Himalája

Go down

Himalája Empty Himalája

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 29 Dec. 2013, 15:07

A Himalája az eurázsiai hegységrendszer része, amely a Tibeti-fennsík és az indiai szubkontinens között húzódik. Itt található a Föld legmagasabb hegycsúcsa, a körülbelül 8850 méter magas Csomolungma (angol nevén Mount Everest). Tágabb értelemben véve a hegységrendszer részét képezik a Pamír, a Hindukus és a Karakorum hegyvonulatai is.

Himalája 0199

_________________
Himalája 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Himalája Empty Re: Himalája

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 29 Dec. 2013, 16:02

2010. március 23., kedd, 9:45.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

A S.H.I.E.L.D. repülőgépe hat órán át követte Namort nyugat felé, és közben jócskán lemaradtak, de még így is gyorsabban haladtak, mint egy átlagos repülővel. Jelenleg a Himalája hegyei között járnak, Kína és Nepál határán. Az időeltolódás miatt itt most gyakorlatilag korábban van, mint a Csendes-óceán közepén akkor, amikor elindultak.

Az út alatt Fury és dr. McCoy mindenről beszámolt a Storm-testvéreknek, amiről Melissáék is tudnak, de az ezredes másra nem tért ki.

Himalája Beast10 – A Himalája… A jeladó szerint már nem vagyunk messze Namortól, de ha igaz, amit mutat, már órák óta járkál le-fel itt, a hegyek között… máskülönben sosem értük volna utol. Nyilvánvaló, hogy keres valamit… Elképesztő! Védőruházat és hegymászó-felszerelés nélkül idáig eljutott ebben a kutyahidegben és ritka levegőben!

Himalája Sue10 – Valóban izgalmas, doktor úr, de azt még mindig nem tudjuk, hogyan, hol és mikor talált rá apánk erre az… atlantiszira. Amit eddig láttunk belőle, az alapján nem lenne rossz ötlet idehívni a Különítményt, ezredes, vagy legalább Reedet és Bent.

Himalája Fury10 – Szeretném ezt a kínos incidenst minél gyorsabban és minél kevesebb szemtanúval lezárni, dr. Storm! Itt, a hegyekben, egy meglepetésszerű támadással több esélyünk van a célszemély ellen. Utána visszatérünk a lény megtalálásának körülményeire.

_________________
Himalája 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Himalája Empty Re: Himalája

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 30 Dec. 2013, 12:30

//Előzmény: Csendes-óceán//

367. nap., Negyvenkilencedik bejegyzés:
”Míg haladtunk figyeltem, hogy Dr. McCoy s az ezredes miket is mondanak el a testvérpárnak, reméltem, hogy új információkat is megtudhatok, de semmi olyat nem mondtak el, mit nem tettek meg korábban. Mindezt igen nagy bánatomra, hiszen tudtam, hogy dr. Storm is tudós s így reméltem, hogy néhány konkrét tudományos megjegyzést is elmond a másik doktor neki, miből már én magam is tudnék valamire menni. De semmivel sem kerültem előrébb az eddigi tudatlanságom közben. Jó lett volna tudni, hogy a többiek a csoportból miként állnak s mi lehet Mr. Redbow-al, hiszen napok óta nem tudtam róla semmit sem. Az meglepett, hogy órák óta itt volt ezen a környéken, mintha keresett volna valamit, itt Tibetben. Mi lehetett itt, talán Attilan s az embertelenek? A víziók alapján tudtam, hogy nem találták meg őket soha sem s rejtőztek. De ha most itt megtaláljuk őket, akkor dr. Storm hazudott arról, hogy nem tudja, hogy kik lehetnek ők. Az egész kezdett egyre kuszább lenni, azon nem csodálkoztam a férfi ellenállása után, hogy ilyen messzire jutott egy száll fürdőnadrágban. Nem értettem, hogy miért mindig ez a támadás, miért akarja folyton megölni őt.
- Ezredes, ön talán többet tud Namorról, mint amit elmond? – kérdeztem. – Miért akarja mindenáron megölni, vagy elfogni őt, láthatta, hogy nem járható út. Sokkal inkább szavakkal kellene rá hatni s meggyőzni őt, hogy ne tekintsen minket ellenségnek s ehhez az kellene, hogy mi sem őt.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Himalája BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Himalája Empty Re: Himalája

Témanyitás by Ultimate Guru Kedd 31 Dec. 2013, 12:46

9:50.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

A pilóta, követve a nyomkövető jelét, egy magányos, de annál magasabb csúcs felé közeledik, miközben Fury dühösen válaszol a kis csapatnak.

