Chromix-land

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Chromix-land Empty Chromix-land

Témanyitás by Sandman Kedd 18 Feb. 2014, 23:11

Los Turtle szigete a Mexikó északi, Csendes-óceáni partjai mellett. Egy megerősített zátonyra épült mesterséges sziget. A technológia alapja a Dubai mellett található különböző szigetek. Bár ezeknél stabilabb és tartósabb megoldásokkal építették. Los Turtle jelenleg hatalmas felhőkarcolóknak és luxus szállodáknak és szórakozóhelyeknek ad otthont. A város hatalmas energiaigényét szél- és vízerőművek, valamint napelemek elégítik ki. A kedvező adózás és diszkrét információkezelés miatt virágzik a bankszektor és a bejegyzett cégek száma lassan eléri a seychelle szigeteken fellehetőkét. Ezen kívül virágzik a szolgáltató szektor. Az élet azonban nem olcsó a szigeten, hiába könnyű hozzájutni az állampolgársághoz.

Jelenleg a sziget Latin- és Dél Amerikai szövetség tagja, monarchia, de uralkodóval nem rendelkezik.

A sziget közepén hatalmas felhőkarcoló épül egy külföldi beruházó által. Északon nemzetközi reptér található, illetve nagy kikötő, ahol a luxusyachtok kiköthetnek.


Folytatása következik...


A hozzászólást Bürokrácia kapitány összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 01 Márc. 2014, 20:41-kor.
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by Sandman Kedd 18 Feb. 2014, 23:21


*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Tüzes víz és marék gyöngy
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

A Latin- és Dél-amerikai szövetség megbízottja türelmetlenül járkált fel s alá a tárgyalóban. Ügyvédek és bankárok sora ült türelmesen a hosszú asztal mellett. Mindkét oldalon tucatjával várakoztak a szakértők. A XXI. század történelmében ritka az ilyesfajta adásvétel. Korábban persze sok példa akadt rá. A fél Egyesült Államokat vásárolták, a Brit korona is bérelt területeket más országoktól. De ezek régen történtek. Azóta megváltozott a világ. Nem csoda hát Carlos Gomez felettébb ideges volt a tranzakciót illetően. Egy ilyen csere nem csak komoly nemzetközi kihívás, de rövid távon jelentősen megugró anyagi támogatás a szövetségnek. A hosszú távú következmények viszont már más választott kormányoknál csapódnak le. Az ő feletteseit nem érintik. Ezért is szeretne gyorsan túlesni a formaságokon, aztán megkapni a kis jutalékát, majd olyan messze kerülni ettől az egész ügylettől, amennyire csak lehet...~
Csak érkezne már meg... ~
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by King Raten Chromixen Szer. 19 Feb. 2014, 05:16

Alig bírtam megállni, hogy összedörzsöljem a kezemet. Nem minden napi dologra készültem, és féltem, hogy nehezebb lesz megvalósítani, mint azt hiszem. Elvégre a mai világban egy cég adás-vétele esetén is több napos, gyakran hónapos tárgyalások folynak, fiatal tanácsadók és ügyvédek dolgoznak a projecten éjt-nappallá téve, mire megszületik a döntés, és most… Most egy szigetet vettem, ha minden igaz. Ha pedig ez nem lenne elég, még az államformáját is meg akarom szabni, én akarok lenni a Király, a többiek meg kapják be. Persze ezt nem mondhatom ki nyíltan, és bár belülről majd szétvetett az izgalom, higgadtságot erőltettem magamra, és úgy sétáltam a tárgyaló felé. Az ajtó előtt végül megálltam, megigazítottam a ruhámat, hogy egy gyűrődés se legyen rajta, majd kettőt koppantottam az ajtón, és vártam, hogy kiszóljanak. Kissé idegesen simítottam végig a hajamon is, remélem, nem most kócoltam szét.
~Bárcsak lenne itt egy tükör…~ néztem körbe a folyosón még utoljára, hátha csak nem vettem észre a dekoratív kiegészítőt. S ezek után, ha behívtak, akkor egy mély lélegzetet véve léptem be a szobába.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by Sandman Pént. 21 Feb. 2014, 14:29

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Tüzes víz és marék gyöngy
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Gomez folyamatosan az órájára pillantott. Átkozta azokat a régi bevett, pszichológiai játékokat amelyek következtében nem tettek órát a tárgyalóba. Ha jobban belegondolt, egyetlen egy tárgyalóban sem járt, ahol óra lett volna a falon. Az asztalnál ülők a táblagépeikkel, papírjaikkal és telefonjaikkal voltak elfoglalva. Gomez remek elfoglaltságot talált agyának. Arra a fiatal kislányra gondolt, aki majd elszórakoztatja őt a tárgyalás után. Nincs senki konkrét, de a megfelelő bárban a megfelelő pezsgő és pénzmag felmutatása után, már bármi lehetséges. Révületéből egy koppanás hívta vissza. Zavartan tekintett körbe. Azon gondolkodott, hogy csak ő hallotta-e. Ugyanakkor az asztalnál ülők is felpillantottak és az alig hallható morajlás is abbamaradt. Gomez lassan közelítette meg az ajtót, majd óvatosan lenyomta a kilincset és kitárta a fa lapot, utat engedve Ratennek a tárgyalóba. Néhány lenéző hatású gondolat futott végig az agyán, de ezzel egyszerre el is mosolyodott.
- Uram, kérem fáradjon be.
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by King Raten Chromixen Pént. 21 Feb. 2014, 15:04

