovább, ha ő is áldását adja rá, vagy ha előáll valami használhatóbbal. Egyelőre úgy tűnik, hogy ez a hely biztonságos, van idejük kigondolni, hogy mit tegyenek.
Ahogy körülnéz a bokorból, észreveszi azt is, hogy kiképzőjük valami nagyobb fémszerkezettel verekszik.
-Remélem, nem fog berágni, amiért magára hagytuk...

//Szerkesztés Burton postja után, hogy ne kelljen emiatt egy kört várni.//
Helyesel Tom többgránátos tervére.


A hozzászólást Tao összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 17 Feb. 2014, 23:36-kor.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Tomas Burton Hétf. 17 Feb. 2014, 19:51

Miután felrobbant a gránát, kihajoltam, de nem lőttem – az állapotukból arra következtettem, hogy felesleges lenne rájuk lőszert pazarolni, és fontosabbnak ítéltem meg a mobilitást, ezért követtem Shannont, de vigyázok, hogy biztos távolságban lemaradva tőle tegyem mindezt. Ha túl közel lennék hozzá, könnyedén kilőhetnének mindkettőnket, így viszont nem vagyunk olyan könnyű célpontok, és ha egyikünkre tüzet nyitnak, a másiknak talán van ideje fedezékbe húzódni. Szerencsére ez nem következik be, és bokrok biztonságos takarásában fújhatjuk ki magunkat. Hallgatózom egy kicsit, de nem hallok gyanús ordibálásokat, ami azt jelentené, hogy keresnek minket, ráadásul a két őrt is eléggé magunk mögött hagytuk már. Ha szerencsénk van, akkor még mindig arra felé keresgélnek minket. Ezek után meghallgatom Shannon ötletét, egy kicsit gondolkodom, majd bólintok, de kiegészítem a javaslatot.
- Nem olyan rossz ötlet, csak a fedezéket nyújtó füstgránát önmagában is elég nagy figyelemfelkeltés, ráadásul elég sok van nálunk, amit nem ártana kihasználni. Eldobok egyet magunk mögé, egyet a cél irányába, és egyet az ellentétes irányba is, hogy ne tudják, merre haladunk, ráadásul ha meg akarnak találni minket, akkor a kereséshez is három csoportra kell oszlaniuk, ami csak könnyebb ellenséges csoportokká teszi őket. – gondolkodom hangosan, majd én is kilesek a fedezékből.
- Az elsődleges célunk a hely biztosítása. Ha sikerül, akkor egyikőnk ott maradhat őrizni azt, míg a másik megkeresheti Évát, illetve segíthet Grimmnek. Ha összefutunk Briannel, akkor ő is beállhat az egyik csoportba, ezt ráérünk akkor eldönteni. A füstgránátokkal kapcsolatban van ellenvetésed? – kérdezem, és számomra ezzel le is zárul a jelenlegi mérlegelés. Gyorsan akarok mozogni, nem akarok sok időt egy helyen eltölteni. Ha sikerül megegyezni, hogy mit csináljunk, akkor annak megfelelően dobok füstöt – ha Shannon ellenzi a többfelé dobást, akkor csak a célunk irányába, bár én szívesebben zavarnám meg az ellenfelem. Ez után, ha esetleg tüzet nyitnának ránk, akkor vakítóval próbálom megbénítani az ellenséget, mivel a füstből nem tudok biztos célpontokra tüzelni. Ha nyíltan találkozunk ellenféllel, akkor a helyzetnek megfelelően járok el – ha közel van, leütöm a puskatussal, ha messze, akkor kilövöm a kezét / térdét.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 18 Feb. 2014, 12:50

Résztvevők: Tomas Burton, Szabó Éva, Brian Abrams, Ben Grimm / Lény és Shanon Cole
Következő körváltás: 2014. február 23. (vasárnap)