Himalája Fury10 – Kezdem nagyon unni, hogy folyton folyvást megkérdőjelezi a tetteimet, dr. Storm, dr. McCoy, de még a saját ügynököm, Carter is! Hrrr… Namort… pár éve fedezték fel, rendben? Az Atlanti-óceán mélyén leltek rá Atlantisz elsüllyedt romjaira, mellyel beigazolódott, hogy egy újabb, legendának hitt történet nagyon is valóságos volt egykoron. Az expedíció vezetői… az édesapjuk, dr. Franklin Storm… és az édesanyjuk, dr. Mary Storm volt.

Sue és Johnny lélegzete elakad anyjuk neve hallatán.

Himalája Johnny10 – De… anya meghalt… még gyerekkorunkban!

Himalája Fury10 – Nézzék, nem voltam ott személyesen, és nem tudom, milyen okok vezették az édesanyjukat arra, hogy a halálhírét terjessze, de életben van. Az édesapjukat és a S.H.I.E.L.D. segítségét kérte, hogy egy régi elméletét bebizonyíthassa.

Himalája Sue10 – Te jó ég, persze… Ő kereste mindig megszállottan Atlantisz nyomait. Te nem emlékezhetsz, Johnny, még túl kicsi voltál, de én még most is látom magam előtt, mennyit veszekedtek emiatt apuval…

Himalája Fury10 – Nos, lényeg a lényeg, rátaláltak a célszemélyre, és valahogy véletlen felébresztették… de mivel akkor még meglehetősen gyenge volt a hosszú, hibernált állapota után, az expedíción részt vett ügynökök le tudták teríteni kábítópisztolyokkal. Az ok, amiért el akarom kapni, Carter ügynök, pedig csupán annyi, hogy nincs szüksége a világnak újabb sokkra az asgardiak és a mutánsok után! Ha nyilvánosságra kerül, hogy az Atlantiszról szóló mesék is igazak…

Himalája Sue10 – És hol van most az anyánk? Még mindig az atlantiszi romokat tanulmányozza? Tudni akarom, hogy pontosan hol találtak rá az Atlanti-óceánon belül!

Himalája Fury10 – Maga csak ne követelőzzön, dr. Storm! Így is olyan információkat osztottam meg Önnel, amelyek--

Himalája Beast10 – Ezredes, dr. Storm! Elnézést, de van most fontosabb dolgunk is! Nézzék… Megint ez a különleges időjárás, mint az óceánon…

Valóban: odakint ismét pillanatok alatt változott meg az idő, ahogy egyre magasabbra kerültek a csúcshoz. Viharfelhők borították be az eget, és olyan hóvihar kerekedett, amilyenhez foghatót nemigen láthatott még eddig a kis társaság.

Himalája 01104

_________________
Himalája 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Himalája Empty Re: Himalája

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 17 Május 2015, 20:48

367. nap., Ötvenedik bejegyzés:
”Kissé összehúztam magam az ezredes szavaira. Nem állt szándékomban megkérdőjelezni, amit mondott csupán nem értettem egyet vele, hiszen láthattuk, hogy nem voltunk arra képesek, hogy megállítsuk Namort s szerettem volna túlélni mindezt, s hazajutni. Azt pedig sajnos nem tudtam továbbra sem, hogy miként alakult mindez a múltban.
- Elnézést uram, nem állt szándékomban – feleltem.
A többire figyeltem csöndben, én sem tudtam, hogy életben lenne, vagy volt ekkoriban az anyjuk. Ehhez a részhez nem tudtam mit hozzátenni, hiszen átéreztem azt, hogy mit érezhettek, hiszen én pedig téged kereslek minduntalan s hiszen, hogy életben vagy a fájdalom pedig, mi a kétségeket okozza elviselhetetlenek. S mégis érdekes információk is elhangoztak, noha nem tudtam, hogy mindez miben segíthet nekünk. Dr. McCoy szavaira kaptam fel a fejtem s néztem ki az ablakon.
- Minden bizonnyal itt lehet, de mégis hogyan képes ily módon befolyásolni a teljes időjárást? – kérdezte.
Közben igyekeztem kilesni az ablakon s oda lentre tekinteni, hátha megpillantom Namor valamerre.”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Himalája BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Himalája Empty Re: Himalája