Nem kellett sokáig várnom, érzékeny füleimnek hála hallottam, ahogy odabent elhallgatnak a motoszkáló emberek, és valaki az ajtó felé indul sietős léptekkel. Türelmesen vártam hát, és ahogy kinyílt az ajtó, mosolyt erőltettem az arcomra. Az invitálásnak eleget téve indulok meg befelé, miközben kezemet nyújtom az úriembernek.
- Mr. Gomez, ha nem tévedek. Raten Chromixen vagyok. – mosolyogtam szívélyesen, mintha csak egy délutáni teázgatásra jöttem volna. Ezek után – ahogy haladtam befelé – felmértem a helyet. Átlagos, megszokott, és letisztult tárgyaló, középen egy hosszúkás, egyszerűen művelt, mégis elegáns barna asztal. Valószínűleg ennek a végében kell helyet foglaljak, ám még nem indultam el, a férfi mellett álltam továbbra is, arra az esetre, ha szeretne valamit még bizalmasan megbeszélni. Megvárom, amíg hellyel kínálnak, és akkor indulok meg a kinézett helyem felé, miközben az arcomon a mosoly egy pillanatra se halványodik. Miután helyet foglaltam, ha nem kezdődik egyből a beszélgetés, szórakozottan nézegetem a szobát, az apró részleteket is megvizsgálva, s közben felmérem az oldalt ülő férfiakat és nőket.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by Sandman Pént. 21 Feb. 2014, 15:50

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Tüzes víz és marék gyöngy
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- Üdvözlöm, igen én lennék. - mondja türelmesen és becsukja az ajtót, kezet fog a férfivel, majd követi Ratent. Amikor a férfi megáll, ő is. Bár már csak két szék maradt szabadon, ebből az egyik az asztalfő, rövid ideig nem kínálja hellyel Gomez a vámpírt. Helyette várakozik, feszeng egy kicsit. Testsúlyát egyik lábáról a másikra helyezi. Aztán a kínos másodperceket azzal töri meg, hogy végül megszólal.
- Kérem üljön az asztalfőre - Gomez megvárja, míg a Raten leül. Aztán ő is helyet foglal tőle jobb kézre. Közben az ügyvédek sora nyitotta ki a papírokat és az elektronikus dokumentumokat. Fél percnyi moraj után újra elcsendesedett a szoba. Aztán Gomez ismét megszólalt.
- Nos miszter Raten. Az ügyvédei már mindent előkészítettek. De szeretném, ha még egyszer, szóban, előadná a vételi szándékát és terveit a szigettel kapcsolatban.
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by King Raten Chromixen Pént. 21 Feb. 2014, 16:18

Türelmesen álldogálunk egy helyben egy ideig, én egyáltalán nem zavartatom magam, ellenben végignézek az embereken, és a szoba apró részleteit is megfigyelem. Kellemes, hogy nem kötelező egy esti órában üzletelni, sőt, valószínűleg korábban nem is lett volna módom ezt a találkozót estére szervezni, így végtelenül hálás vagyok a Társaságnak a nyakékemért, ami megvéd a nap káros sugaraitól, és így ismét hatékonyan üzletelhetek. Ahogy a szobát díszítő növényeken pihentetem a szemem, Gomez végre megszólal.
- Köszönöm. – biccentek a férfinak, és elindulok a szék felé. Nem kapkodok, nem sietek, szépen elegánsan lépek oda, és húzom ki az ülőbútorzatot, majd foglalok helyet.
- Először is, köszönöm hogy eljöttek, és az állhatatos munkáikat. – szólok az ügyvédek felé még mindig mosolyogva, majd hátradőlök a székben.
- A szigetet szeretném felvásárolni, vagyis a koronát. Mivel jelenleg nem rendelkezik trónörökössel, úgy vélem, ez mindkét fél részére előnyös lehet. A Latin- és Dél-amerikai szövetség így egy lekötelezettjét ültetheti a trónra, jelentős összeghez juthat, és biztosíthatom, hogy a sziget is virágozni fog. Gazdag, befolyásos barátaimat bíztathatom az ide költözésre, ami növeli a GDP-t. Bizonyára megérti, hogy egy ember, aki kellő tőkével rendelkezik egy ország felvásárlásához, az igen jó szövetséges lehet. – természetesen még mindig mosolygok, és ezt olyan természetesen adom elő, mintha csak a tegnapi meccs eredményeit ecsetelném.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by Sandman Hétf. 24 Feb. 2014, 02:17

