HPI Metropolisz

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Go down

HPI Metropolisz - Page 4 Empty Re: HPI Metropolisz

Témanyitás by Auaritia Csüt. 28 Aug. 2014, 16:38



Iris Demargon

Corey látszólag a nőn meglepődik. Magában sem érti a dolgot. Kémruhákban képzeli el, kicsit fél kicsit értetlen. Természetes reakció. Egyre jobban kezdem azt hinni, hogy ártatlan.
Természetes reakciói vannak és semmi gyanúsat nem tesz. Tovább haladva a monológgal az elméjében semmi egyéb reakció nem tárul elém. A férfi továbbra sem érti a helyzetet és a nővel egyértelmű, hogy nem szakmai kapcsolatban van. Az Új Ellenállás. Egyszerűen kiakasztó, hogy mennyire természetes reakciók jutnak az eszébe. Ki tudja lehet jól elrejti.
Aztán védekezésképp elmondja milyen kapcsolatban van a nővel. Közben már azon gondolódóm, hogyan veszi ki magát, ha kiderül, hogy a nő nem is tégla. A tégla szóra sem jut semmi az eszébe. Legalább annyi, hogy én is tégla vagyok meg ő is de jó lenne.
Megkérdezi, hogy veszélyeztetve van-e.

- Nos uram. Ez a nyomozás kezdeti szakasza. Nem árulhatok el semmit. Ne féljen biztonságban van. Egyébként egyre jobban kezdem azt hinni, hogy az információ szerzőnkkel van valami. Ugyanis három tényt állított, melyből kettő eddig nem tűnik valósnak. Az egyik, hogy ezen nő beépített ügynök és az Ön életére tőr, a másik, hogy

Most koncentrálni kezdtem újra és kiéleztem a mondatot.

- Hogy ön az Új Ellenállás tagja, úgymond tégla. De ez ugye nem igaz.

Egy hangyányi szünetet hagytam,hogy lássam a reakcióját és hátha elő tudok böngészni valami információt. Eztán a fejemet fogdostam, mintha csak nem jutna eszembe mi is volt a harmadik állítás. Ekkor jobban összpontosítok és a mélyebb helyekre látogatok.

- Mi is volt a harmadik?

Megnézem van-e valamilyen nagyobb titka. Az Új ellenállás miként él az életében. Van-e rejtegetni valója ezzel kapcsolatban.

- Ohh, megvan mis volt a harmadik.Valami kutatási malőr. Szóval nagyon valószínű, hogy a forrásunkban van a hiba. Várjon csak...

Mélyen koncentrálni kezdek, mint aki gondolkodik. Közben tovább fürkészem az elméjét. Majd megszólalok:

- Valamit nem értek. Kérem ne haragudjon, de beszélnem kell a felettesemmel. Okom van feltételezni, hogy a forrásunk áruló. Ne haragudjon a kellemetlenségért.

S mint, aki rájött valami fontosra. Távozom, s fejet hajtok. Majd egy Viszlátot még odasütök. Ha nincs mondandója elmegyek.