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 01 Aug. 2015, 21:30

10:00.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

A pilóta próbálja egyensúlyban tartani a gépet a hatalmas és hirtelen jött hóviharban, de esélye sincs: a vihar mintha élne, ide-oda dobálja a gépet és az utasait, míg aztán egyenesen belecsapódik a hóba a csúcson…

Melissa ugyan elájult a zuhanástól pár percre, de nem telhetett el sok idő, amikor különös hangra eszmél. A hegyet befedő rendkívül vastag hótakaró szerencsére megóvta az utasokat, és a gép is csak kisebb károkat szenvedett bár láthatóan még mindenki ájult Melissán kívül. A hang, amire ébredt, odakintről érkezik… mintha valaki a repülő oldalán dörömbölne…

És valóban: pár pillanattal később valaki kiszakítja a gép egyik oldalát, és Namor néz be a gépbe, arcán olyan embertelen dühvel, amihez hasonlót Melissa eddig valószínűleg nemigen látott.

Himalája Namor10

Himalája Namor10 – Még egyszer és utoljára megkérdezem, szárazföldlakó, aztán hagyom, hogy a vihar betemessen benneteket: Hol van Boltagon? Attilannak itt kéne lennie, de nincs!!!

_________________
Himalája 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Himalája Empty Re: Himalája

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 02 Aug. 2015, 09:28

367. nap., Ötvenegyedik bejegyzés:
”A kérdésemre már nem kaptam választ, s nekem is meg kellett kapaszkodnom mielőtt a gép nekivágott volna az oldalának. Úgy tűnt, hogy sikerült a viharba belekerülnünk, amit valószínűleg ismét azaz alak okozott. Féltem, vissza szerettem volna jutni az életbe s nem pedig itt meghalni ismét. nem tudtam, hogy mennyit változott az idővonal azzal, hogy itt voltunk, hogy teljesen átíródhat-e. Még emlékszem, hogy láttuk a havas csúcsot, hogy felsikoltok s végül minden elsötétedett. Nem tudom, hogy mennyi idő telhetett el mindenem fájt mikor magamhoz tértem s ekkor hallottam meg a dörömbölést az gép oldalán. Ismét sikoltottam, mikor a férfi betörte az ajtót. Kétségbeesetten néztem körbe, hogy ébren van-e valaki más is, ki segítségemre siethetne. Mikor megszólalt a magát Namor-nak hívó férfi próbáltam
- Kérem, könyörgőmön, Neptun nevére… - nyöszörögtem. – Ne bántson…
Ki volt az a Boltagon, tudtam, mármint láttam s említve volt a neve, de csupán ennyi. Többet nem tudtam róla, s még ezt sem mondhattam el neki, hogy láttam egy látomásban, mert akkor mindenki megtudja, hogy valami nincs rendben s soha sem térhetek vissza az életemhez, s nem kereshetlek téged.
- Nem tudom – nyöszörögtem tovább. – Nem tudom, hogy kik ők s merre lehetnek.
Remegve, rettegve néztem fel rá.
- Ön… ön szerint… képes lennék hazudni önnek ebben a helyzetben? – próbáltam kipréselni magamból a szavakat.
Hinnie kellett, muszáj volt hinni.
- Együtt… együtt megkereshetnénk őket, hogy… hogy lássa jó szándékunk… nem mind vagyunk olyanok, mint a parancsnokunk. Kérem felség…”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Himalája BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Himalája Empty Re: Himalája

Témanyitás by Ultimate Guru Hétf. 03 Aug. 2015, 11:24

10:05.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

Namor dühösen fújtat Melissa válaszára, majd tehetetlenségében jókora darabot szakít le a gépből, és több kilométerre hajítja. Ezután még pár másodpercig morog magában, majd valamivel nyugodtabban visszafordul Melissához, és immár kevesebb haraggal és több csalódottsággal a hangjában ül le nem messze tőle, oda, ahol az imént feltépte a repülő testét.