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Tüzes víz és marék gyöngy
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Mindenki némán hallgatja a Raten előadását a tervei összefoglalásáról. Többségük mindent tudott már, csak a végső simításokat végezték saját gondolataikban. Már akit érdekelt a dolog jövője és nem csak a saját fizetésüket számolgatják már fejben. Carlos izzadt. Túl melegnek tűnt számára az iroda, szemével a légkondicionálót kereste, miközben kezével egy kendőt vesz elő. Aztán azzal kezdi a homlokát törölgetni. Mikor az újdonsült király végzett a mondandójával, felnéz rá. Próbál mosolyogni, de nem tud. Inkább valami furcsa fintor ül ki az arcára. Menne már nagyon menne. Felnyitja laptopját, megnyílik előtte a banki utaláshoz szükséges elektronikus felület.
- Köszönjük senor Chromixen. Akkor már csak át kell utalnia a megfelelő összeget. - tolja a férfi elé a nyitott laptopot. - Aztán aláírjuk a papírokat és mindenki mehet a dolgára. Ha önnek is megfelel így senor Chromixen.
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by King Raten Chromixen Hétf. 24 Feb. 2014, 02:28

Ahogy végzek, Gomezre réved a tekintetem, és nem kerüli el pillantásom az izzadt homloka, s a kezébe kerülő kendő, amivel megtörölgeti azt. Szegény férfi, nagyon izgulhat, ezért bátorítóan még szélesebben mosolygok rá, miközben elém tolja a laptopot.
- Most még senor, de nemsokára Király. – dorgálom mókásan, miközben a billentyűzetre se nézve kezdem el kopogtatni azt, s belépek a saját banki felületemre, ahol egy pillanatra megállok, és a férfira nézek, s ha nem kapcsol, akkor kisegítem.
- A bankszámla számot kérném. – a változatosság kedvéért még mindig mosolyogva mondom, majd beütöm a számot, és az összeget, még egyszer ellenőrizve mindkettőt, hogy biztos sikeres lehessen az utalás, s ez után elindítom a folyamatot, és hátra dőlök a székemben.
- Az ügyvédeim gondolom már átnézték a papírokat, de ha nem probléma, én is átfutnám gyorsan. – elvégre nincs miért sietni, az ország-vásárlás nem olyan mint a bevásárlás. Szeretném kiélvezni minden pillanatát, ahogy lassan az egész sziget urává válok. Érthető okokból rettentően elégedett vagyok magammal, s azzal, ahogy a karrierem halad. Ha belegondolok, hogy nemrég még csak egy egyszerű klubtulajdonos voltam - nem semmi. Apám is büszke lenne rám, s valószínűleg lesz is, mikor megtudja, hogy élek.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by Sandman Szomb. 01 Márc. 2014, 16:41

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Tüzes víz és marék gyöngy
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Gomez lassú, kimért mozdulatokkal nyúlt zakójának belső zsebébe, ahonnan elővett egy hófehér papírlapot. Ezen alig egy tucat számvolt kézzel felfirkantva. Látszott rajta, hogy gyorsan jegyezték le a sort, mégis olvasható maradt. Miután Raten elvégezte a műveletet, Gomez maga elé vette a számítógépet és belépett a saját rendszerébe. Ott látta, hogy folyamatban van a számlájára történő utalást. Várt pár percet, hogy lezárt legyen a küldőoldaláról a tranzakció, azaz ne lehessen visszavonni. Közben Chromixen elkezdte átnyálazni a szerződést. Az első oldalak egyszerű adás-vétel opciókat tartalmaztak. A többi, körülbelül ezer, ami az asztal alatt volt dobozokban, a sziget és az ország különböző jogait és kötelezettségeit taglalta.
- Remek, remek. - törte meg a teremben ülők duruzsolásának és Raten papírzörgetésének. - A pénz átutalásra került, így minden akadály elhárult az aláírás elől. Ha szabad Senor Chromixen. - Azzal felvesz egy tollat az asztalról és elhúzza az adásvételi utolsó lapjait és több helyen aláír, mint eladó. Aztán várja, hogy a vásárló fél is ugyan így tegyen.
Raten egyébként semmi olyat nem talál a szerződésben, amit a jelenlévő ügyvédjei ne mondtak volna el számára részletesen.
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by King Raten Chromixen Szomb. 01 Márc. 2014, 18:13

Gomez sietősen lépett be a saját felületére a számítógépen, és nézte meg az utalást, miközben én ráérősen olvastam végig mindent, hogy ne kerülje el semmi a figyelmem. Természetesen az ügyvédeim első dolga volt a papírok ellenőrzése, de ez mégis olyan dolog, aminél jobb biztosra menni. Nem akarok találni olyan záradékot, ami később kellemetlenségeket okozna. Szerencsére ilyesmiről szó sincs, mindent rendben találok, mire elégedetten hümmögök a lapok felett. Miután az adásvétellel végeztem, leteszem az asztalra a lapokat, és Gomezre nézek, hogy jelezzem, haladhatunk tovább. A férfi nem is hazudtolja meg magát, sietősen írja alá a rá vonatkozó helyeken a szerződést, majd elém tolja a lapot. A saját tollamat veszem elő a ruhámból, egy régi stílusú töltőtollat. Szépen megmunkált fa testű, a vége aranyozott – egyszerűen művészi remek. Alá is firkantom a lapokat, vigyázva, hogy ne kenődjön el a tinta. Vélhetőleg több oldalt is alá kell írnom, ez esetben minden lapnál megállok és várok, amíg megszárad az aláírásom.
- Van még valami teendőnk? – nézek ez után mosolyogva a férfira, s hátradőlök a székemben, mint már többször is tettem. Mindig jó érzés befejezettnek tudni egy üzletet, de ez a mostanira különösen igaz lesz, hiszen ez eddigi életem (,és halálom) legfontosabb pillanata.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by Sandman Szomb. 01 Márc. 2014, 22:11