Évánál egyetlen egy gránát volt csak a flash-bang, azaz vakító, ami fényt és éles hangot ad ki. Ezzel egy őrjáratot sikerült is ártalmatlanná tennie, majd indult dél felé. Itt már nem találkozott ellenséggel, csak belefutott az akkor megérkező Shanonba és Tomas-ba, akik a tervüket remekül beszélték meg és a bokroknál azonban nem ellenséget találtak, hanem a megérkező Évát. Aki valamiért pontosan az ellenkező irányba tartott, mint ahol a cél volt, azaz feléjük. Így a trió jelenleg a bokrok között van még mindig és Éva korábbi tartózkodási helye irányából lehet dühödt német kiabálást hallani. De Hydra ügynök éppen nem látszódott sehol sem.
Brian elindult lopakodva, amit meg is tudott tenni, egészen a széles útig sikerült eljutnia, ott rá kellett jönnie, hogy nem fog tudni átjutni anélkül, hogy észrevegyék őt, mert az úton legalább hat ügynök sétált tőle jobbra, balra pedig ott voltak, akik Bennel foglalkoztak. A robbanás annyira nem robbanás volt, inkább fény, amit látott, a tanulmányai miatt rájöhetett, hogy vakítógránát volt. Így most, hogy ideért már hallotta ő is a német dühödt kiabálást, akiket Éva leszerelt kezdtek valószínűleg magukhoz térni. Egyelőre Brian elvolt vágva a sziget másik felétől és további utat kellett keresnie, ha oda akart jutni.
Ben pedig remekül elszórakozott az ügynökökkel, akik kárt benne nem tudtak tenni, hiába is lőttek rá, így jó néhány kezdett is eltűnni onnan, hogy ne legyen útban a robot miatt, így velük nem is kellett tovább foglalkoznia. A robot felé vette az irányt, jól sejtette, hogy nem csak egy lesz belőlük, mert a szeme sarkából látta, hogy a céltelep – kikötő – felől még egy közeledett, és ekkor ért oda a robothoz. A rúgás remek volt, el is találta volna a gépet, ha azt nem ölelte volna körbe energiapajzs, ami megvédte a rúgástól. Mielőtt újra üthetett volna a robot ütötte meg és Ben a földön kötött ki, ahol métereket csúszott a betonon mielőtt megállt volna. Mire megállt mindkét robot irányából energiacsapás száguldott már felé. Választ pedig még nem kapott a rádióüzenetére.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
New Jersey-i kompkikötő AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Eva Carter Szer. 19 Feb. 2014, 19:34

Jó, érzés, hogy közéjük dobtam a gránátott, és el tudok szökni, és az út során is csak a másik két társammal találkozom. A hátammögül, németül beszélnek, eléggé dühösen.
~ Sikerült fel paprikáznom a hangulatott. - Gondolom magamban, majd a két társamhoz fordulok, és meg kérdezem.
- Van valamilyen terv srácok? - Kérdezem, és meg várom, hogy be avassanak a tervbe. Ha a tervhez kelleni fog a fegyver is, akkor elő veszem, ellenkező esetben, inkább hagyom, révén nincs rá még szükségem.
~ Marha nagy polyén lenne, ha kiderülne, hogy vissza kéne menni, mer ott van a cél állomás vagy mi. Ráadásul, gránátom sincs több. - Gondolom magamban.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Tomas Burton Szomb. 22 Feb. 2014, 12:47

Épp mikor megbeszéltük a tervünket, rezzent meg az egyik bokor a közelünkben. Reflexszerűen rántottam arra a pisztolyom, és az ujjam egyből a ravaszon pihent. Még nem tudtam, hogy Éva volt az, és a nőt egyedül az mentette meg, hogy szigorúan parancsba kaptuk, hogy nem ölhetünk, ezért vártam, hogy rálátásom legyen a célpontra, és ne csak vakon lőjem meg. Épp ezért, mire lőttem volna, már világos volt, hogy Éva jelent meg mellettünk, miközben a háta mögül német nyelvű ordibálást hallhattunk.
- Shanon, gyerünk. Éva, kövess minket, nincs idő csevegni! A fegyvereitek legyenek készenlétben! – adtam ki az utasításokat, és a tervünknek megfelelően eldobtam a füstgránátokat, majd elindultam a megbeszélt irányba, nem törődve az esetleges ordibálással. Bár a többieket utasítottam, én a szíjjal erősítem magamra a K11-et, és csak a pisztolyom van kézben. Így egyrészt futni is könnyebb, másrészt ha kell, és tüzet nyitnak ránk, akkor el tudok dobni egy vakító gránátot is, amit a bal kezemben szorongatok futás közben.
Remélhetőleg, a három füstgránátnak hála, úgy érkezünk meg a következő fedezékbe, hogy az ellenség nem biztos merre haladtunk, és így van időnk egy kicsit kifújni magunkat, és megbeszélni hogyan tovább.
- A legjobb az lenne, ha egyszerre, a lehető leggyorsabban foglalnánk el a kikötőt. – mondom a többieknek, amint van alkalmunk egy kis beszélgetésre.
- Ha biztosítottuk, elég ha egy-két ember védi a helyet. A legjobb az lenne, ha Briannel is találkoznánk, akkor két csapatra oszolhatnánk – az egyik védi a kikötőt, a másik segít Bennek. – folytatom, és közben elgondolkodom egy kicsit.
- Én minden áron segíteni akarok neki. – teszem még hozzá, majd várok, hogyha van hozzáfűzni valójuk, akkor meghallgatom. Ha nem, és nincs az ellenségre utaló nyom (kiabálás, mozgás, stb) akkor kinézek a fedezékünk mögül, hogy megnézzem, merre indulhatunk tovább a leggyorsabban, és a legbiztonságosabban, illetve felmérni, hogy mennyire vagyunk a célunktól.
Tomas Burton
Tomas Burton
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 111
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Oct. 29.