Himalája Namor10 – Tudom, hogy nem hazudsz, szárazföldlakó… de nehéz elfogadnom a tényeket. Hrrrhmmm… Nagyon… különös vagy. Sokkal különösebb, mint bármely szárazföldlakó, amellyel eddig találkoztam, beleértve a társaidat is. Az elméd és a tested… teljesen más síkon rezegnek. Mintha nem illenének össze… Nem könnyű olvasni benned, de még így is érzem, hogy igazat mondasz.

Mialatt Namor beszél, a vihar másodpercről másodpercre csillapodik odakint, míg végül percek múlva már sehol egy viharfelhő, és hét ágra süt a nap.

Himalája Namor10 – Miért akartok ismét foglyul ejteni? A társaid bezártak, engem, Thakorr fiát Namort, Atlantisz Hercegét! Akár tudtok Boltagonról, akár nem, ezt nem hagyhatom megtorlás nélkül. Még hogy veletek keressem meg őket! Ne nevettess, szárazföldlakó! Semmi okom bízni a fajtátokban!

Míg beszélnek, a többiek láthatóan elkezdenek mocorogni, és nyilván nemsokára magukhoz térnek…

_________________
Himalája 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Himalája Empty Re: Himalája

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 03 Aug. 2015, 16:16

367. nap., Ötvenkettedik bejegyzés:
”Ismét összerezzentem, amikor kitépett egy darabot a repülőből és elhajította messzire. Féltem, hogy elveszti a kontrollt, ha valamit rosszul mondok és akkor nekem támad, könnyedén megtudna ölni s esélyem sem lenne védekezni. Mikor visszafordult hozzám mégis tartogatott meglepetést, nem volt már olyan dühös, de csalódottság volt az arcán s a hangjában. Az megkönnyebbülést jelentett, hogy tudja, hogy nem hazudok neki, de mikor kimondta, hogy különös vagyok, tudta! Tudta, hogy nem ebben a testben kellene lennie az elmémnek, hanem egy másikban, a sajátomban.
- Botorság lenne önnek hazudni felség, nem szeretnék semmilyen konfliktust – feleltem rekedten.
Mikor átpillantottam a férfin láttam, hogy odakint a vihar is csendesedett s nyugodni készült. A többiek pedig már mocorogni kezdtek, mit is mondhattam volna neki, hogy meggyőzzem.
- Az emberek bezárják, amitől félnek – mondtam. – Rossz szokásunk félni attól, amit nem ismerünk. S ön furcsa kinézetű, nem láttak hasonlót… nem őket védem, kik ezt tették önnel. De nem mindenki olyan, csak néhányan. Ne mindenkit azokról ítéljen meg, vannak köztünk jók, akik segítenének, s akikben talán barátot, szövetségest találhat.
Nyeltem egyet.
- Vannak műszereink, technológiánk, mik a segítségére lehetnek. Nem kérem, hogy bízzon meg bennünk, azt majd az idő eldönti, hogy képes lesz-e, csak azt, hogy működjünk együtt nagyúr. Ha nem váltjuk be a reményeit még mindig távozhat. Mit gondol felség?”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Himalája BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Himalája Empty Re: Himalája

Témanyitás by Ultimate Guru Kedd 04 Aug. 2015, 10:07

10:10.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

Namor figyelmét sem kerüli el, hogy a többiek elkezdtek magukhoz térni, de leginkább csak a Coulson ügynök testében lévő Johnny és Walter foglalkoztatja még Melissán kívül.