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Tüzes víz és marék gyöngy
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

A fél tucat példány, példányonként nyolc aláírása elég sokáig tart. Mind Gomez hosszan ügyködik, mind Raten el van vele egy darabig. Aztán Carlos elégedett arccal néz végig a megjelenteken, akik végre kifújhatják magukat. Több hónapos előkészítői munka és tárgyalás ért sikeresen végett ezzel az aktussal. A jogászok szedelőzködni kezdtek és elindultak. A papírhalmokat majd gyakornokok fogják elszállítani az este folyamán. Gomez felállt és kezet nyújtott Ratennek.
- Nos senor Chromix. Ön innentől tulajdonosa ennek a szigetnek. Legyen jó gazdája. A viszont látásra. - azzal sarkon fordul és a többi távozóval együtt elhagyja a termet.


Mit tervez most Raten? Mi lesz a következő lépés?
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by King Raten Chromixen Szomb. 01 Márc. 2014, 23:34

Miután sikeresen aláírtunk mindent, visszapattintom a kupakot a tollamra, és visszacsúsztatom a zsebembe, majd elégedetten nézek a férfira, akiről hasonló érzéseket olvasok le. Az ügyvédek, és mindenki aki asszisztált ehhez az eseményhez, lassan szedelőzködni kezdenek, majd elhagyják a termet is. Gomez pedig kezet nyújt, amit természetesen megragadok, és megszorítok – persze ügyelve, hogy ne legyen túl erős a kézfogásom, de azért határozottságot sugározzon.
- Köszönök mindent, Gomez. Jobb üzletfelet nem is kívánhattam volna, mint maga. – nézek a szemébe mosolyogva. Lett egy saját szigetem! Végre eltölt az az igazi boldogság, aminek eddig csak a kapujában voltam. Elégedetten rakom fel napszemüvegem, és indulok meg kifelé.
- A viszont látásra, uraim. – köszönök el azoktól, akik még a teremben tartózkodnak – ha van ilyen – az ajtóból.
- És viszlát, senor Gomez.

//Szeretném megkoronázni is, gondolom azt is ki kell játszani//

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by Sandman Kedd 04 Márc. 2014, 01:21

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Tüzes víz és marék gyöngy
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Bár Chromix-land monarchia, és az uralkodó államfői mivoltában kormányozhat, létezik egy miniszteri tanács, amely a napi ügyvitellel foglalkozik. Ez a Belügyminiszterbőr, A Pénzügyminiszterből, a Szórakoztatóipari és sportminiszterből, az Infrastruktúraügyi miniszterből és a Miniszterelnökből állt. Rajtuk kívül a törvényhozás is működik, amely 120 fős. Alapvetően két nagy párt létezik Chromix-landon. Az egyik az Ultranacionalisták, a másik a Konzervatívok. Jelenleg a Konzervatívok alakítottak kormányt, 63 fős többséggel.
Raten információ szerint a kormány is ülésezik és egy külön teremben a parlament is éppen rendkívüli napot tart.
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by King Raten Chromixen Szer. 05 Márc. 2014, 17:39

Az eladás könnyedén, és megfelelően simán zajlott, egyszerűen ment. Elégedett voltam, hiszen ezzel a sziget már az enyém volt, most már csak azt kellett elérjem, hogy királynak is elfogadjanak, és tiszteljenek, ahogy illik. Éppen a kormány ülésezett, ami megfelelő volt ahhoz, hogy megjelenjek előttük, és tisztelegjünk egymást előtt. Gondoltam, hogy körbe fognak szaglászni, mint kutyák az új játékszert, és méregetni fogják, mennyire vagyok megfelelő, mennyire befolyásolható, és hogy hajlok-e a szélben, mint egy ág, vagy ridegen s makacsul állok ki a véleményem mellett.
Egyszerű, fekete öltönyben voltam, ami ment a hajamhoz, és még sötétebb hatást kölcsönzött amúgy is szinte éjsötét szememnek. A fehér ing, és vörös nyakkendő illett a szetthez, mint a fényesre csiszolt fekete cipő, ami nagyjából önmagában ért annyit, mint mások teljes gardrób tartalma. Arany mandzsetta gombok, és nyakkendőtű, ami még elmaradhatatlan a ruházatomból, és természetesen a karomon lévő mobilkészülék – teljesen elnémítva, és letiltva minden hívást, mint minden tárgyalásnál. Pénztárca és csekkfüzet, a mellső zsebemben, s nagyjából ennyiben ki is merült a felszerelésem – talán még a tárgyalásnál használt tollat sorolhatnám fel, ami szintén mindig nálam volt. Így érkeztem hát meg az épület elé, ahol a kormány ülésezett, és indultam meg befelé.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by Sandman Szomb. 08 Márc. 2014, 00:54