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

HPI Metropolisz - Page 4 Empty Re: HPI Metropolisz

Témanyitás by Bishop Pént. 29 Aug. 2014, 15:56

~ Karakter: Iris Demargon ; Helyszín: 2. katonai szektor, FF66 létesítmény ~

Iris gond nélkül elő tudja adni amit szeretne. A színlelésről mit sem sejtve Corey figyelmesen hallgatja a magyarázatokat, nem vág közbe, nem reagál csak amikor az fontos és végig komolyan kezeli a helyzetet. Amikor Demargon kimondja, hogy Regen az Új Ellenállás tagja, a férfinek nem jut eszébe semmilyen kép vagy érzés, egy gondolat jelenik meg az elméjében, mintha hangosan kiabálná a tudatában. "Ez hülyeség. Ezt senki nem hinné el rólam." Kívülről nyugodtan bólint és Iris szemeibe néz.
- Biztosíthatom róla, hogy nincs közöm az Új Ellenállásról. Ezt azért feltételezhetik rólam, mert a rangom miatt Maniac nem figyeli a velem kapcsolatos adatokat, csak az életjeleimet és amit még engedélyezek neki, hogy megkönnyítsem az életem. Vannak titkaim, de semmi közük az Ellenálláshoz.
Minden gondolatát látja Iris, nem hazudik. A további megszakított beszédet is türelmesen, figyelmesen próbálja követni Regen. Végül Iris elér egy olyan szintet, hogy a férfi minden titkát látja, az elméje mélyére ér. Látja az összes hazugságát amit elkövetett, hogy kiknek, mit, hogyan, miért hazudott, mit szégyell a legjobban az életében, mit tart a legnagyobb hibájának. Egy rendkívül mocskos elméjű, intoleráns, másoknak megfelelni kényszeresen akaró, maximalista ember alakja körvonalazódik. Azonban az átlagos, mindenkiben benne lévő emberi hibákon kívül nincs más. Úgy tűnik még maga Corey elméje is zsákutca. A képességhasznált rejtve marad, a tiszt csak a forrással kapcsolatban bólint.
- Oh. Felteszem ez nagyon kényes helyzet. Nem akarom akadályozni. Igazán gyors vizsgálat volt. Viszont látásra Lady Iris!
Corey bólint, aztán feláll és egészen az irodán kívülig kíséri Irist, hacsak a nő nem siet előre. Iris kilépve a helyiségből áttérhet a következő lépésre.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

HPI Metropolisz - Page 4 Empty Re: HPI Metropolisz

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 30 Aug. 2014, 11:54

Corey Regen és Demargon pozícióját figyelve már majdnem elbóbiskolok a megfigyelés közben, mikor végre Demargon elhagyja a helyiséget. Regen ismét egyedül maradt, és bármilyen okból kifolyólag is állította rá Lerontis Demargont, az nem az volt, hogy elfogja őt. Úgy tűnik, csak beszélgetni akart vele. Továbbra is figyelem Demargon kommunikációs csatornáit, hogy megtudjam, pontosan mire megy ki a játék. Regen viszont végre visszatérhet a napi rutinjához, aminek része, hogy majd elhagyja a munkahelyét a dolga végeztével, és felkeresi a városon kívüli drogtanyákat. Még mindig ezt tartom a legmegfelelőbb időpontnak az akció végrehajtásához, és mivel úgy látszik, hogy Demargon ebbe nem kavart bele, folytathatom az előkészületeket. Be kell szereznem néhány felszerelést, amire szükségem lesz az akció során. Először is, amikor megszerzem a mintát, azt tárolnom is kell, így szükségem van egy tárolóedényre, ami kifogástalan állapotban őrzi meg szövetdarabot, amíg elviszem azt Hattlernek. Másodszor számolnom kell azzal, hogy a drog hatása nem lesz hosszantartó, ráadásul Regen rendszeres fogyasztó, így egyéb módszerre is szükségem lehet, hogy kiütve tartsam őt, amíg megszerzem a mintát. Ehhez egy kábító fegyvert veszek magamhoz, ami feltűnés nélkül teszi a célpontomat készségessé, kábává. Végezetül beszerzek egy precíz vágóeszközt is, amivel hozzájuthatok a mintához. Talán egy ujj levágása drasztikus megoldás lenne, de kézenfekvőbb, mint a húsból kimetszeni egy darabot. Ha ezek is megvannak, akkor nagyjából már felkészültnek érzem magam, bármikor elindul Regen, a nyomába tudok szegődni, és a megfelelő pillanatban rajtaüthetek majd.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