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 23 Feb. 2014, 09:39

Résztvevők: Tomas Burton, Szabó Éva, Brian Abrams, Ben Grimm / Lény és Shanon Cole
Következő körváltás: 2014. február 28. (péntek)

Ben ekkor kapott választ a SHIELD-től rádión keresztül.
- Ez nem Stark technológia, teljesen ismeretlen. Legyen különösen óvatos, Lény.
Bennek leeshetett, hogy tényleg nem igen lehet Stark tech, hiszen a fickó az elmúlt tíz évben bolygón kívül volt és csak nemrég tért vissza. Ahogyan meghallotta azt, hogy legyen különösen óvatos a kétoldali energiacsapás ekkor találta el, mivel egyszerre értek ezek oda nem repült el sehova, de egy kisebb robbanás generálódott körülötte és a végén füstölögve feküdt a földön és fájdalmak között. A fájdalom volt az első, amit megérzett, aztán az, hogy körülötte minden forró volt, ekkor tűnhetett fel számára, hogy éppen emberi alakban volt és nem Lényként.
A robbanást a többiek is látták és hallották, bárhol is voltak éppen, és mindenki könnyedén betudta azonosítani, hogy onnan érkezett, ahol Ben volt. Szerencsére mindez a Hydra ügynökök figyelmét is magára vonta, így Brian még mindig észrevétlen tudott maradni és nem bukott le azzal, hogy figyel mindent és megláthatta a társait is a közelben.
Tomas eldobálta a gránátokat, szerencsére a távolabbi robbanás miatt senki sem figyelt rájuk, így, ha Éva is ment utána, akkor a hármas egészen sok távot megtudott tenni és újabb fedezékbe jutni. Ez a hely azért volt remek, mert innen pontosan megláthatták egy másik fedezékben az úthoz közel Brian-t, ahonnan éppen a környéket kémlelte, az útirányából Éva gránátja után arra indult, amerre a nő lehetett, de valamiért mégsem jutott el addig, így a teljes csapat végre beérte egymást. Ha a hátrébb levő hármas felzárkózik Brian-hez, akkor már ők is látták a krátert és benne Bent, emberi alakban. Csak addig még az előttük levő úton megannyi Hydra járőr is volt.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
New Jersey-i kompkikötő AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 23 Feb. 2014, 12:53

//Elnézést, hogy az előző körben nem tudtam írni.//
A rádióból kapott válasz egy pillanatra elvonja a figyelmemet a harcról, és ez pont elég ahhoz, hogy a földről feltápászkodva ne tudjak időben reagálni a két robot támadására. A robbanás erős fénnyel jár, és mikor újra látok, fájdalmat érzek, és még sok mindent, amit régóta nem volt szerencsém. A lábam, a kezem érzi a betont alattam, az ujjaim érzékelése újra a régi. Ahogy végignézek magamon, hamar rájövök, mi ennek az oka: újra emberi alakban vagyok. Mielőtt ezen hosszasan gondolkodni kezdenék, a lehető leggyorsabban akasztok le az övemről két EMI gránátot, és aktiválva a két robot felé hajítom őket. Nem tudom, hogy mennyire lesznek hatásosak, ezért ha fel tudok tápászkodni, rögtön futni is kezdek előlük.
Végre sikerül összetalálkozni Évával, sőt, most már látja a következő fedezékből Briant is. Ezután a robbanást hallja meg, és a Lény felé pillant, de ott csak egy embert lát, és elsőre nem sikerül felfognia, hogy ez valószínűleg Ben lehet. Kihasználva a pillanatot, hogy valószínűleg épp minden HYDRA ügynök a robbanás felé figyel, Shanon megkockáztat egy kicsit figyelemfelkeltő módszert, és integet Brian felé, hogy észrevegye, hová kéne jönnie.
-Én inkább azt ajánlanám, hogy Brian menjen segíteni Bennek, ha... Bedühödik, elég segítséget adhat Bennek, mi pedig hárman talán be tudjuk venni a kikötőt.
Ezután Tomra néz, tőle vár megerősítést, ő tűnik továbbra is a legjobb taktikusnak.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Brian Abrams Hétf. 24 Feb. 2014, 13:36