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Tüzes víz és marék gyöngy
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Az előtérbe belépve, díszegyenruhás rendőröket pillanthat meg Raten egy recepciós pultnál. Három fő, a rendfokozati jelzésükön és a mellkasukra tűzdelt kitüntetésekből arra lehet következtetni, hogy magas beosztású tisztek lehetnek. Amint meglátják Chromix-land urát, vigyázzba vágják magukat. A középen álló egyenletes, masírozó léptekkel sétált oda Ratenhez. Amikor odaér elé, feszesen tiszteleg.
- Uram! Robert Lacroix vagyok. A sziget rendőrségének főkapitánya. Már vártuk uram. A miniszter tanács kéri, hogy először hozzájuk menjen. Felkísérem. - azzal mutatja az utat a lifthez, ahol megnyomja a 14. emeletre mutató gombot. Nincs 13-as szám. A lift szinte hangtalanul siklott felfelé. A "szinte" azt jelenti, hogy közben lágy vonós négyes szólt a háttérben, a mahagóni borítás alá rejtett hangszórókból. A 14. emeleten végül megállt a felvonó és kinyílt az ajtó. Egy széles, bézs színű folyosóra lépnek, ahol finoman süppedős szőnyegen haladnak egyre beljebb, egy üveg ajtóhoz. Az ajtón nincs kilincs. Automatikusan siklik két felé, ahogy megközelítik. Odabent öt férfi ült egy félkör alakú asztalnál. Az asztallal szemben, a bejáratnak háttal, székek sorakoznak. Az öt férfi kedélyesen cseveg, ezt már messziről lehet látni. De amint belép Raten a helyiségbe, elhallgatnak. Robert nem lép be vele.
- Senor Raten. - kezd a középen ülő férfi. - A nevem Willam Bretaign. Los...Chromix-land miniszterelnöke. A jobb szélen Marcus Loubaden ül, Pénzügyminiszter. Mellette Herbert Kenneth Szórakoztatóipari és sportminiszter. A bal szélen Nicolo Pascucci Infrastruktúraügyi miniszter és mellette, Franz Brenner Belügyminiszter. Kérem foglaljon helyet és kezdjünk párbeszédet a céljairól, a szigettel kapcsolatban.
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by King Raten Chromixen Hétf. 10 Márc. 2014, 22:28

Belépve az épületbe egyből csili-vili ruhás rendőrök fogadnak, szinte fáj rájuk nézni, a kitüntetéseik annyira tükrözik a fényt. A legragyogóbb törpecsillag siet oda hozzám először, a kötelező vigyázzállásból felengedve – igazából hiányoltam a tisztelgést. Persze, nem vagyok katona, de mégis az istenverte király vagyok, vagy leszek, már lassan magam sem tudom, hogy milyen pozíciót töltök be jelenleg. Ezt bepótolandó tiszteleg előttem megállva, mintha olvasná a gondolataimat.
- Éppen oda tartottam, köszönöm a segítségét, Robert. – mosolygok, és viszonzom a tisztelgését, amit remélhetőleg nem fog gúnyolódásnak venni. Azért a kezemet is kinyújtom ezek után, hogy parolázzunk is egyet, ha már így itt vagyunk. A hangneme nem annyira tetszik, inkább utasítónak érzem, mint kérőnek, és meg is jegyzem magamban, hogy ezért még lesznek szankciók. Amikor már biztos leszek a hatáskörömben…
- Mondja Robert, az építő kihagyott egy emeletet? – mutatok a lift gombjaira, mert nem minden nap lát az ember olyan épületet, aminek hiányzik egy teljes szintje, és ezt Beethoven 14. String quartetje se tudja palástolni. Ez után – a luxusnak megfelelő – emeletre érünk, ahol látszik, hogy akárki is rendelte meg ezt az épületet, az nagyjából aranyat szarhatott, mindenhonnan árad az átható pénz-szag.
- Üdvözlöm önöket, uraim. Úgy érzem nem kell bemutatkoznom, hisz mind tudják ki vagyok. Köszönöm a meghívásukat, és hogy időd szakítanak rám. – mosolygok, és a felajánlott lehetőséggel élve ülök le a székre egy fiatal arisztokrata eleganciájával. Sokat gyakoroltam a mozgást, véleményem szerint látni rajtam a gazdagságot és az úri vonásokat. De az is lehet, hogy olyan érzést kelt, mintha bohóckodnék – okvetlenül ki kell kérjem valakinek a véleményét ez ügyben, minél előbb.
- Nos uraim, nincsenek titkolnivalóim, kérem, kezdjük is el minél előbb. – intek ünnepélyesen a férfiak felé, majd hátradőlök a sötét – és szerintem meglehetősen drága – fából faragott széken. A folyosóhoz hasonlóan itt is hódít a bézs, a székek bőrborítása rendre ilyen színű, és meglehetősen kényelmes darabok – ami ritka a drága ülőalkalmatosságoknál, ahol rendszerint a kinézet az elsődleges.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by Sandman Hétf. 17 Márc. 2014, 14:54