HPI Metropolisz - Page 4 Empty Re: HPI Metropolisz

Témanyitás by Bishop Vas. 31 Aug. 2014, 13:55

~ Karakter: Ivor Colwyn Sawyer; Helyszín: HPI légtér ~

Ivor kivár és figyeli az eseményeket. Az igénylésre, utasításra Maniac engedélyt kér tőle, hogy a vadászgép rendszereivel hozza létre az igényelt felszerelést. Ha ezt jóváhagyja néhány másodperc múlva a kényelmesen tágas pilótafülkében nyílik még egy tárolóegység. A tárolóban van egy áttetsző biológiai mintatároló, egy Avatar technológiájú kábítófegyver, állítható erősséggel, valamint egy Amazon technológiás szikéhez hasonló precíz vágóeszköz. Ezekkel már biztosan meg tudja oldani a megfelelő mintavételt. Iris távozása után Corey visszatér az irodájába, ott rövid szünetet kér és felhívja a fiát, akivel beszél néhány percet. Ezután felkeresi Shenrát is és lemondja az esti találkozót. Visszatérve a munkájához egyeztet az embereivel is. Mivel magas rangú flotta tiszt Regen, még Ivor sem kap mindenről valós idejű képet, hangot, információt, de nagyjából egészen pontosan tudja követni a férfi mozgását és tetteit. Tapasztalt személyként Ivor már össze tudja rakni a képet, hogy Demargon látogatása után Corey ma korábban, nagyjából egy óra múlva abba akarja hagyni a munkát és saját ügyeivel akar majd foglalkozni. Talán nem kell estig várnia Sawyernek, mert a célpont sokkal előbb indul el a szokásos útjára, hogy szórakozhasson és elfelejthesse a problémáit. Addig még van ideje még jobban felkészülni az akcióra.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

HPI Metropolisz - Page 4 Empty Re: HPI Metropolisz

Témanyitás by Auaritia Szomb. 06 Szept. 2014, 20:31



Iris Demargon

Az egész nyomozás alatt mindössze, jelentéktelen adatokat tudok meg Regenről. Persze felhasználhatom ellene, de minek? A szabályzat is tiltja és nekem éppen elég a tudat, hogy mindent tudok róla. Szánalmas, maximalista emberke. Persze rangban bőven felettem áll. Ahogy lenni szokott. Nem igazán tartom sokra az életét, dehát mit lehet tenni? A teljes megvilágítás után egyértelmű eredményt kapok, nem bűnös. Nem kutattam volna elég jól? Valami felett elsiklottam? Lehetetlen, hogy ennyire el tudja titkolni, hogy még magában sem gondol rá. Bármi is legyen az ügyet lezártnak tekintem. Nincs értelme tovább játszadoznom.
Később majd persze azért felhívom, hogy megnyugtassam, hogy a barátnőcskéje ártatlan és nyugodtan csinálhatja vele azon dolgokat, melyeket előbb láttam a kis fantáziájában...
Most hívom a főnököt, megint egy nyugodt helyet keresek és tárcsázom a felettesem. Nyugodt, kimért hangon, megadva a legnagyobb tiszteltet beszéllek hozzá. Ha megjelenik mélyen meghajlok majd beszéllek:

- Üdvözlöm uram. A vizsgálatot lefolytattam. Az eredményekről személyesen vagy most tájékoztassam? Remélem nem zavarom.

Sajnos nem tudok többet tenni, mint beérni ezzel a tudattal, ha valamit rosszul csináltam, most majd megtudom és kapok érte..


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

HPI Metropolisz - Page 4 Empty Re: HPI Metropolisz

Témanyitás by Bishop Vas. 07 Szept. 2014, 14:29

~ Karakter: Iris Demargon ; Helyszín: 2. katonai szektor, FF66 létesítmény ~

Iris felhívja Lerontist egy nyugodt helyről. Nem kell sokat várnia, a férfi nem sokkal később felveszi. Mint mindig sötét kék egyenruhájában, határozott rezzenéstelen arccal, mély kék szemekkel és hasonló színű oldalra fésült hajjal áll határozottan. Demargon szavaira hidegen bólint. Oldalra int a holoképen, valószínűleg egy másik emberének, hogy hagyja nyugodtan egyeztetni, aztán megint Iris felé fordul.
- Semmiképpen sem zavar. A vizsgált ügyek mint mindig kiemelt fontosságúak. Tegyen jelentést most.
Az arcáról, hangjából, mozdulataiból mint mindig most sem lehet semmit leolvasni, de Irisnek rossz érzése támad a férfi reakcióját illetően. Mintha már várta volna, hogy jelentést fog tenni és számított volna a hívásra is. Ha Iris nekiáll elmondani a jelentést, akkor Hue néma csöndben érdeklődve hallgatja, fejben figyelmesen követve az eseményeket, amelyeket elmond neki.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

HPI Metropolisz - Page 4 Empty Re: HPI Metropolisz

Témanyitás by Auaritia Vas. 07 Szept. 2014, 15:12



Iris Demargon

Valahogy furcsaságot érzek ebben az egészében. Lerontis mintha már számított volna a hívásomra, sőt mi több lehet készült rá. Egyébként ő maga is rendkívül erős telepata, szóval nem csodálkoznék, ha már most tudja, mi a helyzet.