Himalája Namor10 – Botorság lenne, valóban… Azt hiszem… különös változásokon estetek át, míg szunnyadtam, jól mondom, szárazföldlakó? Ez is bizonyítja, hogy Attilan ugyanúgy elpusztulhatott, mint Atlantisz… Boltagon sosem hagyta volna, hogy ilyen erőkre tegyetek szert. Az a másik férfi, akit Coulsonnak neveznek… Ő is olyan, mint te. Az elméje és a teste egyáltalán nincs összhangban. Ami pedig a fiút illeti… legutóbb már az érintésemmel olyan hatalmat ébresztettem fel benne, amiről még ő magának sincs fogalma sem. Ha valakit be akartok zárni, szárazföldlakók, őt kellene! Ha valakitől félnetek kellene, az csakis ő! Ostobák. És hogy mered azt állítani, hogy a kinézetem furcsább, mint, teszem azt, azé a majomemberé!

Ezzel Namor dr. McCoyra mutat.

Himalája Namor10 – Undorító, szőrös teremtmény…  Az úgynevezett „technológiátok” pedig nyomába sem érhet Atlantisz és Attilan tudományának! Ha Boltagon el akarta rejteni a nyomait, sosem találjuk meg…

Ezzel Atlantisz Hercege elgondolkodik, miközben a már éber, de még mozogni alig képes Fury a mellényzsebében lévő fegyveréért nyúlna. Namor persze ezt kiszúrja, és rálép Fury kezére, aki felüvölt fájdalmában.

Himalája Namor10 – De ha már így alakult, és nincs többé Attilan… akkor a jelek szerint rám maradt az a feladat, hogy visszahozzam Atlantisz dicsőségét, és elfoglaljam méltó helyemet ennek a világnak a trónján. Mindig is az én népem volt a felsőbbrendű, és nem fogják koszos szárazföldlakók jogtalanul birtokba venni a bolygónkat!

Majd hirtelen Melissa felé kap, és magához húzza.

Himalája Namor10 – És te leszel a királynőm, Sharon Carter! Különlegesebb vagy, mint a többi, és talán méltó arra, hogy fajunk újjászületésében is szerepet kapj! A társaid pedig az első áldozataink lesznek…

Ezzel Namor ökölbe szorítja a kezét, és hatalmasat csap, elsőként a pilóta koponyájára, amely azonnal szétloccsan, mint egy érett görögdinnye, majd a többiek felé fordul, még mindig szorosan tartva Melissát…

_________________
Himalája 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Himalája Empty Re: Himalája

Témanyitás by Ko-Rel Kedd 04 Aug. 2015, 13:36

367. nap., Ötvenharmadik bejegyzés:
”Amíg beszéltem úgy tűnt, mintha Mr. Blaze-t is figyelné, vagyis jelenleg Coulson ügynökét. Őt is érezte volna, hogy nincs vele valami rendben? Hogyan s miféle hatalma volt ennek a férfinak. A szavaival meg is erősítette mindezt, hogy tudja, hogy ő sincs rendben. Azt nem értettem egyelőre, hogy mire értette azt, amit Mr. Kovacs-ra mondott, persze tudtam, hogy a mi időnkben messiásnak tartja magát, de azt nem, hogy miféle erőről beszél. A mi időnkben még semmi olyan erővel nem bírt, mi ne lett volna a mutációnak, vagy másodlagos mutációnak a rovására írni.
- Igen felség, sokat változott az emberiség – bólintottam. – Ha adna nekünk esélyt, akkor bebizonyíthatnánk… Hogyan, miféle erőt?
Kérdeztem még mindig remegő hangon s reméltem, hogy választ ad a kérdésekre.
- Manapság kezdenek elfogadóbbak lenni az emberek a furcsa kinézetűekkel. Önt bizonyára régebben zárták be, mikor még nem így volt. De ebben is fejlődtünk s ön nem ember, nem szárazföldi, más, mint dr. McCoy, aki viszont igen…
A hatalmas egója mellett nem tudtam, hogy megérti-e, mire célzok ezzel, hogy mit szeretnék mondani. Túlkésőn vettem észre, hogy mire készül az ezredes. Ennél a férfinál mindennek csak egyetlen egy megoldása van az pedig a fegyver?
- Ne! – próbáltam volna sikoltani, de addigra a férfi is felüvöltött, ahogyan Namor a kezére lépett.
A következő szavaira éppen válaszoltam volna, hogy a társadalmunk miként épült fel így s ha az említett Boltagonnak gondja lett volna ezzel legalább tízezer éve lett volna arra, hogy megállítsa az emberiséget. De nem volt lehetőségem rá, felsikoltottam, mikor magához rántott, a szívem hevesen kalapált, reszkettem a félelemtől, kapálózni szerettem volna, hogy kiszabaduljak, de teljesen lefagytam attól, amit mondott. hogy a királynője, s a gyermekeinek anyja? Nem, nem… én házas voltam, téged szeretlek mind a mai napig, soha sem hagynám, hogy hozzám érjen akárcsak egy ujjal is. ismét felsikoltottam, amikor egyszerűen megölte a pilótát, egy ártatlan embert, aki soha sem ártott neki.
- ELÉG! – sikoltottam siírva – Elég… elég ebből a vérontásból! Ez nem felsőbbrendűség, csak barbarizmus. Egy felsőbbrendű faj békére, harmóniára törekszik s nem pedig arra, hogy mindent kiirtson s elpusztítson maga körül! Ha Atlantisz csak vérontással kerülhet újra régi dicsfényébe… nem akarom látni…”