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Tüzes víz és marék gyöngy
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- Nos uram. Mint a legtöbb épületben, amelyet a szerencsejátékok városaiban építenek, kihagyták bizonyos kultúrák szerencsétlen számait. Például a formula egyben sincs tizenhármas rajtszám. - adja a kézenfekvő választ. Az ülésteremben csend állt be, amikor Raten belépett. Kínossá vált a csend az első mondatok elhangzásakor. A miniszterek kérdőn tekintettek egymásra, majd Bretaign töri meg a csendet.
- Azért jót tett volna a légkörnek, ha kicsit bemutatkozik. Mindegy is. - vonja össze szemöldökét és néz bele a papírjaiba. - Akkor csapjunk a közepébe. - néz fel újra Ratenra. - Elismerjük a tulajdonjogát, csak erre még nem volt precedens. A jogrendre teljesen belefér egy ilyes fajta tranzakció utáni koronázás. De azért szeretnénk tudni, hogy mit szándékozik tenni a szigettel. És esetleg elmondani, hogy ebből mit lehet megvalósítani.
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by King Raten Chromixen Szer. 19 Márc. 2014, 20:59

Miközben a férfiak összeszedték magukat, a korábban, a liftben kapott magyarázat jutott az eszembe. Akkor nem reagáltam, elvégre érthető indok, akármennyire is bugyuta, és mérhetetlenül emberi. Ez a sok babona, és az ebből származott félelmek – emberként se értettem soha, és bár vámpírként magam is egy ilyen babonává váltam, és a tőlem való félelem oka lettem, még inkább elkezdtem lenézni ezek miatt az embereket. Ha fél tőlem, ha nem, ha hisz bennem, ha nem, ugyan úgy kiiszom a vérét, ha úgy tartja kedvem. Közben lassan oldódott a kínos hangulat, és Bretaign végre beszélni kezdett.
- Kérem bocsássák meg modortalanságomat, csupán gondoltam minek szajkózzam el ugyan azt, amit már valószínűleg rég tudnak rólam. Szerettem volna a tárgyra térni, de ha ezt önök inkább lassítanák, akkor természetesen szólhatok magamról néhány szót. Ne féljenek, semmi új nem lesz benne. – mosolygok a férfiakra továbbra is. Igazából a senor jelző volt az, ami korábban nem tetszett, és ezért tagadtam meg, hogy a megszokott, udvarias stílusban kezdjük ismerkedésünket. Persze, még nem voltam jog szerint király, de akkor is, a sziget ura és tulajdonosa vagyok, ennél kicsit több alázatot várnék. Persze próbálom nem kimutatni érzéseimet, továbbra is a kedves mosoly álarca mögé bújtatom arcomat.
- Nincsenek elérhetetlen vágyaim, üzletemberként jól tudom, hogy ha túl magasra tesszük a lécet, sokkal kevésbé leszünk sikeresek, mintha apránként emelgetnénk azt, mindig új célokat kitűzve magunk elé. Egyelőre szeretnék minél több gazdag, luxusra éhes férfit és nőt csábítani ide, és rávenni őket, hogy itteni lakásokat, házakat vásároljanak. Szeretném a kapcsolataim révén növelni a GDP-t, a helyi lakosok számát, és ennek függvényében egyre több lehetőséget nyújtani a gazdagok számára. A célom, hogy a sziget ne csak egy üdülőparadicsom legyen, hanem egy olyan elit hely, ahol dicsőség lakni, és kiváltságos jog – ami természetesen még több luxusra éhes újgazdagot csábít errefelé. Természetesen ettől függetlenül nem szankcionálnám az üdülők jogait, sőt, semmilyen hátrány nem érné azt, aki csak kikapcsolódni jön ide – a helyi lakosokat a nekik célzott előnyökkel csábítanám. Magam is invesztálnék a helybe, saját kasszámból, ha szükséges a terveim eléréséhez. Nem akarok senkit áltatni, én nem csak egy országot látok magam előtt, hanem egy befektetést, ami kölcsönösen előnyös mindenki számára – ritka az ilyen lehetőség, és elsőként szeretném megragadni.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by Sandman Vas. 23 Márc. 2014, 21:49

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Tüzes víz és marék gyöngy
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Nem igazán lepődnek meg a miniszterek. Csak hallgatnak és unott arckifejezést vágva várnak Raten mondandójának befejezésére. Bretaign dől ismét kissé előre és kezdi a beszédet.
- El kéne döntenie, hogy mit szeretne. Mert minden egyszerre nem megy. Üdülőparadicsom vagy gazdagok gyűjtőhelye. A kettő együtt nem megy. A lehetőségeink végesek és mások az elvárások. Jelenleg szűk körű, nemzetközileg is gazdagnak számító kör él a városban. A többség pedig a kaszinók és a bárok miatt járnak hozzánk. Kérem döntsön. A rendőrfőnök pedig át fogja kísérni a képviselőkhöz, ahol felesketik a sziget szolgálatára. Koronázás előtti bürokrácia. Van valami amit szeretne még ezen az előzetes egyeztetésen még mondani valamit?
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by King Raten Chromixen Vas. 23 Márc. 2014, 22:01