//Sűrű elnézések közepette én is pótolom a lemaradást ^^ //

Válaszút elé kerültem, de még mielőtt bárhogy dönthettem volna, egy éles, vakító fény hasított át a szigeten. Egy robbanás fénye, és mindenki, még a HYDRA ügynökök is odakapták a fejüket, és lassan egy-kettő meg is indult arra. Csak egyetlen valaki volt abban az irányban, és az Ben Grimm, a Lény. Ismét elgondolkodtam, nem akartam elhamarkodottan cselekedni. Újra kinéztem a fedezékemből, és ekkor pillantottam meg három másik társam. Úgy néz ki, ők már összeszerveződtek, így már csak én - illetve a Lény - lógok ki a sorból, ám látszólag ő is van a legnagyobb gondban közülünk. Egy gyors pillanatra még szemeztünk Shannon-nal, majd bólintottam neki, mintegy jelezve, hogy minden rendben, és nem kell aggódni. A döntés megszületett. Ledobtam magamról a ruhám felső részét, majd elindítottam az átváltozást, egyelőre csak olyan szinten, amit jelenleg képes vagyok uralni, úgy gondoltam elég lesz ide. Már nem tudom mikor éreztem utoljára ezt. Az izmaim sokszorosára duzzadtak, ahogy a testem és testméreteim is. Cipőm szétszakadt, ezzel utat engedve sokkal nagyobb lábamnak, végül ott álltam, és jócskán kilógtam a fedezékből ebben a formában, de nem is vártam soká, Ben nem lehetett túl messze, egy erőteljes szökkenéssel próbáltam meg közé és a két nagyobb robot közé ugrani úgy, hogy a földre érkezésem pillanatában már az egyikre érkezzek, szétlapítva a beérkező energiával, majd a másikat visszakézből, ökölbe szorított kézzel, fonákkal próbálom a mellkas részét eltalálni, és berepeszteni. Eközben mindvégig figyelek Ben-re, és próbálom fedezni közben, emberi alakban már kevésbé kemény, így most én játszom a bástya szerepét.
- Tomas a többiekkel nem messze vannak, déli irányba! - kiáltottam Ben-nek egy pillanatnyi, kínálkozó szünet alkalmával, majd visszafordulva továbbra is feltartottam a HYDRA-sokat.
Brian Abrams
Brian Abrams
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Dec. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Brian Abrams
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Eva Carter Kedd 25 Feb. 2014, 21:12

Szerencsére, vagy nem szerencsére, úgy fest a dolog, hogy tovább megyünk, egy másik relytek helyre, révén, hogy itt nem maradhatunk, meg persze időnk sincs itt dumálgatni. Tomas, füst gránáttal fedz mind annyiunkat, így egy egészen szép távolságot teszünk meg. Az új fedezékben, észre veszem a negyedik társunkat, de nem teszek semmit, talán csak anyit, hogy várom Tomas parancsát. Ha azt mondja, hogy kövessük, akkor követem. Ha pedig azt mondja, hogy menjünk, és biztositsuk a kikötőt, akkor azt teszem, bár szerintem oda mind a négyen fölöslegesek lennénk, és szerintem kettőnek a kikötővel kéne foglalkoznia. Tomas parancsát meg várom, de azért a fegyveremért, azért már nyúlok, ha netalántán kelleni fog.


/Bocs, de most csak enyit tudtam írni./

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 28 Feb. 2014, 06:46

Résztvevők: Tomas Burton, Szabó Éva, Brian Abrams, Ben Grimm / Lény és Shanon Cole
Következő körváltás: 2014. február 5. (szerda)

Ben gránátjai ugyan hatástalanok voltak hosszabb távon, de legalább annyi időre elégnek bizonyult, hogy a gépek megtorpanjanak és neki elég időt adjanak arra, hogy menekülni próbáljon. Egy ideig, úgy húsz-harminc métert sikerült is futnia, amikor két Hydra ügynökbe futott, akik fegyvert szegeztek rá. A rádióból ekkor érkezett egy újabb válasz.
- Furcsa adatokat veszünk öntől Ben, olyan mintha AIM képességblokkolás lenne, csak fejlesztett verzióban. Mi történik odakint? – kérdezte a diszpécser.
- Adja meg magát, kulcsolja össze a kezeit a tarkója mögött és térdeljen le! – hallatszott a német akcentusú parancs.