- Igenis! A Corey Regen ügy kivizsgálásra került. Megkérdezettek, fia Gerin Regen, illetve maga Corey Lerontis. Mindkettő célszemélynél elmeolvasást vetettem be. Az eredmény negatív volt, semelyikük nem reagált se az Új Ellenállás szóra se azzal kapcsolatos szavakra. Corey agyában mélyebb kutatást végeztem, de ott sem találtam semmit. A kikérdezést nem közvetlenül hajtottam végre, beadtam Regennek, hogy egy hozzá közelálló személy után nyomozunk és így kerültem kapcsolatba vele, tehát nem feltételezhette, hogy ő a célpont. A kutatási csoport célja volt DNS mintát szerezni Corey Regentől, lehetőleg ne csak haj vagy más halott sejtből származó mintát, hanem bőrszövetet vagy más hasonló szövetet, amelyben több típusú sejt is megtalálható. A férfi ezért keresett fel, mert nem tudta, hogyan szerezze meg. Röviden ennyi uram. Megállapításom szerint Regen nem beépített ember.

Eztán csöndben hallgatok és várom a leszidást. Dicséretet sohasem kaptam, nem is várom el. Ha azt mondja rendben, már elégtétel nekem. Ám úgy érzem elrontottam valamit és most majd megtudom, hogy mit. Maximalista vagyok ezért rossz érzés lesz hallani, ha nem jól ment. Ha viszont elégedett, akkor én is az vagyok.


_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

HPI Metropolisz - Page 4 Empty Re: HPI Metropolisz

Témanyitás by Bishop Vas. 07 Szept. 2014, 18:47

~ Karakter: Iris Demargon ; Helyszín: 2. katonai szektor, FF66 létesítmény ~

A jelentést mindig látott hidegséggel és érzéketlenséggel hallgatja végig a jelentést. A végén biccent és a háta mögött összefűzi a két kezét, aztán maga elé viszi és ott az egyik kezével átfogja a másik csuklóját. A torkát is megköszörüli mielőtt válaszolna.
- Köszönöm a jelentését. Ez egy igen fontos eset volt amit ki kellett vizsgálni. Corey Regen teljesen tiszta. Szép eredmény, mindig kellemes csalódást okoz egy magas rangú tiszt esetében a tévedés. A pozitív eredmény is eredmény. Nos Iris, a feladatot ezennel lezártnak tekintem, végzett a munkával.
Biccentéssel jelzi, hogy valóban lezártnak tekinti az ügyet. Azonban Lerontis még nem szakítja meg a vonalat, kivár néhány másodpercet amíg Iris rá figyel és beáll a néma csönd, aztán folytatja tovább.
- Igazán sajnálom, hogy meg kell tennem, de nincs más választásom. Amikor felvettem magát az egyetlen feltételem az volt, hogy bármit is tesz legyen diszkrét és ne kavarjon fel sok vizet. Monitoroztam a munkáját, amíg az ügyön dolgozott. Gyorsan megoldotta, de elkövetett hibákat. Úgyis mondhatnám túl sok vizet kevert fel. Mivel nem tarotta be a szabályokat, kénytelen vagyok cselekedni. Iris Demargon, elbocsátom a belső ellenőrzéstől, nem megfelelő munkavégzés miatt. Inkább nem minősítem a módszereit és a hatékonyságát. Eddig remek munkaerő volt, nem tudom miért okozott csalódást. Vegye úgy, hogy azonnali hatállyal ki van rúgva.
A hangja hideg és éles mint egy penge. Nyomatékosítja a tényeket Demargonban és addig nem hagyja szóhoz jutni amíg a nő fel nem fogja mi is történik éppen vele. Amikor ez megtörtént máris megszakítaná a kapcsolatot, de még eszébe jut valami.
- A mentális képességét nem veszem el magától, de ha a HPI-n belül bármikor, bárkin is használja vagy ha egyáltalán használja biztos lehet benne, hogy elintézem. A HPI-n kívül szabadon használhatja. Viszont látásra Demargon!
Nyugodt hangon fejezi be ezt is, aztán megszakad a kommunikációs csatorna. Iris most egyedül marad a teremben. Szidást nem kapott, de sokkal rosszabb történt annál.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