- Kérem, ne értsenek félre. – nézek a miniszterekre Bretaign beszéde után.
- Nem azt mondtam, hogy most azonnal beválik ez a tervem, sőt… ez egy igen hosszú távú cél, a végállomás az út végén. Egyelőre, mint mondtam, minél több gazdagot akarok idecsábítani, tehát nevezhetjük ezt a jelenlegi célomnak. Hogy mit hoz a jövő… azt még meglátjuk. És még valami, amit szeretném, ha nem értenének félre: számítok magukra. Nem vagyok egy bika, aki agyatlanul leszegi a fejét, és csörtet előre, amit elértem, azt azért tettem, mert mindig hallgattam a bölcsebbekre. Tehát kérem, hogy jelezzék, ha valamivel nem értenek egyet, ha úgy gondolják, hogy más irányt kellene vegyen a sziget jövője. Nem diktatúrát akarok, csak ez virágzó országot, egy megtérülő befektetést, és boldog alattvalókat… elnézést, polgárokat. Ostoba nyelvbotlás volt. –mosolygok a miniszterekre, főleg a miniszterelnökre. A nyelvbotlás szándékos, jobb, ha tudják, hogy hol a helyük. Én vagyok hatalmon, és én vagyok a királyuk is… de egyelőre jobb, ha azt hiszik, hogy a bábukká tehetnek, és irányíthatnak – így megnyugszanak, és békén hagynak egyelőre. Amíg nem akarnak a céljaimmal ellenkező irányba terelni, addig mindenben támogatni fogom ezt a bandát, amennyire a királyi címem engedi. Plusz fontos elnyernem a hűségüket, egy esetleg puccs igen kellemetlen következményeket hozhat számomra… erről jut eszembe, kellene egy testőr is. Talán egy exkatona… végül is, a jelenlegi vagyonommal nem lehet nehéz megfizetni.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by Sandman Hétf. 24 Márc. 2014, 00:11

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Tüzes víz és marék gyöngy
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- Herr Raten! - szólal most meg Brenner - Belügyminiszterként én leszek az elsődleges kapcsolattartója. Én fogok tolmácsolni ön, a kormány és Eric Flaver házelnök között. Ezért szeretném kérni, hogy ne nézzen minket hülyébbnek, mint amik vagyunk. És ne higgye magát okosabbnak, mint amilyen. Nem nyelvbotlás volt öntől. Főleg mert ön perceken belül király lesz. Onnantól pedig alattvalói lesznek. Ugyanakkor azt sem szabad elfelednie, hogy ön egy ország államfője. Nem egy kézzel vezérelt cégé. Mi vagyunk a végrehajtás. A parlament a törvényhozás. Van bíróságunk is. Ön pedig az államfő lesz, herr Raten. A sziget békéjének őre, az egység megteremtője, az irányvonalak kijelölője. De közvetlen ráhatása az egyes döntésekre, nem igen lesz. Nem azért, mert korlátozni akarjuk. Pusztán azért, mert vannak törvényeink a hathatós működés miatt. Van esetleg ezzel kapcsolatban kérdése? Esetleg bármi mással kapcsolatos kérdés?
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by King Raten Chromixen Hétf. 24 Márc. 2014, 00:25

~ Herr mi? Mi az, máris Hitler lettem a szemükben?~ Végignézek ismét az embereken, majd elnevetem magam.
- Hát persze, hát persze.. elnézést kérek – mondom, amikor befejezem a nevetést.
- Senki nem nézi magukat hülyéknek, ezt biztosíthatom. Legalábbis nem ebben a szobában. - Nem értek egyet a férfival, ez igenis olyan, mint egy cég, csak hiába vagyok főrészvényes, az igazgatótanács mégis hülyének néz, és nem akarja elfogadni amit mondok. Ellenben továbbra is mosolygok, és beletúrok a hajamba.
- Kérem, nézzék el nekem, ha megsértettem önöket. Természetesen nem úgy értettem, hogy az én általam kikövezett úton kell haladjon a sziget jövője, és arról nem léphet le senki. Úgy értettem, hogy az általam kijelölt… hogy is fogalmazott? Irányvonalak? Szóval, szeretném, ha nem jelölnék ki olyan irányvonalakat, amikkel a drága parlamenti miniszterek nem értenének egyet. Elvégre, a legfontosabb a jó kapcsolat, hiszen az minden rózsás jövő titka, nem? Viszont ha itt végeztünk, akkor úgy vélem, akár el is indulhatok tovább. – jegyzem meg, és ha nincs ellenvetés, felállok az asztaltól. Végigsimítok az öltözékemen, ha esetleg gyűrődés keletkezett volna, és kedélyesen nyújtom a kezem a teremben lévőknek.
- Egy élmény volt megismerni önöket, uraim. Remélem gyakran találkozhatunk a jövőben is, de kevésbé szigorú légkörben. – mosolygok elköszönésként.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by Sandman Csüt. 27 Márc. 2014, 15:57

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*
Tüzes víz és marék gyöngy
*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