A csapat eldöntötte, hogy mit is tesz, egyelőre még mindig meglapulva a fedezékükben. Látták, hogy Ben-t éppen most tartóztatták fel és szólították fel megadásra. Brian próbált átalakulni, de az adrenalin kiürítette belőle azt az érzést, amihez erre szüksége volt. Minden más érzése megvolt, felfokozott állapotban volt jelenleg, de egy hiányzott, az pedig a düh volt. Most pedig erre lett volna szüksége, hogy mihamarabb feldühítse magát, különben nem fog tudni mit tenni.
Tom egyelőre nem mondott semmit, csak csöndben mérlegelt és várakozott.

//Ez titeket pont nem érint, mivel Ti nagyjából rendesen írtok, de azért nézzetek be a kalandtopicba.//
//Brian, máskor írd le, hogy milyen érzéseket hozol elő, részletezd, hogy miként alakulsz át, mivel most pont azt hagytad ki a reagból, amivel át tudsz alakulni. És ha megtetted nem tudsz így beszélni és gondolkodni, ezaz 5 kredites fejlesztés. Jelenleg annyit tudnál, hogy „Hulk zúz!”, „Hulk megvéd kisember” és hasonló szintűeket.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
New Jersey-i kompkikötő AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 28 Feb. 2014, 20:03

A gránátok nem úgy tűnnek, hogy nagyon beválnak, de legalább egy kicsit meglepi a robotok rendszerét, talán újra kell indulniuk, vagy ilyesmi. Ha itt lenne Reed, biztos mondana néhány okos dolgot, és kitalálná a lángeszével, hogy mit kell tenni... De a lángokat inkább ne is emlegessük.
Mivel nem tudok jobbat, és puszta kézzel nem rontanék neki a fegyveres, képzett őröknek, kénytelen vagyok megállni, kezeimet pedig a fejemre teszem, közben fülemnél aktiválva az adóvevőt.
-Pontosan erről van szó, megadom magam, mert teljesen védtelen vagyok emberi alakban, és nem tudok visszaalakulni!
Remélhetőleg a rádióban is értik, hogy nem vagyok épp egy csevegős helyzetben, és ezzel megerősítem a feltételezésüket. AIM képességblokkoló... Akármit is csinálunk, ez a hárombetűs szó sosem hagy minket nyugton, nem igaz? Minden szál végül az AIM-hez kanyarodik vissza. Úgy tűnik, ezúttal az AIM is együttműködött a HYDRA tudósaival... Na persze csak ha nem feltételezzük, hogy eddig is mindig így tettek.
-Bevallom, srácok, nem számítottam ekkora figyelemre, igazán kitettetek magatokért - mondom félszegen mosolyogva a fegyvereseknek, aztán elismerően bólintok a robotok irányába. Remélem elég ideig fel tudom tartani őket, hogy a tanoncok összeszerencsétlenkedjenek valamit, vagy megérkezzen egy helikopter.

A többiekkel együtt fel tud zárkózni Brianhez, aki idő közben el is indulna a fedezékéből, de aztán valami mintha nem stimmelne. Azt látja, hogy Brian nagyon erőlködik valamin, de első ránézésre inkább tűnik szorulásosnak, mint Hulknak. Mivel nem nagyon tudja megítélni, hogy mi a gond, kénytelen feltételezni, hogy ez egy lassabb folyamat, mint amilyennek képzelte, és ismét Burton felé fordul.
-Induljunk, a kikötőhöz, Brian megoldja, amint... Átalakult - akármikor is legyen az, gondolja magában, és ha Tomasnak és Évának nincs ellenvetése, el is indul a kikötő felé. Továbbra is a korábbi óvatosság a fő szempont, ha már Ben ennyire jó figyelemelterelést nyújt, akkor élni kell vele. Ha őröket látnak, jöhetnek a villanó gránátok, és Tom néhány jól irányzott lövése. Lassan most már oda kell érniük a kikötőhöz.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

New Jersey-i kompkikötő Empty Re: New Jersey-i kompkikötő

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 4 oldal 1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.