//Jót mosolyogtam a párhuzamon, hogy itt is Atlantisz királynőjének akarják.^^ //

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Himalája BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Himalája Empty Re: Himalája

Témanyitás by Ultimate Guru Szer. 05 Aug. 2015, 11:09

10:15.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

Himalája Namor10 – Elfogadóbbak? Atlantisz Hercegének nincs szüksége a szárazföldlakók elfogadására! A sikoltozást pedig hagyd abba, mert semmi haszna! Nem a véleményedre voltam kíváncsi, hanem csupán közöltem veled a megmásíthatatlan döntésemet, Sharon Carter. Vérontás és barbarizmus? Talán azt is ennek nevezed, amikor eltaposol pár hangyát? Bizonyára nem. Márpedig az én szememben nem vagytok többek.

Ezzel Namor már dr. McCoy nyakára teszi a kezét… de ekkor hirtelen valamiféle láthatatlan erő hátralöki őt, elengedve így Melissát.

Himalája Namor10 – Mi…?

Végre Sue Storm is magához tért, bár még képtelen felállni, és nagy erőlködéssel járt neki már az is, hogy ezt a láthatatlan erőteret felhúzta Namor elé.

Himalája Namor10 – Szánalmas kis korcsok! Ha azt hiszitek--

Ekkor azonban már Walter is elég erőt gyűjtött ahhoz, hogy lerántva a szemüvegét egy vörös sugarat lőjön Namor hátába. Atlantisz Hercege felordít, és dühtől tajtékozva emeli fel a földről Waltert…

_________________
Himalája 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Himalája Empty Re: Himalája

Témanyitás by Ko-Rel Szer. 05 Aug. 2015, 12:38

367. nap., Ötvennegyedik bejegyzés:
”Genetikusként sem szerettem azt, hogy időnként élő állatokon kellett kísérletezni, jobban szerettem, ha csak számítógépen szimuláltuk őket. Molekuláris-biológusként és tengerbiológusként pedig semmilyen élő állat megölésével nem kellett foglalkozni.
- Nem taposom el őket, ők is ugyanúgy élőlények, mint bárki más! – feleltem. – Ugyanúgy éreznek, társadalomban élnek, folytatják az evolúciójukat! Ugyanolyan joga van mindenkinek az élethez, egyen az állat, ember, vagy az ön fajtája.
Majdnem kicsúszott a számon, hogy tudósként pedig kötelességem az élőlények védelme, szerencsére azonban bennem ragadt a szó, amikor valószínűleg dr. Storm mentett meg engem s dr. McCoy-t is. A földre zuhantam és próbáltam egyből fedezékbe bújni valamelyik szék, vagy hasonló mögé. Így nem is láttam, hogy mi történt, csak Namor üvöltésére kaptam fel a fejemet s nem sokkal utána pillantottam meg, hogy a férfi már Mr. Kovacs torkát szorongatta. Talán az lett volna a legjobb, ha már most elhunyna, semmilyen szörnyűség nem következne be. Neptun nevére, hogyan gondolkodhattam így, sokkot kaptam volna? Így utólag már igencsak elképzelhetőnek tartottam mindezt. A tekintetemmel próbáltam Mr. Blaze-t megtalálni.
- Csináljon valamit! – súgtam neki, ha már magánál volt ekkor.
Mivel én azt sem tudtam, hogy pisztollyal hogyan kell bánni, miként kell kibiztosítani, vagy lőni, így valamilyen tárggyal próbáltam fejbe dobni Namor-t, vagy a hátán, hogy elvonja a figyelmét az, amíg a többiek tesznek valamit.”