- Nézze Herr Raten. - folytatta Brenner - Azt hiszem fel fogunk állítani egy olyan tanácsot, amely felvilágosítja önt államszervezetek és államrendszerek terén. Csak, hogy jobban átlássa a működést. Emellett szeretném jelezni, hogy ez év nyarán bizony választások közelednek. A parlament, ahogy a minisztertanács is lecserélődhet. Ön pedig részese lesz a kampánynak, ha nem hárítja el magától ezt a felelősséget. Ezen kérem gondolkozzon a későbbiekben. Van még valami? - a kérdést valójában a minisztertanács felé teszi fel.
- Igen. - emelkedik szólásra Bretaign. - Nem parlamenti miniszterek vagyunk. Törvényeink szigorúan kizárják a miniszteri pozíciót és a parlamenti képviselőséget. Bár igaz, hogy a miniszterelnököt a parlament választja, az államfő, ami jelen esetben pedig ön, szignózza a kinevezését. De én magam nem vagyok párt tagja. A kabinetet viszont a parlamenttől függetlenül állítjuk fel. Gondoltam ezt jó ha tudja. A végrehajtói és törvényhozói hatalom ilyen téren teljesen elválik. És ha önnek sincs más kérdése, most várja önt a parlament, hogy feleskessék az ország uralkodójává. - ha tényleg nincs semmi egyéb, amit Raten mondana, akkor miniszterek már szólalnak meg. A helyiség előtt türelmesen várakozó Lacroix pedig tovább kíséri az új királyt.
A lift most a huszonharmadik emeletre emelkedett. Itt egy tágas előtérbe léphetnek, amelynek kialakítása nagyon hasonlít a kormány termének folyosójára. Azonban a belmagasság valahol hat méter környékén lehetett és egy megközelítőleg ilyen magas ajtó választotta csak el őket a parlament üléstermétől. Robert előre sietett és kinyitotta Raten előtt az ajtót.
Raten előtt feltárult a sziget képviselőháza. Az ajtó túloldalán balra és jobbra is el lehetett menni, hogy a padsorok közé érjen, amelyek félkört írtak le. Előre pedig egy középen elhelyezkedő térre ért. Ott egy díszes trónszék kapott helyet, háttal a falon szemben lévő pulpitusnak. A pulpituson hárman kaptak helyet. Középen, a névtábla szerint Herbert Kenneth a képviselőház elnöke ült. Amint meglátta Ratent, felállt.
- Su majestad! - szólalt meg jelentőségteljes hangon. - Por favor venga y hable con nosotros!
Sandman
Sandman
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 802
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 43
Join date : 2012. Jan. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: Sandman
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by King Raten Chromixen Pént. 28 Márc. 2014, 01:03

- Leköteleznek. Magam is utánanéznék, de mégis jobb első kézből tanulni. – biccentek Brenner javaslatára. Mit tagadjam, való igaz, hogy nem vagyok tisztában a saját hatáskörömmel, és jogaimmal, de reméltem, hogy ez hamar kiderül – méghozzá megfelelő papírokból, és nem maguktól az emberektől, akik felett a hatalmam gyakorlom, de ettől független meghallgatom őket. Lehet, hogy bizalmatlan vagyok, de eddigi tapasztalataim alapján, megéri.
- Természetesen, mindenben támogatom az urakat. Úgy érzem, hogy maguk megfelelő vezetői ennek az országnak, ezt mi sem bizonyítja jobban, hogy nem csak virágzik a sziget, de boldogok is az emberek. Nem látom értelmét annak, hogy magukat lecseréljék a pozíciójukból. – mosolygok továbbra is a férfiakra. A szavaikból azt veszem ki, hogy nincs se végrehajtói, se törvényhozói tisztségem – ennyi baj legyen, majd ha alkalmam lesz rá, megszerzem később. Bár ezt nem ismerném be, szívesen lennék tejhatalmú uralkodó.
Ezek után elköszönünk egymástól, és elindulok kifelé a teremből. Úgy érzem, hogy az első benyomás nem épp úgy alakult, mint szerettem volna, de azért nem volt olyan rossz se – egy kis csiszolással elég jó kapcsolat alakulhat ki köztem és a miniszterek között.
Ez után a felelősségteljes Lacroix vezetett a lifthez, továbbra is egy hűséges kutya képét keltve – igen, határozottan meg tudnék szokni egy ilyen testőrt. De mégis, a szótlan, vak fanatikus nem az én stílusom, talán egy fiatal, életrevaló exkatona… Na igen, egy olyannal jobban érezném magam, aki értékeli a finom bort, el lehet vele beszélgetni, de azért süssön róla, hogy meg tud védeni. Vajon hol találok egy ilyet?
Közben felértünk a huszonharmadik emeletre. A bútorzat az előző szinthez hasonlít, ami nem meglepő – valószínű, hogy egy ember tervezte a helyet, és minden szint ugyan azt a sémát követi. A hatalmas ajtót hű kísérőm előresiet, és kinyitja előttem, én pedig megcsodálhatom a benti teret.
A hatalmas teremben csak úgy sorakoztak a székek, a parlamentekhez megszokott módon félkörben elhelyezve, ami az ókori színházat juttatta az eszembe. Erre a gondolatra elmosolyodtam – ez úttal őszintén – és elindultam a terem közepe, az elnök felé – aki ez úttal nem angolul szólalt meg.
- Üdvözlöm önöket, uraim. – hajolok meg az emelvény előtt, angolul megszólalva. Bár nem értettem az előző nyelvezetet, a majestad szó jelentését azért sejtem – és tetszik is a csengése.
- Kérem bocsássák meg, hogy az anyanyelvemen szólok magukhoz, de ez kényelmesebb számomra. ~És nem beszélem a nyelveteket…~

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Chromix-land Empty Re: Chromix-land

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.