HPI Metropolisz - Page 4 Empty Re: HPI Metropolisz

Témanyitás by Auaritia Csüt. 11 Szept. 2014, 17:27



Iris Demargon

A férfi velem szemben ül és figyel. Nem szól semmit. A beszédem végeztével, Lerontis összekulcsolja a kezét és válaszol.
Nem tudok örülni persze, de hangjából az elismerés csendül fel. Jól végeztem a munkámat. Mindig is tudtam, hogy jó vagyok. Lerontis nem dicsér meg de a szavai balzsamozzák a lelkem.
Biccentett a fejével. Amikor ezt teszi rendszerint lezártnak tekint mindent, nem érdemes vele vitatkozni, nem mintha lehetne. Már azt hittem vége van, amikor valami rosszat sejtek. Újra felém intézi a szavait.
A szavak peregnek az ajkáról és beszédéből egyből kitűnt mit akar. Iris Demargont elbocsájtották. Maga Lerontis rúgott ki.
Túl sok hibát vétettem. Viszlát, hangzik a búcsúszó.
Majd automatikusan fejet hajtva köszönök a rám jellemző mély tisztelttel:

- Uram!


Nem ült ki sem a lelkemre sem a testemre érzelem. Most a bennem lévő üresség még üresebbnek tűnt. Nem sajnáltam, hogy kirúgott, csupán azt, hogy nem jól végeztem a munkát. Maximalista vagyok, tudnom kell vajon mit ronthattam el. De nem most erre nincs idő.
A terem közepén állok, kihaltnak és csendesnek érek mindent.
Hogyan tovább?
Mihez kezdjek?
Legalább fél óráig állok ugyanabban a pozícióban szótlanul. Nézem a termet és csöndben vagyok. Miután visszatértem a révületből,újra felteszem a kérdést. Mihez kezdjek? A tudásom és tapasztalatom csak ezen a pályán alkalmazható. Mióta az eszemet tudom Lerontissal dolgoztam...
Gondolkodom....






_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

HPI Metropolisz - Page 4 Empty Re: HPI Metropolisz

Témanyitás by Bishop Szer. 17 Szept. 2014, 20:47

~ Karakter: Iris Demargon ; Helyszín: 2. katonai szektor, FF66 létesítmény ~

Iris hosszú ideig csak áll és maga elé néz. Mesterséges személy, úgy hozták őt létre, bár nincs beleprogramozott cél vagy jellem, teljes értékű ember biológiailag és szellemileg, mint mások, mégis életében csak egy dolgot csinált eddig. Ami eszébe jut lehetőségnek, hogy belépjen a Flottába vagy elmenjen tudósnak, a két szokásos birodalmi lehetőség, de ha van érzéke hozzá orvos is lehet, ahhoz is megvan a feltöltések alapján a tudása, de főleg nem az hanem a belső alkalmasság, érzék számít. Esetleg elhagyhatja a HPI-t hogy felfedezze az intergalaktikus világokat vagy a Földet. A legegyszerűbb viszont az ha él a HPI-s lehetőségeivel, és napjait magának osztja be, szórakozhat, kihasználhatja a szabadidejét, kérvényezhet magának különböző dolgokat, saját projecteket indíthat. Most hirtelen nagyon sok leehetőség jut eszébe, amikre eddig nem is gondolt. Azonban valószínűleg a belső ellenőrzéssel többé nem tudja felvenni a kapcsolatot.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

HPI Metropolisz - Page 4 Empty Re: HPI Metropolisz

Témanyitás by Auaritia Pént. 19 Szept. 2014, 20:24



Iris Demargon

Nem lehet, nem veszthettem el mindent. Mégis mi tévő legyek? Legyek orvos? Vagy politikus...és? Ebben mi a pláne? Undorodom csak ha rá gondolok is. Én mint orvos, nincs kedvem megmenteni senkit és semmit. Közönséges polgár....ezt még kiejteni sem tudom rendesen. Kávézgassak és közben csacsogjak értelmetlen és felesleges dolgokról? Nem, ezt nem tehetem...

-Tökéletes vagyok.