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Himalája BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Himalája Empty Re: Himalája

Témanyitás by Ultimate Guru Csüt. 06 Aug. 2015, 12:04

10:20.

Résztvevő: dr. Melissa McKenzie (Sharon Carter).

Namor elismerően biccent Melissa kitöréseire.

Himalája Namor10 – Hah! Tetszik a hevességed, Sharon Carter, de tartogasd ezt a dühöt a leendő alattvalóink ellen! Nem kell sok idő, hogy megtanuld szeretni az új életedet, és akkor megérted, miért vagyunk-- ÁRGH!!!

Mielőtt Namor befejezhetné, ismét különös lángok csapnak ki Walter testéből, pont olyanok, mint Wyomingban, a Pegazus Projektnél, ám ezúttal több és nagyobbak. Közben Johnny is magához tér, és Melissa kérésére próbál Coulson fegyveréért nyúlni.


Himalája Coulso11 – Mi… történik? Jól vagy? Mik ezek… a lángok? Ez… nem természetes tűz… de nem is a Pokol tüze…

Walter pár pillanat alatt teljesen elvesztette az uralmát a teste felett, és most úgy lebeg a levegőben, mint egy rongybaba, miközben egyre több misztikus láng csap ki belőle.

Himalája Namor10 – Lehetetlen… LEHETETLEN!!!

Nem telik bele pár másodperc, és a tűz beborítja az egész géptestet… egyáltalán nem éget, viszont vakító, a fénye még csukott szemmel is fájó mindenkinek… A tűz ereje leírhatatlan, és Melissa nem is bírja sokáig: hamarosan újból elájul…

… hogy aztán valahol egészen máshol térjen magához.

_________________
Himalája 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Himalája Empty Re: Himalája

Témanyitás by Ko-Rel Csüt. 06 Aug. 2015, 13:08

367. nap., Ötvenötödik bejegyzés:
”Nem pont azt sikerült elérnem, amit eredetileg szerettem volna, reménykedtem, hogy elveszti a kedvét s már nem fogom érdekelni, de a szavaimmal pont az ellenkezője történt. megráztam a fejemet, nem volt így jó, és egy uralkodó sem lehetett zsarnok a saját népével! Ezeket már nem mondtam ki hangosan, nem is nagyon tudom, hogy képes lettem volna-e rá. Ám amikor elejtett végre eltudtam bújni fedezékbe, szerencsémre még Mr. Blaze is felébredt, így megtudtam kérni arra, amit szerettem volna. Ám ekkor a lángok felcsaptak Mr. Kovacs felől. A saját időmben sem hallottam olyat, hogy ilyesmire képes lett volna, ki volt ez a férfi valójában azon felül, amit a médiából tudtunk róla? Ahogyan a lángok égtek becsuktam a szememet s próbáltam magamat védeni, meglepetten s félelemmel tapasztaltam, hogy nem égetett a tűz, s még hallottam Mr. Blaze szavait is, aki úgyszintén meglepődött. Azonban hiába csuktam be a szememet még mindig égetett s fájt. Magamban imádkoztam némán Neptunhoz, hogy vége legyen a maradjon abba az egész. Ezek voltak az utolsó gondolataim mielőtt a jótékony sötétség magához nem ölelt ismét..”

//Folytatás: Sydney//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Himalája BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Himalája Empty Re: Himalája

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.