Buggyan ki a számból, lassan és hidegen. Belegondolok mindabba amit eddig elértem, és akikkel eddig dolgom volt. Valaki voltam és most tessék, senki vagyok. Polgár.

- Tökéletes vagyok.

Hajtogatom e szavakat, meredten üveges szemmel. S néhány perc múlva egy új gondolat tőr elő belőlem. Egy egészen új lehetőség. Az erőmet használhatom a HPI-n kívül. Ez előnyt ad. Egy új állás...hmmm. Végiggondolom a fejemmel, hogy milyen birodalmak is léteznek még ezen a földön. Megakad a fogam közt a Drox szó. Az Arany és Acél városa. Minő szépség. Persze nem akárki telepedhet le ott ugye. Hmm..azért én mégis megpróbálom...A városnak 6 vezetője van? Sebaj, hamarosan csak egy lesz. Igen, csakis egy....
Ezen új gondolatokkal elégedetten távozom a HPI és vele együtt a Zsarnok birodalmából egyenesen Droxba.

- Bizony, tökéletes vagyok!

Jegyzem meg magamban, majd megyek, hogy új célomba kezdjek....

_________________
Theresa Stone------Vetlanda------Colona Walding------Vara Vallis------Iris Demargon------Amazon------Wilda Huang --Esther Lake
Auaritia
Auaritia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 378
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 23.

Karakteradatok
Főkarakter: Auaritia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

HPI Metropolisz - Page 4 Empty Re: HPI Metropolisz

Témanyitás by Bishop Pént. 24 Okt. 2014, 16:45

~ Karakter: Iris Demargon ; Helyszín: 2. katonai szektor, FF66 létesítmény ~

A kirúgás után Iris végül úgy dönt, hogy új életet kezd a Birodalmon kívül.

//Folytatás: itt//

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

HPI Metropolisz - Page 4 Empty Re: HPI Metropolisz

Témanyitás by Bishop Vas. 26 Aug. 2018, 22:21

Az elmúlt két napban Zsarnok Birodalmának médiája és a Földi média is egyaránt felrobbant, egy hír által, amiről mindenki értesülhetett, legalább két teljes napig másról sem szóltak a hírek. Bejelentésre került, Adam Osborn Admirális lánya, Victoriex Laura Osborn, valójában nem vér szerinti lánya, hanem Zsarnok lánya. Az Admirális egy régi lefagyasztott embriót mentett meg, nevelt fel, és amikor a lány elérte nagykorúságát, elárulta neki az igazságot. A hírforrások alapján a bejelentés teljesen privát volt az Osborn Admirális és nevelt lánya között, utána Maniac hivatalosan értesítette Zsarnokot, aki szintén privát beszélt a lányával. Csak ezek után értesítette Maniac a megfelelő személyeket és tette hivatalossá a bejelentést. Victoriex Laura Osborn ezután Victoriex Laura Tyrant-re nevezte át magát.
Az eset hatalmas anyagot biztosított a különféle média platformok számára. Számtalan kérdés merült fel a Birodalom irányításának jogával kapcsolatban, hivatalosan hogyan öröklődne az irányítási jog - bár ez csak tisztán elméleti kérdés - miként oszlana meg Maniac irányításának joga a felső személyek között. Újra felszínre került Zsarnok Birodalmán belül a kérdés, miszerint a magasrangú Flotta tisztek Maniac által sem ellenőrzött privát élete mennyire ad lehetőséget visszaélésre, Adam Osborn visszaélt-e mindezzel, kell-e szigorúbban szabályozni ezeket az engedményeket. Felmerült hogyan fog Zsarnok nevelt lánya és a biológiai lánya viszonyulni egymáshoz. Sok hang szkeptikus azzal kapcsolatban hogy Zsarnok ne tudott volna az egészről, de komplex entitásként tudott és nem tudott a lányáról egyszerre. Többek szerint Osborn Admirális csak ügyesen kijátszotta a rá vonatkozó szabályokat és ellavírozott a zavaros vizeken, ameddig tudott. Az Admirális megítélése jelentősen javult, a birodalmiak jelentős része sokkal emberibbnek tartja az eset óta. És még ezer további hatása merült fel a hírnek.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

HPI Metropolisz - Page 4 Empty Re: HPI Metropolisz

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.